SPORT on SPEL VAN HIER EN DeVroegte Wint, VERENIGINGS NIEUWS IEDEREEN UW LOT koop een lot van DE FORESTERS LOTERIJ S.V. DE FORESTERS 6. T. Roest l76,Cm R. Zonneveld had deze avond de grootste vis n.l. 23 cm. De volgende wedstrijd wordt gehouden op zaterdag 3 juli. Het wedstrijdwater is nog een verrassing. Jullie worden wel ver zocht om op tijd aanwezig te zijn, want we vertrekken op tijd. Het verzamel punt is bij de heer Schouten, Kelder- croftlaan i. Jullie worden om 8.45 uur verwacht wij vertrekken om 9 uur. gelieve jullie op te geven vóór vrijdag 2 juli bij de wedstrijdcommissie. F. Schouten, Keldercroftlaan 1, tel. 334336; A. Duinmeijer, Termijen 36, tel. 336583. 30' JUNI 1982 T C LE CHAMPION LANGS OF DOOR DE DUINEN 25 KM Deze keuze kunt u vanavond zelf maken in cafetaria Blakborn op de Raadhuisweg in Heiloo. De afstand blijft gelijk maar denkt u in het ene geval er wel om de duinkaart mee te nemen? Vanaf 18.30 uur is de route daar verkrijgbaar. Neemt u op zulke tochtjes wel een reparatieset met pomp mee? Wel zo makkelijk als het pech- duiveltje op visite mocht komen. U hoeft geen lid te zijn. Tandemrijders zijn ook welkom. Inl. fam. Maars, Ewisweg 72, tel. 333129. Adrichem en Dick Pieters en bij de 15- jarigen Hattrick Put. Ook in de zomervakantie zijn er iedere vrijdagavond clubwedstrijden van 7 tot 8. Vakantiegangers en introducees mogen voor 2,90 ook meedoen. De woensdagmiddag training van 2 tot 3 wordt in de zomervakantie stop gezet en de zondagochtend training is reeds definitief komen te vervallen. A.s. zondag is er wel weer een K.N.W.U. wedstrijd voor licentiehou ders en wel in Leusden. Indien belang stelling bellen naar 336295 of 334140 i.v.m. het te regelen vervoer. DE LAATSTE LOODJES VOOR DE APOSTEL Ahwel zulle, Vrijdag j.l. werd er tus sen de ploegen van de Apostel en D' oud Inn een verbeten match uitge vochten die tot doel had de toekomstige kampioen aan te wijzen. Het was een match met veel duw-, schop-, krab- en bijtfouten die af en toe irritatie ver oorzaakten. De ploeg van de Oud Inn ging meteen fel uit de startblok ken, maar ahwel, als de gij niet kunt voetballen zal de gij het ook nooit leren. D'Oud Inn moest één ding doen en dat was winnen. Als zij verloren 'of gelijkspeelden konden zij wel flui ten naar het kampioenschap. Omdat zij zo verbeten vocht werd de toekom stige kampioen geïntimideerd en had D'Oud Inn ook het betere van het spel. Dit resulteerde dan ook in een doel punt in de tweede helft. Gelukkig voor de Apostel was dit dan ook de enige tegentreffer. Door deze tegenvaller- werd de Apostel wakker geschud en ging fanatiek in de aanval. Maar de dwarsligger was een echte dwarslig ger want hij werkte in het geheel niet mee, evenals de staander. Onge veer 10 minuten na het doelpunt was het Leo die de bal op de voor hem zo karakteristieke wijze over de keeper heen in het doel wist te werken. Wij moeten nog wel even Hans Meier bedanken voor het prima vertragende werk dat hij voor zijn ploeg verrichtte en zodoende de Apostel voor een ne derlaag wist te behoeden. Door dit gelijke spel gaat de Apostel fier aan kop in klasse 3 en heeft nog twee punten nodig om het fel be geerde kampioenschap te veroveren. Ahwel, de schrijver van het stukje van de Oud lnn vorige week wordt vrien delijk bedankt. Hij schreef dat hij be nieuwd was te zien welke niet-leden er nu weer met de Apostel zouden mee doen. Ik mag hem er toch wel even aan her inneren dat hij zelf een keer heeft mee- gevoetbald en zelfs de Apostel op winst heeft gezet. Deze man heeft een kronkel, hij schrijft dat hij er tegen is, maar als de kans zich voordoet, doet hij maar al te graag mee. Dus Hans, bedankt. Overigens, hij was het enige niet-lid dat ooit heeft meegevoet- bald. Rick de S. TENNISVERENIGING HET VENNEWATER geslaagd open toernooi De afgelopen week is onder wisselende weersomstandigheden het E-toernooi en Veteranentoernooi georganiseerd. Uit meer dan 350 deelnemers en 340 partijen dienden de winnaars naar voren te komen. Het organisatie- komité werd van tijd tot tijd dwars gezeten door de regen, maar toch wist zij het zo te regelen, dat zondag de finales konden worden afgewerkt. Bij deze finales waren een aantal span nende partijen, welke pas na 3 sets beslist konden worden. De uitslagen waren: H.E. 1. Mantel, 2 P. Donkersloot. D.E. 1. v.d. Putten, 2 Zijp. H.D. 1. Réinink/v. Zuijlen, 2 Poll/ Ouwejan. D.D. 1. Huizer/Kranenburg, 2. v.d. Laan/Kwaad. G.D. 1. Rijnbeek/Rijnbeek 2. Signer/ Signer. Veteranen: H.E. 1Holstvoogd 2 W. Helderman. H.D. 1. Solkes/Ackerman 2. J. Hel derman/F. Helderman. D.D. 1. Tamis/Solkes 2. Roedema/ Mouthaan. G.D. 1. v. Staveren/v. Deventer 2. Rijnja/Koot. wil toch graag een auto winnen? Elke vrijdagavond op de braderie verg. verl. onder nr L.O. 820/001/022 d.d. 3-3-'82 Met veel genoegen hebben wij kunnen constateren dat er nog veel mensen zijn die het belang van een goed functione rende sportvereniging inzien, onze ver eniging een goed hart toedragen en bereid zijn ons daadwerkelijk te steunen door het kopen van één of meer loten. Het is ons bekend, 100,— is niet niks, maar u kunt betalen in 8 maandelijkse termijnen van 12,50. Daartegenover staat een prijzenpakket van 130 prijzen met een totale waarde van 30.000,—. Er zijn 8 trekkingen. En uw lot doet in iedere trekking weer mee! Hoofdprijs: Een Renault van de fa. Bleeker. Dit is uw kans om nu eens een plaatse lijke vereniging te steunen! Doe mee. Al onze hardwerkende vrijwilligers zullen u uiterst dankbaar zijn. 's Vrijdagavonds op de braderie. Geen gelegenheid? U belt 333352 en wij ko men u een lot thuisbezorgen. Op het discuswerpen kwam Martijn Zijl op 40.16 meter, terwijl echtgenote Jolande op hetzelfde nummer bij de dames 38.90 m. liet opmeten. Theo Verbeek toonde in Bergen aan dat zijn vorm weer stijgende is door in de hal ve marathon als 2e te eindigen achter Barry Kneppers. Ook organisatorisch was TRIAS ac tief. Een ongekend groot aantal jeug dige atleten bevolkte zaterdag de sin- telbaan aan het Maalwater. Ruim 350 jongens en meisjes C/D uit geheel Noord-Holland waren naar Heiloo gekomen om daar een gooi te doen naar de prijzen of om gewoon lekker bezig te zijn. Het organisatie-team van Trias slaagde erin de wedstrijden binnen re delijke tijd tot een goed einde te bren gen hetgeen bij een dergelijke deel name bepaald geen eenvoudige zaak 's- /-■ De meest succesvolle atleet was C- junior Raymond Pouw van het Bussem- se Tempo. Hij slaagde erin om vier nummers te winnen nl. het hoogsprin gen (1.85 m.), kogelstoten (12.50 m.), discuswerpen (40.78 m.) en de 100 meter horden (14.4 sec.). Bij de meisjes viel C-juniore Marijke van Zon van D.E.M. uit Beverwijk op met overwinningen op het versprin gen met 5.17 m. en een tijd van 12.2 sec. op de 60 m. horden. Ook Trias-leden kwamen op een aantal nummers met een overwinning uit de bus bij deze eigen wedstrijden. Vooral de D-meisjes kwamen uit stekend voor de dag. Miranda Oly won het kogelstoten met een afstand van 10.64 meter en evenaarde daarme het clubrecord. Verrassend snel was Yvonne Smolenaars die met 8.7 sec. de beste was op de 60 meter. Dekker was niet te kloppen op de 600 meter die zij beëindigde in een zeer goede 1.50.5. Paula Vonk won bij de C-meisjes het hoogspringen met een zeer goede 1.57 m. Op de 80 meter voor D-junioren was Franki van Doorn een prima winnaar met 10.9 sec. Hengelsp(jrtvefeniging| Frans en Aat gingen naar de water kant, en wat schept onze verbazing, er kwamen maar liefst 20 jongens die wilden vissen, wat voor ons de aan leiding was om door te gaan. (Dus jongens die er de eerste wedstrijd wel waren, en de tweede wedstrijd niet, dachten dat het niet door zou gaan door het slechte weer, voortaan eerst even bellen naar de wedstrijd commissie). Tijdens de wedstrijd werd er over het algemeen goed gevangen: in totaal 2680 cm. Als eerste kwam uit debus: 1.J. Dekker 320cm 2. H. Boersen 262 cm 3. F. de Vries 222 cm 4. G. Gieling 5. D. Barrethy em DVW JEUGD Even een klein berichtje ter her innering dat er a.s. zaterdag 3 juli een viswedstrijd is voor jullie en we ver- zamelen om 8 uur op parkeerterrein de Loet en gaan dan vissen in de vijvers van Plan Oost. Komt allen weer in grote getale wij verzorgen de rest voor jullie. m Tot ziens. Afgelopen woensdag hield de vis club Castricum een jeugdselectie wed strijd voor het kampioenschap van Nederland. De eerste 10 best ge plaatste vissers mogen daar aan mee doen. We kwamen niet als eerste uit de bus, maar we deden met drie jon ge vissertjes mee. Die een keurig resultaat behaalde n.l. 6de Sander Beun, 8ste M. Kotterman en 10de Michel Sengers alle drie mogen ze dus mee strijden om het kampioen schap van Nederland. Een keurig re- sultaat dus. F.C.C. "DE BOSCROSSERS" HEILOO Afgelopen zaterdag is de crossbaan van ,,De Boscrossers" te Heiloo. door wethouder Dekker officieel geopend. In enkele woorden werd nog gememo reerd, hoe het één en ander in ruim een jaar tijd tot stand was gekomen. Met veel steun van de gemeente en veel vrijwilligerswerk van de ouders, ligt in Heiloo momenteel de mooiste crossbaan van Noord- Holland, volgens insiders. En de insi ders zijn in de eerste plaats de crossers zelf, die zaterdag samen met crossers uit Hillegom een spannende demon stratie lieten zien. De openingstrophee werd verdiend door de Hillegommers mee naar huis genomen. Verder droe gen het trompettercorps en de majo rettes, het mooie weer, de belang stelling van de burgemeester en zijn vrouw, verschillende raadsleden en andere sportverenigingen uit Heiloo bij tot de feestvreugde, die werd af gesloten met vrij crossen voor ieder een. Hierbij was het wel eens even wachten op een helm en een fiets, maar iedereen kwam tenslotte ruim schoots aan de beurt. Gezien de be langstelling van deze kandidaat cros sers mag verwacht worden dat het aantal jeugdleden binnenkort de 100 zal overschrijden. A.s. zaterdag, 3 juli ontvangen ,,De Boscrossers" ,,De Kaascrossers" en dan zal er gestreden worden om een wisselbeker. Alle leden mogen hieraan meedoen. Inschrijven van half 2 tot 2 uur en de hieraan verbonden kosten f 1,-. Publiek gratis. Na de onlangs gehouden Afdelings kampioenschappen, is bekend gemaakt dat de volgende 10 Boscrossers mee mogen doen aan de Nederlandse en Europese kampioenschappen: Van de 8-jarigen: Alwin Hes, 9 jaar, Pieter van de Walle 11 jaar, Erik Ko ning 12 jaar, Romb.out van Kuijk en Edwin Lamers 13 jaar. Frank Schilder, 14 jaar, John van Veen, Michael CROMTIGERS - FORESTERS In een geweldig spannende partij softbal slaagde de dames van Foresters ongeslagen te blijven, door met 1-0 te winnen van Cromtigers. De winnende run werd gescoord in de tweede inning, dit door toedoen van een foutieve aangooi van 2-1 van Crom tigers. Ondanks het steeds aanvallende ge drag van Cromtigers aan slag, slaagde deze er niet in om door de ijzersterke verdediging van Foresters heen te breken. Hierbij mag' nog wel de rechtsveld- ster van Foresters genoemd worden die in de 7e inning 2 zeker schijnende runs op de thuisplaat wist uit te gooien Al met al een uitstekende wedstrijd, die voortreffelijk geleid werd door de scheidsrechter dhr. Loggen. Werpcijfers M. v.d.Veen. Foresters 2-0-4-3. T. Molenaar. Cromtigers 5-5-1-2 Foresters 0-1-0-0-0-0-0 Cromtigers 0-0-0-0-0-0-0 FORESTERS HONKBAL I In een spannende en van beide kanten goed gespeelde wedstrijd is Foresters weer 2 punten rijker geworden. Na een 2-0 voorsprong in de 2e tnntng verkregen uit honkslagen en een goed uitgevoerde delayed-steel is Foresters niet meer'in moeilijkheden geweest. Regelmatig werd de voorsprong uit gebreid tot 6-1 na 9 innings. Vermeldt moet nog worden de home run van Patrick Gambs in de 5e inning. Het goede werpen van Mike Ocon en de schitterende vangbal van Wil Schipper (rug tegen het hek hand over het hek vangbal!!!!) Cijfers Ocon (For.) 11-1-8-2 v.Heijzerweerd (Lijnden) 6-0-15-5. Slagprestaties: P. Gambs (For.) 0,600 A. Arrindell (For.) 0,600 R.Tilburg (For.) 0,600 B. Materna (Lijnden) 0,500 A.s. zaterdag 16.00 uur speelt Fores ters Honkbal I thuis tegen het als 3e geklasseerde Meteoor. DVW AFD. WITVIS Op zondag 4 juli a.s. wordt de 2de com petitiewedstrijd gehouden, volgens het rooster zou deze wedstrijd in de Schermerringvaart worden gehouden, maar er is daar door het 35-tal witvissers niet te vissen, dit vanwege de zeer gro te rietkragen welke het vissen onmoge lijk maken. Ook de lengte van het parcours is te klein, zodoende is de wedstrijd commissie tot het besluit gekomen om deze wedstrijd in het alternatieve vis water te houden. Volgens het reglement is dit het N.H. Kanaal bij Schoorldam. Vertrek van af 't Loo om 6.00 uur. 3e Dames viswedstrijd Ook de dames gaan weer vissen, zij doen dat in Plan Oost op woensdag 30 juni. Verzamelen om 19.00 uur bij parkeerplaats, de Loet. Opgeven vóór dinsdagavond bij de wedstrijd commissie. DVW junioren Op dinsdag 22 juni hadden wij onze tweede wedstrijd. Ondanks barre weersomstandigheden ging de wed strijd toch door, ondanks dat de re gen als bakken uit de lucht viel. De wedstrijdcommissie werd door enkele jongens opgebeld, dat het ondanks het weer door moest gaan. Zaterdag 3 juli komt in jongerencen trum BUK BUK de formatie TAE. Deze groep uit Alkmaar en Akersloot bestaat uit: Jan Schmidt - bas Jeroen van der Veer - drums Nico Brandsen - zang en keyboards Cees Swart - gitaar en zang Marika Lansen - zang. TAE, afgeleid van Thin Air Experiments, opgericht in maart 1981, speelt voornamelijk eigen com positie aangevuld met een aantal ko- vers, waaronder Johnny Be Good. De groep brengt een swingend en af wisselend repertoire waarin een dui delijke lijn te bekennen is. Ook deze groep dingt mee naar een plaats op de elpee die de Buk m het najaar zal uitbrengen, dus kom zater dag, deze band eens bekijken en oor deel zelf. Tot dan. Aanvang 22.00 uur. Groetjes Paul. NATIONALE TITELS VOOR TRIAS-ATLETEN MARCO BEUKENKAMP EN MARC KOK! De doorbraak van de TRIAS-jeugd naar de nationale top is opnieuw bevestigd bij de Nederlandse kampioenschappen die het afgelopen weekeinde in Vught zijn gehouden. Marco- Beukenkamp behaalde zijn tweede titel in enkele weken; na zijn meerkampoverwinning toonde hij zich nu de sterkste op de 400 meter horden voor A-junioren in de snelle tijd van 54.5 sec.. Mare Kok werd Nederlands kampioen op het nummer polsstokhoogspringen voor B-junioren met de respectabele hoogte van 4.30 meter. Naast een per soonlijk record is deze prestatie tevens een nieuw clubrecord voor de jeugd en de senioren. Axel van de Lecq stond met zijn 42.32 m. lange tijd derde op het nummer kogelslingeren maar moest in de slotfase nog twee tegen standers laten passeren. Koen Zuur bier miste net de finale op de 300 me ter horden maar vestigde met zijn 41.7 sec. wel een clubrecord. Bij wedstrijden in Hoorn was Paul Mul succesvol op de sprintnummers met overwinningen op de 100 en 200 meter met tijden van 11.4 en 23.4 sec. In de 100 m. finale noteerden ook twee andere TRIAS junioren 11.4 nl. Robert Wijker en Arjan Lemstra. D'66 FRAKTIE: WIL HET COLLEGE D'66-NOTA NOGMAALS DOORNEMEN? In de afgelopen raadsvergadering kwam Alie Schuurman met een paar kanttekeningen bij de nota Openbaar heid" die door de D'66-Werkgroep gemeente-politiek als ingezonden brief naar de raad was gestuurd. In deze nota, waarop in dit blad al uitgebreid is ingegaan, wordt een plei dooi gehouden voor het bevorderen van openheid, openbaarheid, voorlich ting en inspraak. De werkgroep uit in de nota haar kritiek op de situatie in Heiloo en komt met een aantal concre te wensen. In zijn antwoord zegt het college dat verschillende van de genoemde pun ten in Heiloo soms sinds lang, soms sinds kort geraliseerd zijn. Voorlich ting op allerlei terrein geeft het colle ge regelmatig via het plaatselijk week blad en de vergaderingen van de gemeenschappelijke regelingen zijn thans alle openbaar. Insehrijvingsbeleid Links Heiloo deed in een aan de Raad gerichte brief het verzoek om adequate huisvesting van mevrouw Karin Dek ker, alsmede een soepeler insehrij vingsbeleid, zonodig door wijziging van de woonruimteverordening. Het antwoord van B. en W. dat mevrouw Dekker niet aan de voor schriften voldoet en dat nu beter gewacht kan worden op een uitspraak van de Raad van State vond instem ming bij de gehele raad. Wel waren de frakties van Heiloo 2000 en van de P.v.d.A./D'66 van mening dat er in ieder geval over de woonruim te verordening moet worden gepraat. Wethouder Dekker gaf te kennen dat hij al van plan was deze veror dening nog eens door te spreken. „We kunnen dan nagaan welke conse quenties aan de uitspraak verbonden zijn", aldus de wethouder. Mentaliteit Alie Schuurman vroeg zich af waarom het gemeentebestuur en met name het college zo achterloopt ten opzichte van andere gemeenten. Ze kon legio gemeenten noemen waar de openbaar heid van bestuur veel verder gaat dan in Heiloo. Volgens haar is openheid een kwestie van mentaliteit. Ze viel er ook over dat men tegen woordig de advertenties van de ge meente verspreid in de Uitkijkpost terugvindt. ,,Maak goede afspraken met het week blad en publiceer alstublieft op een vaste plek alle mededelingen van de gemeente en betaal de uitgever wat hem toekomt", aldus Alie Schuurman in een reaktie op het argument van B. en W. dat advertenties zeer veel geld kosten. Tenslotte vroeg ze het college de D 66- nota nogmaals goed door te nemen en te overwegen of niet meer zaken in de openbaarheid gebracht kunnen wor den, zoals bijv. een besluitenlijst van de B. en W. vergaderingen. Te weinig informatie Het laatste agendapunt, waarin de heer J. W. Dontje aan de raad om voor ziening vraagt betreffende een door hem zonder vergunning gebouwde paardestal, leverde nog wat aanmer kingen op. De gehele raad was het weliswaar met het college eens dat het verzoek om voorziening om duidelijke redenen niet-ontvankelijk verklaard moest worden, maar de P.v.d.A./D'66- fraktie kwam wel met bezwaren tegen de manier van op de hoogte houden. Volgens hen is er nooit enige informatie verstrekt over dit onderwerp. De heer Visser (C.D.A.) hield een on bevredigend gevoel over aan de con statering dat het aantal overtredingen betreffende bouwen zonder vergunning aan het toenemen is. De fraktie wil 1 'in de nieuwe raad terugkomen op dit onderwerp om samen tot een oplossing voor dit probleem te komen. De frakties van de V.V.D.>en Heiloo 2000 sloten zich geheel bij de woorden van de voorafgaande sprekers aan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 7