V PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Bruno-gebouw op 15 januari in het teken van de Rolling Stones POLITIEBERICHTEN Vernielingen Kwartjes Cactussen Inbraken Aanhangwagen Achtkant valkering beveiliging FEDERATIEVE VROUWENRAAD HEILOO V.H.O.M. KURSUS OUD-VERZETSMAN HERMAN NIELE OVERLEDEN Lijst van gevonden voorwerpen in de periode van 27 december 1982 tot 3 januari 1983 Afhalen op woensdag- en zaterdagmiddag tussen 14.00-16.00 uur WAT DOET KOOK EN WAT DOET ZIJ MET DE GOEDEREN DIE ZIJ KRIJGT OUDERS VAN PEUTERS EN KLEUTERS AFWEZIG: H. D. GRANSBERGEN, arts van 8 t/m 23 januari. ENERGIE-LIJN i n KIJKI'OS I 5 JANUARI 1983 I Ook in Heiloo betekende Oudejaars avond een vr.ij rustige avond. Een enkele vernieling werd gekonstateerd en overdag werd wat vuurwerk afgenomen in verband met gevaarlijk afsteken daarvan. Natuurlijk wel de nodige telefoontjes wegens overlast, maar ja, vanaf 9.00 uur 'S ochtends mag vuurwerk afgestoken worden. Eerder voyige week werden wel vernie lingen doorgegeven. Zo sneuvelde een ruit van De Loet, waarschijnlijk door een met een katapult afgeschoten kogeltje. Bij één en dezelfde man werden tweemaal de autoantenne, een buiten spiegel en een ruit van zijn huis vernield. Tijdens een patrouille op de Kennemer- straatweg in Alkmaar merkte de Hei- loo'èr politie een auto op met daarin vier personen. Men vond het wat verdacht en keerde om. Toen zag men een vernielde telefooncel en even later een zak met'geld onder de auto. Het viertal werd meegenomen, inklusief alle kwart jes. Vorige week werd de verkoop gesigna leerd van cactussen voor een zogeheten goed doel, Niets van waar natuurlijk, maar de verkoopsters lieten anderen met de stekels zitten. Men heeft weer eens de alarminstallatie van 't Loo uitgeprobeerd. Via Krom kwam' men binnen, maar Vet, het eigenlijke doel werd niet bereikt. Tijdens de vakantie wrikten onbeke'n- den een raam van de Lidwinaschool open en namen vervolgens een tunerver sterker plus boxen mee. Tenslotte waren twee auto's het doelwit van hebzucht. Een geparkeerde B.M.W. werd opgengebroken, waarna een radio-cassette-recorder met boxen werd ontvreemd. Van een auto bij 't Hoekstuk neergezet werden de mistlam pen gestolen. In deze tijd van het jaar is het wel eens gezellig de open haard op te stoken. Maar daarvoor heb je hout nodig en daarvoor heb je weer vervoer nodig. Dus wat dacht iemand bij het passeren van een aanhangwagen op de Holle- weg? Die „leen" ik even! En ja hoor, twee dagen later stond de wagen weer op dezelfde plaats. Bij de Achtkant werden vorige week een leren portemonnaie met geldinhoud, een goudkleurige aansteker en een pakje sigaretten gevonden. Vermoedelijk zijn de spullen afkomstig van een diefstal, maar zeker weten doet de politie het niet. Wie kan meer informatie verschaf fen? Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44.'1906 AR limmen. telefoon 02205-237/ SMS BRUNO-GEBOUW OP 15 JANUARI IN HET TEKEN VAN DE ROLLING STONES De Rolling Stones, wie heeft daar nog .nooit van gchoord? U misschien? Dan krijgt U de kans Om dit eens en altijd te verhelpen, want op zaterdag 15 ja nuari zal het in en rondom het Bruno- gebouw aan de Past. van Muyenweg gonzen van de legendarische Stones. Vanaf 12.00 uur 's middags presenteert nl. -No Moss de le Heiloose Rolling Stones-dag. No Moss, dat zijn Paul de Vries, Kees Blecker. Jan „Boer" Dekkers, Ruud Nanne. Jaap Sombroek, Henk Kaan dorp en Piet Schouten. Een stelletje Stones-fans, die na het bezoeken van concerten door hun favoriete groep ge-, geven in Rotterdam en Wembley (Londen) op het idee kwamen de Rol ling Stones centraal te stellen op een pop-dag In Heiloo. Al zo'n 4 maanden is No Moss bezig met de organisatie van de dag. De belangrijkste onder delen op 15 januari zij'n: Stones-scssion Met behulp van de ondertussen re gionaal bekend geworden jam-session organisatoren van Buk-Buk' zal op de zolder van de Bruno de mogelijk heid zijn de muziek van de Stones zelf te,spelen. De installatie en enkele 'in strumenten zijn aanwezig. Aanvang 12.00 uur. Imitatie-wedstrijd Alle fairs, die zo doordrongen zijn van hun pop-idolen, dat ze elke beweging, elk gebaar kunnen dromen en eventu- PLAATSGENOOT KRIJGT LINTJE De heer G. Burgman ontving vorige week in restaurant Koekenbier de ere medaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Burgemees ter G. M. L. Roozemond had er niet de minste moeite mee dat mevrouw G. Burgman-Meijer de onderscheiding opspeldde. 40 Jaar heeft de heer Burgman bij Ford Nederland gewerkt waarvan verschei dene jaren in het buitenland. Begonnen werd indertijd bij de administratie toen moderne technische administra tie en vanaf 1965 waren het de com puters waar de heer Burgman zich intensief mee bezig hield. Ook in het verenigingsleven heeft zo wel de heer als mevrouw Burgman bij zonder veel gedaan. Het echtpaar woont pas 3 maanden in Heiloo, daar de uitreiking van de onderscheiding in restaurant Koekenbier gepland was, viel burgemeester Roozemond de eer te beurt deze uit te reiken daar Koekenbier Alkmaars grondgebied is. Tijdens de receptie die op het gebeurde volgde feliciteerde een lange rij van vrienden en collega's het echtpaar. Burgman, dat zich met deze onder scheiding bijzonder blij toonde. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche en kindernevendienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur dhr. Drijver uit Voorschoten. Crèche in achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19 uur ds. Biemond uit Westgraftdijk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. G. J. van Kamp, Heiloo. 17.00 uur: idem. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum. Kennemerstraatw. 464 Heiloo, tel. 072-330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en woens- dagav. 8 uur Bijbelstudie. Westerw. 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. De Hoest. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm.-Binnen, 10 uur ds. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar geen opgave. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar geen opgave. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willihrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. HMoeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 - 11.00 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zpndagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. A. L. Duijvestijn, Obriglaan 53, Heiloo, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Pastoor van Muijen- weg 17, Heiloo, tel. 072-330200. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Mevr. M. C. G. Groot-Valkering, tel. 02205-2635, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. P. L. C. M. v. d. Bosch, Kennemer- park 30, Alkmaar, tel. 072-112969. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 336758, mw. R. v. d. Berg. Katten: 334810, mw. H. W. de Waart. Watervogels: 333073, hr. C. de Lange. Knaagdieren: hr. Jacobs, 331484. Zieke, gewonde en jonge vogels: Mevr. Duivenbooden335065, hr. Baars 336227 Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo. tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452. Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-6203, te be reiken maandag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uür en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. f de 4 speelfilms, die de Stones maakten, hun promotie-filmpjes bij de filmpjes en repetitie-opnamen. Sensationeel is het super-beeldscherm van drie bij vier meter, dat de hele middag in de grote zaal gebruikt zal worden. eel over Stones-kledij beschikken, kun nen deelnemen aan een imitatie-wed strijd. Van te voren wel opgeven bij No Moss. Aanvang 19.00 uur in de grote zaal. Expositie John Klinkenberg uit Bennebroek heeft doo'r de .jaren heen zijn bewondering voor de Rolling Stones op een bijzon dere manier geuit: hij schilderde vele prenten van de Rolling Stones. Een aantal hiervan zullen op 15 januari te zien zijn in de biljartzaal van het Bruno 'gebouw. Nu reeds een tweetal schilde rijen ter illustratie van dit artikel. Video In het hele gebouw zullen op de Stones- dag een aantal TV-toestellen zijn opge steld, waarop allerlei filmpjes te .zien zullen zijn van de Rolling Stones, bijv. Informatie/markt In de grote zaal komen een aantal marktkramen, waar de verschillende Stones-fanclubs informatie verstrek ken en hun artikelen te koop aanbie den. Ook No Moss zal en stand hebben, waar speciale T-shirts verkocht zul len wordert. Lét Wél op! Het zijn een malige en dus unieke T-shirts. Tévens kan iedereen Stones-relieken ruilen te gen andere. Bijzonderheidje bij ,de in formatieverstrekking is een beeld schermcomputer, die bij de ingang staat en konstant informatie geeft over de dingen die binnen het Brunogebouw gebeuren of gaan gebeuren. Memphis Tot slot van de dag zal er 's avonds natuurlijk in de grote zaal, een optre den zijn van Memphis. Deze groep, be kend vanwege de perfekte imitatie van de Rolling Stones, zal spelen op het podium dat in dezelfde vorm zal wor den gegoten als het podium bij het Stones-concert in Rotterdam eerder dit jaar. Voorverkoop Dit in het kort over de aktiviteiten. Een dag om niet te missen! Kaarten a 10,- (jeugd t/m 14 jaar betaalt f 5,-) zijn verkrijgbaar bij Boekhandel P. Avis, Stationsplein, Heiloo; Ypma in de Langestraat te Alkmaar; en aan de bar van Buk-Buk. Haast U, want het aantal is beperkt! IN MEMORIAM G. TEITSMA Maandag 27 december j.l. werden we gekonfronteerd met hét bericht dat oud-voorzitter en erelid, de heer G. Teitsma, op eerste kerstdag na een kortstondig ziekbed was overleden. Onze verslagenheid is groot. Heel be wust nam hij in juni 1980 het be sluit met zijn bestuurlijke aktiviteiten te stoppen om samen met zijn vrouw te gaan genieten van een welverdiend pensioen. Het heeft slechts twee jaar mogen duren. Onze gedachten gaan uit naar 'de familie Teitsma en in Het bij zonder naar zijn vrouw. Opdat zij de krapht mag vinden zonder hem verder te gaan. De heer Teitsma leidde EFFECT van af de oprichting in 1966 veertien jaar onafgebroken als voorzitter van het bestuur. Veel heeft onze vereniging te danken aan zijn inzet en enthousias me. Wij zullen hem missen. Zijn vi taliteit, zijn kwinkslagen en zijn be langstelling voor wel en wee van de leden. Zo zal hij ook altijd in onze her innering blijven. Ursem, 28 december 1982. Namens het bestuur, P. J. L. Bussink, (voorzitter). Vorige week maandag overleed de in Heiloo zeer bekende Herman Niele. Jarenlang werkte hij als postbode in onze gemeente. Maar na zijn pensione ring op 65-jarige leeftijd-zat hij niet bij de pakken neer: ruim twaalf en een half jaar werkte hij nog voor Deutekom en daarna nog een paar jaar voor drukkerij Uitkijkpost. Herman Niele ging door met werken zolang als mogelijk was. Van geboorte was Herman Niele geen Heilooënaar, maar wel een West-Fries. In 1897 werd hij geboren in de Weere, gemeente Hoogwoud. Daar werkte hij als boer, maar moest gezien de slechte tijden vlak voor de oorlog er een baantje bij nemen. Toen de oorlog net was begonnen werd Herman Niele benoemd tot veldwachter. Deze positie lijkt in tegenspraak te zijn met het verzet, maar dit was geenzins het geval! Herman Niele profiteerde van zijn baantje bij de Wehrmacht om aktief het verzet te ondersteunen. Zo zorgde hij voor een goede verdeling van voedsel tussen armen en rijken. Ook zorgde hij er voor dat huizen, waar zich onderdui kers uit o.a. Amsterdam bevonden voldoende voedsel kregen. Deze aktivi teiten ontplooide Herman Niele samen met zijn broer Martin Niele, later burgemeester in Egmond, maar tijdens de oorlog actief in het Alkmaarse - De heer Herman Niele tijdens zijn afscheid als bestuurslid van de bejaardenbond op 83-jarige leeftijd. De heer en mevrouw Niele tijdens een vakantie. verzet. In het huis van Herman Niele werd tijdens de oorlog ook de KP (knokploeg) opgericht. Na afloop van de oorlog '40-'45 ontving Herman Niele niet als zovelen een onderscheiding voor zijn verzets werk. Dit is iets wat hij altijd had gewild: een erkenning van zijn aktivitei ten in de tweede wereldoorlog. Maar Herman Niele was niet een man, die dit soort teleurstellingen snel liet merken. Veel liever was hij aan het werk of op latere leeftijd liep hij mee in wandeltochten. Ook zullen velen hem kennen als bestuurslid van de Bejaar denbond. Kortom, een aktief man uit de gemeenschap heeft ons Verlaten. Vanaf donderdag 20 januari 1983 gaat een V.H.O.M. kursus van start. Deze kursus is georganiseerd in samen werking met de Federatieve Vrouwen raad Noord-Holland. (Voor de V.H.O.M. kursus is bij de gemeente subsidie aangevraagd en verleend. De letters V.H.O.M. betekenen. Vrou wen Heroriënteren zich. Op de Maat schappij. De kursus is bedoeld voor vrouwen die zich willen heroriënteren op de maat schappij, waardoor zij (weer) aktief kunnen gaan deelnemen aan het maat schappelijk gebeuren. De kursus is opgezet rond een aantal onderwerpen, zoals bv.: vrouw in een veranderende maatschappij, vrouw en welzijn. Voor verschillende bijeenkomsten zal een gast spreekster(ker) gevraagd wor den. Het desbetreffende onderwerp in te leiden. Ook wordt er veel informatie en documentatiemateriaal uitgereikt. De kursus omvat 10 bijeenkomsten van elk VA uur op de donderdagmiddag (definitief tijdstip wordt vastgesteld in overleg met de deelneemsters) pn wordt begeleid door twee getrainde gespreks leidsters. De kosten van de kursus bedragen 50,- per deelnemeester, voor de gehele kursus. Inlichtingen en opgave bij; mevr. M. Sauer, tel. 332001; mevr. L. Schols, tel. 333718; mevr. W. Vogel, tel. 331220. Een paar vinger-handschoenen, een kinderwant, een speelgoed konijntje, een pakje sigaretten, een gasaansteker en een pprtemonnaie met geldsinhoud, een trui en een paar handschoenen, een sleutel, een paraplu, een herenporte- monnaie met geldsinhoud, 2 sleutels en voetbalkaartjes, een zwarte poes, een linker voetbalschoen, een tamme kraai, een zwarte agenda, een portemonnaie met geldsinhoud, een rechter hand schoen, een hoes met sleutels, een label met twee sleutels, een handschoen. Vaak wordt nog gevraagd wat er met de goederen die KOOK inzamelt gedaan wordt. Sinds er namelijk elke week een berichtje in deze krant staat brengen veel mensen goederen bij elkaar voor KOOK. KOOK betekent: Komitee Ontwikke lingswerk Overdie en Kooimeer. In 1969 staken een paar mensen uit deze wijken de koppen bij elkaar om een mis sionaris aan wat geld te helpen. Ze gin gen de buurt langs en verzamelden wat kleding en verkochten die. Het plan werkte goed en al spoedig werd er naar een ruimte omgezien om de goederen op te slaan. Dit werd gevonden in Luttik Oudorp. Nu werken er bij KOOK zo'n 70 vrijwilligers o.l.v. Theo Schaper. Zij zorgen dat de boel draait, hebben be sprekingen met allerlei overheden en dragen de zorg voor de financiën enz. In het bestuur zitten 2 groepen van' 3 man en een onafhankelijke. De ene groep heet WAK en de andere het WID. de eerste zorgt voor alle materiële zaken, de tweede vopr de ideële kant en zorgt voor de KOOK-krant. Bij het WID (Werkgroep Informatie en Documentatie) komen de aanvragen tot steun uit de hele wereld binnen. Kleine projecten, niet groter dan 10.000, die niet door een overheid gesteund wor den. Begon KOOK met alleen inzame ling van kleding, nu verzamelt en ver koopt men ook boeken, bedden, meubi lair, schoenen, keukengerei enz. enz. De kleding wordt door de dames gesor teerd, de mannen doen het zwaardere werk en samen zorgen zij ervoor dat elke eerste zaterdag van de maand om 10 uur de spullen klaar staan om verkocht te worden. Op zo'n dag komen er wel zo'n 300 a 400 mensen om te kijken of er iets van hun gading bij is. In 1973 was de opbrengst/ 28.892,44. in 1975 45.043,60, in 1977 70.356,23, in 1979 110.240,16 en in 1980 118.430,41. Een duidelijk stijgende lijn d'us. "Gaat al dit geld nu naar projecten in de derde wereld?" zult u zich afvragen. Met een kort "neen" is deze vraag be antwoord. Kosten als verzekering en onderhoud van het pand, telefoon, alge mene kosten, bestelwagens (om de spdl- len op te halen), benzine, belasting, water, elektriciteit enz. moeten ook be taald worden. In 1980 ging een totaal bedrag van 99.440,naar de projec ten in de derde wereld. Het geheel staat onder controle van een accountants bureau. Inlichtingen worden verstrekt elke eerste zaterdag van de maand van 10-4 uur in het pand van KOOK op Luttik Oudorp, vlakbij de Bierkade. U kunt dan tegelij kertijd eens zien hoe uw spullen worden verkocht. Kom ook eens kijken. MEDITATIE IN HET DAGELIJKS LEVEN Meditatie wordt door velen beschouwd als iets religieus. Als iets wat niet van deze wereld is en wat geen praktische voordelen biedt vöor het dagelijks leven. De Transcentente Meditatie techniek is echter geen religie, maar een wetenschappelijk beproefde me tode, die het bewustzijn verhoogt en het zenuwstelsel versterkt. De TM- techmek brengt de maalstroom van gedachten tot rust en geeft zo een gro ter gevoel van innerlijke vrede en ge luk. Steeds meer mensen realiseren zich dat geluk niet gevonden wordt in uiterlijke omstandigheden, maar in je Zelf. De weg naar dat Zelf is de weg van meditatie. Uitgebreid wordt op dinsdag 11 januari op het adres: Belieslaan 14 in Heiloo over dit onder werp gesproken. Iedereen is van harte welkom. Er zijn aan de lezing g'een kosten verbonden en men begint om 20.00 uur. Voor meer informatie kunt u (072) 151062 bellen. De wijkverpleegkundigen van de kruis vereniging Heiloo hebben informatie avonden georganiseerd voor ouders van peuters en kleuters. Het betreft hier vijf bijeenkomsten, waaraan maximaal 15 personen kunnen deelnemen. Hiervoor hebben we uitgenodigd: - één districtverpleegkundige van de jeugdgezondheidzorg die de ontwikke ling van het kind behandeld. - een diëtist, - een logopediste, - een K.N.O-ster die over spel en speelgoed praat, - een verpleegkundige, die werkt bij het De overige huisartsen van Heiloo nemen waar. spycho-sociaal jeugdzorgteam. De datums zijn woensdag 26/1, 2/2, 9/2, 23/2 en 2/3. Plaats: In het wijkgebouw (het nieuwe gedeelte) aan de Holleweg 94 te Heiloo. Aan deze avonden zijn geen kosten verbonden als u lid bent van de kruisvëreniging. Opgave bij uw wijkverpleegkundige (zie elders in dit blad) vóór 20 januari. -Eind januari wordt een serieuze aan vang genomen met de discussie-fase in de brede maatschappelijke discussie over het energiebeleid. Tot op heden bestond deze aktiviteit van de overheid met name uit het verschaffen van informatie aan de bevolking. Eén van de instanties, die in deze informatieve fase de informatie aan de bevolking doorgeeft is de Stichting Energie Infor matie. Door deze organisatie is begin .december 1982 de automatische energie-lijn van 'start gegaan. Personen, die de lijn (015-144960) bellen, horen gedurende twee en een halve minuut de voornaam ste gegevens van een energiesoort, inclusief de voor- en nadelen van toepassing. Elke week handelt de energie-informa tiespot over een andere energiesoort. Het schema voor de maand januari ziet er als volgt uit: 3-10 januari risico's van energiegebruik, 10-17 januari, falende kerncentrales, 17-24 januari', steenkool, 24-31 januari, tija. HARTVERWARMEND We waren voor een weekje Kerst vakantie in een eenvoudig hotel op de Veluwe. Wat zich op 1ste Kerstdag, na afloop van het speciaal Kerstdiner, afspeelde was hartverwarmend. De hoteleigenaar vroeg de ongeveer 100 gasten, meest ouderen, niet hun waardering uit te spreken in een fooi aan het personeel, maar een bij drage te leveren aan Unicef, vooral bekend geworden door de grote kin dervriend en Amerikaanse acteur; Danny Kaye. De opbrengst was ver rassend, er kwam bijeen niet minder dan 550,-1 Zoals wij al zeiden: hartverwarmend! EEN NIEUWJAAR VERVOLG VAN EEN INTENTIE Zaterdag 8 januari a.s. wordt de Eerste Zaterdag-viering gehouden op Kapel Onze Lieve Vrouw ter Nood te Heiloo (achter Motel Heiloo). Intentie: voor Klooster- en Priesterroepingen. Na de Rozenkrans om 11.30 uur Eucharistieviering om 12.00 uur in de Genadekapel. Preek door pastoor J. Verhaar. Komt u ook? Gezamenlijk en herhaald gebed wordt zeker ver hoord. Een Zalig Nieuwjaar. Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 GEACHTE BEUN-BEZOEKER Een nieuw (theater)-jaar is weer be gonnen. Vele voorstellingen staan nog gepland óm honderden toeschouwers theater- plezier te geven in een gezellige opti- male ambiance, in "De Beun' Ook dit jaar staat op deze plaats in de "Uitkijkpost" elke week een be knopte informatie over wat er gaat gebeuren in ons theater. Als u ons al een bezoek hebt gebracht bij, b.v. het optreden van Ellen Vogel, Jan Blaa- ser, Thérése Steinmetz, Lex Goudsmit en velé andere theaterprominenten dan weet u dat Heiloo met "de Beun" in de roos heeft geschoten. Mocht u echter nog niet geweest zijn dan staan de deuren graag voor u open bij één van de voorstellingen van b.v. Ton van Duinhoven, Frans Halsema of het koffie-concert van zondag 30 januari. Voor de goede orde delen wij u mede dat de geplande voorstellingen van de musical "Olivier" niet doorgaan. Frans Halsema is "verhuisd" van 18 januari naar 16 februari. AGENDA OPEN HUIS TEL. 333368 MAANDAG 10 JANUARI N.v.v.H.. gym N.v.v.H., zang St. Dien^tverl.. handw. Pl.landsvr., zang Yoga Yoga Sans Atout Nivon Falkland EHK DINSDAG 11 JANUARI DOVES, gym Nivon Tennisbond Nieuw Leven, zang Nivon Oppositie Oppositie HBC 10.30-11.30 13.30-15.30 13.30-15.30 13.30-15.30 13.30-15.30 19.30-21,30 20.00-23.00 20.00-22.00 20.00-23.00 20.00-22:00 9.00-12.00 9.30-11.30 9.00-12.00 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-23.30 18.45-23.30 20.00-23.00 6-7 Filmliga AGENDA ■8-10-11- 12 januari 20.15 uur WOENSDAG 12 JANUARI DOVES, gym 10.30-11.30 Tennisles 9.00-12.00 Pl.landsvr., verg. 9.30-11.30 Nivon 20.00-22.00 Falkland 20.00-23.00 Rotary 18.30-20.30 DONDERDAG 13 JANUARI N.v.v.H., br.cursus 9.30-11.30 PLlands vr., droogbloemen 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 HOV 20.00-22.00 Nivon 20.00-22.00 Sjoe'lclub 20.00-22.00 HBC, 3 zalen 20.00-23.00 VRIJDAG 14januari 27 - 28 - 29 - 31 januari 1 - 2 februari Filmliga 20.15 uur 30 januari Koffie-concert door het gheselscap goet ende fyn. Midwinter in de Middel eeuwen. Aanvang 11.30 uur. Entree 6,50, incl. I kopje koffie en een programma. Voorverkoop via: boekhandel Piet Avis, Rook- en Barbershop Jan Braam. Rcisburo Holland International, Foyer van het Open Huis. St. Dienstverl., volksd. N.v.v.H., ds.br. PLlands vr., volksd. Tennisles Begeleidings orkest HBC Nivon Geologie (8) 11.00-12.00 9.30-11.30 13.3O-15.30 14.00-17.00 20.00-22.00 20. 00-23.00 19.30-22.00 ZATERDAG 15 JANUARI Bigband 15.30-1 7. 30 Dansschool Ranzijn 18.00-23.00 Nivon "Peer Gynt" 20.00-22.00 ZONDAG 16 JANUARI Dansschool Ranzijn 18.00-23.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 2