hollen ü=üll> N PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN 't Buitenwerk in de hoogglanslak? Kies dan de nieuwe kleuren van Histor. Recycling! Geen Uitkijkpost gehad? Exposities Geef hulp. Geef lucht. Kollekteer! SPORT en SPEL PAASFEEST EN PAASGEBRUIKEN OP DE FOTO wester weg 259 heiloo B2 MEER KEUZE, PERSOONLUKER ADVIES POLITIEBERICHTEN MAART ROERT ZIJN STAART.... WAT DOEN WE MET ONZE AFVALSTOFFEN? DIERENBESCHERMING HEILOO-LIMMEN-CASTRICUM. GEVONDEN VOORWERPEN VAN 29-3-1982 tot 5-4-1982 Afhalen op woensdag en zaterdagmiddag van 14.00-16.00 uur Kijkdag van gevonden fietsen op zaterdag van 11.00-12.00 uur. C.D.A.-INFORMATIE BULLETIN HEILOO -( Slijterij - Wijnhandel GREEUW TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 AFWEZIG H. D. GRANSBERGEN, Arts 15 en 16 april BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Dr. KEMPERS AFWEZIG 8 t/m 12 april. Bel donderdag: 072-330175v UITKIJKPOST 7 APRIL 198] April. De naam komt uit het Grieks en betekent eigenlijk „opening". Want het is de maand waarin de aarde na een lange vorstperiode door de ontkiemen de planten wordt geoepend en de natuur zich na een aantal wintermaanden weer gaat ontplooien. Ook het typische fotoseizoen gaat nu weer open. Ontelbare cameras, die gedwongen werden- de winter door te brengen in een donkere kast of een afgelegen hoekje van een lade, worden nu weer te voorschijn gehaald om met ere het ontwaken van de natuur vast te leggen. Vooral de paastijd, als de kinderen vakantie hebben en volwassenen van een of meer extra vrije dagen mogen genieten is rijk aan boeiende motieven voor de enthousiaste maker van kleu renfoto's. Pasen valt dit jaar betrekkelijk laat, zodat het plantenleven al een heel eind op gang gekomen is. In de vrije natuur zijn dan ook al veel bloeiende planten en heesters aan te treffen, die erom vragen als motief te dienen voor de fotoamateur. Het tere groen van struikgewassen en bomen, en de omfloerste schaduw die de natuur nog heeft, komen bij uitstek tot hun recht op kleurenfoto's De paastijd is echter ook boeiend door de vele paasgebruiken die nog in omloop zijn, en die zich bij uitstek op de gevoelige plaat laten vastleggen. In het gezin is er het te pronk zetten van het veel kleurige paasei, of het in bonte kleuren beschilderen van eieren. En niet te vergeten het daarna verstop pen van de gekleurde paaseiren en het zoeken ernaar door de kinderen. Er is het paasontbijt met zijn speciale, kostelijke paasbrood. Of de kerkgang waarbij in sommige streken nog het dragen van oude kostuums en feestelij ke paaskledij in zwang is. Maar ook het „slachten" van de grote ch'okolade- paashaas biedt voldoende motief voor de fotoamateur. Foto's die met een direkt-klaar camera worden gemaakt, zoals de Kodak EK 160-EF verhogen daarbij nog de paasvreugde. Want de Kodak-Instant- Color-Film levert in de kortste tijd zonder afval een kleurenfoto. Deze kleurenfoto's ontwikkelen zich geheel zelfstandig en na 30 seconden wordt het beeld al zichtbaar. Als de paaseieren nog maar nauwelijks afge koeld zijn, liggen de foto's van het Ontdek de altijd-goede-kleurcombinaties van Histor. Ze zijn er ook in Histor-hoogglans. Garant voor hechte dekking en gunstig uitstrijkvermogen, van ca. 12 nr onverdund, per 0,75 liter afhankelijk van de ondergrond. De ideale bescherming en verfraaiing van uw buitenwerk. Maar ook heel functioneel in de keuken, bad kamer, andere vochtige ruimtesWij tonen u de prachtigste combinaties in Histor-kleur. Kom maar langs, ze staan karweiklaar in 't blik. Er vonden een aantal kleine aanrijdin gen plaats, waarvan een met lichamelijk letsel. -O-O- Op de Kanaaldijk, ter hoogte van de L.T.B., kwam een meisje met haar fiets ten val, op het moment dat ze door een auto met trailer werd ingehaald. Aan de val, waarvan de oorzaak onbekend is, hield ze een hoofdwond over. -O-O- Op de Pastoor van Muijenweg vond een ongeval plaats, waarbij drie auto's waren betrokken. Terwijl een van de auto's rechts geparkeerd stond en de ander links stond voorgesorteerd, wilde nummer drie er tussendoor. De beschikbare ruimte bleek in werkelijkheid echter m:nder dan de gedachte en het resultaat laat zich raden. -0-0- Ook drie auto's waren betrokken bij een ongeval op de hoek Kennemer- straatweg-Kanaaldijk. Een taxi die over de Kennemerstraatweg reed, werd in de flank geraakt door een auto die vanaf de Kanaaldijk kwam. De taxi ramde de verkeerszuil, deze brak af en kwam op de andere weghelft terecht, vlak voor de wielen van een derde wagen die hierdoor ook schade opliep. -0-0- Aan de Hoghe Weijdt werd in de nacht van 3 op 4 april een lantaarnpaal aangereden. De dader was gevlogen, maar de volgende dag konden er twee jongelui worden aangehouden die de aanrijding bekenden. De bestuurder bleek zonder rijbewijs in nummer twee zijn auto te hebten gereden. Allebei een proces-verbaal Ms. Verder waren er nog een aantal zeer kleine aanrijdingen, waarbij het voor namelijk handelde om het niet verlenen van voorrang en parkeerschades. -0-0- Bij drie snelheidscontroles in Limmen en Heiloo zijn in totaal 43 bestuurders betrapt op te snel rijden. De hoogst gemeten snelheden waren 78 101 en 86 km. per uur. -0-0- Een gering aantal inbraken en vernielin gen. Uit een woning in de Laarmanstraat verdween een flinke som geld, terwijl bij een inbraak aan de Molenweg niets vermist wordt. -0-0- Degenen die zijn racefiets met een ketting vastgelegd had had er geen rekening mee gehouden dat de wielen er in een mum van tijd uit te halen zijn. Alleen het frame lag nog aan de ketting -0-0- De 17-jarige B. uit Heiloo kon het weekend worden aangehouden op ver denking van diefstal van enkele fietsen, diefstal bij Openbare werken en vernie- ling van een ruit. Deze delicten werden al enige tijd geleden gepleegd. -0-0- Dan tot slot enkele vernielingen. Bij Openbare Werken werd een ruit ingegooid en aan twee auto's op de Westerweg en ééntje aan de Stationsweg werd het een en ander vernield. Zo werd een motorkap omgebogen en een ander ontzet, een grill werd losgetrokken en men vernielde een accu. -0-0- beschilderen er al bij. De kinderen zijn nog op zoek naar de laatste verstopte eieren en de foto's van de eerste „vangsten" zijn al klaar. Wat een extra pret als men achteraf op de foto kan zien hoe men steeds maar weer aan het plekje voorbij liep waar pas later de rijke buit aan eieren werd ontdekt. Omdat de Kodak direkt-klaar foto's voorzien zijn van een afsluitend kunst stoflaagje geeft het niet wanneer onze jongsten met hun chocoladevingertjes ze van tafel pakken om ze ook eens goed te bekijken. Direkt-klaar foto's hebben nog een voordeel: Gulle gevers van paasge- schenken die niet bij het vreugdevol gebeuren aanwezig waren, kan men onmiddellijk verblijden met het toezen den van de foto waarop de bevoorrechte met een verheugd gezicht het hem toebedachte in ontvangst neemt. Maar paasfoto's van kinderen lenen zich bij uitstek als een paasgroet aan familie en vrienden. Natuurlijk is het erg opwindend wan neer men met de paasdagen op stap gaat om paasgebruiken in andere streken te fotograferen, zoals een processie, het paasdansen, het paasvuur, de paasrijde- rijen en paasdraverijen, en de keur aan spelen met de bontbeschilderde paas eieren. Als je de dragers en draagsters van folkloristische kostuums meteen een foto ten gechenke kunt geven waarop zij zelf afgebeeld staan, dus zullen zij' met extra veel plezier voor uw camera model staan. De kleurige produkten uit de winkels, zoals paashaas en paaseieren, maar ook de vrolijke paasversieringen die in sommige streken nog in gebruik zijn, vormen evenzoveel motieven voor kleurenfoto's die tezamen met de opnamen van de oude paasgebruiken en onze familiefoto's tijdens het paasfeest, een fesstelijk paasalbum vormen, waar het hele gezin nog jaren later in bladert om warme herinneringen op te halen aan enkele vrolijke dagen. De zwemclub organiseerde onder dit motto een lentefeest voor haar leden en familie, in het overdekte bad van Égmond op zondagmiddag. Geen ge zwoeg in ieder baantje en geen gejoel voor het voorste haantje, maar een gevarieerde spelmiddag. Ouders en kinderen sprongen in en uit de band, deden aan waterscrabble met hindernissen en vingen ballen in de vlucht. Ze voelden zich even zweven bij het parachute springen en begroetten de nieuwe lente met salutschoten. Ze zwommen zelfs schoon. Een aktiviteit die vooral voor meisjes in opkomst is en begint met het figuurdrijven. De zwemclub oriënteert zich dan ook de laatste tijd op de mogelijkheid deze plezierige tak van de zwemsport in haar programma op te nemen. Het was al met al een zeer geslaagde middag, die vraagt om meer. Dat kan in juni in ons aller Baafje. Daar zal dan een deel Van zwemmend Nederland zijn tenten weer opzetten ter gelegenheid van de jaarlijkse Kampeerinstuif. Niet zwemclubleden kunnen dan ook een paar uur iets van de feestelijke recreatieve zwemmerij meeproeven door mee te doen met de Aquafit-spe- len. Aan het eind van de lente verwachten we dus opnieuw veel spelplezier te water. Ook voor hen die de afgelopen weken hun zwemdiploma haalden. Gefeliciteerd! Voor nadere informatie over de zwem club kunt u bellen tel.: 333690. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 8 april 19.30 uur ds. A. Boelhouwer en ds. Boelhouwer. Dienst van Schrift en Tafel. 9 april 19.30 uur ds. Ph. Ouwendijk. 11 april 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Ge- zinsdienst. Crèche in De Rank. Kruiskerk 8 en 9 april zie Witte Kerk. 11 april 10 uur dhr. Drijver uit Voor burg. Crèche in de achterzaal. Geen zondagsschool. 19.00 uur da. F. W. Oosterwijk uit Oudorp.- Geref. Kerk Noordergeeststraat 9 april 19.30 uur ds. A. Boelhouwer. 11 april 9.30 uur ds. A. Boelhouwer (H. Avondmaal), 19 uur idem. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, Heiloo, tel. 072- 330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. dienst en donder- dagav. 8 u. bijbelstudie, Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 8 april 19.30 uur drs. Bouma uit De Bilt. 11 april 10 uur drs. Bouma, Pasen. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9 april 19.30 uur Egmond-Binnen, ds. J. v. d. Graaff, Alkmaar. H. Avondmaal. 11 april 10 uur Egmond-Binnen, ds. H. P. Huisman, Overveen. Paasfeest. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9 april 21 uur ds. J. Mostert, Avondm. 11 april 9.30 uur ds. J. Mostert, Gezins- dienst. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 9 april ds. A. G. Hoekema, Goede Vrij dag, Avondmaal. 11 april ds. A. G. Hoekema, Pasen. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30- 11 In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur T biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. 10 en 11 april: Dr C. W. Willeboordse, Heerenweg 236, Heiloo, tel. 072-330066. 12 april: Dr. A. L. Duijvestijn, Obrig- laan 53, Heiloo, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek Heylo Apotheek, Stationsweg 53, Heiloo tel. 072-331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen 9 en 10 april mevr. L. de Waard, tel 02518-55495. 11 en 12 april: mevr. A. Kroon, tel. 072- 330082. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 9 april: Dr. H. J. Haarsma, Asselijnstr. 36, Alkmaar, tel. 072-151354. 10 en 11 april: Dr. R, W. Keyser, Ken nemerstraatweg 49, Alkmaar, tel. 072- 129735. 12 april: Dr. A. C. Wesseling, Oude gracht 263, Alkmaar, tel. 072-125940. Organisatie van Nederlandse Tandprothetlci Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. „Velen van ons hebben afgelopen maandag in het T.V. programma „Driester" kunnen konstateren dat de laatste jaren de berg afvalstoffen schrikbarend is toegenomen. De moder ne consumptiemaatschappij waarin we momenteel leven presteert het immers om alleen reeds in Nederland 63 miljoen broden per jaar in de vuilniszak te deponeren. Ruwweg bijna 4,5 brood per inwoner per jaar. Door rekenend komen we bij een gemiddeld gebruik van 5 sneetjes brood per dag op een totaal consumptie verbruik van ca. 23 dagen dat we weggooien! Welk bedrag dit alles totaal vertegen- Nationale astma-kollekte woordigt hoeven wij u niet voor te rekenen. U kent zelt de prijs van een brood. Waarom dit voorbeeld? Wel omdat u dagelijks met dit gegeven wordt gecon fronteerd. Brood is nog steeds een basis van ons volksvöedsel, doch daarnaast zijn er nog zoveel andere stoffen waar we langzamerhand geen weg meer mee weten. Gevolg: overbelaste verbrandingsovens, overvolle vuilstortplaatsen! Optimaal benaderd hebben echter beide hun nadelen in de vorm van o.a verbran- dingsdampen (gassen) en grondwater vervuiling (soms vergiftiging). Recente voorbeelden spreken voor zichzelf. We noemen slechts Lekkerkerk. (wordt vervolgd) Van 13 t/m 16 april zullen jeugdleden van de Dierenbescherming langs de huizen gaan om stickers te verkopen. Verkrijgbaar zijn o.a. stickers van zee honden, nertsen en poolvossen. Jeanet Gortemaker, jeugdbegeleidster Dierenbescherming tel. 337013. Zwarte handschoen, paspoort, 4 sleu tels aan ring, diamanten vogel, verzeke ringsplaatje, boek, etui met shag, versnellingsbak, bruine haan, fietssleu- teltje, 3 bankbiljetten, portefeuille met inhoud/rijbewijs en bankpas, tas met sportkleren en schoenen, 2 bankbiljet ten, sleutel, sleutel aan ring, verzeke ringsplaatje. Op de Algemene Ledenvergadering van 1 april 1.1. kwamen twee belangrijke zaken aan de orde t.w. de goekeuring van de vergadering van het C.D.A. gemeenteprogramma 1982-1986 en het vaststellen van de definitieve kandida tenlijst voor de Gemeenteraadsverkie zingen van 2 juni a.s. Het C.D.A. gemeenteprogramma werd na aanvaarding van een aantal schrifte lijke amendementen unaniem goedge keurd en zal binnenkort in druk verschijnen. Daarna ging de vergadering over tot het kiezen van de definitieve kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2 juni a.s. Als lijsttrekker werd unaniem mevr. Ans Willemse-v.d.Ploeg gekozen, die een lijst van 19 kandidaten gaat aanvoeren. De definitieve kandidatenlijst ziet er als volgt uit:A. Willemse-v.d.Ploeg, J. Pieters, J. Visser, W. Mast, J. Breuker, H. Settels-Dekker, W. M. Swart, N. Buis, A. Koets, G. Nieuweboer, J. Braam, B. A. van Unnik, A. Borst, H. Wesselius, E. v.d. Wal, J. Bakker, M. H. E. Zegers-Huberts, P. Roemer, P. Buis en J. Vahl. Genoemde kandidaten onderschrijven het program van uitgangspunten van het C.D.A. congres en stemmen in met het C.D.A.-verkiezingsprogramma door de Algemene Ledenvergadering van 1 april 1.1. vastgesteld. Het Astma Fonds houdt zich al meer dan 20 jaar bezig met de bestrijding van een van de meest hardnekkige ziekten, namelijk astma en andere chronische luchtwegaandoeningen, zoals bronchitis en longemfyseem. Deze aandoeningen komen veel meer voor dan men over het algemeen denkt. De gevolgen van astma en aanverwante luchtwegaandoeningen (CARA) zijn eigenlijk schrikbarend. Ze vallen echter niet zo op, omdat het een verborgen ziekte is. Mensen in ademnood trekken zich terug. Het is letterlijk een benau wend probleem voor de vele honderd duizenden mensen die er aan lijden. Gelukkig-zijn, mede dankzij het werk van het Astma Fonds, de mogelijkheden voor een goede behandeling van astma de laatste jaren aanzienlijk toegenomen. Het is echter nog niet mogelijk astma echt te genezen. Daarom legt het Astma Fonds ook de nadruk op voortzetting en uitbreiding van het wetenschappelijk onderzoek naar de oorzakem van deze ziekte. Im mers als we die weten kan er gewerkt worden aan het voorkómen en genezen van astma. Daarvoor is veel geld nodig. In de week van 19 t/m 25 april vindt de nationale astma-kollekte plaats. De voorbereidingen daarvoor zijn in volle gang. Het slagen hangt af van het aantal men sen dat bereid is een paar uurtjes van hun tijd te geven voor hun medemens. Uw hulp is nodig. Kollekteer voor het Astma Fond^. Inlichtingen: Mevr. Post, tel. 332905. DE VRIJHEID HEILOO SCHIET OM PAASEIEREN Heiloo - Ook dit jaar werd weer om eieren geschoten door de leden van de schietsport vereniging de Vrijheid Hei loo. Op maandagavond j.l. werd door ruim 30 leden deelgenomen aan de ze wedstrijd. De beste schutters waren: S. Klasse P. Otto 93; J. Brinkman 92; M. Wessel 89 en J. Vijzelaar 88. In de E klasse: H. Reinders 89, J. Bier- lee 81; E. Koopmans 79, C. Leeuw 79. In de A klasse: S. Vader 78. In de B. klasse W. Fisscher 80, H. Kuy- pers 78, J. Orij 73 N. Quant 73. In de N. Klasse: J. Landstra 80, H. v. Langen 74, P. Schuyt 52 en H. Wagemans 52. Slob neemt de leiding! Na de 29ste ronde is Slob fier aan de kop van de ranglijst gekomen door Zeeman, tot dan toe de leider van het klassement, te verslaan, v. d. Veen, die in de nog afgebroken partij tegen v. d. Pol, korte metten met zijn tegenstander zal maken is nu op de 2de plaats beland, terwijl Zeeman en Veldt de derde en vierde plaats bezetten. Door winst op Wagenaar bezet Heerin- ga nu de 5e plaats, terwijl Avis en Ens door nederlagen tegen Veldt en v. Hoek terugvielen. Dit waren de uitslagen: Slob - Zeeman Avis - Veldt v. Hoek - Ens Alleman - de Jager Landzaat - Koenders sr. v. Bentum - Jongkind Dekker - de Graaf Hanni - Werksman Wascher - Koenders jr. v. d. Veen - v. d. Pol Wagenaar - Heeringa Kemper - Bos Maas - v. Etten Brink - T. v. d. Veen Creutzberg - Obdam De Jong - Moeyes Beyers - Limmen 1—0 0—1 1—0 '/2 '/2 1—0 afgebr. 0—1 0—1 0—1 afgebr. 0—1 Zi—Vi afgebr. Vi—Vi 0—1 afgebr. 0—1 Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervoeels: Tel. 072-333073 hr. Cde Lange. Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo; tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495 te bereiken tassen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Voor Wijnen en Gedistilleerd WIJ BEZORGEN AAN HUIS De overige huisartsen van Heiloo nemen waar. AKTIE VAKANTIE PLEEGDIER: TEL.:Ö72-336180. GEBOREN:Bastiaan P., z.v. Paulus F. J. Vogelpoel en Martha E. Eisinga. ONDERTROUWD: Theodorus E. M. A. Zentveld en Jeannette J. Gortemaker. Eardy E. Vissers en Alida M. J. Mak. GETROUWD: Adolf N. Beijer en Catharina B. Hartog. Marcellinus C. Joosen en Catherine B. van den Bos. ELDERS OVERLEDEN: Elize Waalewijn e.v. H. Das. Galerie Toonen Raadhuis» eg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur, 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten. Permanente expositie: F. Goosen, Olie verf. A. van Noort, olieverf. Open Huis, foyer: C. Troostheide. Boonacker, Winkelhof 't Loo, olieverf schilderijen van Nicolaas van der Waay. Geopend tijdens winkeluren. Hans Schouten Galerie Stationsweg 111 - Heiloo Van 8 maart tot 8 april: Aquarellen van Jan van Erkelens. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 PROGRAMMA-AGENDA "DE BEUN" OVER DE MAAND MAART Het lijkt ons een goede gedachte in deze rubriek wekelijks aan u door te geven welke uitvoeringen in "De Beun" zullen plaatsvinden. Door ±4 weken telkens "vooruit" te kijken krijgt u bijtijds een goed inzicht van de te houden activiteiten. 7 APRIL Filmliga Met de film "Norma Rae" 20.15 uur Toegang uitsluitend voor leden van de Filmliga!!!! 10 APRIL Donateursconcert gezindheid". Fanfare "Eens- 20.00 uur 14 APRIL NACHT VAN DE BALKAN Vrolijk opzwepende, soms ook wee moedige maar altijd goed in het gehoor liggende muziek, zang en dans. Thérèse Steinmetz, met haar trio Nico v.d. Linden, het Zigeurorkest van André Serban eneen folk loristische dansgroep. 23 Medewer kenden!!! Een avond om nooit te ver geten. Voorverkoop vanaf 30 maart Bij Reisbur. Holland International en Boekhandel P. Avis 20.15 uur 18 APRIL Toneelvereniging "FALKLAND" .met de "SPROOKJES-SHOW", een wervelende Jeugd-voorstel- ling. 13.30 uur en 16.00 uur Losse kaarten via Reisbur. Holland International, Boekhandel P. Avis en in de foyer van "Het. Open Huis" 3,50. Op Donateurskaart is de prijs/ 1,50. 23 APRIL FILMLIGA MET DE FILM: "Kentucky Fried Movie". 20.15 uur 24 APRIL Idem 26 APRIL Idem 27 APRIL Idem 28 APRIL Idem

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2