LOK VADERDAG Sport en Spet Oud papier acties in Heiloo Zwemvierdaagse in ,,'t Baafje" LIMMEN NUYENS AGRARISCH CENTRUM NUYENS B.V limmen,rijksweg35-37 tel. 02205-1217 MC HET groeit en bloeit voor alles wat Wij hebben een groot assortiment accessoires voor U. Zie vrijdag en zaterdag ook onze buitenkraam. urn nn w'nke,h°f 't L°° 41 ntlLUU tel. 072-335535 NOORD HOLLANDS BALLET CENTRUM TREKT ALLE REGISTERS OPEN if) GARDENA autowasborstels GARDENA prijs 19.50 44 4,95 Middeldruk Plantenspuiten. A.S.L TUIN ARTIKELEN GEWASBESCHERMINGSMIDDELEN MESTSTOFFEN ZAAIZADEN UITKIJKPOST 11 JUNI 1986 SÜ^^^ÜÉl Uit de tuimneuhel^ei ie "Blue Sti ipe niet weei bestendig iieepoxeeul tui me Capristoel niet wogklapbaie vaste voetensteun en 5-vouiliq veistelti.ne ruiileiinmii Dubbelwandige wijnkoeler. Houdt de 1 liter flessen zonder ijs- toevoeging ca. 2 uur heerlijk koel 6 rijnwijnglazen 10.- Makuba terras barbecue met schoor steen afvoer' steekkar. Ideaal voor het vervoeren van b.v kratten frisdrank, zakken Het onder plateau biedt plaats aan flessen schaaltjes Luxe video-cassette opbergdozen, geschikt voor alle systemen. In fraaie boekvorm en met goud opdruk. Keuze uit 3 kleuren 40-dlg. gereedschapsbox hoogwaardig chroomstaai. In deze kompleet uitge voerde box vindt vader o.a.: 1 ratel, 1 verlengstuk, 1 verloopadapter, 1 schroeven- draaiergreep, 1 bougiedop, 16 doppen 4-22 mm, 6 ring steek sleutels, 8 inbussleutels, 3 schroevendraaiers, 1 waterpomp-en 1 kombinatietang REKREANTF.NC0MPETIT1E EEN GROOT SUCCES De interne competitie voor niet- competitiespelers, de rekreantencompe- titie, bleek een uitstekend initiatief van de wedstrijdcommissie te zijn. Op 5 zondagen parallel aan de landelij ke competitie van de KNLTB werd door 7 uit drie dames en drie heren bestaande teams om het kampioenschap gestre den. Aan team V, waarvoor uitkwamen de dames Gerda Dekker, Dorien Hark- mans en Tri\ Wijte en de heren Vincent Vendel, Marcel de Winter enn RuUd Mostertman werden door voorzitter Leo van Els de kampioensbloemen uit gereikt. Successen in promotiewedstrijden Op zaterdag 7 juni waren de promotie wedstrijden gepland voor de distrikts- zaterdagcompetitie, maar in verband met de gestaag vallende regen, die de banen in een zwembad veranderde, moesten deze wedstrijden afgelast wor den. Drie wedstrijden werden naar zon dag 8 juni verplaatst, twee wedstrijden zullen op zaterdag 14 juni worden inge haald en één wedstrijd, namelijk die van het le heren veteranen team werd wel op de geplande promotiedag gespeeld, zij het in een sporthal. Heren veteranen 1 speelde uit tegen LTV Zaandam. Ondanks het gelijke spel (2-2) promoveerden de 'Oudjes' niet, daar LTVZ meer sets gewonnen had. Jammer, volgend jaar beter. Gemengd 1 ging op bezoek bij Heb Durf 1 in Landsmeer. Met een 3-2 ne derlaag in de tennistas ging dit Hogedijk-team terug naar Egmond. Volgend jaar komt het le gemengde za- terdagtèartï dus' w edèrom in de 2e klasse uit en wie weet lukt het dan om naar de le'klas te promoveren. Het 4e gemengde team bond op eigen park de strijd aan met 't Twiske 3. De laatste partij werd gewonnen en bete kende promotie naar de vierde klasse. Proficiat Wiesje Holterman, Afra Boh- le, Henk Bart en Jan van Nimwegen! TENNISVERENIGING VXVENNEWATER Competitie 1986 De competitie 1986 ligt weer achter ons. De resultaten voor onze vereniging zijn redelijk tot goed geweest. Een aantal teams zijn kampioen geworden en ver schillende andere teams hebben een goe de klassering bereikt. Helaas zijn er ook enkele teams gedegradeerd. In de zondagcompetitie heeft het le ge mengde team een voortreffelijke presta tie geleverd en op overtuigende wijze het kampioenschap in de 4e klasse be haald. Dit team, bestaande uit Elise Goossens, Ine Hallewas, Willeke War denburg, Frans Bruyn, Ruud van Toornburg en aanvoerder Hil Warden burg, zal nu via de promotiewedstrijd op zondag 15 juni a.s. tegen Limmen 2 op het park De Voetel, moeten strijden om een plaats in de 3e klasse. De overige kampioenen zijn: Zondagcompetitie: 3e gemengde team, 2e herenteam, le juniorenteam. Zaterdagcompetitie. 4e gemengde team, 2e herenteam.6e herenteam, 2e herenteam veteranen, le gemengde juniorenteam, 12-14 jaar, 3e gemengde juniorenteam, 12-14 jaar, 12-14 jaar. Dames districtcompetitie. 4e team. Dames kring competitie. le team. 5x achtereen kampioen, w.v. de laatste 2x in de le klasse en intussen ook kampioen van district Alkmaar Woensdagmiddagcompetitie (junioren). le gemengde team. Automatisch gepromoveerd zijn het 3e gemengde team van de zondagcompeti tie en het 3e gemengde team junioren zaterdagcompetitie. Het 2e herenteam zaterdag heeft reeds de promotie wedstrijd gespeeld en helaas met mi niem verschil verloren. De overige teams zullen via de promotiewedstrij den een hogere klasse trachten te berei ken. Wij wensen deze teams veel succes! FAMILIE VAN HAAREN EERSTE IN FAMILIETOERNOOI ZAALVOETBAL Op zondag 1 juni werd voor de 4e maal in de sporthal 't Vennewater het fami- liezaalvoetbaltoernooi gehouden. Het toernooi wat aanvankelijk wat een aan trekkelijkheid leek te hebben ingeboet door de afwezigheid van Arcs de Wit (verplichtingen elders) en Piet Kraak man (onwillige spier) was evenwel alles zins geslaagd te noemen, mede door het boeiende verloop. Door het puntenverlies van Kraakman in de laatste wedstrijd kon topscorer Aad Ranzijn de beker en de bloemen voor de familie van Haaren in ont vangst nemen. Heren 3 ontving 't Zijpken 2 en deed wat er verwacht werd: winnen. Elders een verslagje van deze wedstrijd. Hope lijk is dit team het volgend jaar in de 5e klas net zo succesvol als dit jaar in de 6e klas. De promotiewedstrijden van Heren 2 en Gemengd 7 worden op zaterdag 14 juni gespeeld. Mous keek NIET naar. Mous keek niet naar de promotie wedstrijd van Heren 3 en heeft derhalve iets gemist, te weten een leuke partij tennis vol spanning en met een positief restultaat voor het zeer gedifferentieer de 3e herenteam van T.C. Hogedijk. Geopend werd met de dubbels. Zowel Jaap Lap/Bert Peereboom als Joop Smit/Kees van Zoonen wonnen hun partijen. Dat was een hoopgevend be gin. De wedstrijd werd voortgezet met de enkelpartijen. Als eerste was het jongste teamlid Jaap Lap aan de beurt. Roemloos ging de anders zo sterke eerste man ten onder. Deze tegenvaller vermocht het moreel van de ploeg niet te ondermijnen. Joop Spit deed wat hij de hele competi tie al had gedaan: winnen. Al zijn en kels en dubbels gewonnen, voorwaar een grandioze prestatie! Derde heer Kees van Zoonen won over tuigend de eerste set in z'n partij, waar door promotie reeds een feit was. De tweede set verloor hij in een tiebreak; de derde set wist hij met 6-2 naar zich toe te trekken en daarmee de wedstrijd. Han Veldkasmp, de 4e heer, presteerde het schier onmogelijke door na winst in de eerste, verlies in de tweede en bij een achterstand van 5-2 in de derde set toch nog de beslissende derde set met 7-5 te winnen. Einduitslag 5-1 voor Heren 3 van Hoge dijk. Na afloop bloemen en lovende woorden van voorzitter Leo van Els voor het door Bert Peereboom aangevoerd 3e herenteam. TRIAS-PLOEGEN PRESTEREN GOED Afgelopen zondag werkten de A-B juni oren hun 2e wedstrijd af in het kader van de landelijke competitie. De meisjes wilden proberen om de finale te halen, ondanks een tegenvallende eerste wedstrijd. Nu ging het een stuk beter en de hoop om bij de beste twaalf te ko men is nog steeds levend. Het begon al goed met een uitstekende 4 x 100 meter: Laura Keegstra, Jacqueline Olbers, Ol- ga Overmeer en Nelleke Koppelaar ein digden al na 50.2 sec. Ook op de indivi duele nummers lieten deze meisjes goe de resultaten noteren. Jacqueline liep een sterke 400 meter in 61.7 sec, wat een persoonlijk record betekende. Olga ging in 15.5 sec over 100 meter horden en Laura en Nelleke waren snel op de 100 meter. Verder was er een prima discus worp van Miranda Oly met 30.16 m. Bij de jongens ging het in het algemeen zeer behoorlijk. De ploeg had alleen de pech dat een 800 meter-loper moest uitvallen, wat veel punten kostte. Ook hier een flitsende start met een 4 x 100 meter in 45,2 sec. door Kristian Mul, Remco Vos, Frank van Doorn en Frits van Va- rik. Remco was goed op dreef, want hij sprong ook nog 12.96 m bij hinkstapspringen en hij liep 15.9 sec over 110 meter horden. Frits was weer snel op de 100 meter en 400 meter in resp. 10.9 sec. (Frank 11.4 sec.) en 51.7 sec. Tenslotte is ook de 800 meter van Björn van der Schaaf het vermelden waard: 2.04.4. PONYCLUB HEILOO E.O. Woensdag 4 juni zijn er op het terrein van de commandeurs te Heemskerk dressuur wedstrijden gehouden waar ook combinaties van P.C. Heiloo aan mee deden, met goede resultaten. In rij baan I bij de L2 werd eerste Silvia Kooyman met 125 punten, 2e werd Mannette Spanjaart met 123 punten. Bij de M categorie werd Sandra Groot eerste met 130 punten. In Fijbaan II bij de B combinaties eindigde Thorvald de Winter op de 3e plaats met 123 punten en werd Camilla Stenvers 4e met 121 punten. FIETSEN MET SENIOREN Recra Sports staat voor de senioren (40 j. en ouder), die wekelijks op donder dag een flinke recreatieve toertocht ma ken in de diverse gewesten in Neder land. Op het programma staan o.a. de Biesbosch- de Rottige Meenthe- de Leu- venumse Beek- de Drunense duinen- een rondje in en om Haarlem- enz. Voor de dames en heren, die hiervoor geïnteresseerd zijn, wordt op dinsdag 17 juni een circa 40 km. kennisma kingstoertocht naar de Mooie Nel en het recreatieschap de Spaarnewoude geor ganiseerd. Het vertrek is vanuit Alk maar bij de Vierstaten en d.m.v. car pooling is de startplaats bij Huize Bee- ceksteyn te Velsen. Voor informatie en opgave kunt u terecht bij Cees Janssen Iepenlaan 30 te Alkmaar, tel.: 072-113168. SPORTVERENIGING DE FORESTERS" HONK- EN SOFTBAL- VERENIGING FORESTERS Trekking loterij d.d. 7 juni 1986. Lotnr. 4125, 5-daagse reis naar Parijs (2 pers.), nr. 4700, dames- of herenrijwiel, nr. 1875, draagbare radio cassetterecorder. 186 workmate, 4005, Philips walkman, 725, reisstrijkijzer, 639 pocketcamera, 4631 reiswekker, 631 luxe giftset (aansteker en ballpen), 4261 hairstyler, 1756 E.H.B.O. set, 1265 damesset (horloge en ballpen), 4930, rugzak, 280 rugzak, 4756 rugzak. 3403, rugzak. T.V. HEILOO Een deel van de promotiewedstrijden is afgelopen weekend gespeeld. Hoewel de wedstrijden op zaterdag gespeeld moesten worden, lieten de weergoden het mooi zitten. Slechts één wedstrijd in Wervershoof kon doorgang vinden, echter wel in een tennishal. Helaas moest het eerste team de punten aan De Kaag laten, zodat het volgend seizoen opnieuw moet trachten te promoveren. Het derde team had de wedstrijd naar zondag verschoven. Het werd een span nende aangelegenheid. Heiloo wist met 4-2 de tegenstanders te verslaan en mag zodoende promoveren naar de vierde klas. Proficiat heren. Het veteranenteam heeft de wedstrijd ook verschoven en speelt a.s. zaterdag zijn promotiewedstrijd thuis. Het gemengde jeugdteam 1 t/m 18 jaar wist ook keurig te winnen en mag vol gend jaar een afdeling hoger spelen. Onze felicitaties. Er resten nog diverse wedstrijden. Van de resultaten daarvan zullen we u op de hoogte houden. Voor het Dors-toernooi, dat op 28 juni be gint, is inmiddels de inschrijving gesloten. HEILOOËR BRIDGE CLUB Dinsdag 3 juni 1. Mevr. Ritchie-Hr. Gorse 55,15 2. Mevr. Admiraal-Hr. Vendel 54,35 1. Dames Klerk-Stark 66,25 2. Dames Jacobs-Evenbly 53,95. Donderdag 5 juni Rood. 1. Dames de Bruyckere-Ritchie 57,50 2. Hr. Kuiper- Smit 53. 1. Hr. Bader-Koster 54 2. Da mes Couzijn-Plas 51,50. Blauw. 1. Da mes v.d. Goot-Koens 60,50 2. Mevr. Roos-Hr. Huiberts 58. 1. Dames v. Hees-v. Hoolwerff 60 2. Fam. v.d. Lin den 53,50 Bruin. 1. Mevr. Goldsteen- Hr. Rutgers 58,35 2. Mevr. Jacobs-Hr. Löhr 55 1. Dames Jonker-Vogel 56,25 2. Dames Haan-Stark 55,40. Afzeggen: zowel voor de dinsdag- als voor de donderdagavond: op de avond voor de speelavond tussen 19 en 22 uur (tel. 330052) Ook niet leden kunnen in deze zomerperiode meespelen tegen be taling van 5.- per paar. Vooraanmel ding (de avond voor de speelavond noodzakelijk) tel. 330052. Driemaal een uitverkocht huis en een enthousiast applaus waren de dank die het N.H. Ballet Centrum het afgelopen weekeinde in ontvangst mocht nemen voor een grote dansshow, waar maan den keihard aan gewerkt was. Als the ma had men het Hotel genomen en dat bood vele leuke dansen op. Alle soorten dansen die op het N.H. Balletcentrum gegeven worden, kwamen ruimschoots aan bod. Ook het klassieke gedeelte kwam ruimschoots aan bod, maar het jazzballet had de overhand en maakte dat het geheel de pan uit swingde. Het decor had een belangrijke rol in het ge heel evenals de leuke licht effecten, zo als b.v. met de spoken. De costuums maakten het geheel tot een bonte men geling van kleur. De docenten Wilma van den Bedum en Caroline van Rhijn en Barry Jackson kunnen met tevreden heid terug kijken op deze drie succesvol le voorstellingen, want mede door de vele leerlingen zullen zij de handen vol- gehad hebben evenals Yvonne van Zoe- len die als coördinatrice zorgde dat dit drukke hotel met zijn vele mensen uit stekend marcheerde. En dan natuurlijk de leerlingen zelf, wat werd er met veel enthousiasme gedanst en jong en (iets) ouder beleefde aan dit dansfestijn veel plezier. Een speciaal woord van lof voor de band Volunteer, een uitstekende groep musici die met grote inzet de ver schillende dansen begeleidden. Irene Min zong twee liedejes en deed dit zeer muzikaal en het zag er goed uit. Een bij zonder woord van bewondering voor de enorme organisatie, de leerlingen moesten zich bij gebrek aan ruimte in een tent buiten het theater verkleden, daar was het zo koud dat er een warmte kanon ingezet moest worden, maar het geheel had vaart en was erg leuk om naar te kijken en HotelHotel zal bij me nigeen nog lang in de herinnering blij ven. Barry Jackton gaat het N.H. Bal letcentrum voor drie weken verlaten. Hij is uitgenodigd door Ballet Internati onal om gastlessen in Stuttgart en Ham burg te geven. Zijn plaats bij het N.H, Balletcentrum wordt ingenomen door Etienne, hij deed dé balletten van Ma dame Arthur van Jos Brink en Wedden dat. Maandag 16 juni gaat de jaarlijkse zwemvierdaagse weer van start in zwembad ,,Het Baafje". Er kan ge zwommen worden in twee leeftijdsgroe pen n.l. t/m 10 jaar, die 250 m (5 ba nen) moeten zwemmen en vanaf 11 jaar en ouder, zij moeten 500 m (10 banen) afleggen. U kunt zich nog inschrijven tot de eerste avond en de kosten bedra gen 5,- per persoon. Om te voorko men dat het bad overvol raakt zijn er verschillende zwemtijden vastgesteld. Oudere dames en heren kunnen 's mor gens van 9.00 tot 10.00 uur terecht en de overige zwemmers kunnen vanaf maan dag 9 juni zwemmen van 16.30 tot 19.30 uur. Vrijdag 20 juni, op de sluitingsavond, wordt als volgt gezwommen: om 19.00 uur massale start kinderen t/m 10 jaar en om 19.50 uur massale start vanaf 11 jaar en ouder. Het diepe bad is tijdens de bovengenoemde uren gesloten voor niet deelnemers. In de overige baden kan wel worden gezwommen. Om de laatste avond te doen laten slagen, wil len wij aan de deelnemers vragen om die avond verkleed te komen. Donderdag 12 juni. De Duif, Mariënstein 180. Tijdens schooluren. Zaterdag 14 juni. Atletiekvereniging "Trias", kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. lussen 9.00 en 11.00 uur. Sportvereniging H.S.V., parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Tussen 10.00 en 14.00 uur. J.P. Hasebroekschöol, Sluijsweijdt 9. Tussen 9.00 en 11.00 uur. Vondelschool, (bovenbouw), Breedelaan 6. Tussen 10.00 en 12.00 uur. Maria Lidwinaschool, parkeerplaats Het Wielemakersland. Tussen 9.30 en 11.30 uur. Halen op verzoek: 334669. Tevens huis-aan-huis actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en Westerweg. Dozen en/of bundels ge reed zetten langs de kant van de weg. Vóór 9.30 uur. Alle schooldagen. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tijdens de schooluren. Ook lompen. De Zes kant, Het Malevoort 5/7. Tijdens de schooluren. Géén papier bij de container plaatsen tijdens vakanties en weekenden. Freinetschool, Het Malevoort 9. Tijdens schooluren. Alle werkdagen. Clemens Willibrordschool, container naast de Gros-markt, hoek Westerweg/Ewislaan. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij clubgebouw hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op ver zoek: 330234 vóór vrijdag 12.00 uur. b.g.g. 332942. Fanfare showband T.K.H., Werkendelslaan 66. Tussen 8.00 en 18.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. zeer comfortabel, rpo- del, roestvrij en (ril lingsvrij dèöf stootrubbers, 29.95 393D -fHI Handgrasschaar 'KOMFORT-VARIO Topmodel handgrasschaar met 180 draaibare verzinkte schaarbladen Ergonomisch gevormde en gesloten handgreep waardoor er geen verwondingsgevaar bestaat. Huidvriendelijk kunststof. Praktische veiligheidssluiting. 19 SCHREPEL 10 cm met houten handvat PRIJS 54.50 TORO TRIMMER 1100 Met verstelbare tweede hand greep, waardoor de trim mer aan de lengte van de gebruiker kan worden aan gepast. Geschikt voor zo wel horizontaal als vertikaal maaien. De unieke nylon- snijlijnkop wordt aangedre ven door een 220 Volt 380 Watt dubbelgeïsoleerde elektromotor. Automatische snijlijnverlenging. Totaal gewicht 2,4 kilo. Werk breedte 30,5 cm. type 900 slechts 119, GARDENA JUBILEUM-AKTIE Tuinbroes en slangstuk met waterstop. Slechts 14.95 met regelbare waterdoorvoer. rm Met kunststof tank van 2Vi liter inhoud. Messing pompdelen, messing vernikkel de sproeislang. Aan/uit-instelbare sproei 44 Bamboe oliefakkels Hoogte 60 cm 4.95. 45 Hoogte 125 cm 11.50 kop; 8 minuten aanhoudend verstuiven. Van 72.50 voor04.yt>

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 12