SPORTENSPEL ff SPORT EN SPEL AGENDA uweliers uuueliers uuueliers 115r 75.- Badmintonhal Het Vennewater draait uitstekend, maar het kan nóg beter '*V ii i HEILOO: Winkelhof't Loo 6, telefoon 072 - 33 51 02. BRIDGECLUB Gouden kettinkjes in heel grote verscheidenheid. Zeer scherpe prijzen. v.a. Diverse bedels, in goud v.a. 50.- In zilver v.a. .bU Gouden ring met feestelijke Zirconia. HEILOO: Winkelhof't Loo 6, telefoon 072 - 33 51 02. Prisma (quartz) horloges met wijzers. Mooie strakke vormgeving, uitstekende kwaliteit. v.a. 99.' Graveerplaatjes. Mooi en practisch. Laat er naam, geboortedatum of bloedgroep in graveren. - In goud v.a. 75.- In zilver v.a. X 5." Prisma (quartz) horloges met wijzers. Mooie strakke vormgeving, uitstekende kwaliteit. v.a. 99." Ongelooflijk. Zilveren hanger en oorknopjes met Zirconia. Compleet met zilveren kettinkje n voor maar JJ" Ongelooflijk. Gouden hanger en oor knopjes met Zirconia voor maar UITKIJKPOST 21 DECEMBER 19! jllMJi Casio digitaal horloges. Veel vernuft en precisie voor een Oft IC verrassend lage prijs. v.a. c9.75 HEILOO: Winkelhof't Loo 6, telefoon 072 - 33 51 02. Diploma B Gaynor Anema; Lennart Bent; Michiel Bent; Niels Betlehem; Jan Bruin; Maartje Dekker; Linda de Haan; Tim Hofstee; Jeroen de Klerk; Sander van Leeuwen; Saskia Louwe; Klaas jan Lute; Rudolf Mantel; Kirsten Mim- pen; Mathijs Noorlander; Sietse Piersma; Mare Poel; Jort Possel; A'strid "Prins"; Lisette Rëijersen van E|uuren; MbrCelle Reukers; Felicia Reussien; Patrick de Ruijter; Benja min Schipper; Jan Talens; Matthijs Tuijman; Marike Tulp; David Zijl mans; Sabine van der Zee; F. M. Pe tera; Robert W. Davidson; G. Visser. Zwemvaardigheid II Menno Legdeur; Jeske Schouten; Christopher Qant; Loek Frederiks. Zwemvaardigheid III Monique Wijnbeek; Marcha Jonker. Zwemvaardigheid IV Martin Kaasjager. Brons Marjon Lomans; Helen Oostron; Jeroen Oelof; Laurien Klein Nuland; Manon v.d. Laan; Jurjen v.d. Laan; Sandra Bolten; Iwa Edens; Dennis Po land; Cynthia Homan; Alexander v.d. Veer. Brevet ranger Zwemmer Madeleine Lubbering; Peter v. Saase; Frido v.d. Blij. Afstand zwemmen: 1.000 m Esther Schrieken; Jorika Heijnis. Afstand zwemmen: 1500 m Martijn Veldman; Paul Dekker; Ro bert Groenveld; Esther v.d. Laan. Lange afstand zwemmen: 3.000 m Thomas de Bree; Bert Veldman; Sjouk- je Leemburg; Marianne Kareis; Mir jam v.d. Laan. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE Dinsdag 13 december was voor Oppo sitie een drukke schaakavond! Het jeugdviertal speelde in de NHSB- jeugdcompetitie 2-2 tegen Castricum III. Een jeugd vijftiental vertrok naar De Lange Rochade in Alkmaar- Noord. Zij leden een flinke nederlaag. De uitslag: 13-2 in het voordeel van de thuisclub. Homan en de Koning red den de eer voor Oppositie. Het eerste achttal moest in de 2e klas se van de NHSB als gastheer optre den voor Vredeburg uit Limmen, een streekderby derhalve, die onder zeer veel spanning verliep. De uitslag was lang onzeker, doch tenslotte won Op positie met 4'/2-3'/2. Op vrijdag trad het tweede achttal aan in Uitgeest tegen het eerste acht tal van Lasker voor een wedstrijd in de derde klasse. Ook hier weer veel spanning en onze kerheid over de uitslag, die na het ver strijken van de officiële speeltijd en na analyse van de 4 toen nog niet be sliste partijen op 41A-31/2 bepaald werd ten gunste van Lasker. Ook voor de onderlinge competitie werden nog 16 partijen gespeeld: Van der Werff- Hafkamp 1-0; Kracht - Reyersen van B 1-0; Van Bentum - Jongkind 0-1; P. Ooyevaar - van Bakel 0-1; Ebbinkhuizen - Verstappen 0-1; Brink - Henkelman 1-0; Ruiter - Wasscher 1-0; Creutzberg - Volman 0-1 Maas - Ligthart V2-V2; de Vries - Zeeman 0-1; Bos - Dekker 1-0; Bosman - Werksman V2-V2; Obdam - Moeyes 0-1; de Jong - v.d. Kaay 1-0; Beyers - Y. Ooyevaar 0-1 J. de Graaf - Roele 0- De afgebroken partij tussen van der Werff en Kracht eindigde in remise. Leuk idee. Een hal speciaal voor bad minton in Heiloo. Elke badmintonner zou zoiets wel in zjjn woonplaats willen zien verschijnen. Hartstikke goed, maar het kan natuurlijk niet. Wel ke vereniging kan nou zoveel geld bij elkaar brengen om een eigen hal te bouwen. Bovendien, als de bouw wel kan doorgaan, wat kost het dan niet om elk jaar daarvan de kosten aan onder houd, rente en aflossing op te brengen? Nee, het idee is leuk, maar het kan ge woon niet". Zo moeten veel mensen gedacht heb ben, toen een aantal jaren geleden bin nen badmintonvereniging 't Venne water het plan geboren werd om een ei gen accommodatie te gaan bouwen. Inmiddels weten (ook) zij beter. De badmintonhal staat er. Is alweer ruim vijftien maanden in gebruik. Nog be langrijker: alles draait boven verwach ting. De stichting, die de hal beheert, is niet alleen in staat om de vaste lasten te betalen, maar ook werd er in het le jaar een beetje winst gemaakt. Deze winst gaat niet naar een 'direk- teur' of naar 'aandeelhouders'. Het geld wordt gereserveerd om in de toe komst, indien noodzakelijk geworden, onderhoudswerkzaamheden te kunnen betalen. Al in 1984 wordt een klein deel van het gereserveerde bedrag gebruikt. Onlangs bleek tijdens de distriktskam- pioenschappen, dat de ventilatie van de hal niet ideaal is. Dat wordt nu ver beterd. Stichting De badmintonhal is niet van de vereni ging. Hij is van de Stichting Badmin tonhal Het Vennewater. Het bestuur van deze 'rechtspersoon' bestaat uit Jan Jeijsman (voorzitter), Hans Boon (penningmeester) en Helen Landwehr- Johann (sekretaresse). Geen van drieën natuurlijk onbekend bij de badminton vereniging als spelers en speelster, maar een kaderfunktie bekleden ze niet. Stichting en vereniging worden strikt gescheiden gehouden. „Dat moet je doen", zegt Jan Jeijs man, „dat is juridisch veel beter. De hal staat los van de vereniging, die dan ook huur moet betalen, wanneer ze er gebruik van maakt. Het is dus verschil lend van het Nationale Badminton Cen trum van de bond. Daar is wel sprake van dubbelfunkties. Bovendien hebben het NBC en de NBB een zelfct»>bank- rekening. Het is dan moeilijk de zaken gescheiden te houden. Dat probleem hebben wij vermeden." Natuurlijk is er wel nauw overleg tus sen stichting en vereniging. Zo zijn er afspraken over het runnen van de bar. Die valt onder het pakket van de stich ting, maar wordt door vrijwilligers uit de vereniging bemand. Het kan ook niet anders, wanneer je een optimaal resultaat wilt bereiken: enerzijds een gezellige ontmoetingsplaats voor de leden en anderzijds eeen flinke bron van inkomsten voor de stichting. Garantie Behalve werkafspraken zijn er ook we derzijdse garanties. Zo kan de vereni ging niet zomaar besluiten naar een andere accommodatie over te stap pen. De stichting op haat beurt kan de vereniging geen zaalruimte onthouden ten gunste van een andere huurder, bijvoorbeeld een volleybalvereniging. Immers, de naamgeving badmintonhal wil geenszins zeggen dat er geen an dere sporten beoefend kunnen worden. Bijna elke zaalsport kan in de hal te recht, met uitzondering van bijvoor beeld zaalvoetbal en zaalhandbal. Daarvoor is de hal te klein. Momenteel wordt de zaal slechts incidenteel voor andere aktiviteiten dan badminton ver huurd. Zo zal er begin januari door de wijkvereniging Vredenoord een tafel tennistoernooi worden gehouden. Tachtig procent van de verhuur is voor de vereniging. Het resterende deel wordt door partikulieren voor hun reke ning genomen. Bijvoorbeeld houden bedrijfsverenigingen er toernooien. Maar, er is nog steeds ruimte voor vrije verhuur. Vooral overdag op maandag en vrijdagmiddag en op woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend. .Boven dien is de zaal zondag en zaterdag 's avonds nog voor een deel vrij. In teresse? Bel Jan Jeijsman eens! (Tel/072—332927.) Zondag werd weer het tradiotionele putjestournooi gespeeld. Dit tournooi speelt men in een team van vier per sonen, twee dames en twee heren. Er wordt 10 minuten gespeeld, 10 minuten gerust en afwisselend gemengd dubbel en dames- c.q. herendubbel gespeeld. In die 10 minuten moet zo hoog mogelijk gescoord worden. Zondag werd er gespeeld van 9.30 uur tot 17 uur met 48 deelnemers en -sters. Arno Das werd le bij de heren, wat als sterke competitiespeler niet onver wacht genoemd kan worden. Als le bij de dames toonde Marjan van Wisse haar ware klasse, des te meer daar zij pas anderhalf jaar badminton speelt. Door allerlei omstandigheden waren zondag nogal wat leden uitgesloten van het putjestournooi. Een open in schrijving voor een tournooi op zater dag zorgde ook weer voor een gezellige en sportieve dag, waar Ingrid Kaan dorp, Mark Luursema en Johan van der Wal respectievelijk 1,2 en 3 werd- den. EFFECT-SELECTIE IN VORM Afgelopen donderdagavond was het een succesvolle avond voor de dames selectie in Heerhugowaard, waar om 8 uur het op promotie-niveau spelen de dames I moest aantreden tegen Rood-Wit 1 Na een succesvolle eerste set stortte het team als een plumpudding in elkaar en kwam Effect met 2-1 achter te staan. Een op volle toeren werken de coach startte de 3e en 4e set met diverse wissels en wist een fantas tisch resultaat te halen door met 3-2 winst de piste te verlaten, welke echter direkt gevuld werd door het in de eerste klasse spelende Effect 2 met als tegenstander Rood-Wit 3. Ook hier hetzelfde beeld. Een prima eerste set winst, waarna met 3 punten verschil de tweede set werd verloren. Maar de inzet was er en dat bewees een winst in de derde set. Vol goede moed werd de 4e set aangevangen en ondanks door het publiek aange moedigde team, waarvan een speelster zelf diverse keren achter elkaar een keiharde smash lanceerde, moesten ze toch met een 2-2 stand in de 5e set een beslissing gaan nemen. Onanks de hoogrode kleur van de co«. ach en de voor het publiek onbegrijpe lijke wissel van een sterk spelende Fryske aanvalster werd deze set toch een overweldigende winst voor onze dames. Zijn deze resultaten dan toch een kering van het tij? R.O.H. WINTERSTOP IN Afgelopen zondag heeft het zaalvoet balteam van de Radio Omroep Heiloo de eerste helft van het seizoen afgeslo ten. De laatste van een serie van 17 wedstrijden werd gespeeld tegen F.C. Meyboom, dat tegenwoordig onder de naam Charles de Goal door het leven gaat. Het betekende meteen het groot ste verlies tot nu toe: 4-11. Halverwege was de stand nog slechts 2-3, maar na de rust bleek duidelijk dat de R.O.H. spelers aan de winterstop toe zijn. Voor de tweede helft van het seizoen kunnen de spelers alvast de mouwen opstropen, aangezien er in totaal zo'n 28 wedstrijden gespeeld zullen worden. De ploeg is al voor drie toernooien in geschreven. Dan nog wat nieuws over het radiosta tion zelf. Na een afwezigheid van enige tijd kunt u eindelijk weer luisteren naar de Radio Omroep Heiloo. De tech nische problemen zijn opgelost en waarschijnlijk zijn er al aanstaande zaterdag programma's te beluisteren op 100.5 FM. Tijdens de doordeweekse dagen kunt u eveneens luisteren. Bij deze wensen alle medewerkers van het station en spelers van het zaal voetbalteam u heel fijne kerstdagen en een gelukkig, sportief en luisterrijk 1984 toe GROOTS ZWEMEXAMEN ZWEMBAD LOOS Zaterdag 17 december was er diploma- zwemmen voor leerlingen van Zwem bad Loos in de "witte Brug" te Castri cum. Het was een waar zwemfeest, want er werd gezwommen voor bijna alle facetten van de zwemsport. Namelijk voor de diploma's A en B, zwemvaar- digheidsdiploma's 2, 3 en 4 (D E F), voor de brevetten Rangerzwemmen- afstand en lange afstandzwemmen en het mediallezwemmen voor brons. Marieke Steenhoek was binnen 3Vi maand klaar voor haar A Diploma wat voor een kleuter een grote prestatie is. Proficiat Marieke! De geslaagden waren: Diploma A Vanessa van Arkel; Ilse Bakker; Simo- ne Besters; Carlos Blom; Wendy Boer- have; Katy Crouwel; Carel Cuijper; Jennifer Dekker; Marike den Engel sen; Michael Hoks; Sietske Hoornman; Daan de Jong; Jaap Kaan; Anouk Keuning; Kim Klaase; Mare de Leeuw; Rinske Maaskant; Ralf Manni; Elsje Mulder; Florien de Nijs; Susan van Osch; Daniel Pereira; Marco Rajk; Boris Ruiter; Joppe Saanen; Niels Schuurman; Lars van der Steen; Marie ke Steenhoek; Arjen Verweij; Arjan van de Wissen; Christiaan de Wit; Esther van der Zee; Christine Zegveld; Leontien Zuurbier; W. E. Verweij-Bod; W. M. Hoogland; M. Moerbeek; C. A. de Vos-Kroon; Duin-Overtoom; T. Putter-Wokke; A. Winnips-de Laat; W. Oost-Wesselson. NZ: 1. mevr. Frugte - hr. Gorse 59.70; 2. mevr. de Wit - hr. Löhr 54.15. OW: 1. mevr. Hoff - hr. Tamminga 60.40; 2. fam. Izaks 51.35. NZ B: 1. dames Hardeveld - v. Ra- venzwaay 62.90; 1. heren v. Gena- beek - Noom. B OW 1. dames Boonstra - Kromhout 54.60; 2. dames Wedda - Weehuizen 54.15; 2. fam. Hart 54.15. Donderdag 15 december: NZ 1. Heren Knegt - v.d. Poel 65.50; 2. mevr. de Wit - hr. Löhr 50.00 A: OW 1. heren Koster - Tamminga 60.50; 2. heren Bader - Roelofs 57.00 NZ B 1dames Klerk - Stark 66.50; 2. heren Bennink - Rutgers 60.00 OW B 1. fam. Nieuweboer 58.00; 2. heren Wardenburg 57.00. NZ C 1.. heren de Lange - Leek 57.60; 2. Heren Kroonen - Laan jr. 52.10; OW C 1. mevr. v. Swol - hr. Bies 67.35; 2. mevr. Hopman - hr. Lange 50.70 NZ D 1. dames Beerse - Neyens 65.00; 2. fam. Schoonhoven 50.85. OW D 1 fam. Haan 55.00; 2. dames Evenblij Gauw 52.50. De wedstrijden tussen de jeugdleden onderling mochten zich verheugen in een sportieve sfeer en een flinke belangstelling. In de zaal aan de Schui ne Hondsbosschelaan kwam het don derdag tot een hoogtepunt. Hier namen de kinderen symbolisch afscheid van mevr. G. Ouweltjes. Meer dan 14 jaar heeft zij het bestuur en de vereniging gediend. Eerst als penningmeesteres- se, later als coördinatrice in de ruimste zin van het woord. De turnstertjes boden haar elk een bloem aan en zongen haar vrolijk toe. Joop Muller, de voorzitter, had een originele toe spraak en vereerde haar tot slot met het ere-lidmaatschap van de gymnastiek vereniging D.O.V.E.S. Hier volgen de prijswinnaars van de onderlinge wedstrijden: Jongens: Whoa Phan, Anton de Boer, Bas Been tjes en Jeroen van Schaik. Meisjes (maandag) Charlotte Baars en Annette Vermeer. Meisjes (dinsdag) Sandra Pater, Frede- rique v. Zomeren, Marja Swart, Joan Ditte Steffers, Mariëlle Homan, Chan- tal Stroet, Barbara Spits, Danny Kat, Sandra v.d. Hout, Miranda Pater, Sandra de Moor, Sabine Walda. Meisjes (donderdag): Sandy v. Veen, Anouk Vennik, Daphne Jongeneel, Brigitte Ursem, Jiske Tuinhof, Annet Greveld, Elvira Meyboom, Linda Brou wer. Keurploeg: bij de jongsten won nen Marloes Zijl en Katja de Wit de eerste resp. de tweede prijs. Bij de 12- jarigen won Natasja Pos de medaille. We wensen al onze leden en familie gelukkige feestdagen Op woensdag 14 december 1983 werden in de groepen blauw NZ, blauw OW, zwart NZ en zwart OW resp. eersten, hr. Hakvoort-mw. Schou- te, dames Plas-v.d. Zijden, fam. Baas en dames Antonysen-Brunklaus en tweede: mw. Eichelsheim-hr. Plas, mw. Haafkens-hr. Stuker, fam. Veg- terenfam. Couzijn. van onze telefoonnummers 337839 (mw. Comaita) en 331676 (fam. v.d. Zijden) kan gebruik worden gemaakt o.a. door leden, die op woensdagavond verhinderd zijn (tot uiterlijk dins dagavond 8 uur afberichten), voor niet- leden, die willen informeren naar spelen op woensdagavond, invallen op woensdagavond voor spelen op maandagmiddag, waarmee wij den ken te beginnen op 9 januari. De bedoeling is om op maandagmid dag hetzelfde wedstrijdsysteem toe te passen als op woensdagavond, n.l. een beperkt aantal spellen en daar tussen een pauze, waardoor ook b.v. thuisbridgers gemakkelijk kunnen meedoen, in verband met het huren van de zaal noteren wij nu al graag de namen van gegadigden, zodat we kunnen zien, of er voldoende mensen zullen meedoen. De Kerst-kalender mag gezien worden Er is de komende tijd van alles te doen in de badmintonhal het Ven newater. Voor iedereen is er wel iets aantrekkelijks bij: woensdag 21 december: Kerstkla- verjasdrive, aanvang 20.00 uur. Woensdag 28 december: Oliebollen- toernooi. Donderdag 29 december: Kerstva- kantie-instuif-middag voor ieder een, die lekker wil badmintonnen èn om het eens voor de le keer te proberen. Aanvang: 14.00 uur. Kos ten: 2,50. Meenemen: zaalschoe nen en een (geleend) racket. Voor shuttles wordt gezorgd. Voor alle leeftijden. Zondag 1 januari: Nieuwjaarsvie ring met een a-la-minute-toernooi en lekkere nieuwjaarsbollen vanaf 14.00 uur in de hal en de bar. Vrijdag 6 januari: de 2e Kerstvakan- tie-instuif-middag, nu speciaal voor de jeugd. Voor verdere informatie: zie 29 december. Donderdag 19 januari: 4e klaverjas- drive, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 10 en zondag 11 maart: eerste Open Heilooër Badminton kampioenschappen. Iedere Hei- looënaar kan hieraan deelnemen. Men hoeft niet lid te zijn van welke vereniging dan ook. BRIDGECLUB KONTRAKT HEILOOËR BRIDGECLUB Uitslagen: dinsdag 13 december De voorrondens waren 2 games, singles en 2 games doubles. Er werd goed gescoord. Per klasse waren er 4 finalisten. Sommigen misten 1 a 2 pins de finale. De eindstand werd: Klasse D I: Stefan Weel 1063; 2: Diana Limbach 1043; 3: Marleen Rem 1013;4: Madelene de Wit 1011. Klasse C I: Henk Snijders 1123; 2: Charlotte de Wit 1113; 3: Roland Waagmeester 1028; 4. Sandra Poppenk 1028. Klasse BI: Sonny van Zeijl 1213; 2: Arnoud Buitenhuis 1128; 3: Bianca de Bie 1085; 4: Therese Bielfeld 1069: Klasse AI: Frank Handgraaf 1170; 2: Joost van Os 1123; 3: Peter Poppenk 1045; 4: Alex Ursem 1009. De jeugd kan weer terugzien op een fijn en, spannend toernooi en zich voor bereiden op de plaatselijke kam pioenschappen. Het ziet er naar uit dat het reuze spannend wordt. JEUGD DENDERT 1983 UIT Het laatste kompetitieweekend van basketbalvereniging Flashing Heiloo was voor de jeugdteams een groot succes. Uit 4 wedstrijden kwamen even zoveel overwinningen. De aspiranten meisjes B troffen Akrides B. Aanvanke lijk gingen de beide teams gelijk op, maar in de loop van de wedstrijd bleek Flashing Heiloo toch de sterkste. De 32-22 eindstand was dan ook zeker ver diend. De kadetten meisjes deden in hun le helft tegen Sea Devils A niet veel goeds en het was dan ook niet gek dat ze bij rust tegen een 17-23 achterstand aan keken. Ook de eerste 5 minuten van de 2e helft konden coach Bert niet tot te vredenheid stemmen. De meisjes kwa men nl. op een 3223 achterstand. Ook nu kwam echter een kentering in de 2e helft. Alle remmen werden los gegooid en de kadetten meisjes flitsten naar een riante 6338 overwinning. Met een nog groter verschil won Aspi ranten Meisjes A. Tegenstander Lions A mocht 5 keer scoren, maar zag de bal wel erg vaak door het eigen netje gaan (5610). Ook junioren meisjes A won. Na een 20—10 ruststand leek de wed strijd al in het voordeel van Flashing gelopen te zijn. Niets was echter min derwaar, de overwinning kon maar net behaald worden (2826). De senioren van Flashing Heiloo deden het niet best. Heren 1 verloor van Spaarndam 1 met 3749 en Heren 3 vijzelde het doelsaldo in negatieve zin weer aardig op door de 552 nederlaag tegen Kinheim 6. Rest mij een ieder prettige feestdagen en een leuke jaarwisseling te wensen. Voor inlichtingen: L. Hollander, Wer- kendelslaan 2, tel. 336173. HSV Woensdag 21 december: klaverjasdrive. Aanvang 20.00 uur. Handsome Eight Vrijdag 23 december: Handsome Eight - Joy Funadama. Aanvang 20.45 uur in sporthal Hoornsevaart, Alkmaar. Biljartclub La Strada Dinsdag 24 januari: The Railway - La Strada. Plaats: Café The Railway. Klaverjasclub EHK Maandag 9 januari: open drive. BSC Heiloo Donderdag 5 januari: traditionele Pannekoeken-toernooi voor peanuts in sporthal Het Vennewater tussen 9.30 - 15.30 uur. Van 12.15 - 12.45 uur kan iedereen, die wel eens peanutbal wil spelen, dat doen tijdens de pauze van het toernooi. Deel nemers: Herons, Cromtigers, Alcmaria Victrix, Foresters, Beagles en BSC Heiloo. ONDERLINGE WEDSTRIJDEN SV. GROEFSEMA Vrijdagavond j.l. startten de onderlinge wedstrijden van SV Groefsema met de judoka's geboren in 1967 en 1968 en de senioren, die tevens moesten strij den om de wisselbeker, die in het bezit was van Rik Imming. Bij de junioren eindigde op de le plaats Arjen Lief hebber, op de 2e plaats Paul Groefsema en op de 3e plaats Niels Bakker. Er was tevens een prachtige trofee be schikbaar gesteld voor diegene die het snelst een staande ippon wist te ma ken. Deze werd in deze categorie ge wonnen door Paul Groefsema. Bij de senioren eindigde in de lichtgewicht klasse als le Edwin Janssen, 2e Hans v.d. Linden en 3e Jos Swart. Zwaarge wichten: le Ton Nuyens 2e Tim Winte- rink en 3e Rik Imming. Deze judoka's plaatsten zich hiermee voor de strijd om de wisselbeker. Helaas moest Tim Winterink opgeven wegens een blessu re. De wisselbeker werd gewonnen door Edwin Janssen die deze avond geen wedstrijd heeft verloren. Zaterdagochtend om 9 uur kwamen de allerkleinsten aan bod. Uitslagen van de 6, 7, 8 en 9 jarigen licht: le Joris Le- vie, 2e Kim Koster, 3e Michel Beentjes Zwaar: le Bob van Halderen 2e Marjon van Schaik 3e Simone Philipoom. De trofee voor de snelste ippon werd ge wonnen door Bob van Halderen. 10 en 11 jarigen licht, le Jeroen van Schaik 2e Kevin Koster 3e Peter Kaandorp. Zwaar le Erik de Witte 2e John Lange- dijk 3e Julian Vijzelaar. Erik de Witte behaalde hier de snelste ippon. 12-13 en 14 jarigen licht: le Richard de Waal 2e Ton Pepping 3e Annemarie Groot. Zwaar: le Jouke Tuinhof 2e John van Wijk 3e Frank Imming. De snelste ip pon werd hier gemaakt door John van Wijk. Goed geslaagde wedstrijden die de onderlinge band van deze judoka's weer extra verstevigd. Noord-Hollandse kampioenschappen Jeroen van Schaik, die 3 weken geleden in de voorrondes in Den Helder de eer ste plaats wist te behalen van het dis- trikt Alkmaar, plaatste zich daarmee voor de finale van de Noord-Hollandse kampioenschappen, die zondag 18 december plaatsvonden in Zaandam. Ook hier draaide Jeroen goede judo partijen en wist uiteindelijk een 3e plaats te behalen. JEUGDKERSTTOERNOOI VAN BOWLINGBOND HEILOO Zaterdag 18 december j.l. is het Kerst toernooi van de jeugd van Bowling- bond Heiloo gehouden. Er waren 36 deelnemers. Het toernooi werd ge speeld in 4 klassen met handicap. Show werken heeft Le Champion de parcour- sen moeten aanpassen. De 21 km. lo pers zullen, alvorens het duingebied binnen te gaan, een ronde van 5 km. door Egmond aan Zee afleggen. Hier na volgt een gedeelte van 8V2 km heu velachtig duinparcours, terwijl de te rugweg naar Egmond via het strand (7 km) zal gaan. De laatste 500 m. gaan weer dwars door Egmond aan Zee. De deelname staat open voor iedereen: Men heeft de keuze uit een wedstrijd loop over 21 km, (start 11.30 uur in schrijfgeld f. 10,-- incl. uitslagenblad); een prestatieloop over 21 km. (Start 11.55 uur inschrijfgeld f. 10,-; uitsla genblad f. 3,-- extra); een prestatieloop over 4 km. (start 11.57 uur inschrijf geld f. 2,50) en een prestatieloop over 10 km. (start 12.30 uur inschrijfgeld f. 4,-) Inschrijving voor de wedstrijd loop dient vóór 25 dec. a.s. te geschie den door een blauwe girokaart met ver melding van geboortedatum te zenden aan: Cees Lansbergen, Veenpolderdijk 17, 1566 PH Assendelft. Voor de overi ge afstanden kan men inschrijven bij vele trimlopen of bij Geu de Jong, J. Hoeckstraat 2, 1135 GT Edam, even eens d.m.v. een girokaart. Bij de wed strijdloop is géén na-inschrijving moge lijk; bij de overige lopen wel. VELE TOPLOPERS NAAR EGMOND AAN ZEE Toerclub Le Champion is al weer en kele maanden bezig met de voorberei dingen op de twaalfde halve marathon van Egmond aan Zee. Nog vier weken scheidt de organisatie van de dag waarop deze wedstrijd, momenteel een van de grootste atletiekevenementen van nederland, wordt gehouden. Nu al heeft le Champion zich verzekerd van de deelname van de beste lange- afstandlopers van Europa. Zo zullen op 8 januari a.s. Gerard Nijboer en Ar- mand Parmantier (België) aan de start verschijnen. Ook de winnaar van vorig jaar, Marti ten Kate, zal weer aan de start verschijnen. Deze drie toplopers zullen het moeten opnemen tegen o.a. de complete Nederlandse marathon selectie, een keur van Belgische lopers en een aantal zeer sterke lopers uit Duitsland, Engeland, Noorwegen, Frankrijk, Denemarken en Polen. Naast deze groep toplopers verwacht le Champion op 8 januari 6 a 7000 wed strijdlopers en trimmers aan de start. Zij zullen deelnemen aan een van de af standen van 4, 10 of 21 km. Om deze e- norme mensenmassa te kunnen ver-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1983 | | pagina 8