Sporten Spet Vereni$in$snieuws me ovag hopman&mooij Open Huis bij Miss Dinette Ruïnelaan 18 te Bergen van Hier en Daar Geen Uitkijkpost ontvangen? Achtste Pro Shop toernooi bracht top-bowlen in Heiloo Adspiranten Flashing Heiloo bij Nederlandse titelstrijd TE KOOP IN HEILOO hopman&mooij makelaardij tél. 02518-577 00 Pony- en paardendag in Heiloo Herman Kwaad DE BRUYN-BLOKKER INTERIEURS LaatHollands Roem" J uw was doen 1 Het adspirantenteam van Flashing Heiloo moest tijdens de voorrondes van het Nederlands kampioenschap in Uitgeest genoegen nemen met een derde plaats. O Voor Sportprijzen TOYOTA DEALER TOYOTA CARINA 1.6 KEES KOOMEN WEEKAANBIEDING het winkeltje voor gedragen kleding en showmodellen. Op zaterdag 1 juni bent u welkom in onze nieuwe winkel aan de Bij de Ponyclub Heiloo worden het hele jaar door lessen gegeven. Ook in de wintermet dikke jassen aan. Bel's donderdags: 072-330175 UITKIJKPOST 29 MEI 1985 '/yyyyy^' „yyyïys/y''"'syy//ysy.--- ysy/'J/"- Na een lange en zware voorbereiding gingen de Aspiranten meisjes A van Flashing Heiloo naar de eerste ronde van de Nederlandse kampioenschappen. De ze wedstrijden gingen tussen de kampi oenen van de districten Amsterdam, Den Helder en Haarlem, waar wij kampioen geworden waren. De winnaar van deze wedstrijden gaat Noord-Hol land op de eindronden vertegenwoordi gen. De eerste wedstrijd was tegen Doppeldouche Den Helder. Het werd een spannende en technisch heel sterke wedstrijd waarbij eerst de partijen gelijk opgingen met een hele sterke verdediging van Flashing. Maar door snelle uitvallen kwam Doppeldouce toch op een voorsprong bij rust. Na de rust ging de strijd lange tijd gelijk op, maar door de grotere fysieke kracht gepaard aan een enorme lengte overwicht ging de wedstrijd uiteindelijk nog met grote cijfers verloren. De tweede wedstrijd ging tegen Blue Stars de kampioenen van het district Amsterdam. Deze wedstrijd had een traag begin door de hoge temperatuur en de lange wachttijden. Er werd door Blue Stars nogal ruw gespeeld wat resulteerde in veel vrije worpen waar door echter de vaart uit het spel ging, zodat ondanks dat er reële winstkansen waren deze wedstrijd ook verloren ging. Hierdoor moesten wij genoegen nemen met de derde plaats. Het 8ste Proshop Bowling Toernooi is zondagavond weer afgesloten met een zeer spannende finale. Na 4 da^en top- bowlen in Bowling Heiloo moesten vele goede bowlers uit het gehele land hun meerdere erkennen in bowlers uit de regio. Alleen bij de trio's wist het trio v. Tellingen uit Utrecht zich de eerste dag al verzekerd van een hoge eindrang schikking. Door de enorme sfeer in het bowlinghuis Heiloo wist dit trio zich te motiveren tot een uitstekende prestatie waarop alle andere trio's zich stuk beten. Bij de dames wist Grace v.d. Rhee uit Den Helder ook al op de eerste dag een zeer hoge score neer te zetten. 8 Finaleplaatsen waren er voor de dames beschikbaar. Janny Kamsteeg, Esther Stek (jeugd bowlster van het jaar '84) en Kitty Hoogland, allen uit de Bowling Bond Heiloo, wisten Grace v.d. Rhee enigszins te bedreigen. Na een zeer spannende finale wist toch Janny Kam steeg (Heiloo) de zege naar zich toe te trekken. Bij de heren was de spanning al niet minder. Na twee dagen spelen dachten vele bowlers dat een gemiddelde van 190 een finaleplaats zou opleveren. Niets was minder waar, alleen een gemiddelde van 200 gaf zekerheid op een finaleplaats. Marco Kater uit Den Helder wist zich als eerste te plaatsen voor de finale met een pinfall van 848 over 4 games. Uit de regio Heiloo wist alleen Mark Hommes (Heiloo), zich, via een gewonnen ex-eque (9de en 10de frame over gooien) te plaatsen voor de finale. Voor Alkmaar had Rik Nap zich verze kerd van een finale plaats. Marco Kater wist na zeer veel spannen de minuten toch zijn mede-finalisten voor te blijven en werd winnaar bij de heren. De "handicap" finale wasina* de zeer hoge scratch scores in de vooreinden het doel van vele bowlers geworcf&i. Gewipt uit de scratchfinale wisten enkele zich toch te plaatsen voor de handicapfi nale, waaronder Jan Kokkelkoren uit de Bowling Bond Heiloo. Jammer voor John zaten het geluk en de concentratie niet mee, maar hij wist zich op routine toch te handhaven op een knappe 6e plaats. Totaal uitslagen 8ste Pro Shop Heiloo Trio Toernooi: Trio's: le van Tellingen 2602, 2e Barbe- rell 2575, 3e Baltimore 2528. Handicapfinale mixed: le Henk Oudes 1568 2e Henk Buis 1506 3e J.H. Dengelhof 1489. Damesfinale scratch: le Janny Kam steeg 1334 Heiloo. 2e Grace v.d. Rhee 1332 Den Helder. 3e Esther Stek 1286 Heiloo. Herenfinale scratch: le Marco Kater 1394 Den Helder. 2e Johan Gruisinga 1362 Schagen 3e Rik Nap 1347 Alkmaar Hoogste game met handicap dames: Janny Kamsteeg 260. Heren; Jan van Tunen 278. Hoogste game scratch: dames: Grace v.d. Rhee 223. Heren: Han Slinger 247. HEILOOËR HARMONIE ORKEST CAECILIA, IETS VOOR U? Aan de kop van dit artikeltje kunt U reeds zien dat H.H.C. zich richt tot hen die graag een instrument willen bespelen J?ij het harmonieorkest. U kunt zich dan afvragen Heeft zij dan niet voldoende leden?" Ja en nee, is het antwoord. Ja, omdat er momenteel met ruim 90 leden, incl. leerlingen, een evenwichtig orkest bestaat. Nee, omdat H.H.C. de toevloed van leden blijft bevorderen om dit evenwicht ook in de toekomst in stand te kunnen hou den. Nieuwe leden kunnen zijn zij die een instrument willen leren bespelen. Zo als wellicht bekend, gebeurt dit via de zgn. HAFA-opleiding aan de Volksmu ziekschool in Heiloo. Tegen een sterk gereduceerd tarief wordt er dan een drie-jarige opleiding gevolgd, af gesloten met de rijkserkende HAFA- diploma's A en B. Het instrument wordt in dit geval beschikbaar gesteld door het harmonieorkest. Heeft U langs een andere weg reeds een instrument leren bespelen, vraagt U dan of er een plaats binnen het orkest beschikbaar is. Dit is zeker het geval voor de volgende instrumenten: trom bone, tuba, cornethoorn, trompet, klarinet, blaasbas en slagwerk. Bezit U een eigen instrument dan moet na gegaan worden in hoeverre het instru ment qua klankkleur e.d. binnen het huidige instrumentarium past. Voor verdere inlichtingen, vragen om trent opleiding e.d., kunt U kontakt opnemen met: Nico Bakker, Groenelaantje 12, 1815 VA Alkmaar, tel. 072-156012. HEILOO Slotavond in de Beun De sluitingsavond van het seizoen werd zoals gebruikelijk, verzorgd door de toneelclub. Zij voerden op het toneel stuk "Verboden Oogst" van Falkland L. Cary. Na het welkomstwoord van de pre sidente mw. D. Zuijdgeest-Winkler, ging het doek open en kreeg de vrij wel geheel gevulde zaal het zeer smaakvolle, door het Hursthuis te Alkmaar in gerichte woonvertrek van de fam. Daniells te zien. Van begin tot eind werd er rolvast en met grote inzet gespeeld, er werd duidelijk ge sproken en uitstekend geacteerd, zo als we al jaren van de toneelclub gewend zijn. De intrige was spannend en de aandacht van de zaal intens, af en toe kon je een speld horen vallen, hetgeen voor de speelsters een sti mulans geweest moet zijn. Een daverend applaus beloonde de speelsters, waarin ook de regiseuse Marian Scholte werd betrokken. Zij overhandigde elk van de haar speels ters een mooie bloem. In haar slot woord bedankte mw. Zuijdgeest zo wel de speelsters als de regiseuse, de grimeuse mw. D. Vis-Roodhart en de souffleuse mw. M. Hoffmanns- Hommes voor hun grote inzet en het prachtige resultaat. Ieder van hen ont ving een boeket bloemen. Aan de leid ster van de toneelclub mw. B. Hoeve- nagel-Möllering werd een enveloppe met inhoud overhandigd. Verder een woord van dank aan het Hurthuis, de toneelvereniging Falkland, die de coulissen uitleende, de fa. Intratuin voor de beschikbaar gestelde decora tieve planten en het echtpaar Key- sper voor de bediening van de licht installatie. Namens de hele groep over handigde mw. Hoevenahgel een re- gieseurstoel aan Marian Scholte voor haar werken voor en met de club. MET DE K.M.T.P. NAAR CALIFORNIË Voor de maandelijkse bijeenkomst van de Kon.Mij.Tuinbouw en Plantkunde afdeling Heiloo, was de heer van Orden uit Schoorl uitgenodigd, die ons mee nam naar het zonnige Californië. Mid dels prachtige dia's en een vlotte toelich ting werd de reis bij Mexico begonnen en via de Highway nr. 1 noordwaarts, waarbij afwisselend de kustgebieden en de steenwoestijnen de revue passeerden. In de baai van Californië zagen we de grijze walvissen. In de prachtige natuur parken trokken vooral de enorm grote Sequoia-bomen de aandacht. Bomen met hoogten van wel 115 m en een omtrek van 32 meter. Op een aantrekkelijke manier kregen we inzicht in de rijke flora, waarbij het opviel dat er in dit grote gebied veel maatregelen genomen zijn ter bescher ming. De bewoners en de vele kampeer ders zijn ook zeer natuurbewust, getuige de aanwezigheid van bevers in een riviertje naast een camping. In zijn praatje over de natuur rondom ons, vestigde de heer Kamer vooral onze aandacht op de reigerskolonie in het Heilooër Bos. Al zo'n 60 jaar nestelen deze mooie vogels zich hier met nu al circa 150 nesten. Ook de Zandersloot kreeg aandacht, vooral als kraamkamer voor de brasems, die dit rustieke water tje weten te vinden. Vooijaarsreisje Dinsdag 14 mei vertrokken we met een spiksplinternieuwe touringcar richting Baarn. Met enig oponthoud bij de Vel- ser tunnel kwamen we om half tien in Baarn aan. Na de koffie reed de zeer bekwame chauffeur ons via een mooie binnenroute naar Kootwijk. Bij een uitspanning genaamd ,,de Paal- Hoeve" kwamen al gauw de huifkarren aanrijden, waarmee we een prachtige tocht door de omgeving gemaakt heb ben. Om half één kwamen we weer terug bij het restaurant. Na de lunch vervolgden we onze reis langs zeer mooie wegen via Loenen en Dieren naar Doesburg. Daar aangekomen be zochten we eerst de ambachtelijke winkeltjes op het plein bij de mosterd- fabriek. Vervolgens werden we rondgeleid door de fabriek en zagen we hoe mosterd van mosterdzaad, azijn en kruiden werd gemaakt. Nadat de meeste dames hun inkopen hadden gedaan zochten wij onze bus weer op, om via de Edense en Ginkel- se heide richting Lunteren te rijden. Daar hebben we heel gezellig ge dineerd en om plusm. half acht gingen we heel voldaan huiswaarts. Het was een hele geslaagde dag. Hulde aan de reiscommissie. OPEN HOCKEYDAG VOOR DE JEUGD Een buitengewone kans voor de jeugd vanaf 6 jaar (jongens en meisjes) om tij dens de open jeugd-hockey- dag op zaterdag 8 juni om 10 uur bij de hockeyvereniging De Terriers aan het Vennewater om zelf de hock- hockey-sport te beoefenen. Dan kan je tenminste bewust kiezen voor een (hockey-)sport. Je bent welkom en je ouders mogen natuurlijk ook mee komen. het adres in Heiloo Juwelier Kennemerstraatweg 414 Heiloo Grote sortering en eigen graveerinrichting. 24-UUR VAN HET VENNEWATER Op eerste Pinksterdag kwam met twaalf klokslagen een eind aan de "24 uur van het Vennewater". Een toernooi waarin honderd uiteraard zeer enthousiaste tennissers in groepen van zes met elkaar in tennisstrijd en gezelligheid hebben opgetrokken. Tennisstrijd, die dank zij vier verlichte banen ook in de nachtelijke uren kon worden voortgezet. Gezelligheid, die op allerlei fronten ruimschoots aanwezig was: muziek zowel live als in disco-vorm, de feestelijke mu zikale bijdrage van Caecilia, een originele haringkraam, pizza's en bar becue. Trouwens, alles werkte mee aan het geslaagde festijn: een feilloze orga nisatie die terecht ieders bewondering oogstte en het zeldzame prachtige weer. Zowel 's avonds als 's nachts hadden buiten op het terras niet al leen de deelnemers van de drie Hei- loose tennisverenigingen maar ook heel veel andere belangstellenden een gezellig zitje gevonden. Na afloop kon initiatiefnemer Willem Verheul elke medewerker en deelnemer bedanken. Voorzitter Piet Avis arri veerde met enige vertraging "in pyama en per bed" om ook de dank van tennisvereniging Het Venne water te verwoorden. In de dames-kringcompetitie is het eerste team kampioen geworden. Op donderdag 30 mei spelen Nel Kersten, Kitty de Haan, Marjo v. Soest en Mary Kist om de uiteindelijke ereplaats. Omdat het al de hoogste afdeling betreft, kan er van promo tie geen sprake meer zijn. Felicitaties verder aan het derde team (Marijke Spronk, Diewke de Haas, Antoinette van de Laan en Wil Kwaad), het vierde team (Loes Bronk- horst, Elisabeth Schaffer, Marga Keunig en Jacqueline Slob) en het vijftiende team (Gerda Ridderikhof, Marian Met, Nel Koornen, Marga Visser, Janny Schulze en Ellie van de Berg). Deze ploegen spelen ook a.s. donderdag nog een wedstrijd met als inzet: promotie! Hengelsport vereniging De Vroegte Wint 4 drs GL demonstratiewagen 7 mnd. 8.000 km. Toyota Crown 2.2 Diesel, st.wag Toyota Cressida 2.0 DX, st.wag. Toyota Celica Liftback, st.wag. Toyota Starlet 1.3, 3D DL Toyota Corolla 1.3 Liftback DX Toyota Tercel 1.3, 2 drs Econ. Fiat Panda 45 Ford Escord 1100, 2 drs Peugeot 104 GL 6, 5 drs. Kennemerstraatweg 189- 1851 BE HEILOO Telefoon 072-331818 verkoop na 18.00 u. 02267-3356 vrijdag konnavond voor al uw GORDIJNEN, TAPIJTEN, MEUBELSTOFFEN enz. Wij komen vrijblijvend met onze kollektie bij u langs. Boonakkersteeg 6, Egmond-Binnen Telefoon 02206-2925 Te koop: VLOERHOUT; Rabathout, vellinghout, schrootjes, raggels, vloer platen, kozijnen, deuren, grote partij rode stenen. Fa. Metzelaar en Zn., Bogerdl. 23, Limmen, tel.:02205-1379. 'knipkunst-ansichten 4 stuks, voor... f 1.00 Kaarten envelop 2 voorf 1.00 Avis BOEKHANDEL stationsplein 1 - heiloo tel. 072-332834 Te koop: Party CIPS WOODPLATEN 19 m/m dik en 15 m/m. Fa. Met zelaar en Zn., Bogerdl.23, Limmen, tel. 02205-1379. Te koop gevr.: voor kin deren o.a. FIETSZITJES, fietsjes, driewielers, autozitjes, buggi's. Hal 't Zevenhuizen, tel. 334000/334336. RECTOR FREDERIKLAAN 18 Prachtig in het Blokhovenpark aan de bosrand gelegen helft van dubbel woonhuis, op 742 m2 grond met diepe bostuin op 't zuiden. Beg. gr.: roy. hal, toilet en kelderkast, fraaie woonk. 9.40 x 4.70 m., 70 x 3.56 m. met parket vloer en openhaard. Roy. eetk. 6.14 x 2.60 m, met plavuizenvloer, withouten plafond, en tuin deuren naar terras. Vanuit de woonk. een trap naar een hobbyk. in 't souterrain van 3 x 3.30 m. Verd.: 2 gr. en 2 kin. slaapk., een balkon toilet en badk. met zitb. en 2 wastafels. Bijz.: C.V.-gas, electr. boiler, hardh. kozijnen, isolerende beglazing in woonk. en keuken. Stenen garage met hobby ruimte en aparte stenen berging. Kengetallen: Grondopp. 742 m2, inh. 492 m\ Woonopp. begane grond 70,3 m2, verd. 70,3 m\ totaal 140,6 m2, bouwjaar 1940. Vraagprijs A&ivaarding in nader overleg. 325.000,-k.k. adviseurs in onroerende goederen dorpsstraat 39a - castricum Gevr.: Handig WINKEL MEISJE of JONGE- VROUW voor de maanden jun., juli, aug. in spec, zaak aard., gr. en fruit. Verkooperv. gewenst. J.L. Duin, Julianastr. 9, Egmond aan Zee, reage ren tel.: 02206-1419, do. 30 mei, tussen 14.00- 15.00 uur. Te koop: 4-pers. BUNGA LOWTENT m. luifel en gr.zeil; bagagewagentje m. reservewiel. Tel. 02205-2383. Voor SPORTVISSERS advies en goede raad. Handy Fish staat paraat. Kennemer.str.w. 400a, tel. 072-336961. Dinsdag gehaald en dinsdag weer terugbezorgd in heel Heiloo. Lakenpakket zelf halen en brengen S"5 LAKENS of TAFELLAKENS vanaff 8.50 ^WOLLEN DEKENS, heerïyk fris gewassen f 8.20^ Kennemerstraatweg 436 - Heiloo - Telefoon 330766 Alle leden van DVW, onder dan 15 jaar, hebben de afgelopen maand een uitnodiging ontvangen voor de dit jaar te organiseren vrije wedstrijden. Zoals u heeft kunnen lezen zijn deze wedstrijden toegankelijk voor dames en heren, mits zij lid zijn van DVW. Er wordt gevist op gewicht en alle vis telt, dus iedereen kan hieraan mee doen. Kom eens kijken hoe gezellig deze wedstrijden zijn. We vissen dicht bij huis in verschillende wateren. Er wordt gevist op zondagmorgen of woensdagavond en het is beslist géén kompetitie, dus u kunt ook zo maar eens meedoen. Voor de kosten hoeft u het niet te laten: deze zijn slechts drie gulden per wedstrijd. Op het programma staan drie wit- vis-, drie baars- en twee koppelwed strijden. Ook wordt er op 14 septem ber nog een zeehengelwedstrijd georaniseerd vanaf de boot. Voor de ze wedstrijd kunt u zich opgeven tot 15 augustus. Een rooster met data en vertrektijden kunt u gratis afhalen bij één van de wedstrijdkommissie- leden of bij het secretariaat van de vereniging. Haast u echter, want de eerste wedstrijd wordt gehouden op zondag 9 juni. A.s. zaterdag 1 juni is de eerste vis wedstrijd voor de jeugd van d.v.w. We verzamelen als vanouds op het parkeerterrein de Loet om 8 uur en gaan vissen om 8.30 uur. Heb je nog geen geldig jeugd-lidmaatschap- bewijs, dan kan je die alsnog kopen tegen betaling van 5,- op de vol gende adressen: Jn. van Gijlswijk, Butterlaan 53, Heiloo, K. Veldt, Winkelcentrum 't Loo 37, Heiloo. STRAATVOETBAL BIJ HSV Ongetwijfeld zullen vele jeugdige inwoners van Heiloo de fijne voetbal middagen, die door de trainers en jeugdleiders van HSV de afgelopen twee jaar waren georganiseerd nog wel herinneren. Met veel plezier kunnen we dan ook melden dat ook dit jaar dit evenement zal plaats hebben. Dat dit doorgang kon vinden hebben we vooral ook te danken aan de gemeentewerken, die hiervoor alle medewerking wilde verlenen, door het parkeerterrein hiervoor beschik baar te stellen op het HSV-sport- park. De eerste dag is zaterdag 8 juni, dan kan een ieder tussen 6 en 9 jaar zich om 10 uur melden op het hsv-sportpark Neem je sportschoenen mee en als je in het bezit bent van klubkleding trek die dan aan, of kleed je om in de beschikbare kleedkamers. Zaterdag 15 juni is dan voor de leef tijd van 9 t/m 12 jaar. Ook weer aan melden om 10 uur. De EHBO zal aanwezig zijn om eventuele hulp te verlenen. De organisatie stelt het op prijs als ook ouders een kijkje komen nemen. Van de opkomst en het verloop van deze eerste 2 zaterdagen zal het afhangen hoe andere zaterdagen wor den ingedeeld. De Ponyclub Ifeiloo en de Landelijke Rij vereniging Heiloo organiseren a.s. zondag een Open Dag op het terrein van de Ponyclub aan de Vennewatersweg. Om 11 uur wordt aan iedereen die met een "eigen" paard of pony komt gratis les gegeven in dressuur en later zal er ook springles worden gegeven. Het is de bedoeling dat iedereen die dat wil nader kennis kan maken met de ponyclub en de Rijvereniging en zich kan oriënteren over de mogelijkheden van rijden in verenigingsverband. De Ponyclub Heiloo werd in 1972 opgericht, mede op initiatief van de Landelijke Rijvereniging. Na een aarze lend begin groeide het aantal leden uit tot ongeveer 50. Er worden het hele jaar door lessen gegeven die aangepast zijn aan de capaciteiten van de kinderen en het niveau van de combinaties. In de begin periode van het ponyrijden in Nederland was een pony synoniem voor de ruige en kortbenige Shetlanders die nu nog steeds als speelpony erg in trek zijn. Daarnaast beschikt Nederland over zeer actieve ponyfok-verenigingen die zich er onder andere op toeleggen goede rijponies te fokken. De moderne rijpony is vaak alleen door zijn maat (kleiner dan 148 cm) te onderscheiden van het luxe rijpaard. Veel ponies hebben een uitstekend vermogen voor springen. Voor de kinde ren die daarvan houden is een springwed strijd dan ook een heerlijke ervaring. In Engeland wordt het terrein-rij den veel vuldig beoefent. Daarvoor ontbreken in onze streek de faciliteiten. In het najaar worden echter ook bij ons in de buurt zgn. samengestelde wedstrijden georga niseerd waarin ook een terrein-rit is opgenomen. ijdens de demonstraties, die om twee uur beginnen, zullen leden van de Ponyclub ook laten zien hoe leuk het zgn. aangespannen rijden is. Een heel verte derend nummer is de Quadrille, waarbij het rijden op dameszadel zal worden getoond. Door intensief oefenen lukt het ook om met 16 ponies tegelijk ingewik kelde figuren te rijden. Deze grote carousel is een oogstrelende vertoning met een lange historie. De heren van der Peet en van Kesteren zullen u daarover uitgebreid informeren, want natuurlijk zal de demonstratie een vakkundige toelichting krijgen. De Landelijke Rij vereniging is een van de oudste Rijvere- nigingen in Nederland. De leden van de Heiloo'se vereniging verstonden de kunst een fraaie grote carousel te rijden. Ze werden dan ook door het hele land uitgenodigd op te treden. Een uitvoering in Medemblik of in Winterswijk, men ging er te paard naar toe in 1933 Tot ver in de zeventiger jaren trad men overal in het land op. Nu echter wel met transport in de veewagen. A.s. zondag laat de rijvereniging het optreden over aan de Ponyclub die daarmee in de roemruchte voetsporen van de oudere zuster treedt. De manege uitvoering op 14 april was een daverend succes. Zo kan het op een grasveld niet worden herhaald, toch zal de demon stratie u een middag groot kijkplezier bezorgen. Na de demonstratie zullen alle aanwezi ge ruiter/paard- en ruiter/pony-combi- naties mee kunnen doen aan een spel. Als afsluiting van de dag zal, zoals gebruikelijk is, een parade worden gereden. De organisatoren van de Rij vereniging en Ponyclub hopen op een mooie dag, want als het regent kan van dit alles niets doorgaan. ■9V1 AGENDA EN OPENINGSTIJDEN OPEN HUIS 4T LOO 19 HEILOO TEL.: 072 - 333368 DONDERDAG 30 MEI HOV operettevereniging 20.00-23.00 St.best.verg. Open Huis 20.00 - 23.00 Sjoelclub Heiloo slotav. 20.00 - 22.00 HBC bridge 2 zalen 20.00-23.00 VVD verg. 20.00-22.00 VRIJDAG 31 MEI St. Dienstverl. volksd. Pl.landsvr. volksd. PI.lands.vr. volksd. slot Nv.v.H. ds.br. slot Begel.ork. v. NH Guitaarclub 11.00-12.00 9.00-10.30 13.30-15.30 9.30-11.30 20.00 - 22.00 20.00 - 22.00 ZATERDAG 1 JUNI Gesloten ZONDAG 2 JUNI Gesloten MAANDAG3JUNI N.v.v.H., zang 13.30-15.30 Pl.landsvr., zang 13.30 -15.30 Falkland, toneel 20.00 - 23.00 EHK, klaverj. slotavond 20.00 - 22.00 Soc.all.st. soos 20.00 - 22.00 DINSDAG 4 JUNI Doves, gym 9.00 - 12.00 Nw. Leven, zangver. 20.00 - 22.00 HBC, bridge 20.00-23.00 Oppositie schaken 9.00-23.30 Volksh. 19.30-22.30 WOENSDAG 5 JUNI Doves, gym 10.30-11.30 UYCL, yoga 19.30-21.30 Falkland, toneel 20.00-23.00 Kont(r)akt br. 20.00 - 23.00 Rotaryclub Heiloo 19.00-21.00 FOLDER STAND VAN ZAKEN WEER VERKRIJGBAAR De bekende folder "Stand van Zaken bij de sociale verzekeringen en voor zieningen" is weer verschenen, aan gepast aan de gegevens per 1 mei '85. De folder geeft duidelijke informatie over de sociale verzekeringen. Men vindt er >lle premiepercentages in vermeld, maar ook de uitkeringsbe dragen. Verder een algemeen over zicht over de inhoud van de wetten. Wenst u de folder te ontvangen, dan kunt u zich wenden tot het VSV, Zwaansvliet 3, 1081 AP Amsterdam. Telefoon: 020 - 44 84 18.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 8