leemstoffen? Hou ze apart! m Nieuws voor ouderee Politieberichten <k Noordhollands Balletcentrum brengt kleurrijke show met 'Hotel Hotel' Dferenbescherminj J Heifoo—Limmen— Castrfcum Geen Uitkijkpost ontvangen? MOTORRIJLES 40, PIET GELDERBLOM HEILOO r UITKIJKPOST 4 JUNI 1986 VOETBAL EN MEXICO Omdat de bibliotheek met de maande lijkse boeken- en materialenpresentaties dikwijls de actualiteit volgt, /al het nie mand verba/en dat ook in de biblio theek de schijnwerpers op het wereld kampioenschap voetbal gericht zijn. Dus liggen er in de tentoonstellingshoe- ken - volwassenen en jeugd - allerlei boeken over voetballen. Van ,,Hoe wordt ik voetballer" door Ivan Sonck tot ,,Het verhaal van de geslaagde voet baller CruytY" door Nico Scheepmaker. Voetbaljaarboeken en boeken oyer voet balt aktiek, als ook de video-film Alles over voetbal", om een paar voorbeelden te noemen. Wat er van al die taktiek terecht komt, kunnen we op de buis zien, en in welk land zo'n tournooi ook gespeeld wordt, het gaat altijd om 22 spelers en één bal binnen de beslotenheid van een stadion. Maar wat speelt zich buiten die stadion- muren af in het land dat dit wereldkam pioenschap organiseert? Hoe is het leven daar? Wat zijn het voor mensen, wat is hun werkelijkheid? Hoe was hun ge schiedenis en hoe zijn ze op dit punt, waarop anno 1986 de hele wereld Mexi co op het beeldscherm ziét, aangeland. Om met Alex la Guna - dat is overigens een Zuidafrikaanse schrijver - te spre ken: ,,Je kunt een land pas begrijpen als je hun schrijvers gelezen hebt". Van daar dat we veel materiaal in de vorm van boeken, grammofoonplaten en video-films over Mecixo voor de lezers hebben uitgestald. Boeken over de oude culturen - de Maya's, de Azteken, de Tolteken en vele anderen.. Boeken ook over de komst van de Spanjaarden en het dientengevolge wegvloeien van de eigen cultuur. Over de strijd om de on afhankelijkheid die in 1821 een feit werd. En, zoals het dikwijls gaat bij het hijsen van de rijheidsx lag, kwamen ook hier de tegenstellingen aan het licht, welke onder het juk van de gezamenlij ke vijand, verborgen waren gebleven. Met deze tegenstellingen, dikwijls als leidraad gekozen voor menige heden daagse Mexicaanse roman, kampt México nog steeds. Mexico vandaag" door Hugo Claus en Freddy Vree, be handelt dit thema. Eveneens een uitgebreide collectie over de sociaal-economische problemen in dit land. De tentoongestelde boeken worden vergezeld van posters en ander plaatwerk over Mexico met uitspraken van hun schrijvers, zoals: „Gesloten heid is een van onze middelen om onze argwaan en ons wantrouwen te verhul len. Het toont aan dat wij onze omge ving instinctief gevaarlijk achten. Die reactie is begrijpelijk wanneer men be denkt wat onze geschiedenis is ge weest," Octavio Paz in „Het labyrinth der eenzaamheid". Want ook de ge schiedenis van Mexico geeft zicht op z'n huidige problemen, buiten de muren van het stadion. Carla van de Bibliotheek (60 minuten) Tel. 072-335583 Bovag-rijschool Vorige week donderdag gaf wet houder Dekker het officiële start sein voor de inzameling van de pro- bleemstoffen in huishoudens. Een dag eerder was in de Uitkijkpost uitgebreid te lezen over het hoe en waarom van de gescheiden inzame ling. Bovendien was een speciale folder hierover bij de Uitkijkpost gevoegd. Mocht u de folder onver hoopt zijn kwijtgeraaktdan kunt u bij de deelnemende winkels en be drijven een nieuwe folder verkrij gen. Dat kan bijvoorbeeld bij decorette Ursem aan de Heerenweg, waar de heer Dekker zijn lege verfblikken inleverde. „De heer Ursem is vanaf de eerste plannen enthousiast ge weestverklaarde de wethouder de keuze voor de officiële start. „Ik weet wat voor spullen er in de lucht komen, wanneer verfresten in de verbrandingsoven terecht komen", was voor de heer Ursem de reden om aan de gescheiden inzameling van probleemstoffen mee te wer ken. MEER BEWEGEN VOOR 55-PLUSSERS Sport-instuif Donderdag 19 juni om 14.00 uur or ganiseert de St. Ouderenwerk Hei- loo in Sporthal Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48 te Heiloo een sport en spel instuif voor 55-plus- sers. Onder deskundige leiding van drie sportinstructeurs zult u kunnen kennismaken met en deelnemen aan een grote variëteit van sporten en bewegingsspelen voor 55-plussers. Onder het motto 'alles mag en niets is verplicht' is iedere bezoeker vrij naar eigen keuze aan één of meerde re onderdelen mee te doen. Welke zijn dat? Allemaal kunnen wij ze niet opnoemen, in ieder geval: bad minton, dutch tennis, koersbal, (mini) volleyball, lijnbal, gym nastiek, volksdansen, ritmische be weging, tafeltennis, pieren, trim- gym. •"- De middag wordt om 14.00 uur be gonnen met een 'warming-up' en omstreeks 16.00 uur afgesloten met een gezamenlijke aktiviteit. De toe gang is 2,p.p. Voor deelnemers aan Meer bewegings-aktiviteiten van de St. Ouderenwerk is de toe gang gratis. Voor eventuele nadere informatie: St. Ouderenwerk Heiloo, Wester- weg 294, tel. 331297. GEMEENSCHAPPELIJK WONEN VAN OUDEREN IN HEILOO? Op vrijdag 13 juni om 10.00 uur zal de werkgroep Gemeenschappelijk Wonen van Ouderen Heiloo, in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo, verslag doen van haar bevindingen. Uitgangspunt van het ouderenbe leid is het zo lang mogelijk handha ven van de zelfstandigheid van ou deren. Allereerst omdat ouderen dat zelf willen, maar ook omdat het (financieel-economisch) steeds moeilijker wordt het toenemend aantal ouderen die verzorging te bieden waar zij recht op heeft. Een belangrijke voorwaarde voor een zelfstandige manier van leven is - naast gezondheid, sociale kontak ten én inkomen - aan de behoefte van ouderen aangepaste woonruim te. Er blijkt bij ouderen een, groei ende belangstelling te beslaan yoor gemeenschappelijk wonen. Op éen ultimo 1985. door dé Stich ting Ouderenwerk Heiloo gedane oproep werden vijfendertig reacties ontvangen. Tijdens een bijeen komst in januari 1986 werd besloten tot instelling van een werkgroep, die tot taak kreeg de mogelijkheden in Heiloo voor een projekt gemeen schappelijk wonen van ouderen te onderzoeken. Diegenen die geïnteresseerd zijn in gemeenschappelijk wonen van ou deren - een alternatief voor gewone mensen - zijn van harte welkom. In de nacht van 1 juni rond de klok van half zes viel een witte volkswagen op, daar hij al enige malen werd gesigna leerd in Egmond. Rond hetzelfde tijdstip werden er enige, auto-inbraken gekonstateerd. Toen de achtervolging werd ingezet, gooiden de inzittenden goederen uit de auto, wat later autora dio's bleken te zijn. De inzittenden ble ken afkomstig uit Amsterdam. Een on derzoek is gaande. In Heiloo werden drie autoradio's ontvreemd. Fietsdiefstal Een inwoner uit Egmond kwam bij de fietstalling van de NS om zijn fiets te pakken, deze bleek echter ontvreemd te zijn. Boos vertrok hij met de bus richting huis, waar hij tot zijn stomme verbazing iemand op z'n fiets zag rijden. Na snel uitgestapt te zijn, heeft hij de dader aangehouden en aangegeven bij de politie. Ook werden er nog vijf andere fietsen ontvreemd, maar deze zijn helaas nog niet terug gevonden. Snelheidscontrole Deze week zijn er vijf maal snelheids controles gehouden in Limmen en Hei loo. In totaal zijn er 236 processen- verbaal uitgeschreven. Bij een aanrijding op de kruising Zee- weg/Westerweg heeft een 22-jarige vrouw haar been gebroken. Winkeldiefstal Bij de Hema is driemaal getracht win keldiefstal te plegen. In alle gevallen werden de personen aangehouden. „Geparkeerde auto's" In de nacht van 1 juni is een auto aange troffen die tegen een verkeersbord was geramd, waarna hij boven een slootje tot stilstand kwam. Een andere automo bilist „parkeerde" zijn auto in een tuin aan de Belieslaan. De eigenaar werd in de buurt van zijn woning aangetroffen. Er is een bloedproef afgenomen. In Egmond aan den Hoef is een auto met Duits kenteken aangetroffen, waar van de contactdraden met elkaar ver bonden waren. Vlag I n de nacht van 31 mei is een persoon op heterdaad betrapt bij het stelen van een vlag van 't Loo. Bij de Konkelboet werd een Amstelvlag vermist. Inbraak Bij 'n inbraak in een woning in Vreden- oord, werden eurocheques, girobetaal kaarten en geld ontvreemd. Uit een woning aan De Ronge is een kleuren-t.v. ontvreemd. Gevonden voorwerpen Gevonden tussen 26 mei en 1 juni. Goe deren af te halen op woensdag- en zater dagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. T. w.; 1 ring met 3 sleutels, 3 schoolboeken (Mavo), 1 zakmes, 1 regenpak, 1 lolo- bal, 1 dameshorloge, 1 adidas tasje met trainingsbroek en shirt, 1 Assa fietssleu- tel, 1 brillekoker met bril, 1 beigekleuri- ge hond met riem, 1 oorbel, 1 sleutelbos (3 sleutels), 2 sleutels aan hoesje. INBRAAK PREVENTIE Zoals U ongetwijfeld bekend is, hebben de kranten de afgelopen maanden bol gestaan van informatie omtrent in braakbeveiliging. Dat dit begrip toch tot een hoop mensen niet is doorgedron gen, constateren wij, van de politie, da gelijks. In vele gevallen van inbraakmel dingen, zien we dat het met de meest be langrijke vorm van beveiliging, name lijk het hang- en sluitwerk, nog droevig gesteld is. De gedachte van „Bij ons wordt toch niet ingebroken", gaat anno 1986 jam mer genoeg niet op. Het inbrekersgilde wordt per dag groter, waardoor ook een groter aantal huizen het slachtoffer wordt van hun kwalijke praktijken. In de praktijk zien we dat de huizen welke in grote mate beveiligd zijn, minder het slachtoffer worden. Daar het bestrijden van inbraak een taak is van de politic en U, willen wij U daarbij graag van dienst zijn. In Heiloo werkt een ambtenaar Voorkoming Mis drijven welke U gratis en vrijblijvend advies verstrekt omtrent inbraakpreven tie, het merken van goederen, maar ook over diefstalpreventie van voertuigen en boten, aggressieve verkoopmethoden, vandalisme, drugs, misdrijven op sexu- ccl gebied, etc. Indien U meer informatie wenst over preventie, neem dan eens kon takt op met deze ambtenaar, hij is te bereiken op het groepsbureau der rijkspolitie te Heiloo, tel. 072-333144, toestel 24. Bel 's donderdags: 072-330175 Wegens vakantie AFWEZIG van 31/523/6 W. HARTONG, huisarts Sandecamplaan 33, Heiloo Overige huisartsen nemen waar. WIJKVERENIGING VREDENOORD FIETSENRALLEY 1986 De wijkvereniging Vredenoord organi seert op 14 juni vanaf 13.00 uur een fiet- senralley voor het gehele gezin. De tota le afstand bedraagt ongeveer 12 km. Voorop staat een gezellige fietstocht, de snelheid is niet van belang! Uiteraard zijn er enige prijsjes te winnen. Deelnemers, ook plaatsgenoten van an dere wijken, kunnen zich vóór 10 juni aanmelden bij: N. Mannes, Vredenoord 35 of W. Kegel, Vredenoord 151. Deel name voor leden van de wijkvereniging is gratis, niet-leden betalen 1,- per persoon. In Theater de Beun zal op zaterdag 7 en zondag 8 juni een grote theater show ge geven worden door het N.H. Balletcen trum. Bij een balletschool hoort een uit voering en daaraan moeten alle leerlin gen kunnen deelnemen. Nu kun je na tuurlijk elke groep apart laten optreden, maar veel leuker is het, om er een ver haal in te brengen. Zo dachten begin november de docen ten van het N.H. Balletcentrum t.w. Wilma v. Bedum, Caroline van Rhijn, Barry Jackson en Coördinatrice Yvon ne van Zoelen. En waar gebeurt er meer dan in een Hotel, zij lieten hun fantasie de vrije loop en zijn werkelijk tot een fantasieverhaal/choreografie gekomen. Een Hotel van de vroege morgen tot de late avond, serveersters, liftboys, bar keepers en natuurlijk de gasten u zult het allemaal mee beleven, en 150 leerlin gen doen er aan mee. Een gastgroep uit Amsterdam wilde ook erg graag mee doen en die ziet dus ook. Het geheel wordt van muziek voorzien door de Band Volunteer uit Heerhugo- waard. Graag had Yvonne van Zoelen de Band uit Heiloo gehad maar daar za ten nogal wat examenklanten in en dat werd dus een beetje moeilijk. Op het ogenblik wordt er keihard getraind om alles zo perfekt mogelijk te laten verlopen. Yvonne van Zoelen heeft zelf voor de costuums gezorgd, althans, zij zoekt leuke betaalbare stofjes uit knipt het, en de leerlingen krijgen het als een soort bouwpakket mee naar huis. Ook het de cor is zelf gemaakt. Tussen al het ge dans door zult u ook kennis kunnen ma ken met een jong zangtalent Irene Min, let goed op haar, het is erg leuk wat zij doet. U zult deze avond/middag alle soorten ballet te zien krijgen, die op de school gegeven worden en dat is klas siek en jazzballet, teendance en tapdan- ce, met deze laatste is pas dit seizoen be gonnen maar u krijgt er toch al wat van te zien. De oudste leerling van het N.H. Ballet centrum is 66 jaar en tapt er nog lustig op los, let maar op! Alles bij elkaar be looft het een grootscheepse Theater show te worden die u niet mag missen. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Jan-Tine Braam in de Winkelhof, Holland Inter national, Boekhandel Avis, aan de bal letstudio tijdens de lesuren en een uur voor de voorstelling aan de kassa van Theater De Beun, zaterdag 7 juni begint de voorstelling om 20.15 uur en zondag 8 juni om 14.15 uur en om 19.30 uur. ZOMERCURSUS SPAANS VOOR OVERWINTERAARS Voor beginners en gevorderden Vanaf april organiseert de Stichting Ouderenwerk Heiloo zomercursus sen Spaans voor beginners en gevor derden. Bedoeld voor mensen vanaf 55 jaar, die bijv. 'overwinteren' en gemerkt hebben, dat het eigenlijk toch wel gemakkelijk is zich (beter) in het Spaans te kunnen uitdruk ken; te begrijpen wat er geschreven staat of gezegd wordt. De nadruk bij de cursus voor begin ners en de cursus voor gevorderden ligt op de spreekvaardigheid. Met name alledaagse situaties als inko pen doen, naar de dokter gaan enz. komen aan de orde. Hoewel de cursussen reeds begon nen-zijn, is deelname nog wel moge lijk. De kosten bedragen 2,50 per week. De cursus wordt wekelijks één uur gegeven tot oktober. Voor nadere informatie en/ol opgave kunt u kontakt opnemen met de Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 072-331297. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 en 19.00 uur: ds. B. J. Kruit, Heilig Avondmaal. Crèche in Kruiskerk. Kin- dernevendienst in Open Huis. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. A. Boelhouwer. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J. W. v.d. Gronden, vie ring H. Avondmaal. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan 13, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: hr. J. Trijbisz uit Zuid- Scharwoude. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egmond-Binnen, 9.15 uur: voorganger ds. N. K. Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: Oecumenische dienst in de Grote Kerk te Alkmaar. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.00 uur: Oecumenische dienst in de Grote Kerk te Alkmaar. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: Oecumenische dienst in de Grote Kerk te Alkmaar. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. D. Koens. 15.00 uur: ds. P. J. H. Krol. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Baptisten Gemeente Alkmaar Dr. O. de Vries. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206- 5301. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Goed tehuis gezocht voor Rode kater, gecastr., 1 jaar. Zwarte poes, klein diertje, ca. 5 jaar. Lapjespoes, erg lief, 5 jaar. Half-langharige schildpadpoes, bijzon der aanhankelijk, 9 jaar. Poes, boerenlap, 19 jaar. Voor informatie tel. 072-337853. Boris, gladharige bastaard bouvier, reu, zwart, 9 maanden. Pépé, bast. herder, reu, /i jaar. Kruising Dalmatiër/Pointer, reu, 4 jaar. Kazan, grote bastaard hond, reu, 4 jaar. Chow-chow, reu, 6 jaar. Bastaard hond, zwart/wit gevlekt, teef, 9 jaar. Whippet, teef, 10 jaar. Spaniel, reu, gecastr., 10 jaar. Konijn en cavia, samen te plaatsen. 2 Dwergkonijntjes. Voor informatie: 02205-2256. Gevonden Grijze kater, gecastr., draagt bandje, Breedelaan in Heiloo (loopt daar al sinds begin april). Kip, goudpel, Dusseldorperweg Limmen. Konijn, grijs, wit op neus, witte band op rechter schouder, Kieftenland in Limmen. Vermist Rode gecastr. kater, 4 witte voetjes, wit te bef, 2 kale schoudertjes, Hoogeweg in Heiloo. Stanley Rosella (grote parkiet), rood met groen, Kennemerstraatwg, Heiloo Dierenbescherming Heiloo Omstr. Tel. Katten Heiloo, tel. 072-337853, 072-332879. Limmen, tel. 02205-2256. Akersloot, tel. 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen, tel. 02205-2256. Akersloot, tel. 02205-10079. Tel. Knaagdieren Heiloo en Limmen tel. 02205-2256, Akersloot, tel. 02513-10079. Uitvoering Noordhollands Jongenskoor Zondag 8 juni: in het kader van de zondag-zomeravonddiensten verzorgt het Noordhollands Jongenskoor een zogenaamde Evensong in de Grote of St. Lau- rentiuskerk te Alkmaar, aanvang 19.00 uur. Toegang vrij. Open avond alleenstaande ouders Woensdag 11 juni; open avond van het Fiom-buro voor alleenstaande ouders. De heer Wallast (ambtenaar burgerlijke stand) spreekt over „Trouwen, rouwen, scheiden... en hoe zit het met de namen van de kinderen?". Aanvang 20.00 uur op het adres van het buro, Van der Meijstraat 6 te Alkmaar. Inlichtingen: 072-118812. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, HoIIeweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 7 en 8 juni: Dr. Duijvestijn, Obriglaan 53, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek 6-13 juni: Sibilo, Past.v.Muijenweg 17, tel. 072-330200. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-330362. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 5-11 juni: C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 8 juni: H. Hamming, Waerden- delstraat 3, Alkmaar, tel. 072-116061. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel. 072-330719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantooi geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. GEZINSVERZORGING, BEJAAR DENHULP EN ALPHA-HULP Stichting Noord-Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks. 8.30-9.30 uur. Voor aanvragen om hulp, bel het cen trale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereik baar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de Bereik baarheidsdienst: 072-156400. SOCIËTEIT ALLEENSTAANDEN Eerste maandag van de maand: themaa vond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl. tel. 332136 of 331097. STICHTING ROLSTOELBUS HEILOO E.O. Secr.: tel. 335149. Afspraken vervoer, tel. 336570. De „Rolbus" is dagelijks beschikbaar. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072- 333719. STICHTING ONDERDAK ALKMAAR Koelmalaan 196, tel. 072-400234 Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. GEMEENTE HEILOO afdeling sociale zaken van Aostastraat 5 SPREEKUREN: iedere werkdag van 08.30-12.00 uur, tel. 313131. MAATSCHAPPELIJK WERK: ma. t/m vr. 08.30-10.30 uur; di.avond 07.00-08.00 uur, tel. 313184. BURENHULP PLAN OOST Fam. van den Berg, De Laghe Weijdt 20, Heiloo, tel. 335078. ALG. NED. INVALIDENBOND Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groo telaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-2819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, tel. 333797, 1851 BH Heiloo. STICHTING OMBUDSTEAM HEILOO Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo, tel. bereikbaar van 10.00-22.00 u. op 072-332361 of 335710, spreekuur op vrijdag na telefonische af spraak van 19.30-20.00 uur in C.B.S. De Duif, Mariënstein 180, Heiloo. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. WERKGROEP KIND EN ZIEKENHUIS Secretaris: J. C. Smakman, tel. 072- 331661. STICHTING WERKLOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool). tel. 072-337196. VERENIGING VOOR VOLKSHUISVESTING HEILOO Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in de kamer van het Dienstencentrum in het Open Huis, Secr. N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2