Politieberichten Gemeentezetten Hieuws voor ouderen m Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen Geen Uitkijkpost ontvangen? 'Vandalisme, we kunnen er samen iets tegen doen' ERKENDE 1HUIZERS Fa. J DE GRAAFF theek UW i. tandarts SCHUMACHER afwezig van 27 T/M 31 MEI ij Overige collega's in S Heiloo nemen waar. wvwywMW t DR. WILLEB00RDSE WILLEB00RDSE is afwezig op 17 MEI Waarneming overige huisartsen. k vvaarne hu Bel 's donderdags: 072-330175 DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" De formatie What's in a name speelt morgen in 't Kroegje. UITKIJKPOST 15 MEI 1985 Hoe verspreidde het chistendom zich in Nederland Met het oog op het Pausbezoek aan ons land, is het wellicht interessant wat meer te weten over de ontstaangeschie- denis van het Christendom in Neder land. Velen zullen misschien niet bekend zijn met het feit, dat Willi- brord- voor Heiloo geen onbekende - door de toenmalige Paus vanuit En geland naar de lage landen werd ge stuurd om het Christendom te ver spreiden. Hij landde aan de monding van de Rijn en stichtte her en der, op vrijwillige basis geloofsgemeen schappen. Later onder het rijk van Karei de Grote volgde de massale kerstening, waarbij onder leiding van deze kerk vorst staat en kerk een eenheid vorm den. Na de voor de kerk rustige Mid deleeuwen begonnen zich binnen het bolwerk van macht en zekerheid scheu ren te vertonen. Met name denkers als Erasmus, Luther en Zwingli stelden vragen in woord en geschrift en zaai den hierdoor twijfel. Deze vonden sluipsgewijze erkenning, hetgeen re sulteerde in geleidelijke afsplitsingen. Dit is in een paar zinnen weergege ven op welk onderwerp de boeken- presentatie in de tentoonstellingshoek de afgelopen en de komende 2 weken is gericht. Op de ontstaansgeschiede nis en verdere uitbouw van het Chris tendom in ons land, met zijn splitsin gen en afsplitsingen. Vanaf de eerste stap van Willibrord in deze streken tot aan de huidige ontwikkelingen in Nederland, waarbij, zeker in dit land, de invloed van Calvijn niet mag worden vergeten. Carlav.d. Bibliotheek. Wekelijks wordt in de rubriek 'Politie berichten' in de Uitkijkpost wel melding gemaakt van enkele (kleine of grote) vernielingen. De schadepost voor de gemeente, instellingen, verenigingen en particulieren loopt jaarlijks op tot een bedrag met zes cijfers voor de komma. Het is dat hoge bedrag aan herstelwerk zaamheden -en natuurlijk het ontsieren de effect voor de gemeente die als slogan voert 'Heiloo is mooi, houen zo' -dat enige jaren geleden de aanzet gaf voor de oprichting van een speciale werkgroep, die zich moest buigen over de bestrijding van vandalisme in Heiloo. Die werk groep nu treedt evenals twee jaar gele den naar buiten met een project voor vijfde- en zesdeklassers van het basison derwijs. Ditmaal krijgen de klassedocenten niet alleen een lesbrief aangereikt. Het twee de project van de werkgroep ter bestrij ding van vandalisme in Heiloo biedt ook mankracht. Twee werkloze onderwijzers de heren R. Boerlage en J. Kreb, waren bereid om als vrijwilliger medewerking aan het project te verlenen. Zij hebben zich samen gebogen over de problema tiek en kwamen in overleg met de werkgroep tot de volgende opzet. Het project 'Vandalisme' duurt naar schatting drie weken. Elke week is er een themales, die op een bijzondere manier bij de leerlingen worden geïntroduceerd. De eerste les, gegeven door of de heer Boerlage of de heer Kreb, heeft als uitgangspunt een science film, waarin het onderwerp vandalisme wordt uiteen gezet. De tweede les, in week twee van het project, wordt verzorgd door de rijkspolitie Heiloo. Aan de hand van een diaserie met begeleidende tekst, welke werd gemaakt door leerlingen van het voortgezet in Zaanstad, kunnen de Heilooër leerlingen zien welke gevolgen vandalisme in de (Nederlandse) praktijk heeft. De laatste themales tenslotte wordt er opnieuw een diaserie vertoond, maar nu met dia's van vernielingen in Heiloo. De serie werd gemaakt door de gemeentelijke dienst openbare werken. 'Vandalisme, we kunnen er samen iets tegen doen'. Dat is het thema van het tweede project ter bestrijding en voorko ming van vandalisme in Heiloo. En niet alleen de leerlingen van de vijfde en zesde klas hebben met het project te maken. Het is de bedoeling om in de eerste week van het project een informa tie-en discussie-avond te beleggen voor ouders en andere belangstellenden. Voor hen is dan ook een informatieve folder beschikbaar. Ook is er het idee om het project te besluiten met een expositie in de bibliotheek met werk stukken van de leerlingen en materiaal van de politie en openbare werken. In een volgende Uitkijkpost komen wij uitgebreid terug om het anti-vandalisme project in Heiloo. GESLAAGDE BEJAARDENTOCHT Onder ideale weersomstandigheden werd vorige week donderdag de be- jaardentocht gereden. Als altijd weer een tocht vol verrassingen, hoewel de eerste stop voor de organisatie wel de grootste verrassing bleek te zijn. Er zou koffie gedronken worden in de om geving van Hilversum in Anna's Hoe ve. De voorzitter van het comité „Au totocht Bejaarden", de heer C.A. Roe mer, die niets aan het toeval overlaat, belde de dag te voren nog even om te zeggen, dat er toch op gerekend was dat er met ruim 300 mensen koffie ge dronken werd. Daar moest hij maar niet op rekenen, want Anna's Hoeve was overgegaan in andere handen en zij hadden een andere groep geboekt en aan (schriftelijke) afspraken van de vorige eigenaar hadden zij geen bood schap (over service gesproken). Maar dankzij de grote inzet van Star- coach, o.l.v. Gerard Kuyt, werd bij ,,de Struik" in Hoevelaken op zo'n kor te termijn een nieuw onderkomen ge vonden. Nadat de koffie daar uitstekend ge smaakt had ging de tocht via Amers foort naar Barneveld via Lunteren en Veenendaal naar Houten. Daar pas seerden we een huis ,,Het Vagevuur" en reden via de Kruiseweg naar Res taurant ,,De Engel". De tocht daar naar toe was schitterend. De bloesem- bomen stonden veelal in volle bloei. We passeerden zomaar, ergens een paar- detram met daarin een gezelschap in klederdracht, een prachtig gezicht. Maar wie denkt dat het feminisme aan deze omgeving voorbij gaat, heeft het mis, want in een van de tuinen stond een „vrouwelijke" vogelverschrikker. Nadat we in „De Engel" ons lunch pakket gebruikt hadden, ging de tocht richting „Motel Akersloot", waar ge zellig geborreld en het diner gebruikt werd. Hier was het dat de heer Roemer verschillende mensen bedankte. In de eerste plaats felicitaties voor het bruidspaar Schneiders, dat binnenkort hun 50-jarig huwelijk viert. Een woord van dank voor hun aanwezigheid voor burgemeester Glijnis met zijn echt genote en Wethouder Dekker. De heer Jan Beets, die al 29 jaar voor de EHBO meerijdt en al de mensen die mee wa ren en er voor gezorgd hadden dat alles zo op rolletjes liep. Voor mevr. Bammes (93) die voor de 55e keer mee reed, was er weer een bloemetje en ook mevr. Hendriks werd in het zon netje gezet. Tot slot bedankte mevr. Schoehuys de heer Roemer voor al zijn uitstekende zorgen. Bij binnenkomst in Heiloo stonden weer velen te zwaaien. Muziekkorps Nijenburg zorgde voor vrolijke muziek en verderop speelde het Trompetter korps Heiloo en waren ook de majo rettes aanwezig. En hiermee was dan aan de 59e bejaardentocht weer een einde gekomen. INBRAKEN Bij een inbraak in de Sint Jan-mavo werden drie cassetterecorders, bijbeho rende speakers en 24 bandjes gestolen. Viermaal werd een fiets ontvreemd. Vanaf een erf werd een boodschappen tas gestolen. De Konkelboet kreeg onge wenst bezoek. De politie heeft hiervoor een persoon aangehouden, maar deze heeft niet bekend. Bij snackbar Het Hoekstuk werden geld en boxen gestolen Uit het onderkomen van de Ponyclub werd snoep gestolen. De politie ontdekte een inbraak bij restaurant Lotus in 't Loo. Een 28-jarige Alkmaarder is aange houden en heeft inmiddels bekend. De man had al eerder bij Lotus ingebroken. STEUNFRAUDE In samenwerking met het GAK heeft de politie een 39-jarige Heilooënaar aange houden, wegens oplichting van de socia le verzekering. In de periode 1981-1984 heeft de man inkomsten verzwegen en derhalve ten onrechte f. 146.000,-- aan uitkeringen ontvangen. De man heeft bekend. KIJKDAG Zaterdag 18 mei is er weer een kijkdag voor gevonden cq zoekgeraakte fietsen. Tussen 11.00 en 12.00 uur kan men op het politiebureau kijken of een zoekge raakt rijwiel soms aldaar gestald is. VERNIELINGEN Geparkeerde auto's langs de Westerweg, Pastoor van Muijenweg en Heerenweg waren het doelwit van vernielzuchtigen. Vier ruiten werden stukgeslagen. OPGELOST Een persoon heeft bekend ingebroken te hebben bij een auto, die nabij 't Loo was geparkeerd. Van de inbraak is echter geen aangifte gedaan. De politie heeft een jongen aangehouden, die tweemaal heeft ingebroken bij boekhandel Het Hoekstuk. Twee aangetroffen fietsen konden dankzij de postcode bij de eigenaars worden teruggebracht. BERM A9 Vanaf heden zullen er gedurende vier weken werkzaamheden plaatshebben aan de rijksweg A9. De reconstructie van de middenberm staat op het pro gramma. Gedurende de werkzaamhe den, dagelijks tot 19.00 uur, zal één rijstrook voor het verkeer worden afge- UNIE VAN VRIJWILLIGERS De Stichting Unie van Vrijwilligers heeft ten doel: "Het bevorderen en verlenen van maat schappelijke hulp door vrijwilligers, met menselijk kontakt en kontinuïteit in het werk als voornaamste kenmerken". De Unie van Vrijwilligers is een hulpver lenende organisatie, die zich inzet voor zieken, bejaarden en gehandicapten. Het doel van het vrijwilligerswerk voor en met bejaarden(ouderen) is het ver sterken of herstellen van de kontakten met de buitenwereld, het voorkomen van vereenzaming, het stimuleren en uitbrei den van interesses en er voor zorgen, dat de "kliënt" -waar nodig- hulp krijgt of zichzelf kan helpen. Warme maaltijd voorziening "Tafeltje Dekje". De Unie van vrijwilligers, komt één maal per week bij de gebruiker van de warme maaltijd om eventueel af te rekenen en een praatje te maken. Er kan over de warme maaltijd gesproken wor den maar er kunnen ook geheel andere kontakten uit ontstaan. In de verzorgingstehuizen "de Loet" en "Overkerck" verzorgen wij de bingo middagen, die door de bewoners van Hoog en Laag ook kunnen worden bezocht. De Unie van Vrijwilligers is tevens aangezocht door de Nederlandse Blin den Bibliotheek te Den Haag om: - bekendheid te geven aan het gesproken boek door middel van lezingen in bijv. bejaardenhuizen; - nadruk te leggen op het feit, dat niet alleen blinden maar ook "zij die in hun leesvermogen beperkt zijn" van de bi bliotheek gebruik kunnen maken, zoals reuma-patiënten, multiple-sclerose pa tiënten; - bezoek te brengen aan "kliënt" en helpen met wenslijsten opstellen, om gaan met cassette-recorder, informatie verstrekken. Dit alles valt onder het projekt "Luisterend Lezen". Het projekt Gehandicapten, omvat in Heiloo het begeleiden van visueel gehan dicapten bij Engelse conversatielessen, bij handwerken. Eenmaal per maand organiseren wij op verzoek van een grote groep visueel gehandicapten een gezelli ge avond. Een Tandemtocht of een bezoek aan een museum of een picknick in de duinen, verzorgen wij ieder jaar een maal. Een grote groep vrijwilligers bezoekt regelmatig bewoners van het Psychia trisch Centrum en helpen daar om soos-middagen gezellig te maken en begeleiden het kerkbezoek e.d. Indien u kontakt met ons als UW wilt hebben, om door ons bezocht te worden of u wilt zelf als medewerker met ons aan het werk gaan, u kunt ons altijd bereiken bij het sekretariaat van de UW, Harrelaers 9, tel 337098 en op onze kantooruren maandag, woensdag en vrijdag tussen 12.00 en 14.00 uur, tel. 335296. sloten. De politie adviseert een ieder, die richting Haarlem/Amsterdam reist, via Limmen-Uitgeest te rijden. ONTSNAPT Naar aanleiding van de ontsnapping van twee gevangenen uit gevangenis Schut- terwei te Alkmaar heeft de Heilooër politie vorige week het Heilooër Bos doorzocht. De speuractie leverde niets op. De twee zijn nog steeds niet gevon den. PAARD OP HOL Een paard wierp in het Alkmaarse Oranjepark zijn berijdster van zich af en sloeg via de Tolweg en de Kennemer- straatweg de richting van Heiloo in. In de Kerkelaan kon het dier bij de teugels gevat worden. Er deden zich geen ongelukken voor. DIVERSEN Bij een verkeerscontrole werden vier bekeuringen uitgedeeld. Een aanrijding zonder letsel had plaats op de Kenne- merstraatweg ter hoogte van de Groene- laan. Een afslaande auto verleende geen voorrang aan een rechtdoorgaande bromfietser. Tussen politie en dierenbe scherming is een discussie gaande wat te doen met loslopend aangetroffen hon den. De politie brengt de dieren naar het asiel, de dierenbescherming wil de die ren eerst enige tijd onder haar beheer hebben. Dat is echter geen regel in de gemeente Heiloo. Een voorlichtingsa vond voor bedrijven en winkeliers over winkeldiefstal werd door de aanwezigen als zeer nuttig ervaren. Op de Rijksweg A9 werd een in Amsterdam gestolen auto aangetroffen. GEVONDEN VOORWERPEN Gevonden voorwerpen in de periode van 22 april 1985 tot en met 5 mei 1985. Goederen afhalen op woensdag- en zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. 1 huissleutel met sleutelhanger; 1 mest vork; 1 parkiet; 1 grasparkiet; 1 sleutel tje; 1 passerdoos; 1 handschoen; 1 porte- monnaie met geldsinhoud en rekening apotheek; 1 bankbiljet; 1 achterdeur sleutel; 1 kindersportschoen; 1 bankbil jet; autosleutels; 1 tas met kledingstuk ken; 1 dameshorloge; 1 kater; 1 wollen shawl; 1 dameshorloge; 1 tas-etui; 1 portemonneetje inh. bonnetjes; 1 fiets pomp. «VWWVWi WAW//AVWAWAV AV/AVAVAV DE BASSEROET SPEELT MUSICAL Op kleuterschool 'De Basseroet' werd vrijdagavond 10 mei een alleraardigste musical opgevoerd door de kinderen van deze school. Deze musical, ge naamd "Fijn dat er kabouters zijn" was door de juffen ingestudeerd met de kinderen en het resultaat was voor treffelijk. Er waren uiteraard veel leuk verkle de kabouters met grote witte baarden, maar ook diverse opa's en lieve omaatjes, spelende kinderen en vier stoere politiemannen. Daarbij nog een echt lijkende orgelman met een zelf gemaakt orgel en een allerliefst tover- feetje. De liedjes waren prima ingestu deerd en het geheel was een groot suc ces. Complimenten voor deze grote zangers, maar ook voor de juffen en de moeders, die gezorgd hadden dat de kinderen zo leuk verkleed waren. Na afloop kregen de kinderen, zoals gebruikelijk bij artiesten, allemaal een bosje bloemen en de toeschouwers een kopje koffie met koek. HEMA HEEFT AFDELING KLANTENSERVICE In de Hema, in de Winkelhof 't Loo, is een afdeling klantenservice gekomen. Bij de Hema kan geruild en terugge geven worden, dit gebeurde tot nu toe aan de kassa en was nogal tijdrovend. Dit probleem is nu opgelost doordat dit soort zaken nu allemaal bij de klan tenservice kunnen gebeuren en dat niet alleen: Garantiebonnen, het be stellen van onderdelen, het ontwikke len, afhalen en nabestellen van foto's. Tevens kan men videobanden bij de klantenservice verkrijgen. Kortom, wat voor informatie U ook hebben wilt, wendt U dan tot de afdeling „klanten service", deze post is permanent be zet, alleen in de Hema. Heiloo - Handelsweg 7a Tel. 072-331025 Alkmaar - Emmastraat 93 Tel. 072-129045 VERHUIZINGEN geheel verzorgd PIANO VER VOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS Aanhankelijk lapjespoes Zijtje, 9 maanden oud, gesteril. Zeer aanhankelijk zwarte poes .Roet je, 1 Vi jr. gesteril. Leuk zwart/witte kater ,Tom, 2 jr. gecastr. Zwart/witte poes Betsy, 3 jr. gesteril. Lieve grijze poes, beetje wit, 5 jr. ge steril. Aanhankelijke licht cyperse poes ;Timmy, 4 jr. gesteril. Zeer aanhankelijke lapjespoes ^er ge, 4 jr. gesteril., mist een achter poot. Lieve licht cyperse poes met beige en wit, ,Miep, 8 jaar gesteril. Ruwharig bastaardhondje 4 jr. reu, (02518-51989). Zwarte bastaardhond 4 jr. teef, ge steril. (02518 - 51989). Div. dwergkonijntjes. VERMIST: Poes, donkercypers, 3 jr. steril. ,Saar, fijn gebouwd, de Ronge Heiloo. Kater, rood/wit, 2 jr. gecastr. ,Mikkie' slank, Geestakker Heiloo. Poes, blauwgrijs met paar beige vlek jes op kop en poten, 3 jr. gesteril. ,Maartje, Bosanemoon Heiloo. Kater, zwart, 2 jr. gecastr. (schuw), Kerkelaan Heiloo. Kater, grijs, 2 jr. gecastr., wit vlekje op borst en buik, Holleweg Heiloo. GEVONDEN: Kater, cypers met wit, Heiloo. Katertje, 5 mnd„ cypers, met wit Mariënstein Heiloo. Inl.: Dierenbescherming Heiloo e.o. Katten: 072 - 331407, Honden tel. 072-333714. Knaagdieren: 02205 - 2256. De Dierenbescherming afd. Heiloo e.o. heeft dringend behoefte aan men sen die tijdelijk een gevonden kat of hond tegen vergoeding in hun huis willen opnemen. Tel. Katten: 072 - 331407, tel. honden: 072 - 333714. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 AGENDA EN OPENINGSTIJDEN „OPEN HUIS", 't Loo 19, tel. 333368 vrydag 17 mei Stg. Dienstverl., volksd. 11.0012.00 N.v.v.H., damesbridge 9.3011.30 Sans Atout bridge 20.0023.00 Nivon geologie 20.0022.00 WHAT'S IN A NAME Op Hemelvaartsdag speelt de popforma tie 'What's in a name' in café 't Kroegje aan de Westerweg te Heiloo, aanvang 20.30 uur. De bezetting van de band is Rob Dekker (drums), Dirk Motobax (bas), Jos ZZ Groot (gitaar) en Frank Niemans (zang, gitaar en keyboard). De voorkeur van What's in an name gaat uit naar kleinere zalen en bruine café's, waar het contact met het publiek direc ter is. Het repertoire bestaat uit eigen werk en covers van onder andere U2, Bowie, Cure en Bryan Ferry. CONCERTGEBOUW-WIJN BIJ ALBERT HEIJN Vanaf woensdag 15 mei a.s. zal bij alle filialen van Albert Heijn een speciale wijn verkocht worden ten bate van de renovatie van het Concertgebouw. Voor deze eenmalige steunaktie is door Al- bert Heijn een tweetal wijnen speciaal geïmporteerd, gebotteld en geëtiket teerd. Gekozen werd voor rode en witte - eenvoudige, maar goede - rasechte Bordeaux uit het uitstekende wijnjaar 1983. Door de speciale inkoop heeft Albert Heijn voor deze wijnen bij d leveranciers zeer lage prijzen kunnen bedingen. De verkoopprijs van deze Concertgebouw-wijn zal 5,95 bedra- gen^Per verkochte fles zal een bijdrage van 2,- voor de renovatie van het Concertgebouw beschikbaar gesteld worden. De kosten van het totale renovatieplan voor het concertgebouw zijn begroot op 35 miljoen. Door bijdragen van de Gemeente Amsterdam, het binnen- en buitenlands bedrijfsleven en parti- kulieren is de begroting inmiddels voor 32 miljoen gedekt. Een belangrijk onderdeel daarbij is de nationale lote rij. Op woensdag 15 mei, de dag waar op Albert Heijn de Concertgebouw-wijn introduceert, zal Mies Bouwman in een rechtstreekse televisie-uitzending van uit het Concertgebouw de muzikale slotavond en trekking van de nationale loterij presenteren. NAGELBIJTER/STER Verschuilt U nog steeds wanhopig uw handen? Schaamt U zich voor uw half opgegeten nagels? Wilt U er echt iets aan doen? Paulien van Salon Paulina wil U daarbij graag helpen. Zij heeft een eigen schema voor een behande ling opgesteld die wel enige tijd zal duren, maar die met uw wilskracht ze ker zal lukken. Om U voldoende moed te geven, be staat de eerste behandeling uit het ma ken van een nieuw soort kunstnagel (van acriel) die niet van echt te onder scheiden is. Zodat U alvast kunt wen nen aan mooie nagels. Deze nagel wordt op de eigen nagel bevestigd en zal dan met uw eigen nagel meegroei en. U moet deze kunstnagel slechts zien als een overbrugging voor de peri ode die ervoor moet zorgen dat U het nagelbijten verleert. Nu komt het belangrijkste van de be handeling, het verzorgen van de uit groei van de eigen nagel bij de nagel riem, zodat de eigen nagel mooi en sterk kan worden. Deze behandeling moet elke twee weken herhaald wor den. Wilt U hierover meer weten, of een afspraak maken, belt dan tel. nr. 072-128803, b.g.g. 02265-3117. Gesloten. Gesloten. zaterdag 18 mei zondag 19 mei maandag 20 mei N.v.v.H., zang 13.30- Plattel.vr., zang 13.30- Yoga 13.30- Yoga 19.30- Sans Atout, bridge 20.00- Falkland, toneel 20.00- E.H.K. klaverjassen 20.00- Soc. Alleenstaand. 20.00- dinsdag 21 mei Doves gym 9.00- Nieuw Leven, zangver. 20.00- H.B.C. bridge 20.00- Oppositie schaken 19.00- P.v.d.A., vergad. 20.00- Volkshuisvesting 19.30- woensdag 22 mei Doves, gym 10.30- UCYL, yoga 20.00- Falkland toneel 20.00- Kont-r-akt bridge, slot 20.00- Rotaryclub Heiloo 19.00- Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 16 mei 9.30 uur: Gez. dienst, ds. Boel houwer. Crèche in achterzaal. 19 mei ds. Ph. Ouwensdijk. Viering H. Avondmaal. Crèche en Kinderne- vendienst in De Rank. Kruiskerk 16 mei: Zie Witte Kerk. 19 mei: Gez. dienst in de Witte Kerk. 19 mei: ds. B. J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. C. v.d. Velde uit Haarlem 19.00 uur ds. Boelhouwer (Leerhuis- dienst). Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 16 mei 9.30 uur dienst te Broek op Langedijk (gez. dienst). 19 mei 9 uur Prof. Dr. B. J. Ooster- hoff. Parochie-zondagsdienst Moeder Godsparochie, Holleweg 111, Heiloo. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woensdagavond 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. B. J. Kruit uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm.-Binnen, 9.15 uur ds. P. Kwan- tes-Hoven Evang. Luth. Gemeente Alkmaar Zie Doopsgez. Gemeente. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Zie Doopsgez. Gemeente. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur DoReLu-dienst, Br. C. v.d. Velden. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9 uur ds. P. H. J. Krol. 17 uur ds. J. H. Veefkind. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 8.00 uur. Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8.00 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St.Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20.00 uur, Laat, naast de Kapelkerk. 15.30 15.30 ■15.30 ■21.30 -23.00 -23.00 -22.00 -22.00 -12.00 -22.00 -23.00 -23.30 -23.00 -22.30 -11.30 -22.00 -23.00 -23.00 -21.00 DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 16 mei: H. D. Gransbergen, Breede- laan 59, Heiloo, tel. 072-330400. 18-19 mei: Th. E. Kempers, De Acht kant 19, Heiloo, tel. 072-330077. Weekenddienst Apotheek Apotheek De Eenhoorn, Koelmalaan 14, Alkmaar, tel. 072-401125. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegering, tel 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 16 mei: M. J. Gravestein, Emmastraat 85, Alkmaar, tel. 072-125862. 18-19 mei: A. E. M. Mathlener, Rin- newaard 36, Alkmaar, tel. 072-610658 Diëtiste S. Ouwendijk. Telefonische afspraken maken op maandag en vrijdag 9-10 uur, en woensdag 14-15 uur en 18-19 uur. Van Doornstraat 24, Heiloo, tel. 072-330719. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktyken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.). J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. v. Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. Waal, Kennemerstr.weg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slin ger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11.00 - 12.00 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-338114 b.g.g.: 02208- 96924 M. J. Dijkema de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-338114 b.g.g.: 072-334348 KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wykgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werk dagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tussen 12.00 - 13.00 I Wyk verpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072 - 330082, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072 - 331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur Mevr. A. v. Staveren, tel. 072 - 334326, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072 - 337465, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208 - 6203, te bereiken maandag, woensdag en vrij dag tussen 8.00 - 8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518 - 55495, te bereiken tussen 8.00 - 8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00 - 13.00 uur, tel. 072- 331073. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). GESLOTEN Donderdag 16 en vrijdag 17 mei is er geen spreekuur van de St. Koördi- nerend Welzijnswerk voor Ouderen te Heiloo. AGENDA 'T TREFPUNT WESTERWEG 294, TEL. 331297 HOOG EN LAAG 7a, TEL.: 331458. Donderdag 16 mei Gesloten Vrydag 17 mei Soos Bridgen Klaverjassen 13.30-17.00 13.30- 17.00 20.00 - 22.00 Soos Zondag 19 mei 13.30-17.00 Maandag 20 mei WAO/AAW soos 9.00 - 12.00 Biljarten treffertje 13.30 - 17.00 Bridgen 13.30-17.00 ANIB 13.30-17.00 (bowling) 14.00-15.00 Dinsdag 21 mei Ouderenkoor 10.00-12.00 Soos 13.30 - 17.00 Gymnastiek de Loet 19.30-20.30 Woensdag 23 mei Engels 9.00 -12. Soos 13.30-17.00 Yoga 14.00-15.00 CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: D. van Weelden (331407), Vogels: J. Kuiper (335478), Watervogels: C. de Lange, 333073. Knaagdieren: C. P. N. Zoon, 336786. Aktie vakantie pleegdier: 336180. VERENIGING VOOR VOLKSHUISVESTING HEILOO Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in de kamer van het Diens tencentrum in Het Open Huis. Seer. N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. ALG. NED. INVALIDEN BOND Secr. mw. Burgering, Karei de Grootelaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-2819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, tel. 333797, 1851 BH Heiloo. OPPASDIENST Tarieven: f. 2,50 per uur; na 23.00 uur f. 3,00 Contactadressen (uitsluitend telefonisch tussen 12.30-13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072- 330127). INDICATIECOMMISSIE HEILOO Aanvragen van bejaarden-opneming in een bejaardenoord dienen te wor den gericht aan het secretariaat van 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 072-331297. Spreek uur: dagelijks 9.00-10.00 uur. SPEEL-O-THEEK REGIO HEILOO De speel-o-theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handi cap en aan diegenen die speciale aandacht nodig hebben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo (tel. 072-333399). Ope ningstijden: donderdag 15.30-16.30 uur, vrijdag 19.00-21.00 uur, zater dag 10.00-12.00 uur. Inl.: mw. M. H. Post-Stuve, Goodeslaan 55, 1852 ES Heiloo (tel. 072-334152). STICHTING OMBUDSTEAM HEILOO Dagelijks bereikbaar op de tel.no.: 330011 en 335710 van 10.00 - 22.00 uur. Schriftelijk vragen: F"^busnr.: 89. Iedere vrijdagavond spreekuur in „De Duif, Mariënstein 180, van 19.30 -20.00 uur. MAATSCHAPPELIJK WERK (Stichting Algemeen Maatschappe lijk Werk Alkmaar en Omstreken). Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 072-330984; spreekuur maandag, woensdag en vrijdag van 9.00-10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205- 1250; spreekuur donderdag van 14.00 15.00 uur. "OUDERS HELPEN OUDERS" Telefonische hulpdienst van de Landelijke Stichting "Ouders van Drugverslaafden". Telefoonnum mer 072 - 152244; bereikbaar: maan dag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.- uur; zaterdag, zondag en feest dagen van 9.00 t/m 01.-- uur. WAO-AWW-GROEP Activiteiten in het Trefpunt, Wester weg 294 te Heiloo. Tevens spreek uur elke maandag (9.00 - 12.00 uur). STICHTING TELEFONISCHE HULPDIENST NOORD-HOLLAND NOORD In geestelijke en/of sociale nood dag en nacht bereikbaar onder nr.: 072-613614. NEDERLANDSE RODE KRUIS Afd. Welfare: begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaar den bij handwerken en verrichten van handenarbeid. Iedere woensdag van 10.00-12.00 uur verkoop van handwer ken aan de Kennemerstraatweg 382, tel. 333399. Inl.: mevr. W.J. Bakker- Eijkholt, Trompenburg 25a, tel. 330504.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 2