Waarom graag jongt WIST U. DAT US fL autoshop méér heeft dan u denkt? V.V.N, actie gericht op snelheden in woonwijken Leefbare buurt voorwaarde welzijn Korte nieuwtjes over fotograferen en filmen SPORT en SPEL VERENIGINGS NIEUWS Kennemerstraatweg 93-95 - Tel. 3305% UIT: MENS EN VERKEER N086-13 13 JANUAR11982 Fietser kwetsbaarder In een woonwijk is 50 te snel C.W.SCH00L 3-K0NINGEN KLEUTERSCHOOL OPEN AVOND GEREFORMEERDE KERK c. o-w valkering beveiliging Uit onderzoek gedaan in de periode 1974 tot en met 1976 blijkt, dat van de verkeersdoden die binnen de bebouwde kom vielen, er 28 procent voetganger was, 26 procent fietser en 17 procent bromfietser. Van de verkeersgewonden was 13 pro cent voetganger, 26 procent fietser en 37 procent bromfietser. Deze van de Stichting Wetenschappe lijk Onderzoek Verkeersveiligheid (SWOV) afkomstige gegevens vermeldt drs. G. A. Westerterp, sociaal-psycho loog aan de Rijksuniversiteit van Lei den, in een artikel dat hij schreef voor de achtergronddocumentatie die Veilig Verkeer Nederland heeft uitgegeven ten behoeve van de actie ,,ln een woonwijk is 50 te hard". Uit de cijfers komt naar voren, dat in de periode 1974 tot en met 1976 zeker 67 procent van de voetgangersdoden bin nen de bebouwde kom viel door een botsing met een personen- of vracht auto. Binnen de categorie langzaam verkeer was de fietser nog kwetsbaarder: bij 72 procent van de omgekomen fietsers was er sprake van een aanrijding met een personen- of vrachtauto. Van de slacht offers onder de bromfietsers overleed 58 procent ten gevolge van een botsing met een personen- of vrachtwagen. De dodencijfers gedurende de periode 1974 tot en met 1976 tonen aan, dat in de categorie langzaam verkeer binnen de bebouwde kom de voetgangers van JUBILARISSEN EN ZIEKTEWET BIJ BOUW- EN HOUTBOND F.N.V. Op de jaarvergadering van de Bouw- en Houtbond F.N.V. konden zoals ieder jaar gebruikelijk, enkele jubilarissen worden gehuldigd. Dit jaar kwamen er drie leden voor een insigne in aan merking. Alle drie vijfentwintig jaar lid, dus een zilveren F.N.V.- insigne. Na het dankwoord voor al die jaren trouwe lidmaatschap kregen de he ren N. P. Baltus en L. Klaver ook een blaker cadeau, alsmede een bos bloe men voor de echtgenote. De derde jubilaris, de heer P. N. Mors kon he laas niet aanwezig zijn. Ziekte Namens het hoofdbestuur sprak de heer Van Genderen over hetgeen de gemoederen de laatste tijd nogal bezig houdt, de bezuinigingen. Ook het F.N.V., ziet volgens hem de noodzaak van bezuinigingen in, want natuurlijk gaat het economisch niet goed. Waar men echter tegen in opstand komt is dat men steeds maar willekeurig op het een of ander gaat bezuinigen. Vorig jaar het afnemen van de reis- uren, dit jaar een korting op de ziekte wet, Het eerste voorstel, van 100% naar 80%, noemde de heer Van Genderen Grote woorden? Dat lijkt zo misschien. Als u serieus door wilt praten, krijgt u in Heiloo daar gelegenheid toe. Er wordt op maandag 15 maart een open avond gehouden, waar iedereen welkom is. Plaats: zaal van de Gere formeerde Kerk aan de Noorder geeststraat. Aanvang: acht uur. Op het programma staan onder meer een dia-klankbeeld en een korte toe spraak van Ds. J. W. van de Gronden, predikant te Broek op Lan- gedijk. Er zal ruimschoots gelegen heid zijn om van gedachten te wis selen over de vragen die door het magazine 'Er is hoop' zijn opgeroepen. De bijeenkomst zal onder leiding staan van de heer L. Strengholt. Voor wie er meer van wil weten volgen hier een paar contactadressen: fam. G. van der Starre, Kruijsakkers 9, tel. 331584; fam. L. Strengholt, de Hoghe Weidt 59, tel. 333730. 0-9 jaar en die van boven de 60 jaar de meest kwetsbare groep waren. Bij de fietsers waren dat'de kinderen tussen de 5 en 15 en de mensen ouder dan 60 jr. Bij de bromfietsers vielen de meeste slachtoffers onder de jongelui tussen de 15 en 20 jaar. Drs. Westerterp stelt dat veel verkeers ongevallen met jonge kinderen in de directe omgeving van hun huis gebeu ren. Het jonge kind is nog onvoldoende in staat zich aan te passen aan het snelverkeer. Het mist het vermogen afstanden en snelheden te schatten, het kan slecht anticiperen en geluidbronnen lokalise ren en het kent de regels onvoldoende. Hoe benaderen wij in Heiloo dit pro bleem? De autö vaker laten staan? Dan kunnen we er ook niet te hard mee rijden. Onze snelheid kritiseren? Dus: Voet van de plank? Het goede voorbeeld geven? Wat voor soort weggebruiker we ook zijn? Veilig Verkeer Nederland begint nu een landelijke campagne in overleg met de Centrale Politie Verkeers Commissie en de Verkeerscommissie Openbaar Minis terie. Veilig Verkeer Nederland tel. 035- 11441 heeft raambiljetten stickers en geeft graag alle inlichtingen voor acties in woonwijken. Let ook op de radio- en T.V. reclame spots. een regel rechte inbreuk op de C.A.O. Vooral in de b.ouw, waar de kans op een ongeval, groot is, had dit het inleveren van duizenden guldens betekent. Ook het nieuwe voorstel, hoewel mindèr beroerd, betekent dat men bij ziekte 40,- tot 50,- moet inleveren. "Wij willen een doorzichtig beleid op het gebied van bezuinigingen. Er moet niet met de botte bijl gehakt worden, de sterkste schouders moeten de zwaarste lasten dragen", aldus Van Genderen. de Vakbond wordt volgens hem ten onrechte verweten tegen iedere vorm van bezuinigen in opstand te komen zonder aan te geven hoe het dan wel moet. Dit laatste is volgens Van Genderen geen taak van de Vakbond maar van de overheid. Toch heeft de vakbeweging al jaren geleden een rapport uitgebracht over dit onderwerp, getiteld "aan de slag". Hierin werden een aantal voorstellen gedaan waar echter nooit naar geluis terd is. Tot slot vroeg hij zich af of het ziekte wet voorstel überhaupt tot besparingen zal leiden. Mensen zullen,langer door werken, later naar de dokter gaan het geen resultaat in ernstiger kwalen. Het zal dan op de lange duur ook meer gaan kosten dan dat het oplevert. In aanwezigheid van bewoners en vrij willigers uit de regio werd donderdag avond od feestelijke wiize herdacht dat DE U.V.V. (Unie van vrijwilligers) 10' jaar geleden daar een start maakten. Om helemaal eerlijk te zijn bevond zich ook zr. Ewalda Twaalfhoven v.d. Zus ters Ursulinen uit Bergen in de zaal, eigenlijk was zij de eerste U.V.V.-ster van Willibrord want 11 jaar geleden ging zij met dit werk al alleen van start. Het werd een bijzonder feestelijke avond helemaal georganiseerd door de vrijwilligers. Natuurlijk werd mevrouw E. de Vries extra in het zonnetje gezet, al 10 jaar zorgt zij ervoor dat het U.V.V. werk in Willibrord op rolletjes loopt, mede dank zij haar helpsters neemt het U.V.V. hier nu zo'n belangrijke plaats in. Zij is de spil waar alles om draait en dankzij haar kon men nu dit jubileum vieren. De felicitatie's gingen vergezeld van een kadobon en een fraai bloemstuk. Het toneel was versierd met eigenge maakte papieren bloemen evenals de tafeltjes in de zaal. De algehele leiding van deze avond was in handen van mevr. C. Vroege, de muzikale begeleiding werd verzorgd door mevr. A. Buzing m.m.v. de heer N. Schreuder. Om half acht was er voor iedereen eerst koffie met gebak, daarna werd er een Westfriese voordracht gehouden door mevr. W. Spaans. Verder werkten mee de volksdansgroep „De Wisselpas" en de goochelaar P. Boonacker, die iedereen met zijn optre den in grote verbazing bracht. Maar de U.V.V. had zelf toch wel het grootste gedeelte van de avond voor haar rekening genomen. Prachtig was het lied van „de ideale vrijwilliger", in het volgende couplet kwam dit het beste tot uitdrukking. Ieder mens heeft behoefte aan een luisterend oor, de ideale U.V.V.-er heeft er een! Bewoners vinden zeker gehoor! Ze geven met het hart op de goede plaats, hun medemens wat zon, die eigenlijk niemand missen kon. Het is dan ook totaal geen vraag, de U.V.V. doet alles héél graag. Alles bij elkaar werd het een gezellige afwisselende avond waar ook van de kant van de bewoners duidelijk werd dat zij de U.V.V. een zeer warm hart toedragen. DUO ALKMAAR IN THE RAILWAY Zoals de laatste tijd al veelvuldig is voorgekomen kunnen we a.s. zaterdag weer genieten van levende muziek in Café/Bar "The Railway". Duo Alk maar zal deze avond proberen zo glad jes mogelijk te laten verlopen en hen kennende zal dat geen problemen op leveren. Belangstellenden kunnen van af ongeveer 10 uur van de muziek ge nieten maar uiteraard kunnen ze eer der terecht voor een d rankje en een babbeltje. BIJ BAKKER HEMMER Het was een gezellige ochtend. Om 9 uur waren we bij de bakker. Hij liet ons zien hoe het in de bakkerij toeging. Deegmdthine, rijs-kast, puntjes machine oven en nog veel meer. De bakker liet ons ook verschillende soorten meel zien waar brood van ge bakken word. Wel 60 soorten brood We hadden op school al de dia's be keken en we wisten er dus al veel van. We mochten ook nog zelf een broodje maken, dat was erg leuk. Verder werden we nog verwend met limonade en koek. We kregen nog een krentebol voor onder weg mee. Later werden onze zelfgemaakte broodjes gebracht. Er zat ook nog een verrassing bij. Wel bedankt bakker Hemmer. 3e klas J.P. Hasebroekschool. Iedere tweede zaterdag van de maand zijn weer enkele medewerkers extra aktief in het oud-papier. U weet dat de oud-papier container van bovengenoemde scholen permanent aanwezig is naast de Fodi-Markt aan de Westerweg. Vele weten de weg naar de diverse containers te vinden. Somber stemt het ons dat MEER DAN DE HELFT van de inwoners van onze gemeente de weg van de MINSTE weerstand neemt en GEEN AFVAL SCHEIDT OM ALLES met vuilophaal dienst mee te geven. Ook het argument van niet kunnen brengen gaat niet op. U kunt bellen 334481 indien vervoersproblemen aan de orde zijn. Juffrouw Dogterom van de Zeskant te Heiloo vierde op 5 maart haar verjaardag en wel op een zeer bijzondere manier. I.p.v. taartjes en snoep had zij een excursie georganiseerd naar de Biologisch dynamische zuivelfabriek De Vereeni- ging in Limmen. Leerlingen en leiders hebben bizonder genoten van dit gebeuren en de traktatie bestond uit een stukje kaas. CARNAVAL IN „OVERKERCK" Het carnaval in „Overkerck", Dat was een heerlijk feest, De mensen waren uitgedost, Er werd zelfs, rustig aan, „gehost", De oudsten nog het meest, Er was geweldige muziek, Met sketches tussendoor, De hapjes en de drankjes fijn, De zaal versierd zo het moet zijn, Gezellig! door en door, De leiding en het personeel, Waren aan 't werk geweest. Alles was in de puntjes klaar. Geen werk was hun daarbij te zwaar, Vandaar dit mooie feest! 'n Bewoonster van Huize Overkerck Ook in Heiloo is in het kader van de grote landelijke aktie 'Er is hoop' het magazine verspreid, dat diezelfde naam draagt. Christenen uit allerlei kerken en groepen hebben zich in de ze campagne verenigd om te laten weten dat het doem-denken niet het laatste woord hoeft te hebben. Dat er hoop is voor de wereld. Opwaarderen van films Het wordt steeds meer toegepast en het betekent dat een film van bijvoorbeeld 400 ASA wordt belicht als een 800 ASA- film. Dat kan in bijzondere gevallen een voordeel zijn, o.a. als bij onvoldoende licht toch zo kort mogelijk belicht moet worden. Wie een film op deze wijze "opwaardeert", moet dit wel duidelijk aangeven als de film ter ontwikkeling wordt aangeboden. Bij het ontwikkelen van deze films moet namelijk met deze opwaardering rekening gehouden wor den. Overigens is niet elke film hiervoor geschikt; het is goed eerst de gebruiks aanwijzing van de film te raadplegen. Verboden te fotograferen Je zou het in Nederland niet verwach ten, maar er zijn omstandigheden, dat er niet gefotografeerd mag worden. Bij militaire vliegvelden bijvoorbeeld. Wie een rondvlucht maakt mag' officieel in de lucht geen foto- of filmopnamen maken ook in verband met de mogelijke aanwezigheid van militaire objecten. Ook in Staphorst is in bepaalde gedeel ten het dorp fotograferen verboden om overlast van de inwoners te voorkomen. In het buitenland geldt vaak een foto- Wij willen jong zijn omdat wij dan nog steeds kunnen bouwen aan een toekomst en kunnen hopen op het bereiken van een ideaal. Wij willen jong zijn omdat onze maatschappij aan jongeren de beste kansen geeft en er jonge kracht nodig is om de competitie aan te kunnen. Jong zijn is leven met een toekomst; oud zijn is leven met een verleden. VERZORGING VAN DE HUID Huidspecialisten bewezen het: 'ETERNA 27' met het exclusieve Progenitine (Geregistreerd handelsmerk voor Pregnenolone Acetaat) bracht op zienbare zichtbare resultaten bij 6 van elke 10 vrouwen. Door specialisten be wezen in Europa en Amerika gedurende meer dan 2 jaar intensief testen. 'Eterna 27' producten bezitten een unieke werkzaamheid door Progenitine het opmerkelijke wetenschappelijke ingrediënt dat de gevolgen van het ouder worden van de huid vermindert. Klinische resultaten hebben bewezen, dat de huid, die een extra verzorging nodig heeft, goed reageert op 'Eterna 27' van Revlon. U zult ondervinden dat 'Eterna 27' de meest opmerkelijke schoonheidsbehandeling is, die u waar schijnlijk ooit ontdekt heeft. WAT IS PROGENITINE? Progenitine is een wetenschappelijk in grediënt, dat de 'Eterna 27' crèmes hun unieke en heilzame werking verleent. Het is een belangrijke werkstof, die de huid verzacht en haar egaler maakt. Progenitine activeert de doorbloeding van de huid, waardoor een betere cel deling en een frissere huidskleur ont staat. De huidcellen vullen zich met meer vocht waardoor weer een betere huidspanning ontstaat en zodoende een egaler huidoppervlak teweeg wordt ge bracht. De huid wordt soepel en de contouren worden verstevigd. De gehele conditie van de huid wordt beter. Elk product uit deze serie is afgestemd op de anderen uit de collectie. Afwisseling met andere producten is hierdoor overbodig. Het is interessant te weten dat vanwege de doeltreffendheid van Progenitine, dit bestanddeel opzettelijk en uitsluitend verwerkt is in de crèmes uit deze col lectie. ETERNA27 UNDER MAKE-UP TREATMENT BASE Het exclusieve Progenitine in deze under make-up geeft de huid de gehele dag een schoonheidsverzorging, die de tekenen van het ouder worden van de huid verminderen. Het bevordert het verkrijgen van een vlekkeloze huid zodat de make-up zacht en gemakkelijk is aan te brengen. ETERNA27 CLEANSING FORMULA Een extra milde cleanser, speciaal sa mengesteld om zelfs een tere huid voor te bereiden het meeste profijt te hebben van 'Eterna 27' Cream met Progenitine. Verwijdert gemakkelijk make-up en on zuiverheden maakt de huid zacht en grondig schoon. Met een tissue afne men. Gebruik daarbij 'Eterna 27' Toning Formula. ETERNA27TONING FORMULA Zachte, alcohol-vrije toniserende lotioi die zelfs de droge, tere huid voorbereij; het meeste profijt te hebben van 'Eterij. 27' Cream met Progenitine. Verfrist, conditioneert, verfijnt de huil structuur en stimuleert de huidfunctiet Droogt de huid niet uit, prikkelt niet onttrekt geen onmisbaar vocht aan I huid. Gebruiken na de Cleansing Formula i voordat u de Night Cream aanbrengt,! voordat u 's morgens de Under Makj,. up Treatment Base aanbrengt. ETERNA 27 NIGHT CREAM 'Eterna 27' Night Cream, met het excli sieve Progenitine, is een zekere e| gemakkelijke manier om uw huid i* jeugdiger en jonger te laten uitzien vermindert de gevolgen van de oudi< wordende huid. Nadat u deze eren. ongeveer 40 dagen gebruikt heeft, zf de maximale verbeteringen waar nemen. Om deze verbeteringen te bc houden iedere avond blijven gebruiken ETERNA27 SUPER EMOLLIENT CREAM Om de zeer droge huid te voeden en beschermen 'Eterna 27' Cream gebru. ken, met het exclusieve Progenitine t een ultra verrijkte formule. Reinig en toniseer de huid grondiJ Gelijkmatig over het gehele gezicht aai brengen, behalve rond de ogen, terw u met stevige, opwaartse beweginge, de crème inmasseert. De gehele nac laten inwerken. ETERNA27 EYE CREAM Een transparante, fluweelzachte crèn met het exclusieve Progenitine, specia; samengesteld om het verlies van voel in het tere gebied rond de ogen tegen houden de eerste tekenen van ea ouder wordende huid te verminderen. Revlon's 'Eterna 27' Eye Cream is g makkelijk aan te brengen, wordt snr door de huid opgenomen en werl doeltreffend. ETERNA 27 THROAT CREAM Een extra rijke crème, samengestep met het exclusieve Progenitine, di< helpt lijntjes weg te werken verst vigt en herstelt een soepel en jeugd aanzien van de hals. ETERNA27 PEELING MASQUE FORMULA Een zacht, verfrissend, transparant g> lei masker dat het huidweefsel spant e toniseert. 'Peels Away' vuil en onzuive heden. Speciaal samengesteld om de huid voc te bereiden het beste resultaat te vei krijgen van 'Eterna 27' huidverzorging producten. grafeerverbod bij bruggen, stations, havens e.d. In Rusland mogen zelfs geen landschapsfoto's gemaakt worden omdat in zo'n panorüma militaire doe len zouden kunnen bevinden. En in de moslim-wereld, vooral in Turkije, kan het fotograferen van vrouwen proble men geven omdat je daarmee - volgens de daar heersende opvatting - de vrouw haar ziel ontneemt. E. O-W 1. fam. v.d. Wulp 55%; 2. ds. Blik- slager-de Jager 503. ds. Hart- Coebergh 50%; 4. fam. Moscou 49%; 5. Grootes-Schmidt 47; 6. Krieger-, Overtoom (50) 47 F. N-Z 1. fam. Huiberts 62%; 2. mw. Post- Israëls (5) 60; 3. fam. Maas 55%; 4. fam. Vreeswijk 55; 5. ds. Schuiling- Spruyt 51%; 6. mw. Roos-v. Santen (45) 44; 7. mw. v. Buitenen-Heideman 39%; 8. Dijkstra-Jansen 34 BRIDGE CLUB "SANS ATOUT" UITSLAGEN VAN 1 MAART'82 A. N-Z 1. Nap v. Steeg 61; 2. fam. Wiesenborn 55%; 3. fam. Daudey 49; 4. de Winter- v. Zomeren 48%; 5. fam. Mak 47; 6. ds. Feller-Stolk 39 A. O-W l.Schaffer-Post (55) 55%; 2. mw. Rootjes-Kramer 54%; 3. v. Leeuwen- Nieuwendijk 52%; 4. fam. de Waal 49; 5. Bolweg-v. Diepen 47; 6. Root jes-Schouten 41 B. N-Z 1. Haafkens-Sandham 57; 2. ds. Meye- ring-Werdmuller 55%; 3. v. Toorn- burg de Vries 53; 4. Lansdaal-Vendel 47%; 5. Mw. Schreiber-Brandenburg (45) 40 B. O-W 1. Kaashoek-Witting 58%; 2. mw. Grootes-Punt 49; 3. mw. Piersma- Kuyt 46%; 4. ds. Kuyt-Roozen 46%; 5. ds. Zonneveld-Beerepoot (50) 46% C. N-Z 1. fam. Bakker 60; 2. fam. Slob 57%; 3. fam. H. Toby 52; 4. ds. Fyma-Janssen 48%; 5. Koster-Tamminga 41%; 6. ds. Hommes-Schouten 40% 1. fam. Dolmans 56%; 2. ds. Roest- v. Vegten 55; 3. fam. v. Twuyver 50%; 4. ds. Bolweg -v. Steeg 47; 5. ds. Gallee-Goldsteen 46; 6. fam. Groene- veld 45 D. N-Z 1. fam. de Vries 64%; 2. hh. Visser 56; 3. ds. Glorie-Kaashoek 53%; 4. Limmen-inv. 48; 5. ds. Cornelissen- de Wild 43; 6. Elders-de Geus 35% D. O-W 1. fam. G. Toby 61%; 2. fam. Boersen 56; 3. ds. v.d. Duin-Frugte 49; 4. mw. Dekker-inv. 47%; 5. mw. de Geus-v. Vegten 47%; 6. fam. v. Halem (inv.) 39 E. N-Z 1. ds. Krul-de Vries 54; 2. mw. Kem- per-Rusch 54; 3. ds. Broksma-Huls- kamp 49%; 4. Verkleij-Postma 49; 5. ds. v.d. Goot-Löhr 47; 6. mw. Lans- daal-v.d. Linden 46 HANDSOME EIGHT-NIEUWS Handsome Eight Hevast, dat als de butant in de hoofdklasse zaalvoet bal zo'n formidabele start had - na acht wedstrijden ongeslagen koploper - heeft het in de slopende slotfase van deze competitie net niet kunnen ha len. Op de uiterst onfortuinlijke ne derlaag tegen Oudejans volgde nu een veel regelmatiger verlies tegen In side, merkwaardig genoeg met pre cies dezelfde cijfers van 4-3. Handsome Eight, technisch zeker een van de beste teams, mist toch nog de fysieke en mentale hardheid, die voor de wekelijkse slijtageslagen in deze hogere klasse nodig is. Ook conse quent en stug verdedigen ligt de Ze bra's niet zo erg. Vooral dit laatste breekt de nogal ludiek gezonde ploeg meermalen op. Tegenstander Inside, dat voor zijn laatste kans op behoud knokte, liet minder vloeiende combinaties zién, maar werkte keihard en dekte scherp, terwijl de mannen van coach Vethaak zoveel mogelijk schoten. Toch leek hun vonnis geveld, toen Handsome eight in de tweede helft alsnog met 3-2 vóórkwam. Het pleit voor de ener gie van Inside, dat het, mede door luchthartigheid in de zebra-afweer, toch nog een voorsprong nam (4-3), die het tot het eind met de grootste inzet verdedigde. Hoewel uitgeschakeld voor de titel, speelt Handsome Eight tot het laatst een sleutelrol in deze competitie. In de laatste twee wedstrijden speelt de "knappe acht" nog tegen de de gradatiekandidaat Bupro Hout en te gen de grootste kanshebber op het kampioenschap, Hink Tegel. Komende vrijdag 12 maart tegen Bupro Hout in sporthal De Meent, Alkmaar. Aan vang 7.30 uur. bukpop'82 Op zaterdag 19 juni raakt Heiloo even haar rust kwijt. Dan viert het Buk- Popfestvial haar eerste lustrum. De organisatie is reeds druk doende om van dit vijfde popfestival iets zeer aparts te maken. Het is nog te vroeg om namen van bands te noemen, maar de kontakten die gelegd zijn beloven veel goeds. Zeker is in ieder geval dat naast een aantal prima Nederlandse bands ook diverse buitenlands top pers op het programma zullen staan. Wat ook vermeld kan worden is dat er behalve het popgebeuren ook andere aktiviteiten plaats zullen vinden. Zo zal op een apart podium een theaterprogramma te zien zijn. Nieuw dit jaar zijn ook de kermis- attrakties die op de markt een plaats gaan krijgen. Voor meer in lichtingen over BukPop '82: Postbus 108, Heiloo. STEEMAN CENTRALE VERWARMING. Voor een nieuwe C.V.-ketel, i Doe het zelf installatie.! Kompleet gemonteerde! installatie. Vraag vrij blijvend offerte. Tel. 02518-j 52218, Overtoom 21, Cast-| BELASTINGAANGIFTE 1981. Wij K6men bij u thuis! Voor deskundige ■verzorging van uw aangif te: administratiekantoor, Franse, de Driestal 20, Heiloo, tel. 072-330111. (Redelijke tarieven). Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 UITKIJKPOS1 10 MAART 191 U1TK

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 18