$kf'mèesefam Bijzondere acties Politieberichten Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen Nieuws voer ouderen awn##"*1 Costtfcwo valkering beveiliging Geen Uitkijkpost ontvangen? MOTORRIJLES 40. (60 minuten) PIET GELDERBLOM HEILOO CEMPERS, 5 cartq Th. E. KEMPERS huisarts vak. 13 t/m 29 juni Heiloose huisartsen nemen waar. Hulpmiddel bij boodschappen doen UITKIJKPOST 11 JUNI 1986 KATTEN Over het algemeen kunnen katten het best in hun eigen omgeving blijven. Het prettigst voor de kat is het als er iemand bij hem komt logeren. Als u buren of kennissen bereid vindt tweemaal per dag eten en drinken te geven en vooral ook de nodige aandacht dan kan dit ook. Huisdieren-oppas-centrale. Als u geen buren of kennissen hebt die in de gelegenheid zijn om elke dag uw kat te komen verzorgen, bel dan de Die renbescherming om te vragen of zij een vakantieregeling hebben. Hierbij gaat het, net als bij honden, meestal op ruil- basis, maar de kat blijft in eigen huis en wordt daar verzorgd. Ook mensen die zelf geen andere kat kunnen gaan ver zorgen, kunnen echter hulp krijgen. Laat duidelijke instructies achter over de kat, het adres van uw dierenarts, uw eigen vakantieadres of dat van een na burige bekende. Ook geld en/of blik voer achterlaten. Pensions. Ook voor katten zijn er vele goede pen sions. Wel tijdig bespreken en de kat op tijd laten inenten. De entingen moeten ten minste drie weken en ten hoogste één jaar van te voren zijn gegeven. De dierenarts en het pension kunnen u ver tellen welke entingen vereist zijn. De pensionkosten zijn ongeveer 7,50 per dag. Veel dierenasiels hebben ook een aparte pensionafdeling voor katten. Hiervoor gelden dezelfde regels als voor dierenpensions. Reserveer ook hier tij dig en zorg voor de vereiste inentingen. Mee op reis Hoewel de meeste katten het liefst thuis blijven, kan men een kat eventueel mee nemen naar een vakantiehuisje of cara van (als hij daar welkom is). U zult wel erg moeten oppassen dat hij niet weg loopt; dus of de kat binnenhouden of hem aan een halsband met looplijn of, nog beter een tuigje, buiten zetten. Ge bruik in het laatste geval een halsbandje zonder elastiek en wen de kat van te vo ren aan het vastzitten aan een lijn. Voorzie de halsband van het vakantiea dres en uw huisadres. Als u uw kat naar het buitenland mee wilt nemen, informeer dan naar de gezondheids- en inentingseisen van uw vakantieland. Een kat moet in elke ge val altijd tegen hondsdolheid zijn ingeënt. Uit logeren. U kunt eenkat bij een bevriende relatie laten logeren, maar het risico van weg lopen is ook daar erg groot. De kat mag niet naar buiten gelaten worden voor hij helemaal gewend is. In elk geval een halsbandje omdoen met het huis- en lo geeradres. Het is aan te raden een dui delijke foto achter te laten van de kat, om het opsporen te vergemakkelijken als hij toch wegloopt. VOGELS, KLEINDIEREN (konijnen, cavia's, ratten, muizen, etc.) Als u iemand kunt vinden die ze dage- lijk eten en drinken kan geven en regel matig het hok kan schoonmaken, kunt u vogels en andere kleine dieren rustig thuislaten. Zorg voor u weggaat, dat het hok niet in de direkte zon staat. Ook kunt u ze, met hok en al, uit logeren sturen. Veel die renpensions nemen deze dieren op. Re gel dit wel tijdig. Laat deze diren NOOIT met een flinke voorrad eten en drinken achter als u langer dan een dag weggaat. Het drinkwater bederft en de meeste dieren eten te veel achter elkaar. VISSEN Voor vissen geldt in grote lijnen hetzelf de als voor andere kleine dieren: voeren dient regelmatig te gebeuren in beperkte hoeveelheden, minstens eenmaal per dag. Als u langer dan twee weken weggaat, is het raadzaam instructies achter te laten voor het onderhoud van het aquarium (verversen van water en dergelijke). GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: Katertje, wit/grijs, 6 weken. Rode ka ter, gecastr., 1 jaar, zwarte poes, klein diertje, ca. 5 jaar, lapjespoes, erg lief, 5 jaar, half-langharige schildpadpoes, bijzonder aanhankelijk, 9 jaar, poes, boerenlap, 19 jaar. Voor informatie: 072-337853.' "Boris", gladharige bastaard bouvier, reu, zwart, 9 maanden. "Pépé, bast. herder, reu, Wi jaar. kruising Dalma- tiër/Pointer, reu, 4 jaar. "Kazan", gro te bastaard hond, reu, 4 jaar. Chow- Chow, reu, 6 jaar, kruising Duitse Me- chelse herder, zilvergeel, reu 3 jaar, bastaard hond, zwart/wit gevlekt, teef, 9 jaar. Whippet, teef, 10 jaar. Konijn en cavia, samen te plaatsen. 2 dwergko nijntjes. Voor informatie: 02205-2256. GEVONDEN Grijze kater, gecastr., draagt bandje, Breedelaan, Heiloo (loopt daar al sinds begin april). Zwarte kater, groot, witte bef, witte pootjes, Kenn.straatweg, Heiloo. Kip, goudpel, Dusseldorper- weg, Dusseldorperweg, Limmen. WAAR U ZEKER AAN MOET DENKEN - Regel tijdig verzorging of onderdak voor uw huisdier. Wacht niet tot de die renpensions vol zitten. - Zorg tijdig voor de nodige inentingen (honden en katten). Uw dierenarts kan u vertellen welke vereist zijn. HUISDIEREN EN VAKANTIE Vakantie heeft voor onze huisdieren een andere betekenis dan voor ons. Er wordt afgeweken van de normale gang van zaken, de huisgenoten vertrekken, en zelf komen zij meestal in een andere omgeving terecht. Kortom, de regel maat waar dieren het meest bij gebaat zijn verdwijnt. Als we thuis blijven of alleen af en toe een dagtochtje maken, is het niet zo'n probleem. Als we echter langer dan een dag van huis zijn, moeten we maatrege len treffen. Laten we de vakantietijd voor onze huisdieren zo goed mogelijk zien te regelen. HONDEN Een hond kan niet alleen thuisblijven, ook niet als hij dagelijks eten en drinken krijgt en uitgelaten wordt door buren of vrienden. Een zeer rustige hond kan misschien een dag alleen zijn, maar nooit langer. Hij moet dan mee met va kantie, uit logeren of er moet iemand bij hem komen logeren. Mee op reis. Vaak kan de hond mee op reis. Infor meer wel van te voren of hij in uw va kantiehuis, hotel of camping welkom is. Als u naar het buitenland gaat, moet u nagaan of uw hond in het betreffende land wordt toegelaten, welke gezond heidseisen worden gesteld en welke en tingen noodzakelijk zijn. Uw dierenarts kan u dit vertellen; ook de ANWB ver strekt informatie over dieren met va kantie. Wees er op tijd bij; wanneer u naar het buitenland gaat moet uw hond in elk geval ingeënt zijn tegen hondsdol heid. Deze enting moet ten minste 30 dagen van te voren zjn gegeven en ten hoogste een jaar. U krijgt daarbij een certificaat, dat u mee moet nemen als u met vakantie gaat. In zuidelijke landen komen parasieten en infectieziekten voor die gevaarlijk kunnen zijn voor uw hond. Uw diere narts kan u hierover informeren en te vens over de maatregelen die u kunt treffen om de gezondheid van uw hond zo goed mogelijk veilig te stellen. Als u niet zeker weet of er ter plaatse goed hondevoer te krijgen is, neem dan een voorraad mee. Doe uw hond een hals band om met het vakantie- en het huisa dres. Denk er tijdens de rei7s aan de tem peratuur in de auto snel kan oplopen als de zon schijnt; zelfs met de ramen open kan de auto een oven worden als hij stil staat. Neem voldoende drinkwater mee voor onderweg en stop regelmatig om de hond uit te laten. Uit logeren. Als uw hond tijdens de vakantie kan lo geren bij vrienden of kennissen, of ie mand bij hem komen logeren, dan is dat een goede oplossing. Doe de hong een halsband om met het huis- en/of het lo geeradres. Uitlaten kan het beste aan de riem gebeuren. Aangeraden wordt de hond te laten tatoueren en van een die- renpaspoort te voorzien; een snelle opsporing bij weglopen is dan mogelijk. Pensions. Er zijn vele goede dierenpensions waar uw hond uitstekend verzorgd wordt. Hij moet wel tijdig en volledig ingeënt en getatoueerd zijn, en van een dieren- paspoort voorzien. De entingen moeten ten minste 30 dagen en ten hoogste 1 jaar van te voren gegeven zijn. De diere narts en het pension kunnen u precies vertellen welke entingen vereist zijn. De goede pensions zijn in de vakantie maanden (juni, juli augustus) snel vol. Wees er op tijd bij om te reserveren. De kosten liggen tussen d 10,- en 15,- per dag. Veel dierenasiels hebben ook een aparte pensionafdeling voor honden en katten. Hiervoor gelden dezelfde re gels als voor de dierenpensions. VERMIST Witte perzische kat, Kerkemeer, Akersloot. Zwarte poes, paar witte kin haartjes, hangbuik, mist 1 hoektand on der, Heereweg, Heiloo. Rode cyperse poes, witte punt op staart, witte vlooi enband, gevlucht vanaf De Kandelaer richting camping Klein Varnebroek, Heiloo. Wit met rood poesje, met echt poezenkopje, chronische niesziekte, Mariënstein, Heiloo. GEMEENTE HEILOO BURGERLIJKE STAND GEBOREN t/m 2 juni 1986. Maria D.A. d.v.: Kaandorp, Petrus M. en: Groot, Maria C.B.A. Sander G.M. z.v.: Robert, Wil helmus M. en: Burgering, Monica A.J. Annemarie W. d.v.: Blokker, Petrus A. en: van Delft, Yolanda. HUWELIJKSAANGIFTEN Moes, Batte en: van Baar, Maria V.; van Dokkum, Erik R. en: Houtenbos, Hendrika A.M. HUWELIJKEN Schouten, Olaf A. en: Klaver, Anita M.; van der Worp, Jan en: Hoetjes, Pe tra C.M.; Kist, Arnold F. en: Wegert, Annemarie; de Vries, Klaas en: Stuker, Claudia; Pekel, Antonius H. en: Spaans, Wil?helmina C.M.; Hurts, Martinus J.M. en: Wehnes, Désirée. OVERLEDEN Frijdal, Ida A. e.v. R.C. de Heer; de Munk, Cornelis F. Heiloo en 072-337853, 02205-2256. Dierenbescherming omstreken: Tel. katten Heiloo: 072-332879. Limmen: Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256 Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Kook. Heeft u spullen waar u vanaf wilt, maar die nog bruikbaar zijn Kook is er blij mee. Zij verkoopt het en de opbrengst gaat naar een project(je) in de Derde We reld. Contactadres voor Heiloo: J. Mensinga, Brasemcroftlaan 18. Voor het op halen van spullen kunt u bellen de heer Schaper, tel. 072-402121. Gezamenlijke muziekverenigingen. Rommelmarkt van de gezamenlijke muziekvereniging op 10 en 11 oktober in t Loo. Heeft u nog bruikbare spullen voor ons Bel dan overdag 331004 of 's avonds 331517. Ophaaltijden: alle zaterdagen tussen 10.00 en 13.00 uur. Gered gereedschap. Deze actie startte op 24 mei ten bate van kleine boeren in Nicaragua. U kunt nog steeds gereedschap dat u niet meer gebruikt naar de Wereldwinkel, Stationsweg 103, brengen. Openingstijden: dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. Zaterdags van 9.30 tot 16.00 uur. Ook tweedehands fietsen zijn erg welkom. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO HUWELIJKSAANGIFTEN t/m 9 juni 1986. Been, Arnold R. en: Arens, Adriana G.M. Admiraal, Jo hannes C. en: Bakker, Catharina T.M. Keijzèr, Peter en: Kloes, Johanna H.J. Koedijk, Johan en Mokry, Anna T.J. Trompert, Gerrit J. en: van Dorst, Gra ce M.S. Tenhaeff, Abraham J.T. en: Mus, Agatha E. HUWELIJKEN t/m 9 juni 1986. van der Hoek, Gerard J. en: Mathijse, Miep Stokman, Franci- scus P. en: Stocking Korzen, Henriette L. Groot, Cornelis T. en: Janssen, Ma ria J.G. Sluiter, Paul A. en: Dukker, Jolande Goedhart, Johannes M. en: Dijkman, Carla. OVERLEDEN t/m 9 juni 1986. Kieft, Pieter w.v.: Nieuwenhuis. SCHROEIVLEKKEN De muren van twee scholen, De Duif en Pinkeltje, zijn schroeivlekken aange troffen op de muren van de gebouwen. Dit is waarschijnlijk ontstaan door een brandbare vloeistof die tegen de muren zijn gegooid. AUTO INBRAKEN BEKEND De vijf jongens uit Amsterdam, die wer den aangehouden na een achtervolging waarbij ze de buit uit de auto gooiden hebben deze auto-inbraken bekend. In totaal werden er veertien inbraken en een poging bekend. Een onderzoek van twee van deze jongens loopt nog. BUSHALTE Op 4 juni heeft de gemeente een aangif te gedaan van vernielde ruiten van een bushalte aan de Heerenweg. De schade bedroeg 500,-. LICHTBAK In de nacht van 6 op 7 juni, is een licht bak van een winkel bij het Hoekstuk ontvreemd. TUINHEK OP 7 juni is een tuinhek aan de Wester- weg vernield door een auto. Het ken teken is bekend. BOUWKETEN In de nacht van 4 op 5 juni is een in braak gepleegd in een bouwkeet bij de zuiveringsinstallatie aan de Kanaalweg. Er zijn verschillende elektrische appara ten ontvreemd. INBRAAK Op 5 juni is gepoogd een inbraak te ple gen in een sigarenwinkel aan de Kennemer straat weg KORPS RIJKSPOLITIE GROEP HEILOO Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 1 juni 1986 tot en met 8 juni 1986. Goederen afhalen op woensdag- en za terdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. 1 leren voetbal; 1 breekijzer; 1 egeltje (poppetje); 1 tas met handdoek en trai ningspak; 1 slaapzak; 1 meisjeshorloge; 1 goudkleurige horloge; 1 werphengel; 1 dameshorloge; 1 skelter; 1 boodschap pentas met fles terpentine en 1 pizza; 1 sleuteletui met 2 sleutels. Een blauw jongensjack met witte voering maat 170. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 Tel. 072-335683 Bovag-rijschool AGENDA "OPEN HUIS" WINKELHOF 'T LOO Donderdag 12 juni 1. H.O.V. Operettever.rep.20.00-23.00 4. H.B.C. bridged.Heiloo 20.00-23.00 5. H.B.C. bridged.Heiloo 20.00-23.00 6. Gem.Heiloo verg. 19.30-22.00 7. V.V.D. vergadering 20.00-22.00 Vrijdag 13 juni 1. S.K.W.O. volksdansen 11.00-12.00 5. S.K.W.O. yoga 14.00-15.00 Zaterdag 14 juni Gesloten. Zondag 15 juni. 3. Kinderkerkdienst NHK 10.00-11.00 5. Kinderkerkdienst NHK 10.00-11.00 Maandag 16 juni 4. Plattel, vr., zang, slot 13.30-15.30 5. Bond v.Alleenst.-slot 20.00-22.00 6. J.V.O. bijeenkomst 19.30-22.30 Dinsdag 17 juni Doves gym 09.00-12.00 6. Fa.Alberto verg. 09.30-11.30 1. Nieuw Leven, zangver. 20.00-22.00 4. H.B.C. bridged. Heiloo 20.00-23.00 7. Volkshuisvest. spreekuur, slot 19.00-22.00 Woensdag 18 juni 1. Doves gym 10.30-11.30 1. Begel. Orkest v. N.H. 20.00-22.00 3. Falkland Heiloo rep. 20.00-23.00 5. Rotaryclub Heiloo 19.00-21.00 6. Ucyl yoga 20.00-22.00 AGENDA SPORTHAL HET VENNEWATER Vrijdag 13 juni Zaalvoetb.toern.Grasrockers 19.00-23.00 Zaterdag 14 juni Zaalvoetbal div.clubs 9.00-21.00 Maandag 16 juni Volleybal Effect 17.00-23.00 Zaterdag 21 juni Zaalvoetbal div.clubs 9.00-17.00 tWWWJVWW Bel 's donderdags: 072-330175 RIJKSGROEPREGELING WERKLOZE WERKNEMERS (R.W.W.) (Beschikking schoolverlaters) De periode dat veel opleidingen worden afgesloten is weer aangebroken. Welke rechten op een uitkering bestaan er voor deze schoolverlaters Er moeten twee categorieën worden on derscheiden, te weten: a. de meerderiariee schoolverlater, b. de minderjarige schoolverlater. a. Aan de meerderjarige schoolverlater kan na het afronden van zijn of haar studie een uitkering worden verstrekt met ingang van de tweede maand vol gend op die waarin de studie is beëin digd. Dus als in mei 1986 de studie is af gesloten bestaat met ingang van 1 juli 1986 recht op een uitkering. b. Voor de minderjarige schoolverlater is een wachttijd ingesteld van een half jaar. Deze wachttijd gaat meestal in na afloop van het kwartaal waarin de stu die wordt beëindigd. Dus als in april of mei de studie wordt beëindigd dan gaat de wachttijd in op 1 juli 1986. Valt de beëindiging van de studie samen met een vastgestelde schoolvakantie dan gaat de wachttijd in na afloop van het kwartaal waarin deze vakantie eindigt. Een uitzondering hierop wordt gemaakt voor de zomervakantie, b.v. Een studie wordt beëindigd met ingang van of tij dens de kerstvakantie van enig jaar en deze vakantie loopt door tot in januari van het volgende jaar, dan gaat de wachttijd in met ingang van april van dat volgende jaar. Wordt de studie beë indigd net voor of tijdens de zomerva kantie, wat dus kan zijn in het derde kwartaal van enig jaar, dan gaat de wachttijd van een half jaar toch in met ingang van 1 juli van dat jaar. Nu is het niet zo dat gedurende deze wachttijd geen aanspraak bestaat op wat voor uitkering dan ook. Gedurende B de wachttijd blijft onder bepaalde voor- j waarden het recht op kinderbijslag 7 bestaan. De Raad van Arbeid kan daar over de nodige inlichtingen verstrekken. Als gedurende de wachttijd een korte periode arbeid wordt verricht dan wordt 1 daarmee de wachttijd niet onderbroken. Wordt een minderjarige gedurende de wachttijd 21 jaar dan wordt de wacht tijd wel onderbroken. Er ontstaat dan een recht op een uitkering met ingang van de maand volgende op die waarin de 21 jarige leeftijd wordt bereikt. Wordt iemand in september 21 jaar dan bestaat er met ingang van 1 oktober dus recht op een uitkering. De hoogte van de uitkering is afhanke lijk van leeftijd en woonsituatie. Om voor een R.W.W.-uitkering in aan- merking te komen zal aan de voorwaar de moeten worden voldaan dat men ge heel of gedeeltelijk beschikbaar is voor arbeid in loondienst, iets wat moet blij ken uit de inschrijving als werkzoeken de bij het Gewestelijk Arbeidsbureau. Het gebeurt dat schoolverlaters in de wachttijd voor een korte periode naar het buitenland vertrekken en na het ver strijken van de wachttijd naar Neder land terugkeren. Als de 21 jarige leeftijd dan nog niet is bereikt, dan dient in principe opnieuw een wachttijd te wor den doorgemaakt. In sommige gevallen kan daar van worden afgeweken. Dit dient per situatie te worden bezien. Een uitkering kan niet eerder ingaan dan op de dag van de aanvraag. Het is derhalve van belang dat een aanvraag voor het einde van een wachttijd bij de gemeente wordt ingediend. Voor nadere informatie over de uitvoe ring van bovengenoemde regeling kan men zich wenden tot de afdeling sociale zaken, Van Aostastraat 5 alhier, tijdens de spreekuren, die iedere werkdag wor den gehouden van 9.00 tot 12.00 uur of telefonisch via de volgende nummers: 313165, 313186 en 313188. Het tijdig inwinnen van informatie kan dikwijls misverstanden en teleurstelling voorkomen. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur ds. C. Lebbing. Crèche in Kruiskerk. Kindernevendienst in Open Huis. 19.00 uur ds. A. Boelhouwer. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: H. P. Brandsma uit Middel burg. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester- weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. B. J. Kruit uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 9.15 uur: Slotkapel Egmond a/d Hoef, ds. N. K. Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. M. W. S. Cramer. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: ds. J. Spijker, Den Haag. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 en 17.00 uur ds. P.J.H. Krol. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur leesdienst. Baptisten Gemeente Alkmaar Ev. G. Kiers. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206- 5301. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de overige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapel len vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 14 en 15 juni: dr. Willeboordse, Hee renweg 236, tel. 072-330066. Weekenddienst Apotheek 13-20 juni: De Eenhoorn, Koelmalaan 14, tel. 072-401125. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 12-18 juni: E. Wiegering, tel. 02513- 12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 14-15 juni: R. P. Bos, v. Everdin- genstraat 5, Alkmaar, tel. 072-111318. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel, 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, diëtiste, telefonisch afspraken maken: dagelijks tussen 18-19 uur, tel. 072-330719. Van Doorn straat 24, Heiloo. Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrij'dag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. GEMEENSCHAPPELIJK WONEN VAN OUDEREN IN HEILOO? Vrijdagochtend 13 juni a.s. om 10.00 uur zal de werkgroep Ge meenschappelijk Wonen van Oude ren Heiloo verslag doen van haar werkzaamheden en bevindingen. Diegenen die geinteresseerd zijn in gemeenschappelijk wonen, ook wel groepswonen genoemd, zijn van harte welkom, in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo. Voor eventuele nadere informatie: Mevr. G. Polling, tel. 330329 of stichting Ouderenwerk Heiloo tel. 331297. VOOR SNELLE BESLISSERS De stichting vakantie Heiloo en om geving gaat 21 juni a.s. met een groep 55+ voor 10 dagen naar Oostenrijk. Standplaats: Waldhau- sen. Door omstandigheden is een twee persoonskamer vrij gekomen. De kosten bedragen 805,- per per soon, inclusief verzekering, alle dag- en middagtrips o.a. naar We nen, Salzgammergut, Wachau enz. en 1-pers. kamer vrij. Inlichtingen hierover, W. Otte, Middelhof 31, Heiloo. tel. 334213. VAKANTIE EN SOCIALE VERZEKERING Nu het vakantieseizoen weer voor de deur staat, heeft het Voorlich tingscentrum Sociale Verzekering (V.S.V.) een herziene versie uitgege ven van de folder "Vakantie en So ciale Verzekering". In deze folder staat veel waardevolle informatie voor de vakantieganger. Welke za ken moet hij regelen om in een ver en vreemd land of na thuiskomst onaangename verrassingen te voor komen Belangrijk is ook de informatie voor mensen met een uitkering op grond van de Ziekteweg, de Wer kloosheidswet en de WAO/AAW. Mogen wij met behoud van uitke ring op vakantie, hoelang en aan welke regels is men gebonden De folder is gratis verkrijgbaar bij het V.S.V.Zwaansvliet 3, 1081 AP Amsterdam. Telefoon 020-448418, toestel 17 of 18. BESTE ALLEMAAL De aktiviteiten van beide ouderen bonden willen de uitgestelde fietstocht nu houden op donderdag 12 juni. Vertrek 10 uur bij 't Tref punt op de Westerweg. Gratis deel name. Wel brood en een duinkaart als u die heeft meenemen en minstens deelname van 10 perso nen. Tot ziens op 12 juni. De aktiviteiten commissie BOUW- EN HOUTBOND AFD. HEILOO Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en.17.00 uur. OUDERS HELPEN OUDERS" Telefonische hulpdienst van dé Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden". Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uu. zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. VBOK Vereniging ter bescherming van het on geboren kind biedt hulp aan moeder en kind bij niet-ge'wenste zwangerschap, tel. 072-126360, 072-622095, 033-620244. CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: mevr. Dekker, tel. 332879 en mevr. De Zoete, tel. 334810. Vogels: Mare Adelaar, tel, 336848. NEDERLANDSE RODE KRUIS afd. Heiloo Molenweg 20, 1851 LG Heiloo tel. 072-338048 Welfare: mevr. N. C. Coo'legem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 MB Hei loo, tel. 072-335427. Verkoop van handwerken iedere woensdag van 10-12 uur Kennemerstraatweg 382, tel. 072- 333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o-theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan die genen die speciale aandacht nodig heb ben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo (tel.072-333399) Openingstijden: donderdag van 15.30 to 16.30 uur; vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Inl.: mevr. M. H. Post-Stuve, Goodes- laan 55, 1852 ES Heiloo (tel. 072- 334152). Telefooncirkels Inl.: J. van Toorn. Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038. OUDERENKOOR HEILOO Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334797, 334054 of 334216. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. INDICATIECOMMISSIE HEILOO Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord dienen te worden gericht aan de afdeling sociale zaken van de ge meente Heiloo, van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. de heer A. Th. Delle- man, tel. 072-313184. Spreekuur: iedere werkdag van 08.30 tot 10.30 uur. Dins dagavond van 7 tot 8 uur. VRIJWILLIGERS-AUTO-VERVOER Telefoon 333097, b.g.g. 331297. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Spoed informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. WONINGBOUWVERENIGING SINT WILLIBRORDUS Secr.: Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, tel. 333252. Onderhoud: tel. 332746. Administratie huren: tel. 334772. Spreekuur, le en 3e woensdag van de maand m.u.v. juli en augustus in de R.K. Pastorie, Westerweg 267 (19.00- 20.00 uur). Spreekuur: iedere eerste maandag van de maand in De Loet, De Loet 1, Heiloo (10.00-11.30 uur). STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdac (12.00-14.00 uur) per tel. 072- 335296. WAO-A A W-GROEP Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur elke maandag (9.00-12.00 uur). OPPASDIENST Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,--. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Mccrtens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072- 330127).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2