vloer bedekking RKSaESStefeï, MOTEL HEILOO t f I PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Exposities Geen Uitkijkpost gehad? üllichtjngen en staten zaterdag 3 juli van 11 tot 15 uur Kennemerstraatweg 4Z5 f Het too J Wegens annulering order, voor minder dan de halve prijs! 17s Tel. informatie: S.A.I. te Groenveld (02245) JONGEREN PLEITEN VOOR BUURTHUIS POLITIEBERICHTEN GEVONDEN VOORWERPEN AFSLUITING BAYERSHOFFWEG TEN WESTEN VAN DE AANSLUITING MET DE RINGWEG Ree LIDWINASCH00L 1952-1982 CONCERT IN DERUÏNEKERK BERGEN N.H. De praktijk van Vil. WAGENAAR, tandarts A. J. KLEUN, tandarts w*** "li DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM A. L. DUIJVESTIJN, huisarts AFWEZIG 8 juli tot 2 aug. Bel donderdag: 072-330175 AMNESTY IJVERT VOOR NALEVIIM: MENSENRECHTEN IN MAROKKO' UITKIJKPOST Met tapijt is niet versneden.) Lano, zwaar moquette filmsterrentaniit in x bréTd vanInie9n'maarOOklnbOUC,é'4()0cm S s- eed, van 19,-, nu per strekkende meter 6S- Bergoss, zwaar projekten-berber-tapiit o a m be.ge, brum en linde gemêleerd 400 émh op jute rug, van 189^-, nu per str meter f «0 - 'ntertest, zuiver scheerwol tapijt voor zwaar 'ntt-ns|ef gebruik, berber/beige gemêleerd 400cm breed, van 219,-, nifpfrstr mtr f QQ - Desso zu.ver scheerwollen bouclé tap, it op dubbele jute rug in de kleuren berber camel gemeleerd en bruin, 400 cm breed van 289 nu perstrekkende meter a.van/.89,-, Desso, het bekende zwaar katoenen zanH h'P jute rug in o.a wit van nsr9n'Steenr00denCame|, 400 cm breed van 259,-, nu per strekkende meter, f 155 zwaai-grof woNen noppentapijt op berber, camel, linde en wit van ri o strekkende meter an; 5«9,-,nu per (Leveringfrankohuis.) Hans Oudejans reikte vrijdagavond tijdens de braderie de prijzen uit van degenen die de naam "De Vlonder" hadden bedacht. Een fraai bord met "De Vlonder" er op sierde de tent op het Stationsplein en was gemaakt door schilder Kraakman van de Heerenweg. Wij van Oud Heiloo houden ons uiter aard bezig met het verleden en daarom hebben wij in de Uitkijkpost van 12 no vember '80 daar al eens een artikel over geschreven i.v.m. de twee wereldkam pioenen die Heiloo rijk was n.l. Jan Derksen en Jan Pronk. NU Heiloo tot ons genoegen weer een wielerronde heeft, waarin in het veld van deelnemers een aantal Heilooërs staan vermeld is het wel aardig om bijgaande foto af te drukken uit dejareh 1910. Deze twee wielrenners waren amateurs en reden veel elfsteden tochten. Op deze foto zijn ze zojuist teruggekeerd van een Friese elfstedentocht gelet op de medail le welke hun borst siert. Het zijn Piet Holtus en Jacob van den Kommer. Piet Holtus was timmerman en vele jaren bestuurslid geweest van de Heilooër ijsbaan. Jacob v. d. Kommer was bij de spoorwegen afd. seinwezen en zoon van ploegbaas v.d. Kommer, die woonde in het spoorhuis bij de ovèrweg Kerkelaan. De vrouw van de ploegbaas was tevens overwegwachteres en bedien de de overwegen Kerkelaan-Schuine en Rechte Hondsbosschelaan die alle drie bewaakt waren, Het openen en sluiten van de bomen geschiedde met hand kracht. Nu we met het mooie weer 's avonds weer vele flitsende racefietsjes langs de wegen zien rijden, gaan onze gedachten uit naar de beginperiode van de wieler sport Jacob die later werd overgeplaatst naar Amersfoort (dat ging toen heel gemak kelijk) kwam na 12 jaar toch weer terug naar Heiloo, doch als zelfstandige gara gehouder. Hij had een garage laten bouwen op het terrein waar nu Garage Roos (v.h. Vosse) is gevestigd. Die garage bood plaats voor 4 auto's. Heiloo telde toen in het geheel slechts 6 auto s. Op de plaats waar genoemde garage werd gebouwd was voorheen de theetuin van "De Rustende Jager". Zij die de tentoonstelling met foto's van Oud Heiloo hebben gezien zullen zeker ook de foto van die theetuin hebben gezien. Het bestuur is van plan om na de expositie "Kring van Heiloo" welke nog tot oktober blijft, weer een permanente fototentoonstelling van Heiloo van vroeger in de bovenzaal in te richten. Heeft u zelf nog oude foto's of ansicht kaarten? Stelt u ze ons even ter beschik king. Wij maken er een negatief van en t.z.t. een vergroting. De heer van Tiel, onze huisfotograaf, zal ze gaarne in ontvangst nemen. U krijgt ze beslist terug. Zijn adres is Holleweg 37, tele foon: 331251. Indien u nog geen lid bent van onze vereniging kunt u zich ook bij hem opgeven. DOEN. BESTRIJDING VAN ONGEDIERTE Het komt regelmatig voor dat in woners, die gepaalgd worden door mie ren, wespen, ratten, muizen e.d., de gemeente om hulp vragen bij de verdelging van dit ongedierte. De bereidheid om hulp te bieden is natuurlijk bij de gemeente aanwezig. Helaas ontbreekt het een kleine ge meente aan de nodige mankracht. Bovendien zijn de financiële middelen hiervoor zeer beperkt. Overeenkomstig de algemene richt lijnen die hiervoor bestaan baseert de gemeente ten aanzien van de on- gediertebestrijding zijn beleid op de volgende regels: a. Ongediertebestrijding komt voor rekening van de eigenaar of bewoner van het huis, dat er door wordt ge troffen. b. Voor de verdelging van ratten en muizen kunnen van gemeentewege kosteloos bestrijdingsmiddelen be schikbaar worden gesteld. c. Slechts in bijzondere gevallen kan de ongediertebestrijding door en op kosten van de gemeente plaats vinden. Een bijzonder geval kan aan wezig worden geacht, indien meerdere panden door eenzelfde plaag worden getroffen en/of gevaar dreigt voor de volksgezondheid. Het Gemeentebestuur. V. J. Schalkwijk Kennemerstraatweg 44 Alkmaar. CONCERT Op zondag 4 juli a.s. zal in de R. K. Kerk aan de Langebuurt te Uitgeest een concert worden gegeven door de alt Astrid Lesman en de organist Al- dert Winkelman. Op het programma staan werken van Bach, Stanley, Wesley, Mendelssohn, Brahms, Franck, Poulenc en Mil- haud. Astrid Lesman studeerde aan het Koninklijk Conservatorium te Den Haag en behaalde in 1981 het diploma B. Momenteel bereidt zij zich voor op het solo-examen. Zij volgde cursussen te Frankfurt en Zürich en trad reeds vele malen op als soliste. Aldert Win kelman studeerde aan het Sweelinck Conservatorium te Amsterdam orgel en calvecymbel. Hij behaalde voor beide instrumenten het diploma B alsmede voor clavecymbel het diploma solo- spel. Hij concerteert regelmatig, verzorgde diverse radiouitzendingen en maakte vier grammofoonplaten. Het concert begint om 20.15 uur, zal ca. 1 uur du ren qn de toegang bedraagt 5,-/ /3,-C.J.P. 65 ONTHEFFING ALARM INSTALLATIES In de Uitkijkpost van 31 maart j.L is in een officiële bekendmaking mede gedeeld dat voor het hebben van een alarminstallatie voortaan een ont heffing van de burgemeester is ver eist. Sedertdien zijn op aanvraag van belanghebbenden ruim veertig ont heffingen verleend. Er is echter nog een aatltal personen waarvan bekend is dat zij over een alarminstallatie be schikken die hiervoor nog geen ont heffing hebben aangevraagd. Ik wil er daarom nogmaals op wijzen dat het ingevolge het bepaalde in artikel 96 van de Algemene Politie-verordening Heiloo verboden is een alarminstalla tie te hebben zonder dat daarvoor een ontheffing is verleend. De achtergrond van deze bepaling en de daarmede te dienen belangen zijn al uitvoerig toegelicht in eerder hier over in de Uitkijkpost verschenen pu- blikaties. Desondanks wil ik er langs deze weg nogmaals nadrukkelijk op wijzen dat de ingestelde ontheffings regeling helaas noodzakelijk is ge bleken als gevolg van het grote aan tal loze alarmeringen dat in de prak tijk voorkomt. De ontheffingsregeling is bedoeld om zowel in het belang van de inwoners die hun eigen dommen willen beschermen, als voor de rust in de omgeving en een goede taakuitoefening van de politie waar borgen te scheppen dat alarminstal laties goed functioneren. Opmerkingen dat de gemeente met de ze regeling de burgers "kostenver hogende maatregelen" oplegt zijn onjuist. De voorwaarde dat een des kundige kan worden aangewezen die op kosten van de ontheffinghouder een onderzoek naar de alarminstallatie kan instellen, is alleen bedoeld voor die gevallen waarbij in de praktijk blijkt dat de alarminstallatie hetzij door ondeugdelijke montage, hetzij door onoordeelkundig gebruik herhaal delijk loos alarm slaat waardoor de politie onnodig moet controleren en voor de omgeving onnodig overlast wordt veroorzaakt. De ontheffings regeling is juist bedoeld om deze pro blemen, die de gemeenschap node loos geld kosten en overlast ver oorzaken, te voorkomen. De redactie van de desbetreffende voorvyaarden is inmiddels aangepast nadat is ge bleken dat hierover misverstanden be stonden. Naar aanleiding van andere terzake gestelde vragen geef ik voorts de ver zekering dat met de over dé alarm installaties verstrekte gegevens met de grootst mógelijke zorgvuldigheid wordt omgegaan en dat hiervan al leen door de politie bij de uitoefening van haar taak op het gebied van in braakpreventie in voorkomende ge vallen gebruik zal worden gemaakt. Een afschrift van de verleende ont heffingen en bijbehorende aanvraag formulieren berust daartoe bij de po litie. De overige administratie wordt afzonderlijk bewaard in de inbraak- vrije kluis van het gemeentearchief. Indien men de aanvraagformulieren met gegevens over de alarminstalla tie niet over de post wenst te sturen kunnen deze desgewenst in een geslo ten enveloppe afgegeven worden bij de afdeling algemene zaken op het ge meentehuis waar één daarvoor aange wezen ambtenaar voor de administra tieve verwerking van de onthef- fingsaanvragen zorgdraagt en de con tacten hierover met de politie onder houdt Voor het verkrijgen van aanvraagformulieren of nadere in formatie kunt u eveneens bij; de af deling algemene zaken terecht, tel. 331144 toestel 34. De burgemeester van Heiloo. Afgelopen maandagavond 21 juni werd er in het Openhuis een discussieavond gehouden voor en door jongeren, onder leiding van Ger Helder afgevaardigde van Links Heiloo. Onderwerp van de gesproken discussie was het verkrijgen van onderdak voor de jeugd van 14 t/m 18 jaar. Daar in de nabije toekomst het Buk Buk gebouw zal verdwijnen, zal er voor de Heilooër jeugd niets meer zijn. Daarom hebben we op deze avond een aantal jongeren gekozen, om een nota te formuleren en deze in te dienen bij de gemeente met het verzoek een passend onderdak te verkrijgen in Heiloo. Er waren deze avond ongeveer 45 jongeren aanwezig, maar met meer publiciteit hopen wij dat dit aantal vele malen zal verdubbelen. Deze week eerst maar de diefstallen. Drie Haarlemmers die bij de firma Van Raalte een fiets uitzochten wilden de racefiets wel even proberen. Een maal uit zicht laadden ze het ding in een auto, reden ermee naar Haarlem en verpatsten hun buit aan een heler. Jammer voor hen dat de politie over goede pasfoto's beschikte en dat een van hen herkend werd. -0-0-0- -0-0- Een maaimachine, die al een week langs de A9 stond omdat hij kapot was, bleek donderdag opeens verdwenen. Vreemd eigenlijk dat het pas na een week gebeurde. -0-0-0- De beste slag werd geslagen aan de Oosterzijweg. Hier wist men maar liefst 1 Vi kilo aardbeien te bemachtigen die prachtig rood in een volkstuintje stonden te pronken. -0-0-0- Een jongen en een meisje uit Alkmaar hadden waarschijnlijk niet verwacht dat iemand zich er iets van aan zou trekken wanneer zij een fiets zouden stelen. Een oplettende burger greep het twee tal echter in de kraag en leverde hen over aan een toevallig passerende poli tiepatrouille uit Castricum. -0-0-0- Bij een inbraak in de kantine van de tennisvereniging ,,'t Vennewater" werd de fooienpot ontvreemd. Het betrof een bedrag van 300,-. -0-0-0- De brandweer moest in de afgelopen week maar liefst driemaal uitrukken. De eerste keer betrof het een brand melding in de Willibrordusstichting Een bewoner had zijn dekens in de fik gestoken, hetgeen gepaard ging met flinke rookontwikkeling. -0-0-0- Een nacht later moesten ze naar de Kanaalweg. De melding was dat er een schuurtje in de brand stond, maar bij aankomst'bleekchet te gaan om een berg vuilnis. -0-g-0- In de nacht van 24 op 25 juni was er een brandje in een papiercontainer aan de Westerweg. De vlammen laai den flink op zodat ook hier de brand weer aan te pas moest komen. -0-0-0- Er zijn vijf aanrijdingen te melden maar omdat het in alle vijf gevallen slechts om materiele schade ging en géén van de aanrijdingen spektaku- lair was, beperken we ons tot het noe men van het aantal. -0-0-0- Een bromfietser die in Limmen een lekke band kreeg, was er waarschijn lijk vast van overtuigd dat een voorbij ganger hiervoor verantwoordelijk was. De lekke band werd veroorzaakt door een omgevallen reclamebord. In ieder geval, de bromfietser tuigde de man zodanig af dat hem mishandeling ten laste kan worden gelegd. -0-0-0- Een man die kompleet laveloos op het kampeerterrein van Keuning werd aan getroffen werd in een leegstaand huis je gelegd om zijn roes uit te slapen. Hij bleek echter nogal een kwade dronk over zich te hebben want nog geen half uur later moest de politie er opnieuw heen omdat de man het huisje aan het slopen was. Vervolgens werd hij in de cel opgesloten, probeerde ook deze zonder succes te slopen en van dit alles kon hij zich de volgende morgen niets meer herinneren. Hij kon toen weer vertrekken naar zijn eigen huisjeop het terrein van Keuning -0-0-0- LIJST VAN GEVONDEN VOORWERPEN IN DE PERIODE VAN 21 juni 1982 tot 28 juni 1982 Afhalen op woensdag- en zaterdagmiddag van 14.00-16.00 uur Een sweater, een kleine heggeschaar, een sjaal, een borduurwerk, een fiets mandje, twee sleutels met leren han gertje, een bankbiljet, een muts, een plastic tas inhoudende sportart., een portemonnee inh. een geldsbedrag en sleutels, een jonge kauw, een sleu tel aan leertje, een schipperstrui. In verband met graafwerkzaamheden aan de Bayershoffweg ten westen van de aansluiting met de Ringweg zal de Ba yershoffweg ter plaatse voor het verkeer worden afgesloten. De werkzaamheden zullen worden uit gevoerd in de periode 2 tot en met 9 juli 1982, of zoveel korter of langer als nodig mocht blijken. 30 JUNlfKIJKPC Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur: Mevrouw Da. C. G. Groot Korstanje uit Oudorp. Crèche en Kin- derdienst en de Rank. Kruiskerk 10 uur: Ds. H. L. Lieve uit Castricum. Crèche in de Achterzaal. 19 uur: Ds. T. W. Oosterwijk uit Oudorp. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: Ds. J. Snijder, Bergschenhoek; 19 uur: idem. Parochie-zondagdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, Heiloo, tel. 072-330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woens dagavond 8 uur Bijbelstudie', Westerwg 294. Hervormde Gemeente Limmen (I 10 uur: Kand. T. Vizee. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur: Egmond Binnen voorganger H. P. Huisman, Overveen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10 uur: Gemeenschappelijke dienst in de Doopsgezinde kerk o.l.v. een Luthers predikant. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar Dienst. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena- dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN [uitsluitend voor spoedgevallen] Dr. Th. E. Kempers, Achtkant 19, HEILOO, TEL. 072-330077. Weekenddienst Apotheek Apotheek "DE EENHOORN", Voor- dam 3, Alkmaar, tel. 072-113107. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevrouw A. Kroon, tel. 072-330082. Verloskundige Heiloo (vlg. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw E. Wiegerink, tel. 02513- 12895. Dienst Tandatrs Alk maar-Heiloo Dr. D. Ph. Sopar, Costerstraat 6, Alkmaar, tel. 072-114155. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 335642 mw. E. Elzengj, Katten: 334810, mw. H. W. de Waar- Watervogels: 333073, hr. C. de Lang,: Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mev Ligthart, 334202, Hr. Baars, 336227. Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336181;' Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, te 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 6: Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Rie; De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 07 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatwc 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hel' loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- t donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdag: van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-33102 te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-33432 te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 0220! 6203, te bereiken dinsdag, donderdag f vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495 bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tul sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks sen 12-13 uur en maandagen donde tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Haasl Koge Biefsi Rosb BiefI: Mag: Ribh Lend Dooi Biefs Mag Gehi Osse Rum Kipf Met' Leve Bloe Grol Har Kop Spei Pen Op vrijdag 2 juli a.s. wordt het 30-jarig bestaan van de Lidwinaschool gevierd. De oudervereniging wil deze mijlpaal niet ongemerkt voorbij laten gaan: 's 'Morgens komt een poppentheater voor alle klassen een voorstelling geven; daarna blijven ze op school pannekoe ken eten en 's middags naar het bos (al leen bij mooi weer!) voor een spel. Ter herinnering krijgen alle leerlingen en leerkrachten een tegel aangeboden, speciaal voor deze gelegenheid gebak- ^en' De oudervereniging. Woensdagavond 7 juli a.s. wordt in de Ruïnekerk in Bergen een concert gege ven door: Frans Schouten - bariton; George Vis - fluit; Frans Visser - orgel. Uitgevoerd worden werken o.a. van J.S. Bach, G.Fr. Handel, H. Schültz, Buxtehude en Micheelsen. Aanvang 20.30 uur en toegang vrij. AANKONDIGING Onze plaatsgenoten: Annelies v. Wijn- gaarden-Lindhout, Ria v.d. Pot en Yvonne Berndes, zijn geslaagd voor de 2-jarige opleiding Pedicure-Chiropo- die. Goedgekeurd door de ned. Ver. v. Voetverzorging. Opleiding gevolgd bij' Nrd. Ned. Academie, Chiropodie- Sportmassage-Krommenie ZOMERAKTIVITEITEN IN LEVENDIG ALKMAAR Het Cultureel Centrum "De vest" organiseert in de komende vakantie periode heel wat evenementen om niet alleen de toeristen maar ook de Noord- Hollanders te amuseren. Onder de naam "Santekraam" zullen deze aktivitieten op vrijdag 2 juli van start gaan. Op 7 achtereenvolgende vrijdagen zullen er na afloop van de kaasmarkt tal van aktiviteiten en at- trakties op het plein voor "De Vest" te vinden zijn. programma Er is geprobeerd een zo wisselend mo gelijk programma samen te stellen. Zo zullen er theatergroepen, poppen kasten, pantomime en muziekgroepen te horen en te zien zijn. Naast het steeds wisselende programma zullen er echter ook tal van wekelijks terug kerende programma onderdelen zijn als: - de mogelijkheid tot het maken van een rondrit per paardentram - optreden van "de Waagzangertjes". - Kinderattrakties als luchtkussen springen en het rijden in autoscooters - Een kunstmarkt en optreden van de Westfriese Dans groep Op stelten Er zijn ook nog een aantal zeer speciale attrakties die dan ook zeker de moeite waard zijn. Op vrijdag 6 augustus zal de Eerste Nederlandse Steltlopersgroep uit Maastricht zijn opwachting maken. Dan zijn er op vrijdag 13 augustus vier optredens te verwachten van een fameus stunt ski-team. Tevens zal op deze dag van twaalf tot twee de weg vrijgemaakt moeten worden voor tien wielrijders die gezeten op antieke fiet sen anno 1870 en gestoken in authen tieke kostuums Alkmaar onveilig zullen maken. wordt vanaf 14 juni voortgezet door v. Vladerackenlaan 13, Heiloo tel. 331995 Behandeling volgens afspraak. STK.HTING \UXS\lLVJEKSCHOOL HEILOO Galerie Thoonen, Raadhuisweg 6 Expositie: C. van Noort van zijn niem ste werken. Van 29 mei tot 29 juni. Hij is een van de laatste vertegenwoorc gers van de Haagse School. Permanente expositie: F. Goosen, Ol verf. A. van Noort, olieverf. Hans Schouten Galerie Stationsweg 111 - Heiloo De speelavond in deze week is vastge steld op vanavond 30 juni om 19.30 uur. Zoals we u vorige week al lieten weten is het een ensemble-avond. Het programma wordt verzorgd door: - Rock-group o.l.v. Peter Broersen - Blok-pop-groep o.l.v. Peter Brouwer - Popgroep o.l.v. Peter Brouwer - Strijkorkest o.l.v. Ans Hermans - Blok fluitkoor (beginners) o.l.v. Ans Hermans - Blokfluitensemble (gevorderden) o.l.v. Ans Hermans - Houtblaasensemble o.l.v. Riek van der Veen Het wordt een wat langer programma, dan we gewend zijn, maar het is dan ook de laatste keer dat we u in dit jaar kunnen ontvangen. De speelavonden in de komende kursus kondigen we op de gebruikelijke wijze (in de Uitkijkpost) aan. Graag tot vanavond half acht! COMMUNICATIE VERENIGING HEILOO [27MC] Wel beste collegé, allereerst onze exuses voor het niet verschijnen van ons stukje in de krant van vorige week. Jullie hebben inmiddels allemaal een schrijven gehad omtrent de leden vergadering, die op 2 juli in het Open Huis gehouden zal worden. Het klinkt misschien afgezaagd, maar we rekenen wel op jullie. Ook al heb je er misschien geen zin in, kom toch. We moeten het tenslotte met ons alle maal doen. nietwaar. Goed, dit was dan het laatste hierover. Wat mij trouwens de laatste tijd op valt, is het feit dat verschillende leden zich druk aan het voorbereiden zijn voor de viswedstrijd. Je hoort steeds meer leden zeggenIk ben te vissen Dat belooft nog wat voor die dag, men sen. Goed, wat staat er verder op het programma? Wel, een fiets-puzzeltocht door de duinen, het feest van het 2-jarig be staan. Er wordt trouwens ook al weer gesproken over het organiseren van een zaalvoetbaltoernooi. Dit laatste brengt mij trouwens op de volgende dienstmededeling. Zoals jullie vorig seizoen gelezen hebben in ons clubblad, zijn wij ook aardig bezig op het sportieve vlak. Ook dit seizoen gaan wij onverdroten verder. De reeds afgesproken data waarop er gezaal- voetbald zal worden, kunnen jullie in de komende of het daarop volgende Tokkeltje lezen. De eerste wedstrijd zal in ieder ge val zijn op 21 augustus. Het zou eigenlijk wel handig zijn om voor die datum eens te weten uit hoeveel lief- hebbers/sters we dan een team kunnen samenstellen zie Tokkel nr. 3 (weet het niet zeker), 2e jaargang. De zeskamp in de lokatie Castricum is uitgesteld tot 29 augustus. Goed, dit was het weer. Van deze kant een tot horens en werken, en de vriendelijke groeten van Jack (831) Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 BURGERLIJKE STAND HEILOO GEBOREN: Remco S., z.v. Simon Vader en Maria A. Buis; Jozef NÏ z.v. Simon P. Vader en Maria A Buis; Marije J., d.v. Willy H. Entink en Grietje J. van der Velde.sj ONDERTROUWD: Gerardus C. Oi# hoffen Alice E. M. de Winter. GETROUWD: Gerrit Timmerman Johanna J. Hoffmanns: Jacob C. Blei ker en Debora G. Duyvis. Ll Dit ka en Lo .Voor GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR; - Rood/wit poesje 8 weken oud. i Inl.: mevr. de Waart, tel. 334810. y WOGDIKNIEUWS PANNEKOEKFEEST Zaterdag 26 juni heeft de buurtver eniging Wogdik een gezellig Pannekoe- kenfeest gevierd, ter afsluiting van het seizoen 1981/1982. Om 2 uur kwamen de kinderen met hun blikjes en bestek naar het voetbalveld je in de Oosterzijweg. Alles was gezel lig versierd met vlaggetjes en ballon nen. Een grote baktent stond klaar. Toen alle waxinelichtjes waren uitgedeeld, was het bakken geblazen. De lichtjes gingen weieens uit, maar dat mocht de pret niet drukken. Ieder kind was zijn ejgen kok en met lekker veel poedersuiker werd elk pannekoekje op smaak gemaakt. Ook was er voor iedereen limonade en een flesje frisdrank. Hierbij danken we ook weer alle ou ders die fantastisch hebben meegehol pen om er een geslaagde middag van te maken. Het bestuur. Als onderdeel van de lopende aktie voo naleving van de mensenrechten in M rokko organiseert de groep Alkma: van Amnesty International een info; matieavond in de Idee-ruimte van F Vest: op donderdag 1 juli a.s., aanvais: 20.15 uur. Er wordt een diaserie vertoond en er i: informatiemateriaal verkrijgbaar zij o.a. de recente Amnesty Brochure "Mt: het oog op Marokko" waarin uitvoei wordt ingegaan op de diverse vorm van schending der mensenrechten Marokko: foltering en slechte beha:: deling van gevangenen, oneerlijke pi cesvoering, "verdwijning", gevange' houding en veroordeling van mens die op vreedzame wijze voor h mening zijn uitgekomen, toepassing v de doodstraf. Op deze avond zal er gelegenheid ir-t staan, brieven te schrijven ten behoe - van Marokkaanse gewetensgevangenehs Eveneens in de Idee-ruimte wordF e fototentoonstelling ingericht met 2::: onderwerp de mensenrechtensituatie f dn Marokko; deze tentoonstelling zal vu donderdagavond 1 juli tot en met zate:;,';, dag 10 juli dagelijks te bezichtigen zij fT

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2