De tijd gaat snel, bedenk dat wel! y ►i jOHC 2) per kilo9»90 Chocolade Pinda's of Rozijnen 3.25 LUUK VAN RAALTE H. DUM0NT 3.95 Modern overdekt winkelen met veel gratis parkeerruimte Zaterdags geopend tot 5 uur. Vrijdag koopavond. WINKELHOF z Drukkerij Uitkijkpost b.v. (250 gram) stuk 250 gram *e I 250 Amandelen gram Hazelnoten 2.40 j grim Sellerysalade 2.60 Bestel tijdig uw geschenkpakketten nu nog volop keus Bibli- -theek 8:1 Kapsalon Wim de Boer 9 tel. 337660 6 Winkelhof 't Loo 38,1851 HT Heiloo. Tel. 072-335483 Rieten mandenv.a. 10.- Km-tellersv.a. 13.50 Ski-kousenv.a. 15.- Handschoenenv.a. 7.50 Racekleding met reklame30% KORTING Kennemerstraatweg 99 -1851 BC Heiloo Telefoon 072-330192 Fa. M. STEENHOEK EN ZONEN TEGELZETTERS-BEDRIJF 2-o o-2 o-2 'S. 'J kOgr.j 'i in 24 NOVEMBER 1982 [ITKIJKPOS ge iten van et en, Alle soorten GLASSCHADE 24 uur per dag 335707. SCHILDERSBEDRIJF GEORGE TERVOORT, HE1LOO. Staat u te balen, laat "PETER" uw dakgoot leeghalen. 072-330005. Na 18.00 uur. Wilt U de KLOK weer horen? Breng hem dan naar JOORE. Reparaties van alle soorten uurwerken, ook stolp-klokken en hor loges in eigen atelier. Ruim 30 jaar ervaring. VLUG EN VOORDELIG. Tel. 072-336775, Trompen burg 27, Heiloo. Moderne haarmode V van nu Kapsalon De Boer geschikt voor SS Ook vrijdagavond S geopend. Wacht niet met het bestellen en laten drukken van de kerst- en nieuwjaarskaarten voor uw klienten en andere relaties tot de kerstklokken al luiden of tot vijf voor twaalf Kom nu alvast kijken naar de Kennemer Kaarten Kollektie! U heeft dan de eerste ke!us uit een serie prachtige stijlvolle kaarten en WIJ kunnen alles tijdig en probleemloos voor u regelen /^1 R. Hondsbosschelaan 22, Heiloo Telefoon 072-330175 Voor: Goten en Dakbedekking Holleweg 71 - Heiloo Tel.331855 b.g.g.334972 Landelijk erkend 25 jaar ervaring! Holleweg 113 - Heiloo Telefoon 330387 Prijsopgave geheel vrijblijvend! Camembert per araln Peperpaté KENNEMERSTRAATWEG 382 HET MALEVOORT 13 5s 2-0 0-2 2-0 2-0 2-0 0-2 0-2 2-0, 2-0 2-0 2-0 0-2 2-0.. 2-0 2-0 0-2 2-0 7' 0-2 - 1-1 2-0 - 2-0 2-0 2-0 0-2 2-0,,; 0-2 ier- 2i| ine 'Ste Tin n, i rad ks. elft sp. el. nze lar- lag ur. as- oor he er lijk ind tar- 1 do ge- irp. Bil- nber erste fiérs - 'r\fl en 4 lt Zij »0e.. BIBLIOTHEEK KENNEMERSTRAAT WEG WORDT OMGEBOUWD TOT UITLEENPOST Op de gemeenteraadsvergadering van 28 oktober j.l. werd het voorstel van het college aangenomen om 60,000,-- te besteden aan de verbouwing van het perceel Kennemerstraatweg 382, de laatste 20 jaar bekend als: DE BI BLIOTHEEK. Hiermee komt een einde aan de func tie van het gebouw als bibliotheek gebouw en begint de dubbelfunctie. Dubbelfunctie op de benedenver dieping tesamen met Speel-o-theek en Welfarewerk van het Rode Kruis. Aan de voorkant zal de Speel-o-theek met het Welfarewerk gevestigd wor den, in het achtergedeelte de uit- leenpost. Het middengedeelte zal door beide instellingen gebruikt worden. De openstelling voor het publiek geschiedt door beide voorzieningen uiteraard op verschillende uren. Dat wat betreft de benedenverdieping. De bovenverdieping is door de Ge meente verhuurd aan een Stichting van Maatschappelijkwerk, en aan enige particulieren. Op 31 december a.s. loopt de Rijks subsidie op deze bibliotheek af. De voorgestelde verbouwing kon vanwege de hoge kosten n.l. geen doorgang vinden. Wel is met de Gemeente over eengekomen een uitleenpost in het gebouw te handhaven vooral diegenen, die niet in staat zijn naar de bi bliotheek Malevoort te gaan. Zoals de ouderen en de jongste kinderen. ,fj Deze tot 67m2 gereduceerde ruimte zal de Gemeente als uitleenpost blij ven subsidiëren. Een uitleenpost is een ruimte, waar op beperkte schaal boeken worden uitgeleend. Een bi- bibliotheek is een veel ruimer begrip. Deze uitleenpost zal totaal ongeveer 5000 boeken bevatten, voor jeugd en volwassenen tesamen. Ten gemeente huize berekende men dat er totaal 7000 boeken ondergebracht konden worden. En inderdaad zou dat kunnen, doch dan moeten de kasten van vloer tot plafond gevuld worden en zou er weer met die ouderwetse boekenladders gewerkt moeten worden. Hetgeen ons niet zo raadzaam lijkt. Zeker niet voor diegenen voor wie deze uit leenpost bedoeld is. Wanneer u als lezer van het eerste uur, teleurgesteld, kwaad of zelfs spin nijdig bent, dan kunnen we ons dit volkomen voorstellen. Alleen.... daar komen we geen steek verder mee. En verder moeten we nu eenmaal. We horen dagelijks dat er "ingele verd" moet worden en ja, daar valt hier in Heiloo dan het bibliotheek gebouw Kennemerstaatweg onder. Al hoewel, we hebben toch immers een schitterende bibliotheek aan het Male voort. Inderdaad voor velen een snert eind weg. Zeker nu de winter voor de deur staat met hagel, sneeuw, storm en verdere winterse ongemakken. Maar todh, met wat goede wil van beide kanten moeten we hier uit kunnen komen. Wjj van onze kant zullen met wissel- collecties gaan werken, waarbij wij zoveel mogelijk op de vraag van het publiek zullen inspelen. Dus leest u graag een bepaald genre, dat b.v. niét in de romankast te vinden is, meldt dit dan bij mevrouw Hoffman, de bibliothecaresse. Verder kunt u alles aanvragen, waarbij de kans groot is dat de boeken in het Male voort wel aanwezig zijn. Het totale pakket van zowel Malevoort als Ken nemerstraatweg staat zodoende voor u klaar. U kunt zelfs met uw abonne ment Kennemerstraatweg aan het Malevoort boeken lenen. Andersom beslist niet. Wat uit de ervarings cijfer echter wel blijkt, is dat wie een- •maai.dr weg gevonden heeft naar heb Malevoort beslist niet meer naar de" Kennemerstraatweg terug gaat. Daar om raden wij u aan uw tegenzin om naar de bibliotheek Malevoort te gaan, overwinnen en het eens te pro beren. Zegt u dan nee, dat is op mijn leeftijd niet meer te doen, dan blijft u rustig lezen in de uitleenpost, waar bij wij alles in het werk zullen stellen om uw leeswensen te vervullen. Het kan ook zijn, dat u denkt: "Ik kan wel naar het Malevoort met goed weer, maar in de winter of bii slecht weer, dat hele eind, dat kan ik gewoon niet meer opbrengen. Ook daar is een oplossing voor. NL de BOEKENDIENST AAN HUIS. Een groep allervriendelijkste dames en heren, die de boeken thuis brengt bij hen die niet meer zelf naar de bi bliotheek kunnen komen. Toevallig is er woensdagavond j.l. een bijeen komst met deze trouwe vrijwilligers geweest. Mevrouw Ann Cochius, die laatste 4 jaar de gespreksgroep voor ouderen in Heiloo leidde was aan wezig om vragen, ontstaan doordat men nu al 2 jaren deze dienst vervult, te beantwoorden. Tweemaal per jaar komt deze groep bijeen. Waarbij mevrouw A. Timmer de nieuwste boeken, geschikt voor de ze dienst bespreekt. Woensdagavond was eveneens de voorzitter de heer A. Grondhout aanwezig. Hij bedankte mevrouw Ann Cochius met een bloemetje voor haar uiteenzetting. En maakte tevens van de gelegen heid gebruik deze dames en heren te bedanken voor het vele goede werk dat ze voor de bibliotheek en de ge meenschap doen. Waarbij vooral de inzet en het ent housiasme dat bij deze gesprekken naar voren kwam ontroerde. En dus lieve lezers van de bibliotheek Kennen merstraatweg kunt u van de winter het barre weer niet trotseren, geen nood, een legertje vrijwilligers staat met grote inzet te wachten om u te helpen. Hoe die vrijwilligers precies werken zullen wij u voordat de uitleen post geopend wordt in een praatje ver tellen. De bibliotheek Kennemerstaatweg blijft in de huidige vorm open tot vrijdagmiddag 31 december, 4 uur. De nieuwe uitleenpost wordt op 7 februari 1983 geopend. Carla van de Bibliotheek. INGEZONDEN SCHANDPAAL Ik moest nog naar het "Loo" heel even. En daar was wat te beleven. Velen stonden zich te vergapen. Aan één van onze knapen. Hij had in een winkel wat gestolen. Dit was sensatie, men lachtte verscholen. Natuurlijk is dit pikken, niet goed te praten. Men hield hem dan ook goed in de gaten. Daar stond dat kind (18 jaar?) ze nuwachtig. bang met een shaggie. Weg wilde hij. met z'n witte bekkie. Mensen, waarom dat joch niet in een kantoortje of dergelijke gezet? Om daar te wachten op de mannen van de wet? Een Moeder. OPBRENGST UNICEF SCHOLENVERKOOP Dé huis-aan-huisverkoop, gehouden in de week van 15 tot 22 september j.l. door leerlingen van vele basisscholen en scholen voor voortgezet onderwijs te Alkmaar en Heiloo heeft tot nu toe opgebracht 25.550,75. Wij zijn bij zonder dankbaar voor het .enorme en thousiasme waarmee zowel leerkrach- ten als leerlingen aan deze aktie heb ben deelgenomen en het resultaat mag er dan ook wezen! Intussen gaan wij verder met de ver koop van onze Unicefkaarten en andere artikelen op de bekende verkoopadres sen. Er zijn bijzonder mooie kerstkaar ten en ook voor Sinterklaas hebben wij allerlei leuke kado's, zoals agenda's, kalenders, korrespondentiemappen, bouwplaten, puzzels enz. Inlichtingen over het werk van Unicef en over- verkoopadressen kunt U krijgen bij mevr. N. Hartenberg, Nieuwlander- singel 56, Alkmaar, tel. 072-125343, of bij mevr. Moerbeek, Tulpencroft- laan 40, Heiloo, tel. 072-330596. Ook indien U er voor voelt eens een paar uurtjes in een stand te staan voor de verkoop van Unicefkaarten en andere artikelen, kunt U zich daar melden. Wij hebben dringend behoefte aan vrijwilli gers. Op 22 november en 13 en 15 december, staan wij met een stand in het Centraal Ziekenhuis te Alkmaar en op 2 december bij de hoofdingang in het Elisabethziekenhuis ook te Alk maar. Ook staan wij weer als vanouds de week na Sinterklaas bij V D te Alkmaar bij de roltrappen. Wij hopen dat U komt kopen, of dat U zich wilt melden om ons te helpen, immers, vele handen maken licht werk! Verkoopadressen in uw omgeving: Akersloot: mevr. de Haan, Kerke- meer 8; Egmond a/d Hoef: fam. Weeda, Pr. Beatrixlaan 37; Heiloo: mevr. Slavenburg, v. Merle- laan 4; mevr. Naessens, de Vang 2; mevr. Moerbeek, Tulpencroftlaan 40; mevr. v. Diggelen, Goodes- laan 13; mevr. de Wit, Heerenweg 177; Amro-Bank, het Hoekstuk; Boekhandel Avis, Stationsplein; Corn. Drebbelcollege, Past. v. Muy- enweg (de heer Jacobs); fam. Ja cobs, Holleweg 27. Limmen: mevr. v.d. Dussen, 't Kieften- land 34. CREDO GESPREKSGROEP HEILOO Uitnodiging tot het bijwonen van de thema-avond, morgenavond 25 novem ber te 20.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordergeeststraat te Heiloo. (Kerk open 19.30 uur). Spreker: Ds. C. van de Velde te Haar lem. Forum: Leden van het Geref. Confessioneel Beraad Ds. van de Velde. Vragen kunnen desgewenst schrif telijk worden ingediend. Tevens is er deze avond samenzang onder bege-T- leiding. Programma's worden bij de deur aangereikt, u bent van harte welkom Credo Gespreksgroep Heiloo. KERKMENSEN EN HUN OPDRACHT Wilt u meer weten van de bijbel, wilt u ontdekken wat de bijbel vandaag voor boodschap voor ons heeft?komt u dan naar de 6e van een serie bijbel avonden over de Tabernakel. Op vrijdag 26 november zal de heer J. Ph. Fijnvandraat uit Sneek om 8 uur in de zaal van de Gereformeerde Kerk Noordergeeststraat te Heiloo een inleiding houden met als titel: De Kerkmensen en hun opdracht. Hij zal .dit doen met behulp van een diaserie over de Tabernakel. De Taber nakel is het uiterst kostbare demon tabele gebouw dat het volk Israël tijdens hun woestijnreis meevoerde. De toegang is vrij. Na de inleiding is er gelegenheid om de spreker vragen te "'stdleti. •Vdor'Trilichtingen klihf u bellen met M. Oppenhuizen, tel. 02518- 54596 ófmefH: Sïhitjtël. 072-337151.' PERMANENTE ENERGIE TENTOONSTELLING Op 27 november a.s. wordt in het „Kwakelhuis" te Alkmaar, onze per manente energietentoonstelling ge opend. De officiële opening zal geschie den om 11.00 uur door wethouder J. Dóuma. Om 13.00 uur zal de tentoon stelling voor het publiek geopend wor den. Inevo (Stichting Integrale Energie Voorlichting Alkmaar) stelt zich ten doel het energie-gebeuren dicht bij het publiek te brengen. Inevo heeft daarom gekozen voor een regionale aanpak, dicht bij de mensen, zodat de grote onwetendheid die ondanks alles nog steeds aanwezig is, weggenomen kan worden. Als één van de middelen een groot pu bliek te benaderen wordt op 27 novem ber de tentoonstelling geopend op de le etage van het ,,Kwakelhuis". Deze tentoonstelling wordt in nauwe samen werking met het bedrijfsleven en in stellingen als het gas- en elektriciteits bedrijf, het SVEN en het bureau voor Energiebesparing samengesteld. De tentoonstelling bestaat uit een 30- tal stands welke uiteenlopende infor matie over energie en energiebespa ring verschaffen. U kunt informatie krijgen over onderwerpen als kern energie, zonne-energie en wind energie, bio-energie en waterkracht. Tijdens de openingsweek zal een speci aal programma verzorgd worden de toegang tijdens deze eerste week is ge heel gratis. De openingstijden zijn: zondag's van 13.00 tot 17.00 uur; woensdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur (maar zaterdag 27 novem ber van 13.00 tot 17.00 uur). Na de openingsweek zijn wij genood zaakt een kleine toegang te heffen van 1,50. Voor dit bedrag kunt U een gratis tentoonstellingsboekje en een konsumptie tegemoet zien. Het ten toonstellingsboekje geeft U informatie over de tentoonstelling en om de twee maanden een thema-artikel omtrent het energie gebeuren. Het eerste ar tikel zal gaan over energiebesparing in zijn algemeenheid. Tevens vindt U in het boekje ons programma voor de ko mende maanden. Ons adres is: Stichting Inevo. Noorderkade lx, 1823 CJ Alkmaar. Telefonisch zijn wij te bereiken van 10.00 tot 17.00 uur en op zondag van 13.00 tot 17.00 uur op tel. 072-153459. Wij hopen U spoedig op deze tentoon stelling te ontmoeten. EXTRA OPENSTELLING ANWB-KANTOOR Tijdens de koopavonden vóór Sinter klaas en de Kerstdagen zal voor het eerst het ANWB-kantoor aan de Ken nemerstraatweg 12 in Alkmaar zijn geopend. De ANWB komt hiermee tegemoet aan de toenemende wens van haar leden tot verbetering van de bezoekmogelijkheden. Die wens hangt samen met de uitbreiding van het dienstenpakket van de toeristenbond. Met name het assortiment kaarten, boeken, gidsen en clubartikelen is de laatste jaren gegroeid en dat zijn typisch artikelen die men graag als geschenk wil geven. 't WIEL, EEN GEZELLIGE GELEGENHEID VOOR BRUILOFTEN EN PARTIJEN Aan de Slootenslaan 27 is een aller aardigste ruimte gekomen voor het houden van feestjes recepties e.d. De bestaande kantine is helemaal verbouwd en ziet er bijzonder gezel lig uit. Er is plaats voor zo'n 120 men sen, maar mocht U met een kleiner ge zelschap zijn dan kan de zaal kleiner gemaakt worden door het plaatsen van verrijdbare plantenbakken. Marijke Velzeboer zal hier de gastvrouw zijn, geassisteerd door haar man, als dat nodig mocht zijn. De zaal heeft een zeer huiselijke sfeer, leuke tafeltjes en stoeltjes met daar boven een intieme verlichting. Tevens is er gelegenheid om muziek te maken en leent de vloer zich uitstekend voor een dansje. De mogelijkheid voor een koud buffet of een broodmaaltijd kan door de fam. Velzeboer helemaal verzorgd worden. De zeer fraaie houten bar noodt tot het drinken van een drankje. Een ideale gelegenheid voor parties die te groot zijn om aan huis te houden, maar toch „huiselijk" gevierd willen worden, er is ook volop parkeerge legenheid. Marijke Velzeboer en haar man komen beiden uit de horeca en zijn dol op hun vak. „Het is van ons een hobby en we hebben er reuze zin in", zegt Marijke Wie een afspraak wil maken of eerst eens wil komen kijken, kan kontakt opnemen met Marijke Velzeboer, tel. 332608. STAKING ONDERWIJS Vorige week werd er in de omgeving van Alkmaar op ruime schaal gestaakt in het onderwijs in verband met de aangekondigde bezuiningen op het onderwijs. De akties richtten zich vooral tegen het besluit van minister Deetman de salarissen van de leer krachten te korten. Daarnaast wil den de stakende leerkrachten ook pro test aantekenen tegen verdere voor stellen van de minister, die de kwa liteit van het onderwijs in gevaar brengen. Het gaat te ver om nog eens alle voorstellen en de bezwaren van de leerkrachten op te sommen: daar over heeft een ieder vorige week vol doende kunnen zien op t.v„ horen op de radio of kunnen lezen in de krant. In Heiloo werd niet gestaakt. Niet om dat de leerkrachten in onze gemeente het eens zijn met dc plannen van de mi nister, maar omdat de vakbonden bin nen het onderwijs de scholen niet als "speerpunt" hebben aangewezen. Ten teken van solidariteit met de el ders stakende leerkrachten stond een aantal leerkrachten uit Heiloo vrij dagavond bij de ingang van winkel centrum 't Loo en deelden sten cils uit aan iedereen die passeerde. Het motto van het personeel van de Heiloose scholen was hierbij: "Heiloo- se Onderwijzers en leraren verwerpen heilloze plannen" KNIJNENBERG NU OOK IN MICROCOMPUTERS Knijnenberg Kantoorservice heeft haar activiteiten uitgebreid met een afdeling "Microcomputing". Door de nieuwe bedrijf, dat naast de bestaande zaak aan de Heiligeweg te Krommenie is gevestigd, zullen ad viezen worden gegeven over automa tisering van boekhouding, fakturering, voorraadbeheer, planning, tekstver werking en vele andere specialis tische pakketten. Als software -spe cialist is de heer W. van 't Veer aange trokken, die ook de nieuwe loot aan de 109 jaar oude Knijnenberg-stam gaat leiden. Men ziet deze nieuwe ont wikkeling speciaal voor midden- en kleinere bedrijven, omdat de systemen steeds geavanceerder en goedkoper worden. Het bedrijf van Knijnenberg werd in 1873 in Krommenie gevestigd als boek handel, waaraan in 1905 een drukke- rijtje werd toegevoegd. Nu heeft het bedrijf vele klanten, want naast een boekhandel, een kantoorboekhandel en Microcomputing te Krommenie, zijn er filialen te Heemskerk, Heiloo, Castricum en Santpoort. GRATIS AUTO-CONTROLE Op 27 november wordt de laatste auto controle van Veilig Verkeer Nederland voor dit jaar gehouden. Bij de vorige controles zijn veel auto's nagekeken. Veel gebréken zijn daarbij gezien en welke verholpen konden worden, wer den verholpen. Er werden vele advie zen door de monteurs gegeven. STICHTING ENERGIE INFORMATIE De Stichting Energie Informatië is in 1980 opgericht vanuit een ongerustheid over de 'energie-toekomst' van ons land en daarmee samenhangend over de vaak eenzijdige voorlichting en ac ties op dit terrein. De stichting stelt zich ten doe! objectieve voorlichting te verstekken over de energie-bronnen waaruit ons land straks een keuze zal maken. Alle mogelijke soorten van energie worden op een principieel de zelfde wijze belicht. Na bescheiden activiteiten in de eerste twee jaren van haar bestaan zijn de inspanningen van de stichting de laatste maanden in een stroomversnel ling geraakt. De Stichting Energie Informatie 'beperkt' zich op dit mo ment tot het verstrekken van in formatie en beleggen van informatie avonden, als voorbereiding op de discussiefase van de Breda Maatschap pelijke Discussie Energiebeleid. Met deze activiteiten stelt de Stichting zich tot doel het Nederlandse publiek zake lijke en objectieve voorlichting te verstrekken, opdat een ieder voorzich- zelf een standpunt kan bepalen. INFORMATIEMATERIAAL Activiteiten die met dit doel door de Stichting reeds werden opgezet zijn o.a. een advertentie-campagne in de landelijke bladen, vervaardigen en uit geven van informatiemateriaal als een brochure over alle aspecten van de energievoorziening en het energie verbruik en daarbij behorend een vijf tien folders waarin 'deelgenomen' aan de orde worden gesteld. Daarnaast is er een nieuwsbrief, die iedere veertien dagen verschijnt. De Stichting heeft ook een serie in structieve wandplaten in voorberei ding, waarvan de eerste (over kern energie) onlangs is verschenen. Voor uitlopende verenigingen organiseert de stichting spreekbeurten door het gehele land. De Stichting richt zich ook in het bij zonder tot de jeugd. Hierbij wordt niet alleen gedacht aan een aantal instruc tieve wandplaten, maar ook aan het grappige en eductieve kwintetspel 'Spelen met Energie'. Een 'aangepast kwartetspel', waarbij aandacht wordt besteed aan alle mogelijke voorzienin gen in energie. Enerzijds wordt het ontstaan en de toepassing van de ver schillende soorten van energie be licht, anderzijds worden de voor- en nadelen genoemd. Voor de hogere klassen van het voort gezet middelbaar onderwijs is een energiespel ontwikkeld,, waarmee de leraren in de exacte en sociale weten schappen met hun leerlingen de zake lijk aspecten van de energieproblema- tiek kunnen uitwerken en bespreken. TELEFOON 015-144960, SPECIALE ENERGIE-LIJN Een nieuw initiatief van de Stichting is de instelling van een automatische energielijn die het publiek kan bellen voor informatie over een bepaalde energie-soort. De informatie die op deze manier wordt verstrekt, heeft betrekking op acht verschillende ener giegroepen. Iedere week is een ande re groep aan de beurt, waarover in een spot van 2Vi minuut de nodige wetenwaardigheden worden verteld. Voor de autobezitters die nog niet hun auto hebben laten keuren heeft V.V.N. besloten om nog een controle te houden bij garage Klaver, Hel- derseweg 29-30 van 9.00-tot 15.00 uur. Ook kunt u op deze dag uw ogen laten keuren door V.V.N. Als u er niet zeker van bent dat uw verlichting goed af gesteld is of aan de banden twijfelt kunt u bij deze gratis banden- en ver- lichtings-controle langs gaan voor uw en andermans veiligheid. WERELDNATUURFONDS IN HEILOO A.s. vrijdag en zaterdag zal er in de Winkelhof 't Loo weer een stand van het Wereldnatuurfonds komen te staan. Natuurlijk zijn er weer veel leuke Panda-artikelen. Daar zitten vast ideetjes bij voor de komende feestda gen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 15