Voor Vi gloednieuwe keuken badkamer Voor haard aluminium schuifgevel lavuizen \foor natuursteen SPORT en SPEL i DeVroegte Wint Haan Zwanenburg - adviseur in onze toonzaal 'n Nieuw huis betrekken? 'n Bestaai. J huis vernieuwen? Dus overal rondkijken naa; ideeën en mogelijkheden? Er is een betere manier! Bij Stoel van Klaveren in Alkmaar vindt u al die ideeën en mogelijkheden onder één dak bij elkaar. Stoel van Klaveren is de meest complete toonzaal van Noord-Holland. Kom dus naar de Eilandswal, naar Stoel van Klaveren s Beter Bouwen Centrum. x Wat u daar ziet, is niet alleen geweldig veel, maar ook geweldig goed. Waarom is dat belangrijk? Omdat het allemaal dingen betreft waar u jaren en jaren plezier van moet hebben. Als uw keuken, badkamer, open haard of tegelvloer er eenmaal inzit, kunt u na een paar weken niet zeggen, och, eigenlijk bevalt die niet zo, ik neem maar weer een nieuwe. Daarom moet uw keus 100% zijn. En daarom doet Stoel van Klaveren er alles aan om u een 100%-keus te laten maken. Neem nou bijvoorbeeld zijn keukens. U vindt, daar in Alkmaar, het complete keuken assortiment van de befaamde Alno, die alleen in frontuitvoeringen al 42 verschillende mogelijkheden biedt. Eiken, grenen, kunststof, gefineerd, massief, glad, geprofileerd en ga maar door. Er zijn allerlei leuke, handige en originele vindingen toegepast. En Alno's zijn fantastisch goed tot in alle details (moet ook wel als u bedenkt dat u zo'n keukenlaatje duizendenkeren per jaar open en dicht schuift). Daarnaast kunt u kiezen uit het nieuwe aanbouw- programma van Inka, heel mooi en solide en tóch populair geprijsd. Dit tezamen met de beste merken inbouwapparatuur (Atag, AEG, Junker Ruh) en aanrechtbladen in vele variaties. Denk nu niet meteen dat dit een peperdure aangelegenheid is. Zelfs met Alno kan Stoel van Klaveren u al voor 'n paar duizend gulden aan een voortreffelijke keuken helpen. Waarbij onze adviseurs u met raad en daad bijstaan, ook bij het installeren van uw keuken. Of neem nou z'n badkamers. Ook voor de badkamer weer originele en praktische dingen in overvloed. Bijvoorbeeld het complete Sphinx-programma (met o. a. een driehoekig bad met ov.ale.kuip). Allerlei grappig gevormde Kumij baden. De prachtige serie badmeubelen van Bad Junkers, En nog veel meer. En allemaal nog heel betaalbaar ook. En die open haarden en houtkachels. Stoel van Klaveren heeft eindeloos veel sfeervolle mogelijkheden. Inbouw, voorzet, voorhang, driezijdig open, hoekhaarden en allesbranders. Met smaak af te stemmen op uw interieur. Met baksteen of natuursteen, met tegeltableaux of koperwerk. Tegels, plavuizen, natuursteen. Voor uw huiskamer, keuken, badkamer, hal, terras enz. biedt Stoel van Klaveren een weergaloze variatie. Uit Nederland: Sphinx, Mosa, Kerkdriel, Rugamiek. Uit Duitsland: Buchtal, Gail, Jasba, Grohn, Villeroy Boch. Uit Noorwegen: exclusieve leisteenplavuizen. Uit Italië: marmer. Uit Luxemburg: vloertegels en mozaïek. Uit Frankrijk: een keramische collectie w.o. de originele, speelse decoraties van Roger Capron. Wat combineert 't mooist met elkaar? Wat zijn de dingen waar u op moet letten? Onze deskundigen helpen u graag aan het juiste antwoord en een goed advies. Aluminium schuifgevels. Steeds meer mensen ontdekken de voordelen van zo'n soepel schuivende tocht- en rammelvrije schuifgevel. Die ook gemoffeld kan worden geleverd, in een stijlvolle kleur. Komt u maar eens kijken, want het is mooier dan we hier kunnen beschrijven. En ook zijn er aluminium deuren, ramen en dakramen, die perfekt werken, praktisch onverslijtbaar zijn en geen onderhoud nodig hebben. Ook in het programma: Elefant hardhouten ramen en hefschuifdeuren, gemaakt van Dark Red Meranti door één van de modernste Nederlandse timmerfabrieken. Een sieraad voor elke woning! GeopendMaandag tlm vrijdag 8.30-1730 uur Zaterdag 9.00-12.30 uur Donderdag koopavond van 18.30-21 uur. friest &OG- Beter Stoel van Klaverens Beter Bouwen Centrum, Eilandswal 9, Alkmaar, tel. (072)-ll. 85.08. Onze toonzaalmedewerkers zijn u graag behulpzaam POSTDUIVENVERENIGING LUCHTPOST HEIL00 Totaaluitslag SCHEIDSRECHTERCURSUS KNVB ZO SCHAAKTOPPOSITIE STRAKS WEER Hèngelsp&rtverenigirv Juniorennieuws DAMES BRIDGECLUB SANSAT0UT D.V.W. Zeer grote vangsten bij D.V.W. Uitslagen woensdagmiddag 1 sept. DAMES VOETBAL H.S.V. H.S.V. deelt rake klapppen uit aan Vrone 1981ITKUKPOST 8 SEPTEMBER 1982 Welkom bij Stoel van Klaveren lÉÉÉ ver kULl noto- dio 30,-- ime- nor- rem- Kom naar Stoel van Klaverens Beter Bouwen Centrum. Waar u de leukste ideeën opdoet als het om de bouw, de verbetering of verfraaiing van uw huis gaat. Eilandswal 9, Alkmaar (zie t kaartje en volg de richtingsborden). Volop parkeerruimte. EDISQN^EGt 'Wist ik veel datje dat allemaal bij Stoel van Klaveren kon krijgen'. >eeld jaar, jaar, bou- ens). nnen van het 4/15 ers" ens). het s als 6/17 iger. :n ze naar neis- ls ze n ter '17 - ntjes i ze r. Ze at er, reeld '*ing icou- ken- yaart icou-/ ken- here- ting- pad- in de Onze op één na laatste wedvlucht in dit seizoen had weer een uiterst snel verloop. De duiven werden in Deinze op 197 km. afstand om 8 uur gelost. Van de 124 duiven van 12 leden kwam de snelste zich met een vaartje van bijna 90 km. bij zijn eigenaar melden. N. de Haan klokte niet alleen deze eerste maar ook de 2e en totaal 8 van zijn 19 ingekorfde duiven in concours. De 25e en laatste concoursduif kwam slechts 8'/2 minuut later op zijn hok terug. De snelste vloog bijna 1500 meter per minuut, de 25e nog bijna 1400 meter. Nog één keer inkorven, dan zit het vliegseizoen er weer op. Dus óók nog éénmaal: tot vrijdag! N. de Haan (19) 1-2-4-5-8-12-14-25 3-6-7-11 9-13-15-17-23 10-20 16-22 18 19 21-24 N. Adrichem (20) J. Pepping (12) (Th. v.d.Berg (16) (R. Middelburg (3) [Comb. Kaandorp/Keppel (13) 3. Molenaar (6) ft Lases (9) TC LE CHAMPION Dwars door Huiswaard - 25 km Ditmaal gaan de deelnemers/sters op dinsdagavond 14 september o.a. over de hoge houten kippebrug van Oudorp en over de kinderhoofdjes van de Munnikenweg. Het is de laatste avond- rit van het toerseizoen. Vanaf 18.30 uur kunt U de route, tegen betaling, krijgen in cafetaria Blakborn, Raad- huisweg, Heiloo. De herinneringsvaan wordt na afloop meteen uitgereikt. Inlichtingen: fam. Maars, Ewisweg 72, tel. 333129. Afdeling Noord-Holland van deKNVB, regio Alkmaar, start op dinsdag 14 september met scheidsrechtercursussen op A- en B-nivo. Ook is er een cursus voor vrouwelijke scheidsrechters. De cursus staat open voor allen, die de voetbalsport een warm hart toedragen en is gratis (minimum leeftijd 16 jaar). De cursus duurt zeven avonden, welke worden gehouden in het bondsbiiro van de KNVB, Olympiaweg 1 te Alkmaar. Daarbij komen nog een spelregel-dia avond en een examenavond. Opgave en informatie bij: - dhr. L. P. Rood, Korte Weide 158, Zuid-Scharwoude, tel. 02260-4774. - Franka v.d.Weyde, Houtduifstraat 23 Alkmaar, tel. 072-617345. - BondsburoK.N.V.B., Olympiaweg 1, Alkmaar, tel. 072-129044. - Eventueel kunt u zich ook nog melden op de eerste cursusavond 14 september Verleden weck vermeldden wij reeds het een en ander uit de op 31 aug. gehouden jaarvergadering van de schaakclub Oppositie. Verreweg de meeste tijd werd op deze vergadering ingenomen door het punt interne competitie. Moet Oppositie verder gaan met het systeem van de laatste jaren of moet de club voor de interne competitie. Moet Oppositie een kleine hoofdgroep, die een dubbel- rondige competitie speelt en een nog altijd grote tweede groep, die met het huidige systeem verder gaat? Over deze vraagstelling werd een langdurige, maar wel goede discussie gevoerd, waarin het voor en tegen van beide systemen uitvoerig werd belicht en de vergadering ruimschoots de gelegen heid kreeg commentaar te leveren. Tenslotte viel evenwel de beslissing het oude eengroepssysteem te handhaven. Op voorstel van een der leden werd besloten om het komende seizoen tussen de interne competitie door een beker wedstrijd te spelen volgens het afvalsysteem. In verband met de' viering van het vijftigjarig bestaan van de schaakclub Oppositie in januari 1984 werd nu reeds een feestcommissie ingesteld, bestaande uit de heren De Jager, V.d.Veen en Van Hoek met de heer Avis als adviseur. Als u dit leest is de eerste ronde van de interne competitie op 7 september alweer gespeeld. Uitslagen en commen taar over deze eerste ronde kunt u lezen in de Uitkijkpost van de volgende week! Het jeugdschaak begint op dinsdag avond 14 september om 19 uur in het Open Huis! afhalen van de plaatsnummers. Na de wedstrijd wordt elke visser verwacht in het restaurant van de Sporthal voor de prijsuitreiking. Jongens denken jullie om de koppel wedstrijd a.s. zaterdag? Je kunt je nog opgeven bij F. Schouten of A. Duinmeyer. Verzamelen om 9.30 uur bij de Loet. 5. Jager-deWilde 6. Fagel-Rus C. lijn N.Z. 1Harreveld - Roest 2. Oosterhuis-v.Tiel 3. Breebaart-v.Vegten 4. Spruyt-Koens 5. Halem-Gans C.lijn O.W. 1. Kuin-Heekel 2. Coebergh-Kemper 3. Roos-Fijma 4. Neyens-Pereboom 5. Romar-d'Arnaud 54 54 53 50 40 57 53 51 (50) 48 Zondag 5 sept. jl. werd in het N.H. kanaal nabij Schoorldam de voorlaatse competitie wedstrijd gehouden. De vangsten waren uitstekend te noemen. De uitslagen: A. klasse no. 1. M. Groefsema 2675 gram, 2. M. Niele 2450 gram, 3. H. Scholte 2150 gram, 4. D. Sanchio 2125 gram. B. klasse no. 1. J. H. van Willigen 2625- gram, 2. C. Bakker 1950 gram, 3. P. Welp 1825, 4. N. Ursem 1650 gram. Voor de op 18 september te houden baarswedstrijd in Edam kunt u zich opgeven bij de wedstrijd commissie. Ook voor de zeehengelaars is er wat te doen. H.V.Z. organiseerd op zondag 7 november a.s. een wedstrijd vanaf strand Egmond aan Zee. Ook hier geldt inlichtingen bij de wedstrijd commissie^ Aanstaande zondag (12 september) wordt de jaarlijkse bedrijvenwedstrijd gevist in plan West. Een ieder wordt verzocht uiterlijk om 7.00 uur aanwezig te zijn voor het A. lijn N.Z. 1. Rootjes-Agsteribbe 65 2. Dekker-deWaal 58 3. Janssen-Goldsteen 49 4. Leep-Nieuweboer 45 5. Vecht-Heeze 42 6. Visser-Nieuweboer 42 A. lijn O.W. 1. Dolmans-Twuyver 56 2. Zomerdijk-Kuyt 55 3. Broksma-Stolk 53 4. Ruiter-Visser 49 5. Grootes-Brugman 46 6. Roozen-Schaffer 44 B. lijn N.Z. 58 1. Hommes-Gallee 2. Toby-Toby 56 3. Frugte-van Duin 54 4. Grütters-Schaap 49 5. Eberson-Groeneveld 47 6. Smit-Löhr 37(50) B.lijn O.W. 1. Feller - de Geus 64 2. Cornelisse-de Wild 54 3. Rozing-Kaufeld 52 4. Hulskamp-Wehnes 51 Het seizoen is begonnen en zelfs hoopvol voor het damesgedeelte van H.S.V. Zaterdag wonnen de meisjes C met 1-0 van Flamingo's in een ware uitputtings slag. De match winner werd Anneke Beekhuis die daarmee de eerste punten behield voc dit zeer jeugdige team. De B-meisjes speelden uit bij Flamin go's en keken bij de rust tegen een 2-0 achterstand aan na een matte eerste helft. In een uitstekend gespeelde tweede helft werd het zelfs 3-0 waarna H.S.V. sterk terugkwam. Ellen Voer man en Anja Temming brachten de stand terug tot 3-2 maar een droomkans op 3-3 werd vlak voor tijd gemist. Desalniettemin een uitstekende tweede helft! Zondag speelden de dames tegen Vrone, de ploeg waar nooit van gewonnen kon worden. Het goede begin van de thuisploeg werd verstoord door Vrone dat in de vijfde minuut 0-1 liet aantekenen. Een kwartier later stond het 5-1 door vier doelpunten van Erica Hageman en een vijfde treffer van Monique de Zeeuw. H.S.V. was na de rust door wijzigingen wat onwennig en Vrone greep de laatste strohalm: 5-2. De nekslag was opnieuw van Erica die 6-2, 7-2 en 9-2 liet aantekenen. Els Beekhuis had daartussen al 8-2 op het scorebord gebracht. Een aanvallen de partij voetbal van twee kanten waarin H.S.V. gaf waar het publiek voor kwam. Het programma van komende week geeft alle gelegenheid om te komen kijken daar alle wedstrijden thuis worden gespeeld: zaterdag meisjes B-Wieringermeer en meisjes C-S.V.A. om 14.00 uur, zondag dames- Meervo- gels om 11.00 uur. Bovendien komende dinsdag de bekerwedstrijd van de dames tegen de winnaar van Berdos-Flamin- go's om 18.45 uur. BRIDGEN LEREN Als er genoeg gegadigden zijn, zullen we de gelegenheid bieden om de eerste beginselen van het bridgen te leren op een aantal vrijdagavonden. Zodra dit mogelijk is, zullen we op die avond ook onderlinge wedstrijden gaan spelen. Hiervoor kunnen zich ook melden de genen, die hun bridgekennis van vroe ger nog eens willen ophalen om daar na aan de wedstrijden mee te gaan doen of degenen, die kennis willen nemen van het Acol-biedsysteem. Zij kunnen eventueel daarna aan de club avonden op donderdag gaan deelne men. En mocht U het zonder lessen wil len proberen, dan bestaat er ook nog de mogelijkheid om U voor donderdag als lid te melden en, als U dit zelf gewenst vindt, alsnog bij de lessen op vrijdag aanwezig te zijn. U kunt U opgeven bij J.J. v.d. Zijden, tel. 331676, en U kunt hier ook terecht voor nadere in lichtingen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 9