VAN HIER EN \-MÊXsmnr/M XL'iÊt SPORTENSPEL Gezondheidszorg is er voor iedereen! BILJARTSOCIËTEIT HEILOO BILJARTFABRIKANT THIJSSEN Invitatietournooi LIBRE GROOT 1ste klas Margriet Eshuys Band zaterdag bij Buk-Buk HEIL00ENAARS IN DE PRIJZEN BIJ RENAULT STICHTING HELPT DE POLEN FORESTERS NIEUWS ZO SCHAAKTE OPPOSITIE fz J!/ ;rrf'V "rTïW fl tK' X EERSTE WEDSTRIJDEN OP NIEUWE SCHIETBAAN VAN HEILOO Komt ukijken? Tot vrijdagavond! Riete Km-ti Ski-ki Hand: Racel Disco-Ball Jamsession, een swingend geheel Wijkvereniging Plan Oost organiseerde weer een volleybal toernooi Bingo-avond Sinterklaas in het „Oosthonk" PAPP0D KINDERFILM BRIDGECLUB SANS AT0UT UITKIJKPOST 24 NOVEMBER 19) ADVENTSCONVERTIN WITTE KERKJE HEILOO zondag 28 november a.s. Op zondagmiddag 28 november a.s., aanvang 15.30 uur, zal er in het Witte Kerkje te Heiloo een uitvoering wor den verzorgd van hoofdzakelijk ad- ventsmuziek, door het Muziekensem- ble ..INMUGRO", de Cantorij van de Witte kerk en de organisten Jaap Ha- ringa en Adri Steenhoek. Het programma vermeldt orgelwerken van Sweelinck (Balletto de Granduca), van Stanley (Voluntary, opus 7, no. 9), van Walther (Nun kommt der Heiden Heiland en Nun lob mein Seel den Her ren) en Canción para la Corneta con el Eco van een 17e eeuwse Anonymus. De Cantorij zal samen met ,,INMU GRO" ten gehore brengen de Cantate Vom Einzug Christi und Hosianna van Briegel, een koraal uit Cantate 147 „Jesus bleibet meine Freude" van J.S. Bach en Lied 483 uit het Liedboek voor de Kerken, waarvan de muzikale varia ties geschreven zijn door de dirigent van INMUGRO", Adri Steenhoek. Muziek van Handel (Menuet en Mu sette) en Telemann (Fantasia in g en Quartet in F) komt voor rekening van INMUGRO". Van Corelli zal nog wor den gespeeld Preludium, corrente, sa rabande en allegro voor fluit en con tinuo (een Flentrop-kistorgel). Vanaf 15.00 uur zal de verwarmde kerk geopend zijn. Toegangsbewijzen zijn dan verkrijgbaar a 2,50, inkl. pro gramma en koffie. Voor ouderen en CJP-houders is dit 1,50, kinderen gratis. GEZINSVIERING SINT WILLIBRORDUSKERK Zondag 28 november om 11.00 uur is er in de Willibrorduskerk 'n gezins viering met als thema: "Solidariteit". Al enkele jaren wordt in de Advents tijd onze aandacht gericht op de nood van de kleine boeren in Brazlië. Er wordt deze mensen veel onrecht aan gedaan door hen 'n zeer lage prijs voor hun produkten te betalen. Wij willen daar gerechtigheid tegenover plaatsen door hen in hun financiële nood te helpen door onze bijdrage en/of het kopen van hun produkten, waarvoor wij dan 'n eerlijke prijs betalen. Tot a.s. zondag. De Gezinsvieringgroep. Bij een tweetal wedstrijden gedurende de zomer door Renault Nederland georganiseerd hebben twee inwoners van onze gemeente een prijs gewonnen. De eerste wedstrijd bestond uit het kleuren vari een plaat, waarop een komplete werkplaats van een Renault- garage stond afgebeeld. Door een landelijke jury werd de kleurplaat van Bastiaan Redeker uitgekozen voor een tweede plaats van heel Nederland. De tweede wedstrijd bestond uit het oplossen van een puzzle uit de Renault revu van juni 1982. Hier werd zelfs een eerste plaats genoteerd voor een Heilooënaar! De heer P. van Vliet, die de puzzle samen met zijn dochter had opgelost, was de gelukkige. De prijswinnaars waren afgelopen za terdag uitgenodigd door Renault-dealer Bleeker aan de Westerweg om hun prijzen in ontvangst te nemen. Na de koffie met gebak overhandigde de heer Bleeker aan Bastiaan Redeker een draagbare cassetterecorder met een bijbehorende koptelefoon. Vader en dochter Van Vliet ontvingen voor in de auto een boordcomputer, een minicom puter waardoor de bestuurder kan zien hoe zuinig zijn Renault rijdt. TERVOORT, EEN JARIG, ENERGIEK SCHILDERSBEDRIJF Sinds 2lA jaar is schilder Tervoort een eigen bedrijf begonnen. Hij woont aan de Warmoezierslaan 12 en heeft elders in Heiloo zijn werkplaats. Een jong en enthousiast bedrijf met vier man per soneel in dienst. Tervoort is de enige in Heiloo met een 24-uurs glasservice, maar hij doet na tuurlijk nog veel meer. Behang treft u daar te kust en te keur aan in vele stalenboeken van alle grote merken. Nieuw is het kamerhoge Bekaert, naadloze wandtextiel, dit wordt horizontaal geplakt en bestaat uit 100% draion en is vuilafstotend. Voor de erg zindelijken onder U is het zelfs mogelijk deze wandbekleding er af te halen en in de wasmachine te wassen, daarna kan het weer opnieuw geplakt worden. Wie liever sierpleister op z'n wanden heeft kan ook bij Tervoort terecht. In een tijd waarin iedereen isoleert, blijft Tervoort natuurlijk ook niet achter. Isolerende beglazing, thermopane en thermobell kan hij keurig voor U ver zorgen. Wat ook veel toegepast wordt zijn de voorzetramen. Brengt men deze aan de binnenkant aan, dan is de kans op vuil worden veel kleiner. Of wat dacht U van een fraaie spiegelwand in uw huis, suggereert een hoop ruim te en staat erg mooi, evenals de sier- beglazing. Gevelreiniging, daarmee houdt Ter voort zich ook bezig. Met een hoge drukspuit wordt al de aanslag en vuil verwijderd en uw huis is weer als nieuw. Daarna kunt U de stenen in de „gevelcoating" zetten, dit is vochtaf- stotend en onzichtbaar en is ook zeer geschikt voor oudere huizen en schuur tjes die vaak maar een halfsteens muurtje hebben. De winterschilder In de periode van 22 november t/m 11 maart kennen we de z.g. „winter schilder' In deze periode bestaat er een korting voor de partikulier van 50,- per man per dag (voor bedrijven is dit 35,- p.d.). Deze korting wordt betaald door een bijdrage van het Be- drijfsschap Schilderbedrijf en het Rijk. Volgens berichten komt de bij drage van het Rijk binnenkort te ver vallen, die van het Bedrijfsschap niet! Wie dus plannen heeft z'n huis van bin nen te laten schilderen, kan dit het voordeligst in de winter laten doen. Schilderbedrijf Tervoort werkt hier uiteraard ook aan mee. Tel. 335707. „Het Poolse volk heeft het wederom zwaar te verduren. Dit vraagt om hulp, nee, het eist hulp Zeker als je de ellende zelf hebt gezien". Aan het woord is onze plaatsgenoot Theo Mosch die VA week geleden naar Warschau is geweest met een voedsel- transport. mers van de stichting „Helpt de Polen" die maandag j.l. in Castricum is opgericht. Wat in september als particu lier initiatief begon om enkele gezinnen in Warschau te verblijden met voedsel en kleding, groeide door de grote bijval van de inwoners van Castricum en Bakkum uit tot enorme hoeveelheden goederen. Toen werd al besloten om de hulp niet alleen tot die gezinnen te beperken, maar ook een gedeelte van de goederen aan de armsten van Warschau te geven. Op vrijdag 5 november begon de reis met 2 busjes en zaterdagavond 7 uur reden we Warschau binnen, waar de spullen afgeleverd werden bij Pastoor Stefan Gralat. In het gesprek met pastoor Gralat kwam duidelijk naar voren dat de spullen niet alleen voor katholieke gezinnen bestemd waren, maar dat iedereen die h'et het hardst nodig heeft van de zending ging profiteren. Op zondag hebben we verschillende bezoeken afgelegd in Warschau en omgeving om ons persoonlijk op de hoogte te stellen van de situatie. Vooral daarvan zijn we zeer onder de indruk geraakt van de slechte huisvesting en de slechte voedselvoorziening met bijna alles op de bon, behalve aardappelen en brood, die bovendien nauwelijks te betalen zijn. K.V.G. ST. MONICA Woensdag 17 november 1982 hield het Katholiek Vrouwen Gilde weer een bijeenkomst in het Brunogebouw. Ditmaal was er een creatieveavond georganiseerd, die in het teken stond van de komende feestdagen. Voor de volgende bijeenkomst, de Kerstavond op 22 dcember, kan een ieder zich nog opgeven tot 14 december. Tevens opgave gevraagd voor de zeer leerzame V.H.O.M.-cur sus die georganiseerd is door de Federatieve Vrouwen Raad en half januari 1983 van start gaat. Voor verdere inlichtingen raadplege met het bestuur! Allemaal een prettige sinterklaas avond toegewenst en tot 22 december. Na terugkomst zijn wij direkt begonnen met het maken van verdere plannen hetgeen resulteerde in het oprichten van de stichting „Helpt de Polen", met werkgroepen in Heiloo, Limmen en Castricum. t Ook verdere aktieplannen zijn ontwik keld. Op dit moment starten akties met het doel kleding, schoenen, voedsel en kerstpakketten in te zamelen, welke omstreeks 16 december door ons naar Polen gebracht worden. Kleding, schoenen, voedsel kunnen ingeleverd worden bij de volgende adressen: Heiloo: Hoogeweg 72, Butterlaan 54, Bayershoffweg 19, Kleuterschool Sint Maarten - Basseroet. Limmen: Brugstraat 18, Molenweg 31, De Kerstpakkettenaktie, welke wij zul len voeren onder de naam „Van ons voor Jullie", omvat de verkoop van lege kerstdozen voor ƒ5,- (als tege moetkoming in de transportkosten) die vervolgens gevuld en voorzien van een afzender weer bij 'de Stichting ingele verd kunnen worden. De dozen zijn verkrijgbaar bij deelnemende winkeliers en instellingen en ook bij de eerder vermelde adressen. Deze stichting betrekt zoals vele andere stichtingen haar inkomsten voorname lijk uit giften. Het is daarom misschien nuttig hier de Bankrekeningnummers te vermelden. Dit zijn Rabo Castricum nr'. 31.19.84.444, N.B.M. Castricum nr. 65.16.60.726. Het is Foresters niet gelukt om de zware uitwedstrijd tegen Valken tot een goed einde te brengen. Voor de rust tegen de felle wind in werd er toch soms aardig gecombineerd maar de Valken nam na twintig minuten onverwachts de leiding na een afstandschot. Dat was ook het enige wat de Valken had laten zien. Na de thee met de wind in de rug dacht Foresters het wel te klaren, maar direct na de pauze scoorde Valken een schitterend doelpunt en kreeg tevens meer vat op het spel van de roodbroe- ken. Pas vijf minuten voor het einde wisten de Egelhoekers tegen te scoren en verder dan nog een buitenspel doelpunt kwamen ze niet. A.s. zondag de derby tegen Egmondia, dat ook dit jaat in de bovenste regionen vertoeft. De roodbroeken zullen er echter alles aan doen om de ploeg van ex-trainer Siem de Jong met lege handen naar Egmond te laten terug keren. COMPETITIEPROGRAMMA VV DE FORESTERS 27 November wedstrijd: Foresters - GVO 14.30 Foresters 2 - AFC '34/5 14.30 Kolp. Boys A4 - Foresters A3 14.30 Foresters B3 - HSV B6 13.00 Schoorl B2 - Foresters B4 14.30 Foresters C3 - Huiswaard C3 13.00 Zeevogels C2 - Foresters C4 13.00 28 November: Foresters - Egmondia 14.00 Foresters El - Volendam El 13.00 Foresters 2 - Vios W 2 12.00 Victoria 0.4 - Foresters 3 11.00 Uitgeest 4 - Foresters 4 11.00 Foresters 5 - Flamingo's 6 14.30 USVU 8 - Foresters 6 11.00 Foresters 7 - VVZ 9 12.00 Foresters 9 - LSVV 13 14.30 Go Ahead 7 - Foresters 10 14.30 Vitesse 18 - Foresters 8 14.30 Foresters Al - Victoria O. Al 12.00 Foresters A2 - Vitesse'22 A4 10.00 SVW '27 B1 - Foresters B1 10.00 SVW '27 B2 - Foresters B2 10.00 SVW '27 CI - Foresters CI 10.00 SVW'27 C2 - Foresters C2 10.00 Op dinsdag 16 november moest het tweede achttal van Oppositie voor een bondswedstrijd in de tweede klasse A aantreden in Den Helder tegen M.S.C. II. Dat dit een moeilijke strijd zou worden stond bij voorbaat alvast. Na het verstrijken van de officiële speeltijd keken de Heilooërs dan ook tegen een 3A-2'A achterstand op. Voor de 2/i punt hadden gezorgd Maas en V. Reus door winst op hun tegenstander en Hafkamp, die remise haalde. In de twee afgebroken partijen van Kracht en Manni zit vermoedelijk niet meer dan een punt, zodat naar alle waarschijnlijkheid Oppositie II haar derde nederlaag zal gaan lijden. Voor dp interne competitie werden 14 partijen gespeeld, waarvan er ditmaal 4 in remise eindigden, terwijl een partij moest worden afgebroken. De strijd om de leiding eindigde onbeslist, zodat Slob het klassement blijft aanvoeren. Dit waren de uitslagen: Bergman-Slob Vi-Vi Heeringa - Zeeman afg. Ens -v.d.Veen Vi-Vi Obdam-deJong 0-1 van Bentum - Dekker 1-0 Henkelman - Roele 1-0 van der Werff - Brink Vi-Vi Avis - Wagenaar i/2 - A Beyers - Kemper 0-1 van Hoek - Ruiter 1-0 Jongkind - Sauer 0-1 P. Onderwater Creutzberg 0-1 T. Onderwater - Spanjer (Tl De Jager - Moeyes 1-0 De afgebroken partij tussen Avis en Zeeman eindigde in een overwinning van Zeeman, terwijl die tussen van Bentum en de Jong door de laatste gewonnen werd gegeven. Sport neemt als vrijetijdsbesteding een belangrijke plaats in en is niet meer weg te denken uit ons maatschap pelijk leven. Bijna eenderde van de Nederlandse bevolking beoefent regelmatig een sport in georganiseerd verband. Daarnaast zijn er vele dui zenden, die op eigen houtje sporten: van trimmen tot pingpongen in de huis kamer, van surfen en roeien tot een uurtje per dag op de hometrainer. Meestal betekent sport: plezier hebben alleen of samen met anderen. En na afloop: een voldaan gevoel, lichamelijk moe zijn en je toch weer eens helemaal fit voelen. Sporten betekent echter óók: bepaalde risiko's lopen. Vooral als ons lichaam onvoldoende voorbereid is op de inspanningen die we van onszelf vragen. Of wanneer we zelf voelen, dat we te vér gaan bepaalde grenzen overschrijden. Onvoorbereid of onverstandig bewegen kan ook blessures opleveren. Met alle narigheid van dien. PRESTATIE Goede begeleiding kan voorkómen, dat u als sporter onnodige risiko's loopt. Geen mens is gelijk. Elk lichaam heeft bepaalde mogelijkheden, maar vooral ook: bepaalde grenzen. Boven dien stelt elke sport weer andere ei sen aan ons lichaam. Maak daarom gebruik van de sport- gezondheidszorg: voor een goed advies en een deskundige begeleiding. Binnen de sportgezondheidszorg werkt een aantal organisaties samen, die allen één gezamenlijk doel hebben: het adviseren en begeleiden van spor ters, ongeacht het niveau en de wijze waarop ieder sport beoefent. Landelijk is het Nationaal Instituut voor de Sport- gezonheidszorg (NISGZ) aktief op het gebied van: 1voorlichting 2. koördinatie 3. kwaliteitsbewaking 4. opleiding 5. wetenschappelijk onderzoek Het Nationaal Instituut voor de Sport gezondheidszorg is dus de landelijke, overkoepelende organisatie die als zodanig ook door de overheid wordt erkend. REGIO'S Nederland is onderverdeeld in 38 re gio's voor de sportgezondheidszorg. In een regio werken één SMA en enkele sportkeuringsbureaus samen. Over het hele land verspreid vindt u ruim 200 sportkeuringsbureaus, bijna 40 sportmedische adviescentra (SMA's) en twee sportmedische afdelingen. Daar kunt u terecht met al uw vragen, maar ook voor een sportmedisch onderzoek of adviezen. Wel even een afspraak maken. Een eenvoudig sportmedisch onder zoek op een sportkeuringsbureau le vert globale gegevens op over uw al gemene lichamelijke gesteldheid. Wie zeer intensief aan sport doet kan beter terecht op een SMA. Hetzelfde geldt voor bijv. oudere sporters of gehandicapten. Op de sportmedische adviescentra zijn de keuringen uitge breider. U kunt er ook terecht voor trainings- en voedingsadviezen en be geleiding van blessurebehandeling. Voor alle informatie kunt u kontakt opnemen met: Het Nationaal Insti tuut voor de Sportgezondheidszorg (NISGZ), Postbus 344, 3760 AH Soest, tel. 02155-17457. WAT KOST HET? Voor een eenvoudige sportkeuring of een konsult op een SMA betaalt u ongeveer evenveel als voor een be zoek aan uw huisarts. Het voordeel van een regelmatige sportkeuring is natuurlijk óók, dat u enigszins op de hoogte blijft van uw konditie: en dat is mooi meegenomen. Voor uitgebreide keuringen en bege leiding van blessures zijn de kosten afhankelijk van de duur en de aard van de verrichte werkzaamheden. Het SMA kan u hierover vooraf informeren. ITKIJK1 ■V V'V i. ph {I PK*#?: Nog voor de officiële opening werden in de nieuwe schietsport accommodatie van de S.V. „De Vrijheid Heiloo" een pistool- en- een geweer-wedstrijd ver schoten tegen de S.V. '^/GastridtHHVv Beide wedstrijden werden door de Castricummers gewonnen. Ondanks kleine gebreken kan terug gezien wor den op een goed verloop, en zowel de gasten als de eigen leden prezen deze schitterende 25 m. baan plus cantine. Vice-voorzitter P. Otto memoreerde, dat de officiële opening zal worden verricht door de burgemeester van heiloo en zal plaatsvinden op 11 december a.s. Hij vond het jammer, dat in het interview met de districtsvoorzit ter van de K.N.S.A. geen gewag van deze voor de regio zo unieke 25 m. baan werd gemaakt. In aansluiting op de officiële opening zullen twee open middagen worden gehouden en wel op 11, en 12 december a.s. van 14.00 tot 17.00 uur om belangstellende de gelegenheid te geven om één en ander met eigen ogen te aanschouwen. De accommodatie is gelegen op het sport-complex „Het Vennewater", Het Zevenhuizen 44 te Heiloo. organiseert samen met Moyennegrens 25-70 Zié elders in dit blad hét volledige programma) DAMCLUB HEILOO Uitslagen onderlinge competitie: A. Voogt - R. de Boer 0-2 L. Koersen - J. Groenenboom 0-2 F. Schouten - C. v. Lieshout 1-1 C. Bijwaard - J. Klumper 1-1 R. Koch - J. Kraakman 2-0 A. v.d. Werf - N. Ursem 1-1 J. Spijkers - R. Buwalda 1-1 Tussenstand kopgroep: C. v. Lieshout 8 12 J. Groenenboom 8 11 R. de Boer 7 10 L. Koersen 7 10 C. Bijwaard 7 9 J. Klumper 7 9 A. Kroon 7 9 F. Schouten 7 9 De nieuwe start' die zangeres Margriet Eshuijs na haar Lucifer-periode en de nodige solo-activiteiten nu ruim ander half jaar geleden maakte door haar naam te verbinden aan een eigen band, is op allerlei manieren bijzonder pósitief verlopen. Margriet, al meermalen uitge roepen tot één van Neerlands beste zangeressen, had zich dan ook omringd door een stel vaklieden, die stuk voor stuk een dosis ervaring meebrachten: Lex Bolderdijk (gitaar), Jan Hollestelle (bas), Peter Schön (toetsen) en Tom op 't Hof (drums). Het liep vanaf het begin gesmeerd. De eerste LP van The Margriet Eshuys Band, die geen toepasselijker titel had kunnen dragen („Right On Time"!), kreeg een buitengewoon warme ont vangst, Bovendien stond de groep met de single „Black Pearl" enkele maan den na de release van het album hoog in de vaderlandse hitlijsten. Als klap op de vuurpijl kwam daar achteraan het bericht dat zowel de LP als de single met een Edison waren bekroond. Dit bracht Margriet in een unieke positie in het Nederlandse popgebeuren, want ook voor haar solo-LP „On The Move Again" (1979) had zij al een Edison gekregen. Overigens was de band op dat moment al weer een paar stappen verder. Door de vele konserten had de groep onder tussen een doede live-reputatie opge bouwd. Ze werden dan ook uitgenodigd voor diverse grote popfestivals, waar onder Parkpop '82 in Den Haag. Het was een hechte eenheid geworden, die door het publiek bij haar konserten met groot enthousiasme werd gevolgd. Bo vendien werd er reeds druk gewerkt aan nieuwe songs voor de volgende langspe- ler. Op deze nieuwe elpee, die de titel „Eye To Eye" heeft meegekregen, staan we oog in oog met de vier leden van The Margriet Eshuijs Band. Gitarist Lex Bolderdijk heeft de formatie inmiddels verlaten. De gitaarpartijen op het niéuwe album werden gespeeld door Hans Hollestellen en Peter Tiehuis. Het album telt negen nieuwe songs, waarvoor de muziek voornamelijk is geschreven door Peter Schön en de teksten vooral door Gregory Elias en Emil „Black Pearl' Den Tex. De melodieuze mixture van rock, latin, funk en jazz is, in vergelijking met de vorige plaat, meer met elkaar in overeenstemming gebracht. Het resul taat is te horen in vrolijk swingende up-tempo's als „Joe Jerry" en „Watching Boys Go By" en in een aantal sfeervolle ballads. Uit deze laatste categorie is het schitterende „Colourful Rainbows" als eerste single gekozen. Dus komt allen de 27e in jongerencen trum Buk-Buk, Pastoor van Muijenweg 12 Heiloo, (Vlakbij station Heiloo). Zondag 28 november is er weer zo'n gigantische Jam-Session in ons Jonge rencentrum. Het begint om 13.00 uur en eindigt 24.00 uur. Continu muziek en als het net zo gezellig is als de vorige keer, dan belooft het een gigantische dag te worden. Er is een installatie aanwezig, maar als je je eigen muziek instrument meeneem is dat geen bezwaar. Komt allen. Tot dan, Groetjes Paul. Het is gebruikelijk dat Buk-Buk op tweede kerstdag een discotheek in huis heeft. Ook dit jaar zal op deze dag van een flitsende disco te genieten zijn. Het wordt iets heel bijzonders, omdat iedereen van 12 t/m 16 zelf disjockey kan zijn. Wat moet je doen????? Schrijf vijf titels van platen met daarachter de uitvoerende artiest(en) op een briefkaart en stuur deze naar het onderstaande adres. De vijf platen moeten elk in een ander jaar uitgebracht zijn. Denk je enig talent te bezitten of vind je het gewoon een goed iedee om in plaats van zo'n ontzettend bekende .Ouwehoer' nu zelf de platen aan elkaar te praten, stuur dan je eigen top 5 in. Degene waarvan de 5 platen het meest ingezonden worden, ontvangt uit be kende handen een leuke prijs. Tevens zal er op deze middag door een deskundige jury de meest veelzijdige disjockey aangewezen worden met daarbij de allom bekende huldigingen. Zorg er dus voor dat je goed beslagen ten ijs komt. Het hele discogebeuren wordt opgeno men op geluids- en videoband. Het muzikale gedeelte wordt op Nieuw jaarsdag regionaal via de radio uitge zonden. De videoband zal op een nog nader aan te kondigen tijdstip op de Buk-zolder te zien zijn. Zorg er voor dat jouw „TOP-VIJF" op woensdag 1 december bij het volgende adres binnen is. Henk-Jan v.d.Horst, p/a Westerweg 371, Heiloo. N.B.: We houden jullie elke week via De Uitkijkpost op de hoogte! Om een uur 's middags begon het zo'n beetje te lopen; vorige keer op de Bukzolder. Rap achter elkaar volgden de heren musici elkaar op in geluid, wat varieerde van New Wave tot bruine blues. Rond een uur of vier was de zolder propvol met publiek en de sfeer was ten top. Uit alle deelnemers aan de session werd een „houseband" geselekteerd, die om half tien 's avonds een ingeoefend setje zouden spelen. De hele zondag live-muziek dus. Na de pauze om acht uur stonden de eerste fans alweer voor de deur. Zeer verrassend was een solooptreden van Marco van Toor, die liedjes zong en zich begeleide op de gitaar. Zo tapt hij nog een biertje voor je in en zo staat hij in het spotlicht. Na het stevige optreden van de „house band" van die dag werd het echt een gekkenhuis. De boel werd extra op stelten gezet door niemand 'anders dan Ruud Nanne en zijn gezelschap. Niet kijken maar meedoen was het motto! Op wat nummers van de „Stones" liep de avond ten einde en we kijken dan ook terug op een zeer geslaagde start in het nieuwe seizoen van de jamsession- klub Heiloo. Aanstaande zondag neem je je instrument, familie, vrienden, en kennissen maar mee, want het is weer zover. De apparatuur staat om één uur gereed voor ieder die zingt, bast, blaast of geeft niet wat doet. Om zes uur wordt er een „houseband" samenge steld. Sjaak. «fllM Dit gebeurde afgelopen zondag in de gymzaal aan de Buurenweg. Het was weer een gezellig en sportief gebeuren onder deskundige leiden van dhr. v.Zijl. Er deden vier teams mee waaronder een team buiten Plan Oost, nl. de team Dors. Het zag er in eërste instantie naar uit dat dit team met de wisselbeker naar huis zou gaan, maar daar stak het team Middelhof een stokje voor. Dit kwam pas tot uiting in de finale tussen deze twee teams. De uitslag van deze finale was als volgt: eerste set 15-7 tweede set 15-11 voor het team Middelhof. Hierdoor kwam het team Dors op een eervolle tweede plaats. De strijd om de derde en vierde plaats ging tussen het team Tikkie terug en de werkgroep. Die was een zeer spannende wedstrijd en er werd om elke punt gevochten met veel inzet. Helaas voor het team Tikkie terug, bleek het team werkgroep, over meer conditie te be schikken, zodat de werkgroep op een derde en het team Tikkie terug op de vierde plaats eindigde. Al met al een zeer geslaagde middag en zeker niet alleen voor de spelers maar ook het publiek-zat met volle teugen te genieten. Tot de volgende keer namens de werkgroep oudere jeugd. Op zaterdag 11 december a.s. houden wij een Bingo-avond voor onze leden met hun introducées. Noteert U alvast deze datum, want het belooft een gezellige avond te worden. Om half 9 kunt u reeds in 't Oosthonk terecht, doch de eerste ronflc starten wij om 9 uur. Na afloop is er een gezellig samenzijn, met voor de liefhebbers gelegenheid tot dansen bij sfeervolle muziek. Komt allen naar deze bingo- avond, want nog steeds geldt: hoe meer zielen, hoe meer vreugd. Ook de inkomsten hebben reeds een bestemming en -zoals u al zult raden - worden deze besteed aan het dak. Tot ziens op zaterdag, 11 december a.s. in 't Oosthonk. Het Bestuur. Op zaterdagmiddag 27 november om half 2 komt Sinterklaas onze wijkver eniging met een bezoek vereren. Dit Sinterklaasfeest is uitsluitend toe gankelijk voor kinderen van leden (en eventueel hun ouders als begeleiders van de hele kleintjes). Toegang is gratis, maar denk om de lidmaatschapskaart! Na afloop worden er filmpjes gedraaid in de blauwe zaal. Als u ons wat informatie over uw kind(eren) wilt geven, dan zorgen wij ervoor dat dit in het grote boek van Sinterklaas genoteerd wordt! Geeft u deze informatie schriftelijk door aan de volgende adressen: Hofdijkweg 32, Middelhof 5 of-Pauwweydt 7. NIEUWS VAN BILJARTCLUB TIKKIE TERUG In biljart sociëteit Heiloo •i Uitslagen van dinsdag 16 november: N. Molenaar-K. Broek 2-0 C. v.d. Molen-A.v.d. Reep 0-2 b. Karskens-C. Melker 2-0 A. Ploeger-G. Mooy 2-0 D. Nanne-J. Baltus 2-0 H. de Boer-H. Roekens 0-2 D. Aay-J. Min 0-2 J. v.d. Molen-F. Keet 2-0 P. Modder-C. Biersteker 2-0 P. Bruin-W. Stuifbergen 2-0 J. Belleman-K. Broek 2-0 J. Zomer-D. Dekker 0-2 P. Schoon-N. Molenaar 2-0 J. Baltus-A. Ploeger 2-0 J. v. Riet-N. Kaandorp 2-0 A. v.d. Reep-P. de Git 2-0 C. Melker-J. Overpelt 0-2, C. Biersteker-J. Belleman 2-0 A. Ploeger-J. Zomer 0-2, D. Nanne-J. v. Riet 0-2 W. Stuifbergen-H. de B oer 1-1 H. Roekens-P. Leering 2-0 P. Schoon-P. Bruin 2-0 J. Min-J. Belleman 2-0. A. Karskens-J. v.d. Molen 0-2' P. Leering-G. Mooy 2-0 J. Dekker-C. v.d. Molen 0-2 N. Molenaar-P. Modder 2-0,, P. de Git-J. Overpelt 0-2 A.s. zaterdag 27 november gaan we voor jullie weer een spannende film draaien. Het is een tekenfilm, waarin diverse dieren een spannend avontuur beleven. Deze keer draaien we de film in het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg. We beginnen om 2 uur en we zijn kwart over drie klaar. Entree 1,--. tot zaterdag! Pappod. Uitschieters deze week waren: C. Bier steker in zijn partij met een moyenne van 3.88. D. Nanne had de korste partij en was in 14 beurten uit. J. Min had de langste partij in 43 beurten, maar toch gewonnen. A. Karskens had de meeste poedels maar liefst 25 stuks. Onze uitwedstrijd naar Assendelft bracht het volgend resultaat op. Gesp. 14 partijen gew. 8 verl. 5 remisel. Proficiat. Wat ons wintertoernooi betreft, onze volgende ontmoeting is met Alkmaar- Varnebroek en wel op woensdag 8 december a.s. aanvang 13.00 uur. Ons plan is ook om een klaverjas- drive te organiseren, uitsluitend voOr'' onze leden met hun dames. De be doeling is om dit 2 maal in het winter seizoen te doen. Wanneer het mogelijk is willen wij starten op vrijdagavond 10 december a.s. u kunt zich daar voor opgeven bij de heren C. v.d. Mo- len en J. v. Riet. Die drive wordt ge-; houden in Biljart-Sociëteit Kaandorp. Nadere mededelingen op onze Bil jart-middag. Tot volgende week. Jan. Vorige week, woensdag 17 november heeft B.C. Sans Atout de eerste wedstrijd in het kader van de Elffers beker gespeeld. Een landelijke afval wedstrijd tussen 4 viertallen van de deelnemende clubs, De eerste tegenstander was Westerkogr' ge uit Spierdijk. De uitslag 285-161 ir'"" het voordeel van Sans Atout, zodat zi; zich hebben geplaatst voor de 2e ronde.,,,, BIBLI01 WEG 1 Op de g 28 oktol het colle te beste, perceel de laats BLIOTH Hiermet tie van gebouw Dubbelf dieping Welfare Aan.de met het den, in leenpos beide i De op, geschie, uiteraar wat be De bov meente van M enige pt Op 31 subsidif voorges de hog vinden. eengeki gebouw die nie bliothee ouderei Deze O zal de ven s is een t boeken bibliotl Deze r 5000 bi volwas: huize b boeken En ind dan mi plafonc met d gewerk ons ni niet vo leenpo: Wanne teleurg nijdig volkom komen En ve We hc verd" hier ir gebou\ hoewel schitte voort. eind w deur st verder todh, kanten komen Wjj va collect zoveel publiel u graa niét it meldt de bil alles

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 14