Wèekendkoopjes Q voor de kinderen 19?5 392 nndAsffiff V^rijden- m /4UT0BEDRUF lJUTEBV "'"bollen T W! mm rr >w<4 II pe OPijpke klK H1 ijltllfci UITVERKOOP Muren schilderen met latex? Kies dan de kleuren van Histor. 10.- 495 75 13 vindt ons in hoekstuk Nog maar 3 dagen en alles moet weg! Dus restant tegen BODEMPRIJZEN! bij Henk Scholten Heiloo PHILIPS shehj Dat is kenmerkend voor Opel. De simpele mede deling dat u Opel rijdt, zegt meteen alles over uw keuze voor kwaliteit, komfort, vernuft, zuinig heid en hoge inruil waarde. Maar, Opel is meer. Bijna jaarlijks voegt Opel een opzienbarende telg aan haar model lenreeks toe. Voorzien van de nieuwste technische snufjes. Voor jarenlang probleem loos rijgenet. En juist dat is nu het sterkste punt van Opel. Want bij Opel weet u altijd zeker dat u een auto rijdt die z'n tijd ver vooruit is. Neem nou bijvoorbeeld de Opel Ascona. Een ièSs jaar na de introduktie nog steeds ongeëvenaard. Z'n imponerende 1.6 S OHC-motor met boven- liggende nokkenas levert moeiteloos zo'n 90 pk. Bijna vanzelf sprekend voor Opel kunt u kiezen uit verschillende motoren, ^waaronder een geheel nieuw ontwikkelde 1600 Dieselmotor ën sinds kort een dynamische 1.8 E-motor. Om het rijden in een Opel Ascona nog aantrekkelijker te maken, is er tijdelijk het aanbod van de Opel Ascona Champion. Een vierdeurs Sedan met 1.6 S- of 1.6 D-motor, voorzien van telloze extra s, zoalsgetint glas rondom, two-coat metallic-lak, vierspaaks luxe-stuur, luxeLvelgen, radio, van binnenuit verstelbare buitenspiegel en een waarschuwingszoemer voor de verlichting. Al deze extra's en nog meer worden 11 geleverd voor een zeer interes- santé prijs. Redenen genoeg dus, om nu naar uw Opel-dealer te gaan. Te meer daar het aanbod beperkt is. PliliipK» •yj82Aj rdeel Stelweg 37, 1901JD Castricum. Tel. (02518) 5 9017/5 23 30. 3 westerweg 259 heiloo MEER KEUZE, PERSOONLIJKER ADVIES ('65)1 ïn u U.V.V. GROEIT GESTAAG COMMUNICATE VERENIGING HEILOO (27MC) NIEUWS VAN EN OVER LINKS HEILOO DE V.V.D. VERGADERT I.V.N. W.A.0. - A.W.W. BELANGENVERENIGING HEILOO NIV0N Wil men meer informatie? WIJKVERENIGING PLAN OOST Werkgroep jeugd organiseert Werkgroep oudere jeugd organiseert: klootschieten!! Expositie van wandkleden en schilderijen BUK BUK IKPOS I 13 OKTOBER 1982 Geldig t/m zaterdag en tijdens de koopavond. Zolang de voorraad strekt. Heerenweg 40 HEILOO Inklapbaar droogrek met ca. 13meterdrooglengteop roestvrij, geplastificeerde lijnen Hangt ideaal aan deur of balkon. Speciaal voor u kochten wij de unieke partij "Peinture", genoemd naar het schit terende kleurrijke dekor En let u eens op de prijsl 13-dlg. keramiekjebak- stel van 29.50 voor Philinea-Kombi. Een sfeer vol wandlicht, geschikt als bedleeslampje of boven de toiletspiegel. Met drukscha- kelaar. Met 60 Watt lampje 19.90 Met 35 Watt lampje slechts Haardfilter voor gas of oliehaard. Voorkomt aan slag van plafond, behang en vitrage. Geschikt voor elke maat en eenvoudig te beves tigen door bijgesloten mag neetjes De laatste mode! Goed kom bineerbare sjaals in vele kleuren en met lurex con- tourband. In effen uitvoering 3 stuks voor Met oriënt- dekor, per stuk Curver afvalbak "Goliath". Geeft door zijn reusachtige maat royaal de ruimte aan huisvuilzakken. Adviesprijs 32,95 Onze prijs Krups vacupak/folie- lasapparaat voor het lassen vanhuishoudfolieen het vacuüm trekken van levens middelen. Ideaal voor diep- vriesprodukten Schitterend bruin badkamer garnituur met beige afwer king. Hoogpolig. Badmat (50 x 80 cm.) en een toilet- mat (50x48 cm.) nu als 2-dlg. set van 29,90 voor Kinderserviesje van veilig kunststof. Bestaande uit theepot, 4 kop en scho tels en een dienblad. Als kompleet serviesje nu slechts Fisher Price kassa met grote muntstukken, waar mee je ook geld kunt terug geven. Met kassabel. Adviesprijs 53,95 Onze prijs OPEL j Ontdek de altijd-goede-kleurcumbinaties van 1 lislor. Ze zijn er ook volop in 1 listor muurverf. Acrvllatex bij voorbeeld. Met water verdunbaar. Perfect Voor pleisterwerk, vérsrhótëii behang niéuw board,, Spaan plaat ew.hóut. Voor binnen Góed afwasbaar en gunstig uitstrijkvermogen: ca. 8 nr per 0,75 liter, afhankelijk van de ondergrond. Wij tonen u tie prachtigste combinaties in Histor-kleur. Kom maar langs, ze staan karweiklaar in 't blik. B3 ioor >lag - 0 m ('72) •rwin .18. lag - erste laaldf; lslag; 10 m, 'man 14.2, ilslag tes) - ploeg Bijl, Vilco, nten. 56 let gaat goed met de U.V.V. in Heiloo, ia drie jaar mag zij zich in een nog leeds groeiend ledental verheugen, lit'bleek vorige week woensdag bij de aarvergadering, die nu voor het eerst Ioor de nieuwe voorzitter Mevrouw M. ;aber werd geleid. Zij nam de taak over an' mevr. E. de Vries, die door haar arenlange ervaring geholpen heeft de I.V.V. Heiloo van de grond te krijgen, n met succes op de druk bezochte ergadering kregen de nieuwelingen de jelegenheid vragen te stellen. Het bleek lat de meeste grote voldoening in het verk vonden. Ie U.V.V. heeft verschillende werkob- ecten, de grootste hiervan is het werk in ie Willibroruds-stichtinghier werken :o'n 90 vrijwilligers en er kunnen er nog test wat bij )an is er het werk in Huize de Loet, lens per week wordt hier voor een Mitspanningsmiddag gezorgd. Ook Huize Overkerck heeft contact gezocht net de U.V.V. om wat voor de mensen ie gaan doen. Erg belangrijk is natuurlijk het vriend schappelijk contact, mensen bezoeken roor een praatje of om eens mee te gaan wandelen, een boodschap doen enz. De .werkgroep gehandicapten draait goed evenals de groep brailleren, er zal getracht worden de brailleerders onder ling wat meer contact met elkaar te laten krijgen, zodat er over het werk wat van gedachten gewisseld kan wor den. Ogk zag de U.V.V. een taak bij Tafeltje dekje, door middel van het ophalen van het geld, zij hebben er wat meer tijd voor, zodat er ook nog eens gelegenheid is voor een praatje. Vrijwillige bijdragen blijven bij de U.V.V. altijd van harte welkom en wie wil er donateur worden? Want hoewel het werk belangeloos gedaan wordt, worden er toch kosten gemaakt. Door het organiseren van een rommel markt probeert men het financiële hoofd een beetje bovenwater te houden, ook al zou de aanvraag voor subsidie ingewilligd worden, dan nog UijVen de extra inkomsten hard nodig. Wie tijd heeft en zich bij de U.V.V. helemaal wil inzetten voor een van de werkgroepen kan alle informatie krij gen bij mevr. Janssen, Harrelaars 9, tel: 337098. Gewoontegetrouw beginnen we weer met het laatste nieuws van hét voetbal front. Op 9 oktober hebben wij onze krachten gemeten met die van een ploeg van H.S.V. Vermeldenswaard is echter dat beide ploegen zich verzekerd hadden van de steun van dames. Deze dames bliezen dapper hun partijtje mee. Maar goed, na een zeer gezellige en sportieve wedstrijd was de eindstand op 6-2 in het voordeel van H.S.V. geko men. Jullie zullen nu misschien wel denken; winnen ze nog eens een keer? Wel, we blijven het proberen. Meer kunnen we niet doen. Over het feest valt nog weinig te melden. Op 13 oktober is er een vergadering waarin de nodige besluiten waarschijnlijk zullen worden genomen. Jullie worden in ieder geval op de hoogte gehouden. Dan kreeg ik zaterdag jongstleden een telefoontje van de CB-vereniging Groot Schagen. Ze vroegen of er van onze kant interesse was om mee te doen aan een waterpolo- toernooi, dat ze halverwege de maand november willen organiseren. Nadere informatie zal ons toegestuurd worden. Dus denk er maar eens over na, mensen. Wie interesse heeft om mee te doen, kan zich bij een der bestuursleden opgeven. Ook wachten wij op eventuele realties over de suggestie van de vorige week omtrent het volleybal. Dit was het weer, tot de volgende week en succes met de verbindingen. groetjes oei 831 (Jack). De fractie Links Heiloo is zoals u weet de combinatie van de P.S.P., de C.P.N. en de P.P.R. alhier. Dankzij een voldoende aantal stemmen op Links Heiloo kon onze gewaardeerde lijsttrek ker Ger Helder raadslid worden. In je eentje zo'n veelomvattende taak goed te vervullen is zelfs voor Ger onmogelijk. Een vaste groep van zes mensen (inklusief Ger) zal daarom samen denken over en werken aan dit raadswerk en andere zaken die voor de bewoners van Heiloo belangrijk zijn. Deze groep bestaat uit twee leden van elk van de drie bovengenoemde par tijen. Op de eerste vergadering na de vakantie hebben we de taken verdeeld en werd Gerard Haack bereid gevonden de voorzittershamer van Links Heiloo te hanteren. Ook werd er weer meer gestalte gegeven aan het plan een Ombudsteam op te r ichten, waar we u in ons politiek programma al een en ander over verteld hebben. We zullen u hier binnenkort uitgebreid over informeren. De Jambuurt krijgt nogmaals onze aandaclff en we rekenen op een positieve medewerking van deze groep jongeren. Het ligt in onze bedoeling u zeer regelmatig op de hoogte te stellen van ons doen en laten in de gemeenteraad en daarbuiten. Het skretariaatsadres van Links Heiloo is: Beppie Lavertu, Westerweg 202, 1852 AP Heiloo. Een openbare ledenvergadering van de V.V.D. wordt gehouden in d'Oud Inn, Heerenweg 142, Heiloo op dinsdag 19 oktober a.s. om 20.00 uur. Naast het behandelen van een aantal algemene zaken wordt ook afscheid genomen van de niet meer in de Raad teruggekeerde Raadsleden en enkele Bestuursleden. Het lijkt ons een goede gedachte dat het Bestuur van de V.V.D. de vereniging ,Oud Heiloo' heeft uitgenodigd om een dia-presentatie te houden. De titel is ,een wandeling van Heiloo naar Alk maar' en de aanwezigen zullen zeker kunnen genieten van de interessante historische informatie. Het belooft een goede avond te worden. Heiloo. De I.V.N. afdeling Noord Kennemerland organiseert op zondag 17 oktober haar gratis maandelijkse rondleiding door het Heilooër Bos en omgeving. Men vertrekt om 11 uur vanaf „De Kattenberg" aan de Kennemerstraat- weg in Heiloo. Voor eventuele inlichtin gen kunt u bellen 072-613015. Het I.V.N. Informatiecentrum in Ber gen aan Zee is iedere zaterdag- en zondagmiddag van 1 tot 5 uur geopend. Op maandagmorgen 18 oktober a.s. is er een klaverjas-drive aanvang 9.30 uur, voor de winnaars zijn er enige prijzen aan verbonden, de dames mogen hierbij niet ontbreken. De datum voor het spreekuur is vastgesteld op maandag 25 oktober van 09.00 uur tot 11.00 uur dit alles in het .Trefpunt' Westerweg 294. Tot Ziens. Het Bestuur. OPEN DAG JOTA '82 Op 15, 16, 17 oktober wordt op het ter rein van de Kaninefaten en de St. Teresia groep, gelggen achter het Bruno Gebouw, de JOTA gehouden. Zondag 17 oktober wordt van 12.00- 15.00 uur een open dag georganiseerd op dit. U kunt dan het zend- gebeuren bezichtingen. In het Bruno Gebouw is een expositie over scouting Heiloo. Te zien zijn o.a. foto's van kam pen, dia's, een model van een vlet (een zeilboot waar de zeeverkenners mee varen) en een demonstratie pio nieren. Ook is er informatie te ver krijgen over de diverse scouting on derdelen. Tot ziens op de open dag. NEDERLANDSE VERENIGING VAN HUISVROUWEN AFD. HEILOO De open drive van de bridgeclub in verband met het jubileum van de vereniging verliep in een gezellige sfeer. Een grote verrassing was, dat het bestuur voor smaakvolle prijsjes gezorgd had. Dit werd onder de le den en de verschillende gasten zo ver deeld dat niet zo zeer op speelsterkte gelet was maar op toevalligheden, met het gevolg dat ieder er voor in aanmerking kon komen. Al met al een zeer geslaagde ochtend. Dat er veel belangstelling bestaat voor de bergsport bleek zaterdagavond toen het Nivon in het Open Huis daar over informatie verstrekte. Er waren velen gekomen om te luisteren wat Willem van Oostveen vertelde, en te kijken naar de vele kleurendia's welke Jelle Egas vertoonde. Leden van de Bergsport- groep Amsterdam. W. van Oostveen vertelde uitvoerig over de voorbereiding tot het beoefenen van de bergsport en de gevaren die er aan kleven. Spreker sprak ook uitvoerig over de gewenste uitrusting. Hij wees er op in gevaarlijke situaties vooral rustig te blijven. W. v. Oostveen zei dat er over de bergsport uitstekende lectuur is verschenen, (voor een deel zeker ook te lenen via onze uitstekende bibliotheek.) Wil men meer informatie, en dan via de Landelijke Bergsport Commissie van het NIVON dan kan men zich wenden tot het volgende adres: Chiel Houtman, Valeriusstraat 66, Leiden, tel. 071- 768723. Fred Mulder had de prettige taak de beide medewerkers hartelijk dank te zeggen voor hun komst naar Heiloo. Hij liet het niet bij woorden en verraste hen met een boekenbon en een opvallend leuk boeketje bloemen. Velen bleven nog even na, om nog meer informatie te verkrijgen en de zo noodzakelijke bergsport artikelen te bekijken wat de heren hadden meegeno men. iBÜÏUP' A PAPPOD KINDERFILMS Het ftlmseizoen van Pappd is weer aangebroken. We gaan elke 3e zater dag van de maand (film(s) voor jullie Braaien, dus dat wil zeggen dat we a.s. zaterdag 16 oktober met de eerste film beginnen. Het wordt een tekenfilm naar een sprookje van H. C. Andersen. De film wordt niet nederlands gesproken, maar is met ondertiteling. Dus kin deren die dat kunnen volgen (vanaf ±7 jaar) zijn van harte welkom a.s. zaterdag om 2 uur in het Paddod- onderkomen, Pastoor van Muijen- weg 14 (de oude volksmuziekschool). Kosten 1,~. Tot ziens! Tel. inl. 333765. Pappod. Zoals u allen weet, komen er in het voorjaar 2 bestuursfuncties vacant. Wij zouden het prettig vinden als er uit de ruim 400 leden, die onze vereniging nu telt, enige personen zich melden om een van beide functies over te nemen. Het gaat om de vervanging van de voorzitter en de secretaresse. Indien U graag daadwerkelijk wilt helpen om onze vereniging in de toekomst goed te laten draaien, komt u dan a.s. donder dag naar 't Oosthonk. Er wordt om half 9 een bestuursvergadering gehouden. U kunt dan kennismaken met de huidige bestuursleden, voor zover u ze nog niet kent, en met de leiders van de diverse werkgroepen. Allemaal fijne mensen, die zich inzetten voor het welslagen van de diverse aktiviteiten binnen onze wijkvereniging. Wij hopen dat we a.s. donderdag, 14 oktober, enige enthousiaste mensen mogen verwelkomen. HET BESTUUR. In de herfstvakantie op dinsdagmiddag 19 oktober van half 2 tot half 4: Open Huis in ons Oosthonk. Kinderen van 4 tot 12 jaar kunnen komen knutselen, puzzelen, kleuren, er zijn twee tafeltennistafels, twee tafel voetbalspelen, er is een sjoelbak, en je kunt natuurlijk ook je eigen gezel schapsspelen meenemen. Leden: 50 cent, niet-leden 1,-, limo nade 25 cent. Zaterdag 23 oktober om 11 uur vertrekken we vanaf 't Oosthonk. Daar wordt uitgelegd hoe dit spel gespeeld wordt. Iedereen kan zich opgeven, want het is een spel voor jong en oud, bij Marcel tel. 331216 of bij het vertrek vanaf 't Oosthonk. Op zaterdag 16 en zondag 17 oktober a.s. organiseert de Werkgroep Volwas senen in het verenigingsgebouw 't Oosthonk, Laan van Zeeman 14a, een expositie van wandkleden van mevr. Hendriks uit Heemskerk en van schilde rijen en tekeningen van de heren Troostheide en Gieling uit Heiloo. Openingstijden op beide dagen: 's middags van 3-5 uur. Toegangsprijs: 1,-per persoon, kopje koffie inbegrepen. Alle belangstellenden van harte wel kom! Zaterdag 16 oktober om 22.00 uur wordt Buk Buk omgetoverd tot een heuse discotheek met veel licht en rook, dan komt namelijk discotheek Seagull uit Den Helder. Deze discotheek draait geen disco, maar de betere progressieve pop muziek, zoals we bij Buk Buk gewend zijn. Tevens is er een gelegen heid om uw beste mop te vertellen. De beste mop wordt beloond met een leuke verrassing. Daar komt nog bij dat iedere 25-ste klant een Buk Buk T-shirt iKrijg1- Wij hopen dat het een gezellige avond wordt, aan ons zal het niet liggen. P.S. Voor de muziekale jokers onder ons, de eerste jamsession is op 31 oktober. Tot dan. Groetjes Pully.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 11