Scouting huilt en scouting lachtdat mogen we over 1986 wel zeggen! Tot tweemaal toe werd het onderkomen van de kabouters in het Heilooër bos door brand geruïneerd (foto boven). Aan de Kistenmaker kwam een gloed nieuw troepenhuis tot stand voor de Rurik-groep (foto rechts). De open dag bij de tuin ders, Kom in de Kas, was in 1986 wederom een groot succes (foto linksboven). Een grandioos feest werd gevierd bij omnisportvere- niging De Foresters, die 40 jaar bestond (foto rechts boven). Ook sportvereni ging HSV had een feestje te vieren. De grote loterij was uiterst succesvol (foto rechts). Het kan niet op met de vreugde. De familie Keeman besloot een tennisbal te realiseren. De eerste paal werd, evenals de eerste ba! enige maanden later, lachend geslagen (foto linksonder). Jan Ranzijn trok in 1986 de stoute schoenen aan en was present met een Oudhollandse snoepkraam op de Huishoudbeurs te Amsterdam. Onder de belangstellenden mocht hij ook mevrouw Lubbers rekenen (foto midden links). PUB Creativiteit, dat is het motto gPI van de hier verzamelde plaatjes Kip uit 1986. Allereerst was er na- Bjl tuurlijk de grote expositie in MB het Witte Kerkje van de kunste- naarsgroep 77-11 (foto boven). In de zomer mochten 500 jeug digen zich uitleven met spijkers en hout om hun eigen Timmer- d°rP te Po uwen en later in vlammen zien opgaan (foto's S links en rechts). Creatief waren ook de mensen van de Wereld- winkel aan de Stationsweg. Zij kregen een eigen pand, dat door wethouder Willemse-van der Pl°e8 geopend werd (foto méM linksonder). Hockeyvereniging WÊKm De Terriers nam het Wim Mëff Gallee-kunstgrasveld in ge- |B bruik. Om aan het benodigde WÊÊÊ geld te komen, werden alle re- I gisters opengetrokken (foto |HB rechtsonder). Oud en nieuw: dominee Ouwendijk (foto rechtson der) trad terug en werd op gevolgd door dominee Van der Wind. De heer Stasse verliet de Rabobank op het moment, dat het nieuwe pand aan de Kenne- merstraatweg gerealiseerd was (foto's links- en rechtsboven). Sportvereni ging Gr oef se ma werd dojo 't Loo en betrad een nieuw onderkomen aan de Berge- onstraat (foto linksonder). De Uitkijkpostver scheen in 1986 ook weer wekelijks in Akersloot. Daar wa ren we ondermeer ge tuige van de inge bruikname van een nieuwe wagen voor het brandweerkorps (foto links) en bij de installatie van de nieuw gekozen ge meenteraad (foto onder). In Limmen waren natuur lijk ook de gemeenteraads verkiezingen een grote ge beurtenis (foto linksbo ven). De secretaris van de gemeente, de heer Deute- kom, nam afscheid (foto middenhoven), evenals wethouder Van der Steen (foto rechtsonder). In het voorjaar trokken de Tim mer mozaïeken traditio neel veel bekijks (foto's rechtsboven en midden on der). Bij de familie Kuijper werd het huwelijksjubi leum uitbundig gevierd (foto linksonder). UITKIJKPOST 30 DECEMBER 1986

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1986 | | pagina 7