Kerkdiensten Medische diensten Andere ndmssrn Gedeputeerde M.J.Haks opent bibliotheekdag in Heiloo m De Beun start seizoen met een aangrijpend stuk Garage Bleeker: de eerste en de beste Zaterdag 13 september, 10.00 uur Raadsvergadering weinig boeiend Geen Uitkijkpost ontvangen? AUTORIJLES 40.- (60 minuten) PIET GELDERBLOM HEILOO aaödeft araitue UITKIJKPOST 10 SEPTEMBER 1986 De heer M. J. Haks, lid van Gedepu teerde Staten van Noord-Holland, met in zijn portefeuille o.a. culturele zaken, werd bereid gevonden de bibliotheek dag in Heiloo te openen, waarmee het bibliotheekbestuur dan ook zeer vereerd is. De heer Haks is namelijk heel goed geïnformeerd over de bibliotheken in Noord-Holland, waarvoor hij, tijdens besprekingen over de subsidie verminderingen, meerdere malen in de bres sprong. De heer Haks is wat je noemt: thuis in de bibliotheekwereld. Zoals de bibliotheek door opgedane in formatie thuis in de buurt, stad of dorp, ervoor zorgt, dat het publiek door het juiste bibliotheekaanbod, thuis is in de bibliotheek. Centraal staan dan ook op deze biblio theekdag in Heiloo ,,de bibliotheek thuis in de buurt" (vandaar de buurtge richte activiteiten in onderstaand pro gramma) en informatie d.m.v. het ge drukte woord. Deze onderwerpen ko- men in beide vestigingen uitgebreid aan DE UITKIJKPOST IN DE BIBLIOTHEEK Zaterdag 13 september wordt in de bi bliotheken Het Malevoort en Kenne- merstraatweg de landelijke bibliotheek dag gehouden. Rondom het thema 'Thuis in de buurt' is door de Heilooër openbare bibliotheek ook een expositie over Drukkerij Uitkijkpost samenge steld. Behalve aandacht voor het druk werk is er ook ruimte voor het weekblad Uitkijkpost. De krant van vroeger en nu wordt daarbij belicht. Zaterdag 13 september zal ook de re dactie van dë Uitkijkpost in de biblio theken aanwezig zijn. Op een tekstver werker kan iedere bezoeker van de bibli otheek Het Malevoort in het kort zijn of haar mening over de landelijke biblio theekdag geven. Alle stukjes worden in het geheugen gezet en volgende week komen zij bij het verslag van de lande lijke bibliotheekdag in de Uitkijkpost te staan. De Uitkijkpost: voor iedereen en... door iedereen! bod. In de uitleenpost wordt, en dit is wel heel bijzonder, door een inwoonster van de Loet een demonstratie gegeven met druktechnieken. Er is een spelpro- gramma voor de kinderen en er wordt muziek gemaakt door kinderen. Zie ver der onderstaand programma. In de bibliotheek een demonstratie boekbinden, calligraferen - schoon schrijven - waarbij iedere bezoeker een gratis boekenlegger met gecalligrafeerde eigen naam kan krijgen, en eveneens muziek door leerlingen van de Volksmuziekschool. Verder een ten toonstelling van de Uitkijkpost, waar mee we twee vliegen in één klap vingen, nl. „Informatie doorgeven d.m.v. druktechnieken, vroeger en nu" en ,,De Uitkijkpost thuis in de buurt": de krant als verspreider van. het lokale nieuws, eveneens vroeger en nu. Een verrassing: Wie zich op deze biblio theekdag als nieuw lid opgeeft, ont vangt een abonnement, dat geldig is tot 1 januari 1988 en leest dus 4 maanden gratis. Inschrijfgeld 2,50, abonne ment 25,-, pas 65 12,50. Tijdens de landelijke bibliotheekdag zijn beide vestigingen open van 10.00 tot 13.00 uur, ook voor de uitlening. En, alhoe wel het zwaartepunt van het program ma ligt in de bibliotheek, ga toch ook eens kijken in die kleine intieme uitleen- post, waar eveneens veel te zien en te luisteren valt uit het onderstaand programma. Carla van de Bibliotheek. De Bibliotheek: Thuis in de buurt De openbare bibliotheek Heiloo aan het Malevoort heeft voor U het volgende programma samengesteld: 10.00 uur: Opening door gedepu teerde M.J. Haks. 10.15 uur: Optreden van de Volks muziekschool. 11.00 uur: Modeshow herfstmode dames- en kinderkleding verzorgd door de Sante- kraam ('t Hoekstuk). 12.30 uur: Optreden van de Volks muziekschool. 13.00 uur: Prijsuitreiking van de etalagewedstrijd. Doorlopende aktiviteiten: demonstratie boekbinden calligrafie (voor ieder een met naam gecalligrafeerde boekenlegger) demonstratie compact disc voorlezen voor kinderen. En verder: etalagewedstrijd voor kinderen (deel nameformulieren verkrijgbaar bij in lichtingenbureau jeugd) tentoonstelling Uitkijkpost: lokaal nieuws, technisch drukken, vroeger en nu inschrijving nieuwe leden, tot januari 1988 25,- (dus 4 maanden gratis) verkoop tweedehands boeken en grammofoonplaten. PROGRAMMA UITLEENPOST KENNEMERSTRAATWEG 10.00 uur: Opening met muziek door leerlingen van de Benedictusschool 10.30 uur: Demonstratie druktech nieken 12.00 uur: Prijsuitreiking van de etalagewedstrijd 12.15 uur - 14.00 uur: Spelpro- gramma voor kinderen (5-8 jr.) En verder: etalagewedstrijd voor kinderen (deel nameformulieren verkrijgbaar bij in lichtingenbureau) verkoop tweedehands boeken. Tijdens de landelijke bibliotheekdag is de bibliotheek geopend van 10.00 tot 13.00 uur, ook voor de uitlening. Bei 's donderdags: 072-330175 Tel. 072-335583 Bovag-rijschooi AGENDA OPEN HUIS TEL. 33 33 68 Donderdag 11 september Yoga 13.30-15.30 Nivon Aquarellen gev. 1 20.00-22.00 Sjoelclub Heiloo 20.00-22.00 H.B.C. bridgeclub Heiloo 20.00-23.00 Boerhave Engelse les 19.00-21.00 Vrijdag 12 september S.K.W.O., volksd. v. oud. 11.00-12.00 N.v.v.H., bridge dames 9.30-11.30 S.K.W.O., yoga v. oud. 13.30-16.30 Begel. Orkest v. N.H., rep.20.00-22.00 Nivon geologie 20.00-22.00 Zaterdag 13 september Alkmaarse big band rep. 15.30-17.30 A.M.P. vergadering 15.00-17.00 Zondag 14 september Kinderkerkdienst NHK 10.00-11.00 Maandag 15 september N.v.v.H., gym 10.30-11.30 N.v.v.H., zang 13.30-15.30 Pridini volksdansen 14.00-16.00 Plattel, vr., zang 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 Sans Atout bridge 20.00-23.00 Nivon aquarellen beg. 20.00-22.00 Falkland toneel, rep. 20.00-23.00 E.H.K., klaverjassen 20.00-22.00 Bond v. Alleenst., soos 20.00-22.00 Yoga 19.30-21.30 Dinsdag 16 september Doves, gym 9.00-12.00 N.v.v.H., bijeenkomst 13.30-16.00 N.v.v.H., bijeenkomst 13.30-14.30 Nieuw Leven, zangver., rep.20.00-22.00 Oppositie schaken, jr. sr. 19.00-23.00 H.B.C. bridgeclub Heiloo 20.00-23.00 Oppositie schaken 20.00-23.00 Ver. v. Volkshuisvesting, spreekuur 19.00-22.00 Woensdag 17 september Doves, gym 10.30-11,30 Nivon, Tekenen 2 9.15-11.15 Nivon, Calligrafie 1 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 Rotaryclub Heiloo 19.00-21.00 UCYL yoga 19.15-21.15 *èl£ Jules Hamel en Josine van Dalsum in Kinderen van een mindere god Op zaterdag 27 september opent De Beun haar deuren weer voor het theater seizoen '86-'87, en wel met de voorstel ling: "kinderen van een mindere god" van Mark Medoff met in de hoofdrollen Josine van Dalsum en Jules Hamel. Eén van de succesrijkste toneelvoorstel lingen van het afgelopen seizoen komt nog voor een korte reeks voorstellingen terug in het theater. Er is dus nog een laatste gelegenheid om kennis te nemen van het aangrijpende stuk over de kom- munikatie en de liefdesrelatie tussen een leraar (Jules Hamel) en zijn dove leer linge (Josine van Dalsum). De ontroerende aspekten aan deze rela tie zijn niet alleen hun romance, maar vooral de wijze waarop zij als horende en dove met elkaar omgaan. Sarah zou kunnen praten maar zij weigert zich als 'mindere' aan te passen aan de wereld van de horenden. Als doof meisje be dient ze zich van de gebarentaal en ze is bang zich belachelijk te maken als ze haar stem laat horen. In Nederland werd het boeiende to neelstuk van Mark Medoff, die er diver se malen voor werd onderscheiden voor het eerst opgevoerd door de Haagse Co- medie met Willem Nijholt en Rick Nico- let in de veeleisende hoofdrollen. De nieuwe voorstelling werd vorig jaar met evenveel geestdrift ontvangen. Tot gro te tevredenheid van de door bezuinigin gen geplaagde theaterdirecteuren waren de zalen overvol en de toebeschouwers enthousiast. Als U "kinderen van een mindere god" vorig jaar gemist hebt, moet U beslist de kans grijpen de voorstelling alsnog te gaan zien. Kaarten voor dit stuk zijn, zij het nog zéér beperkt, te verkrijgen bij Reisbur. Holland International, Boek handel Avis en postagentschap/bar- bershop Jan-Tine Braam. Het stuk be gint in 20.15 uur en de toegangsprijs be draagt 20,- p.p., CJP/65 17,50. De kaartverkoop start zoals gebruike lijk 14 dagen vóór aanvang van de voor stelling, d.w.z. op zaterdag 13 september. mum De vorige week donderdag gehouden vergadering van de Heilooër gemeente raad was bepaald weinig boeiend. Door het voorlopige uitstel van het 'hot item' nieuw gemeentehuis, restte de raad slechts een groot aantal veel minder om vattende punten. Natuurlijk zijn ook die kleinere punten het beschouwen waard, immers: wie het kleine niet eert... Manege Zonder discussie werd aan S.H.Douma, wonend aan de Kanaal weg, toestem ming verleend om op zijn erf een mane ge te plaatsen. Het raadsbesluit omvatte een voorbereidingsbesluit, waarna via een artikel 19-procedure bouwvergun ning kan worden aangevraagd. Artikel 19 van de wet op de ruimtelijke orde ning wordt gebruikt wanneer in het bestemmingsplan voor een bepaald ge bied een andere bestemming is aangege ven dan waarvoor een persoon of in stantie de grond wil gebruiken. In dit geval is het gebied agrarisch omschre ven, terwijl de eigenaar het voor recrea tieve doeleinden wil gebruiken. Garageboxen De heer Ten Hoope (Heiloo 2000) maakte bezwaren tegen de bouw van zestien garageboxen op een perceel grond aan de Kloosterhof. Naar zijn zeggen was er door de woningbouwve reniging, die de boxen wil bouwen, te weinig overleg geweest met de bewoners van het jongste bouwplan. Ook ver bond hij aan de bouw voorwaarden op het terrein van overlast en een voorkeur voor bewoners van Kloosterhof. Wet houder Borsjes (PvdA) kon-hem onvol doende overtuigen dat de zaken goed geregeld waren, zodat Ten Hoope met zijn fractie tegen het voorstel stemde. Eervol ontslag Aan mevrouw M.E.van Dogterom is "door de raad eervol ontslag verleend. Mevrouw Van Dogterom, verbonden aan De Zeskant sinds de oprichting van de school, heeft hier om gevraagd in verband met de benoeming in een func tie in het voortgezet onderwijs. Namens de fracties van PvdA, VVD en CDA zegde mevrouw Wuijster-Schuddeboom (VVD) de scheidende onderwijskracht dank voor alles wat zij voor het Hei looër onderwijs heeft gedaan. Ook wenste zij haar succes in haar nieuwe functie aan de streekschool te Heerhugowaard. Bestelwagen De afdeling landmeten van de gemeente is aan een nieuw vervoermiddel toe. Het college stelde de raad voor een nieuwe Ford Transit aan te schaffen. Verzet hiertegen kwam van de CD A-fractie, bij monde van haar voorzitter, de heer Pie- ters. ,,Er is financieel minder ruimte. Is er in dat kader bekeken of wellicht een gebruikte wagen gekocht kan worden en of een nieuwe wagen ook door andere afdelingen gebruikt kan worden?", al dus de heer Pieters. Ondanks de bear.t- Het personeel van garagebedrijf Bleeker in de ruime werkhal aan de Westerweg. Iedereen is het er over eens dat Garage Bleeker (hoek Westerweg/Zeeweg) een enthousiaste Renault-dealer is. Het is dan ook niet verwonderlijk dat de „service-wedstrijd", welke door Re nault gehouden werd, door Garage Bleeker is gewonnen. Begin van dit jaar is er een „service wedstrijd" onder de Renault dealers ge houden. Ter plaatse werd bekeken hoe het bedrijf funktioneert, zoals de ont vangst van de klanten, hoe ziet de werk plaats er uit, is het kaartenbestand van de klanten bijgehouden, hoe staat het met de service en de netheid enz. enz. Bovendien werden ook een aantal klan ten geënquêteerd. Gebleken is nu, dat Garage Bleeker in Zone I (dat is het ge bied van Texel tot aan Katwijk) als eerste uit de bus kwam. A.s. zaterdag wordt de ploeg van 12 mensen die bij Garage Bleeker werken, een feestavond aangeboden in 't Spant in Bussum. Een prima prestatie, waar de heer Bleeker heel blij mee is. woording van wethouder Borsjes (PvdA) hield het CDA haar kritiek en werd er gevraagd om hoofdelijke stem ming. Dit resulteerde in 12 stemmen voor en 4 (CDA-)stemmen tegen. Verkeerslichten De heren Pieters (CDA) en Post (VVD) legden bij een volgend voorstel geza menlijk de hand op de knip van de ge meente. Het betrof een aanpassing aan de verkeerslichtinstallatie op de kruising Kennemerstraatweg-Kanaalweg- Stationsweg. Vanwege een betere doorstroming van het verkeer over de Straatweg wilde het college een krediet van 8.000 gulden loskrijgen van de raad. De twee grootste fracties riepen dit voorstel een halt toe en verwezen het terug naar de commissie. Plan Zuid-Oost Als alles goed gaat, zal in december van dit jaar de eerste paal de grond ingaan voor het nieuwe plan Zuid-Oost, de (voorlopig?) laatste grote uitbreiding van Heiloo. De raad heeft afgelopen donderdag de grondprijzen vastgesteld. De heer Roelofs (VVD) wees er in dit verband op, dat dé prijzen voor vrije kavels erg hoog zijn; ze bedragen het dubbele (300 gulden per vierkante me ter) van die van de goedkope premie koopwoningen. Hoewel de gemeente bij de gesubsidieerde woningbouw wat be treft de grondprijzen geen kant op kan, aldus wethouder Borsjes (PvdA), zegde burgemeester Glijnis toe, dat in het ge val van een meevaller van de kosten de ze ten goede zal komen aan de kavels in de vrije sector. Huisdieren De Heilooër raad heeft een krediet be schikbaar gesteld aan dierenarts Schaap, zodat via hem de afvoer van gestorven huisdieren geregeld kan wor den. De gemeente is verplicht een derge lijke plaats aan te wijzen. Geen der raadspartijen maakte bezwaar tegen het voorstel. Spoorwegen Naar aanleiding van een brief aan de raad van mevrouw C. Rely veld verzocht de heer Post (VVD) de burgemeester er bij de Nederlandse Spoorwegen pp aan te dringen een gunstiger dienstregeling voor de Heilooër treinreizigers te beplei ten. Met name werd gevraagd om meer stops van intercity-treinen. De heer Post meende dat de burgemeester zich kan permitteren om het hoogste orgaan van de NS te benaderen en dat de gemeente Heiloo geen genoegen hoeft te nemen met een correspondentie met de klan tenservice. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Geboren: Wendelina M., d.v. Biersteker, P.J.M. en De Zeeuw, C.M.; Inge D., d.v. Van Doorn, R.T. en Nap, C.W.; Zaza, d.v. Koet, J.W. en Bolten, J.H.J.; Jaap J., z.v. Wittebrood, J.J. en Hoogland, M.A.; Niels T., z.v. Sabel, A.W. en Ja- na Gacitüa, M.V.; Leonie, d.v. Hoog land, W.J. en Maas, C.L. Huwelijksaangiften: Kaptein, Hermanus J.M. en Konijn, Anna C.C. Huwelijken: Dijkhuizen, Herman H.J. en Hus, Lin da M.; Giltjes, André M. en Kempers, Karin A.M. Overleden: Van der Vliet, Alida C.M., e.v. Bolten; Hoek, Catharina C., w.v. de Groot; Bakker, Nicolaas H., e.v. Dagelet. AFPLAGGEN VAN BERMEN Evenals in voorgaande jaren zullen ook thans weer verschillende bermen in Heiloo opnieuw onder profiel wor den gebracht. De werkzaamheden zullen medio september een aanvang nemen en betrekking hebben op ge deelten van de bermen langs De Laghe Weijdt, Middelhof, De Oostkanter, De Hoghe Weijdt, De Nieuwe Planta- gie, Noordergeeststraat, Droone- campstraat, Kerkakkers en Oudbur- gerlaan. De bermen van bovengenoemde la nen en wegen moeten verlaagd wor den omdat zij in de loop der jaren langs de wegkant te hoog zijn geworden als gevolg van het opstuiven en het af spoelen van zand van de weg. Daar door kunnen de bermen het regen- en smeltwater onvoldoende opnemen en blijven plassen te lang op de weg staan. Voorts zijn enkele bermen zo ongelijk van oppervlakte geworden dat het maaien teveel wordt be moeilijkt. LANDSCHAPPEN IN DE KAPBERG Na een zomerseizoen met twee Toer-In- evenementen biedt Galerie De Kapberg een nieuwe serie exposities. Van 6 t/m 28 september is er een verrassende ten toonstelling van twee jonge kunste naars, Marlies Rekers en Felix Wijns, met tekeningen, gouaches en schilde rijen. Verrassend, omdat beide expo santen het landschap als bron van inspi ratie kiezen en dit thema op hun eigen wijze wordt benadert. Het levert een boeiende tentoonstelling op, waarin het franse en het limburgse landschap cen traal staan. Marlies Rekers ie een veelzijdig kunste naar, die werd geïnspireerd door een verblijf van 6 maanden in het zuidfran se Murs. Het landschap, z'n kleur en sfeer zetten haar aan tot het maken van een boeiend verslag in tekeningen en schilderijen van een half jaar werken in het warme zuiden. Felix Wijne heeft al een indrukwekken de lijst van exposities op Z'n naam taan, en terecht! Op geheel eigen wijze brengt hij de sfeer en het licht van het mooie limburgse landschap over in zijn werk. Afkomstig uit Maastricht, waar hij ook z'n opleiding voltooide, werd hij meer en meer geboeid door het hem omringende landschap. Het Maasge bied en de mergelgroeven vormen een steeds terugkerend thema. In gouaches en schilderijen zet hij zijn inspiratie over in kleurrijke „landschapsbe levingen" zoals hij zelf zegt. Samenvattend, een mooie en vooral in teressante expositie. De opening vond plaats op zaterdag 6 september. Galerie De Kapberg, Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef, is open op zaterdag en zon dag van 13.30 tot 17.00 uur. VOLKSDANSEN VOOR ±40 Het volksdansseizoen begint weer en zo ook de volksdansgroep De Wisselpas. Dit is een groep voor mensen in de leef tijd van niet meer zo piepjong maar ook nog niet oud. De bijeenkomsten verlo pen intens gezellig. Bewegen op veel verschillende muziekjes en dit samen te doen zonder competitiedwang en ieder naar eigen kunnen, is heel ontspannend en leidt af van de dagelijkse zorgen. U hoeft niet op te treden! Wilt U graag eens iets heel anders gaan doen? Wilt U er dolgraag eens even uit? De Wisselpas danst op vrijdag in de gro te zaal van het Open Huis. Beginners van 9.00 tot 10.30 uur. Gevorderden van 14.00 tot 15.30 uur. Kom gewoon even een keer kijken. Eerste les op 19 september. Voor verdere informatie kunt U bellen naar Tiny Koelemay, tel. ,333991. AANLEG KABELNET IN HEILOO VORDERT Na de bouwvakvakantie is de aanne mer die werkt in opdracht van de N.V. Kabeltelevisie Kop Noord-Holland voortgegaan met de aanleg van het Kabelnet in Heiloo. Inmiddels zijn de werkzaamheden in plan Oost en een gedeelte van het centrum practisch voltooid met inbegrip van de aan sluiting van de individuele woningen. De herziene planning van de,.aanleg in de verschillende wijken ziet er thans als volgt uit: 25-8-'86 t/m 3-10-'86: Gedeelte cen trum begrensd door Ter Coulsterlaan, spoorlijn, Stationsweg, Kennemer- straatweg en gedeelte Kanaalweg. Gedeelte wijk Zuid begrensd door Stationsweg, spoorlijn, Sandecamp- laan, Brasemcroftlaan en Kennemer- straatweg. 18-9-'86 t/m 24-10-'86: Rest van wijk Zuid, begrensd door Sandecamplaan, Brasemcroftlaan, spoorlijn, Zevenhui- zerlaan, Groenelaan, en Oosterzij weg. 13-10-'86 t/m 27-ll-'86: De wijk be grensd door de Zeeweg, spoorlijn, de Kwekerij en de Ewisweg. 10-ll-'86 t/m ll-l-'87: De wijk Het Baafje en wijk West begrensd door Zeeweg (noordzijde) spoorlijn, Belies- laan en de Ringweg. 7-l-'87 T/m 15-2-'87: De wijken Vries wijk, Termijen, Mariënstein, Baeten- burg, Boekenstein, Vredenoord, De Ronge, Boswijk, alsmede het Male voort, de Harrelaers, Oudburger- laan met zijstraten en Obriglaan. 2-2-'87 t/m 27-2-'87: Kennemerstraat- weg (ten zuiden van de Groenelaan) tot en met de Warmoezierslaan, Industrieterrein Oosterzijweg, (ge deeltelijk). 16-2-'87 t/m 13-3-'87: Het Block- hovepark, Westerweg (noord) Rector Frederiklaan en Kennemerstraat- weg ten noorden van het Heilooër- bos. Op welke wijze de aanleg in het agrarisch gebied ten zuiden van de Zevenhuizerlaan in bovenstaand sche ma zal worden ingepast, is thans nog in onderzoek. Dit wordt echter zo spoe dig mogelijk bekend gemaakt. Ruim vóór het ogenblik waarop de aanleg in een wijk plaats vindt, ont vangen de bewoners een informatie boekje in de bus. Hierin zijn alle ge gevens betreffende de via de kabel- te ontvangen televisie- en radiozen ders opgenomen. Ook over de abon nementskosten en de kosten van extra voorzieningen geeft het boekje dui delijkheid. Ongeveer een week vóór de daadwerkelijke aanleg wordt elk huis door een enquêteur namens de aannemer bezocht om exact vast te stellen op welke wijze de aansluit- kabel in de woning zal worden inge voerd en waar de contactdoos binnens huis moet worden aangebracht. De enquêteur zal in het bezit zijn van een legitimatie en men wordt dan ook verzocht naar deze legitimatie te vra gen. Het moment van de daadwerke lijke signaalontvangst wordt apart aangekondigd d.m.v. een groene kaart waarop ook de zendindeling is aangegeven. Proefabonnement Vanaf het moment dat de programma's via de kabel geleverd worden kunt u gedurende een maand gratis en zon der enige verplichting kijken en luis teren. Als u daarna besluit abonnée te worden behoeft u niets meer te doen. De verschuldigde kosten voor een abonnement worden automatisch samen met de kosten voor gasverbruik op één en dezelfde acceptgirokaar vermeld. Mocht u de beslissing ne men geen abonnée te worden, dan dient u dat door middel van de aan u bij de aansluiting verstrekte Ant woordkaart aan het kantoor van de N.V. Kabeltelevisie te doen weten. Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 en 19.00 uur: ds. B.J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat ds. G.J. van Kamp, Israëlzondag. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: br. J.O. Schouten. Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum, Kenne- merstraatweg 464,tel. 072-330844. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: de heer G. Viezee uit Arlp- hen aan de Rijn. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur: Egmond Binnen: voorganger ds. N.K. Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 11.00 uur: Kerkedag NH in Spuikerk Amsterdam. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: ds. F.Knoppers. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar Geen dient. Noordhollandse Gemeen tendag in Middenmeer. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. J. Maljers, 15.00 uur: ds. P.J.H.Krol. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J.Luiten. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel. 02206-5301. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Donderdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan H.H.Missen: zaterdag 19.00 uur; zon dag 9.00 uur Juliana Zusters, 10.00 uur Hoogmis. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur, donder dagmorgen om 10.00 uur. Avondmis: eerste vrijdag van de maand, 19.00 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H.H. Missen: Zaterdagavond 18.45 u. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 13 en 14 september: dr. Duijvestijn, Obriglaan 53, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek 12 tot 19 september: Apotheek Sibi- lo,Pastoor van Muyenweg 17, Heiloo, tel.072-330200. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) 13 en 14 september: J.F.M. Bugter, tel. 072-332873, bij geen gehoor bood schappendienst tel. 020- 123123. Verloskundige Limmen 11-17 september: C. Motzo, tel. 02513- 12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 13 en 14 september: J. de Vries, Toren laan 35, Heiloo, tel. 072-330712. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic. Beetsweg 66, Heiloo. Tel. afspraken maken dag. van 18.00-19.00 uur: 072-336051 (b.g.g. 330719). Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. KRUISVERENIGING "HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. DIERENARTSEN Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel.nr. 072-331606 (Comman deurslaan 1). Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114; b.g.g. 072-334348. NEDERLANDSE RODE KRUIS afd. Heiloo Molenweg 20, 1851 LG Heiloo tel. 072-338048 Welfare: mevr. N. C. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 MB Hei loo, tel. 072-335427. Verkoop van handwerken iedere woensdag van 10-12 uur Kennemerstraatweg 382, tel. 072- 333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o-theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan die genen die speciale aandacht nodig heb ben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo (tel.072-333399). Openingstijden: donderdag van 15.30 to 16.30 uur; vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Inl.: mevr. M. H. Post-Stuve, Goodes- laan 55, 1852 ES Heiloo (tel. 072- 334152). Telefooncirkels Inl.: J. van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038. VVV HEILOO Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformatrice: mevr. A. de Moor, Nijverheidsweg 11, Heiloo, tel. 072- 333719. SOCIËTEIT ALLEENSTAANDEN Eerste maandag van de maand: themaa vond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl. tel. 332136 of 331097 GEMEENTE HEILOO afdeling sociale zaken van Aostastraat 5 SPREEKUREN: iedere werkdag van 08.30-12.00 uur, tel. 313131. MAATSCHAPPELIJK WERK: ma. t/m vr. 08.30-10.30 uur; di.avond 07.00-08.00 uur, tel. 313184. FNV INFO-TEAM HEILOO-LIMMEN Spoed informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. ALG. NED. INVALIDENBOND Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groo- telaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. Ö22Ö8-2819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, tel. 333797, 1851 BH Heiloo. GEZINSVERZORGING, BEJAAR DENHULP EN ALPHA-HULP Stichting Noord-Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks. 8.30-9.30 uur. Voor aanvragen om hulp, bel het cen trale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereik baar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de Bereik baarheidsdienst: 072-156400. INDICATIECOMMISSIE HEILOO Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord dienen te worden gericht aan de afdeling sociale zaken van de ge meente Heiloo, van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. de heer A. Th. Delle- man, tel. 072-313184. Spreekuur: iedere werkdag van 08.30 tot 10.30 uur. Dins dagavond van 7 tot 8 uur. VRIJWILLIGERS-AUTO-VERV OER Telefoon 333097, b.g.g. 331297. STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ALKMAAR EN OMSTREKEN Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. WERKGROEP KIND EN ZIEKENHUIS Secretaris: J. C. Smakman, tel. 072- 331661. STICHTING CONSUMENT EN HUISHOUDING Spreekuur: Sociale Zaken donderdag middag van 14.00-16.00 uur. Tel. af spraken hele week 313184. VERENIGING VOOR VOLKSHUISVESTING HEILOO Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in de kamer van het Dienstencentrum in het Open Huis, Secr. N. Gr eeuw, Termijen 22, tel. 332158.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2