I KOUTKLOVER éF strego ADVERTENTIES INLEVEREN S.V.P. TOT 18. SPORT en SPEL Pd Nieuw! Bosman J. J. JANSEN Loodgieters installatiebedrijf SEIKO horloges STREG0 prijzen STREG0 prijs 165.— m ioq 59 WiNKELHOF Modern overdekt winkelen met veel gratis parkeerruimte. Zaterdags geopend tot 5 uur. Vrijdag koopavond. hypo-allergene kosmetika Ideaal voor het kloven van open haardhout. Met hickory steel. Normaal 75.- deze maand Ijzerwaren - Gereedschappen Te huur aangeboden: vrijstaande zaal ruimte Winkelhof 'tLoo6 Heiloo z.v.v. De Vroegte Wint" Winkelhof 't I.oo Heiloo Winkelcentrum Geesterduin Castricum TWEEWIELERS Fa. M. STEENHOEK EN ZONEN TE KOOP gave eiken regentonnen 40,— Kennemerstraatweg 344 - Heiloo Telefoon 332367 voor w GROOTS F. C. D'OUD INN ZAALVOETBALTOERNOOI HANDSOME EIGHT HANDSOME EICHT NIEUWS FORESTERSNIEUWS Competitieprogramma v.v. de Foresters ZWEM EN POLOCLUB HEILOO D.V.W. Klaverjassen vco H.S.V. DAMESVOETBAL MAAKT ZICH WAAR: KLAVERJASCLUB E.H.K. VOLLEYBAL NEV0B0 COMPETITIE Beha PanL Beid B-C- UITKIJKPOST IvJKI'OS r voor de zeer gevoelige huid' Voor advies en verkoop rogisceru ZWETSLOOT Nu bromfiets rijden ZONDER VALHELM op de VESPA CITTA de ware bromsnor! Compleet 1299,— Maak een proefrit bij: Westerweg 295 - Heiloo Tel. 331241 Voor: Goten en Dakbedekking Holleweg 71 - Heiloo Tel.331855 b.g.g.334972 Landelijk erkend ALKMAAR H0UTT1L 42, TEL. 115215 'T LOO, TEL. 337901 Tel.: 072-333123 geheel geïsoleerd; houten vloer, verwarming, 10x6 m. Te gebruiken voor vele doeleinden. Huurprijs/400,p/maand excl. verwarming. Ink: tel. 02206-2243 Bijvoorbeeld het hierbij afgebeelde model: HG 011 staal, waterresistant, 5-jarige batterij, stalen band SEIKO prjjs 195, Zie onze etalage met de nieuwe collectie bij: strego juweliers horlogers BCO.K.K. Uitslagen van dinsdag 5 oktober D. Pepping - Th. d. Waard Th. Molenaar - J. Klaasse P. Haanraads - D. Pepping Th. Molenaar - R. Haazelager P. Leering - W. Groot Th. d. Waard - N. v.d. Kamer Th. Molenaar - J. Komen P. Bolten - Th. Baltus L. v. Schooten - A. Hoogeland J. Seignette - A. Hoogeland J. Jonker - G. J. Beentjes J- LD. Nanne - M. v. Zaal R. v.d. Gulik - N. Bijvoet d. Nanne - M. v. Zaal G. Snel - J. Seignette Stand in poule A: N. Bijvoet J. Baltus C. Melker M. v. Zaal L. v. Schooten Stand in poule B: R. Haazelager Th. Baltus P. Haanraads P. Bolten Th. Molenaar 2-0 2-0 2-0 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 2-0 0-2 0-2 0-2 7-12 7-10 7-10 7-8 7-8 9-14 7-12 7-10 6-9 8-9 J.l. zondag 10 oktober organiseerde het Z.V. team F.C. d'Oud Inn een zeer geslaagd toernooi in de sporthal in Egmond aan Zee. De deelnemende ploegen waren: Z.V.C. d'Oud Inn, Alu Plate, Zwarte Cor, St. Benedictusschool, F. C. Baetenburg, Boka. De opkomst van de toeschouwers was zeer groot en de stemming zat er goed in. De openingswedstrijd werd gespeeld door de teams van Alu Plate en Zwarte Cor. Dit werd een zeer spannende strijd en eindigde in'een gelijk spel. Een goed begin dus. Onder veel gejuich werden de doelpunten gescoord. In een spannende finale won het team van Boka het van Zwarte Cor door penalty schieten. Na het toernooi werden in Heiloo in het café d'Oud Inn de bekers uitgereikt. De sportiviteitsprijs ging naar de ZVC d'Oud Inn. Nummer 1 werd het team van Boka, 2e werd Zwarte Cor, 3e werd Baetenburg, 4e Alu Plate, 5e Benedictusschool en 6e Z.V.C. d'Oud Inn. Na de prijsuitreiking werd er nog gezellig nageborreld. Het zaalvoetbalteam F.C. d'Oud Inn wil bij deze iedereen dankzeggen, die ervoor gezorgd hebben dat deze dag een grandioos succes werd. Voor veel publiek is Handsome Eight er tijdens een meeslepend duel in Egmond tegen Derp United in geslaagd zich van de recente nederlagen te herstellen door een gelijkspel: 3-3. Er had voor de Heiloose équipe méér ingezeten, gezien het feit dat de getergde zebra's al snel met 2-0 leidden. Een geraffineerde „act" van Strabbing en Deen bracht een doelpunt van de schot vaardige tennispedagoog, spoedig gevolgd door een treffer van aanvoerder Koch, die na een vloeiende aanvat vrijwel met bal en al het Egmondse doel binnendrong. De grimmigheid om een dergelijke kostbare voorsprong vast te houden, bezit Handsome Eicht nog altijd niet. Derp zat bepaald niet stil, vatte door een tegenpunt moed en bracht nog voor de wisseling de partijen op gelijke voet. Een nieuwe tragedie leek de „knappe acht" boven het hoofd te hangen, toen de thuisclub kort na de hervatting zelfs op 3-2 kwam. De zebra's hadden echter nog genoeg pit voor een stevige eindspurt, met als bekroning de gelijkmaker door Paco Brouwer. Handsome Eight had wegens pech met zijn keepers een beroep moeten doen op Lex Hiemstra, die in tijden niet had gespeeld, maar zich desondanks in de zebra-kooi als een leeuw weerde. Vrijdag 15 oktober: sporthal Hoornse Vaart 9.00 uur: Handsome Eight-Oude- jans. DAMCLUB HEILOO Uitslagen onderlinge competitie: R. de Boer - C. v. Lieshout 0-2 C. Bijwaard - L. Koersen 0-2 J. Groenenboom - J. Klumper 1-1 A. Voogt - F. Schouten 0-2 J. Kraakman - R. Buwalda 2-0 N. Ursem - A. Kroon 0-2 J. Spijkers - R. Koch 2-0 Lijstaanvoerder nog zonder verlies- punten de heer C.v. Lieshout. Daar opvolgend de heer A. Kroon met 1 partij minder gespeeld. Voor donderdag 28 oktober a.s. speelt D.C.H. in haar clubhuis tegen de dam vereniging Bergen in het kader van de competitie van de Kennemer Damkring In een stampvolle kantine vond afgelo pen vrijdag de eerste trekking van de loterij plaats. Vele van de afdeling honkbal/softbal, voetbal en handbal gaven blijk van belangstelling. De familie Overduijn en dhr. Blank gaven een kleine uiteenzetting hoe het allemaal was verlopen in de afgelopen maanden met de verkoop van de loterij. Zij bedankten iedereen hartelijk voor het vele werk dat men voor de loterij gedaan had. U begrijpt de stemming was opperbest bij de Forestersfamilie en menige toast werd uitgebracht op deze geslaagde loterij. Wat de voetbal betreft, wa§ het afgelopen zondag een verregend pro gramma, maar hopelijk komen alle elftallen het weekend weer in actie. Het eerste voetbalelftal brengt een bezoek aan Meervogels in Akersloot en zal proberen zeker een punt hier vandaan te slepen. Beide elftallen staan met vier punten uit 4 wedstrijden in de midden moot en het zal dan ook niet aan spanning ontbreken. 16 oktober: Foresters 2 - Reiger Boys 7 14.30 Jong Holland Al - Foresters Al 14.30 Reiger Boys A4 - Foresters A3 12.30 Foresters C3 - Kolping Boys C5 13.15 17 oktober: Meervogels '31 - Foresters 14.00 Victoria Opdam 2 - Foresters 2 11.00 Foresters 3 - Limmen 4 14.30 Foresters 4 - SC Dynamo 4 14.30 L.S.V.V. 8 - Foresters 5 12.45 Foresters 6 - Uitgeest 5 12.00 W.F.C. 10 - Foresters 7 10.00 S.V.W.'27 12-Foresters 9 10.00 Foresters 10 - A.F.C.'34 10 14.30 Foresters 8 - Flamingo's 11 12.45 Foresters A2 - Hollandia T. A2 10.00 Foresters BI - A.F.C'34 BI 10.00 Foresters B2 - A.F.C.'34 B2 10.00 Foresters Cl - A.F..'34 Cl 10.00 Foresters C2-A.F.C.'34 C2 10.00 Alle teams hebben jl. zaterdag gespeeld. Heren 1 won met 17-3 van Hoorn 2. Jongens aspiranten 0.14 jaar verloren van West-Friesland met 3-5 en ook de meisjes aspiranten 0.16 jaar verloren de wedstrijd tegen A.Z.U. Stand 7-11. In een zeer spannende en sportieve wedstrijd behaalde heren 3 een gelijk spel tegen Rapido 5. Steeds wist heren 3 een voorsprong te nemen, maar een oudere geroutineerde maar uiterst sportieve speler van Rapi do nam dan even de middenvoorplaats in met z'n lange armen en er volgde prompt een doelpunt. Heren 2 verloor met 4-6 van D.W.T. 3. Dames l'won met 8-5 van A.Z.U. 2. Hengelspórtvereniging^ Zondag 17 oktober wordt de laatste competitiewedstrijd gehouden. Deze wedstrijd wordt gehouden in plan Oost. Verzamelen en vertrekt 7.30 uur vanaf 't Loo. Inschrijven voor deze wedstrijd bij F. J. van Willigen tel. 334104. Vrijdag 15 oktober begint D.V.W. weer met de Open Klaverjasdrive's. Het strijdtoneel is Café La Strada. Aanvang 20.00 uur precies. Inleg/ 2,50 p.p. Komt allen!!! RECREATIEVOLLEYBAL HEILOO Dames poule I kenmerkte zich de afgelopen dinsdagavond door gelijke spelen n.l. 6 van de 8 wedstrijden. Effect 3 uit Heiloo speelde zowel te gen Reactie uit St. Pancras als tegen RS'77-2 uit Alkmaar gelijk. Vooral tegen Reactie had deze wedstrijd een merkwaardig verloop. Nadat de dames van Effect 3 de eerste wedstrijd met 15-5 verloren hadden, leken ze kans loos te verliezen toen ze tegen een achterstand van 11-2 aankeken. Pas toen was het team van Effect 3 blijkbaar pas warm gedraaid, want de achterstand van 11-2 werd omge^ bogen in een overwinning van 15-11. In poule 2 zijn het met name RS'77-1 en Effect 2, die overwinning na over winning scoren, al had RS'77-1 er te gen VCO-2 duidelijk moeite mee, toen in de eerste set tegen een forse achterstand aankeken en ze pas na een verwoede strijd in slaagden de over winning binnen te halen. Bij de Heren viel vooral het goede spel op van het gemengde team van Vios- 3 uit Castricum. Tegen het sterke Effect-2 gaven ze bijzonder goed partij. Na een zeer sterk gespeelde eerste set verloren ze uiteindelijk met 17-15 en de tweede set met 15-13. Vios -3 heeft hiermee echter wel aan getoond duidelijk mee te kunnen in de heren-competitie. Tot 26 oktober a.s. Relax-l 4-5 Effect-1 2-4 Effect 2 4-4 VCO-1 4-4 RS'77-2 3-3 RS'77-4 3-3 Effect-4 4-3 Rapide 4-2 Bergermeer-A 2-1 Vios-2 2-1 Poule 2 dames: RS'77-1 4-8 Effect-2 4-7 Relax-2 4-6 Relax-3 4-5 Effect-5 4-4 VCO-2 4-4 Vios-1 2-2 Oranje Wit 4-2 De Schulp 4-1 RS'77-3 4-1 Bergermeer-B 2-0 Poule 3 heren: Oranje-Wit 4-8 Effect-1 4-7 RS'77-1 2-4 Reactie 4-4 De Schulp 4-4 Vios-3 3-3 RS'77-2 3-3 De Harkers 4-3 Effect-2 2-2 2-1 Effect-3 4-1 Effect-4 4-0 De afgelasting van de geplande wedstrijden geeft ons de gelegenheid om terug te blikken op de seizoenstart van de vrouwelijke elftallen bij H.S.V. De dames zijn foutloos gestart en vormen samen met Westzaap en Bergen de kop van de ranglijst. Komende zondag zal op Texel het reserve team van Tex. Boys bestreden moeten wor den om 12.00 uur. De meisjes-B behaalden vier punten uit evenveel wedstrijden in een poule waar zeer geringe krachtsverschillen zijn, getuige de uitslagen. Zaterdags spelen zij om 2.00 uur thuis tegen Flamingo's. Tot slot hpt meisjes-C team dat zich uitstekend weert met zes punten uit vijf duels. Zaterdag spelen zij uit bij Flamingo's om 1.00 uur. Alle teams succes toegewenst. Hier zijn wij dan weer om u even er te herinneren dat wij a.s. maandag oktober onze 2e open klaverjasdrrfê gaan spelen. Wij hopen dat er weer net zo'n opkomst is als de vorige drive. Wat wa: het gezellig he! Wat waren er mooie prijzen. Voor nieuwkomers wil ik er nog even op wijzen, dat wij spelen in het Open Hui: aan de Heerenweg, en dat wij precies om 8 uur beginnen, dus meldt u op tijd aan, U mag u ook opgeven per telefooi bij de volgende personen: Mevr. v. Duivenboden tel. 335065, hr Knegt, tel. 334056, hr. Leurink tel 334366. Kom op tijd, want vol is vol en wij vinden het jammer om mensen naai huis te sturen. Het bestuur. Standen Poule 1 dames: Reactie 4-6 A.S. ZONDAG H.S.V. - ZOUAVEN Slechte terreinen en dus geen voet bal, dat was het beeld van zondag j.l. Hopelijk valt er deze week geen re gen meer en dan kan zondag a.s. de wedstrijd tegen Zouaven op het H.S.V. sportpark doorgang vinden. H.S.V. dat uit de eerste vier wed strijden de nodige ervaring heeft opge daan zal zich door deze, voor de meeste nog onbekende tegenstander niet la ten verrassen. Nieuwe tegenstanders roepen altijd weer een nieuwsgierig heid op bij de toeschouwers ert dus wor den er zondag a.s. flink wat aan wezigen verwacht bij deze wedstrijd die om 2 uur begint. Ook het tweede elftal dat om 11 uur thuis speelt heeft een interessante ontmoeting n.l. West Frisia. Uit deze wedstrijd zal moeten blijken of dit elftal, na de schitterende overwinning op de koploper, nu het ritme te pakken heeft. In een uiterst spannende en gelijkop- gaande bekerwedstrijd traden de heren van Effect I in het strijdperk tegen Rood-Wit (3-2). Na het invullen van de mutaties aan het begin van het seizoen en de terugkeer van in het vorige seizoen geblesseerde spelers, ziet het er naar uit dat het herenteam weer lekker draait en wel licht tot de kanshebbers voor het kampioenschap behoort, (blijven blok ken heren!) Kortom aantrekkelijk volleybal, om ook eens te gaan zien. Toegang gratis 12 okt. 21.15 in Heiloo tegen Dinto 2 en 19 okt. 21.15 in Egmond tegen Rapide 1. De eerste dames van Effect zijn nog duidelijk aan het zoeken naar eigen stijl. De over het algemeen in lengtê kleine dames, werken hard aan eigen identiteit. Het is allemaal nog wat slordig krijg je de indruk, zoals afgelopen woensdagavond in Alkmaar in de bekerwedstrijd tegen Advendo. Toch aantrekkelijk genoeg om te blij ven kijken. Het was vooral Carolien Zonneveld die na enige tijd te spelen, rust in de ploeg wist te brengen. Hoewel ze haar favoriete rol als spelverdeelster op verzoek van de trainer niet kon uitvoeren. Ze had de opdracht in deze wedstrijd aan te vallen en dat gaat haar net zo goed af als het spel verdelen. De strijd werd dus leuk om te aan schouwen en het blijkt dat ondanks het slechte serveren deze avond, Effect een prima eerste damesteam kan inzetten. Effect won met 3-1 en spelen op 12 oktober om 2115 in Heiloo tegen Dinto 2 en op 19 okt. eveneens in Heiloo tegen Time Out 1 NIEUWE KOPLOPERS BIJ B C LA STRADA Uitslagen: C. Koopen - D. v.d. Gulik C. Nanne - A. v.d. Velden K. Berger - J. Sombroek N. Timmer - R. Bruin S. Houtzager - Rene Nanne J. Louter - G. J. Beentjes J. Hoetjes - P. Bijvoet J. Bijvoet - A. Bakker Ron Nanne - W. Schouten B. Bakker- J. Kuiper J. Koedijk - J. Kui-er P. Pilkes - A. Klaasse A. Klaasse - D. Nanne P. Kaandorp - P. Vos Er werden afgelopen donderdag partijen verspeeld. Gert Jan Beentjëj speelde zijn partij tegen de pas trouwde Jos Louter. Het zag er naai uit dat Gert Jan eindelijk zijn tweedj winstpartij ging binnenhalen. Gefl Jan moest nog maar 3 carambols téf wijl Jos er nog negen moest makelt Geen nood dacht Jos ik maak ze één beurt en dat was dan weer sneu voor onze voorzitter die di verloor, maar wel een bonuspuntjt wist te halen. En dan Dirk v.d. Gul® Hij wordt lid. Hij wil meteen penning meester worden. En staat dan na v# partijen gewonnen te hebben onge slagen aan kop met twaalf punten.j Sterk hoor. Maar pas op want M v.d. Velden zit met elf punten vlal achter je en ook die doet zeker zjjf best. Peter Kaandorp die vier wê ken aan kop heeft gestaan zag ziel teruggewezen naar een achtsfi plaats omdat hij zijn partij tegen P$ ter Vos verloor, maar zal zeker te rugkomen. Ook Johan Koedijk dif in november pas zou komen spefeli kwam even om de hoek kijken, fü verloor zijn eerste partij van Jo; Kuiper maar pakte toch een bon# puntje. Tot volgende week maar weet P. Vos t _/p <-"T w

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 16