VERENICINGS NIEUWS m r Y-VJ LP L knijjnenberg PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Geen Uitkijkpost gehad? v in rrKU IDEAL Ff ^EILOOj 9h~ tfabocopï^^f HET GRAF VERZEGELD AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" POLITIEBERICHTEN GEVONDEN VOORWERP! Ti BURGERLIJKE STAND DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICJJM. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: Bel donderdag: 072-330175 S|-valigs* 24 FEBRUARI 1982 KIJKPOST RI 198; IN 19.45 19.45 19.45 20.45' 20.45 20.4S; 8155 rt: 18.4| 19.2:' 20.0: 20.4: 21.25 22.0: 11.30 15.15 16.00 tter4ag 27 februari presenteerd - ngerencentrum BUK BUK de for- atie Wizzguy een ras echte rock roll ind ilie in september 1977 ontstond, j:n de vier leden begonnen zo ruig - Lelijk rock roll nummers te spe- n. In die tijd (de punk-periode) viel t al snel op en optredens in o.a. I iradiso en op festivals waren het ivolé en daarbij nog een goede re- centie in muziekbald Oor bracht ze nog meer bekendheid. Nog steeds speelt Wizzguy haar eigen ruige benadering van rock roll en met een nu professionele outfit en eigen repertoir is de groep altijd in de belangstelling gebleven. Hun muziek stijl ligt momenteel tussen de oude Rol ling Stones en Undertones in. De bezetting is als volgt: Wim Stoffels solo/slide gitaar en zang; Gertgoos Baas - drums; Henk v.d. Schnee - basgitaar; Andries Zeeman - gitaar en zang. Dus kom zaterdag 27 februari eens kij ken bij Wizzguy, om de prijs hoef je het niet te laten 1,- voor leden en 2,50 voor niet-leden. Een echt el dorado voor rock roll liefhebbers. Tot dan. Groetjes Paul. kans us op Leve- Buu- "Wit- >or P. en J. "be- ich te m O. M. t zich 1 zeer 0-1 0-1 1-0 0-1 voor- Iteam p be- jlland nciale 'orige niet 2.00 u 4.00 u 4.30 u, 1.00 u 1.00 u 1.00 u 1.00 u ■ij. K.V.G. ST. MONICA bijeenkomst van het Katholiek rouwengilde van 17 februari j.l. erd geopend door de voorzitster, evr. v. Broeckhuizen. Daarna volgde en 5 min. praatje door mevr. T. Rui- r. Ze sprak over een tentoonstelling de Moeder Godskerk over Afrika, en klein dorpje daar heeft onze hulp idig. De vastenaktiegelden zijn daar- >or bestemd. De werkgroep Kerk en [aatschappij zet zich daar voor in en eft vrijwilligers nodig! Daarna hield evr. Willemsen, onze wethoudster, :n vurig pleidooi om toch vooral te lan stemmen met de verkiezingen, m de juiste man, en vooral de juiste ouw, op de juiste plaats te krijgen, et is belangrijk vooral ook voor onze gen gemeente, want daar is nog veel in te „sleutelen"! Denk aan de wo- Ingbouw, gemeentelijke herindeling, oonwagenplan, afvalverwerking, tnbulance, enz. Ook werden de vra- ;en van de dames door onze wethoud- fer naar tevredenheid beantwoord, a de pauze liet pastor Harte ons ,en serie prachtige dia's zien over het il. Und waar d© pastor onlangs op alantie was. Wij hebben meegeleefd jet 'die vakantie, want de Pastor :gde:als een ware reisleider alles haar- jn uit. Gelukkig wordt er veel uit de dhéid opgegraven, zo krijgen we in beetje een indruk hoe het vroeger iweèst moet zijn. 't Was een prach- ;e avond. S. De boerenkooltocht is, door te wei- ig deelneme, geannuleerd. BROODPLASTIEKEN MAKEN 'oor een, klein aantal deelneemsters 'ordt wederom de mogelijkheid ge- oden met brooddeeg te leren' wer- 2-0 en. Het maken van het juiste deeg, 2-0 èt vormen, versieren en het bak- 1-1 en leert u in 4 ochtenden. De kosten 0-2 jn deze kursus bedragen 20,-. 2-0 l?e beginnen op dinsdagmorgen 2 1-1 laart 9.30 uur. Verdere inlichtingen n aanmeldingen aan deze kursus bij ïevr. D. Wiedemeijer, tel. 332751; ïevr. T. Egas, tel. 331555. C.D.A. VROUWENRAAD HEILOO Op maandag 1 maart 1982 's avonds om 8 uur zal in één der zalen van de Gereformeerde Kerk aan de Noorder geeststraat een bijeenkomst worden gehouden, die in het teken zal staan van de komende verkiezingen van le den voor de Provinciale Staten. Spreekster op deze avond zal zijn mevr. A. Verhoog-Bokma uit Waarland. Haar onderwerp is: "Wat is mijn motivatie om mij als vrouw can- didaat te stellen voor de verkiezing voor Provinciale Staten' In haar inleiding zal zij ook ingaan op de plaats van het provinciebestuur tussen Rijksoverheid en de Gemeenten. Gelegenheid tot vragen stellen en dis cussie. Iedere vrouw is van harte welkom. Namnes de initiatiefgroep R. Meine- ma-Groenhof, Torenlaan 15, Heiloo. MODELBOOTCLUB "DE BRANDING" exposeert Op zaterdag 6 en zondag 7 maart 1982 houdt modelbootclub "de Branding" een tentoonstelling van eigen werk in het wijkcentrum Overdie, van Maer- lantstraat 10 te Alkmaar. Er zullen scheepsmodellen te zien zijn die worden voortbewogen door electromotoren zoals sleepboten, blusboten, duwboten, loodsboten, trawlers en plezierjachten. Ook de modelzeilschepen maken deel uit van deze expositie terwijl de super snelle modelspeedboten, voortbe wogen door brandstofmotoren, niet zullen ontbreken. De opening vindt plaats 6 maart om 13 uur door de heer M. Drenth, tot voor kort ambtenaar Jeugdzaken en thans werkzaam op de afdeling onderwijszaken van de gemeente Alkmaar. De openingstijden zijn zaterdag van 13.00-17.00 uur en zondag van 11.00-17.00 uur. Iedereen is hartelijk welkom en de toegang gratis! COMMUNICATIE VERENIGING HEILOO Leden, allereerst onze exuses voor het niet verschijnen van een stukje tekst de vorige wéék. Dit kwam mede door vakanties en andere beslommeringen, maar hier is weer wat. Wij hopen voor taan op elke week. Allereerst wil ik het team feliciteren met het behaalde resultaat bij het zaal voetbaltoernooi in Purmere_nd_o (7-2-'82). Hoewel we er niet als eerste uitkwamen, was het toch een geslaagde middag. Er werd een goed contact gelegd met de lokaties Purmerend en Hoorn en wij hopen dit te continueren. Dan volgt er nu een kleine lijst van ge plande aktiviteiten (dus houd de data vrij mensen!) Als eerste zal er op 26 februari een bakbingo plaatsvinden. Deze bingo zal omstreeks 8 uur a half 9 's avonds beginnen. Ook niet-leden kunnen hier aan meedoen en moeten dit dan even melden aan de Mike Bravo. Er zijn leuke prijsjes aan verbonden. Dan is er als tweede aktiviteit een zaalvoetbalwedstryd op 6 maart in de sporthal Het Vennewater gepland. Deze wedstrijd zal om 8 uur 's avonds beginnen. Het C.V.H. team zal dan zijn krachten meten met een team. samengesteld met spelers uit ver schillende lokaties. Voor deze wed strijd doen wij natuurlijk weer een beroep op onze trouwe supporters die ons menigmaal door een zware wed strijd heen gesleept hebben. Deze wedstrijd zal waarschijnlijk ae zwaarste worden voor ons. Dus men sen, kom ons steunen en laat je horen vanaf de tribune. Wij rekenen erop, dat dit ons team vleugels zal geven, (dus toeters maar mee). Voor de derde aktiviteit (we gaan stug door) vraag ik jullie speciale aandacht. Dit betreft namelijk de krantenaktie die op 13 maart gepland is. Zoals jul lie weten, zijn deze akties zeer belang rijk voor onze vereniging. Daarom vra gen we jullie allemaal: Kom langs (ook al is het maar voor even) en laat niet al het werk door een klein groepje opknappen. Ze werken tenslotte dan ook voor jou!! Dit was het dan zo'n beetje. Wij hopen zoveel mogelijk leden bij alledrie ge noemde aktiviteiten te zien. Mensen, bedenk dit: Een vereniging bestaat niet alleen uit leden, maar kan alleen maar draaien doorde leden zelf!!!! Groetjes oei, Kleintje. W.A.O. - A.A.W. BELANGENVERENIGING HEILOO De op 25 januari j.l. gehouden leden vergadering duurde i.v.m. het aantal agenda punten en de bespreken kwesties langer als normaal, het ver slag hierover wordt t.z.t. aan de le den doorgegeven. Wat betreft de te ondernemen activiteiten werden di verse suggesties door de leden naar voren gebracht. Op maandag 8 maart a.s. een klaver- jas-drive aanvang om 9.30 uur, waarbij door de winnaars enige prijsjes zijn- te bemachtigen. Op nader te bepalen datum het tentoonstellen in het Trefpunt van al datgene dat door onze leden met hun diverse hobbies hebben vervaardigd, s.v.p. 15 maart opgeven bij de secretaris. Op maandagmorgen 5 april a.s. worden er films 16 mm van de Shell gedraaid, welke niet alleen zorgen voor ontspan ning, maar ook leerzaam zijn. Behalve op de maandagmorgen is ook de donderdagmiddag van 14.00-17.00 uur voor de leden en eventueel toe komstige leden beschikbaar om te biljarten, kaarten enz. en of onderling met elkaar te praten. Tot ziens in het 'Trefpunt', Wester- weg 294. Het Bestuur. PAPIERSNIJMACHINES PAPIERVERNIETIGER Dé oplossing heeft krommenie castricum heemskerk santpoort heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 3349 55 NEDERLANDSE BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN AFDELING HEILOO J aarvergadering Nadat het jaarverslag afgehandeld was kwam de bestuursverkiezing aan de orde. Helaas moest er afscheid genomen worden van T. van Dorre- stein-Baas. Mevrouw Dorrestein had nadat ze 6 jaar secretaresse van de afdeling Schagen was geweest, in Heiloo deze funktie vervuld. Ze heeft zich al die jaren volkomen voor dit werk ingezet en de samenwerking met de andere bestuursleden was uit stekend. De voorzitster noemde haar in haar afscheidswoord een "Echte Plattelandsvrouw" en bood haar na mens alle leden een mooi cadeau aan. Aangezien D. M. Lugtigheid-Tulp het secretariaat nu op zich genomen heeft, moest er gestemd worden voor een 2de secretaresse. Van de 36 stem men waren er 35 voor N. v. Heus- den-Bruin, die dan ook deze funktie aanvaarde. Na de pauze kreeg de cineast Rob de Wind gelegenheid zijn kunnen te tonen. De afdeling had de eer de pre mière te zien van zijn film die hij in opdracht van het Spoorwegmuseum gemaakt had. Ook vertoonde hij prachtige dia's, die een heel nieuwe kijk gaven op de mogelijkheden van de fotografie. Het was bijzonder boeiend een zo begaafd jong mens over zijn werk te horen vertellen. Het was jammer dat het aantal aanwezigen niet groot was. m/v E.H.H.M. ivenstaande letters staan voor fste Heilooër Hygiënische Melk- chting. :ze melkfabriek werd in 1926 ge- cht door de heren L. C. Stuweling en B. van Veen. De plaats van het riekje was aan de Burenweg onge- rop de plaats waar nu "De Loet" is toouwd. :ze E.H.H.M. is later opgenomen in "Melco" (nu de Horna Zuivelfa- ek): De heer Stuweling heeft 'g geruime tijd een belangrijke func- bekleed bij de Melco. De heer van :en was een aantal jaren kassier van Raiffeisenbank. Ook was hij voor oorlog lid van het burgelijk armbe stuur. Ook is hij vele jaren lid van de kerkeraad geweest van de N.H. Ge meente (Witte Kerk). De heer v. Veen woont thans in Epe. Bovenstaande foto welke men ook kan zien op de expositie "Heiloo in foto's" in de Oudheidskamer staan de volgen de personen. Van links naar rechts: J. Baltus, M. de Vroom, L. C. Stuweling, Tamis Besse, A. Bruin en H. B. van Veen. Buiten de tentoonstelling Heiloo in foto's is van twee tot negen maart een tentoonstelling "100 Jaar Oranje Vorstinnen". De Oudheidskamer is geopend op dinsdag van 19-21 uur en zaterdags van 14-17 uur. Voor le den van Oud-Heiloo vrij toegang. WIJKVERENIGING TERMIJEN Jeugd vierde uitbundig karnaval Zaterdag 20 februari kwamen ca. 40 kinderen vrolijk uitgedost naar de aula van de Hofdijkschool om karnaval te vieren. Uit de luidsprekers schalden bekende karnavalskrakers en de kinde ren vermaakte zich kostelijk met polo naise en leuke spelletjes. Daartussen door vonden drankjes en hapjes gretig aftrek. Als klap op de vuurpijl traden Doris D en de Golden Girls op. Een blitse zang en dansgfoep van een meisje uit de wijk en haar leuke vriendinnen. De kinderen genoten zichtbaar van dit zang- en dansspektakel. Een verras send optreden, enthousiast gebracht en met veel applaus beloond. We ho pen Doris D en haar Golden Girls nog vele malen in ons midden te hebben. Ook Nathalie en haar vriendin, Karin, Michel, Arjen en Esthber stalen de show met een gedanst nummer van Abba, een uitbeelding van Annie, hou jij me tassie effe vast", een echt rockgitaarnummer met drummer en het liedje „Altijd is kortjakje ziek" op de blokfluit. De middag werd beslo ten met de bekendmaking van de win naars van de grote teken- en kleurwed- strijd met als onderwerp „Karnaval". Mevrouw Ine Veen, bekend aktrice en woonachtig in Heiloo, en de heer Jan Braam, rook- en knipshop, werden be reid gevonden de tekeningen te beoor delen en de prijzen uit te reiken. Ze toonden zich enthousiast over de pres taties van de kinderen en hoopten de volgende keer toch op een grotere deelname. Iedereen ging na afloop tevreden naar huis. Een middag om niet gauw te vergeten.! WIJKVERENIGING PLAN OOST Vanaf zondag, 28 februari a.s., is 't Oosthonk open tussen 3-6 uur voor iedereen, die zin heeft in een praatje of een kop koffie. Het lijkt ons leuk om, na een fietstocht of wandeling, even binnen te wippen in 't Oosthonk voor een gezellig samenzijn met andere buurtbewoners. Maar vooral ook als het weer niet zo aantrekkelijk is om naar buiten te gaan, is het prettig om toch even eruit te kunnen gaan om anderen te ontmoeten. Wij stellen ons voor om regel matig een soort tentoonstelling te houden, zoals foto's door buurtbewo ners of tekeningen door de kinderen op knutselmiddagen gemaakt. Wie goede ideeën heeft, komt dus zondagmiddag om dit met elkaar te bepraten, waaruit misschien ook weer andere aktivi teiten kunnen voortkomen. Dus alle maal graag tot zondagmiddag. Het Bestuur van Wijkvereniging Plan Oost. WIJKVERENIGING PLAN OOST ORGANISEERT: Film "over een dokter die verzuipt" Dit is een Nederlandstalige film, naar het gelijknamige boek van Ton Kortooms. Het zéér bekende Neder landse actrices en acteurs, om er maar een paar te noemen: Martine Bijl, Piet Bambergen, Willeke van Am- merooy, etc.etc. Het is een echte bios coopfilm die zeker de moeite waard is."...Dat wordt weer lache, dat wordt weer een dolle boel Onze technicus van deze avond is de welbekende Wim Heine, die de film tot in de puntjes zal ver zorgen! (TENMINSTE DIT IS WEL TE HOPEN). Maar goed, komt allen a.s. vrijdagavond 26 februari om 19.30 uur naar 't Oosthonk" om deze geweldige film te aanschouwen! Entree: leden 2,—; niet leden 3,~. Tot dan (voor alle leeftijden). Werkgroep Oudere Jeugd. NEDERLANDSE VERENIGING VAN HUISVROUWEN AFD. HEILOO Op donderdag 18 februari j.l. konden wij genieten van overheerlijke Chinees- Indische gerechten, die tijdens een geanimeerde avond bereid werden door mevr. N. v.d. Bijl-Eldermans. Voor ve le van de aanwezige dames waren ge rechten als nasi-goreng en foeyong hai niet onbekend, maar dank zij de opgewekte, leerzame demonstratie weten wij nog beter hoe deze schotels te bereiden. Mevrouw van der Bijl vertelde ons allerlei bijzonderheden over de Ooster se keuken. Zo is er b.v. een zoute Chinese ketjap (niet te verwarren met de "gewone" ketjap) die een bijzonde re smaak geeft. De nasi goreng werd, en wordt nog klaargemaakt door de ge kookte rijst met kruiden en groente in een pan met een ronde (dus geen vlakke bodem), te bakken. Door de vorm van de bodem is het dan makke lijk het gerecht om te scheppen. Mevrouw van der Bijl maakte ook een overheerlijke rendang d.i. een heet vleesgerecht met veel lomboks. Vervolgens een pergedel jawa, daarna een groenteschotel van spercie- boontjes en taugé met pindasaus, toen Foeyong hai (gevulde omelet) en tot slot een zoetzure rode saus. Met slechts twee electrische kook platen, zonder kraan of aanrecht maakte mevrouw van der Bijl 6 heer lijke gerechten klaar, die alle aan wezigen konden proeven. Na afloop kreeg zij een hartelijk dankwoord en een geschenk van de presidente mevrouw H. Gronert- Wenzel. Tot slot een recept, dat het proberen zeker waard is en dat zeer geschikt is als borrelhapje. PERGEDEL JAWA 500 gr. gehakt 2 sjalottes of een ui 1 teentje knoflook 1-2 lomboks, iets trassi zout en peper naar smaak 250 gr. in de schil gekookte en daarna gepelde aardappelen. De kruiden fijn stampen, het gehakt aanmaken met deze kruiden, zout, peper, de fijngeprakte aardappelen en een losgeklopt ei. Minsten 10 min. laten intrekken, balletjes maken en- in ruim olie bruin en gaar bakken. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche en kinderdienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. v. Doorn uit Alphen a/d Rijn. Crèche in de achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19 uur ds. C. Lebbing. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 17.00 uur ds. G. J. van Kamp. Parochie-zondagsdienst Moeder Godsparochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. J. Seton, Ridderkerk. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm.-Binnen, ds. W. M. M. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar Zie Doopsgezinde Gemeente. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Zie Doopsgezinde Gemeente Alkmaar. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur DoReLu-dienst, mw. A. v. s. Bunt, Schermerhorn. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9. Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatisehe Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk. Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur bieehthnren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Bieehthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. in de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Bieehthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psveh. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 27-2 en 27-2: Dr. Willeboordse, tel. 330066. Weekenddienst Apotheek Apotheek De Bever, Emmastraat 36, Alkmaar, tel. 072-112956. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen J. van Leeuwen, tel. 072-331021. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Mw. F. S. L. Hardijzer, tel. 02208-3042, b.g.g. boodschappendienst 020-123123. Verloskundige Limmen Mw. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. S. C. van Eek, Jasmijnlaan 22, Alk maar, tel. 072-125453. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-333073 hr. C. de Lange. Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tV 072-331100; J. de Moor. Kerkelaan 63, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452. Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgvmnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon. tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203. te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard. tel. 02518-55495 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijfegebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073, Mattheüs 27 65,66 En Pilatus zeide tot hen lieden: Gij hebt een wacht; gaat heen, verzekert het, gelijk gij het ver staat. En zij heengaande, verzekerde het graf met de wacht, den steen verzegeld hebbende. W.Z.jr. krommenie castricum heemskerk santpoort heijoo heiloo heerenweg 140 tel. 334955 TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 AGENDA OPEN HUIS TEL. 333368 WEEK VAN 1 - 8 MAART 1982 MAANDAG 1 MAART Pl.landsvr., yoga 9.30-11.30 Pl.landsvr., zang 13.30-15.30 Pl.landsvr., cursus 13.30-15.30 N.v.v.H., zang 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 St. Dienstverl.,handwerken 14.00-16.00 Sans Atout 20.00-23.00 Soc.alleenst. Heiloo 20.00-22.00 Yoga 19.30-21.30 E.H.K. 20.00-22.00 Falkland 20.00-23.00 Ni von 20.00-22.00 V.V.D. 20.00-22.00 DINSDAG 2 MAART D.O.V.E.S. St. Dienstverl.,soos Nieuw Leven P.v.d.A Oppositie Heilooër Bridgeclub Oppositie, jr. Oppositie, sr. H.A.F. P.P.R. 9.00-12.00 13.30-15.30 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-23.00 20.00-23.00 19.00-20.00 20.00-23.00 20.00-22.00 20.00-22.00 WOENSDAG 3 MAART Tennisbond 9.00-12.00 N.v.v.H. 9.30-11.30 Ned. Bridgebond 19.00-23.00 Nivon 20.00-22.00 Humanisten 20.00-22.00 Rotary 18.30-20.30 ERG VEEL CONTROLES IN DE AFGELOPEN WEEK Allereerst een verlichtingscontrole waarbij men 5 automobilisten opmerkte die met verkeerde verlichting reden. Het betrof de afstelling of ver schillende kleur lampen. Bij twee snelheidscontroles was het goed raak. De politie stond op twee verschillende dagen op hetzelfde punt van de Kennemerstraatweg. Bij de eerste controle werden 17 over treders betrapt, bij de tweede controle maar liefst 33. De hoogste snelheid was 118 km per uur. Dan was er ook nog een alcoholcontrole Hierbij werden vijf bloedproefen af genomen, één automobilist weigerde de bloedproef, en twee negeerden het stopteken. Van deze laatste twee kon de heer V. uit Berkhout enige tijd later van zijn bed worden gelicht. De tweede "doorrijder" kon nog niet worden achterhaald. Buiten de controle om werden nog drie automobilisten aangehouden die een bloedproef moesten ondergaan. Het aantal aanrijdingen viel reuze mee Aan de Uitgeesterweg in Limmen vloog een auto met te hoge snelheid uit de bocht en raakte ernstig' bescha digd. Een zelfde geval deed zich voor aan de Kanaaldijk. Een 11-jarige jongen die op de fiets de weg overstak werd hierbij aange reden door een automobilist die het rode licht negeerde. De jongen raakte niet gewond, maar hield er wel een beschadigde fiets aan over. De be stuurder reed door. Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Vandi. t/m zat. geopend van 10-17 uur, 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten. Permanente expositie: F. Goosen. Olie verf. A. van Noort, olieverf. Open Huis, foyer: C. Troostheide. Boonacker, Winkelhof 't Loo, olieverf schilderijen van Nicolaas van der Waay. Geopend tijdens winkeluren. Hans Schouten Galerie Stationsweg 111- Heiloo Vanaf 27 jan.Abraham Brouwer aqua rellen en Catherien Olgers Hindeloo- pen schilderkunst. Speelt u piano, viool, fluit of wat voor instrument dan ook? Zingt u regel matig het hoogste lied? Valt uw re- portoire onder het klassieke genre? Dan is zaterdagavond 6 maart a.s. de avond waarop u iets van zich kunt la ten horen. Op deze avond organiseert de Volksmuziekschool een "open podium" avond voor amateurmusici en zangers of zangeressen. Gaarne vóór 28 februari opgeven met ver melding welk instrument u bespeelt, wat u ten gehore wil brengen en hoe lang uw optreden duurt. Voor de "alleen maar" - luisteraars zij vanaf 1 maart gratis kaarten verkrijgbaar aan de muziekschool. Aanvang 20.00 uur. Na afloop van het amateuroptre den speelt van 22.00-23.00 uur het Bennie Bright Orchestra, een garan tie voor een muzikaal slot. Tot 6 maart óp of vóór het'Open Podium" DONDERDAG 4 MAART St. Dienstverl.,gespr.gr. 10.00-11.30 St. Dienstverl., soos 13.30-16.30 St. Dienstverl., gym 13.30-16.30 Yoga 13.30-15.30 H.O.V. 20.00-22.00 Nivon 20.00-22.00 Sjoelclub 20.00-22.00 Heilooër Bridgeclub 20.00-23.00 D.C.H, 20.00-22.00 Engelse Les Boerhave 19.30-21.30 Bestuursvergadering 20.00-22.00 VRIJDAG 5 MAART St. Dienstverl., volksd. 11.00-12.00 N.v.v.H. Nivon D.B.C., huisvr. Pl.landsvr., volksd. Tennisbond Begeleiding orkest Heilooër Bridgeclub 9.30-11.30 9.30-11.30 9.30-11.30 13.30-14.30 14.00-17.00 20.00-22.00 20.00-23.00 ZATERDAG 6 MAART Ned. Bridgebond Tennisbond Ranzijn dansschool Big Band 10.00-16.00 14.00-17.00 18.00-22.00 15.30-17.30 Een ander geval van doorrijden na een aanrijding deed zich voor op een parkeerplaats aan de Zeeweg. Hierbij werd de zijkant van een ge parkeerde auto opengereten. DAN HET HOOFDSTUK DIEFSTALLEN EN VERNIELINGEN Bij een inbraak in Limmen, ging men er vandoor met een polstasje, bevatten de autopapieren, geld en sierraden. Bij twee andere woningen werd een poging gedaan. Bij een inbraak in het zwembad werd wat geld uit de kassa gehaald. In de Van Catsstraat werd een woning doorzocht en in de Fodi-Markt werd een greep in de kassa gedaan. Er werd voor 600,- papiergeld en cheques meegenomen, twaalf cheques werden weer teruggevonden maar de 47 briefjes van honderd zijn nog steeds weg. ZONDAG 7 MAART Ranzqn Dansschool 19.45-22.00 Aan de Van Burenweg werden de ruiten van een opslagplaats inge gooid en aan de Van Doornstraat werd de buitenspiegel van een auto afgerukt. GEVONDEN: Kinder-koraalarmband- je; fietssleutel; bruine portemonnee met inhoud; sleutel aan hanger; he renhorloge; sleutel; leren dames handschoen; wit/gele parkiet; bruin/ grijze Fox-terrier, bruine honderiem; kleuren equilizer. AFHALEN: woensdag- en zaterdag middag van 14.00-16.00 uur. KIJKDAG VAN GEVONDEN FIETSEN OP ZATERDAG VAN 11.00-12.00 UUR GEBOREN: Nina S„ d.v. Marcellus de Smet en Imelda Kessels. ONDERTROUWD: Shlomo Hers- covitch en Hendrika Hemmink. GETROUWD: Ronaldus Wesselink en Sabine Wessel; Richardus Kops en Caroline Schaffer; Johannes C. Dey- len en Cornelia Molenaar. ELDERS OVERLEDEN: Reijer Roos. - Grijze Kater, witte bef en poten, 6 jaar, gecastreerd. -Ü! WIE MIST: - Rood/witte kat. Aangelopen de Blinkenlaan. Inl.: Mevr. de Waart, tel. 334810.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 15