Wat heeft dit hondje aan Dierendag? Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen DIERENBESCHERMING Tweede lustrum Molen de Hoop, Hemmer viert mee Sport en spet agenda AFWEZIG: H. D. Gransbergen. arts van 2 t/m 11 oktober. The Bob Color bij Buk Buk DIERENBESCHERMING HEILOOUMMEN-CASTRICUM Verenigingsagenda Hobbyfarm toch op woensdagmiddag Handy Fish gaat verder in geheel nieuw onderkomen Bel nu de heer Jacobs: tel. 072-337280 Open Huis UITKIJKPOST 30 SEPTEMBER 1987 Toen leden van het Echte Bakkersgilde 10 jaar geleden besloten Molen de Hoop weer in werking te stellen bleek dat een goed idee te zijn. Want nu. 10 jaar later, is ,,het brood van de molen" uit het as sortiment van de echte bakker niet meer weg te denken. In Heiloo is bakker Hemmer zo'n bak ker. ..Bovendien bevat het meel van de molen een hoger vitamine E gehalte ten opzichte van fabrieksmeel", aldus Hemmer. Molenaar en bakker menen, dat het „zegenrijke verschijnsel van oogsten" wel eens goed onder de aandacht van het publiek mag worden gebracht. De korenmolenaar heeft graan ingekocht en weet met zijn vakkennis de partijen zo te mixen dat hij een tarwe met de juiste kwaliteiten, op de molen krijgt. Deze week is er een aktie „Tarwe nieu we oogst". In het kader hiervan heeft Bakker Hemmer een nieuw molen broodsoort, het z.g. „aren-bolletje" ge maakt. Een korenaar opgebouwd uit 7 bruine broodjes. Maar voor wie dat te veel is worden de broodjes ook afzon derlijk verkocht. Proeft u zelf maar, hoe heerlijk de smaak van tarwe molen- meel is. Smakelijk eten. HSV voetbal Zondag 4 oktober: HSV - EVC, aan vang 14.00 uur, HSV 2 - SRC 2, aan vang 11.00 uur. I)e Vroegte Wint Zondag 4. oktober: jaarlijkse baars- wedstrijd met als inzet de W. Mooy- vvisselbeker. Opgeven voor vrijdag 2 ok tober bij de wedstrijdcommissie. Ver trek voor de wedstrijd om 7.00 uur va naf 't Loo. DAGTOCHT VOOR OUDEREN De Diakonale Reiskommissie Heiloo-Castricum (DiRK) heeft voor donderdag 8 oktober een mooie dagtocht georganiseerd. De reis gaat per bus naar Amsterdam, waar we van 10.00-12.00 uur een rondvaart maken. Daarna rijden we naar de Lage Vuursche en vandaar maken we een mooie terugtocht door de herfstbossen naar Amster dam en Volendam. Boot, bus en restaurant zijn ook toegankelijk voor mensen die heel slecht ter been zijn. We hebben een bus met lift. Deze tocht kost 45,-. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de bus, dus als u mee wilt is het goed om snel even te bellen. A.E. Kandel Hulst-Mater. Tel. 02205-3435. Overige huisartsen nemen waar. ^VAWAWAVZAW.V.'AVl Na een wat rommelig, weekend - was de Buk nu wel of niet open - gaan de zaken het aanstaande weekslot weer normaal. Vrijdagavond en zondagmiddag is het café normaal geopend vanaf respectie velijk 20.30 en 15.00 uur. Op zaterdaga- vond is de Buk ook geopend, maar dan speelt er bovendien de formatie The Bob Color. Dit optreden begint om on geveer 22.30 uur en de entree bedraagt voor leden en cjp-ers vier en voor ande ren vijf gulden. The Bob Color bestaat uit vijf muzikan ten, die hun sporen reeds ruimschoots hebben verdiend. Vroeger spelend in o.a. The Scene en Hauser Orkater, heb ben zij nu The Bob Color als muzikale uitlaatklep. Samen is het een dynamisch ploegje, dat uitstekende muziek ten ge hore brengt, van de 40-er tot aan de 70-er jaren toe. Het publiek bepaalt wat er zoal gespeeld wordt, flexibiliteit is een van de kenmerken van The Bob Co- lor. The Bob Color is een live-act bij uitstek. Wie helpt Menno aan een goed tehuis? Menno is een prachtige, gezellige Do- bermann, reu, van 9 jaar. Hij houdt veel van wandelen en loopt ook nog graag een stukje naast de fiets. (Voor informatie: 02205-2256) Verder wordt er een goed tehuis gezocht voor: Schnauzer, reu, 10 weken. Bastaard, bruin/zwart, ruigharig, teef, 3 jaar. Brissie, Amerikaanse cocker, zwart/wit, reu, 3 jaar. Fiba, St. Ber nard, reu, 3 jaar. Ayke, Duitse herder, teef, 5 jaar. Poets, bastaard Boomer hond, zwart, gest. teef, 5 jaar. Andy, spaniel, reu, black/tan, 7 jaar. Voor in formatie: 02205-2256. Zwart/wit katertje, ca. 3 maanden. Ro de kater, ca. 2 jaar. Zwart/witte kater, 2 jaar. Cyperse poes, 2 jaar. Bruin ko nijntje, vrouwtje. Voor informatie: 072-337853. Vermist Rood poesje, 8 jaar, Pruikenma kerstraat, Alkmaar (verhuisd Heiloo- Alkmaar). Rood met cyperse kater, wit te buik, 11 jaar, Potgietersweg, Heiloo. Rood met wit poesje, 2 jaar, E wis weg, Heiloo. Witte poes, doof, 3 maanden, Oudburgerlaan, Heiloo. Voor inlichtin gen: 072-621195. •Cavia, bruin/wit, borstelvacht, Dussei- dorperweg, Limmen. Voor informatie: 02205-2256. Gevonden Cyperse kater, zwart puntje aan staart, wit keelvlekje, Achtkant, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. Zwart katje met veel wit, zwarte vlooienband, ca. 12 weken, meegenomen tijdens kermis, Limmen. Rode kater, gec., voetjes en bef wit, vrij dik, zwarte vlooienband, Middenweg, Limmen. Voor inlichtin gen: 02205-225$. Voor slechts 6,50 is de prachtige die renbeschermingskalender 1988 weer verkrijgbaar bij mevr. 1. van Beek- Nicolaï, Slimpad 9, tel.: 072-332759. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195, Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484. Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 072-337516. Iel. inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. VEEL MANTELS BIJ MODEHUIS UNIQUE Modehuis Unique heeft voor het ko mende seizoen weer een mooie collectie in huis. Veel combinatie mode bij o.a. Hauber, Rodier, en Baltrik. Jasjes van geruwde wol, pullovers soms heel mooi geappliqueerd. wollen rokken glas, ge- plisseerd en cirkelrokken. Hiermee zijn eindeloos combinaties te maken. Ook veel leuke mutsjes, shawls en hand schoenen. De pantalon verliest iets aan terrein maar is toch nog populair. Op vallend is de grote collecte mantels bij modehuis Unique, voor elk wat wils. Lange mantels, 7/8, korte jasjes en zelfs een enkele getailleerde mantel. Ook veel leuke jassen voor de jongeren, lekker lang, sommige met grote zakken en kra gen. De mantels van Novelti wilen op door hun prachtige belijning. PORTRETTEN EN BEELDJES VAN JAN GILLNG EN LET TOL-VAN 'T HOF BIJ SILHOUET Regelmatig zijn er bij Silhouet binnen huisarchitectuur aan de Stationsweg 83 expositie's in de zaak. Altijd van een goed niveau, maar soms zijn er toch echte uitschieters bij. Op 4 oktober a.s. gaat er weer zo'n „uitschieter" van start. Onze plaatsgenoot Jan Giling zal hier een vijftiental portretten ten toonstellen en Let Tol-van 't Hoff een aantal beeldjes. Onze plaatsgenoot Jan Giling tekent al vanaf zijn zestiende jaar portretten en bij vele huisgezinnen in Heiloo hangt wel een portret dat door Giling getc^ kend is. „Ik werk graag in sepia-conté, da ligt me goed, maar een enkele keer inaak ik ook weieens een portret in aquarel maar dat is veel moeilijker", aldus Giling, Het is spannend te zoeken naar het we izen in de mens en dat vast te leggen, dat de materiaalkeuze hierbij erg belangrijk is, spreek vanzelf. Tevens zullen er in een map, een tiental naakt tekeningen van Giling te zien zijn: Let Tol-van 't Hoff maakt brons en steen sculpturen en kleine plastiekjes. Vroeger werkte ze in (gebakken) eha- motte, maar de laatste acht jaar maakt zij bronsplastiekcn, geïnspireerd door de mensen om haar heen. Zij probeert vooral de gevoelens van mensen ten op zichte van elkaar vast te leggen. Maar haar werk is soms ook een spiegel van het wereldgebeuren, ook reizen is voor haar een bron van inspiratie. Let-Tol maakt ook- steen sculpt tieren van speksteen, geïnspireerd op het men selijk lichaam. Het spreekt vanzelf dat Piet Duyneveld en Kees Schermerhorn er weer alles aan doen deze kunstwerken optimaal tot hun recht te doen komen. Op 4 oktober om 15.00 uur zal Wim Klein Schiphorst de expositie openen bij Silhouet Binnenhuisarchitectuur, Stati onsweg 83. Behalve zondag en maandag is de expositie te bekijken van 9.00-18.00 uur. EXPOSITIE LEO VERHAGEN De aquarellen van Leo Verhagen kunt u zien in het Open Huis te Heiloo in de maand oktober. Naast tekenen in pot lood en krijt schildert hij graag in aqua rel. Het zijn die aquarellen welke geëx poseerd worden. Hoewel hij al op zeer jeugdige leeftijd met tekenpotlood omging en tijdens zijn studie in binnenhuisarchitectuur aan de avondopleiding van de kunstnij verheidsschool te Amsterdam (de voor loper van de Gerrit Rietveldacademie) en in de uitoefening van het beroep met tekenen en vvaterverfschilderen te ma ken had, is hij pas 8 jaar geleden gaan toeleggen op het aquarelleren. Hij bepaalt zich niet tot een bepaald kleurenpatroon noch -sterkte. Ook zijn onderwerpen zijn uiteenlopend. Vooral bloemen, maar ook de stille landschap pen doen het goed. Naast het ze|f schil deren, geeft Leo Verhagen ook teken en schilderles in het Open Huis in Hei loo op woensdagmorgen. De expositie van aquarellen in het open huis duurt tot eind oktober. Het open huis is de gehele week open van 9.00-22.00 uur, behalve zaterdagmor gen en de zondag. In de maand decem ber zal het werk van Leo Verhagen wor den geëxposeerd in het Medisch Cen trum, Wilhelminalaan te Alkmaar. Tweed mantels zijn er ook weer, de kleur bruin in al z'n variaties is deze winter toonaangeven.:. Regenjassen zijn er met een uitritsbare voering, een model met een soor: nellerine, deze mantel ziet men ook in de hcrenmantels. Monsieur Unique iaat ook de heren niet in de kou staan. H:er pullovers, die vooral de aandacht trekken door de mooie warme kleuren. Bij -^mmige pul lovers is ook een blazeriasje in hetzelfde dessin. De herenregenjas win: ook aan kleur en is heel wat fleuriger dar vroeger. De ruitjes pantalon is alwcr wat achter haald door een ingeweven dessin soms in diagonaal. Overhemden zijn er erg veel in strepen, bont en paste! en de das blijft fel van kletr maar erg mooi. Óp de foto ziet u een van de Novelti mantels. THEO BAKKER SCHRIJFT FOTO-REISBOEK OVER SPANJE Onze plaatsgenoot Theo Bakker be hoort tot het grote legioen van werel dreizigers dat Nederland rijk is. Op zichzelf is dat niet zo bijzonder, maar Bakker kan namelijk ook heel goed over zijn ervaringen schrijven. Zijn tweede boek wordt deze week op de markt gebracht. De titel luidt 'Voet tochten in Spanje' en vanaf donderdag ligt het bij de boekhandel. Voettochten in Spanje gaat uiteraard over Spanje. Het is vooral het onbeken de Spanje dat in dit fo:o-'eisboek ter sprake komt. Bakker en Vee! hebben een achttal gebergten en natuurgebieden met rugzak en tent bewandeld en daar van een heel aantrekkelijk verslag ge maakt. Meer dan zestig foto's illustre ren het geschreven deel van het boek. 'Voettochten in Spanje' is een levendig geschreven reisboek dat de prachtige landschappen in o.a. cie Pyreneeën, de Picos de Europa, de Sierra Morena. de Sierra Nevada en de Coto Donana laat zien. Ned. Ver. van Huisvrouwen Dinsdag 6 oktober: bijeenkomst met als onderwerp Balinese dansen in de Gere formeerde kerk, aanvang 13.30 utn Tevens zijn er voor de volgende cursus sen nog plaatsen vrij: computercursus, calligraferen, sierdozen maken en kant klossen. Ook voor niet-leden. Inlichtin gen en opgeven: tel. 335508. Wijkvereniging Plan Oost Vrijdag 2 oktober: klaverjassen in 't Oosthonk. aanvang 20.00 uur. Toegang leden ƒ2,00, niet-Feden 3.00. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 5 oktober: de heer Kouw uit Zijdewind komt vertellen over zijn erva ringen tijdens hulpexpedities naar Po len. Aanvang 20.00 uur in zaal 5 van het open Huis. Inlichtingen: 332136 of 02205-2216. Diabetesvereniging Maandag 5 oktober: bingo-avond van de Diabetesvereniging Nederland voor alle leden en belangstellenden. Aanvang 20.00 uur. Plaats: Elizabeth Ziekenhuis Alkmaar. FIA V I). HOUT EN MONIQUE LOUTER-CEDÉE EXPOSEREN IN CENTRAAL ZIEKENHUIS De gehele maand oktober zal het werk van onze plaatsgenoten Fia van den Hout en Monique Louter-Cedce in het centraal ziekenhuis te zien zijn. het zijn twee jonge vrouwen die zich met hart en ziel aan de schilderkunst wijden. Dat zij zo goed samenwerken komt waarschijn lijk door het feit dat ze elk totaal ander werk maken, maar daar goed met el kaar over kunnen praten. Fia schildert puur fantasie. Zij maakt een klein schetsje en daaruit maakt zij de meest fantasierijke schilderijen, ieder met een eigen verhaal. Zij noemt ze ook „sprookjes voor volwassenen of v erzin selschilderijen", maar het resultaat is vaak erg mooi en verrassend. Monique is in haar werk veel direkter, een leren jasje opgehangen op een hou ten wand, of een bak met spijkers kun nen haar mateloos inspireren. Maar ook van lieflijker onderwerpen, een hangert je met een poppenjasje of een stukje speelgoed maakt Monique hele mooie schilderijen. Beiden hebben een zeer ei gen stijl en dat kunt u in oktober in het centraal ziekenhuis zien. Jeugddienst Zondag 4 oktober: jeugddienst in de Gereformeerde kerk, aanvang 19.00 uur. Voorganger is de heer S. Kool uit Heiloo. Het thema is 'Waarom helpt God me niet?'. De zang wordt verzorgd door het jongerenkoor Caritas uit Aalsmeer. POLITIEBERICHTEN HEILOO Tw ee mensen die te veel hadden gedron ken. moesten blazen, kregen een bloed proef en een procesverbaal. Op 22 september is tussen 7 en 9 uur op de Kennemerstraatvveg en de Westervveg een bromfietscontrole gehouden. Van de 65 geeontroleerden zijn er 50 op de rollentestbank geweest, i7 hadden een te hoog vermogen, 3 die teveel lawaai maakten. 3 met onjuiste remmen. 2 hadden geen bel, 1 had geen helm op en een werd er uit het verkeer genomen omdat het stuur niet deugde. Bii een winkelwagen van de NCM heb ben ze de voorruit vernield. Op de 23e september werd 's ochtends vroeg tussen 5.30-8.30 uur op de Kenne merstraatvveg een snelheidscontrole ge houden. 44 Auto's reden sneller dan 70 km per uur. De snelste reed 102 km., terwijl er maar 50 km gereden mocht worden. Een verkeerscontrole later op de dag le verden proces verbaal op voor het niet tonen van her rijbewijs, het niet dragen van autogordels, gladde banden en een remlicht dat niet werkte. Op de Zeeweg gaf een oude dame op de fiets, geen voorrang aan een bestuurster van, een auto. Deze anticipeerde ook niet op ouderen in het verkeer en een aanrijding was het gevolg. De fietser werd per,ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Op de Breedelaan zijn een luchtdruk pistool met kogels in beslag genomen. Uit een Opel is het glas uit de koplam pen gestolen. In Boswijk heeft men in vier huizen een raam geforceerd. Bij een huis is hét niei gelukt, maar bii de andere drie werden geld en sieraden ontvreemd. Deze week werden er 10 fietsen gestolen. NATIONALE KOI.LEKTE GEESTELIJK GEHANDICAPTEN De onrusl rond geestelijk gehandicap ten neemt toe. "Hoe moet dat nu ver der?" is de slagzin van de Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten. De ene bezuinigingsgolf na de andere be dreigt ook de goede en verantwoorde zorg voor geestelijk gehandicapten. Di rect in gevaar komen werk- en dagop vang, opvoedkundige en practische thuishulp en goede begeleiding in woonvoorzieningen. Al even dreigend is het tekort aan woonvoorzieningen. Waar mogelijk springt de Nationale Kolleke Geestelijk Gehandicapten bij. De verdere terreinen waar de kollektegelden voor worden aangewend beslaan o.a. vormingswerk, sport en vrijetijdsbesteding, voorlich ting en vakantiewerk t.b.v. geestelijk gehandicapten. Wij vragen de Nederlandse bevolking ons te helpen een antwoord te vinden op de vraag "Hoe moet dat nu verder?". In de eerste plaats is geld nodig om zo veel mogelijk de schade te beperken, welke door overheidsbesnoeiïngen ont staan. De Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten probeert het benodigde geld v oor al deze zorg bijeen te brengen. Er blijft van de kollekte-opbrengst in dit rayon v oor regionale en plaatselij ke aktiv iteiten. De kollekte wordt gehouden van 5 t/m 10 oktober d.m.v. kollekte-envelopjes, die u deze week in de krant aantreft. Geef, wat u missen kunt, wij zijn u dankbaar voor uw gift. 1 )oor 1 lol (vnzivruYuldigiomspringen v«n mensen mei dieren, komen jaarlijks zo'n loo.otxi honden en katten in asielen lereehl. 1 Ie 1 )ierenhese!ierniinu Vangt ze op en ifeeli ze een nieuwe kans. Steun daarom ons werk! Stel 'n daad op Dierendag! Goed nieuws voor de jongste knutse laars van Heiloo. Begin dit seizoen moesten we stoppen met de woensdag- middaggroep, omdat we niet genoeg lei ding hadden. Vooral onze jongste leden werden hiervan helaas de dupe, omdat- ze begrijpelijk nog niet bij een avond- groep mochten van hun ouders. Maar we hebben onze uiterste best ge daan en gelukkig zijn er mensen gevon den die hun vrije tijd hier graag aan ge ven. Vanaf woensdag 7 oktober gaan we weer 's middags draaien van twee tot half vier. De middag is in eerste instan tie bestemd voor kinderen vanaf 6 jaar tot 8 a 9 jaar. Bij voldoende ruimte kunnen ook de kinderen tot twaalf jaar komen, maar die kunnen vast ook op één van de avonden komen: maandagavond v an 18.30 tot 20.00 uur. vrijdagavond van 19.00 tot 20.30 uur en zaterdagochtend van 9.30 tot 11.00 uur. (ook in eerste instantie bestemd voor onze iongsie leden). De Fiobbyfarm is een gezellige club. waar de kinderen veel ruimte en moge lijkheden hebben om te knutselen, voor niet v eel geld. Als je zin hebt om ook lid te worden kom dan gerust eens kijken. We huizen in de voormalige huishoud school aan de Pastoor v an Muijenweg. Voor verdere informatie kunt u terecht bij L. Portegies. tel.: ?3"50!.(Ook voor mensen die als leiding bij de Hobby farm willen konten). Vier jaar geiden startte Bert Schouten op het adres Kennemerstraatvveg 400A met de fabricage van exclusieve hengels. Op hol geslagen door een enthousiaste groep klanten en hengelaars werd het assortiment in de loop der jaren steeds verder uitgebreid e" kan men nu ruim schoots spreken van een complete hen- gelsportcoüectie. Het was mede daar door vaak woekeren met de ruimte. Donderdagavond s dat probleem defi nitief verleden ;:jJ Dan wordt namelijk het nieuw, pand aan de Kenne merstraatvveg 12" n gebruik genomen. Aan t.e andere kant van de weg. even ten zuiden..a:: de grote supermarkt van De Boer. In'alie rust en ruimte kan Bert Schouten u itr/ijn nieuwe zaak weer ter /tide staat" bij Je keuze van de juiste v isuitrusting. Donderdagavond is er een klein feestje voor genodigden. Maar vrijdag profi teert iedereen mee van het nieuwe on derkomen. Om 10.00 staat een specta culaire opening op het programma en tot 22.(X) uur w ordt er leest gev ierd. Za terdag 3 oktober is er vervolgens het Handy Fish Festival met vele de monstraties. zoals werpen met kunstaas. vliegen binden en dergelijke. Ook worden doorlopend videobanden vertoond met leerzame instructies en is er een fotogalerij van grote-v issen.* Een grabbelton voor de ieugd en de Handy f ish Quiz maken het feestprogramma nog completer. Wedstrijd voor de jeugd Vanwege de opening van het nieuwe pand is er zaterdag een speciale vis wedstrijd voor de jeugd tot en met 16 jaar. Er zijn grandioze prijzen beschik baar. Inschrijven kan op de officiële openingsdag, vrijdag 2 oktober, en het kost ie maar 1 gulden. Vervolgens is het op zaterdag om 8.30 uur verzamelen op de parkeerplaats bij De Loet in Plan Oost. Van 9.00-11.00 uur wordt er ge vist en na atloop is de prijsuitreiking in de nieuwe zaak van Hengelsport Handv Fish. Donderdag 1 oktober N'IVON Knipgroep 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 H.O.V. operettever.rep. 20.00-23.00 NIVON kalligrafie 20.00-22.00 Sjoelclub Heiloo 20.00-22.00 H.B.C. bridged. 20.00-23.00 Boerhave Eng.les 19.00-21.00 Vrijdag 2 oktober Pl.La. Vr.Volksd. 09.00-10.30 S.O.W. Heiloo 11.00-12.00 N'.v .vH.damesbridge 09.30-11.30 PI.La.Vr.Volksd. 14.00-15.30 S.O.W. Heiloo voga 13.30-16.30 Begel.ork.x-.NH. 20.00-22.00 Liberty Lines Squared 19.30-21.30 Zaterdag 3 oktober Gesloten Zondag 4 oktober Gesloten Maandag 5 oktober N.v.v.H. zang 14.00-15.30 N.v.v.H. gym 10.55-11.55 NIVON Doe-middag 13.30-15.30 Pridini volksdansen 16.00-18.00 Pl.La.Vr. zang 14.00-15.30 N.v.v.H. zang 15.30-17.00 N.v.v.H. Lezing 13.30-15.30 Yoga 13.30-15.30 Sans Atout bridge 20.00-23.00 Nivon aquarellen gev.2 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 E.H.K. klaverjassen 20.00-22.00 Soc. Alleenst. 20.00-22.00 Yoga 19.30-21.30 Ealkl.toneel verg. 20.00-23.00 Dinsdag 6 oktober Doves gym 09.00-12.00 Nivon aquarellen gev.2 09.30-11.30 N.v.v.H. Droogbloemen 09.30-11.30 Mvv. Poeze gym 10.00-11.00 Nieuw Leven zangver. 20.00-22.00 H.B.C. bridged. 20.00-23.00 Oppositie schaken jr/sr 19.00-23.30 H.A.F. fotocl.Heiloo 20.15-22.15 Volkshuisvesting 19.30-22.30 Woensdag 7 oktober Doves gym 10.30-11.30 Nivon tekenen gev.2 09.30-11.30 PI.La.Vr.cursus 09.30-11.30 Pl.La.Vr. cursus 09.00-11.30 N.v.v.H. toneel rep. 09.30-11.30 Sans Alom dames bridge 13.00-16.00 Pl.La.Vr. cursus 13.30-15.30 H.B.C. bridged.Heiloo 20.00-23.00 NIVON kalligrafie 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 1 iberly I mes Squaredance 19.30-22.30 Rotaryelub Heiloo 19.00-21.00 UYOI yoga 19.15-21.15 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. B.J. Kruit; 19.00 uur: jeugddienst in de Geref. kerk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: mvv. Sluis-Sluis; 19.00 uur: jeugddienst. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur dienst. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Hollewes 111, tel. 331453. Volle Evangelie Gemeente Zondag 14.30 uur dienst, woensdag 20.00 uur bijbelstudie. Westervveg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Niet ontvangen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar Niet ontvangen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: mvv. A. Hoekema-Norel. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 en 15.00 uur: st. R Ganzevoort. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Ouüorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hooe"V. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Esmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten W illibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. ln de week: Dinsdae 8 uur. Vrijdae 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur. Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. W'illibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 3 en 4 oktober: dr. Duijvestijn, Obrig- laan 52-53. Tel. 333100! Weekenddienst Apotheek 2-9 oktober: apotheek Hevlo, Stations weg 53. tel. 331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-l.immen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen 1-7 oktober: E. Wiegring, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 3 en 4 oktober: A.E.M. Mathlener, Rin- newaard 36. Alkmaar, tel. 610658. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Maria Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Mw. 1. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, voor voedings- dieetadv iezen na tël. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiioo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt- iaan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne- merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgy mnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenvveg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-3371197 Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs- laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. 1. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend ie dere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn Geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Zwangersehapscursus/ Nabevallingsgy mnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694, en mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072-338088. Voor leden van de Kruisvereniging kosteloos. Wijkverpleegkundigen Spreekuur in het Wijkgebouw dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Fiom-buro vour (a.s.) alleenstaande ouders Van der Meijstraat 6, 1815 GP Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar op werkdagen van 9.00 en 17.00 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo Honden: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256 en mw. J. Reppel, tei. 072-333714. Katten: mw. H. Dekker, tel. 332879 en mw. I. van Wijngaarden, tel. 072-337853. Vogels: C. Zwaan, tel. 02206-5312. Knaagdieren: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belangeloos de helpende hand wil bieden. Inlichtin gen: ma., wo. en vr. tei. 334383; di. en do. tel. 332156. Bellen tussen 8.30-9.30 uur. Bij geen gehoor: tel. 330455. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: alle werkdagen van 9.00-10.00 uur, Hoog en Laag 25, Hei loo, tel. 335296. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatvveg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-333935 (b.g.g. 072-621033/334148). Spreekuur vrijdag na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180, van 19.30-20.00 uur. Stichting Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072-334219. Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,-. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-330127). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. W'ao-Aaw-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens elke maandag spreekuur (9.00-12.00 uur). Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Vrijwilligers Autovervoer Telefoon 333097, b.g.g. 331297. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur afdeling Sociale Zaken; Van Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak maken (hele week): tel. 313184. Regionaal Ziekenfonds Noord-Holland-Noord Spreekuur: woensdag van 13.00-14.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2