Profiteer van deze grote opheffings-uitverkoop Een winkel barstensvol koopjes Met 't oog op 5 december een unieke kans om met supervoordeel uw inkopen te doen. Elektrische treinen Fleischmann en onderdelen nu 30% korting Aanvang verkoop donderdag 9 uur extra veel afgeprijsde artikelen HHELni Speelgoed Huishoudelijke artikelen Tuinmeubelen Kado artikelen Toch nog een ouderwetse Sinterklaas, want u koopt immers nu met hoge kortingen. KORTING VANAF F 10,00 bepaalde merk-artikelen kortingen onder voorbehoud Met toestemming yan K.v.K. AK LIMMEN- LiM LIMMEN-Lli Ledenvergadering Voetbalvereniging „LIMMEN" Par Vis POLI S' P0WERPLAY IN DE VRIENDSCHAP AKERSLOOT M AVOND OVER DE DELTAWERKEN IN VREDEBURG TE LIMMEN BRIDGECLUB LIMMEN T.T.L. MARTIN SCHILDER EVEN AFREMMEN... Klaverjassen in de voetbalkantine van Limmen Lotto Limmen VOETBALVERENIGING LIMMEN „D Bielzi Mest Potgi Komi UITKIJKPOST 6 OKTOBER 1981 TOTALE LEEG VERKOOP Alles met 20% korting WARENHUIS LUTE KERKWEG 29 I ICTOR I ódagmid i|er van hij de spi :g in Lin naderenc de besl limmen Alles moet weg l| Westt een sne s gebrui al zond£ 4 per ui Dusse ng plaa 'i. Een ïchteru: riauto. 1' oktot aak gei >eld te zi Brii hét wee het ont] il ,vastg' gewrikt. GEVOP V0NDE1 een afsl KOMPE SP0 leybal d< inje Wit laïno 4 - Sniash ilvoetbal OfcSubal im&Adlai CA - ATE ,|upro Houl ubos-Ta Zaterdag 9 oktober zal deze populaire driemans formatie naar De Vriendschap komen voor een wervelend optreden dat men van deze groep gewend is. Het is een tijdje stil geweest rondom Power- play, maar dat wil niet zeggen dat er door de groep niet het een en ander gedaan is. De zomermaanden stonden voor Powerplay in het teken van de popfestivals, en omdat Powerplay tot een der beste live bands van ons land behoort, door dit gegeven was het ook dat zij zowat op ieder festival te vinden waren. Powerplay heeft ook een aantal singles op haar naam staan en zo waren zij onder andere erg succesvol met het nummer „Love can break your heart", en de latere single „Make 't alone" en „Was on time", nummers die allemaal geschreven werden door Jan van der Mey de sologitarist van de groep. Samen met Leon Klaasse en met Peter van Straaten is dit drietal op het podium een lust voor oor en oog, want als je ziet hoe deze jongens zich over het toneel bewegen dan zal je moeten erkennen dat zij een perfekte show brengen van onvervalste rock and roll. Het voorprogramma deze avond wordt verzorgd door de bekende Akerslootse formatie „Heavy Metal", een formatie die in de omgeving al heel wat populariteit op wist te bouwen en die nu de formatie zijn gaan uitbreiden met een saxofoonist in de vorm van Peter Kerssens, verder spelen in Heavy Metal de volgende jongens: Johan Vermaas op de drums, zanger Nico Molenaar en de gitaristen John Kruijenaar en Ron Verduin. Zo te zien wordt dit een heerlijk avondje echte snelle rock and roll met twee uitstekende groepen, de entreeprijs voor deze avond bedraagt slechts 7,50. DOEHETZELF In het oktobernummer van maandblad Doehetzelf wordt in de rubriek „Doe- hetzelf-Mening" uitgebreid aandacht geschonken aan het verbod van ener gie- en waterleidingbedrijven om als partikulier werkzaamheden aan de elektriciteits-, gas of waterleiding-in stallatie te verrichten. De nutsbedrijven voelen er over het al gemeen weinig voor om in de nabije toekomst het zelf werken aan de installaties toe te staan. Reden daar voor is dat men meent alleen op deze manier de veiligheid van de gebrui kers te kunnen waarborgen. Maandblad Doehetzelf is het daar hele maal niet mee eens. Immers, veel doe- het-zelvers hebben zoveel ervaring opgedaan dat ze zeer goed in staat zijn om eenvoudig installatiewerk zelf uit te voeren. Voorbeelden daarvan zijn het uitbreiden van de installatie met een stopkontakt, of het aansluiten van een wastafel. Wie in Amsterdam aan de elektrische installatie wil werken moet dit tevoren melden bij het elektriciteitsbedrijf. Achteraf wordt dan nog op veiligheid gekeurd,. Zo zou het in het hele land moeten zijn, vindt Doehetzelf. Dat zou de veiligheid alleen maar ten goede komen en doe- het-zelvers veel geld en ongerief kun nen besparen. Nu moet op de meeste plaatsen nog „illegaal" gewerkt wor den of gaan - omdat een installateur te duur is - minder ervan doe-het-zel- vers aan de slag waardoor vaak levens gevaarlijk knutselwerk ontstaat. Maandblad Doehetzelf wil aan een ge richte voorlichting op dit gebied graag meewerken. Daarvoor is dan wel een goede samenwerking met de nutsbe drijven nodig. Die dringend gewenste voorlichting kan nu nog niet gegeven worden. Wij kunnen onze lezers toch niet vertellen hoe zij - verboden - werk uit kunnen voeren? OPEN DAG KEURINGSDIENST VAN WAREN Evenals twee jaar geleden is het mo gelijk het laboratorium van de Keu ringsdienst van Waren Alkmaar te bezoeken en wel op zaterdag 9 okto ber a.s. Dit gebeurt in het kader van een landelijke "open dag chemie". Er zullen een aantal analyses van le vensmiddelen worden gedemonstreerd welke met verschillende apparaten en methoden worden uitgevoerd. Omdat slechts een beperkt aantal gas ten rondgeleid kunnen worden wordt er met toegangskaarten gewerkt. Deze kunnen worden afgehaald bij de Keuringsdienst van Waren, Pater nosterstraat 20 of telefonisch worden aangevraagd. (Tel. 072 - 110944). OPEN HUIS WAAGGEBOUW Als op 8 oktober a.s. om 11.00 uur de deuren van het Waaggebouw aan het Waagplein open gaan. zal dat het be gin zijn van een "open huis" voor ie dereen die geïnteresseerd is in dit fraaie momument. Tevens kan dit beschouwd worden als het slot van de 400-Jaar Waag-festiviteiten en het be gin van de inrichting van het Hollands Kaasmuseum. Op de tweede etage - daar waar het museum komt - zal een doorlopende diapresentatie gehouden worden met fraaie beelden over alles wat zich in en om de Waag heeft afgespeeld en zich nog steeds afspeelt. Een blik om hoog naar het unieke boogbalken pla fond is al een ervaring opzich. Op de eerste etage westzijde - daar waar het Nederlands Zuivelbureau haar presentatie zal gaan inrichten - zal een stand staan met de bekende 400-Jaar Waag-artikelen met en kele zeer speciale 8-oktober-aan- biedingen. Aan de oostzijde de "Gildezaal" zal de Alkmaarse Volksmuziekschool met diverse ensembles voor passende achtergrondmuziek zorgen. Rest nog te .vermelden dat Diederick van Sonoy en Piet Gerritszoon Kaper om 11.30 zullen arriveren en dat er gedurende het gehele open huis des kundigen van Openbare Werken voor informatie zullen kunnen zorgen. Om 14.30 uur zullen de deuren weer worden gesloten om weer voor het publiek te worden geopend als het kaasmuseum voltooid zal zijn en dat zal medio april 1983 worden. ïf In het Cultureel Centrum Vredeburg, Dusseldorperweg 64 te Limmen, organi seert de Culturele Raad op dinsdag 12 oktober a.s. een avond die in het teken zal staan van Hollands trots, de Deltawerken. De Rijksvoorlichtings dienst zorgt voor een aantal boeiende films. Gestart wordt met de film: dp stormramp van 1953. De film geeft een beeld van de ramp en hoe het rampherstel op grote schaal en goed georganiseerd werd aangepakt. Tezelf dertijd begonnen de Nederlanders aan een enorme taak, het Deltaplan. Regisseur Ronny Erends en componist Chris Hinze maakten door de film Delta Musica een muzikale impressie van de huidige bouwfase van de Deltawerken. Het ritme van de bouw, de zee, het landschap met zijn dijken, bruggen en haventjes is verweven in het ritme van de muziek. Voorts is er de film: hoofdkraan van Nederland. In deze film wordt een overzicht gegeven van de bouwfase en werkzaamheden van de dam en de spuisluizen in het Haring vliet. Na de pauze worden vertoond de hneiende films: de sluiting van het Veersche gat, de sluiting van de Grevelingen en: Grendel van Holland. Al met al een avond die velen zal boeien. Aanvang 20.00 uur. aandag 1 Stars 2 ng Hollai hot Suba sdex Spi lymans 2 sketbal i ishing H ishing H a Devils a Devils a Devils Het zaalvoetbalteam Koot United bestaat uit de volgende personen: v.l.n.r. Vlagger Siem Kerssens, Piet, Willem, Wout Koot, Coach: Bas Dekker. Zittend v.l.n.r.: Sjaak, John, Leo, Cock en Aad Koot. Uitslag d.d. 29-9-'82: A.lijn 1. Mevr. Klaver-Straahof 64.3 2. Ds. Gallee-Visser 55.6 3. Hr. v.d.Berg-v.d.Heijdt 54.8 4. Hr. Klaus-v.d.Klündert 52.4 5/6 Fam. Zuidema, Hr. Keijzer-Keijzer 46.8 7. Ds. Klous-v.d.Klundert 41.3 8. Fam. Boll weg 38.1 B.lijn 1. Fam. v.Eist 66.7 2. Hr. v.d.Molen-sprenkeling 57.3 3. Mevr. v.Straaten-v.Charldorp 55.2 4. Ds. Groot-Nielen 54.2 5. Hr. Valkering-Valkering 50.0 6. Hr. Groot-Versloot 43.9 7. fam. Warmer 42.7 8. Fam. Segerius 37.5 9. ds. v.d.Berg-Slemmer 34.5 Die eerste punten van vorige week konden nog wel eens belangrijke punten blijken te zijn, want tegenstander 't Hooge Huys 3 liet deze week aan Limmens eerste team duidelijk merken dat ze er nog niet zijn en.droogde de mannen van Twisk en Van Deene met 8-2 af. Het tweede team deed het tegen de geroutineerde opponenten van D.O.V. 5 lang niet slecht en bogen een aanvankelijke achterstand van 4-2 met geconcentreerd en wilskrachtig spel om tot een 6-4 overwinning! Het derde lijkt zoals vorige week al gekonstateerd, een „makkie" van een kompetitie tegemoet te gaan en pakten ook hun tweede wedstrijd, tegen D.O.V. 10 in Heerhugowaard met 10-0: met Leo en Wim zal het Nico wel „Luten". Tot in de vierde klasse heren. De Vos van het vierde had nu de juiste versnelling te pakken en klopte samen met Marce! ook in het dubbel Spirit 9 moeiteloos, het „spiegelei" is nog steeds niet op de juiste temperatuur maar de overwinning was toch weer 7-3 en dat vergoedde veel. Het vijfde wilde ditmaal niet voor hen onderdoen en liet zien dat je ook kan winnen als je toevallig zwaar bent ingedeeld: Berdos 2 werd met 7-3 geklopt met een paar klasse-partijen van vooral Er win. De jongens-junioren team 1 doen het in de 2e klasse nu weer heel goed en lieten de tegenstanders, Dito 2, geen enkele kans: de 10-0 winst was zeker verdiend. Het tweede herstelde zich netjes van de nederlaag van vorige week en klopte Olympia 2 met 6-4, terwijl in Hoorn de jongens van het derde team de punten bij disme 2 lieten met dezelfde uitslag. Het vierde belooft een spannende kompetitie te gaan verspelen: in hun 3e klasse A zal het gevecht om de punten elke week even heftig zijn en worden de dubbelspelen van doorslaggevende bete kenis, als je die pakt, win je zoals nu met 6-4 van Typhoon 3 en dat was best een goed resultaat. Het vijfde was kansloos tegen Turnlust D.H. 1 en verloor met 9-1; maar let op want die komen ook nog een keer naar Limmen! Het zesde maakte bijna waar wat we vorige week voorspelden: ze gaven de 4-2 voorsprong toch nog uit handen tegen Turnlust Julianadorp 2 en finishten op 5-5, maar het herstel was duidelijk. De meisjes van team 1 konden ook in hun eerste thuiswedstrijd tegen Scylla 1 nog net niet voldoende kracht op de tafel brengen en verloren ondanks drie fraaie winstpartijen - probeer ook dat dubbel te houden - toch weer met 7-3, de coach zegt dat ook hier de vooruitgang te merken is! Meisjes 2 nam revanche op zichzelf en klopte Treffer 2 met niet mis te verstane cijfers: 8-2. Freek Ris. Aan de geringe opkomst op de ledenvergadering van afgelopen vrijdag 1 oktober, zou men kunnen veronder stellen dat de leden veel vertrouwen hebben in het beleid van hun bestuur. Niet meer dan 25 werkende leden waren deze avond aanwezig om de aktiviteiten van hun bestuur waar te nemen. Voorzitter Alders heette de aanwezigen welkom en dankte alle medewerkers, zowel voor het besturen van dit verenigings- en jeugdwerk, alsmede de toto-lotto en schoonmaakwerkzaamhe- den. Hij prees ook de inzet bij de bouw van de nieuwe tribune en noemde naast de vele werkzaamheden welke door verschillende personen werden verricht de naam van de heer R. Min, die het leeuwenaandeel voor zijn rekening genomen had. Nadat voorzitter de vergadering als geopend verklaard had ging hij over tot de bestuursverkiezing, welke geen moeilijkheden opleverde. De 2 bestuursleden die aftredend en herkiesbaar waren, de heren Kuijper en Min werden zonder tegenkandidaten weer gekozen, terwijl het kandidaatbe stuurslid H. Lute als kantinebeheerder een vaste aanstelling kreeg en als elfde man het bestuur kompleet maakte. Er waren dit jaar 3 leden die voor de zilveren verenigingsspeld in aanmerking kwamen omdat zij 25 jaar lid van de vereniging zijn, n.l. de heren N. Beentjes, A. Dekker en P. Zonneveld, welke speld hen door een erelid werden opgespeld. Na deze handeling werd de prijs van de klubkompetitie uitgereikt aan de aanvoerder van het 2e elftal, dat het afgelopen jaar winnaar werd. Uit 22 wedstrijden behaalde zij 34 punten en ook het kampioenschap van de reserve 4e klas. Vervolgens werd de heer B. Baars in het zonnetje gezet. Vanaf 1951 heeft de heer Baars zich verdienstelijk gemaakt door samen met Jn. Haanraads de pupillenvoetbal in Limmen op te richten welke toen nog bedoeld was voor jongens vanaf 10 jaar. Ook is hij nog 10 jaar lang jeugdvoorzitter geweest. De laatste jaren fungeerde hij als leider van junioren Al. Voor de aanvang van dit seizoen voerde hij ook deze laatste taak af. Met toepasselijke woorden werd er aandacht besteed aan deze persoon, die zich vele jaren had gegeven voor het jeugdwerk van de voetbalvereniging „Limmen". Doordat de heer Baars op deze vergadering niet aanwezig kon zijn, nam zijn broer Jb. Baars een afscheids- kado in ontvangst, terwijl'werd voorge steld B. Baars als ere-lid van de vereniging te benoemen, wat door een applaus van de aanwezigen werd. bekrachtigd. Hierna volgde behandeling van de notulen, welke werden goedgekeurd en het financieel overzicht. Dat laatste werk werd verwerkt iri een uitgave van een 20 pagina's, hetwelk een duidelijk beeld gaf van zowel verenigings, kantine en jeugdbestuur. Het afgelopen verenigingsjaar gaf een nadelig saldo te zien van ruim 3000. Dit gaf nog geen aanleiding tot bezorgdheid, zodat niet behoefde te worden overgegaan tot kontributieverhoging, omdat dit nade lig bedrag kon worden geput uit de reservepot. Na de pauze volgde de rondvraag. Hier werden verschillende vragen gesteld o.a. over het gebruik van de nieuw te schenken ballen, vrijwillige keuring van seniorenleden en een nieuwsgierig vraagje of de sponsor-opbrengst al bekend was. Ook werd gestimuleerd de kontributie jaarlijks te bezien, zodat er niet na enige jaren een te grote verhoging ineens moest plaatsvinden. Na deze en andere vragen beantwoord te hebben, kon voorzitter Alders reeds om 21.30 uur de vergadering sluiten, waarna men overging om nog een gezellig spelletje kaart te spelen. Evenals vcrig jaar zal er ook dit jaar weer op v ij dagavond gelegenheid zijn om te kla' erjassen in de voetbalkantine. Om de 14 dagen, te beginnen op vrijdag 15 oktober zullen deze drives een aanvang nemen. Eens in de maand gaat dit gebfuren in kompetitieverband. De andere keer wordt het een vrije drive. Volgende week kunt u hier meer over lezen in de „Uitkijkpost". Er wordt aandacht gevraagd voor het bijgesloten lotto-formulier in de „Uit kijkpost" waarbij 2 kolommen gratis worden aangeboden en welk formulier u dient in te leveren bij Kapsalon Stuifbergen of de heer Fr. Terluin, de team UJmme or één j stricum Koningsdam 43 vóór of op donderdag 14 oktober a.s. Het le elftal heeft afgelopen zondag in de wedstrijd tegen O.S.V. geen enkel sukses kunnen boeken, hoewel haar prestatie optimaal was. De onderste plaats moest helaas daardoor weer worden ingenomen. Ter afkoeling gaat dit elftal a.s. zaterdag 9 oktober een bekerwedstrijd spelen bij H.C.S.C., de 2e klas zaterdagvereniging in Den, Helder. Een goede training om het vervolg van de kompetitie met meer sukses te kunnen voortzetten. Het 2e elftal had meer sukses en wist Hollandia 2 te bedwingen, dat tot nu toe alle wedstrij den gewonnen had, door 0-0 te spelen. A.s. zondag gaat dit elftal naar Volen- dam 3, dat nog geen punten kan tonen, dus hier kan waarschijnlijk nog eens winst worden geboekt. Het programma voor het a.s. weekend ziet er als volgt uit: Zaterdag 9 oktober: Senioren: H.C.S.C. 1 - Limmen 1 (beker) 14,30. Junioren B: Limmen 1 - Berdos 1 Limmen 2 - U.S.V.U. 3 Limmen 3 - Alcm. Victrix 5 Junioren C: Limmen 1 - Flamingo's 1 Castricum 2 - Limmen 2 C.S.V. 4 - Limmen 3 Limmen 4 - De Rijp 3 Zondag 10 oktober: SENIOREN: Volendam 3 - Limmen 2 Limmen 3 - Flamingo's 4 H.S.V. 4 - Limmen 4 Limmen 5 - Zeevogels 4 C.S.V. 5 - Limmen 6 Limmen 7 - U.S.V.U. 6 K.V.V. 9 - Limmen 8 Vios 7 - Limmen 9 Limmen 10-S.V.W. '27 10 S.S.V. 3 - Limmen 11 Limmen 12-U.S.V.U. 10 Kolping Boys 1 - Limmen 13 JUNIOREN A: Alkm. Boys 1 - Limmen 1 Limmen 2 - Alcm. Victrix 2 14.3C 14.3C- 14.30; 14.30,, 13.00 12.00 13.15 12.00^ 14.30 14.30 11.30 11.00 11.30 10.00 11.00 14.30 10.00 11.30 11.00 14.00 11.30 Dussi Dagelijl Dinsd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 10