DUBBEL FEEST BIJ DE TERRIERS: JUBILEUM EN KUNSTGRASVELD van s Scouting Rurik Heiloo opent zaterdag troepenhuis Oud papier acties in tieiioo Bijxandere acties interRent VS&vr, MAKELAARDIJ VAN STAALDUINEN TOT UW DIENST mm Buk Buk presenteert: BENEFIET-CONCERT BETWEEN autoverhuur Taxibedrijf aanbieding NAF - NAF 89,- 69,- 99, PARTTIME VERKOOPSTER ailliSliill: ilillBiisI restanten HUIZEN TE KOOP GEVRAAGD 51e JAARGANG NO. 35-3 SEPTEMBER 1986 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN KAPSALON BETTY •T L00 zaterdag 6 september a.s. vanaf 10.30 uur tonen 3 mannequins doorlopend tot 17.00 uur de nieuwste modellen uit onze kollektie herfst en winter 86/87 Voor Dames eri Heren Geopend van 9-6 uur, ook maandagmiddag en koopavond Behandeling volgens afspraak, tel. 332779, llillll! Winkelhof 't Loo - Heiloo - Tel. 072 - 33 01 38 Maandag Open van 10 tot 15 u Tel. 331843 Vf*rViV;V*« Truien en vesten Rokken en broeken in strepen, jaquard en uni nu uitzoeken, setprijs 2-de!ig Voor verschillende cliënten hebben wij een opdracht tot aankoop van een huis. Mocht U direkt of later Uw huis willen verkopen, dan zullen wij een vrij blijvend gesprek zeer op prijs stellen. Kennemerstraatweg 129 - Tel. 072-330332* 1851 BC HEILOO voor onze schoenenboetiek TALLY-HO Shoes Raadhuisweg 12, Heiloo, tel. 072 - 336352 (Yvonne Settels). M.i.v. maandag 8 sept. staan wij 6 dagen per week Maandags open van 10 tot 15 uur. Geopend: Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo. (072-330175 b.g.g. 334531) r Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Vrieswijk 149, 1852 VJ Heiloo. (072-336367) HpH't Stet 4, 1921 BT Akersloot. (02513-14856) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 18.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 60 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Vraag onze prijsopgave! iVMiéïiim Zaterdag 6 september wordt voor de Heilooër hockeyvereniging De Terriers een zeer gedenkwaardige dag. Niet al leen herdenkt de vereniging dan de vij fendertigste verjaardag, maar ook wordt - bij wijze van super-cadeau van de leden voor de leden - het lang ge koesterde kunstgrasveld officieel in ge bruik genomen. Talrijke acties zijn er in het afgelopen jaar gevoerd om de aan leg van het veld mogelijk te maken. De gemeentelijke steun bleef tot een mini mum beperkt, zodat De Terriers terecht mag spreken van het geheel eigen kunstgrasveld. Over de voordelen van het kunstgras ten opzichte van het natuurgras hoeft niet veel1 meer gezegd te worden. Laten we ter illustratie de wereldkampioenschap pen voor damesteams, onlangs op het Amstelveense kunstgras gehouden, maar noemen. Binnen zeer korte tijd werden op een en de zelfde kunst- grasmat vele wedstrijden gespeeld zon der zichtbare schade. Het incident ron dom het protest tegen de mogelijke komst van de Olympische Spelen naar Nederland buiten beschouwing gelaten. Op gewoon gras zouden er toch na de zeer intensieve bespeling van de mat wel problemen zijn ontstaan. Het hockey van vandaag de dag is geënt op het gebruik van kunstgras. Het is daarom allerminst verwonderlijk dat de kunstgrasvelden als paddestoelen de grond uitschieten. In de omgeving van Heiloo behoort Terriers tot de eerste verenigingen, die over een kunstgras veld beschikken. Vanaf zaterdag 6 sep tember is deze droom officieel werkelijkheid. 't Loo Zaterdag beginnen de feestactiviteiten eigenlijk ver van de accommodatie in sportpark Het Vennewater, namelijk in 't Loo. Daar zal de gehele dag een infor matiestand zijn ingericht, waar onder andere hockey-instructiefilms zullen worden vertoond. De jeugd van de Hei looër vereniging zal in en rond het cen trum voor de nodige kleur en actie zorgen. Om kwart over twee gaat het circus richting Het Vennewater. Fanfare en showband T.K.H. vertrekt dan vanaf 't Loo naar het zuidwestelijke deel van ons dorp via de route ffeerenweg, Stati onsstraat, Pastoor van Muijenweg, Ewisweg en Het Zevenhuizen. Behalve de muzikanten van T.K.H. nemen ook de majorettes en mini's aan de parade deel. Het grote gebeuren staat voor ongeveer half vier op het programma. Dan zal wethouder J. Borsjes van sportzaken de ingebruikname van het kunstgrasveld verrichten. Behalve genodigden zijn ook alle andere belangstellenden van harte welkom rond het tot feestterrein 'gepromoveerde' kunstgrasveld. Na de ingebruikname is er een twirling-show door de majorettes van T.K.H. En dan, als de festiviteiten buiten min of meer achter de rug zijn, wordt het kunstgras veld voor het eerst gebruikt, waarvoor het is aangelegd: het spelen van hockey. Feestavond Behalve aanstaande zaterdag wordt er ook op andere dagen feest gevierd bij de hockeyvereniging. Bijvoorbeeld is er op zaterdag 20 september een grote feesta vond in het Alkmaarse Gulden Vlies. Daar staat het 35-jarige jubileum cen traal. Oud-leden, die deze avond willen meemaken, kunnen zich opgeven bij mw. F.M.W. de Jager-van Cooth, Obriglaan 48, 1852 KC Heiloo, tel. 072-334260. - WMËm mm GESLAAGD Onze vroegere plaatsgenoten, Ingrid Borst en Piet Hein Groot, behaalden aan de Universiteit van Amsterdam het doktoraaldiploma orthopedagogiek. MÏliriVwMM; E.H.B.O.-KURSUS HEILOO Evenals voorgaande jaren zal er ook dit jaar weer éen kursus EHBO wor den gehouden. De kursus bestaat uit 18-20 lessen en wordt gehouden op dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. De kursus start op 16 september in het Kruisgebouw aan de Holleweg 94 te Heiloo en duurt tot eind januari, waarna het examen volgt voor het eenheidsdiploma. De kosten bedra gen 150,-- en kunnen worden over gemaakt onder vermeldingen naam en adres op Rabobank nr. 12.05.83.194. De inschrijving gaat in volgorde van betaling. Voor verdere inlichtingen kunt u terecht bij mevr. G. van Lin den, tel. 115994. GESLAAGD Onze plaatsgenoot Carel Opdam (oud leerling Murmellius Gymnasium) is geslaagd aan de Faculteit der Ge neeskunde aan de Universiteit van Amsterdam voor het Tandarts-ex amen. v,-'1" Donderdag 4 september De Duif, Mariënstein 180. Tijdens schooluren. Vrijdag 5 september Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, huis-aan-huisactie 'Plan Zuid'. Dozen en of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 17.00 uur, ook bij slecht weer. Halen op verzoek: 330234 bellen voor vrijdag 12.00 uur. Bij geen gehoor:332942. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging 'De Terriërs, kantine op sportveldencomplex 'Het Vennewa ter', elke zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur en elke vrijdag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Zaterdag 6 september Handbalvereniging 'Foresters', parkeerterrein Laan van Muijs 'Egelshoek'. Tus sen 8.00 en 17.00 uur. Halen op verzoek: 331724. Atletiekvereniging 'Trias', kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00 en 11.00 uur. St. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21. Tussen 9.00 en 12.00 uur. Ook da gelijks onder schooltijden kan oud papier gebracht worden. Ook lompen. Halen op verzoek: 331857. Alle schooldagen De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tijdens schooluren. Ook lompen. De Zeskant, Het Malevoort 5/7. Tijdens de schooluren. Geen papier bij de con tainer plaatsen tijdens vakanties en weekenden. Freinetschool, Het Malevoort 9. Brengen tijdens de schooluren. Tussen 8.30 en 15.15 uur. Alle werkdagen Muziekvereniging 'Eensgezindheid', Laan van Muijs 1. Tussen 8.00 en 16.00 uur. Halen op verzoek: 332336. Alle dagen Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij clubgebouw hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op ver zoek: 330234 voor vrijdag 12.00 uur. Bij geen gehoor: 332942. Fanfare showband T.K.H., Werkendelslaan 66. Tussen 8.00 en 20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Clemens Willibrordschool, container staat naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. 40 JAAR E.H.B.O. De E.H.B.O. vereniging Heiloo bestaat op 24 oktober 40 jaar. Men wil dit be langrijke feit niet ongemerkt voorbij la ten gaan. Er is een comité gevormd om dit op bescheiden wijze te gedenken. Te vens zullen dc inwoners van Heiloo door middel van een speciale folder, welke huis aan huis wordt verspreid, geïnformeerd worden omtrent de doelstelling van de E.H.B.O. Het verenigingsleven van Heiloo uit zich zaterdag weer op diverse fronten. Niet alleen wordt het kunstgrasveld van De Terriers in gebruik genomen, maar ook Scouting Rurik Heiloo neemt die dag haar nieuwe troepenhuis aan Het Zevenhuizen officieel in gebruik. De Rurik-groep is de nieuwe gezamenlijke naam van de voormalige Kaninefaten- en Theresia-groep, die in het voorjaar van 1985 al verhuisden van de Pastoor van Muijenweg (achter het Bruno- gebouw) naar Het Zevenhuizen. Op dit moment is het grootste deel van de ver bouw en verhuizing achter de rug. Het nieuwe troepenhuis De Hut is al enige tijd in gebruik. De officiële han deling, die bij een dergelijk fraai clubge bouw hoort, wordt aanstaande zaterdag om 13.00 uur ver-richt. Daarna bestaat gelegenheid- om het gebouw te bezichti gen en zullen de leden van de Rurik- groep tonen welke activiteiten zoal op het programma staan. Elke tak draagt haar steentje bij: de kabouters, de wel pen, de gidsen, de verkenners, de sher pa's, de rowans en de pivo's. Om een uur of vier is het programma voltooid. De spelen in de vorm van een doemarkt en familiedag worden buiten en binnen gehouden. Van Os Mode FEDERATIEVE VROUWENRAAD Vrouwen tussen 40 en 60 jaar Er zijn plannen in Heiloo om een ge spreksgroep te starten voor vrouwen tussen 40 en 60 jaar. Gedacht wordt aan voorlopig 5 a 6 bijeenkomsten van 2 uur in huiskamerverband voor max. 10 vrouwen. Informatie hierover kunt u telefonisch krijgen via de nummers 333914, 02205-1990 en 331448. Geef Max de Zak Max Tailleurstichting, voor uitzending van reumapatiënten. Depot voor gedragen kleding, huishoudtextiel en dergelijke: mw. W. Smit-van Zweeden, Haesacker- laan 22 te Heiloo (tel. 072-331763). Rommelmarkt muziekverenigingen Vrijdag 10 en zaterdag 11 oktober: rommelmarkt in winkelhof 't Loo t.b.v. de gezamenlijke muziekverenigingen. Heeft u nog bruikbare spullen? Bel overdag 331004 of 's avonds 331517. Ophaaltijden: zaterdags 10.00-13.00 uur. Kook Heeft u spullen waar u vanaf wilt, maar die nog bruikbaar zijn? Kook is er blij mee. Zij verkoopt het en de opbrengst gaat naar een projectje in de Derde Wereld. Contactadres: J.Mensinga, Brasemcroftlaan 18, Heiloo, tel. 330261. PIT-collecte Van 8 tot en met 13 september wordt er de jaarlijkse PIT-collecte gehouden. Het protestants interkerkelijk thuisfront zamelt gelden in om haar werkzaamheden - de protestantse geestelijke verzorging van militairen in de ruimste zin van het woord - mogelijk te maken. Inlichtingen: 070-994170. Wereldwinkel Heiloo Met ingang van 1 September zijn de prijzen van koffie met 0,40 per half pond gedaald. Ook de prijzen van thee en honing zijn gezakt. Verder hebben Trees van Andel en Kees Veldt de etalage schitterend opgeknapt. De openingstijden zijn dinsdag tot en met vrijdag van 10.00-11.30 en van 13.30-16.00 en op zaterdag van 9.30-16.00 uur. Wereldwinkel Heiloo, Stationsweg. 'Ren je rot voor de Zeskant' een groot succes De bijzondere actie afgelopen vrijdag op basisschool De Zeskant is een groot suc ces geworden, ondanks de tegenwerking van de weergoden. Bij de kraampjes ter verzorging van de inwendige mens kwam men handen te kort om aan de vraag te voldoen. De jeugd kon z'n energie kwijt tijdens de sponsorloop rond de school en daarna tijdens de disco. Alle medewerkenden: hartelijk dank. Het wordt een roerig weekend bij jonge renvereniging Buk Buk in Heiloo. Niet alleen is er op zaterdagavond levende muziek in het café van De Buk, maar ook start de voorverkoop van een drie tal grote, optredens: Herman Brood, I've got the Bullets en Jules Deelder. En alsof dat nog geen rede is naar het Bruno-gebouw aan de Pastoor van Mui jenweg 12 te komen, is er op zondag 7 september een wel zeer uniek optreden. De uit Heiloo en Alkmaar afkomstige formatie Between speelt 's middags in de grote zaal. Between werd onlangs door rampspoed getroffen, toen in een brand de volledige apparatuur in vlam men opging. Eerst even over de start van de voorver koop voor de genoemde optredens. Herman Brood komt op zondag 21 sep tember naar Heiloo. Traditioneel een grote happening, waarvoor het raad zaam is vroegtijdig kaarten te kopen. De toegangsprijs is tien gulden. Nog geen week later staat I've got the Bullets op de Buk-biihne. Ook deze formatie was eerder in Heiloo en het toenmalige succes is de reden van een volgend op treden op zaterdag 27 september. De toegangsprijs voor leden en houders van CJP is zeven gulden, anderen betalen negen gulden. Het duurt weliswaar nog even, maar op 18 oktober staat Jules Deelder bij Buk Buk op het podium met zijn nieuwste programma. De liefheb bers zullen zich daarop nu al verheugen en voor de twijfelaars is er over ruim twee weken de kans om Deelder op de televisie te bekijken en beluisteren èn te beslissen naar de Buk te komen. De toe gangsprijs is ook hier zeven om negen gulden. Kaarten voor Brood, Deelder, en I've got the Bullets zijn vanaf vrijdag verkrijgbaar aan de bar in het Buk-café. No holding back. Zaterdag 6 september speelt de rock 'n sul formatie No Holding Back bij Buk Buk. De band werd twee jaar geleden opgericht rondom zanger Henkjan Smits (ex-heat Treatment) en heeft sindsdien zeer veel opgetreden, zowel in Nederland als ook in België en Duits land. Het repertoire is met name eigen werk met rock en oude soul-invloeden, met tussendoor nummers van onder an dere Bruce Springsteen, Graham Par ker, Sam Cooke, Rufus Thomas en Ca rol King. De rock 'n soul show van No Holding Back begint zaterdag om onge veer half elf 's avonds. De toegangsprijs is drie gulden. Between Het verhaal van Between begint op 1 ja nuari .1986. De formatie ontstaat wan- t£2m interfeent in H'—odllab In Voor uw luxe, bestel of vrachtauto. STATIONSWEG 92 1852 LN HEILOO 072-331313 RAADHIJISWEG 13 HFIL00 I3CIJTIQUI: neer Hans Laduc, Frank Niemans, Ge rard Struif en Wido Roorda hun muzi kale vermogen bundelen. Met een vanaf het begin herkenbaar eigen geluid en een eigen credo -'een popgroep moet het publiek iets bieden, wat op de televisie niet te zien is' - komt het viertal snel on der de aandacht van de zaaleigenaars. In de startperiode werd ook opgetreden in Buk Buk, waar een spontaan feest ontstond. Een half jaar werd er keihard gewerkt om vervolgens in de zomermaanden enig gas terug te nemen. De vakan tiestop werd ruw verstoord door de brand, die niet alleen de boerderij van de fam. Dekker aan de Heilooër Ooster zijweg in de as legde, maar ook de volle dige apparatuur en het instrumentarium van Between. Een enorme strop voor het viertal, daar van de verzekering (o.a. door afschrijving) niet de volledige nieuwwaarde wordt terug ontvangen. Bijna direkt hierna klopte Between aan bij één van de 'thuisbases' Buk Buk in Heiloo. De Buk opperde het plan voor een benefiet-concert. Immers, het Hei looër jongerencentrum zet zich niet al leen in voor het popmuziek-minnende publiek, maar ook voor popmuzikan ten: bijna wekelijks krijgt een jonge, be ginnende band gelegenheid zich aan het publiek te tonen. Ook de jam-sessions zijn een goed voorbeeld van de Buk- instelling op muziekgebied. Zondag 7 september speelt Between in de grote zaal van het Brunogebouw. De aanvang van het optreden is even na 16.00 uur. De entreegelden -vijf gulden per persoon- zijn volledig voor Bet- ween. Tijdens het benefiet-concert mag men van Between het bekende repertoi re verwachten, dus swingende covers (o.a. Moody Blues) en doordacht eigen werk. NOG ENKELE PLAATSEN VRIJ BIJ CREJAT Een cursus waarin u in 2 jaar (lx per week les) in aanraking komt met veel verschillende materialen en technieken. Waarin uw ontwikkeling op creatief ge bied op z'n minst verrassend zal zijn en waarin u leert hoe u het geleerde aan an deren over kunt brengen. Folder en inlichtingen bij de docenten Inez de Boer )02513-13426) Inge Moeke (023-329976) - Jos Henning (02510-37400). Start van de cursus eind september. Wij zoeken op korte termijn een Vrijdag koopavond 18.30-21.00 uur. dinsdag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur zaterdag van 8.00 tot 14.00 uur. Behandeling volgens afspraak. Kennemerstraatweg 123 Tel. 331843

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 1