Politieberichten Medische dienstee WILFRIEP HARTONG Hieuws veer ouderen Andere adressen Eten bij Les Auvents Rouges een feest Peuter theek Bibii- GEVESTIGD: HUISARTS. DIERENBESCHERMING HEILOO LIMMEN CASTRICÜM Met ingang van 3 juli 1985 spreekuur volgens afspraak. Sandecamplaan 33 - Heiloo, tel. 072-337883. UITKIJKPOST 3 JULI 1985 Er moet eens ernstig met de lezer gepraat worden Nou ja ernstig, wat heet ernstig? Alhoewel. Weet u nog, dat de bi bliotheek enige maanden geleden vrij willigers vroeg om te helpen met etiketteren. Vijftig duizend stuks uit leenmateriaal moesten voorzien wor den van een speciaal etiket, waardoor deze in december uitgeleend kunnen worden via de computer. Zo'n etiket bestaat uit 2 op elkaar geplakte strookjes wit papier, waar tussen een aantal kleine ronde magneetjes zit ten, welke de gegevens bevatten van het betreffende boek of ander bi bliotheekmateriaal, en is achterin het boek geplakt. Onder aan deze strook staat, ondersteboven ge drukt, een nummer. Het nummer van 't materiaal, dat o.a. ingevoegd wordt in de grote computer van de Pro vinciale Bibliotheek Centrale in Alk maar en dan tevens dienst doet als catalogusnummer. Wanneer straks wordt overgegaan tot het uitlenen per computer, dan kan met dit nieuwe systeem tevens de catalogus geraad pleegd worden. Hoe dit allemaal in z'n werk zal gaan, zullen we u te zijner tijd uitleggen. Dit omschakelingskarwei, want dat is het, moest gewoon eventjes tussen het dagelijkse werk door gedaan wor den. De klus vordert tot nu toe, vol gens de geplande wijze, dankzij de vrijwilligers en de totale inzet van alle medewerksters. Met dien verstan de, dat het dagelijkse werk blijft lig gen. Maar goed, dat is het ,,pakkie an" van de bibliotheek en niet van de lezer. Wat wel de zaak van de lezer is: Het geleende materiaal in onge schonden staat terug brengen. En daar mankeert het tegenwoordig nog al eens aan! De nieuwe ingeplakte label, en we zullen het maar houden op nieuwsgierigheid, immers een eigen schap waardoor velen tot lezen komen, blijkt soms verdwenen. Soms afge scheurd, soms losgepeuterd, in ieder geval volkomen onbruikbaar. Dit is, op z'n zachts gezegd, heel vervelend. Zelfs bij de geringste afwijking is zo'n etiket onbruikbaar geworden voor de computer. Al die vernielde etiketen moeten dus weer vervangen worden, waardoor het bibliotheek materiaal extra lang uit de roulatie blijft. Het is nu maar te hopen, dat iedereen begrijpt, waartoe dat vreemd- de strookje achter in het boek dient, en het zou prettig zijn, wanneer ou ders de kinderen hierop attent wilden maken. Vakantie In de vakantietijd van 8 juli tot 19 au*, gustus blijft de bibliotheek grotendeels geopend voor de thuisblijvers. Uit zonderingen: Kennemerstraatweg, woensdagmiddag dicht. Malevoort: woensdagmiddag en zaterdagmor gen dicht. Wanneer u zon gaat halen in zuidelijke streken, of hopenlijk bij goed weer in eigen omgeving een boek buiten wilt lezen, zorg dan a.u.b. voor schone handen en laat geen zomersporen in de vorm van zand of anderzins in de boeken achter. Carla van de bibliotheek. Ernstig verkeersongeluk Op zondagmorgen 30 juni om 2.30 heeft zich een ernstig ongeval voorgedaan op de Zeeweg tussen de Ringweg en de Westerweg. Een auto met drie inzitten den uit Heiloo raakten door een te hoge snelheid van de weg. De auto ramde eerst verscheidene bomen, een lantaarnpaal en tenslotte een geparkeerde auto en kwam op z'n kop tot stilstand. Een van de inzittenden overleed bij dit ongeluk en de twee anderen werden zwaargewond per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Bij de bestuurder is een bloedproef afgenomen. GETUIGEN GEZOCHT Op donderdag 26 juni om 17.20 uur raakten op de Zevenhuizerlaan twee auto's met elkaar in botsing. De bestuur ster van een groene volvo kwam van een parkeerplaats gereden. Een groene Mer cedes vanuit westelijke richting kon deze auto niet ontwijken en botste tegen de andere. Er worden nu getuigen gezocht, die dit voorval hebben gezien. LANTAARNPALEN Afgelopen week waren enkele lantaarn palen de aanleiding tot ongelukken. Zo ramde op 9 juni een witte volkswagenbus een lantaarnpaal bij de Raadhuisweg. Enkele dagen na dit incident deed de eigenaar aangifte bij de politie van diefstal van zijn witte bestelwagen. Achteraf bleek de eigenaar toch zelf te hebben gereden op de bewuste dag en bleek verder dat de auto niet was verzekerd en enkele mankementen had. Verder raakte op 26 juni 's avonds om 18.40 uur een bromfietser uit Heiloo licht gewond door tegen een lantaarn te rijden. INBRAAK In de nacht van 28 juni op 29 juni is er een inbraak gepleegd bij Intratuin op de Vennewatersweg. Door een slot te bewer ken met een beitel werd er toegang verschaft en heeft men f. 1100,-- meege nomen. Verder was op 28 juni 's morgens vroeg (3.30 uur) een poging tot inbraak bij een geparkeerde auto. De dief werd echter gestoord door iemand die door het lawaai wakker was geworden en uit het raam stond te kijken. De dader, een jongen van ongeveer 20 jaar met blond haar en een lichte broek, wist te ontkomen. Ook hier worden getuigen gezocht. De poging had plaats op de Schuine Hondsbosschelaan. Ook werd op 29 juni aangifte gedaan van gestolen autoemblemen van een auto die langs de Kennemerstraatweg stond. Er werden ook nog drie fietsen gestolen deze week. BRANDJES Een verstopte schoorsteen was de oor zaak van een brandje in Termijen. Door te veel hitte begon de ombouw te branden. De brandweer was snel ter plekke om een grotere brand te voorko men. Op 27 juni veroorzaakte een brandje op de Heerenweg enige opschud ding.De motor van een uit Alkmaar afkomstige Ford Fiesta bleek vlam gevat te hebben. Hier was de brandweer zeer snel ter plekke: de auto stond min of meer naast de kazerne. CHEQUES Een Inwoner""uit HeïTötrdeed op 26 juni aangifte. \an vijf. verloren eurocheques. Later bleken deze al te zijn verzilverd. Een verder onderzae^ is ingaande. VERNIELING Tussen 23 en 25 juni zijn er vernielingen aangericht bij het splinternieuwe clubge bouw van de Scouting aan Het Zevenhui zen. Het hekwerk bleek weggeknipt en ook het slot van de toegangspoort werd doorgeknipt. Verder werd er een steen op het dak gegooid, wat een flink gat veroorzaakte. GEVONDEN VOORWERPEN Gevonden voorwerpen in de periode van 10 juni tot en met 1 juli 1985. Goederen afhalen op woensdag- en zaterdagmid dag tussen 14.00 en 16.00 uur. Zilveren naamplaatje, schildpad, zwarte krielkip, 2 stripboeken, bruine aktetas, sleuteletui met sleutels, knipportemon- naie, bruine houder met sleutels, bruine etui met sleutels, zonnebril, gouden schakelarmband met naamplaatje, etui met inhoud, sleutels aan ring, zwarte mantel, gebeitste plank, fietssleuteltje, ring met sleutels, koffersleutel, bankbil jet, grammofoonplaat, donkerblauw vest, damesportemonnaie met inhoud, driewieler met blauw trainingsjack, ra dio cassetterecorder, betaalpas, 3 sleu tels in etui, gouden slavenarmband, kindermutsje, 1 bril. Menig automobilist z^l, als hij door Uitgeest rijdt en tegenover de spoor wegovergang het vriendelijk aandoen de ,,Les auvents rouges" ziet liggen, zich afvragen: ,,Hoe zou dat zijn?" Wij zijn er voor U gaan kijken en het resultaat was bijzonder goed. Sinds 3 jaar voert het echtpaar 't Hoen hier een specialiteiten-restaurant, lid van ,,'tGilde Meesters in de goede keuken". Steeds meer gasten weten de weg naar ,,Les auvents rouges" (de rode lui fels) te vinden en niet ten onrechte, want de kaart mag gezien worden. Niet voor niets heeft de heer 't Hoen jaren als kok op de Oranje" gevaren om daar de fijne kneepjes van het vak te leren. De binnenkomst doet al prettig aan, een zacht muziekje, een open haard vuur en een mooi interieur. Wie nog niet meteen aan tafel wil gaan kan Goed tehuis gezocht voor: 1 rood katertje 8 wkn., 1 zwart poesje 8 wkn., 1 cypers poesje 9 wkn. Mooie lapjespoes (schildpad) 8 mnd. gesteril., Kater "Siep", donkercypers met wit, 1 jr. gecastr., leuke zwart/witte kater "Zorro" 2 jr. gecastr., mooie zwarte kater "Chico" 2 jr. gecastr., "lieve poes, wit met rood, 2 jr. gesteril., aanhank. rode kater "Goofie" 6 jr. gecastr., hele lieve zwarte kater "/euter" 7 jr. gecastr. Diverse konijnen. Teckel/poedel 2Vi jr. reu, zwart/bruin, bastaard-herder 8 mnd. reu. Vermist: Zwart/witte (bef en voeten) kater 2V2 jr. gecastr.. Rijksweg Limmen, kater "Mi- scha" donkercypers 1 jr. niet gecastr., Rector Frederiklaan Heiloo, poes, zwart /wit gevlekt 1 jr., gesteril., Akersloot, kater, roodcypers, langharig 1 jr. geca str., Warmoezierslaan Heiloo, kater, zwart IV2 jr. gecastr. klein van stuk, Mariënstein Heiloo. Kater, zwart met wit keelvlekje, 1 jr. niet gecastr., slank, Herenweg (Heilooërbos). Ruigharige ca via, halfwas, zwart/wit, Middelhof Hei loo. Gevonden: Jong wit konijntje, Heiloo, bastaard-spa niel, Heiloo. hier, maar ook achter in het restau rant, waar een tweede zit om een open haard is, een aperitief gebruiken. Het zachtgele damasf op de ronde ta fels en de witte stoeltjes kontrasteren mooi met de houten vloer en het don kere plafond, de kaarsverlichting op tafel en in de kroontjes zorgen voor de juiste sfeer. Als mén dan de kaart in handen krijgt, is het lezen daarvan al een feest. In de voorgerechten is een ruime keuze van de meest verfijnde vlees- en vissoorten, er is trouwens ook in de hoofdgerechten een ruim aanbod van verse vis, waaruit de liefhebber een ruime keus heeft. Maar wie de voor keur geeft aan vlees heeft ook een rui me keuze. Dat een verfijnd eten een samenspel is tussen oog en smaak heeft de fami lie 't Hoen goed begrepen. De schalen zijn met grote zorg opgemaakt, veelal met verse bloemen. Om een voorbeeld te noemen, het vlees werd geserveerd op een grote zilveren schaal, daarop een getrancheerde entrecöte in een bakje van deeg, daarom heen een groot assortiment verse groente en kleine plukjes puree, een ware lust voor oog en tong! Het fraaie interieur kende restaurant Rouges in Uitgeest. van het uitste- Les Auvents Ook de wijnkaart biedt voor elk gerecht en elke smaak de juiste fles. Mevrouw 't Hoen zal U daarbij graag adviseren. Als dessert lieten wij ons verleiden tot een grand-dessert, dit is opgebouwd uit diverse kleine hapjes. De koffie in het fraaie servies, de bonbons en de likeur, kondigde helaas het einde van deze smaakvolle avond aan. Bij het naar huis gaan was er voor elk van de dames nog een prachtige rode roos. ,,Toch zijn we nog niet met alles klaar, we willen nog meer verbete ringen en verfraaiingen aanbrengen, zegt de heer 't Hoen. Ook wat grotere gezelschappen kun nen hier goed terecht, er is een speci aal zaaltje met alle accommodatie, waar U geheel apart (indien U dit wenst) uw feestje kunt vieren. Reserveren hoeft in principe niet, maar is wel aan te bevelen. ,,Les Auvents Rouges", Middelweg 182, Uitgeest, tel. 02513-14666. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: Ds. C. Lebbing. Crèche in De Rank. Kruiskerk 9.30 uur: Gez. dienst in Witte Kerk. Ds. C. Lebbing. Crèche in De Rank. 19.00 uur: Ds. B. J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: Ds. R. Oranje, ziekenhuispre dikant te Alkmaar, om 19.00 uur: naar de Kruiskerk. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: Dienst des Woords. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.Vr. ter Nood. Tel. 02205- 1288, Kapellaan 13. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: Ds. B. J. Kruit uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9.15 uur: Ds. P. Kwantes-Hoorn, Eg- mond-Binnen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur: Ds. M. W. S. Cramer. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: Ds. C. Groot-Korstanje uit Oudorp. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: Ds. A. G. Hoekema. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: Br. F. van Egmond, 15.00 uur: Ds. P. J. H. Krol. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Baptisten Gemeente Alkmaar Ds. J. W. v. d. Craats. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 8.00 uur. Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8.00 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St.Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20.00 uur, Laat, naast de Kapelkerk. Inl.Dierenbescherming Heiloo e.o. Katten 072-331407, honden 072-333714, knaagdieren 02205-2256. Wie heeft er nog konijnenhokken of -rennen staan We komen ze graag bij u ophalen Ook hebben wij ZEER DRINGEND behoefte aan mensen, die tijdelijk een gevonden KAT of HOND tegen vergoeding in hun huis willen opnemen. TIJDELIJKE OPHEFFING VOET GANGERSOVERSTEEKPLAATSEN Op diverse plaatsen in de gemeente worden straten hersteld, die als ge volg van de vorst tijdens de afgelo pen winterperiode zijn beschadigd. Dit brengt ondermeer met zich mee, dat door asfalteringswerkzaam- heden voetgangersoversteekplaat sen op een vier tal punten zijn ver dwenen, te weten op de: 1. Ewisweg bij de voetgangersver binding naar Mariënstein/Goodes- laan; 2. Ewisweg bij de kruising met de Kerkakkers/Termijen: 3. Kerkelaan bij de splitsing met de Willibrordusweg. 4. Heerenweg bij de kruising met de Ter Coulsterlaan. De verkeersdeelnemers worden ge attendeerd hierop bedacht te zijn. In de loop van de maand augustus zullen deze voetgangersoversteek plaatsen weer opnieuw worden aan gebracht. DE AOW GEWIJZIGD Een ieder, man en vrouw apart, heeft per 1 april afzonderlijk recht op pen sioen. Voor man en vrouw, die beiden 65 jaar of ouder zijn, wordt het ge huwden-pensioen, dat de man krijgt, in ieder geval nog vóórnovember van dit jaar in tweeën gedeeld. In een brief van de Sociale Verze keringsbank of de Raden van Arbeid zullen hierover zowel de man als de vrouw tijdig worden geïnformeerd. Als de vrouw dat wenst, kan zij haar pensioen op een afzonderlijke rekening ontvangen. In de overige gevallen wordt het A.O.W.-pensioen op de zelfde rekening als nu gestort. De dag waarop het pensioen betaald wordt, blijft hetzelfde. In het geval dat één van beide partners nog geen 65 jaar is, moet hij/zij om het pensioen tij dig te krijgen, 3 maanden voor de 65e verjaardag een aanvraag indienen. Soos Soos Bridgen Soos AGENDA 't TREFPUNT Westerweg 294, tel. 331297 Hoog enLaag 7a, tel. 331458 donderdag 4 juli 13.30—17.00 vrijdag 5 juli 13.30—17.00 13.30—17.00 zondag 7 juli 13.30—17.00 maandag 8 juli Biljarten 'tTreffertje 13.30—17.00 Bridgen 13.3017.00 (Bowling) 14.00-15.00 dinsdag 9 juli 13.30—17.00 woensdag 10 juli 19.30—20.30 13.30—17.00 Soos Spaans voor ouderen Soos Beste mensen Om te beginnen zal ik mij even aan u voorstellen:mijn naam is Peuter" (destijds was ik de kleinste in het nest, vandaar ik heb een mooie zwarte jas aan, ben 7 jaartjes jong en gecastreerd. Een paar maanden geleden hebben mijn vrouwtje en mijn invalide baasje mij aan de Dierenbescherming afgestaan, omdat zij tot hun grote spijt niet langer voor mij konden zorgen. Lieve mensen van de Dierenbescherming waar ik tijdelijk mag wonen, vinden mij erg aanhankelijk en niet moeilijk met eten. Hoewel ik op z'n tijd graag eens buiten ben, vind ik het binnenshuis ook prima. Hopelijk krijg ik deze week een nieuw tehuis, want mijn tijdelijke verzor gers gaan binnenkort met vakantie. Mocht u mij als huisgenoot willen hebben, belt u dan alstublieft gauw met de Dierenbescherming Heiloo e.o., tele foon 072-331407. REÜNIE VOOR OUD-LEDEN VICTORIEGROEP BIJ DE OPENING VAN NIEUW ONDERKOMEN Op 14 september wordt het nieuwe troepenhuis van de victoriegroep Alk- maar-Heiloo op de hoek van de Wester weg en Kerkelaan officieel in gebruik genomen. Nu al kan men aanschouwen hoe schitterend het gaat worden, daar het gebouw al voor een belangrijk deel is voltooid. De zomermaanden worden gebruikt om het interieur te realiseren en natuurlijk om, waar nodig, het gebouw van een weerbestendige laag verf te voorzien. In de tweede week van september is het feest voor de huidige leden en leiders- van de Victoriegroep. Een week later krijgen oud-leden de gelegenheid het nieuwe onderkomen van nabij te bekijken. Een grootse reünie wordt voor 21 september voorbereid. De Victoriegroep werd opgericht in 1946 door de heer Perre en is van origine een Alkmaarse groep. In de eerste jaren werden diverse boten aangeschaft, maar een eigen onderkomen was er nog niet. Dat kwam er later wel: een gebouwtje achter het huidige rouwcentrum aan de Alkmaarse Westerweg. In de jaren '60 gingen de Alkmaarse Prinses Margriet- groep en de Heilooër Nanning van Forestergroep samen. Er werd gekozen voor vestiging in Heiloo, aan de rand van het Heilooër Bos. In 1971 kon aldaar het nieuwe clubgebouw in gebruik genomen worden: een oude dependance van de Mavo, die eerst zelf afgebroken en later weer opgebouwd is. Na die tijd groeide de groep. Er zijn nu ongeveer honderd leden, verdeeld over welpen, verkenners, wilde vaart, stamle den en een meisjes-groep. Ook de vloot is in de loop der jaren flink uitgebreid: zeven vletten en een schouw zijn beschik baar, waarmee vooral op het Alkmaar- dermeer wordt gevaren. Sinds een jaar of tien is in Akersloot een buitencentrum voor een vijftal groepen uit de omgeving. De buiten-activiteiten hebben vooral in de zomermaanden plaats. In de winter blijft men rondom het troepenhuis aan de Westerweg. Uitgangspunt bij alles wat in Scouting-verband wordt gedaan is dat de kinderen zich thuis voelen bij de groep. In de komende periode leest u in de Uitkijkpost meer over bijvoorbeeld de geschiedenis en de huidige stand van zaken van de Scouting in Heiloo en in Nederland. Wat op dit moment van groot belang is, dat oud-leden zich melden voor de reünie op 21 september. Vorige week is er een brief met uitnodi ging verstuurd aan de oud-leden, waar van het adres nog bekend was. Maar er is nog een behoorlijk grote groep van mensen, wiens adres niet meer in het Victoriebestand voorkomt. Zij kunnen zich melden bij mevrouw Lenstra, Jan de Heemstraat 4, 1816 KP in Alkmaar (tel.072-152132). Voor alle duidelijkheid het gaat om oud-leden, die nog geen brief hebben ontvangen over de reünie. Vorige week woensdag hebben ve len in de muziekschool kunnen ge nieten van een zeer gevarieerde en boeiende speelavond: ,,het slot- accoord". Vanavond, woensdag 3 juli, kunt u nog een speelavond, de laatste van dit seizoen, bezoeken. ,,De Kapitein is jarig", een kindermuscial, wordt uitgevoerd door leerlingen van de oriëntatieklas en van de klassen Al gemene Muzikale Vorming. Enkele liedjes worden begeleid door de leer lingen van de A.M.V.-samenspelklas. Het geheel staat onder leiding van Joke Cortie en Cas Himmelreich. Het belooft een kleurrijk, vrolijk spek takel te worden. De voorstelling be gint om half acht en zal rond acht uur afgelopen zijn. Een mooie gelegen heid om samen met uw zoon of doch ter eens met de school en haar akti- viteiten kennis te maken. AGENDA EN OPENINGSTIJDEN OPEN HUIS tel. 333368/333156 donderdag 4 juli H.O.V. operettever. 20.0023.00 HBC, bridge 20.00—23.00 SKWO volksdansen 11.0012.00 Schoolvoorstelling de Beun9.0012.00 I.v.m. de vakantie zijn het Open Huis en de Beun gesloten tot 16 augustus. VREDESPLATFORM HEILOO Enkele weken geleden is bij u de Vredeskrant voor de kop van Noord- Holland thuisbezorgd. Hopelijk zijn er niet veel exempleren bij het oud papier beland, doch heeft de krant aanleiding gegeven tot vele gesprekken. Wij staan in elk geval zaterdag 6 juli met de stand van 10 tot 3 uur op het plein voor 't Loo om met u te praten over oorlog en vrede. Hoewel bijna dagelijks in de kranten is te lezen dat het kabinet Lubbers op 1 november zich zal uitspreken vóór plaat sing van de kruisraketten, wil de vredes beweging de regering duidelijk maken dat een meerderheid van de bevolking géén kruisraketten wenst. Het volkspeti tionnement dat begin september van start gaat, zal dat opnieuw aantonen. De parlementaire democratie kan daar toch niet omheen Om het volkspetitionnement in Heiloo goed te laten verlopen, hebben wij uw steun nodig. Wij zoeken daarom mensen die ons willen helpen die handteke ningen bij de mensen thuis op te halen. U kunt zich opgeven bij de stand op 't Loo of bellen 072-334053/335710. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) H. H. den Engelsen, Het Wielemakers- land 9, Heiloo, tel. 072-333080. Weekenddienst Apotheek Apotheek De Eenhoorn, Koelmalaan 14, Alkmaar, tel. 072-401125. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo A. Th. van Papenrecht, Parkstraat 18 Alkmaar, tel. 072-113687. Diëtiste S. Ouwendijk. Telefonische afspraken maken op maandag en vrijdag 9-10 uur, en woensdag 14-15 uur en 18-19 uur. Van Doornstraat Ï24, Heiloo, tel. 072-330719. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.). J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. v. Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. Waal, Kennemerstr.weg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slin ger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ N abevallingsgy mnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland,-tel. 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn altijd te bereiken op tel. nr. 072-331606. (Commandeurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11.00 12.00 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-338114 b.g.g.: 02208- 96924 M. J. Dijkema de Hoghe Weijdt 31, tel.: 072-338114 b.g.g.: 072-334348 KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: WIjkgebouw: Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werk dagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072 - 331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tussen 12.00 - 13.00 Wijkverpleegkundigen: Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072 - 331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur 'Mevr. A. v. Staveren, tel. 072 - 334326, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072 - 337465, te bereiken van 8.00 - 8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208 - 6203, te bereiken maandag, woepsdag en vrij dag tussen 8.00 - 8.30 uur, Mevr. L. de Waard, tel. 02518 - 55495, te bereiken tussen 8.00 - 8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00 - 13.00 uur, tel. 072- 331073. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72. 1851 KT, Heiloo, tel. 072 -337119. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00—12.00 14.00—20.30 Woensdag 14.0016.00 Donderdag 10.00—12.00 14.00—20.30 Vrijdag 10.00—12.00 14.00—20.30 Zaterdag 10.0012.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.0020.30 Woensdag 14.0016.00 Vrijdag 14.0017.00 CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: D. van Weelden, tel. 331407. Vogels: J. Kuiper, tel. 335478. Watervogels: C. de Lange, tel.333073 Knaagdieren: mw. Waijers, tel. 02205-2256. Aktie Vakantie Pleegdier: tel. 336180. STICHTING ONDERDAK ALKMAAR Koelmalaan 196, tel. 072-400234. Opvangcentrum voor acuut dak loze mensen. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken, van alle gezind ten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Sekr.: Werkendels- laan 29, tel. 331594. TELEFOONCIRKELS Inl.: mevr. Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren; maandag, woensdag en vrijdag (12.00 - 14.00 uur) per tel. 335296. STICHTING OMBUDSTEAM HEILOO Dagelijks bereikbaar op de tel.nr.: 330011 en 335710 van 10.00 - 22.00 uur. Schriftelijke vragen: Postbusnr.: 89. Iedere vrijdagavond spreekuur in "de Duif", Mariënstein 180, van 19.30-20.00 uur. STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.0010.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205- 1250. Spreekuur donderdag, 14.00 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5 te Alkmaar, tel. 072110804. Gehele week. FNV INFO-TEAM HEILOO - LIMMEN Zitting iedere eerste en derde maan dag van dé-maand van 20.00 - 21.00 uur in de RK. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar ma. t/m vr. tussen 9.00-17.00 uur. WV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Postbus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072-333719. WAO-AWW-GROEP Activiteiten in het Trefpunt, Wester weg 294 te Heiloo. Tevens spreek uur elke maandag (9.00 - 12.00 uur). OUDERENKOOR HEILOO^ Repetitie dinsdag 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl. via tel. 334797, 334054 of 334216. STICHTING WERKELOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke maandag, woens dag en vrijdag (9.30 - 12.00 uur) in het onderkomen aan de Pastoor van Muijenweg 16 te Heiloo (voor malige Agnesschool). Tel.: 072 - 33 71 96.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1985 | | pagina 2