•#v 4" k m (te (led m wm/s Jubileum-concert Caecilia prijswinnares zat in de zaal Glastronome 37.50 Bloembollen-tuinfeest in winkelhof 't Loo ik «Bil LÊÊÊÊÊm /*S-' Prijs Batavus bij rijwielhandel Hoebe OUD-PAPIER AKTIES BIJZONDERE AKTIES 25.- NIEUWSBLAD VOOR HEILOO c.o. Falkland Toneel presenteert voor kinderen in De Beun: "De hebberd" «L CD niet zo gewoon, wel qezond en smakelijk r-A monsieur r BONTHUIS Gebr. van der STELT Westfriese Voordeelslagerij FORD. MEER WAARD OP DE WEG. FALKLANDTONEEL alle leeftijden. Entree: f 4,- 27 oktober: 14.00 uur. 28 oktober: 13.00 uur 15.30 uur Kaarten bij: I I Wij hebben al menu's vanaf SHIP IB»» Ter ere van de toekenning van het CD - certificaat aan de zaak met het kwaliteitsassortiment delicatessen, nodigen wij u uit op 18-19-20 oktober a.s. met ons het glas te heffen op de toekomst waarin service aan u centraal staat. Tijd: Van 9 tot 6 uur Plaats: Winkelhof 't Loo 38 Heiloo, tel.072-335483 EXCELLENTE MANNENMODE Heerenweg 174 - Heiloo 49e JAARGANG No. 42 17 OKTOBER 1984 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo Telefoon 07?-330175 b.g.g. 334531 Redactie-adressen: Baafjeslaan 1. 1852 BE Heiloo - Telefoon 072-331081 Westerweg 3711852 PR Heiloo - Telefoon 072-333 75 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 12.000 exemplaren in Heiloo. Limmen. Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond a/d Hoef. Advertenties moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 55 cent (excl. BTW) Bij regelmatig adverteren AANZIENLIJKE REDUKTIE. Zondagmorgen gaf Caecilia voor een „volle bak" in theater ,,de Beun" een koffieconcert. Maar dit concert had wel iets bijzonders, want van de loterij, die er i.v.m. het 60-jarig bestaan in februari, gehouden werd trok burgemeester G. J. Glijnis de prijswinnaars. Nadat het concert begonnen was met het „Lang zullen ze leven" speelde de jeugd van Caecilia. Maar daarna werd het spannend want voorzitter C. Schoutsen kondigde de trekking van de loterij aan. De Middenstand van Heiloo had voor dit gebeurên diep in de buidel getast. In totaal waren er 38 prijzen. En waar ieder een op een feestelijke bijeenkomst en als deze op. hoopt gebeurde, de le prijswinnares zat in de zaal. Het was mevrouw Halberstad uit Amster dam, de schoonmoeder van een van de leden van Caecilia, die uit handen van burgemeester Glijnis een vi deorecorder in ontvangst mocht ne men. Na de pauze speelden de „volwas senen,, van Caecilia en werden de winnaars van de kleurwedstrijd nog bekend gemaakt. Het was een muzikale ochtend vol spanning. Uitslag trekking Jubileumloterij Heilooër Harmonie-orkest Caecilia: le prijs: 705, M. Wal-Halberstadt, Amsterdam; 2e prijs: 184, C. v. Velzen, Heiloo; 3e prijs: 802. W. Lan- gedijk, Heiloo; 4e prijs: 280, J. Cast- ricum, Limmen; 5e' prijs: 192, K. van Duin/A. Kroon, Heiloo. Overige prijzen zijn gevallen op de nummers: 130, 231, 957, 581, 527, 082, 888, 698, 789, 881, 610, 221, 166, 251, 177, 765, 503, 026, 998, 273, 157, 641, 175, 007, 815, 786, 836, 291, 563, 513, 512,123, 630. De prijswinnaars hebben reeds be richt gehad. Wij danken de Heilooër Middenstand, voor hun bereid willige medewerking, in het bijzon der: Kwaliteitsslagerij Kees Burger, Radio Bakker, Luc van Raalte, Die renspeciaalzaak J. Ranzijn, Rozing Heiloo, Alleman Herenmode, De verswinkel, Lijstenmakerij Nieuw- poort, Drogisterij en Reformzaak Jef Letschert, Schilder Bolten, Sto- matiek Krom, Pizzeria Lorenzo, Pannekoekhuis de Konkelboet, Bowling Heiloo, Rijwielhandel Boersen, Foto Kino, Mascotte Mode, Intratuin, Grutterij de Korenbloem, Kapsalon Kroon, Foto Flandria en Vishandel Tijmes. Lid Stichting Bontwaarborg Uw bontmantel veranderen en/of repareren? verzorgt alles zeer vakkundig op ei gen atelier. Tevens hebben wij de enige echte garantielabel van de stichting Bontwaarborg. Dit vignet is uw zekerheid voor vakmanschap en kwaliteit. De nieuwe wintercol lectie '84-'85 hangt gereed. Ook hebben wij bodywarmers, hoeden en vosboa's. Hertenlaan 8 - Bergen Tel.: 02208-95530 Wagenweg 11 - Haarlem bij Houtplein, tel. 023-312086 Iedere woensdag Gehaktdag: GEHAKT h.o.h. c ap heel kgOm&ïJ RUNDERGEHAKT 7 QC heel kgt .VD Iedere donderdag Biefstukdag: Botermalse PAARDEBIEFSTUK q 250 gram0.5J0 Botermalse RUNDERBIEFSTUK A Q« 250 gramH.yo Tulpencroftlaan 2, Heiloo pussen Heerenweg en Kenn.str.w DE DEEL ONTVANGT CD-CERTIFICAAT J.l. woensdag is op een feestelijke bijeenkomst in Made (N.Br.) een De Deel het C.D. Certificaat uit gereikt. C.D. is een afkorting van Combinatie van Delicatessenzaken. In eerste instantie is aan sléchts 16 winkels in Nederlanddit certifi caat uitgereikt. Na een zorgvuldig voor onderzoek, wat betreft winkel, assortiment, aantal versgroepen, verzorging, presentatie en in inrich ting kan men voor C.D. in aanmer king komen. Gezamenlijk gaan de C.D.winkels landelijk adverteren. De C.D. groep staat ook open voor nieuwe leden, die echter aan strenge toelatingseisen moeten voldoen. Men hoopfëind '86 60 C.D.win kels, verspreid over het hele land, te hebben. Om deze onderscheiding een feestelijk tintje te geven wordt u donderdag, vrijdag en zaterdag a.s. een hapje en een drankje aange boden in De Deel. 0® Automobielbedrijf G.C. KOOIJMAN BV. Dorpsstraat 7, 1901 EH Castricum Telefoon 02518-50650/50651* Oud papier actie Radboudschool Door een vergissing in de berichtgeving heeft onze oud papier actie zaterdag 13 oktober j.l. al plaats gehad. Derhalve komt de inzameling op onze vaste, derde zaterdag van de maand (20 oktober a.s.) te vervallen. Hopelijk heeft u daar begrip voor. Wij zien u graag weer op 17 november a.s. Ouderraad Radboudschool. Vrijdag 19 oktober Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, huis-aan-huis-actie Plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg. Vóór 17.00 uur. Halen op verzoek: 334088. Zaterdag 20 oktober Gymnastiekvereniging Klimop, Pastoor van Muijenweg 12, achter Bruno- gebouw. Tussen 10.00 - 12.00 uur. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar - Heiloo, hoek Kerkelaan/Wes- terweg. Tussen 9.30 - 12.00 uur. Halen op verzoek: 334088. Maandag t/m vrijdag De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tussen 8.00 - 16.00 uur. Halen op verzoek: 333600. Ook lompen. Alleen schooldagen. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00 - 16.00 uur. Halen op verzoek: 332336. Alle dagen Clemens Willibrordschool, container naast Grosmarkt 5, hoek Westerweg/ Ewislaan, alle uren. Nationale kollekte Geestelijk Gehandicapten 't Vraagt miljoenen, de zorg voor geestelijk gehandicapten. De Nationale Kol- lekte Geestelijk Gehandicapten probeert het benodigde geld bijeen te brengen. Geld voor practische en opvoedkundige thuishulp in gezinnen waar een zwak zinnig of geestelijk gehandicapt kindje is geboren of thuis verblijft. Geld voor vroegtijdige herkenning van zwakzinningheid bij jonge kinderen - er zijn vele honderden vormen van zwakzinnigheid - waardoor terstond de juiste hulp kan worden geboden. Al even dringend is geld nodig voor voorlichting aan ouders van geestelijk gehandicapten en aan allen, die zich - veelal vrijwillig - bezig houden met zwakzinningen. Het werk van de ouderenvernigingen en maatschappelijk werk mag al even min vergeten worden. Verder allerlei activiteiten om geestelijk gehandicapten, zqver dit maar enigszins mogelijk is, tot ontwikkeling en ontplooiing te bren gen, maar waar geen of weinig subsidie voor wordt verkregen. Ongeveer 45% van de kollekte-opbrengst blijft in dit rayon voor regionale en plaatselijk activiteiten t.b.v. geestelijk gehandicapten. De kollekte wordt gehouden van 22 t/m 27 oktober door middel van kollekte- envelopjes, die u deze week in de krant aantreft, geef, wat u missen kunt, wij zijn u dankbaar voor uw gift. >/WWVWVVVVVWUW^j Boekhandel Avis, Reisburo Holl. International, Barbershop Jan Braam, Hofdijkschool, Nic. Beetsschool. «r KAMAGURKA EN DE VLAAMSE PRIMITIEVEN De jacht is geopend op zijn reeds verspreide posters. Wie/ kent hem niet. Een aantal zeer succesvolle stripalbums, tekeningen in veelal literair vooraanstaande bladen, een serie optredens voor de Nederlandse televisie die wellicht nooit meer uit je geheugen te wissen zal zijn en een elpee met ...."Popmuziek" is een kleine verzameling van al wat Kamagurka heeft gepresteerd. Wat is zijn nieuwste gril? Awel hij treedt tegenwoordig op met zijn Vlaamse primitieven (o.a. Herr Seele) om zijn fans van zijn fantastische popmuziek live te laten genieten. Voor Noord-Holland is het een uni cum als de alom voor gek verklaar de Kamagurka het podium van het Brunogebouw in Heiloo betreedt. Buk Buk durft het aan zijn publiek middels Luc Zeebroek (Kamagurka's werkelijke naam) een aantal psy chische opdoffers te geven. Komt zaterdag de 20 oktober alleen als je tegen ±l1/2 uur supergekte opge wassen bent. Aanvang: exact 22.00 EIKELS ZOEKEN VOOR DE KINDERBOERDERIJ De herfst doet zo langzamerhand z'n intrede en daarmee is de tijd aangebroken dat er volop eikels te vinden zijn in parken en in het Hei looër Bos. Behalve dat daarvan leuke dingen gemaakt kunnen worden is het ook zo dat dieren er verzot op zijn. Bijvoorbeeld de dieren in de kinderboerderij aan Het Maal water. De beheerders van de kin derboerderij vragen dan ook of er kinderen zijn, die eikels willen zoe ken voor de dieren en deze naar Het maalwater brengen. Onder andere de varkens en de her ten zijn er dol op. De kinderen wordt wel verzocht niet zelf de dieren te voederen, maar om de gevonden ei kels af te geven. Dat kan tijdens de openingsuren: woensdag, zaterdag en zondag tussen 14.00 - 16.00 uur. B W HEEFT EEN EIGEN PROMOTIE-TEAM Dagelijks worden we gekonfron- teerd met promotie-teams. In Hil versum hebben bijna alle omroepen een team beschikbaar om daar waar nodig leden te winnen voor hun om roepverenigingen. Deze week start B W Supermarkten ook met een eigen promotie-team. Vriendelijke dames in een wit jogging-pak met op de voor- en achterzijde het inmiddels bekende B&W-embleem. Dus dui delijk herkenbaar. Als wij vragen aan de heer J. P. H. Hennequin direkteur B&W-super- markten wat het doel van dit promo tie-team is: "We willen op momen ten dat het winkelende publiek het niet verwacht hen verrassen met ex tra koopjes in onze supermarkten. Zo wordt gestart met het uitdelen van waardebonnen, die op de dag van uitreiking direkt guldens korting bieden op bekende merkartikelen en versprodukten". Of dit betekent dat B&W niet meer gaat adverteren, verzekert de heer Hennequin ons dat dit beslist niet het geval zal zijn. U moet dit zien als een extraatje. U bent dus gewaarschuwd, let op het B&W promotie-team, want indien u de dames tegenkomt valt er nog meer voordeel te halen in de B&W- Supermarkten dan tot nu toe het ge val is. J Gezellig en niet duur I uit eten bij Restaurant I Rijksweg 100. Limmen J Telefoon 02205-1296 of 2397 I I Wij zijn de hele week geopend: Wist u dat wij ook een prachtige Oud-Hollandse kamer hebben voor uw bruiloft, receptie, jubileum, diner etc., waar u een onvergetelijke avond of dag kunt hebben tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Wij hebben al menu's voor partijen vanaf GESLAAGD Marjolein van Houten is onlangs af gestudeerd aan de Faculteit Rechts geleerdheid van de Universiteit van Amsterdam in de richting Neder lands recht. Vrijdag en zaterdag, 19 en 20 ok tober a.s. zal winkelhof 't Loo geheel in het teken staan van de bloem bollen. Het is nu de 4e keer dat win kelhof 't Loo in samenwerking met tuintechnisch adviesburo Ruud van Haneghem een grandioze bollen- show aan het ^Winkelend publiek aanbied. Dit jaarlijks terugkerend gebeuren zal een bijzonder informatief karak ter dragen. Naast de grootste kol- lektie bloembollen van geheel Noord- Holland, met bijzonder veel nieuwe en eksklusieve soorten bloembollen, zal er naast deskundig advies een schat aan dokumentatie en infor matie gratis beschikbaar zijn. Reeds jarenlang is tuintechnisch adviesburo Ruud van Haneghem een begrip voor tuinierend Noord-Hol land en zijn adviezen betreffend samenstellen van een bollenpakket hebben de afgelopen jaren vele fraaie tuinen opgeleverd. Het plan ten van de bollen in de herfst is op zich een wonderlijke zaak. U plant een ronde bruine bol waaraan niets bijzonders is te zien. Binnen in deze bol bevinden zich reeds alle blade ren, de bloem, de meeldraden, de stampers en de kleur. Na het planten begint de bol direkt met zijn verdere ontwikkeling. De bol begint wortels te vormen, zuigt veel vocht en voedingsstoffen uit de grond en begint de neus richting aardoppervlak te werken. Vanaf half januari kunt u een schat aan bloemen, kleuren en geuren ver wachten, dan komen n.l. de eerste sneeuwklokjes, botanische krokus sen^.d. te bloeien. Het hoogtepunt ligt meestal vanaf begin april tot eind mei. Bloembollen planten geschiedt van af medio oktober tot ongeveer eind december.Bijzonder veel soorten le nen zich uitstekend voor verwilde ring en kunnen jarenlang ongestoord in uw tuin blijven staan. Winkelhof 't Loo is blij nu reeds een klein stukje voorjaar te kunnen aan bieden. Tuintechnisch adviesburo Ruud van Haneghem staat borg voor kwaliteit, advies, service en een bij zonder ruime keuze in bloembollen. Een voorbeeld? er zijn 50 soorten botanische tulpen, en een zeer groot assortiment bijgoed. Bloembollen tuinfeest in Winkelhof 't Loo, u mag het niet missen. Nadere informatie omtrent de bloembollen wordt u gaarne verstrekt onder telefoon nummer 072 - 33 24 17. Let ook op de advertentie in dit blad. r- v Jack en broekMATINIQUE, Vest UNDER COVER, Overhemd LONG DON Jas en rok KATHARINE HAMNETT Trui IN WEAR Alles verkrijgbaar bij: TALLY-HO, Raadhuisweg 13 Heiloo Schoenen, ERCOLUS en FRED DE LA BRETONNIÈRE verkrijgbaar bij: TALLY-HO Shoes, Raadhuisweg 12, Heiloo. Winkelhof 't Loo 38. 1851 HT Heiloo. Tel. 072-335483 Een toast! De heer v.d. Wateringen had bij fietshandel Hoebe aan de Stations weg 2 een fiets gekocht van het merk Batavus. Nu wil het dat deze fabriek dit jaar 80 jaar bestaat. De heer v.d. Wate ringen kon een formulier in vullen en moest daarop verschillende vra gen beantwoorden en een slagzin maken. En ja hoor, de heer v.d. Wia- teringen viel in de prijzen en kréég het bedrag dat hij voor de Bata vus had betaald helemaal terug! j T-— jrr t» _JV— „.•«.••«■"•v

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1984 | | pagina 1