00 per kilo 8*90 mmr 3.00 gram HAZELNOTEN 3.95 K00MEN Choc. Pinda's of Rozijnen 3.50 i RooMPATé 2.40JSL 3.00 SPORT en SPEL 1 Attentie Huisvrouwen 150 ROOMKAAS met bieslook 250 AMANDELEN of Virginie Krieger en Peter Keeman de nieuwe jeugdkampioenen barbershop Jan-Tine Braam I K mis ioq FLORALIA TENTOONSTELLING 10 en 11 september Vrijdagavond koopavond. WINKELHOF HEREN KNIPPEN OP AFSPRAAK Lid „Dubbelspel kompetitie training" gram NUBlT 150 gram Winkelhof 't Loo nrl8 1851HT Heiloo LTelefoon 072-331004, mitmsm Fa. M. STEENH0EK EN ZONEN 'T L00 47-HEILOO DE B0SCR0SSERS HEILOO ZWEMMEN IS GEZOND! SUCCESVOL TRIAS WEEKEND FORESTERS-NIEUWS COMPETITIEPROGRAMMA V.V. DE FORESTERS TENNISVERENIGING HETVENNEWATER Z.V.V. HANDSOME EIGHT B.C. O.K.K. IS H.S.V. KLAAR VOOR DE START? UITKIJKPOST 8 SEPTEMBER 19»z Wachten is dus uitgesloten. NIEUW Deze winter speciaal voor tennisspeelsters die compe titie gaan spelen: Gewenst: 2 a 3 jaar speelervaring; in tweetallen opge ven. Plaats: Tennishal "De Blokkerhof" (achter Motel Heiloo) Dagen en tijd: vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur. Opzet: - taktiektraining voor dubbelspel - tennis op 2 banen in groepen van 4 - 1 lesuur trainen o.l.v. 2 trainers - 1 keer in de 14 dagen spelen - 10 keer training, 4 keer onderlinge wedstrijden, j Kosten:/125,p.p. Begin: 8 oktober. gf Opgeven: Bij mevr. Oude Essink Nijhuis, Vrede noord 3, tel. 072-334985. g GEORGE ROLVERS BAS DE HOOPI trainers. 1 Voor: Centr. verwarming Sanitaire installaties Holleweg 71 - Heiloo Tel.331855 b.g.g.334972 Landelijk erkend GLAZENWASSER "PE TER" gooit zijn spons aan de kant, hij ligt tot 18 sept. in een warm land. Voor VOETKUNDIG ad vies en verzorging, bel: Y. BERNDES, PEDICURE/ CH1ROPODISTE. Tel. 072-334380. BREIEN STRICKEN TRICOTER KNITTING Winkelhof 't Loo 38,1851 HT Heiloo. Tel. 072-335483 yoga-LES in: Heiloo het Conservatorium-student Openhuis, Akersloot het blokfluit zoekt LEER- Dorpshuis, Egmond De L1NGEN. Belangstelling?: Schulp, voor meer info. bel. 072-333034. Postbus 165, Castricum. w Afgelopen zondag was er een distrikts- wedstrijd fietscross bij ,,De Boscros- sers" te Heiloo. Er hadden zich voor de juniorenklasse 140 jongens ingeschreven en bij de Powders Puffs waren er 16 deelneem sters. En er waren ongeveer 350 toeschouwers om de crossers aan te moedigen De door de K.N.W.U. in juli ingevoer de expertklasse had tot voordeel, dat er bij de junioren heel wat nieuwe gezichten op het ereschavot te zien waren. De volgende Boscrossers vielen in de prijzen: bij de 7 j. Dave Adrichem, bij de 8j. Bob van Westerop, bij de 14 jarigen Erik van der Meer en bij de Powder Puffs Macha Spoelstra. Eigen lijk hadden het er voor een thuiswed strijd meer moeten zijn, maar ja de anderen willen ook graag en de gasten lieten bepaald niet het kaas van hun brood af eten. Van de Boscrossers experts, die afgelo pen zondag hebben meegedaan aan een wedstrijd voor het Nederlands Kam pioenschap, bereikte Edwin Lamers in de finale een 4e plaats, en is daardoor nog steeds kanshebber. Van de andere 7 deelnemers bereikten John van Veen en Hattrick Put de halve finale, terwijl Rombout van Kuijk, Pieter van de Walle, Frank Schilder en Alwin Hes zich niet wisten te plaatsen. Desalniettemin „De Boscrossers" vin den het fantastisch om met de 4 N.K. wedstrijden mee te doen. Ze komen op de mooiste banen van Nederland en ze treffen er de sterkste en meest gerouti neerde tegenstanders. De uitdaging is groot en a.s. zondag reizen ze dan ook weer graag voor de 3e N.K. naar Odiliapeel. A.s. zaterdag gaan „De Boscrossers" naar „De Kaascrossers" om de wissel beker te verdedigen. De inschrijving is van 1 uur tot half 2 en staat open voor 'alle leden, dus ook de niet licentiehou ders. Het vervoer geschied op eigeo gelegen heid, of even regelen via tel. 112478. Er zijn nog een aantal plaatsen vrij in onze ,,zwem"-bus. Wie wil er mee naar de Hoornsche Vaart? Iedere donderdag, de opstap plaatsen zijn: 11.20 De Stolp, 11.25 Sporthuis Helling, 11.30 Kennemer- straatweg/Foreestlaan De Hoornsche Vaart is een ruim zwembad en water op temperatuur Heeft u nog geen diploma en kunt u al wel zwemmen, dan is er gelegenheid mee te oefenen voor diploma A en B. De laatste 7 min. is het golfslagbad in werking, zodat u heerlijk kunt golven. Nu is er nog een kans, laat u die niet voorbij gaan! Inl. en aanmelden: tel. 330719. Een enthousiaste deelneemster Het afgelopen weekeinde mag voor Trias weer succesvol worden genoemd. In Krommenie benaderden de competi- tieploegen van de jongens en meisjes A/B hun beste seizoenprestatie die ze voor de vacantie in Amsterdam hadden geleverd. De jongens eindigden met hun 14103 punten weliswaar zo'n 1500 punten achter het superieure A.A.C., maar hun voorsprong op de overige ploegen was zo'n twee duizend punten en meer; Trias II werd 7e met 10694^ pnt. Van de individuele prestaties moet allereerst het nieuwe clubrecord worden gememoreerd van Koen Zuurbier die als B-jongen 53.9 sec. noteerde op de 400 meter. Marco Beukenkamp kwam deze keer, behalve op de 110 meter horden (14.9), ook uit op het hoog springen en bewees met 1.90 m. ook dat nummer te beheersen. Hein Hurkmans zorgde op de 3000 m. weer voor de nodige punten met zijn 9.48.0, in de 2e ploeg debuteerde Paul Hopman met 10.07.4 zeer verdienste lijk. De verspringers maakten dankbaar gebruik van de lichte rugwind en legden enkele prima sprongen in de bak, waarbij Tim Klappe deze keer Robert Wijker wist voor te blijven, resultaten resp. 6.44 en 6.38 m. Bij het kogelstoten kwam Axel van de Lecq tot 11.44, Ronald e Graaff kwam met 11.01 m. dicht in zijn buurt. Het resultaat van de 4x100 meter estafette mocht er ook deze keer weer zijn: Arjen Lemstra, Robert Wijker, Paul Mul en Marco Beuken kamp finishten in 45,3 sec. Wanneer de jongens deze vorm nog enkele weken vasthouden dan zijn ze in de landelijke finale zeker kanshebbers voor een goede klassering! Hoewel de meisjes in Krommenie vooral op de loop- en springnummers veel punten verzamelden, zullen ze waarschijnlijk net de finale niet halen. Mascha Vriend verbeterde haar kersver se clubrecord op het verspringen voor B-meisjes tot 5.43 m. en klopte op de 100 meter clubgenote Mary van Doorn, tijden resp. 13.0 en 13.2 sec. Ook de tijden op de 400 meter waren erg goed: Myrna van Heeringen en Cecile Brou wer finishten respectievelijk in 63,5 en 64.7 sec. Bij het hoogsrpingen deden Freya Muller en Carine Molenaar met 1.55 en 1.50 m. wat van hen mocht worden verwacht. De 4x100 meter ploeg met Mascha Vriend, Mary van Doorn, Mariska Tesselaar en Ingrid Vel, ging ook nu met 51.8 sec. weer erg snel. In de eindstand van Krommenie werd A.D.A. (12946 pnt.) winnares, voor D.E.M. (11893) en TRIAS (11737). Bij de senioren was Peter Appelman in de afgelopen week de meest succesvolle atleet. In Leiden liep hij j.l. woensdag op de 400 meter naar een goede tijd van 51.0 sec. Twee dagen later verbeterde hij in Hoorn op de 800 meter het baanrecord en bracht het op 1.55.0. Zondag reisde hij naar Utrecht en legde daar beslag op een tweede plaats op de 1500 meter in 4.01.0. Deze resultaten geven aan dat Peter nog uitstekend in vorm is, zodat op 26 september in de competitiefinale er weer het een en ander van hem verwacht mag worden! Aanstaande zondag start de kompetitie voor de voetballers in het seizoen 1982-1983. Voor de voetballers van Foresters ziet de kompetitie-indeling er aanmerkelijk anders uit dan het vorige seizoen. Zes van de tegenstanders het komende jaar komen uit West-Fries land. Het team van Foresters zelf is zoals u misschien weet wel wat veranderd ten opzichte van vorig jaar. Een aantal nieuwe spelers zijn de selectie komen versterken. Onder hen zijn Van Rijns oever, Donkersloot en Kaan. De eerste wedstrijd voor de selectie is een thuiswedstrijd tegen West-Frisia uit Enkhuizen. Gezien de resultaten van de oefenwedstrijden kan het spannend worden. Foresters speelde nog wat wisselvallig en kon moeilijk tot scoren komen. Ook het tweede seniorenteam en junioren 1 spelen zondag een thuiswed strijd. Genoeg reden om zondag naar de Egelshoek te komen! Zaterdag 11 september: G.V.O. - Foresters 14.30 Foresters 2 - H.C.S.C. 8 14.30 Go Ahead A? - Foresters A3 14.30 Helder Bi - Foresters Bi 14.30 Helder B2 - Foresters B2 14.30 H.S.V. B6 - Foresters B3 14.00 Foresters B4 - Schoorl B2 14.00 Foresters C3 - Waard'75 C3 13.15 Foresters C4 - Zeevogels C2 13.15 Helder Cl - Foresters Cl 13.15 Helder C2 - Foresters C2 13.15 Zondag 12 september: Foresters - West Frisia 14.00 Foresters 2 - Berdos 2 12.00 Foresters 3 - V.Z.V. 5 10.00 Zeevogels 6 - Foresters 4 11.00 Foresters 5 - St. Adelbert 4 10.00 Foresters 7 - P.S.C.K. 4 14.30 Foresters 9 - St. Adelbert 6 10.00 Egmondia 7 - Foresters 10 14.30 C.S.V. 10 - Foresters 8 11.00 Foresters A1 St. Adelbert A1 12.00 Foresters A2 - S.V.W.'27 A4 14.30 Foresters 6 is dit weekeinde vrij. KLAVERJASSEN IN DE RAILWAY Donderdag a.s., 9 september begint in Café De Railway weer het Klaverjas sen net zoals vorig seizoen. De aanvang is om half negen. Iedere enthousiaste klaverjasser is van harte welkom. Gekaart wordt ten bate van Zaalvoetbalvereniging "De Rail way". D.V.W. NIEUWS Rectificatie In de uitslag van de koppelwedstrijd van 25 augustus j.l. stonden op de 5de plaats: mevr. Ranzijn en F. Mooy met 14 stuks. Dit moest zijn: mevr. Braids en A. Vos met 15 stuks. In een uitermate sportieve sfeer zijn na 300 partijen Virginie Krieger en Peter Keeman als de jeugdkampioenen 1982 naar voren gekomen. Als uitstekende tweede bij de jongens volgde Pim de Waard. Hij was de enige, die 3 finales moest spelen. Helaas wist hij er geen enkele in winst om te zetten, zodat hij driemaal een tweede prijs in ontvangst mocht nemen. Ook bij de jongere jeugd dienen zich de talenten al aan in de personen van Bram Mey, Debbie Beekmans, Niels Oude Essink Nijhuis en Cecile Derksen. Zij wisten, soms na zenuwslopende par tijen, de titel in hun leeftijdsgroep te behalen Bij de jongste groep was het Rik de Waard, die 3 finales speelde, terwijl bij de middengroep Frederique Boot en Arno Holstvoogd dezelfde opdracht moesten uitvoeren, Vooral de laatste twee hadden dusdanig zware partijen te spelen, dat ze na de tweede partij enige tijd moesten rusten, voordat de laatste partij kon worden gespeeld. Tijdens ,de, prijsuitreiking memoreerde de voorzitter, de heer de Visser, vooral de sportiviteit tijdens de wedstrijden. In DE BEJAARDE ZWEMCLUB "N N" VRAAGT EN GEEFT U EEN GOED RAAD Inderdaad vraagt en geeft de "N N" zwemclub van 55-plussters(ers) aan alle geïnteresseerde in het zwem men door ouderen, speciaal uit Heiloo en Limmen, goede raad. U weet dat deze club van doe-het-zelvers geheel door vrijwilligers uit hun midden ge rund wordt met als de enige bron van inkomen de clubcontributie van 15,-- per maand per clublid. Voor die con tributie krijgen de leden 4 of 5 maal per maand het busvervoer naar en van het zwembad en kan men elke maand 4 of 5 maal een uur zwemmen of zwem bewegingen makqn om het te leren. De "N en N"-club staat zelf verwon derd over de grote behoefte onder de oudere dames en heren voor de ge zonde ontspannings- en fitheidsthera pie waarin het zwemmen en leren zwemmen zo warm aanbevolen wordt, zeker ook door de medische wereld. Natuurlijk gelden voor de oudere mens aangepaste voorwaarden. Hij of zij heeft minder behoefte aan een pret parksfeer maar weet een goede water temperatuur, een rustige en plezierige omgeving en bijv. een goede over zichtelijkheid zeer te waarderen. Aan deze voorwaarden voldoet ken nelijk het sportbad in Egmond. En de accommodatie èn de opvang en mede werking van het zwembadteam voldoen uitstekend. Indien u belangstelling hebt voor de "N en N"-zwemclub voor ouderen en u wilt daaraan actief meedoen, geeft u zich dan direct op als clublid, u komt dan waarschijnlijk eerst even op een wachtlijst maar u wordt zo gauw mo gelijk als clublid ingeschreven. Snel u opgeven is gauw er bq zijn. Op werkdagen kunt u zich opgeven tus sen 18-19 uur via telefoon 072-116285 [de heer Hamers Het organisatie-team helpt nu ruim 320 clubleden aan een uurtje zwemfestijn, door het inzetten van een 6e bus zou dat aantal ongeveer 380 worden waar na zeker een ledenstop zal volgen. De dames bereikten een 4e plaats en het zeer verzwakte herenteam eindig de als laatste in hun poule op de zes de plaats. A.s. maandag beginnen de trainingen in Egmond aan Zee zoals in het laatste clubblad vermeld is. een tijd van steeds verdergaande konflikten tijdens wedstrijden is het een weldaad te kunnen constateren, dat er ook toernooien zonder één wanklank zijn. Daarom was er niet alleen een compliment aan alle spelers, maar ook aan de jeugdcommissie, die dit toernooi weer uitstekend georganiseerd heeft. De uitslagen: M.E.A. 1. Virginie Krieger, 2. Esther Klaver, J.E.A. 1. Peter Keeman, 2. Pim de Waard, M.E.B. 1. Debbie Beekmans, 2. Frederique Boot, J.'E.B. 1. Bram Mey, 2. Arno Holstvoogd, M.E.C. 1. Cecile Derksen, 2. Alma Middelbeek, M.D.A. 1. Geza van Nes/Monique Duijvesteyn, 2. Ingrid Holstvoogd/Virginie Krieger, J.D.A. 1. Bob Renee/Jeroen v.d.Mark, 2. Pe ter Keeman/Pim de Waard, M.D.B. 1. Frederique Boot/Mariska v.d.Ley, 2. Debbie en Esther Beekmans, H.D.B. 1. Arno Holstvoogd/Bram Mey, 2. Leo Dijkstra/Frits van Varik, M.D.C. 1. Cecile Derksen/Lotte Slob, 2. Uschi O.E. Nijhuis/Mireille Stroet, Gem. A. 1. Monique Duijvesteyn/Je roen v.d. Mark, 2. Esther Klaver/Pim de Waard, Gem. B. 1. Frederique Boot/Arno Holstvoogd, 2. Fenke Over/Martijn Haan, Gem. C. 1. Lotte Slob/Rik de Waard, 2. Uschi en Niels O.E. Nijhuis. De eerste kompetitieavond in café La Strada is weer achter de rug. Spelend op 3 biljarts die door Bep en Dick geheel van nieuw laken waren voorzien, zijn de eerste partijen afge werkt. Op deze avond konden wij 2 nieuwe leden te weten J. Seignette en P. Leering verwelkomen die ondanks dat het voor hen nog wat vreemd was hun partij in winst wisten om te zetten. Buiten onze normale prijzen zijn er dit jaar door Bep Nanne, Willem Groot en Dorus de Waard bekers beschikbaar gesteld, wat de kompetitie zeker een extra stimulans zal geven. De uitslagen van dinsdag 31 augustus zijn: R. v.d.Gulik - M. v.Zaal 2-0 D. Nanne - G. Snel 0-2 A. Hoogeland - N. Bijvoet 0-2 L. v.Schooten - R. v.d.Gulik 0-2 J. Jonker - D. Nanne 0-2 J. Seignette - M. v.Zaal 2-0 N. Bijvoet - C. Melker 0-2 A. Hoogeland - J. Jonker 2-0 G. Snel - W. Hink 2-0 P. Leering - J. Komen 2-0 P. Haanraads - J. Klaasse 2-0 Th. d. Waard - P. Bolten 5-2 D. Pepping - W. Groot z-0 P. Haanraads - R. Haazelager 2-0 Th. Molenaar - Th. d.Waard 2-0 P. Bolten - N. v.d.Kamer 2-0 Handsome Eight Hevast gaat in de gloednieuwe omgeving van de machti ge sporthal Hoornse Vaart steeds be ter draaien. Ditmaal versloegen de naar de bal hongerende zebra's titel- favoriet Hink Tegel, kampioen van vo rig jaar, met maar even 4-1 De onvermoeibare tennisexpert Peter Strabbing en de onberekenbare kandidaat-jurist Henk Deen zorgden samen weer eens voor de doelpunten van de "knappe acht". Maar ook film recensent Eric Koch, overal aan wezig om het succes te prolongeren, le verde een stevige bijdrage. Zoals eveneens Han Bes (ook al tennisondei wijzer) zijn collega's veel "service" bood en zijn stijgende vorm onder streepte. r De zebra-equipe begon weer eens on gunstig. Nonchalance in de defen sie - de enige keer van de hele voor stelling - kwam onmiddellijk op een achterstand te staan: 0-1. De machine bleef echter in het hoogste toerental doordraaien en de score liep onstuit baar op naar 4-1 De grote winst voor de Heiloose for matie was, dat men niet alleen ludiek en elegant met de aanval bezig was, maar dat men zo nodig ook fel en eens gezind verdedigde. In de huidige voetballerij moeten ook H.H. technici leren zweten! De oude supporter van Handsome Eight: "Een fééstavond....! En toch maar nuchter zien te blijven". Komende vrijdag 10 september 8.15 uur: Handsome Eight-Crawford. Sporthal Hoornse Vaart: randweg Alkmaar-Schagen, afslag Beverkoog, na viaduct rechtsaf. Fiets of brommer: over Friesebrug rechtdoor, tot sporthal aan linkerkant opdoemt. N.K.V. NIEUWE KLAVERJAS VERENIGING Maandag a.s. 13 september 20 uur begint het Klaverjasseizoen in het Bruno-gebouw aan de Pastoor van Muijenweg 12. Wij hopen de oude be kenden, maar ook nieuwe deel- ne(e)m(st)ers te begroeten. Naast de koppel prijzen is er ook in de loterij een prijs te winnen. Dames en heren, jongelui u kunt alleen komen of met een maat. Spelen kunt u altijd: er zijn reserve-spelers aan wezig. Tot maandagavond in de Bruno en dan weer na 14 dagen op 27 september. Alvast een prettige avond toege wenst. ZWEM- EN POLOCLUB HEILOO Het jongstleden weekend zijn 5 wa- terpoloteams te gast geweest in Le lystad. Bijzonder goed waterpolo- en kampeerweer heeft dit weekend fan tastisch doen slagen. Pupillen jongens hebben buiten me dedinging meegedaan. Met grote cij fers werd van alle teams gewonnen. Meisjes adspiranten onder 16 jaar wer den tweede na een zeer spannende strijd tegen de meisjes van Zeist, welke eerste werden. Ook de jongens adspiranten deden het goed en behaalden ook een tweede olaats. „Kijk, zegt trainer Hans Ursem", als de redelijk verlopen oefenperiode wordt afgesloten met een overwinning op Alcmaria in de bekerwedstrijd, dan mogen we best tevreden zijn". En inderdaad, er gaat meer en meer lijn zitten in het spel van de jonge H.S.V. formatie, welke zondag jl. bestond uit de spelers, Arie Admiraal, Arnold Kosters, Wim Abbo, Peter Apeldoorn, Fred Molenaar, Jan Bes, Patrick Haanraads, Jan Bugter, Wim Robert, Peter Schouten en Jan Hylkens. Als reserve stonden Kees Molenaar en Paul Palfenier. Naast deze 13 man formatie kan trainer Ursem nog beschikken over een paar spelers die nu nog afwezig zijn. Voldoende troeven die technisch rijp zijn en nu hard werken aan een mentaal evenwicht. Vooral in de 2e helft van het bekertreffen lieten de H.S.V.ers zien niet onder de indruk te raken van grotere ervaren spelers. Er zijn nu zoveel goede krachten, volgens Han Voldoende troeven die technisch rijp zijn en nu hard werken aan een mentaal evenwicht. Vooral in de 2e helft van het bekertreffen lieten de H.S.V.ers zien niet onder de indruk te raken van grotere ervaren spelers. „Er zijn nu zoveel goede krachten", vervolgt Hans ursem, „dat iedereen zal moeten knokken voor zijn plaats. „Ik heb vertrouwen in de jongens en hun begeleider Jan Bugter. De grens rechter voor dit seizoen is wederom Jan IJpelaan. Ik wil dit vertrouwen ook doorspelen aan de supporters. Met fris aanvallend voetbal moeten de supporters weer ontspanning kunnen vinden op het H.S.V. sportpark. Er is hier een schitterende akkomodatie met een mooie tribune en kantine". H.S.V. verwacht het komende seizoen dan ook veel bezoekers, ook als het eerste niet thuis speelt, u bent er altijd welkom tijdens de openingstijden. Maar eerst zondag a.s. naar Limmen waar het eerste elftal gaat proberen revance te nemen op de nederlaag van vorig jaar. H.S.V. rekent op uw komst. De toto en lotto afdeling van H.S.V. maakt bekent dat U voor het inleveren weer terecht kan bij Braams kapper en rookshop in Het Loo, bij Bouwhuis sigaren magazijn Stationsweg, BIJ Kraakman sigarenmagazijn Westerweg en bij Tabacshop Tiny Kennemerstraat- weg. Laat 2 kansen niet voorbij gaan, ten eerste u steunt de vereniging, ten tweede misschien bent u wel de prijswinnaar. Via deze rubriek zult u weer regelmatig op de hoogte worden gehouden over de aktiviteiten bij H.S.V. De afdeling Public Relation wenst iedereen bij deze start een sportief en suksesvol seizoen. J. Smeets.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 5