Gemeentezaken Men van Potitieberiekten Kerkdiensten de Medische diensten Andere adressen Nieuw gemeentehuis Heiloo Nieuws vuur 55p Serviezenshow bij Blokker valkering beveiliging Geen Uitkijkpost ontvangen? - V «O AUTORIJLES 40.- PIET GELDERBLOM HEILOO C.W. WILLEB00RDSE is afwezig vanaf 17-10 t/m 24-10. De overige huisartsen nemen waar. UITKIJKPOST 15 OKTOBER 1986 Om financiële redenen zal de bouw van een nieuw gemeentehuis binnen afzien bare tijd niet kunnen doorgaan. De be groting 1987 van de gemeente Heiloo en ook het financiëel perspectief voor de jaren 1988 tot en met 1990 laten een ex tra financiële last voor totale nieuw bouw niet toe. Omdat het toch dringend gewenst is op korte termijn maatregelen ter verbete ring van de huisvesting te nemen zal een totaal-plan voor nieuwbouw worden ge maakt, welk plan dan in fasen, afhan kelijk van de geldmiddelen, kan worden afgevoerd. Voor uitvoering van fase I, die voorna melijk betrekking zal hebben op kan toorruimte, omdat daar de grootste knelpunten liggen, kan beschikt worden over een reservefonds van 4 miljoen gulden dat in de laatste jaren voor dit doel is gevormd. Door de investering in eerste instantie te beperken tot genoemd bedrag, zal uitvoering van de eerste fase niet leiden tot lastenverhoging voor de inwoners. Het is daarbij voorts gewenst dat fase I tot stand komt in de onmiddellijke orii- geving van het bestaande gemeentehuis. Alleen door op deze lokatie te bouwen zullen de gemeentelijke diensten bij el kaar blijven, waarmee de efficiency en de dienstverlening aan de inwoners is gediend. Aan die keuze is echter ook een aantal bezwaren verbonden, zoals extra kosten tijdelijke huisvesting, geluids- en andere overlast tijdens de bouw etc. Het lijkt echter de enige manier om op korte ter mijn de meest dringende problemen op te lossen. Zodra de gemeente-financiën een beter perspectief bieden, zullen de volgende fase(n) van het plan worden uitgevoerd. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Geboren: Tim, z.v. Koomen, P.G.J, en van Ber gen, M.A.; Mariska, d.v. Buijs, J. en Ooijevaar, J.J.M. Huwelijksaangiften: Bosboom, Petrus C.W. en Kaij, Ingrid. Huwelijken: Van Kessel, Cornelis T.P. en Oostrom, Catharina A.M. Overleden: De Goede, Marjanne; Sieval, Petronel- la, e.v. Majolée. RECONSTRUCTIEWERK ZEVENHUIZERLAAN In verband met de noodzakelijke ver vanging van de bestaande riolering en gelijktijdige reconstructiewerkzaamhe den zal de Zevenhuizerlaan voor het doorgaande verkeer worden afgesloten. De uitvoering geschiedt in verschillende fasen en begint op maandag 20 oktober. De reconstructie zal ongeveer 10 weken in beslag nemen of zoveel korter of langer de werkzaamheden zullen duren. Via aanduidingen ter plaatse zal het ver keer op de afsluiting attent worden gemaakt. De toenemende vraag van de consument naar het smaakvolle tafelen heeft Blok ker doen besluiten opnieuw een uitge breide serviezenshow te houden. Daar toe is in een aantal geselecteerde Blokker-winkels een speciale serviezen show gecreëerd, om de serviezenkollek- tie '86/'87 op een overzichtelijke wijze te presenteren. Gerenommeerde servie- zenmerken als Winterling en Seltmann zijn in de serviezenkollektie opgeno men. Door de uitgebreidheid van de kollektie en de nauwkeurigheid waarmee deze werd samengesteld, is er voor elke smaak en elke beurs een servies te zien. Tevens zijn speciaal voor deze show vrijwel alle serviezen extra aantrekkelijk geprijsd. Van elk servies dat tijdens de serviezen show wordt aangeschaft, geeft Blokker de garantie dat de losse onderdelen van het servies minimaal tot 31 december 1987 kunnen worden nabesteld. Zo heeft men bij aanschaf van een servies altijd de zekerheid dat aanvullen en/of vervangen tot latere datum mogelijk blijft. In de serviezen-kollektie '86/'87 laat Blokker dit jaar een vijftal primeurs zien: Stana, Helena, Luxor, Jeannine en Granada. Alle serviezen zijn overi gens afgebeeld in de kleurrijke servie- zenfolder, die gratis in de Blokkerwin kel te verkrijgen is. Op basis van de jarenlange ervaring is de samenstelling van 31-delige serviezen tot stand gekomen. De inhoud van een compleet servies werd onlangs aange past aan de laatste wensen van de con sument. Een 31-delig servies van Blok ker bestaat uit: 1 dekschaal, 1 sauskom, 1 slabak, 1 vleesschotel, 6 diepe-, 6 platte-, 6 ontbijtborden, 1 theepot, 1 suikerpot, 1 melkkan en 6 kop en schotels. De Blokker serviezenshow is ondere an dere te zien in de Blokkerwinkel, Hee- renweg 40 te Heiloo. Maar zelfs als men niet van plan is tijdens deze show een servies aan te schaffen, blijft de servie zenshow een bezoekje aan de Blokker winkel waard. De show duurt tot 31 december. Aanrijdingen met letsel Op 6 oktober reed een bromfietster langs de Slootenslaan. Op het moment dat zij werd ingehaald door een perso nenauto moest zij uitwijken voor een man die in de berm liep. Hierdoor kwam zij ten val en liep letsel op aan haar enkel. Op 12 oktober verleende een bromfiet ser geen voorrang aan een automobilist, waardoor hij ten val kwam. De brom fietser had last van zijn knie en rug. Een bromfietser uit Heiloo nam met ho ge snelheid een bocht ter hoogte van de Westerweg/Stetlaan richting het Hei- looërbos. Hij overschatte echter zijn kunnen, waardoor hij de bocht niet hield en ten val kwam. De jongeman werd na onderzoek door een arts over gebracht naar het ziekenhuis om foto's te nemen. Verkeerscontrole Op 8 oktober heeft de politie in samen werking met de rijksverkeersinspectie een verkeercontrole gehouden. Dit le verde de volgende processen verbaal op. Drie wegens het niet A.P.K. gekeurd zijn. Tweemaal voor de wet autovervoer goederen. Eenmaal voor autovervoer personen, tweemaal voor het rijtijden besluit, eenmaal voor het zitten met een tuinstoel in een laadbak. Een auto, een Renault 16, werd uit het verkeer geno men. De auto mistte een stuk achteras, wat geheel weggerot was. Op de Westerweg en de Rijksweg in Limmen is een snelheidscontrole gehou den. Van de 675 auto's die gecontro leerd werden bleken er 64 automobi listen te hard te rijden. Onder hen be vond zich een automobilist die honderd kilometer reed terwijl hij niet harder mocht rijden dan 50 kilometer. Inbraken auto's Viermaal werden deze week auto's opengebroken voor onder andere radio apparatuur. Dit gebeurde twee maal op VEEL PUBLIEK IN DE RAADSZAAL De oktober-vergadering van de Hei- looër gemeenteraad werd vorige week donderdag gehouden onder onverwacht veel publieke belangstelling. Doorgaans is de tribune zeer matig bezet: de be langstelling voor het politieke wel en wee van Heiloo lijkt nauwelijks aanwe zig. Loco-burgemeester Dekker (VVD) heette niet onterecht de belangstellen den hartelijk welkom. Overigens troffen de toehoorders het niet: de agenda bood nauwelijks ophef makende zaken en binnen 35 minuten was de openbare beraadslaging afge rond. Automatenhal De heer Dekker maakte aan het begin van de vergadering melding van de ver wikkelingen rondom de plannen om een speelautomatenhal aan de Raadhuisweg te realiseren. Het college is hiervan geen voorstander en wil dus geen artikel 19-procedure beginnen om dat mogelijk te maken. Ook de commissie ruimtelij ke ordening vindt de komst van de be doelde hal ongewenst. Inmiddels heeft de aanvrager bezwaar gemaakt tegen het collegebesluit. In de november- vergadering zal de voltallige raad een uitspraak doen. Extra vergadering Even stond ook de omzetting van gras land in bollenland ter discussie in de raad. Het betreft een stuk grond, waar voor de gemeente een aanlegvergunning heeft geweigerd. De indiener van het verzoek wil toch zijn plan kunnen uit voeren, zodat een uitspraak van de raad noodzakelijk is. Officieel moet dat uit erlijk 2 november gebeuren: vier dagen voor de volgende raadsvergadering. Mocht men niet tot een overeenstem ming over de datum kunnen komen, dan zal de raad een extra vergadering moeten beleggen. De Zeskant De heer C.E.Westrus is door de raad benoemd tot directeur van de openbare basisschool De Zeskant. Dit besluit werd genomen na een verkorte procedu re: er was geen open sollicitatie procedure, in verband met aanbevelin gen van het schoolteam, de medezeg genschapsraad en de ouderraad. De heer Westrus was al aan De Zeskant verbonden als adjunct-directeur. Verte genwoordigers van VVD, PvdA en Links Heiloo verzochten het college toch zoveel mogelijk een open procedu re te volgen. Grondverkoop De heer Ten Hoope (Heiloo 2000) uitte zich als tegenstander van de verkoop van stukjes grond in woonwijken, die net zijn aangelegd en waar eventueel nog vrije kavels te koop zijn. Zijn be zwaren hadden vooral betrekking op de verkoopprijs per vierkante meter: 100 gulden per meter staat volgens hem niet in verhouding tot de prijs die kopers van kavels in de vrije sector voor de grond hebben betaald. Portefeuillehou der Dekker legde nog eens de afspraken hieromtrent uit: het is zorgvuldig be leid, met een afgesproken prijs per vier kante meter. In sommige gevallen valt de prijs hoger, in andere gevallen lager uit dan de prijzen die voor bepaalde ka vels zijn betaald. RODE KRUIS TELEFOONCIRKEL Was het in het verleden zo, dat er af en toe een gezellige middag gegeven werd voor alle telefooncirkel-deelnemers sa men, het merendeel der deelnemers had dit jaar te kennen gegeven liever indivi duele bijeenkomsten te houden, met en kel alleen de "eigen" cirkelgenoten. De ze wens werd als experiment uitgevoerd. In Heiloo beschikken we momenteel over 4 telefooncirkels. De vier bijeen komsten vonden plaats ten huize van de coördinator aan de Geestakker. Als gastvrouw fungeerde mevrouw van Toorn, welke de deelnemers van een "natje en droogje" voorzag. Kennismakingen en hernieuwde ken nismakingen vonden plaats tussen de leidsters en de telefooncirkeldeelne- mers. Er werd van gedachten gewisseld wat de telefooncrikel inhoudt, goede af spraken gemaakt ten aanzien van be reikbaarheid etc., zodat er helderheid komt over de bedoeling en de opzet van de telefooncirkels. Gesproken werd over het werk van de coördinator als alarmwacht gedurende de telefooncir kel-tijden. De middag werd afgesloten met een eva luatie waaruit bleek dat de meeste deel nemers het prettig vonden op deze ge zellige wijze elkaar beter te leren kennen en dat dergelijke individuele telefooncirkel-bijeenkomsten over het algemeen zinvol en positief werd en er varen. Een experiment, welke lof ver dient. De leidsters, reserve-leidsters als mede de gastvrouw kregen namens het Rode Kruis bloemen, welke aangeboden werd door de heer van Toorn, als dank voor hun inzet voor de telefooncirkels. "Bijeenkomsten om volgend jaar zeker weer voort te zetten", merkten enkele deelnemers spontaan op. Al met al wa ren het gezellige constructieve middagen. Voor inlichtingen over de Rode Kruis telefooncirkels van de afdeling Heiloo kunt u bellen 33.60.38. KIND EN ZIEKENHUIS De werkgroep Kind en Ziekenhuis Alk maar en omgeving is in augustus 1978 opgericht. De doelstelling luidt: 'Het bevorderen van het welzijn van het kind vóór, tijdens en na een ziekenhuisopna me' In de loop der jaren is reeds het een en ander tot stand gebracht. Mochten de ouders voorheen slechts op tijden dat het ziekenhuis uitkwam 'op bezoek' ko men, nu zijn er 'open' bezoektijden en wordt duidelijk meer rekening gehou den met de wensen van kinderen en ou ders. De werkgroep geeft voorlichting op ouderavonden en onderhoudt kon takten met de Alkmaarse Ziekenhuizen. Om hiermee door te kunnen gaan heeft de werkgroep Kind en Ziekenhuis Alk maar en omgeving meer mensen nodig. Voor informatie kunt u bellen naar: Li- da Schijf, 072-337893 of Judith van Rooy, 072-620742. gekozen. (60 minuten) Tel. 072-335583 Bovag-rijschool Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 EEN NIEUW SEIZOEN; EEN NIEUWE DIRIGENTE; EEN NIEUWE NAAM! "Zingen houdt jong", zo luidt de nieuwe naam van wat tot nu toe "Ouderenkoor" heette. De Open Dag voor vijfenvijftig-plussers, die gehouden werd op zaterdag 27 sep tember, was een goede gelegenheid voor het koor om de nieuwe naam bekend te maken en zich o.l.v. de nieuwe dirigente te presenteren. Twee liederen, een canon en een éénstemmig lied waaraan ook de toehoorders een toontje konden bij dragen, vormden, na het woord van de wethouder, een feestelijk begin van deze informatiedag. "Zingen houdt jong" is een toepas selijke naam voor dit koor. Maar... zélfs zingen houdt niet eeuwig jong en het koor heeft dan ook dringend nieuwe jongere stem men nodig. Er is in Noord-Holland een groot aantal koren en daarin zingen velen mee die de leeftijd van 55 jaar gepasseerd zijn. Waarom dan toch een koor speciaal voor 55 Wel, bijvoorbeeld omdat re petities in de avonduren vooral 's winters bij slecht weer voor oude ren weieens bezwaarlijk kunnen zijn. Of omdat het repertoire te veelomvattend, of te zwaar kan zijn. Of omdat het aantal concerten teveel energie vraagt. Het koor "Zingen houdt jong" re peteert iedere dinsdagmorgen van 10.00-12.00 uur. Het is voor de koorleden niet alleen een muzikaal, maar ook een ontspannen en gezel lig samenzijn. Er wordt een pauze gehouden met koffie. Het repertoi re wordt gekozen in overleg met het bestuur van het koor en zoveel mo gelijk in overeenstemming met de wensen van de koorleden. In de afgelopen jaren heeft het koor (toen nog "Ouderenkoor" ge naamd) vele trofeeën in de wacht gesleept op concoursen en vele be woners van bejaardenhuizen geluk kig gemaakt met een Kerst- of Paas- concert. "Zingen houdt jong" wil deze goede traditie graag voortzet ten. En dat kan alleen wanneer vol doende nieuwe leden (vooral ook heren!) zich aanmelden. U bent van harte uitgenodigd geheel vrijblij vend een repetitie bij te wonen! U kunt zich voor het koor opgeven bij de voorzitter van het bestuur, de heer Scholten, Slimpad 24, tel. 334797. "TAFELTJE DEK JE" VRAAGT VRIJWILLIGERS Tafeltje Dekje - een U.V.V.-project - verzorgt in Heiloo iedere dag war me maaltijden bij (veelal oudere) mensen, die om verschillende rede nen niet zelf in staat zijn de maaltijd te bereiden. Het rondbrengen ervan gebeurt rond het middaguur 12.00-13.00 uur). Het vervoer geschiedt in goed afsluitbare en iso lerende kistjes, welke in de koffer bak van een personen-auto ge plaatst kunnen worden. De gebrui ker betaalt 6,- voor een warme maaltijd, voor het vervoer is ƒ1,- per maaltijd beschikbaar. Het aan tal rond te brengen maaltijden be draagt momenteel 30. Wij willen graag in kontakt komen met een aantal vrijwilligers, die te gen de genoemde vergoeding vanaf 1-1-1987 dagelijks een gedeelte hier van kunnen rondbrengen. Uiter aard volgens een zo efficiënt moge lijk ingedeelde wijk of route. Men sen in het bezit van een auto én met verantwoordelijkheidsgevoel, want de maaltijd-gebruiker zit wel op te wachten. Ook willen wij graag in kontakt komen met mensen die, ter vervanging van de vaste krachten zo af en toe eens kunnen inspringen. Voor nadere informatie en/of op gave kunt U kontakt opnemen met mevrouw Smit (coördinatrice vrij- willigersvervoer), tel. 333097 of met de heer G. Zeeman van de Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 331297. KREATIEF NA 55-PLUS Vrijdag 17 oktober van 9.30-11.30 uur, zal mevr. Marieke Vleemaing in het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo beginnen met geven van een wekelijkse kursus kreatief na 55 plus. Deze kursus is bedoeld voor iede reen die kennis wel maken met de mogelijkheden van verschillende kreatieve handvaardigheidstechnie ken en materialen. Bedoeld ook voor iedereen, die het leuk vindt samen met anderen, die met hetzelfde bezig zijn, een och tend zijn of haar eigen ideeën vorm te geven. De kosten van deelname bedragen 1,75 per ochtend. U betaalt niet als u eens een keer niet aanwezig kunt zijn. U hoeft zich niet van te voren aan te melden. Voor eventue le nadere informatie: St. Ouderen werk, Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo tel. 331297. ABRAHAM, SARAH EN BRIDGEN Als u Abraham hebt gezien of Sa rah dan bent u nu dus boven de 50 jaar. Na Abraham en Sarah komt het bridgen overdag. U kunt daar aan meedoen op maandag- of vrij dagmiddag of op beide middagen, maar u moet zich hiervoor wel even van tevoren opgeven (tel. 331676 - J.J. v.d. Zijden) Kunt u nog niet bridgen kom het dan leren. Er hebben zich al enkele deelnemers aangemeld; zodra er voldoende aanmeldingen binnen zijn zal de datum van de eerste van de 10-12 lesochtenden worden vast gesteld. Zeker is dat deze zullen zijn op vrijdagochtend van 10.00-12.00 uur en waarschijnlijk is dat we in ja nuari zullen beginnen. Ook voor in lichtingen hierover kunt u bovenge noemd nummer bellen. Bingo Liefhebbers, niet-leden maar wel 50+ kunnen donderdagmiddag 16 oktober ouderwets genieten van het bingospel waarbij geweldige prijzen zijn te winnen. Aanvang 14.00 uur, precies om 4 rondjes te kunnen spe len, kosten 2,50 p.p. Inl. J. v.d. Molen, tel. 330427. Modeshow Op dinsdag 21 oktober iets unieks. Dames van beide ouderenbonden, 50-plussers dus, showen als volleer de mannequins de mooie kleding van de fam. Schipper uit 't Loo. El ke keer een daverend succes. Da mes, 50+ en géén lid, worden uitge nodigd te komen kijken. Aanvang 10 uur, kosten 2,-. Inl. J. v.d. Molen. Genoemde aktiviteiten (bridge-, bingo, -modeshow) worden gehou den in 't Trefpunt, het soosgebouw van de ANBO/KBO, Hoog en Laag 7a, het makkelijkst te bereiken via de ingang van Westerweg 294. AGENDA OPEN HUIS donderdag 16 oktober N.v.v.H., Gewest-verg. 10.00-16.00 D.V.O. bijeenkomst 14.00-17.00 H.O.V. operettever. rep. 20.00-23.00 Nivon, werken met stro 2 20.00-22.00 Sjoelclub Heiloo 20.00-22.00 HBC bridgeclub Heiloo 20.00-23.00 Boerhave Eng. les 19.00-21.00 vrijdag 17 oktober S.K.W.O. volksdansen 11.00-12.00 N.v.v.H. damesbridge 9.30-11.30 Nivon kreatief 13.30-15.30 S.K.W.O. yoga v. ouderen 13.30-16.30 Begel. Orkest v. N.H. rep. 20.00-22.00 Janet Hage Jazzdance 19.00-21.00 zaterdag 18 oktober Schilderijen exp. verk. 10.00-17.00 Alkmaarse Big Band rep. 15.30-17.30 zondag 19 oktober Kinderkerkdienst NHK 10.00-11.00 maandag 20 oktober N.v.v.H., gym 10.30-11.30 N.v.v.H., zang 13.30-15.30 Pridini volksdansen 16.00-18.00 Plattel.vr., zang 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 Sans Atout bridge 20.00-23.00 Nivon aquarellen v.gev. 3 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 Bond v. Alleenst. soos 20.00-22.00 E.H.K. klaverjassen 20.00-22.00 Yoga 19.30-21.30 dinsdag 21 oktober Doves, gym 9.00-12.00 N.v.v.H., droogbloemen 3 9.30-11.30 N.v.v.H., cursus 9.30-11.30 Janet Hage, cond.tr. 9.00-10.00 Nivon knipcursus 3 13.30-15.30 Zangver. Nieuw Leven, rep.20.00-22.00 Nivon kalligrafie 1 20.00-22.00 Oppositie schaken jr. sr. 19.00-23.30 HBC bridgeclub Heiloo 20.00-23.00 H.A.F. fotoclub Heiloo 20.15-22.15 Volkshuisvesting spreekuur 19.30-22.30 woensdag 22 oktober Doves gym 10.30-11.30 Nivon tekenen 6 9.15-11.15 Sans Atout damesbridge 13.00-16.00 Geschiedenis in vogelvl. 7 14.00-15.30 Rotaryclub Heiloo 19.00-24.00 Nivon kalligrafie v. gev. 3 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 Scheidegger computerc. 4 19.30-21.30 Rotaryclub Heiloo 19.00-24.00 THEATER DE BEUN 16 t/m 22 oktober Filmliga Heiloo het terrein van het Motel en tweemaal aan de Obriglaan. Bij de Driestal werd hetzelfde geprobeerd, maar hier bleef het bij vernielingen. Vermoedelijk zijn de daders gestoord. Verder werd diverse malen getracht in te breken bij verschillende woningen. Bij enkele is dit gebeurd, waarna geld, fil mapparatuur en cheques werden ver mist. Bij andere woningen bleef het bij een poging. Ook werd er getracht in te breken in de kantine van de St. Willi- brordstichting. In eeste instantie werden de daders aangehouden door het perso neel, maar na enige worstelingen wisten de daders te ontkomen. Een onderzoek is nog gaande. Vernielingen Twee jongens, afkomstig uit Egmond en Alkmaar, zijn aangehouden voor het vernielen van verkeerslichten. Bij een van de jongens trof de politie een boksbeugel aan, wel ke in beslag is genomen. Op 10 oktober is door nog onbekenden een termopaneruit vernield van het postkantoor. Drank Het afgelopen weekend zijn twee perso nen aangehouden na opvallend rijge drag. In beide gevallen weigerden de mannnen een blaastest en bloedproef. Gevonden voorwerpen Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 29 september tot en met 12 oktober. Goederen afhalen op woensdag- en za terdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur: 1 bastaard herder, 1 armband met inscriptie, 1 koperleurige sleutel, 1 bankbiljet, 1 lichtgroene kinderfiets, 1 zilveren armbandje, 1 klein hondje, 1 babyschoentje, 1 rode tas met ketting en slot, 1 etuitje met sleutel, parketlak en lijm en kruiskopschroeven, 1 leesbril, 1 jong poesje, 1 statief (driepoot), 1 blau we parkiet, 1 mapje met vier giroche ques, 1 grijs poesje, 1 fietssleuteltje. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 en 19.00 uur: ds. F.J. van de Wind, naar de gereformeerde kerk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30: ds. A. Boelhouwer, 19.00 uur: ds. Boelhouwer, leerhuisdienst. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J. Plantinga uit Leeuwarden. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267, tel. 072-330906. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. B.J. Kruit, uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur: Egmond aan de Hoef, voor ganger ds. C.Lebbing. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. F. Knoppers; DoReLu dienst in de remonstrantse kerk. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst, ds. F.Knoppers. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: Avondmaaldienst in Re monstrantse kerk. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00: br. D. Koens, 17.00 uur: br. J. Drenth. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur. Evangelische Bijbelkring Eens in de veertien dagen, tel 02206-2380. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan H. Missen: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 en 11.00 uur. In de week: maandag-, woensdag- en zaterdagavond om 19.00 uur en de over ige dagen 's morgens om 10 uur. Avondmis: le Vrijdag van de maand 19.00 uur. Lof: Zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: Zaterdag in beide kapellen vanaf 16.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 18 en 19 oktober: Dr. Koelman, Maas Geesteranusweg 17, Heiloo, tel. 072- 330530 Weekenddienst Apotheek 17 tot 24 oktober: Apotheek Heylo, Stationsweg, Heiloo, tel. 072-331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 16 tot 22 oktober: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 18-19 oktober, F. W. Tissing, De Ho- ghe Weijdt 21, Heiloo, tel. 072-332453. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02208-96203, te bereiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, tel. 02513-14847, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072- 333398; M. A. van Riei, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; E. J. de Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P. A. Slinger, De Ho- ghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend iedere maandag- en donder dagavond van 17.00-18.00 uur. Uitleen magazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Bel 's donderdags: 072-330175 FNV Info-team Heiloo-Limmen Spoed-informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. Bouw- en Houtbond Heiloo Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. FIOM: Buro voor alleenstaande ouders Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo Honden: Reppel, tel. 333714. Katten: mevr. Dekker, tel. 332879 of mevr. De Zoete, tel. 334810. Vogels: C.Zwaan, tel. 02206-5312. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur), tel. 072-335296. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-11Q804. Gehele week. Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur;, na 23.00 uur ƒ3,-. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-- 330127). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord dienen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-332361 of 072-335710. Spreekuur vrijdag na tele fonische afspraak in De Duif, Ma- riënstein 180, van 19.30-20.00 uur. Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072- 334219. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072- 613614. Wao-Aaw-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens elke maandag spreekuur (9.00-12.00 uur). Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21 30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in hei Open Huis. Secretari aat: N. Greeuw, Termijen 22, tel. 072- 332158. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Vrijwilligers Autovervoer Telefoon 333097, b.g.g. 331297. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur: afdeling Sociale Zaken, Van Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak maken (hele week): tel. 313184.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 2