I 8 Sinnige's fruit munt uit!!! VOLENDAMMER VISHANDEL LET OP LET OP Uw Volendammer Vishandel! Deze schoonheid KAN NIET ZONDER KLEEDKAMER Tegenwoordig is er veel te doen aan PSORIASIS. Spêrt en Spet Ontknoping jeugdcompetitie 1987 bij 'De Vroegte Wint' SINNIGE'S Gebakken Schar Zalmsalade uit eigen keuken - Gebakken Bokking Hors D'oeuvres onze spécialité» Maatjes Haring Hollandse Nieuwe Grote Haring m nn SLAGER BURGERING SLAGER - POELIER DE KLUSJESMAN, Raadhuisweg 10, Heiloo Telefoon 072-332835 Uw advertentie betaalt zichzelf terug HEILOO - Het Bleekveld 22 NBPVt #fC HET nabij Winkelhof t Loo, Heiloo tel. 072-333156 Zat. 12 sept. 20.15 uur voorpremière. Blijspel met André v.d. Heuvel, Kitty Janssen en Marielle Fiolet. Start kaartverkoop: zaterdag 29 augustus a.s. Entree: f 20,- p.p.CJP/65 M7,50. Het theater met: de uitstekende accommodatie genoeg gratis parkeerplaatsen een gezellige bar en prima programma's 3 kilo Sinaasappelen, vol sap4.50 3 kilo Mantet, nieuwe oogst Handappels 3.50 2 kroppen Sla0.95 10 sappige Franse Perziken2.95 Deze aanbiedingen gelden van donderdag t/m woensdag. Donderdag: 3 pond Spinazie0.95 Vrijdag en zaterdag: 1 kilo Tomaten0.95 1 kilo Geschrapte Kriel0.95 AARDAPPELEN, GROENTEN EN FRUIT 3 voor^•UU per bakje per stuk 1.50, 4 voorD.UU per stuk 1.50 4 voor.... Ö.UU erg lekker per stuk 2.50, 5 voorAU*UU '5 Maandags vanaf 13.00 uur geopend, vrijdag koopavond. Met dit slechte weer, start men de barbecue niet blij meer. Maar voor gourmet of fondue staan wij gaarne klaar voor U. Ossehaas - Varkenshaas - Dikke lende Kogelbiefstuk - Frikando - Kalkoenfilet Kipfilet Eendfilet - Eend - Parelhoen Wildzwijnrug - Wildzwijngoulash Hert - Ree - Wildkonijn Tam konijn bouten Kennemerstraatweg 482 - Tel. 072-330571 Makelaardij VAN STAALDUINEN Kennemerstraatweg 129 1851 BC HEILOO Telefoon 072-330332* B.V. TENNISVERENIGING VENNEWATER r Doe ook wat voor het wadi De jeugdvissers van De Vroegte Wint, die het afgelopen seizoen de prijzen in de wacht sleepten. tennisvereniging Heiloo UITKIJKPOST 26 AUGUSTUS 1987 Kaarten bij: Boekhandel Avis Reisburo Holland International Postagentschap-rookshop Jan-Tine Braam en indien voomadig ook aan de zaal. Kennemerstraatweg 301hk. Zevenhuizerlaan. Telefoon 330366 HOEKWONING MET GARAGE EN STENEN BERGING. TOTALE GRONDOPPERVLAKTE 267 M2 Indeling: hal, trapopgang, toilet, kelder, woonka mer en keuken. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, vlizo trap naar zolderkamer en berging. Het gehele huis wordt verwarmd met gaskachels. Vraagprijs: 157.000,- k.k. (Ned Bond van Psoriasis Patiëntenverenigingen), Bouriciusstraat4, 6814CW Arnhem, Tel.085-432050. CLUBKAMPIOENSCHAP JEUGD VAN T.V. HET VENNEWATER Het spelpeil bij tennisvereniging Het Vennewater is de laatste jaren in stijgen de lijn. En dat was ook weer te constate ren bij de clubkampioenschappen voor de jeugd; die onlangs zijn gehouden. Er werd niet alleen sportief gespeeld, ook waren de prestaties goed. Aanvankelijk werkte het weer niet erg mee, maar toen Pluvius en zijn manschappen naar el ders waren vertrokken en de gereno veerde banen met vereende krachten plasvrij waren gemaakt, barstte het Vennewater-spektakel los. In de A-klassen werd de prijzenbuit ver deeld tussen de talentvolle jeugdspelers, wier namen in de competitie ook al be kend werden. Caroline Koomen en Ce cile Derksen streden samen om het club kampioenschap bij de meisjes. Caroline won met 6-2 en 6-3. Samen werden ze eerste in het dubbel en dat ten koste van Petra Donkersloot en Dominique Dijk huis (6-16-1Rick de Waard blonk uit bij de jongens. In het enkelspel versloeg hij in de finale Paul Duijvestijn met 6-4 en 6-2 en samen met Niels Oude Essink Nijhuis won hij het dubbel- kampioenschap van Rutger Derksen en Matthijs Koomen (7-5 en 6-3). In de ge mengd jeugddubbel ging de finale tus sen Caroline Koomen en Rick dc Waard aan de ene kant van het net en Cecile Derksen en Rutger Derksen aan dc an dere kant. De winst ging naar Caroline en Rick: 6-2, 6-2. Marcia de Goede heerste in dc B-klassc. In de cnkclfinale won /c van Darinka Boulonois (4-6, 6-0, en 6-3), in het dub bel won ze samen met Ellen Vos van Ce- leste Tournier; en Myrthe I.ct'f ring (6-3, 6-2) en in het gemengd verdiende ze de eerste prijs samen met Bart v.d. Meer. Tegen Nathalie Koomen en Malthijs Koomen werd het 6-1, 6-2. Bart v.d. Meer werd dc sterkste B-jongen. In de cnkclfinale had hij overigens de handen vol aan Arthur Romijn, die de tweede set naar zich toe kon trekken. In het dubbel versloeg Bart samen met Dave I ijssens het duo Jaap Koopman en Ro bert lansen. In de hoofdronde C versloeg Margot [immens in de finale meisjes I iselte Zomerdijk met 6-1 en 6-3. Dave 1 ijs sens zegevierde over Mark van T uin met 6-2 en 6-1Nienke Over en Yvonne Ny- mcyer wonnen het meisjesdubbel van Simone Koopman en Marloes Koster (6-3, 6-4). Jeroen van de Ham en Djerry I ervoor! speelden een spannende pari i j legen loris Bosman en Mark van Tuin: met één set verschil wonnen ze. Margot I immens stond ook in de finale ge mengd, samen mei Olivier Janseh ver sloeg ze Yvonne Nymeyer en Mark van I tiin (6-4, 2-6, 6-4). De uitslagen in de verliezersronde wa ren: Meisjes Enkel A: Rijka Schoenmaker lamer I ijssens 3-6, 7-6, 6-1. Jongens Enkel A: Eelco de Groot- Ruben van Dijk 6-2, 6-3. Meisjes Dub bel A; Edith Amsterdam en Monique de Boer tegen Antoinette Tros en Inge v.d. Laan 4-6, 6-2, 6-3. Jongens Dubbel A; Chris Quant en Maarten Tolboom-Roei van Velzen en Roeland Koster 4-6, 6-1, 6-3. Gemengd Dubbel A: Sandra The- sing en Richard de Waal tegen Joyce Ribberink en Chris Quant 6-3, 6-3. M.E.B.: Kristel Tournier-Georgette Hink 6-2, 6-0. J.E.B.: Matthijs Mey- Robert Molenkamp Poule M.D.B.: Ma rion Bakker en Lisette Timmens- Annemarie Koorn en Barbara Spits 6-4, 5-7, 7-6. J.D.B.: Olivier Jansen en Ro bert Molenkamp tegen Bas Zijlstra en Matthijs van Schagen Poule G.D.B.: Darinka Bouilinois en Robert Jansen- Marloes Albers en Jaap Koopman Pou le M.E.C.: Frederique van Zomeren- Lonneke van Velzen 7-6, 6-3. J.E.C.: Paul Zijlstra-Michel Schouten 6-3, 6-2. M.D.C.: Lonneke van Velzen en Marrit ter Buurkes-Bibiche de Winter en Iris Stoopman Poule .I.D.C.: Niels Sonnen- schein en Martijn Peters-Sietse Piersma en Björn Bakker Poule G.D.C.: Lisette Zomerdijk en Djerry Tervoort-Marloes Koster en Maurice Stoffers Poule. CONDITIETRAINING Nu de vakanties bijna afgelopen zijn, wordt het tijd om weer eens wat aan de conditie te doen. De gymnastieklessen met muziek worden gegeven op donder dagmiddag van half twee tot half drie in de zaal aan de Burenweg. Op vrijdag middag is er les in de zaal aan de Dors bij de St. Jan Mavo. De lesopbouw gaat rustig van start met een warming-up, stretch- en eonditieoe- feningen cn tot slot een ontspanningsfa- sc. Als u hiervoor voelt, komt u gerust eens gratis een les meedoen om tc kijken of het u bevalt. Voor verdere inlichtin gen kunt u zich wenden tot Annic Knij- nenberg, tel. 333313, of Els Verstccgc, tel. 02510-32490. OPEN DAGEN TAFELTENNIS VERENIGING ROZING Als eerste speciale aktivitcit in het nieu we seizoen houdt Tafeltennisvereniging Rozing op de zaterdagen 29 augustus en 5 september in gymzaal Dc Driestal haar jaarlijkse open dagen. Het is dan voor jongens en meisjes van 8 t/m 18 jaar mogelijk lussen 9.30 en 12.00 uur gratis kennis te maken met de tafeltennissport in verenigingsverhand. Benodigde butjes enz. zijn beschikbaar. Clubleden en beide jeugdtrainers zijn voor begeleiding aanwezig en geven graag alle informatie over deze sport, lidmaatschap van de vereniging en het spelen in kompelitievcrband. Voor senioren zijn er op dc woensdagen 2 en 9 september open avonden, aan vang 20.00 uur. Ook voor recreatieta- lellennis zijn er volop mogelijkheden. Het bestuur van I 'I V Rozing, dat groei van de jeugdafdeling verwacht, rekent op veel belangstelling tijdens deze open dagen. Voor inlichlingc: tel.: 072-332401 (na 19.00 uur). Jaarlijks onderbreken duizenden voge run trek om in het voedselrijke waddengebied hun veren te verwisselen. Rustverstoring in die 'kleedkamer' betekent verstoring in het ruiproces. Hierdoor verliest de vogel z'n weerstand en wordt een gewillig slachtoffer van kou en infekties. De Waddenvereniging doet alles om rustverstoring tjjdens die kwetsbare perioden te voorkomen en houdt daarom het waddengebied nauwlettend in het oog. Wij signaleren elke verandering, zoeken de oorzaken en komen in aktie wanneer dat nodig is. Zoals met onze huidige kampagne voor een schone en levende Noordzee| Waddenzee. Met uw hulp kunnen we ons werk voortzetten. En krjjgen miijoenen planten en dieren de kans om te overleven. Mijn bijdrage aan die kleedkamer tenminste 27,50.* Noteer mij als lid van de Vereniging tot Behoud van de Waddenzee. Naam: Adres: Postkode| plaats: Giro bank: 'Voor studenten en 65' lidmaatschap ƒ17,50 Landelijke Vereniging tot Behoud van de Waddenzee. Het Waddenhuis, Antwoordnummer 90, 8800 XT Harlingen bedraagt het LööUU Al Harlingen Het was afgelopen zaterdag weer een fijne visochtcnd voor dc jeugd van D.V.W. De weergoden waren ons goed gezind, het was een prachtige ochtend om te vissen: lekker bewolkt en geen zuchtje wind. Over de wedstrijd het volgende. Het verzamelen was om 8.30 uur op het plein bij de I oei, zodat we om 9.00 uur konden vissen in de middelste vijver van het Swanedael. De opkomst was niet zo groot, dit misschien vanwege andere festiviteiten in Heiloo. Maar toch waren er 32 jongens en meisjes aan de waterkant Al gauw na het signaal kwamen de eerste visjes boven water. Dit ging voor sommigen de hele wedstrijd door, want er werd flink gevangen. Halverwege de wedstrijd kreeg ieder kind nog een be ker sinas. Om 11.00 uur was de wedstrijd afgelopen. De prijsuitreiking vond plaats in de aula van de Bcncdic- tusschoo! en dit zou een hele mooie worden. Want hel werd een be kei: uitreiking voor de beste 3 vissertjes over hel hele seizoen en een beker voor de grootste vis. Na een snelle lelling, kon de prijsui treiking beginnen. Maar eerst spraT de voorzitter van D.V.W., de heer M. Sen- gers/zijn jeugd nog even een bemoedi gend woordje toe. Ook de heer H. Scholten had nog een woordje klaar voor de jeugd. Hierna deelde de voorzitter de bekers uit, aan de 3 beste vissers. De volgende was als volgt: 1. en kampioen David de Haan, 157 st2 Rene Nedenhand, 125 st., 3. John Kaandorp, 76 st. De groot ste vis was gevangen door Jaap Schou ten deze was 24 cm. Alle 4 de jongens kregen ter herinnering een mooie beker. Hierna vond de prijsuitreiking plaats van dc op da/e ochtend geviste wedstrijd. Er werden in totaal 508 visjes gevangen. Nog 'enkele uitslagen hier van: I. David de Haan 80 st., 2. Rene Nedenhand 68 st., 3. John Kaandorp 43 st., 4. Rund Kleef 40 st., 5. Marco Kur- vers 37 st., enz. Jongens en meisjes het was weer een mooi wedstrijdsejzben. Ga even goed door met lekker vissen. Maar laat geen rommel achten aan de waterkant. En veel plezier aan de waterkant Zeer grote vangsten! 'Woensdagavond vond de laatste wedstrijd voor de dames plaats. Deze wedstrijd kenmerkte zich door uitzon derlijke vangsten. Door de 19 dames werden 972 stuks gevangen! Uitslagen: A klasse: 1. mevr. v. Willi gen 98 stuks; 2. mevr. Lampe 80 stuks; mevr. Beentjes 80 stuks; 4. mevr. Schoenmaker 87 stuks; 5. mevr.' Dekker 76 stuks; 6. mevr. Kaandorp 70 stuks. B klasse: 1. Gerda Bruin 66 stuks; 2. Dekker Z 54 stuks; 3. H. Bruin 45 stuks. Zeevissen Op zaterdag 19 september wordt onze jaarlijkse Bootviswedstrijd 'gehouden. U kunt zich opgeven vóór 12 september met contante betaling bij mevrouw Sen- gers, Heerenweg 143, a 35,- p.p. i laast u, want de boot is zo vol! Vertrek vanaf 't Loo om 7.00 uur naar Den Helder. Bedrijven/Verenigings wedstrijd Op zondag 6 september wordt deze wedstrijd gehouden in de grote Recrea tie vijver. Gezien de grote voorbereiding wordt u verzocht zich vóór 28 augustus op te geven (per koppel), met contante betaling a 10,—, op de adressen Pa trijsakkers 26 of 28. Verzamelen om 7.15 uur, parkeerplaats Maalwater. Na afloop direct naar de sporthal, waar de prijsuitreiking en een zeer grote verlo ting worden gehouden. KLEIDUIVENSCHIETEN Afgelopen zaterdag is de jaarlijkse wedstrijd kleiduivensehjëten gehouden. Er deden 21 schuttes aan mee. De sco re's lagen erg hoog, zodat de spanning er dan ook lang in bleef. Er werd ge scholen in een A poule, 25 tol 21 tref fers, en een B poule, 20 tot 0. De eerste plaats A ging naar P. Bakker met 24, tweede werd K. Visscher met 23 en derde werd D. Woudsma ook met 23. Dc eerste plaats B ging naar C. Maarschalk met 20 treffers, tweede werd H. A ris met 19 en derde werd R. Zwart met 18 treffers. Het geheel verliep bijzonder plezierig, zowel op de schietbaan aan de Nijen- burgerweg, alswcl met de prijsuitreiking in café d' Oud Inn. De wens. werd uil gesproken dit festijn volgend jaar tc herhalen. De organisator Piet Otto, zei dit toe. Tevens werd de heer Hoedjes hartelijk bedankt voor het'beschikbaar stellen van zijn landgoed. Jeugdkampioenschappen '87 Onder redelijk goede weersomstandig heden zijn in de afgelopen 10 dagen de jeugdclubkampioenschappen van T.V. Heiloo gespeeld. De jéugdige Yvette Spaans en Martijn Bakker zijn daarbij winnaar geworden. Yvette versloeg Martine Bohveg in de finale meisjes en kel t/m 17 jaar. Martijn won in 3 sets van Rik Muilwijk in dezelfde leeftijdscategorie. Tijdens het toernooi bleek, dat de jeugd van T.V. Heiloo goede vorderingen maakt. Niet alleen in de finale partijen viel van goed tennis te genieten, ook in de voorronden werd er sportief en en thousiast gestreden. Namens het bestuur sprak de heer Willem Vliem lo vende woorden over de voortreffelijke organisatie van dit toernooi door de jeugdcommissie en dankte hij de dames de Moor, Jaspers en Zuurbier, maar in het bijzonder mevrouw Riet Koot, die de algehele leiding van dit toernooi had, waarbij 125 deelnemers waren en er 375 partijen gespeeld werden. Voor zij tot de prijsuitreiking overging, wees mevrouw Riet Koot er op, dat dit toernooi gekenmerkt kon worden door het sportieve spel van alle deelnemers. Zij bedankte voor de hulp van de moe ders en vaders, de scheidsrechters en al len die ertoe hadden bijgedragen het toernooi te doen slagen. Ook het bestuur werd door haar bedankt, omdat het mogelijk werd gemaakt enkele fina le partijen in Tenniscentrum De Dors te spelen. Daarna werd ook de fam. Aelbers be dankt voor hun onmisbare bijdrage om dit jaarlijks terugkerende jeugdevene- ment te laten slagen. De avond kon worden voortgezet met een door de feestcommissie georganiseerde gemeen schappelijke en uitstekend verzorgde barbecue. De^geslaagde clubkampioen- schappen 1987 voor de jeugd werden tenslotte met een daverende disco 'beëindigd. De uitslagen luiden als volgt: J.E. t/m 8 jaar: 1. Maarten Maaskant; 2. Rogier Haartman; M.E. t/m 10 jaar: 1. Rinske Maaskant; 2. Aleid Jaspers; J.E. t/m 10 jaar: 1Bas Rupert; 2. Maarten v. Meel; M.E. t/m 12 jaar: 1. Mascha Vos; 2. Liesbeth Kager; J.E. t/m 12 jaar: 1. Mare Starink; 2. Erik Knoop; M.E. t/m 14 jaar: 1. Floortje Algera, 2. Irene de Boer; J.E. t/m 14 jaar: 1Niels Poland, 2. Maarten Alles; M.E. t/m 17 jaar: I. Yvette Spaans, 2. Martine Bolweg; J.E. t/m 17 jaar: 1. Martijn Bakker, 2. Rik Muilwijk. M.D. t/m 10 jaar: 1. Rinske Maaskant- Eva Wolfs; 2. Jantine de Boer-Aléid Jaspers; J.D. t/m 10 jaar: 1. Auke Vriens-Sander Schoorl; 2. Jurriaqn Bloemberg-Robin Vos; M.D. t/m 12 jaar: 1. Mascha Vos-Regje Vos; 2. Pau line Roelofs-Mireille Rozing; J.D. t/m 12 jaar: 1Erik Knoop-Christiaan Luth; 2. Simon de Jong-Cees Jan Rijke; M.D. t/m 14 jaar: 1. Floortje Algera-lrene de Boer; 2. Petra Roelofs-Brigitte Ursem; J.D. t/m 14 jaar: 1. Stan Ackermans- Maarten Alles; 2. Niels Poland-Kasper Vos; M.D. t/m 17 jaar: 1. Martine Bolweg-Marjolein Groot; 2. Natasja v.d. Velden-Nathalie v. Durren; J.D. t/m 17 jaar: I Jeroen Koot-Patriék Boukens; 2. Maarten v. Schaik-Rik Muilwijk; G.D. t/m lOjaar: 1. Maarten v. Meel-Jantine de Boer; 2. Rinske Maaskant-Jurriaan Bloemberg; G.D. t/m 12 jaar: 1. Mare Starink-Mireille Rozing; 2. Simon de Jong-Mascha Vos; G.D. t/m 14 jaar: 1. Niels Poland- Floortje Algera; 2. Guido Nap-Brigitte Ursem; G.D. t/m 17 jaar; 1. Ivo Oud- Nathalie v. Duuren; 2. Martijn Bakker- Marjolein Groot. WARMING-UP TOERNOOI IN 'T GOEDE VELD Op zaterdag 29 en zondag 30 augustus organiseert Tenniscentrum 't Goede Veld een toernooi, dat bedoelt is als warming-up voor het nieuwe wintersei zoen. Iedere tennisliefhebber kan hier gratis aan meedoen. Er worden dames- dubbels,' herendubbels en gemengd- dubbels gespeeld. Er zal zoveel mogelijk naar sterkte worden ingedeeld. De partijen duren allemaal één uur. Ook als u bij uw club meedoet aan de clubkampioenschappen is dit geen pro bleem, daar wordt rekening mee gehou den. Er zijn mooie prijzen te winnen. U kunt zich nog opgeven bij Tenniscen trum 't Goede Veld, tel. 124667, of Hq farla de Goede, tel. 330230. 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 8