Diensten in Limmen jaap en Wil Kaandorp voor hip en kaas Autoverzekering? Vergelijk de premie die u nu betaalt met die van ons! Equipe CöiffwKes .J FAKU Nieuwjaarsconcert Lamoraal van Egmont en de Kleine Kapel „MARGARETHA GEMEENTE LIMMEN "NUVUG9 LUCHTVERWARMING J. D. SCHERMER B.V. GEMEENTE LIMMEN tennisvereniging „DE AFMAKERS' +GIR06868 Opzij, opzij, opzij! Recital Regina Albrink MEDEDELING te Limmen wenst haar leden en begunstigers een voor j spoedig en gezond 1987 HONDEN TRIMSALON v Wij staan iedere zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur bij het Parochiehuis in Limmen. Nieuwjaarsbijeenkomst c Voor de nieuwste modelijn Wij wensen al onze cl ie n ten een voorspoedig 1987. ELECTRONICA DE GRAAF Voor vakkundig schoorsteenvegen schoorsteenveegbedrijf Sportlaan 7 - Limmen telefoon 02205 - 1490. BOUWPLAN SLUITING OPHALEN HUISVUIL De grootste vaste lezerskring KAPSALON Behandeling volgens afspraak. Telefoon (02205) 1951 Nauwelaantje 1A, Limmen Jükiiii sinds 1960 UITKIJKPOST 30 DECEMBER 1986 "Opzij, opzij, opzij! Wij hebben onge lofelijke haast!" Deze regels uit een liedje van Herman van Veen zijn zonder meer ook van toe passing op bestuurders van politieau to's, ambulances en brandweerwagens, althans in bepaalde situaties. Namelijk wanneer die voertuigen geluidssignalen geven (sirene) en zwaailichten in wer king hebben. Immers, de tijdige aanwe zigheid van deze voertuigen bij ongeluk ken en/of brand kan het verschil bete kenen tussen leven en dood. Echter niet altijd krijgen politie, ambulancedienst en brandweer een ongehinderde doorgang! Veelgemaakte "fouten" door wegge bruikers zijn o.a.: - het niet opmerken van voertuigen met zwaailichten en geluidssignalen; - het te laat reageren op die voertuigen; - geen of niet genoeg vrije ruimte verle nen aan die voertuigen; - niet of helemaal niet durven over schrijden van de stopstreep bij een ver keerslicht op rood; - in paniek raken; - plotseling remmen; - niet weten wat te doen. Bij gebruik van optische (blauw zwaai- of knipperlicht) en geluidssignalen (meertonige hoorn) door ambulance, brandweer of politie moet u altijd het volgende doen. 1. Onder alle omstandigheden aan die voertuigen vrije doorgang verlenen en zonodig stoppen. Ook bij stilstaan voor rood licht: vrije doorgang verlenen. 2. Onder alle omstandigheden voor rang verlenen, ook al rijdt u op een voorrangsweg. 3. De vluchtstrook op auto(snel)wegen vrijhouden. 4. Op auto(snel)wegen zonder vluchtstroken zoveel mogelijk uitwijken naar de zijkanten van de rijbaan. 5. Bij het rijden in files op twee rijba nen in het midden van de weg zoveel ruimte scheppen, dat hulpverlenings diensten door kunnen rijden. 6. Tijdig laten zien wat u gaat doen. Voetgangers die op een oversteekplaats (zebra) oversteken, moeten ook ruim baan maken voor uitrukkende ambulance-, brandweer- en politieauto's. Met het verrichten van een aantal han delingen bent u er nog niet. Nee, want u moet ook attent zijn op en rekening houden met bijv. het feit dat deze voer tuigen met grote snelheid naderen; dat verkeerslichten niet gelden voor deze voertuigen; dat zij eventueel door rood licht kunnen rijden; dat er soms méér voertuigen achter elkaar rijden; dat het soms moeilijk te bepalen is uit welke richting deze voertuigen komen. Stel het geluidsvolume vand de autora dio zodanig af, dat u de geluidssignalen van ambulance, brandweer of politie tijdig kunt horen. Wat u dus nooit moet doen! In het verkeer kunnen vele en verschil lende onverwachte situaties optreden. De nadering van auto's van hulpverle ningsdiensten is er zo eentje. Daarbij moet u: - nooit verschrikt reageren: - nooit plotseling remmen als zo'n auto achter u rijdt; - nooit bij verkeerslichten op rood een kruising geheel oversteken; - nooit op een auto(snel)weg uitwijken naar de vluchtstrook. Autosnelwegen -het woord zegt het al- daarop wordt snel gereden. Daarom wordt er ook snel handelen van u ver wacht, wanneer er een auto met geluids- en lichtsignalen nadert. Als u wilt inha len bij nadering van zo'n auto, wacht dan daarmee en blijft u rustig achter uw voorligger rijden. Rijdt u op de rijstrook van zo'n auto, gaat u dan zo vlug mogelijk naar een andere rijstrook. Maak dit tijdig duidelijk door gebruik van de richtingaanwijzer. Wanneer u reeds aan het inhalen bent en u kunt niet meer (naar rechts) uitwijken, verhoog dan de snelheid om de inhaalmanoeuvre vlug te beëindigen. Biedt hulpverlenen de auto's de mogelijkheid obstakels op de vluchtstrook te omzeilen, ook bij versmalling van de vluchtstrook). Op enkelbaanswegen met onverharde bermen zoveel mogelijk aan de rechter kant van de weg gaan rijden bij nade ring (van voren of achter) van hulp diensten. Probeer eventueel in de berm te stoppen. Als er parkeerstroken aan wezig zijn, probeer die dan te benutten. Probeer kruisingen zo snel (en veilig) mogelijk vrij te maken. Let bij het vrij maken van de weg als au tomobilist/motorrijder ook op fietsers, bromfietsers en voetgangers. Als wij met z'n allen opzij gaan, worden er meer mensenlevens gered. POLDERTRIMLOOP AKERSLOOT Onder prima weersomstandigheden werd de voorlaatste trimloop georgani seerd door handbalver. Meervogels 60 gelopen. De AMAK-leden Fridjof Ko nen en Nico Hollenberg wonnen de 8 en 14 km. Uitslagen: 4 km. 1Eddy Krom 14 min. 32 sec. 2. Rupert Zuurbier 14 min. 49 sec. 3. Theo Krom 14 min. 52 sec. Ie Dame Christina Ho- geland 19 min. 02 sec. Ie Veteraan G. v. Beek 16 min. 31 sec. Ie Jeugd Rick de Jong 16 min. 08 sec. 8 km. 1. Fridjof Komen 29 min. 07 sec. 2. Frank de Groot 31 min. 12 sec. 3. Ri chard Janssens 31 min. 40 sec. Ie Dame Marjoke Pepping 35 min. 50 sec. Ie Ve teraan Theo Wullings 35 min. 34 sec. Ie Jeugd Leon Veldt 36 min. 37 sec. 14 km. 1. Nico Hollenberg 48 min. 47 sec. 2. Albert Pepping 49 min. 01 sec. 3. Ge rard Min 51 min. 13 sec. Ie dame Tine ke Brasser 66 kin. 01 sec. Ie Veteraan Jan Kerssens. POLITIEBERICHTEN Inbraken Zondagavond 7 december vonden er te Limmen twee inbraken plaats. Sieraden en een videorecorder werden hierbij ontvreemd. Door een paar oplettende Limmers konden later op de avond te Zaandam twee personen worden aange houden. Tuinkabouters In de nacht van zondag op maandag (7 op 8 december) werden vanuit een tuin aan de Westerweg te Limmen twee tuin kabouters ontvreemd. Controle Ook de afgelopen week werd er bij de kruising van de Rijksweg met de Kerk- weg en de burgemeester Nieuwenhuij- senstraat een controle gehouden. Acht bestuurders kregen een proces-verbaal voor diverse overtredingen. Een onver zekerde bromfiets werd uit verkeer ge nomen. Afgelopen weekend kreeg een bestuurder een proces-verbaal omdat hij een stopteken van de politie negeerde. Klachten Door enkele bewoners uit Limmen vol gen regelmatig aangiftes en klachten over vernielingen en baldadigheden, ge pleegd na een bezoek aan de plaatselijke horeca-inrichtingen. De jeugd kan zich kennelijk moeilijk beheersen onder in vloed van alcohol en scheept de maat schappij met de schade op. Specerijen Twee personen namen bij een kruide nierszaak een groot aantal potjes spece rijen weg zonder deze af te rekenen. Een onderzoek naar de daders volgt, daar de auto waarmee zij wegreden, bekend is. Kortsluiting Na kortsluiting in geluidsapparatuur ontstond een brandje in een schuur. De brandweer heeft de brand geblust. De inboedel van de schuur is verbrand. Vuurwerk Geregeld ontvangen wij klachten over het voortijdig afsteken van vuurwerk. Dit geeft veel ergenis bij de mensen. De politie zal zeer streng en verbaliserend optreden bij constatering van deze feiten. Gevonden voorwerpen Een Duitse herder, twee kratjes met flesjes, sleutels aan blauwe muskanton- haak, regenkleding in etui. Zwart etui met 8 sleutels; blauwe rech ter handschoen; konijn, soort: vlaamse reus kleur zwart/wit. Verloren voorwerpen Gouden ketting met 'swinging diamant' (dit is een fijne halsketting). Vuurwerk Na alle publicaties die er^reeds versche nen zijn de afgelopen dagen en weken willen we iedereen nog eens benadruk ken dat vuurwerk erg gezellig kan zijn doch minstens even gevaarlijk. Kijk goed uit deze tijd met het gebruik,ervan en steek vuurwerk pas af op 1 januari vanaf 00.00 uur tot 02.00 uur. Tips: - gooi geen brandend vuurwerk weg, maar leg het neer en steek het dan pas aan met een speciaal daarvoor verkrijg bare langzaam brandend touw of een si garettenpeuk/sigaar; dus nooit met lucifers. - bewaar een astand van minstens 6 me ter tot het brandende vuurwerk! - steek vuurpijlen af in een recht opstaande fles. De fles moet natuurlijk niet zo groot zijn dat de brandende vuurpijl erin kan vallen; het effect van een uit elkaar spattende glazen fles kan natuurlijk heel opzienbarend zijn maar het kan ook de laatste keer zijn dat je er van hebt genoten door blijvend (oog-) letsel. Als je over het algemeen genomen na denkt bij wat je aan het doen bent kan er voorkomen worden dat het nieuwe jaar meteen al slecht begint! Het vuur werk is bedoeld om een feest te vieren, het feest van de jaarwisseling! Laten we het met elkaar ook als een feest ervaren. Ook namens de politie Limmen een vei lig 1987 gewenst! KORFBALTOERNOOI IN D'ENTERIJ Op vrijdag 2 januari wordt er in de Lim- mer sporthal d'Enterij een korfbaltoer- nooi gehouden voor de groepen 5 tot en met 8 van de basisscholen. Iedereen mag meedoen, de toegang is gratis. De groepen 7 en 8 worden 's ochtends om 9.30 uur verwacht, de groepen 5 en 6 's middags om 13.30 uur. Je mag geen sportschoenen met zwarte zolen aan. Voor inlichtingen kun je bellen met M. Guyt, tel. 2930. SCHAKEN IN LIMMEN De onderlinge competitie van Vrede- burg moest deze keer wijken voor de eerste 7 ronden van het snelschaaktoer- nooi van de club die in februari zijn beslag zal krijgen. Alleen de c-groep speelde haar 13e ronde van de normale clubcompetitie. Daarin viel de beslissing t.g.v. R. Denekamp en D. Kerkhof die beiden naar de b-regio promoveren. De nekamp vierde zijn promotie met een zege op A. Verweij terwijl Kerkhof zich de weelde van een nederlaag tegen T. Könst kon veroorloven. Na 7 ronden snelschaak heeft P. Alders met evenzoveel overwinningen de lei ding, gevolgd door G. de Graaf met 6 en J., C. v. Etten, A. Holtes en H. de Goede ieder met 5 punten. Er werd door de dertig spelers aan het prima georga niseerde toernooi deelgenomen. Opnieuw hebben zich enkele schakers bij de Limmervereniging laten inschrij ven. Zij kunnen, dankzij het gebruikte competitiesysteem, onmiddellijk aan de onderlinge wedstrijd deelnemen. Uitslagen groep C; N. Admiraal - R. Velseboer 1 - 0; J. v.d. Vegte - G. de Haan 0 - 1; J. Jonker - J. Kaandorp 0 - 1; J. Tebbens - C. Smit 0 - 1; K. Könst - M. Limmen 1 - 0; P. Zwart - P. V es- sies 1 - 0. DE VREDEBURGERS ZONGEN OP ZONNEBLOEM KERST-INN Op 20 december werd in het Parochie huis Sint Maarten weer een Kerst-Inn georganiseerd door de afdeling Limmen van de Zonnebloem. Aan deze middag werd met veel succes medewerking ver leend door het koor ,,De Vredebur- gers" onder leiding van de heer H. A. I. Bruschke. Na een welkom door de voorzitster van De Zonnebloem en de lezing van het Jo- hannesevangelie door Pastoor Ruiter begonnen ,,De Vredeburgers" met een uitvoering van Stille Nacht, zó sfeervol en ruisend, dat de kerststemming direct op de aanwezigen werd overgedragen. Maar ook de samenzang droeg er toe bij dat iedereen zich deze middag bij de vertrouwde kerstliederen heel persoon lijk betrokken voelde. De koorzang werd afgewisseld met solo-muziek op orgel en klarinet, gedichten en een kerstverhaal, geïllustreerd met gepro jecteerde dia's. Al met al was het een boeiend, levendig programma, waartoe ook de mooi ver sierde zaal niet weinig bijdroeg. De aan wezigen zullen aan deze middag een fij ne herinnering bewaren. Na afloop ont ving iedereen een versierde kaars, zodat ook thuis de kerstsfeer nog kon worden voortgezet. Voor het welslagen van deze middag waren weer heel wat vrijwilli gers op de been (of tussen de wielen). De Zonnebloem dankt een ieder heel hartelijk voor zijn of haar inzet. MEERVOGELS HANDBAL Nieuw Vennep, het zwakste team van de derde divisie, was vooral voor het pu bliek een saaie tegenstander. De ver dienste van de Meervogels-dames was dat men ondanks de grote voorsprong bleef handballen. Meervogels kon naar hartelust scoren, vanaf de cirkel, de tweede lijn, maar vooral de break-outs werden goed afgewerkt. Eind uitslag 24-4. De heren hadden het vooral in de begin fase moeilijk. De oudere geroutineerde spelers va Concordia maakten het Meervogels lastig. Meervogels leed veel balverlies aan de Concordiacirkel. Bij het rustsignaal had Meervogels de wedstrijd onder controle 7-4. Na rust is de winst geen moment in ge vaar geweest, het forse verdedigen van Concordia werd gehonoreerd met straf- worpen die door Rob Buur uistekend werden benut. Einduitslag 14-11. SCHIETSPORTVERENIGING DE VRIJHEID De uitslagen van de competitieavond van 17 december waren als volgt: Ere klasse: Theo Vermolen 99 pnt. Gerard Miltenburg 99 pnt. A-klasse: 1. Kees Mooy 99 pnt. 2. Ruud Lehman 98 pnt. 3. Arie Groot 97 pnt. B-klasse: 1. Guus Molenaar 97 pnt, Martin Pepping 97 pnt. Gijs Pouw 97 pnt. 4. C.S. Pepping 95 pnt. 5. Cor On derwater 94 pnt. Klaas Punt 94 pnt.. C-klasse: 1. Kees Admiraal 94 pnt. 2. Egbert Pepping 92 pnt. Cees Dekker 91 pnt. Wim Erkamp 91 pnt. 5. Frank Wester 89 pnt. AUTOSCHADEBEDRIJF ZONNEVELD GAAT VERHUIZEN Vrijdag 2 januari a.s. gaat het bedrijf van de heer Zonneveld aan de Rijksweg 40 officieel open. Jarenlang was dit be drijf gevestigd in Castricum. Volgende week komen we her uitgebreid op terug. MAKELAAR O.G. Op woensdag 17 december is onze dorpsgenoot de heer J. H. Rietveld door de rechter beëdigd als makelaar in onroerende goederen. Hoewel de heer Rietveld reeds beëdigd taxateur o.g. was, mag hij zich nu ook makelaar o.g. noemen. In de serie Muziek op de Winteravond in het Witte Kerkje in Sint Pancras geeft de bekende pianiste Regina Albrink op vrijdag 9 januari een recital met werken van Beethoven, Debussy, Saint-Saëns en Chopin. Een mooie gelegenheid voor de vele muziekliefhebbers in deze regio om weer te genieten van het virtuoze spel van deze al ver over onze landgren zen bekende pianiste. De aanvang van dit concert is gesteld op 20.15 uur. De toegangsprijs bedraagt 7,50. Voor 18-, 65+ en CJP houders 5,-. De kerk is verwarmd. Muziekvereniging Lamoraal van Eg mont zet het jaar 1987 in met een opge wekt koffieconcert. Tijdens dit concert, dat op zondag 4 januari in het Rode Hert gegeven wordt, zal uitsluitend mu ziek van Weense meester worden gespeeld. Tevens krijgen alle Lamoraal- vrienden en aanhangers gelegenheid ge lukwensen voor het nieuwe jaar uit te wisselen. Weensé muziek betekent op de eerste plaats muziek van de familie Strauss. Zo wordt van Johann Strauss jr. de wals ,,Wein, Weib und Gesang" uitge voerd en staan van zijn broer Joseph twee composities geprogrammeerd. Van een andere Weense grootmeester, Mo zart, wordt een deel van de bekende se renade ,,Eine Kleine Nachtmusik" uit gevoerd. Beethoven en Schubert zijn vertegenwoordigd door 2 militaire mar sen. Zeer bijzonder is de uitvoering van een deel van de ,,Symphonie met de Paukenslag" van Joseph Haydn in een speciaal voor Lamoraal geschreven ar rangement van dirigent Frans Alleman. Een ander aantrekkelijk onderdeel van dit concert is het optreden na de pauze van de Kleine Kapel o.l.v. Leo Stam. De faam van deze formatie staat garant voor een stuk plezierige en veelzijdige amusementsmuziek. De toegang tot dit concert, dat met recht familie-concert genoemd kan worden, is gratis. De aan vang is 12.00 uur. Huisartsen Onder tel. J272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie D. de Jong, Kerkweg 20, Limmen. Be handeling volgens afspraak (ma. t/m vr.), tel. 02205-1796. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldor- perweg 81-4, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: -Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tus sen 18.00-8.00 uur via tel. 072-126482. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.30 uur ('s middags na 15.00 uur alleen voor het afhalen van paspoorten en rijbewijzen). Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden, behoudens anderslui dende telefonische afspraken. De wethouders kunt u spreken iedere maandagavond van 19.00-21.00 uur in het gemeentehuis. De burgemeester slechts na telefonische afspraak (tel. 1456). De afdeling sociale zaken is geopend op maandag- en donderdagochtend van 9.00-12.30 uur en voorts na telefonische afspraak (tel. 3109). Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen Dierenarts Wolters, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spreekuur van 13.00-14.00 uur. Dierenarts Van Lohuizen, Dotterbloem 7, Castricum is bereikbaar via tel. 02518-55910. Zaterdag spreekuur van 12.00-13.00 uur (kleine huisdieren). Dierenarts Heiloo/Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1, Heiloo). Zaterdag spreekuur van 11.00-12.00 uur. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Na 16 jaar U met plezier bezorgd te heb ben, neem ik, Henk Wit, op 31 december afscheid van mijn melkwijk. Ik dank al mijn cliënten voor het in mij gestelde vertrouwen de afgelopen jaren. Uw melkman Henk Wit. Kapelweg 18, Limmen Met ingang van 2 januari ga ik, Willem Stoop, de wijk van Henk Wit voorzetten. Ik zal U zeker met dezelfde energie van le vensmiddelen voorzien. Daarom hoop ik dat U mij hetzelfde vertrouwen zult geven als mijn voorganger. Bij voorbaat Uw dank, Willem Stoop. Westerweg 425, Heiloo ii Maandagmiddag en zaterdags gesloten. Bloemenhof 3 1906 XV Limmen, (02205) 3189 Op zaterdag 3 januari 1987 worden de inwoners van Limmen in de gelegenheid gesteld om elkaar in ontspannen sfeer te ontmoeten tijdens een nieuwjaarsbijeenkomst in Vredeburg van 15.00 tot 16.30 uur. De bijeenkomst wordt de inwoners aangeboden door het gemeentebestuur en de culturele raad. Gemeentebestuur Limmen. Culturele raad Limmen. Renault 4L, uitgaande van privé- gebruik en maximale bonus. Opel Ascona 16S, uitgaande van privé-gebruik, maximale bonus en bouwjaarkorting. WA-premie vanaf 119,- All Risk-premie vanaf 387- SINGEL 11 STOMPETOREN 02203-520 DEN BURGLAAN 8 LIMMEN 02205-2435 O O Als Onderlinge aangesloten bij de Novo. Met elkaar. Voor elkaar. Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen WIST U DAT... in de zomer uw huis ventileert Informatie (zonder postzegel) antwoordnummer 1601 - 1850 WB Heiloo. Wilt u mij vrijblijvend documentatie sturen na tel. afspr. bezoeken Naam: Plaats: Tel. Swanendael 7 - Heiloo Telefoon 072-330680* Torenstraat 54, Castricum, tel. 02518-51441 Zaanweg Tl5, Wormerveer, tel. 075-281538 Dusseldorperweg 58, Limmen, tel. 02205-1278 Het college van burgemeester en wethouders van Limmen heeft het voornemen om aan J. B. M. Dirkson, Westerweg 148 te Limmen, met toepas sing van artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, in afwijking van het ter plaatse gelden de bestemmingsplan Kapelweg e.o., vergunning te verlenen voor het uitbreiden van een berging op het perceel, kadastraal bekend gemeente Limmen, sectie C, nr. 1384. Het bovengenoemde bouwplan ligt met ingang van 31 december 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn bezwaren tegen het plan aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. Op 2 januari 1987 zullen alle gemeentelijke diensten gesloten zijn. Alleen 's morgens tussen 11.00 en 12.00 uur zal de ambtenaar van de burgerlijke stand telefonisch bereikbaar zijn voor spoedeisende gevallen. Limmen, 30 december 1986. De burgemeester van Limmen; N. P. M. Schoof Al. eerder werd aangekondigd, dat de regeling van het inzamelen van huisvuil met ingang van 1 janu ari 1987 wordt gewijzigd. Vanaf deze datum is het niet meer verplicht om huisvuil aan te bieden in van gemeentewege ver strekte zakken. De jaarlijkse verstrekking van huisvuilzakken door de gemeente komt daarmee te vervallen. Let u er wel op dat de door u te gebruiken huis vuilzakken Komo-goedgekeurd moeten zijn? Limmen, 30 december 1986. Burgemeester en wethouders van Limmen; de secretaris, de burgemeester, A. Plug N. P. M. Schoof

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 10