T-shirts IAII> l( De Vrouw PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Geen Uitkijkpost gehad? Exposities "OPEN HUIS" Ouderwetse aardbeienmarkt in Winkelhof Bibli -theek enorme keuze. Raadhuisweg 13 - Heiloo Vrijdagavond koopavond. KARIN DEKKER VOLHARDT IN STRIJD OM HAAR RECHT MUIIEKPROJEKT 7 KIEFTENNEST - VONDELSCHOOL De praktijk van W. WAGENAAR, tandarts A. J. KLEUN, tandarts M. R. KOELMAN, huisarts AFWEZIG van 19 juni-12 juli. k J. C. SCHUMACHER, tandarts GEEN PRAKTIJK v van 21 juni t/m 25 juni. POLITIEBERICHTEN Bel donderdag: 072-330175 DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM GOEDE TEHUIZEN GEZOCHT VOOR UITKIJKPOST 16 JUNI 198 KIJKPO Aanstaande zaterdag wordt op het plein bij Beentjes, de groentenman, weer een gezellige ouderwetse aardbeienmarkt gehouden. Handkarren, versierde stands, leuke prijzen en vooral de geur van aardbeien zullen het plein vullen. Wilt U zelf jam maken of een aardbeientaart bakken, zaterdag 19 juni wordt dan voor U "de dag" in de Winkelhof. Zo zag de aardbeienmarkt er vroeger uit. KENNEMÊBSTRAATWEG 382 MALE'VOORT 13 BOEKENTIPS VOOR UW VAKANTIE! Het leek ons nuttig om voor de lezers eens in de kasten te kijken welke boe ken er in de bibliotheek staan met het oog op de vakanties. Niet het gezellige ontspannende lees werk of dat bepaalde boek, dat u al zo lang had willen lezen, dat is im mers lectuur, die u zelf wel uitzoekt. Nee, wij zochten boeken, die speciaal voor vakanties worden geschreven. Zoals 'Spelletjes op reis' en 'Onder weg', te vinden in de jeugd-studie- kasten no. 622 - 622.1. Bezig houdende boekjes voor ongedurige langzitters op weg naar een ver vakantieoord. 'Hersengymnastiek voor het hele ge zin', te vinden in de studiekast vol wassenen no. 622.1. Leuk om met z'n allen te doen op een druilerige vakan tiedag. Voor op weg naar uw camping va kantie-adres in binnen- of buitenland zijn er de allerlaatste camping-boeken en reisgidsen, dikwijls met kaarten. We noemen 'Holland-Camping', Adac-Camping' (Duitsland, Midden en Noord Europa) en vele anderen, te vinden in de studiekasten onder no. 375. Verder Elseviers Auto-Zakboek met o.a. een tabel met- de afstanden van uit Amsterdam naar alle Europese vakantie-centra. Tevens met ver melding welke autopapieren in al die buitenlanden vereist zijn, alsmede wat te doen bij ongeval etc. Een zeer instructief boekje (studiekast no. 657.7). Bent u echter van plan te gaan fietsen of wandelen?' Dan raden wij u aan 'Gids voor fietsers', studiekast vol wassenen no. 983 en o.a. 'Wandelen' no. 618.2. Beide boekjes met route beschrijvingen voor fietsers in bin nen- en buitenland en gedetailleerde beschrijvingen van tochten door de 11 provincies met weer een onder verdeling van speciale "Kijktochten", zoals molen-, kastelen-, terpen-, en duintentochten enz. Hierop aansluitend moet u dan ook eens denken aan de serie "Leer ze me kennen de Friezen" of "Leer ze me kennen de Geldersen", "De Brabanders", "De Zeeuwen" enz. Vooral wanneer men fietsend of LIJSTER, EERSTE BEWONER NIEUWE WONING In een nog in aanbouw zijnde woning in plan Boswijk is Aannemersbedrijf Langendijk aan het werk. Een paar weken geleden kwam zij tot de ontdek king dat de woning "gekraakt" was. Op de achterkamer had moeder lijster haar intrek genomen om daar "rustig" te gaan broeden. Niemand heeft met deze kraakster enige moeite. wandelend de omgeving intensief be leeft, zijn dergelijke informatieve boeken met uitgebreide beschrijving van de Provincie en hun bewoners enorm verhelderend, te vinden in de studiekast 982-983 etc. Fietsend of wandelend langs berm en beemd zijn de "Elseviers Natuurgidsen", zoals "Bloemengids", "Bomen-, Vogel- en Plantengidsen", (studie 582-585) onze ware voorlichters. Gaat u verder van huis dan zijn er in de zelfde serie "Bomen langs de Middel landse Zee", "Bergbloemengids", "Stenengidsen", prettige geïllustreer de boekjes met uitvoerige beschrijving van het object, zodat men ook weet wat men ziet. Bent u een liefhebber van klassieke kunst en bouwwerken in Italië en Grie kenland dan moet u eens snuffelen in de rubriek 921-922. Waar we o.a. aantreffen "Oude beschaving van Griekenland", "Het Romeinse Rijk", "Hellas in Vogelvlucht" e.a. De dia series hierover staan tussen de betref fende boeken. Om ongelukjes en kleine vakantie-ziektetjes te behandelen of te voorkomen de boekjes "Elseviers medisch vakantiegids" no. 611.1 "Ge zondheid op reis" no. 611.59 en "Reis apotheek" no. 612.1 Gaat u met vakantie dan mag u 1 roman extra meenemen, de kinderen 1 lees boek. En verder een fijne vakantie en wel thuis. Dit jaar blijven de beide bibliotheken in de vakantieperiode van 11 juli t/m 22 augustus beperkt open en wel als volgt: Malevoort: Dinsdagmorgen Dinsdagavond Woensdagmiddag Vrijdagavond Kennemerstraatweg: Maandagavond Dinsdagmiddag Vrijdagmiddag 10.00-12.00 uur 19.00-21.00 uur 14.00-17.00 uur 19.00-21.00 uur 19.00-21.00 uur 14.00-17.00 uur 14.00-17.00 uur De thuisblijvers een zonnige zomer ge wenst. Carla van de Bibliotheek. Karin Dekker, nu verhuisd van het gemeentehuis naar het buitenplein van 't Loo, volhardt in haar strijd voor recht. Toch is haar doelstelling iets gewijzigd, zij vertegenwoordigt thans een groep, hoofdzakelijk vrouwen, die vinden dat de hele situatie rondom het huisves tingsprobleem aan de orde gesteld moet worden. Zij zal haar aktie tot op het einde doorvoeren. Wat zij wil (en velen met haar) is ingeschreven worden als woningzoekende, ook al is dat nummer 646 op de wachtlijst. Zij wil geen voorrang, maar Karin vindt dat zij recht heeft op inschrijving. In de woonruimtebeschikking 1974 staat onder artikel 13 punt 2. „De eis van economische gebondenheid mag echter NIMMER als weigeringsgrond worden gehanteerd ten aanzien van degenen, die niet of niet meer duurzaam aan het arbeids proces deelnemen. Hiertoe worden in elk geval gerekend van echt gescheiden vrouwen enz." Het probleem van Karin is dat zij dorpeloos is. Indertijd uitgeschreven in Heiloo en zij heeft zich na twee jaar in Krommenie gewoond te hebben, ook daar uit laten schrijven, omdat zij onder geen voorwaarde meer in Krommenie wil wonen. Als voorbeeld dat het in Heiloo niet zou kloppen vertelt zij, „Er is een meisje van 18 jaar die in Heiloo bij haar ouders woont, zij studeert in Amsterdam en wil zich als woningzoekende in Heiloo laten inschrijven, dit kan niet, dat is onredelijk". Karin Dekker is van plan haar „zit-aktie" nog enige dagen vol te houden en dan door het uitdelen van stencils meer mensen zien te vinden die in dezelfde omstandigheden verkeren, bij elkaar te krijgen, om op zo'n manier sterker te staan. Natuurlijk vroegen wij ook om een reaktie van de gemeente: Burgemeester Glijnis gaf het volgende kommentaar: Laat ik vooropstellen dat wij de problemen van Mevr. Dekker zeker niet bagatelliseren. Wij zijn er van overtuigd dat iedere scheiding een dramatische, ingrijpende gebeurtenis is in het leven van betrokkenen. Daarin staat Mevr. Dekker dus niet alleen. Anderzijds zijn haar omstandigheden niet schrijnender dan die van andere gescheiden mensen. Dat stelt zij echter ook niet; waar het haar omgaat is de plaatsing op de lijst van woningzoekenden. Waarom doet het gemeentebestuur dat niet? Het antwoord is, dat de raad ongeveer twee jaar geleden bewust voor een bepaald beleid heeft gekozen. B. en W. doen dart ook niet anders dan dat beleid uitvoeren. Voor alle duidelijkheid is het wenselijk om een paar zaken op een rijtje te zetten. In het voorjaar van 1980 moest een nieuwe woonruimte verordening wor den vastgesteld, omdat de staatssecreta ris hiervoor nieuwe richtlijnen had vastgesteld. Onze nieuwe woonruimte verordening nu, regelt in hoofdzaak twee zaken, n.l. het toewijzingsbeleid en de inschrijvingsregeling. Voor mevr. Dekker is op dit moment het laatste van belang. Alvorens de verordening door de raad werd vastgesteld werd de concept-veror dening uitvoerig besproken in de commissie verordeningen 1-4-1980. Voor wat betreft de inschrijvingsrege ling had men de keus tussen een ruim inschrijvingsbeleid en het bepalen van de urgentie op het moment van toewijzing van een woning, of: een beperkte inschrijvingsregeling met de zekerheid dat men in volgorde van inschrijving te zijner tijd ook een woning krijgt toegewezen. Het eerste systeem werd verworpen, omdat daarmede verwachtingen worden gewekt die in een aantal gevallen niet gerealiseerd kunnen worden. Daarom vonden zowel B. en W. als de raad het tweede systeem eerlijker. De beperking van de inschrijving zit hem o.m. hierin dat iemand die buiten Heiloo eenmaal zelfstandige woonruimte heeft verkre gen, geacht wordt niet meer tót de zorg van Heiloo te behoren. Anders gezegd, wie in een andere gemeente woont, en gaat scheiden, dient zich voor woon ruimte te wenden tot het bestuur van de woongemeente. Mevr. Dekker zegt nu, ja, maar ik ben hier geboren en getogen en daarom moet Heiloo mij accepteren. Wij menen echter dat de verordening dat niet toestaat en dat dat ook niet kan, omdat I' iloo anders behalve voor eigen woningzoekenden ook de proble men moet oplossen van mannen en vrouwen die elders wonen, maar dus in Heiloo zijn geboren of er hebben gewoond. Nogmaals wil ik benadrukken dat de raad daartoe bewust niet heeft gekozen, blijkens de notulen van de raadsver gadering van 7 mei 1980. Nu zal mevr. Dekker zeggen: Met die stellingname van de raad ben ik het nu juist niet eens. Wel, dat is haar goed recht. Maar dan gaat het niet aan om te demonstreren met leuren als „schade" en „dakloos". Voorts dient men te bedenken dat de weigering tot inschrijving niet alleen een zaak is van de betreffende wethouder maar van het gehele college dat uitvoering geeft aan recent, welbewust, en op democratische wijze tot stand gekomen besluit van het hoogste orgaan in onze gemeente, t.w. de raad. Over de vraag of mevr. Dekker -en soortgelijke gevallen- al of niet behoort tot de „zorg" van de gemeente Heiloo loopt een procedure bij de A.R.O.B.- rechter. Op 29 juni a.s. komt hie/over een uitspraak. Het is dan ook logisch dat deze uitspraak dient te worden afgewacht. De afgelopen week zijn de kinderen èn ouders van beide scholen erg druk en enthousiast bezig geweest. Er zijn niet alleen allerlei soorten instrumenten gemaakt, maar de kinde ren hebben zich ook beziggehouden met 't maken van liedjes, 't opnemen van geluiden, een schimmenspel, musical, ganzenbord, muzikale spelletjes, etc. Het geheel werd heel professioneel opgenomen met de video-recorder. Woensdagmorgen was er een school- concert. Dit werd gegeven op 't Kieftennest door leerkrachten van de muziekschool. De kinderen kregen hierbij niet alleen een uitleg van de verschillende instrumen ten, maar mochten ook zelf meespelen op hun zelfgemaakte instrument. Vrijdagmiddag werd er, zowel op de kleuterschool als op de lagere school het slotfeest gevierd. Cas Himmelreich, muziekconsulent aan de muziekschool, leidde dit slotfeest. Al met al was het een zeer geslaagd projekt, waar we met plezier op terug kunnen kijken. Oudercommissie en leerkrachten van 't Kieftennest-Vondelschool. Waar haalt de man het recht vandaan, Om steeds maar weer boven de vrouw te staan. Wie heeft dat in de hand gewerkt. Is dat de staat, en wellicht ook de kerk! Zolang de vrouw nog als bezit wordt beschouwd, Wordt er nooit in ware Liefde tot elkaar getrouwd. Excessen als porno kunnen dan hun gang wel gaan, Inplaats van de Liefde, komt het ziekelijke voorop te staan. Blijf-van mijn lijf-huizen zijn er in deze tijd, Waarbij de vrouw haar man bewust lichamelijk mijdt, Maar geestelijk is ze toch met hem bezig. De Vrouw zal zelf bewuster moeten leven, Om echte Liefde te ontvangen en te geven, En daarbij komen man en vrouw weer naast elkaar te staan. Agnes Bakker-Zut EXTRA LEDENVERGADERING P.v.d.A. In verband met de a.s. Tweede Kamer verkiezingen moeten we op korte ter mijn een ledenvergadering organise ren, en wel op: donderdag 24 juni, 20.00 uur in het Open Huis. Besproken dient te worden het con ceptverkiezingsprogramma. Dit pro gramma kan voor belangstellenden af gehaald worden op maandag 21 juni op de volgende adressen: Sieneke Sandkuyl, Keldercroftlaan 16 Truus ten Berge, de Ronge 31 Mevr. Kat. Vinkenbaan 18 Wim Kat, Pauwweijdt 7 Let op het wordt dus niet normaal verspreid i.v.m. de beschikbare tijd. Amendementen kunnen op de ^verga dering worden voorgesteld, indien mo gelijk kort en beperkt in aantal. We zul len voor inleiders zorgen. Ook komt de aanwijzing van een congresafgevaar digde aan de orde. Het verkiezings congres is op 10 juli. Ondanks de concurrentie van het voet ballen rekenen we gezien de belang rijkheid op een grote opkomst. Het Bestuur. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche en kindernevendienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. Bronsgeest uit Nieuwkoop. Crèche in de achterzaal. 19 uur ds. J. Kila uit Alkmaar. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Diensr en woens- dagav. 8 u. Bijbelstudie, Westerweg 294 Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. L. v. d. Meer, Stompetoren. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm.-Binnen, ds. W. M. M. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. A. Blokker uit Schagen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. C. van der Velde, Heiloo. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. H. D. Gransbergen, Breedelaan 59, Heiloo, tel. 072-330400. Weekenddienst Apotheek Apotheek Kruisinga, Koorstraat 59, Alkmaar, tel. 072-112684. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. R. Sijbrand, tel. 02206-1620. Verloskundige Heiloo Mevr. M. C. G. Groot-Valkering, tel. 02205-2635. Weekenddienst via bood schappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. J. G. de Groot, Vrieswijk 19, Heiloo tel. 072-335520. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 335642 mw. E. Elzenga Katten: 334810, mw. H. W. de Waart Watervogels: 333073, hr. C. de Lange Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr Ligthart, 334202, Hr. Baars, 336227. Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266'. P. A. Slinger, De Hoghe Wejjdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. wordt vanaf 14 juni voortgezet door v. VJaderackenlaan 13, Heiloo tel. 331995 Behandeling volgens afspraak. AVOND FIETS TWEEDAAGSE De Alkmaarse IJsclub organiseert, nu al weer voor de negende keer, haar jaarlijkse Avond-fiets-tweedaagse. Ie der die een fiets heeft kan aan dit eve nement deelnemen, want het is gericht op het in rustig tempo rijden van mooie routes, aan de hand van duidelijke routebeschrijvingen. Het aantal deel nemers is in de loop der jaren steeds toegenomen (vorig jaar ruim 400). Als extra service, rijdt elke avond een technische ploeg met reparatiemateri aal mee, zodat eventuele pechvogels kunnen worden geholpen. De Avond-fiets-tweedaagse wordt ge houden op maandag 21 juni en donder dag 24 juni, met als inhaalavond vrjjdag 25 juni. De afstand per avond is ongeveer dertig kilometer. De start vindt plaats bij Café-Rest. „Du Passage", Scharlo 1 (hoek Wester weg), Alkmaar, tussen 18.15 en 19.00 uur. Kosten 5,-, bij inschrijving tè voldoen. Inschrijving vanaf 18.15 uur. Aan het volbrengen van de Avond- fiets-tweedaagse is weer een fraaie herinnering verbonden. Inlichtingen: tel. 072-334038/613556. Andere tandartsen van Heiloo nemen waar. MAANDELIJKSE OUDPAPIER AKTIE RADBOUDSCHOOL Zaterdag 19 juni a.s. alweer de laatste kéer van dit schooljaar. Ruim nu vóór de vakantie al uw oude kranten op. Tussen 9.00-11.00 weer op het al oude adres: de Radboudschool. Kunt u het beslist niet zelf brengen, dan even bel len (tot vrijdag 19.00 uur) tel. 331025. Tot slot aan een ieder die deze oud papier aktie mogelijk maken een pret tige vakantie toegewenst en tot in het nieuwe schooljaar! De oudercommissie. Een aantal kleine aanrijdingen deze week waarvan slechts ééntje met lichamelijk letsel. Deze laatste vond plaats toen een meisje met iemand achterop plotseling het bos uit kwam en de weg overstak. Zij werd aangereden door een passeren de auto, waarbij de duopassagiere voetletsel opliep. Eerste hulp bleek echter voldoende. -0-0- Er waren nog vier aanrijdingen waarbij alleen materiële schade was. Op de Westerweg en op de Holleweg ontstond een aanrijding doordat een auto achteruit een uitrit uitkwam. In beide gevallen wisten de passerende automobilisten de achteruitrijdende auto niet meer te ontwijken. Bij een aanrijding aan de Zevenhuizer- laan werd een geparkeerde auto aange reden. De schade was gering maar helaas reed de dader door. Aan de Pastoor v.Muijenweg ontstond zware schade door een voorrangsfout. Beide auto's moesten worden wegge sleept. -0-0- Bij een inbraak bij Radio Bakker zijn vijf videorecorders gestolen. BURGERLIJKE STAND HEILOO GEBOREN: Johannes W„ z.v. Wilhel mus M. Rotteveel en Wilhelmina M. Apeldoorn; Stephanus C., z.v. Cornelis W. de Wit en Maria C. C. Volkers; Sebastiaan C„ z.v. Hermanus W. Kaandorp en Cornelia J. van der Zwet; Mirjam C. C„ d.v. Adrianus C. van de Pol en Catharina M. Beentjes. ELDERS GEBOREN: Ronald, z.v. Hans van Halen en Elisabeth W. Hes- pe; Edwin J. G„ z.v. Johannes C. M. Schoen en Carolien M. M. van Tol; Hu- go, z.v. Piet van Steeg en Maria E. Nijenhuis; Saskia, d.v. Johannes F. den Besten en Margaretha C. C. Doorn; Ingrid S„ d.v. Berend Have- nian en Margaretha S. van Rooijen; Bastiaan C. P. z.v., Pieter G. C. de Jong en Maria L. G. Buis; Wouter, z.v. Fredrik A. de Man en Anna M. C. van der Aa. ONDERTROUWD: Johannes A. F. Hergaarden en Anna M. C. Verberne; Cornelis Kramer en Maruschka B. Leeman; André D. Kabel en Myrna Suk. GETROUWD: Cornelis G. van Leeu wen en Maria E. G. Baltus; Addo C. Kweldam en Brigitte A. Giot; Jan VAN DER Hoek en Jantien Hibma; Johannes F. Eickhof en Anna M. Sombroek. OVERLEDEN: Elisabeth van Rijn, w.v. J. G. J. Spangberg; Jacobus H. van Zonneveld, e.v. J. de Vries, Griet je van der Hoeden, w.v. C. H. Sluyter. ELDERS OVERLEDEN: Adrianus Kok, e.v. K. C. Min; Johannes P. Zoon, e.v. W. Swart. De daders hadden de auto tegen de deur geplaatst, waarna de deur geforceerd werd. De auto werd later op Schiphol teruggevonden. Het bleek een leasing auto te zijn, zodat van de daders nog ieder spoor ontbreekt. -0-0- Van het bouwterrein van de badminton- hal/schiethal zijn wat bouwmaterialen gestolen en uit een taxi werd het geld van een aantal taxiritten gestolen. -0-0- Degene die zijn jasje onbeheerd had laten liggen keek op zijn neus toen de portemonnaie eruit verdwenen was. Er zat een flink bedrag aan geld in. Tenslotte is er weer een caravan gestolenDit keer uit een stalling aan de Kanaaldijk. -0-0- In totaal zijn er 29 ruiten vernield. Vooral de scholen moesten het ontgel den. De Vondelschool spande de kroon. Hier betrof het twaalf ruiten, vijf op woensdag en zeven op donderdag. -0-0- Bij een brandje in een opbergplaats van de Regenboogschool is deze opberg plaats en een deel van de fietsenstalling vernield. Men had er oude kranten in de fik gestoken. -0-0- Galerie Thoonen, Raadhuisweg 6 Expositie: C. van Noort van zijn nieuw ste werken. Van 29 mei tot 29 juni. Hij is een van de laatste vertegenwoordi gers van de Haagse School. Permanente expositie: F. Goosen, Olie verf. A. van Noort, olieverf. Hans Schouten Galerie Stationsweg 111 - Heiloo Burgi gelet Milie waan juni van c a. de w zi Vc b. h< sl bi De b van I 15 ji alsm alhie 22.0i Inge hygi a. d b. d c. d li b d. e s e r De t vóói Wet het Een moe bes Een aan van De Hei Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 26 juni V.V.V. presenteert een "WEST- FRIESE AVOND". Zie de raambiljetten. TEL. 072-333368 maandag 21 JUNI Falkland Links Heiloo 20.00-22.00 uur 20.00-22.00 DINSDAG 22 JUNI Mevr. Lucas St. Dienstverl., handw. Nieuw Leven Heilooër Bridge club P.v.d.A. 9.30-11.30 14.00-16.00 20.00-22.00 20.00-2.3.00 20.00-23.00 •3=3/1 Falkland Falkland Rotary WOENSDAG 23 JUNI 19.00-23.00 20.00-22.00 18.30-20.30 j DONDERDAG 24 JUNI ;St. Dienstverl., gym H.O.V. (slot) P.v.d.A. Heilooër Bridge club 13.30-15.30 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-23.00 i| 1 ÉS liSÉ - 'V VRIJDAG 25 JUNI Volksdansen 11.00-12.00 zaterdag 26 JUNI GESLOTEN ZONDAG 27 JUNI GESLOTEN - zwart/witte kater, gecastreerd. - rode poes, gesteriliseerd. Inl.mevr. Bakkum, tel. 02205-1806. - cypers/witte kater, gecastreerd. Inl.: mevr. Kater, tel. 02206-4455. - 2 rood/witte poesjes, 7 weken oud. VERMIST: - cyperse kater, halsbandje met adreskokertje. Omgeving Ewisweg. - lapjeskat, halsbandje met adres kokertje. Omgeving Uiterwaard t. Inl.: mevr. de Waart, tel. 334810.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2