Pefitieberiehten Oiereobesekem^ Kerkdiensten Nieuws veer euderen de Medische diensten Andere adressen fieifon~~ UmmenCostrfcum valkering beveiliging Geen Uitkijkpost ontvangen? AFWEZIG H.H. den Engelsen, arts H.D. Gransbergen, arts 10 t/m 12 september Overige huisartsen nemen waar. AUTORIJLES 40.- PIET GELDERBLOM HEILOO UITKIJKPOST 3 SEPTEMBER 1986 Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 Dodelijk ongeval In de nacht van 29 op 30 augustus heeft zich een dodelijk ongeval voorgedaan op de kruising Kennemerstraatweg/ Ze- venhuizerlaan. Een twintigjarige brom fietser uit Limmen wilde de Kenne merstraatweg oversteken, maar op het zelfde moment reed een busje over de Kennemerstraatweg richting Limmen. Een botsing was het gevolg, waarbij de bromfietser zwaar gewond in de strui ken terecht kwam. De bestuurder van het busje reed door na dit ongeval. De jongen is enige tijd later overgebracht naar het ziekenhuis in Alkmaar, waar hij later overleed. De bestuurder, eve neens afkomstig uit limmen, van het busje is de volgende dag aangehouden in Alkmaar. Inbraken Op 24 augustus is er een inbraak ge pleegd in een woning in het Blokhoven- park. Het is nog niet bekend wat er wordt vermist. In de nacht van 27 op 28 augustus is er een inbraak gepleegd in zwembad Het Baafje. Vermist worden: snoepgoed, bier, een bakplaat, koffie zetapparaat, een magnetronoven en een radio- cassetterecorder. Uit een schuurt je is een bromfiets gestolen. Op de Hee- renweg is getracht een auto open te bre ken. Vermoedelijk zijn de daders gestoord. Op 31 augustus is een inwoner uit Alkmaar aangehouden. De man heeft enige inbraken bekend in wonin gen en een auto. Aanrijdingen Doordat een automobilist een klapband kreeg op de A9 is hij in botsing geko men met de vangrail. Door een tech nisch mankement is een automobilist te gen een boom gereden op de Zeeweg. Op 27 augustus deed zich een kop-staart botsing voor op de A9. Gelukkig bleef het bij materiële schade. Op de Hogeweg zijn twee auto's met de zijkanten tegen elkaar gereden. Op 28 augustus deed zich een aanrijding voor op de kruising Zeeweg/ Westerweg. Het ging hier om een voorrangskwestie. Verdacht voorwerp Tijdens de werkzaamheden aan de zui veringsinstallatie is een verdacht voor werp aangetroffen wat leek op een bom. De explosieven opruimingsdienst komt nog voor een nader onderzoek. Gevonden voorwerpen Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 25 tot en met 31 augustus. Goederen af te halen op woeridag- en zaterdag middag tussen 14.00 en 16.00 uur. 1 safesleuteltje, 1 visstandaard, 1 da meshorloge, 1 goudkleurige regenpet, 1 medaille elfstedenrijwieltocht, 1 sleutel ring met 6 sleutels, 65 -kaart, 1 bril (zwart montuur), 1 popje, 1 huissleutel, 1 verzekeringsplaatje bromfiets, 1 bankbiljet, 1 kinderfietsje, 1 zwarte kat. Goed tehuis gezocht voor: Zwart/wit katertje, 11 weken, lapjes (schildpad)poes, 1 Vi jaar. Zwarte kater, wit befje en witte pootjes, erg aanhan kelijk, 4 jaar. Zwarte poes, houdt erg van rust (ze heeft erg veel meegemaakt), 5 jaar. Poesje, zwart, vreselijk lief en past zich makkelijk aan, ca. 6 jaar. Voor informatie: 072-337853. "Saylor", bast. hond, bruin gestroomd, reu, 1 jaar. "Bonnie", bast. hond (lijkt op Golden Retriever), zwart, reu, 1 jaar. "Goofy", Beagle, reu, Vi jaar. "Pepé", bast. herder, reu, l/i jaar. "Boomer", kruising Dalma- tiër/Pointer, reu, 4 jaar. "Micha" en "Karie", zusjes, kruising collie/herder, gest., 4 jaar (samen te plaatsen). "Muf- fie", bast. herder, reu, AVi jaar. "Boef je", bast. hond, zwart/wit gevlekt, teef, 9 jaar. "Abby" bouvier, teef, 8 jaar. "Snoopy", lief bast. reutje, wit, zwarte kop, 10 jaar. Cavia, wit met oran je/bruin. Aantal konijntjes. Voor in formatie: 02205-2256. Gevonden: Zwarte kater met witte bef en witte teentjes, Kennemerstraatweg, Heiloo. Bruin konijn, Dusseldorperweg, Limmen. VIJFTIG PLUSSERS EN OUDER! De Algemene en Katholieke Bonden van Ouderen organiseren vele akti viteiten voor hun leden. Maar ook NIET-LEDEN zijn van harte wel kom op de ontspanningsactiviteiten van de ANBO/KBO. Mocht die eerste kennismaking meevallen en u wilt die door een tweede laten vol gen, dan kunt u zich desgewenst als lid opgeven bij de daar aanwezige bestuursleden. Een echtpaar betaalt voor dit lopende halfjaar 11,- (ANBO) of 12,50 (KBO). De al leenstaande gaat 7,70 (ANBO) of 6,25 (KBO) betalen. Dat mag ge rust een meevaller heten. Maar wij bieden u nog meer dan alleen ontspanning. Maandelijks ontvangt u een bondsorgaan met het nodige nieuws en een maandelijks ontspanningsprogram. Voorts laten wij u weten dat de AN BO, KBO en PCOB zich hebben verenigd in het overkoepelend or gaan voor ALLE ouderenbonden in Nederland de COSBO. In landelijk verband treden deze bonden op met gezamenlijke standpunten zoals handhaving van de koopkracht, verbetering van de huisvestingsmo gelijkheden, bevordering van de on derlinge solidariteit/sociale contac ten van de vijftigplussers en ouder. Ook geven zij voorlichting omtrent alle problemen die voor de ouder wordende mens van betekenis zijn. Mocht u in één en ander geïnteres seerd zijn voegt u zich dan bij al die honderdduizenden die u reeds zijn voorgegaan. Wij kunnen met een zo hoog mogelijk aantal leden het beste onze problematiek naar bui ten bestrijden. Dat zal u wel duide lijk zijn. ANBO - Algemene Bond Voor Ou deren, voorz.: Mevr. H. Folgers, de Hofstee 4, Heiloo, tel. 336368. Unie KBO - Katholieke Bond voor Ouderen, voorz.: Mevr. H. Dekker- Idema, Kennemerstraatweg 177, tel. 332528. PCOBV - Protestants Christelijke Organisatie voor Ouderen - heeft in Heiloo geen afdeling. COSBO - Centraal Orgaan Samen werkende Bonden voor Ouderen, Utrecht. INFOMARKT NIEUWS Waarschijnlijk zullen er onder de lezers mensen die gebruik maken van een leeslineaal. Voor degenen, die dit nuttige leeshulpmiddel nog niet kennen, ligt er een demonstra tiemodel klaar op de INFOstand van de Openbare Bibliotheek Hei loo waar u tekst en uitleg kunt krij gen. Daarenboven hebben wij van de leverancier de Stichting Hulp middelenvoorziening voor Blinden en Slechtzienden uit Maarssen een dokumentatiemap met prijzen toe gezonden gekregen welke u kunt vinden in de INFOstand van de ANBO/KBO. Deze Stichting heeft nog meer hulp middelen in de katalogus staan zo als: anti slip schoen overtrekken van rubber met metalen punten aan de onderzijde waardoor meer grip op sneeuw en ijs ontstaat. Spreken de horloges ook te gebruiken als chronometer of wekker. Op de wek- tijd laat het de tijd horen gevolgd door een melodietje. Speelkaarten met braille indikatie, met moonin- dikatie of als reuzenkaarten en met jumbogrootletter (de laatsten liggen op INFOstand Openb. Biblio theek). De leeslineaal wordt gele verd in etui in de lengten 16 - 22 en 30 cm en is van het (doorzichtige) plexiglas gemaakt. Voor bestellin gen kunt u terecht bij de INFOstand van de Openb. Bibliotheek. Wat u daar ook kunt vinden zijn de informatieve boekjes uit de bekende seniorenreeks. De naam doet al ver moeden dat de onderwerpen/facet ten die daarin behandeld worden helemaal in onze belangstelling staan. Tot nu toe verschenen daarin 16-brochures waarin de problema tiek van het ouder worden verha lend en duidelijk staan beschreven. Op de ANBO/KBO INFOStand lig gen genoemde boekjes^ Dé prijzen- liggen rondom 5,- per stuk. Bestellen kunt u daèr ook* bezorgen gaat via ons. AKTIVITEITEN VOOR 55-PLUSSERS Komend seizoen organiseert de Stichting Ouderenwerk Heiloo de volgende nieuwe aktiviteiten voor mensen van 55 jaar en ouder. Engels voor beginners. Met ingang van 1 september iedere maandag van 10.30-11.30 uur in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo (inlichtingen: dhr. J. Linnekamp, tel.: 333872). De kosten bedragen 40,- per half jaar (20 lessen). In een groep van ongeveer 15 men sen wordt er in uw eigen tempo door bevoegde docenten les gege ven. Opzet van de cursus is het leren spreken en verstaan van de Engelse taal. Er wordt niet voor een diplo ma opgeleid. Vrijdag Kreatief. Met ingang van 5 september iedere vrijdag van 9.30-11.30 uur in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo. De kosten bedragen ƒ3,- per week. Het hele jaar door zullen we ken nismaken met allerlei technieken en materialen, variërend van waarde loos materiaal en papier tot druktechnieken. Weten wat je eet. Met ingang van 4 september iedere donderdag van 14.00-15.30 uur in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo. De kosten bedragen 35,- per cursus van 10 weken. Deelne men kunnen mannen en vrouwen, die zich zorgen maken over hun ge wicht of voedingsgedrag en daar wat aan willen gaan doen. Sport-Instuif. Met ingang van 4 september iedere donderdag van 14.00-16.00 uur in Sporthal 't Vennewater, het Zeven huizen 48 te Heiloo. De kosten be dragen 2,- per week. Onder des kundige begeleiding van twee spor- tinstructeurs kunt u deelnemen aan een groot aantal verschillende spor ten en bewegingsspelen, variërend van (dutch) tennis en badminton tot volleybal en trimgym. Tekenen/Schilderen. Met ingang van 19 september weer iedere vrijdag van 14.00-16.30 uur in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo. De kosten bedragen 1,75 per week. De opzet is veranderd, behalve dat we nu meer les/aanwij zingen zullen geven aan mensen, die nog niet zo vaak getekend ot ge schilderd hebben, zullen we ook af en toe eens iemand uitnodigen, die nader op één bepaalde techniek ingaat. Deelname aan de aktiviteiten staat open voor iedereen, die 55 jaar of ouder is. U hoeft dus nergens lid van te zijn of te worden. De aktivi teiten worden door bevoegde do centen geleid. De aktiviteiten zijn afgestemd op uw mogelijkheden. Het gaat niet (alleen) om prestaties; meedoen aan aktiviteiten schept meer mogelijkheden in uw leven van alledag; u leert uw eigen moge lijkheden beter kennen en en ont moet mensen, die met hetzelfde be zig zijn. Dat stimuleert. Voor even tuele nadere informatie en/of opga ve: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, tel.: 331297, be reikbaar tussen 9.00-10.30 uur. U kunt natuurlijk ook gewoon eens vrijblijvend bij een aktiviteit komen kijken. SPORT-INSTUIF VOOR 55-PLUSSERS Met ingang van 4 september organi seert de Stichting Ouderenwerk Heiloo iedere donderdag van 14.00 - 16.00 uur in Sporthal 't Vennewa ter, (het Zevenhuizeg.:4& - ^ook be- r^ikbaa^met bus l^^ikmaar - Eg-, mond) een spoft- *ën spel-instuif o%55^plU,ss&rJU kunt tijdens de sport-instuif onder deskundige lei ding deelnemen aan een grote varië teit van sporten en bewegingsspelen voor 55-plussers. Onder het motto alles mag en niets is verplicht' bent u vrij naar eigen keuze aan één of meerdere onderdelen mee te doen. Bij voorkeur trim- of gymnastiek schoenen en gemakkelijk zittende kleding. Voor eventuele nadere in formatie: Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 33 12 97. Bel 's donderdags: 072-330175 (60 minuten) Tel. 072-335583 Bovag-rijschool GRAAG GEDAAN Een half jaar geleden werd graag gedaan nieuw leven ingeblazen en in deze zes maanden hebben we ver scheidene mensen mogen helpen. En dat is nu juist onze bedoeling: mensen, jong en oud, bij wie zo no dig een kleinigheid zonder uitstel moet gebeuren, uit de brand te hel pen. Zo dikwijls is er zo'n klein kar weitje dat u niet aan kunt, maar dat u mateloos ergert. Soms is dit in huis het vastzetten van een plank, soms buiten een dode struik, die er uit moet, soms hoog een dakpan of gordijn-roe, soms laag een loszit tende dorpel. Ach, het doet er niet toe wat het is, zelfs in geval van ziekte of het doen van een boodschap. Belt u ons ge rust. In ons groepje zitten zeer han dige mensen, die - met hun twee rechterhanden - niet snel nee zeg gen. Bovendien vinden wij het pret tig, want heel vaak ligt het karwei op het terrein van onze hobby. Voor nadere informatie: de heer A. C. Bruyn, tel. 33 39 21, de heer A. J.H. van der Hulst, tel. 33 28 92, Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 33 12 97. Vermist: Cypers bruine poes, Abessijn, klein soort, Kerkelaan Heiloo. Zwart/witte poes, klein, lichtgekleurde vlooienband, 8 jaar, Het Achtkamp, Limmen. Cypers wildkleurige kater, witte bef, witte sok jes, Kennemerstraatweg, Heiloo. Cy perse kater, niet gecastr., witte poten, witte bef, Torenlaan, Heiloo. Witte ka ter, 4 maanden, zwarte vlooienband, Hogeweg, Limmen. Witte kat, Rijks weg Limmen, logé uit Alkmaar. Schild padpoes, beige bef en beige pootjes, volwassen, erg klein, wit/beige vlooien band, Het Hoekstuk, Heiloo. Bruin dwergkonijn, Debussystraat Alk maar. Wit dwergkonijn, grijze neus en grijze staart, Heereweg, Heiloo. Witte valkparkiet, Kieftenland, Limmen. Dierenbescherming Heiloo en Omstreken: Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-332879. Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. INGEZONDEN Goedkoop advies Goede raad is duur", zullen we maar denken als we het goedkope' advies van de heer P. Kool van het Groot Barlaken lezen in de Uitkijkpost van 20 augustus. Voor diegenen die de wrange vruchten van zijn denkwerk helaas' hebben gemist een korte samenvatting van zijn ondoordachte plannenmakerij. Sloop de huizen en winkelrij aan de Loet en bouw daar het nieuwe gemeentehuis. Het plan van deze medeburger is lichtvaardig en bovenal onfatsoen lijk. Wat hij beoogt is dat zes gezinnen uit hun huizen worden gezet en dat drie bedrijven moeten worden geslo ten. Het is de vraag of de heer Kool ook deze consequenties onder ogen heeft gezien toen hij ertoe kwam zijn hersenspinsels aan de openbaar heid prijs te geven. Van een ieder die zich wenst te begeven in de zeer gevoelige discussie over de vesti gingsplaats van het raadhuis, moet en kan wordetK verwacht dat hij, bij het overwegen van alternatieven, de grenzen van Het maatschappelijk betamelijke irt het oog houdt. De heer Kool, die overigens geen fa milie is van ondergetekende, is echter ver over de schreef gegaan nu hij de belangen en rechten van anderen wenst op te offeren aan het belang dat hij hecht aan het gemeentebos. Dat is hem kwalijk te nemen, mede omdat zijn plannen grondslag kunnen vormen voor andere ondoordachte en lichtvaardige verzinsels. Wie van zichzelf vindt dat hij mag meedenken over beleidsvragen van de gemeentelijke overheid, neemt daarbij de plicht op zich om alle facet ten af te wegen. De heer Kool heeft dit overduidelijk niet gedaan en zijn onnadenkende handelwijze verdient mijns inziens dan ook geen schoon heidsprijs. R.A.A. Kool, van der Feen de Lille- weg 115, Heiloo. INGEZONDEN Dankbetuiging Degeen die op vrijdag 29 augustus om ca. 10.00 uur voor het huis van Dr. Koelman onze lieve kater heeft doodge reden wordt bij deze hartelijk bedankt. Als dit ongeluk veroorzaakt is door te hard rijden - hetgeen in onze straat veel vuldig voorkomt - dan mag de betrok ken automobilist weten dat hij daarmee ons hele gezin zéér groot verdriet heeft aangedaan. Familie Gorter, Maas Geesteranusweg 5. m h i hjm i a re»i i a i rtT> Bent u al in de bibliotheek gaan kijken? Vorige week werd de tentoonstelling in de fonotheek m.b.t. de Dreigroschen Oper" aangekondigd. Deze week doen wij van de muziekschool er een muzikaal schepje bovenop. Overmorgen, vrijdag 5 september om 20.00 uur vindt de "try- out" van onze uitvoering plaats. De so listen, orkestleden en het koor hebben de gelegenheid de puntjes op de i te zet ten, vóór de eigenlijke "performance" wordt gegeven. Bij deze generale repeti tie mag publiek aanwezig zijn. Zaterdag 6 september om 20.00 uur be gint dan de eigenlijke uitvoering onder leiding en met medewerking van drie docenten van de muziekschool: José Jonkers -lerares zang) Cas Himmelreich (-koordirigent) en Peter Brouwer (diri gent van het orkest). U bent hartelijk welkom. De toegang op beide avonden is gratis. Het begin van het seizoen kan nauwelijk een beter accent krijgen. Kom kijken en horen waartoe muziekschoolleerlingen in staat zijn. En als we spreken over mu ziekschoolleerlingen dan hebben we het vooral over volwassenen. Gelukkig vin den steeds meer ouderen de weg naar de muziekschool. Zij betalen voor de les sen hetzelfde tarief als jonge leerlingen. Kortom, u bent niet te oud om nog te beginnen aan muziekmaken. Informatie over alle mogelijkheden en inschrijven dagelijks tijdens kantooruren. CURSUS "OMGAAN MET COMPUTERS" De Stichting Werklozen Belangen Hei loo en Omgeving organiseert vanaf ok tober een cursus "Omgaan met compu ters". De cursus is bedoeld voor mensen zonder werk, die hun kansen op de ar beidsmarkt willen vergroten. De cursus wordt gehouden in de John F. Kennedy- mavo, Laan van Muijs 3 te Heiloo. De duur van de cursus, waar men het computergebruik binnen het bedrijfsle ven leert kennen, is 20 weken; wekelijks 2Vi uur. De kosten bedragen 225,- ex clusief inschrijfgeld (ƒ10,-) en examen geld 20,-). Zij, die een uitkering op basis van een werkloosheidswet ontvan gen, krijgen een subsidie van 150,- op het cursusgeld. Degenen die belangstelling hebben voor het volgen van de cursus, worden uitge nodigd voor de voorlichtingsbijeen komst op maandag 15 september, half acht 's avonds. De voorlichting over de ze computercursus wordt gehouden in het gebouw van de Stichting Werklozen Belangen, Pastoor van Muijenweg 14, te Heiloo. Telefonisch kan men inlich tingen inwinnen bij D. Poetsema, die als bevoegd docent deze cursus geeft. De heer Poetsema kan gebeld worden op dinsdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur onder nummer 072-335099. Men kan zich inschrijven voor de com putercursus tijdens de voorlichtingsbij eenkomst of tijdens de openingsuren van de Stichting Werklozen Belangen op elke maandag-, woensdag- en vrij dagmorgen tussen 10.00 en 11.30 uur, tel. 072-337196. C. HOOGVORST OVERLEDEN Donderdag 28 augustus is onze plaats genoot C. Hoogvorst overleden. Dhr. Hoogvorst was voor de oorlog onder wijzer aan de toenmalige Uloschool. De Uloschool maakte toen nog deel uit van de oude Nicolaas Beetsschool. Beide scholen hadden hetzelfde schoolhoofd. Later werd een aparte Uloschool ge vestigd in het gemeentebosje. In de oor log heeft dhr. Hoogvorst ook nog lessen voor de Uloleerlingen gegeven in het Witte Kerkje. Na de oorlog was de over ledene meer dan 25 jaar leraar aan de Rijkskweekschool in Alkmaar, waar wij vele aankomende onderwijzers uit Hei loo en de regio onder zijn hoede heeft gehad. Ook buiten onderwijzerskringen genoot dhr. Hoogvorst bekendheid. Zo was hij bestuurslid van de organisatie die symfonieconcerten in "De Stich ting" verzorgde en later bestuurslid van het organiserende comité van de Witte Kerkconcerten. Tevens verzorgde hij praatjes voor de Vereniging "Oud Hei loo". "Lezingen zijn dat niet", placht hij te zeggen, "ik lees niets van papier, maar spreek uit het hoofd!". Als bestuurslid van de Alkmaarse Ka mermuziekvereniging en de vereniging voor weer- en sterrenkunde was dhr. Hoogvorst ook in Alkmaar bekend. Hij is 74 jaar oud geworden. AGENDA "OPEN HUIS" TEL: 333368 Donderdag 4 september N.v.v.H. bijeenkomst 09.45-11.45 Yoga 13.30-15.30 H.O.V. operettever.rep. 20.00-23.00 Sjoelclub Heiloo 20.00-22.00 H.B.C. bridgeclub Heiloo 20.00-23.00 Boerhave Eng.les 19.00-21.00 Vrijdag 5 september S.K.W.O. volksd.v. oud. 11.00-12.00 11.30 22.00 20.30 22.00 Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. W. Anker, Doorn. 19.00 uur: ds. B.J. Kruit.Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: C. Ofman uit Amsterdam. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: Dienst des Woords. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, tel.072-331453. Evangelie-Centrum Zondag 10.00 uur Dienst en woensdaga vond 8.00 uur. Bijbelstudie, Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. J. van de Wind uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur: Slotkapel Egmond aan de Hoef, voorganger ds. J. v.d. Graaff. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur: ds. M.W.S. Cramer; H.A. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: ds. G. Bloemendaal, Delft. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. A.G. Hoekema Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 en 17.00 uur: ds. P.J.H. Krol. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J Luiten. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206-5301. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan H.H.Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 uur Juliana Zusters, 10.00 uur Hoogmis. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur, donder dagmorgen om 10.00 uur. Avondmis: eerste vrijdag van de maand, 19.00 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 6 en 7 september, dr. Hartog, Sande- camplaan 33, tel. 072-337883. Weekenddienst Apotheek 5-12 september: De Bever, Emmastraat 36, Alkmaar, tel. 072-112956. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slompad 4, Heiloo, tel.072-332719, b.g.g. boodschappen dienst tel.: 020-123123. Verloskundige Limmen 4-10 september, E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 6-7 september, J.C. de Groot, Vrieswijk 19, Heiloo, tel.: 072-335520. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherajpie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic. Beetsweg 66, Heiloo. Tel. afspraken maken dag. van 18.00-19.00 uur: 072-336051 (b.g.g. 330719). Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is -bereikbaar tussen 18.00 en 8.00'üur yi^l tel. 072-126482 (alarmcentrale). .Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. N.v.v.H. damesbridge 09.30 Begel.orkest v.NH. 20.00 Janet Hage jazzdance 19.30 Woningb.ver.St.Will.verg. 20.00 Zaterdag 6 september. Alkmaarse Big band rep. 15.30-17.30 Zondag 7 september Kinderkerkdienst NHK 10.00-11.00 Maandag 8 september N.v.v.H. zang 13.30-15.30 Pridini volksdansen 16.00-18.00 Plattel.vr.zang 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 Sans Atout bridge 20.00-23.00 Nivon aquarellen 1 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 E.H.K. klaverjassen 20.00-22.00 C.D.A. verg. 20.00-22.00 Yoga 19.30-21.30 Dinsdag 9 september Doves gym 09.00-12.00 Optie Prov.vrouwenr.verg. 10.00-15.30 Nieuw lev.zangver.rep. 20.00-22.00 Oppositie schaken 20.00-23.00 H.B.C. bridged.Heiloo 20.00-23.00 Oppositie schaken jr. sr. 19.00-23.00 H.A.F. fotoc. Heiloo 20.15-22.15 Woensdag 10 september Doves gym 10.30-11.30 NIVON tekenen 1 09.15-11.15 Sans Atout damesbridge 13.00-16.00 P.v.d.A. verg. 20.00-22.00 NIVON calligrafie 1 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 Scheid.comp.cursus 19.30-21.30 Rotarycl. Heiloo 19.00-21.00 UCYL yoga 19.15-21.15 Optie D'66 vergad. 20.00-22.00 BOUW- EN HOUTBOND AFD. HEILOO Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: BURO VOOR ALLEEN STAANDE OUDERS Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. „OUDERS HELPEN OUDERS" Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting „Ouders van Drugs verslaafden". Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. VBOK Vereniging ter bescherming van het on geboren kind biedt hulp aan moeder en kind bij niet-gewenste zwangerschap, tel. 072-126360, 072-622095, 033-620244. CONSULENTEN DIEREN BESCHERMING HEILOO Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: mevr. Dekker, tel. 332879 en mevr. De Zoete, tel. 334810. "STICHTING OUDERENWERK HEILOO" Instelling voor gecoördineerd bejaar- denwerk. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks van 9.00-10.30 uur. Voor: - bemiddeling huisvesting ouderen - meer bewegen voor ouderen - warme maaltijdvoorziening Tafeltje Dekje. - auto-vervoer door vrijwilligers - individuele belangenbehartiging vormings- en ontspanningsaktiviteiten - graag gedaan. STICHTING OMBUDSTEAM HEILOO Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo, tel. bereikbaar van 10.00-22.00 u. op 072-332361 of 335710, spreekuur op vrijdag na telefonische af spraak van 19.30-20.00 uur in C.B.S. De Duif, Mariënstein 180, Heiloo. OPENBARE BIBLIOTHEKEN Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 STICHTING WERKLOZEN- BELANGEN HEILOO E.O. Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool). tel. 072-337196. STICHTING ROLSTOELBUS HEILOO E.O. Secr.: tel. 335149. Afspraken vervoer, tel. 336570. De „Rolbus" is dagelijks beschikbaar. Woningbouwvereniging Sint Willibrordus De Kloosterhof 23, 1852 LA Heiloo, tel. 072-332872. Geopend op werkdagen van 8.30-11.30 uur. Spreekuur: le woensdag van de maand (m.u.v. juli en augustus). STICHTING ONDERDAK ALKMAAR Koelmalaan 196, tel. 072-400234 Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. STICHTING UNIE VAN VRIJWILLIGERS Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur) per tel. 072- 335296. WAO-AAW-GROEP Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur elke Imaandag (9.00-12.00 uur). OPPASDIENST Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur 3,-. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (0/72- 330127).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2