Iteretifytngstiieuws Verenigingsegendo rik] Scharreleieren ven Hier en Deer Panne-Keetjes Kado Vijf maanden zomerreces voor jongerenvereniging Buk Buk OOK VOOR DE KIP LEKKER Actie 'Eieren zonder bijsmaak' (M \V Heilooër Harmonie Orkest Op 20 april 1985 houdt het Heilooër Harmonie Orkest een reünie. Alle leden en oudleden van de laatste 60 jaar zijn die avond van harte welkom. Inschrijving, kaarten en informatie bij: Cor Leen, Baetenburg 16, Heiloo, telefoon 072-336850 \v^> w®uw©(n Bij aankoop van geboortekaartjes een fraaie tegel UITKIJKPOST 3 APRIL 1985 reünie Zondagavond 31 maart om half negen ging de tapkraan op de zolder van het Brunogebouw definitief dicht. Enige schermutselingen om in het bezit te komen van de laatste glazen zolderbier waren typerend voor de sfeer: "We nloeten weg van de zolder. De tent gaat dicht", oordeelde de barploeg. Enige overtuigingskracht was nodig om ook de meest stug volhoudende bezoekers voor de laatste maal de trap af te krijgen. Tot september zal jong Heiloo moeten wachten alvorens Buk Buk de deur weer opent. Dan niet de deur aan de voorkant, maar aan de achterkant van het Bruno-gebouw. Ook kan het pu bliek niet meer naar de zolder: daar komt een kleedkamer voor artiesten, opslagruimte en een plek om te verga deren. Het jongerencafé wordt ver plaatst naar de begane grond: dichter bij de ingang, dichter bij de w.c.'s en dichter bij de grote zaal. In die grote zaal zullen weer frekwenter dan in het laatste jaar 'oude stijl' optredens zijn. Geluid-isolerende middelen voorko men dan overlast voor de omwonenden Behoefte aan grote optredens is er zonder meer. Dat bleek ook tijdens het voorlopig laatste Buk Buk-weekend. Vrijdagavond vulde Wim T. Schipper, alias Jaques Plafond, het podium voor een 'moderne avond'. Schippers heeft een ontegenzeggelijke Voorkeur voor Buk Buk. Hij betreedt niet vaak de bühne, maar als hij besluit een pro gramma op poten te zetten, dan is het Heilooër Bruno-gebouw de eerste huis vesting van de show. Ditmaal -eerder was Wim T. Schippers in december '83 in Heiloo -trad hij op met Janine van Elzakker (Wilhelmina Kuttje), Clous van Mechelen (Jan Vos) en Cees Schouwenaar (Henk Pal) om maar enkele namen te noemen. Niet van de partij was Adriaan van Dis, hoewel zijn komst wel was aangekondigd. Tot kort voor de voorstelling was men niet zeker van het al dan niet komen van Dis. Van de 280 bezoekers treurde er slechts een enkele: de wel aanwezige performers compenseerden de afwezig heid van Adriaan van Dis in ruime mate. Zondagmiddag volgde nog de slotacti viteit van Buk Buk. Dat was een super swingend optreden van de groep Gaga, die eerder beslag legde op de Grote Prijs van Nederland. Een funky Carai- bische en soms enigszins disco sound werd over de hoofden van het publiek uitgestort tot wederzijds genoegen: tot tweemaal toe moest Gaga terugkomen voor een toegift. Voorlopig dus geen Buk Buk-activitei- ten meer. De medewerkers en het bestuur van de jongerenvereniging richten zich in de komende maanden op.de nieuwe situatie. Een nieuw interieur, een nieuw geluid, kortom Buk Buk 'nieuwe stijl'. Om dat alles nog eens extra te benadrukken wordt zaterdag 6 april tussen 11.00 en 14.00 uur op de Buk-zolder een openbare verkoping gehouden. Het oude interi eur (stoelen, tafels, barkrukken e.d.) komen onder de veilingshamer. Een ieder kan hiervan getuige zijn of hiervan profiteren. Sla uw slag bij Buk Buk. LANDELIJKE 1-MEI VIERING IN ALKMAAR Woensdag 1 mei organiseert de PvdA een grootse viering met middag- en avondprogramma in De Rekere in Alkmaar. Sprekers zullen uiteraard zijn Joop den Uyl en voorzitter Max van den Berg. Daarnaast zal er veel amusement en politiek geboden worden. Op dit mo ment staat het definitieve programma nog niet vast. Wel zeker is een uitheems eetfestival, waar genoten kan worden van vele Surinaamse, Chileen se en Turkse lekkernijen. De vara-televisie zal van het middag programma opnames maken, die op 1 mei worden uitgezonden. SCOUTING-UNICEF-RALLEY Bijna 150 Scoutingleden, ouders en belangstellenden hebben zaterdag 23 maart j.l. deelgenomen aan de fiets- ralley, die door de Alkmaarse groep „De Geuzen" georganiseerd was. Deze ralley werd gehouden ten bate van de hulpakties van UNICEF in Etiopië. D.m.v. sponsoring is door Scoutingleden en anderen een grote som geld bijeen gefietst: ruim 11.00,- zal door UNICEF gebruikt kunnen worden. Mede namens UNICEF willen de leiders van de Geuzengroep de deel nemers en de sponsors hartelijk be danken voor hun bijdrage. Anita van den Berge, tel. 072-125992. EENSGEZINDHEID Zaterdag 13 april wordt door Eensge zindheid een voorjaarsconcert ge geven, en wel in de Volksmuziek school te Heiloo om 8 uur. Op de ledenvergadering dit voorjaar, is besloten om in het voorjaar, als het weer het toelaat, op de woensdag avonden op te treden in het dorp. Men heeft besloten om de muziek naar de mensen te brengen, en daar mee de oude draad van vroeger weer op te nemen. Ook kan men dit voorjaar kennis maken met de muziek van vroeger tot heden, en wel in de Oudheidkamer van Heiloo, in de maanden mei en juni. Het bestuur van Eensgezindheid hoopt dat met dit buitengebeuren ook een bijdrage geleverd wordt aan het muzikale jaar 1985. VOORJAARSVERGADERING VVV Als de voortekenen niet bedriegen kunnen we het komende seizoen veel buitenlanders verwachten. Verleden jaar was het aantal gasten 888 en men hoopt dat dat er dit jaar weer meer zullen zijn. De voorzitter van de VVV, de heer J. Zoon, beloofde dat er meer geadver teerd zou worden. Buiten de evenementen van de ver schillende winkelcentra (waar we per evenement op terug zullen komen) heeft de VVV ook haar eigen aktivi- teiten. De succesvolle fietstocht zal ook dit jaar weer gehouden worden en is nu uitgebreid met een tocht van 120 km, die van 30-60 en 90 km blijven natuurlijk bestaan. In Noord-Holland zijn in totaal 12 startplaatsen. Als beloning wordt weer een vaantje uitgereikt. En dan is er ook de bekende viswedstrijd, de winnaar van verleden jaar zal zich van zijn beste zijde moeten laten zien. heilo» Folder Nieuw is de prachtig verzorgde kleu- renfolder waarin werkelijk alle infor matie over Heiloo in staat van dokter en tandarts tot alle bezienswaardighe den en tochten die er gemaakt kunnen worden. Veel werk hiervoor is verricht door de familie Rozing die alle routes persoon lijk hebben uitgezet. De folder zal nog voor de Pasen in Nederlands, Engels en Duits op het VVV kantoor verkrijgbaar zijn a f. 0,25. FEDERATIEVE VROUWENRAAD HEILOO Woensdagavond 20 maart hield de F.V.R. Heiloo haar gezamenlijke avond voor leden van de aangeslo ten organisaties. Mevr. A.I. v.d. Dool, de nieuwe voorzitster van de raad, kon niet, zoals aangekondigd, de heer Boogert van de politieschool te Amsterdam verwelkomen, om dat deze ziek was. In zijn plaats kwa men de dames W. Seppenwolde en R. Kesteloo van de werkgroep Pre ventie Alcohol en Drugs. In haar openingswoord zei de voor zitster dat het de Nederlanders wa ren die bijna twee eeuwen geleden de opium naar China brachten en dat het juist weer de Chinezen waren, die hier na de tweede wereldoorlog de opiumkitten in Amsterdam hadden. Mevr. Seppenwolde begon haar be toog vanuit de doelstelling: het be spreekbaar maken van alle soorten» drugs. Na de pauze toonde mevr. Kesteloo vele van de genoemde stoffen via dia's. Er werd ruim gebruik gemaakt van de gelegenheid om vragen te stellen. PvdA-byeenkomst met 2e kamerlid Henk Vos. Woensdag 3 april: openbare ledenvergadering van de PvdA afd. Heiloo in de bovenzaal van d'Oud Inn, Heerenweg 142, aanvang 20.00 uur. Gastspreker is Henk Vos, 2e kamerlid voor de PvdA. Hij spreekt over de gevolgen van het bezuinigingsbeleid voor de minst draagkrachtigen. Katholiek Vrouwengilde. Dinsdag 14 mei: jaarlijkse uitje naar Paleis 't Loo (en niet zoals eerder vermeld op maandag 13 mei i.v.m. sluiting van het paleis op maandag). Opgeven kan bij mevr. van Broeckhuizen (334944). Sociëteit Alleenstaanden Heiloo. Maandag 22 april: de dames Piet en Greve spreken over voetverzorging aan de hand van dia's. Aanvang 20.00 uur in het Open Huis. Toegang f. 2,50. Vrijdag 26 april: bowlingavond in Bowling Heiloo. Opgeven kan via de onderstaande telefoonnummers. Kosten f. 5,00, aanvang 20.30 uur. Inlichtingen: tel. 332136 of tel. 331097. Activiteiten van de beide bonden voor ouderen. Woensdag 10 april: dansen. Donderdag 18 april: sjoelen. Woensdag 24 april: dansen. Donderdag 2 mei: fietstocht. Woensdag 8 mei: dansen. Woensdag 15 mei: slot bingo. Zaterdag 25 mei: slot dansen. Woensdag 29 mei: sjoelen. Donderdag 30 mei: bustocht. 0) I D) J NEDERLANDSE CHRISTENVROUWENBOND Het ééndagsbestuur, bestaande uit de dames Boll, de Groot, den Hartogh, Hekman, Loch en Posch, verzorgde de avond van de NCVB op 26 maart j.l. De dames hadden reuze hun best gedaan en het was een erg gezellige en leerzame avond, met als onderwerp: "Heiloo door de eeuwen heen". Na de opening met bijbellezing, ge zang en gebed, volgden diverse mede delingen, waaronder de aankondiging van een excursie op 21 mei naar Schoorldam waar een weefatelier en een cactuskas'bezocht zullen worden. (Leden kunnen zich hiervoor opgeven bij mevr. Brandsma, tel. 330129). De door mevr. Bult gemaakte affiche voor het 65-jarig bestaan van de NCVB is na een provinciale selektie uitgeko zen om deel te nemen aan de landelijke wedstrijd. Mevr. den Hartogh had een lezing gemaakt over het ontstaan en de historie van de"Parel van het Kenne- merland" Heiloo (heilig bos) door de eeuwen heen. Voor muziek uit de 18e eeuw zorgden de dames Boll (viool) de Groot (piano) en Moerbeek (.zang) die op voortreffe lijke wijze enkele duetten van Mendel sohn en Fr. Abt en liedjes van Th.Arne ten gehore brachten. Na de pauze werden de leden in groepjes verdeeld om deel te nemen aan een leuke quiz over het Heiloo van nu. Tot slot speelde mevr. Boll heel knap nog enkele liedjes op een "zingende zaag". De presidente dankte de dames harte lijk voor de geslaagde avond en bood hen een bloemetje aan. KATHOLIEK VROUWENGILDE Het katholiek vrouwengilde St.Monica heeft haar jaarlijkse koffieochtend gehouden in de koffiekamer van de Moedergodskerk, vooraf gegaan door een eucharistieviering v.w. Maria boodschap. Deze ochtend liet de heer Rozing zelf gemaakte films zien van het veertigjarig priesterfeest van zijn broer pater pé Rozing op 't eiland Flores. Het is voor de pater en de familie een prachtig feest geweest, aldus de heer Rozing en het is natuurlijk ook een schitterend eiland om te filmen. Pater Rozing heeft daar zelf een pastorie gebouwd en ook vanuit de hoge bergen een waterleiding aange legd. Daardoor heeft de hele omgeving waar de pater woonde, schoon water en geen hongersnood meer. Ieder kan daar, door de bevloeiing, z'n eigen voedsel telen. De pater was ook begonnen met de bouw van een zieken huis ,,want", aldus de heer Rozing^ broer pé heeft gouden handen". Deze projecten heeft de heer Rozing ook gefilmd en laten zien, waarbij hij zeer enthousiast vertelde over de wer ken van zijn broer die nu rustende is. Eieren zonder bijsmaak Gewone eieren komen uit legbatterijen, waar de kippen samengeperst in kooitjes zitten. Scharreleieren komen van kippen die vrij kunnen rondlopen, scharrelen en vliegen. U, als konsument, bepaalt door uw keus hoe de boer zijn kippen houdt. Een konsument met smaak kiest natuurlijk voor scharreleieren. dierenbescherming Wilt u de strijd tegen de legbatterij nog meer steunen, maak dan tenminste f 4 - over op giro 5597940 t.n.v. Aktie "Scharrelei", postbus 448, 6500 AK Nijmegen. U ontvangt dan van ons alle informatie over scharreleieren een fraaie poster. TREKTOCHT DOOR INDONESIË EN KLEIN-AZIË Een rondreis per trein, boot en bus, gezien en nu vertelt door Anton Roet uit Noord-Beemster, met dia-projek- tie. Deze rondreis kan men meemaken op zaterdag 20 april in het Open Huis. Een bijeenkomst welke georgani seerd wordt door het Nederlands Instituut Volksontwikkeling en Na- tuurvriendenwerk. Op Java bezoeken wij een Hindoe tempel. Op Sumatra een op 900 m hoogte gelegen kratermeer. Via Maleisië gaan wij naar Thailand, het zonnige eiland met palmen Ko Samui en zo door naar Kanchanaburi. Hier bevindt zich de brug over de Kwai. Via Bangkok en India komen wij te Nepal alwaar wij met de vriendelijke bevolking kennis maken. Tot besluit een voettocht naar de hoogste berg van de aarde, de Himalaja. De aanvang is 8 uur. De entreeprijs voor leden van het NIVON is 1,50, voor niet-leden 2,50, en scholieren RUSLAND: NIVON TROK TWEE VOLLE ZALEN Het onderwerp "Een andere kijk op de Sovjet Unie", een film- en dia avond van het Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuur- vriendenwerk, trok zoveel belang stelling, dat twee kleine zalen van het Open Huis (de grote zaal was niet beschikbaar) "bom" vol kwamen te zitten. Er waren twee causeurs: de journalist Marius Hofhuis met twee films en Jaap Sterk met dia's beiden uit Bergen. Hofhuis, een vlot en enthousiast spreker, begon zijn inleidend praatje met te vertellen hoe hij er toe ge komen was om naar Rusland te gaan. Over contacten met de Rus sische Ambassade naar aanleiding van een tentoonstelling in Bergen. Russenmonument, Russenweg en Russenduin, herinneren nog aan het verblijf van het Russische leger in de omgeving van Bergen rond 1800. Spreker zei, dat hij betrekkelijk vrij was in 't filmen tijdens zijn reizen. Dat liet hij ook zien in zijn drie kwartier durende films over Moskou en Leningrad. Vooral opnamen van momumentale gebouwen, kerken en een schat van prachtige beelden, vooral in Leningrad. Jaap Sterk reisde per vliegtuig en touringcar van het uiterste Noord den, Leningrad, naar het uiterste Zuiden, Irkoetsk en Alma-Ata. Hij toonde ontelbare opnamen van prachtige architectuur, welke tot uiting zijn gekomen in kerken en moskeeën en het ontwerpen van beeldengroepen. Hem kennende, vertelde Sterk natuurlijk ook over land en volk van Rusland. Hoe fraai het landschap is in de zuidelijke re publieken van de Sovjet Unie. Hoewel momenteel al ruim 25% van de consumenten scharreleieren koopt in de levensmiddelenzaken, hebben bakkers en restaurants tot nu toe nauwelijks op deze groeiende voorkeur van de consument voor het scharrelei gereageerd, zo verklaarde de Nederlandse Vereniging tot Be scherming van Dieren. Deze bedrij ven gebruiken volgens de Dierenbe scherming jaarlijks honderden mil joenen eieren die afkomstig zijn uit de legbatterij, waartegen grote maat schappelijke weerstanden bestaan. Ook zijn er enkele grootwinkelbe drijven die hun klanten nog steeds geen scharreleieren aanbieden en hen daardoor de mogelijkheid van een eigen verantwoorde keus ont houden. Redenen voor de Dierenbescherming om te starten met een aktie voor het scharrelei onder het motto Eieren zonder bijsmaak". Zij richt zich met deze aktie natuurlijk ook tot de con sumenten zelf, die uiteindelijk door hun koopgedrag bepalen of de leg batterij al dan niet vervangen wordt door de diervriendelijkere scharrel- schuur. De Dierenbescherming vindt het weinig elegant dat, ondanks de af keer van het legbatterijsysteem on der brede lagen van de bevolking, de bezoekers van restaurants en de gebruikers van bakkerijprodukten in de praktijk nog steeds gedwongen worden om batterij-eieren te consu meren. Zij dringt er daarom bij bak kers en restaurants op aan om in plaats van batterij-eieren, scharrel eieren te gaan gebruiken. Hiertegen bestaan immers geen bezwaren bij het publiek. Op verzoek van de Dierenbescher ming zijn onlangs enkele bakkers en restaurants op scharreleieren over geschakeld. Het betreft twee bakkers met een jaarlijks gebruik van 100.000 en 50.000 eieren. Voorts hebben drie restaurants besloten om voortaan hun gasten slechts scharreleieren aan te bieden. De Dierenbescherming verwacht dat in de toekomst meer be drijven dit voorbeeld zullen volgen. De aktie Eieren zonder bijsmaak" zal onder meer bestaan uit voorlich- tingsakties bij de grootwinkelbedrij ven die nog geen scharreleieren ver kopen, het plaatsen van advertenties en het schriftelijk en telefonisch be naderen van bakkers en restaurants. Soortgelijke akties worden in Duits land en Engeland gehouden. De Diplomaan Er slaagde eens te Loon op Zand een jong'ling voor zijn Middenstand" Zijn leraar gaf hem toen de raad: Studeer nu dóór van vroeg tot laat, want 't leven dankt slechtfe zijn aroma aan 't halen van een vakdiploma." Men heeft de jongeling sindsdien geen avond meer op straat gezien, hij haalde akte A tot Z; jawel, het hele alfabet hing op zijn kamer, ingelijst; en toen de bolleboos - vergrijsd - en vóór hij tijd vond om te leven - doodziek werd, zuchtte hij nog even: ,,Wat is het leven mooi geweest", en gaf gediplomeerd de geest... ALS JIJ... Als jij 'm soms graag smeren wilt, zal ik je heus niet flemen: Blijf bij me" neem de benen maar, ik zal de wijk wel nemen. Wanneer jij aan de haal wilt gaan, zeg ik: Ik wil je groeten". Knijp jij er g'rust maar tussen uit, ik maak mij uit de voeten. Vertrek jij met de noorderzon, dan zal ik heus niet kniezen, en kies jij graag het hazepad, welnu, ik pak mijn biezen. Meen niet, als jij je hielen licht, dat ik begin te razen, ik poets de plaat wel, maar k zal nooit voor jij de aftocht blazen. Plagiaat Een dameskapper uit Ten Boer kreeg op een land'lijk kapconcours voor zijn prestatie - een creatie op het terrein der ondulatie - de éérste prijs en wist zich toen een trotse landsgolfkampioen. Doch zie! een kapper uit de streek die daags daarna de krant bekeek, sprong - wijzend naar 't bekroond ipodel - haast uit zijn dameskappersvel en schreeuwde: ,,'t Is een grove schand', 't zijn zuiver golfjes naar mijn hand, ik zie het met mijn ogen, die ploert heeft plagiaat geplogen!" DE SADIST Opa mocht graag uiltjes knappen, o, hij was toch zo'n sadist, en hij meende dat geen sterf'ling van dat uiltjes knappen wist. Maar een buurman kwam er achter en die zei: ,,'t Is een schandaal, 'k geef het aan bij de politie, 't kost U een proces-verbaal." A Opa smeekte om genade doch zijn smeken bracht geen heul; 't werd een rechtszaak en ter zitting schold men hem voor dierenbeul. Hij kreeg honderd gulden boete ,Dat nóóit meer'dacht Opa toen. Uiltjes knappen wordt te kostbaar, 'k kan goedkoper dutjes doen"... bij Drukkerij Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo, tel. 330175 EERSTE SNORKEL-DIPLOMA'S UITGEREIKT BIJ ZWEMBAD LOOS Geheel nieuw bij Zwembad Loos zijn de diploma's: snorkelen van de Ned. Onderwatersport Bond (N. O.B.). Zwembad Loos liet zaterdag 30 maart 6 kandidaten voor dit spectaculaire diploma afzwemmen in "De Witte Brug" te Castricum. Alle zes slaagden voor dit diploma. Verder werd er afgezwommen voor: overlevingszwemmen brons, af stand zwemmen: 200m en 1.000 m: medaille zwemmen voor brons en zilver en 2 kandidaten voor lan ge afstand zwemmen: 5.000 m 200 banen). Alle kandidaten slaag den en 66 gelukkige jongens en meis jes gingen met een diploma naar huis. Snorkelen diploma A. N.O.B. Robert Groeneveld, Mirjam v.d. Laan, Esther v.d. Laan, Marianne Kareis, Helene Meuleman, Alex ander v.d. Veer. Medaille Brons: Christa Kuijper, Mireille de Rooij, Ursela Beets, Minouk Bartels, Chiela Alberts, Victor Alberts, Monique Wijn beek, Annet van Hoorn, Lambert Meuleman, René Bark, Marieke Rozing, Madou Buwalda, Inge Jon ker, Astrid Cousel, Rolf Schürer, Daphne Jongeneel, Bas Swüste, Lian Rozing, Jeske Schouten, Ja- co Poldervaart. Medaille Zilver: Gerbrand Swart, Sander op de Weegh, Marcha Jon ker, Loek Frederiks, Mariska van 't Veer, Janneke Swüste, Joost» Sengers, Kees Jan Hoogland. 3e Brevet Overlevingszwemmen: Jacqueline Smit, Barbara Kaas jager, Sjoerd Hoogland, Sandra van Weele, Marije van Zomeren, Linda van Rozendaal, Gonda Stien- stra, Saskia Westerwal, Githa Swart, Simone Hanraads, Jos Bakker, Michel Schouten, Marscha Bos, Anika Jonker. 200 meter afstandzwemmen: Lies- beth Kager, Yoeri Sanstra. 1000 meter: Jeroen Oeloff, Jurjen van der Laan, Pieter Volgers, Ro nald Bakker, ALexander van der Veer, Martin Kaasjager, Joshua Hörchner, Manon van der Laan, Sandra Bolten, Ina Edens, Laurien Klein Nulend, Caroline Smit, Mar- jon Lomans, Susan Bod. 5000 meter: Peter van Saase, Made- lein e Lübberink. EFFECT-JEUGD HEEFT TOEKOMST Het jeugdbeleid van de volleybal vereniging Effect begint zijn vruch ten af te werpen. Hebben de meisjes B in poule 1 de leiding, bij meisjes B2 is het al net zo en als alles volgens plan loopt, wordt dit team op 9 april kampioen. Meisjes C en jongens D, die beide in de eerste helft op de vierde plaats eindigden, zullen ook in de top vier van de poule eindigen. Hekkesluiter zijn jongens A en B, die in de onderste helft van de kom- petitielijst hun strijd voeren, waarbij aangetekend moet worden dat jongens A deelneemt aan de districts kompetitie. Al met al een aktieve jeugdafdeling, die nog plaats biedt aan enkele en thousiaste volleybalsters en volley ballers in de leeftijd van 12 tot 16 jaar. Voor opgave en informatie: bel Eltjo Rijks, tel. 334767. DAMESBRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslag 27 maart (3e periode, 3e zitting): A, 1. v. Twuijver-Daudey, (55) 62VS; 2. Janssen-de Wit/Rootjes-Agste- ribbe, 51 VS; 1. Roozen-Schaffer, 58VS; 2. Toby-Toby, 54. B, 1. Löhr-Schoenmaker, 57; 2. Brugman-Groen, 54. 1. Stark-Meije- ring (55) 59V2; 2. Cornelisse-de Wild, 53. C, 1. Eberson-Vijn, 58VS; 2. Broks- ma-Blikslager, 54 VS. 1. Frugte- Kemper, 67VS; 2. de Jager-de Wilde, 58. D, 1. Roos-Maas, 56VS2. Peere boom-Neijens, 51. 1. Dames Tuin stra, 6OV2; 2. Pohley-Krieger, 57VS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 10