(S Gemeenteraad stelt emancipatiebeleid in Heiloo vast Uitkijkpost Ï3 manIsh NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN L Woningbouw nabij station? Raad dringt aan op bouw van aanleunwoningen bij verzorgingshuis De Loet Amsterdamse rock van de Devier 'eden Tröckener Tröckener Kecks en film bij jongerencentrum De Buk 3^^^^Vinterkollekties K3n Nico Wrhejc Diesel, Olilx r /Maillaparty Tokio, Classic Nouveau, Transit. jBt ml mv HEILOO Bijzondere acties GEMEENTEGIDS HEILOO 1988-1989 DE STEM 53e JAARGANG NO. 2-13 JANUARI 1988 Oud papier acties in Heiloo drukkerij Voor kopers en verkopers Daar, zit muziek in Nu kunt u profiteren van kortingen van 10 tot zelfs 50% korting STATIONSWEG 61 - HEILOO Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo (072-330175 b.g g 334531) Bf\J Redactie-adressen: l \i/ Baafjeslaan 1. 1852 BE Heiloo (072-331081) J J Westerweg 371, 1852 PR Heiloo (072-333775) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13 000 exemplaren in Heiloo. Limmen, Akersloot. Egmond-Binnen. Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 18.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 65 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Vraag onze prijsopgave! Vorige week donderdag werd tijdens de eerste raadsvergadering van 1988 na het nodige oponthoud het emancipatiebe leid voor de gemeente Heiloo vast gesteld door de leden van de gemeente raad. Het betekent een begin van emancipatie-activiteiten in onze ge meente, waarvan de voorbereiding ge daan is door een speciale commissie. Het verslag van deze commissie, het rapport 'Uitgangspunten voor een emancipatiebeleid voor vrouwen', vormde de basis voor de actiepunten, die het college aan de raad voorstelde. De reacties van de vijf fracties waren overwegend positief. Het CDA sprak de hoop uit, dat emancipatiebeleid in Hei loo niet beperkt zal blijven tot vrouwen alleen, maar dat ook andere groepen, zoals de ouderen en de gehandicapte medemens, erin betrokken zullen wor den. De VVD benadrukte, bij monde van mevrouw Cahn, het recht op vrij heid van iedereen. De overheid moet daarbij de mogelijkheden scheppen en het verder aan de eigen aandrang van de inwoners overlaten hoe het beleid in de praktijk ingevuld moet worden. Kritiek was er wel van de PvdA. Woordvoerster mevrouw Van Baarle betwijfelt over er wel sprake is van be leid; haar partij spreekt gezien de voor stellen toch van ad hoc-beslissingen. De PvdA is - in tegenstelling tot de andere partijen - voorstander van een beroeps kracht en een speciale commissie in de gemeente voor emancipatiewerk. Toch stemde de PvdA in met de voorgestelde actiepunten. Mevrouw Van Baarle: ,,Het is beter dan niets". De heer Helder van Links Heiloo w aar schuwde dat emancipatie geen schijn vertoning mag worden. ,,Door straten Donderdag 14 januari De Duif. Marienstein 180. Tijdens schooluren. Vrijdag 15 januari W.J. Hofdijkschool, Marienstein 178. Tussen 8.15-14.00 uur. Zaterdag 16 januari Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op het parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. Victoriegroep Scouting Heiloo. Huis- aan-huis actie Plan Oost. Dozen en f bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.30 uur, ook bij slecht weer. Halen op verzoek: 332942. St. Radboudschool, Slimpad 18. Tussen 9.00-11.00 uur. Halen op verzoek: 335898. Maandag t/m vrijdag (school-/* erkdagen) Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: 332336. Volksmuziekschool, Het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 uur en 14.00-20.00 uur. WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Freinetschool, Het Malevoort 9. Bren- gentijdens de schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op ver zoek: 332942. Clemens Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uui. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261 (8.15-17.15 uur). Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. In lichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Hulp voor Polen Wanneer de kleren van uw kinderen te klein zijn en er geen bestemming meer voor is, dan kunt u ons geweldig helpen voor gezinnen in Polen, die ons om kin derkleding gevraagd hebben. U kunt de kleertjes afegevn bij mevrouw Velthuis, Zeeweg 17, Heiloo, tel. 331802. Kinderpostzegels De opbrengst van de verkoop van kin derpostzegels en wenskaarten heeft in 1987 18.979,00 bedragen, helaas bijna 1.650,00 minder dan vorig jaar. Het comité dankt iedereen die heeft bijge dragen tot het behaalde resultaat. naar historische vrouwelijke figuren te vernoemen, verander je niets. We moe ten niet het heden, maar het verleden emanciperen", aldus de heer Helder, die op het gebied van de straatnamen de mening van het merendeel van de raad verwoordde. Na de reactie van wethouder mevrouw Willemse-van der Ploeg benadrukten de woordvoerders in de tweede ronde nog eens hun opvattingen. Mevrouw Cahn (VVD): „We moeten ons goed realise ren dat we in Heiloo zijn, niet in Amsterdam". Daarmee reageerde zij op de wensen van de PvdA (beroepskracht en commissie), welke de VVD afwees. Een antwoord hierop kwam (ook) van de heer Helder (Links Heiloo): „Het soort behoefte verschilt in Heiloo niet veel met elders, maar de mate waarin wellicht wel". Met instemming van alle raadsfracties werd vervolgens het voorstel aangeno men. In de praktijk zal het eerste resul taat zijn een uit te brengen vrouwenwij- zer, waarin tal van nuttige informatie wordt vermeld. Hekwerk De CDA-fractie oordeelde in dezelfde bijeenkomst negatief over de uitgave van 6500 gulden voor een nieuwe toe gangspoort voor een opslagterrein van de gemeente nabij Het Maalwater. „Dit soort zaken wordt te gemakkelijk opge voerd", aldus de heer Pieters. „Je moet de oplossing in verhouding tot het ter- reintje zien en wij vinden het voorstel niet passend". Wethouder Dekker kon de CDA-ers niet overtuigen. Agrarische grond Niet de verkoop zelf, maar de manier van aanbieden van een stuk grond aan de Hoogeweg werd vorige week bekriti seerd door de raad. Het gaat om een strook van een agrarische bestemming voorziene grond, die het college te koop heeft aangeboden aan mensen, die hun hoofdberoep in de agrarische sector hebben. Hierdoor blijven mogelijke liefhebbers buiten schot, akhrt de heer Helder (Links Heiloo). De heer Ten Hoope (Heiloo 2000) noemde dit een vorm van verkapte discriminatie. Burgemeester Glijnis verdedigde de handelswijze van het college: „Wij wilden duidelijkheid verschaffen naar de mogelijke kopers; het is agrarische grond". De suggestie van Heiloo 2000 om de op brengst in een speciaal fonds te stoppen, daar de grond door de gemeente verkre gen is van het voormalige Fonds Ar- mengoederen, kreeg geen steun van de andere raadsleden. Tot de verkoop van de grond werd wel overeenkomstig het collegevoorstel besloten. Batig saldo Er is de laatste maanden al veel gezegd en geschreven over de toenemende zor gen van de raad en het college over de financiële positie van Heiloo. Door minder geld uit het gemeentefonds moet er door de gemeente fiks bezuinigd worden. Tijdens de raadsvergadering van 7 janu ari werden de definitieve rekeningen over 1985 ter goedkeuring voorgelegd. Daaruit bleek dat '85 werd afgesloten met een batig saldo van 175.000 gulden. In de jaren '83 en '84 was dat batig sal do respectievelijk 1.490.000 en 875.000 gulden. De dalende tendens is duidelijk aanwezig, maar in de rode cijfers is Hei loo nog niet beland. KNIPPING SHOWT BIJ WINKELHOF 'T LOO Vanaf vandaag (woensdag 13 januari) tot en met aanstaande zaterdag kan men in Winkelhof 't Loo in de mobiele Knipping-winkel de uitstekende kunstof-produkten van het merk Knip ping bekijken. De rijdende winkel is geplaatst op één van de binnenpleinen en de gehele dag - vrijdag ook 's avonds - kunt u er terecht voor een zeer duidelijke voorlichting over deze optima forma produkten. Onder andere worden raamkozijnen, deurkozijnen, deuren, enzovoort ge toond. Alles wat van hout is, kan door Knipping-produkten vervangen wor den, waarbij schilderen overbodig wordt. Nieuw in de collectie is een serre met een openschuivend dak (90% open). Laat u informeren door Knipping: 13, 14, 15 en 16 januari in 't Loo. BURGERLIJKE STAND HEILOO Geboren: Marjolein, A. C. d.v., Willi- brordus N. J. Nanne en Catharina A. C. M. de Groot; Amanda, F. A. d.v., Dirk N. W. van Kuilenburg en Maria J. A. Kramer; Melanie, d.v., Cornelis F. J. Stuifbergen en Janny H. van Dijk; Maria G. d.v., Johannes C. M. Mans- hande en Loes Sinnige; Bryan, z.v., Franciscus P. W. Smeets en Dorien A. Kensen; Bart, z.v., Johannes H. Zand bergen en Maria J. Disseldorp. Ondertrouwd: Menno Meijer en Maria G. Heijne; Jouke Douma en Annemie- ke Lamar; Petrus M. Groefsema en Jo- sina A. Boekestein. Getrouwd: Timothy G. Hudson en Cor nelia S. Gamier; Marcellinus H. Stam en Anna E. M. Sprenkeling. Overleden: Albertus Zoon; Agatha Bu- ers J., w.v. Klünnen; Johanna G. Crispijn, w.v. Schalkwijk; Johannes Blokker; Nicolaas C. Bakker. INRfiSi HEEFT U EEN SLAAPPLAATS OVER Ook dit jaar tijdens het bloemencorso zullen Heiloo en omgeving weer over stroomd worden met bussen met toe risten, die al het moois, dat Heiloo en zijn omgeving te bieden hebben, willen bekijken. Na een dag genieten van zee, zon en bloemenpracht, wil men graag 's avonds een goed bed ter beschikking hebben. Door de vele aanvragen, die bij de V.V.V. van Heiloo binnenkomen, is er een tekort aan slaapplaatsen ont staan. Via deze oproep wil de V.V.V. deze slaapplaatsen vragen. Wanneer u over een leuke slaapkamer beschikt, die niet gebruikt wordt, met daarin een goed bed, een kast en een wasgelegenheid, en u kunt zorgen voor een goed ontbijt, neem dan kontakt op met mevrouw Rozing, tel. 335588 of mevr. de Moor, tel. 333719. Het gaat hier om de data 21, 22 en 23 april. Dus in totaal 3 nachten. Gemeente Heiloo In samenwerking met de uitgever van de Uitkijkpost zal in het voorjaar 1988 een nieuwe editie van de gemeentegids verschijnen. Deze zal gratis huis-aan-huis in Heiloo worden verspreid. De gemeentegids 1988-1989 bevat ondermeer gegevens over onderwijs, sport, gezondheidszorg en het verenigingsleven. Wij verzoeken alle verenigingen c.q. organisaties in Heiloo hun gegevens te verstrekken aan de afdeling Algemene Zaken, Raadhuisweg 4, 1851 JA Heiloo, tel. 313145. Het gemeentebestuur. Drukkerij Uitkijkpost B.V. Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 AB Heiloo Telefoon 072-330175 Makelaar Taxateur o.g. Postbus 95.1850 AB Heiloo.Tel.072-331895 ASSURANTIËN Kantoor: Zeeweg 20,1852 CR Heiloo TAXATIES Op donderdagavond, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis, vergaderen de leden van de raadscommissie financiën ter voorbereiding op de eerstvolgende raadsvergadering. Tijdens deze openba re bijeenkomst zal onder andere gespro ken worden over de verkoop van grond. Het gaat daarbij om de grond waar de voormalige kleuterschool De Kreek ge vestigd was en waar nu de aannemer voor de aanleg van de kabeltelevisie tij delijk gehuisvest is. Over deze grond- verkoop, gekoppeld aan de bouw van enkele appartementen in het Station scentrum, is ook dinsdagavond reeds gesproken in de commissie ruimtelijke ordening. Op de foto een overzicht va naf Cafetaria Dekker op de hoek Stationsweg-Heerenweg. In het verleng de van het zebrapad is nog een klein stukje van het oude schoolgebouwtje zichtbaar. 4 Bij de behandeling van de ingekomen stukken werd vorige week in de januari vergadering van de gemeenteraad in Heiloo opnieuw gesproken over de bouw van 15 aanleunwoningen bij ver zorgingshuis De Loet in Plan Oost. De plannen en wensen voor de bouw zijn al een aantal jaren bekend. Het ontbreken van contingent (het aantal door het rijk dat wil zeggen als woningen met aan vaardbare huren door steun van de overheid. De raadsfracties hebben met die oplos sing geen enkel probleem. Wel vinden zij het een bezwaar dat er geen duidelij ke toezegging wordt gedaan wanneer de gemeente contingent vrij zal maken voor de bouw van de woningen. Mo- gesubsidietTrde woningen, dicifTeèft^* ffltnteel wordt alle beschikbare contin- paald jaar in Heiloo gebouwd mogen gent gebruikt in Ypestein. worden) is de reden, dat De Loet nog steeds wacht. De Stichting Woningcomplex voor Be jaarden te Heiloo schreef de raad over de bouw van de aanleunwoningen en vroeg of de gemeente de stichting wil betrekken in contacten met eventuele beleggers voor de woningen. In het door het college voorgestelde antwoord op de brief werd gewezen op de moeilijkheid om. een belegger te vinden voor een zo klein bouwplan. De enige mogelijkheid is voor het college het bouwen van de aanleunwoningen in de woningwetsfeer, De raad vroeg van het college toch een uitspraak. PvdA suggereerde om in 1989 of 1990 contingent vrij te maken, Heiloo 2000 voelde, aansluitend, veel voor 1990. Dit laatste jaar noemde we thouder Dekker (VVD) als voorbeeld in zijn beantwoording, hetgeen direct steun kreeg van fractiegenoot Post. De heer Pieters stelde voor om niet op de avond van de raadsvergadering de zaak te forceren, maar er in de diverse com missies nog op terug te komen. Dit voorstel werd door de overige partijen en het college overgenomen. SPITSUURTREINEN ZAANSTREEK - AMSTERDAM BIJLMER V.V. NS laat met ingang van maandag 18 ja nuari tijdens de spitsuren op maandag tot en met vrijdag stoptreinen van en naar de Zaanstreek (Alkmaar/Uitgeest) doorrijden tot, respectievelijk vertrek ken van het NS-station Amsterdam Bijl mer. Deze treinen hebben nu nog hun eind- en vertrekpunt op Amsterdam CS. Oorzaak van het inleggen van deze trei nen (door de intensieve treindienst op de krappe infrastructuur rond Amster dam geen simpele aangelegenheid) is de sterk toegenomen werkgelegenheid in Amsterdam-Zuidoost. Veel werknemers daar zijn woonachtig ten noorden van het Noordzeekanaal. Werknemers van bedrijven in Amsterdam-Zuidoost wor den via een geautomatiseerd reisinfor matiesysteem van de dienstregelingwij ziging en de daardoor ontstande reismo gelijkheden op de hoogte gebracht, 's Ochtends rijdt de trein die om 6.55 uur uit Heiloo vertrekt tot het Bijlmer station, om 7.37 uur vertrekt uit Uit geest een doorgaande lijn naar de Bijl mer. In de middagspits vertrekken om 16.37 en 17.08 uur treinen uit Amsterdam-Bijlmer, die doorrijden tot Uitgeest. VOLKSUNIVERSITEIT ALKMAAR EN OMSTREKEN In Heiloo is de Volksuniversiteit geen onbekende. In het gebouw van het Cor nelis Drebbel College, De Biender 2, worden regelmatig cursussen gegeven. Honderden cursisten uit Heiloo, Alk maar en omgeving volgen hier van sep tember tot de paasvakantie (13 april) de lessen. Nieuwe activiteiten zijn ondermeer een lezing door de heer J. van 't Hof, direc teur van de Volksmuziekschool in Hei loo, op donderdag 21 januari om 14.00 uur in de Volksmuziekschool. Entree prijs 5,00. Daaropvolgend de uitvoe ring door het orkest Conservatorium Alkmaar op zondag 24 januari, 12.00 uur in De Vest te Alkmaar. Entreeprijs eveneens 5,00. Opdonderdag 11 februari om 13.45 uur wordt een bezoek gebracht aan het Noordhollands Dagblad. Op 22 maart wordt een lezing over Ikonen gehouden. Op 14 april over de zeehondencreche Pieterburen. Op 3 mei een bezoek aan de Hortus Bulborum te Limmen. Begin juni een excursie naar Pieterburen. Betreffende bovengenoemde activitei ten kunt u tussen 17.00 en 19.00 uur bel len: tel. 336238 of 337993. VOORLICHTINGSAVOND VOOR (JONGE) AGRARIËRS OVER BEDRIJFSOVERNAME Op donderdagavond 14 februari organi seert de Rabobank Heiloo een voorlich tingsavond voor (jonge) agrariërs die op termijn geconfronteerd worden met een bedrijfsovername. Een bedrijfsoverna me in deze sektor duurt in de regel een aantal jaren en vergt een zorgvuldige voorbereiding. Vaak is er in eerste aan leg sprake van een maatschap tussen va der en zoon en vindt een aantal jaren er na meestal de volledige overdracht van het bedrijf plaats. Mocht ook u deze voorlichtingsavond willen bijwonen, dan verzoekt de Rabo bank u om dit zo spoedig mogelijk aan haar bekend te maken door even te bel len (072-335344 tst. 28 of 29) of te schrijven aan postbus 21, 1850 AA Hei loo, doch uiterlijk op 15 januari. De Rabobank zal u daarna zo spoedig mo gelijk nader informeren over plaats en tijdstip waar u op 4 februari wordt verwacht. Het komende weekend staan er bij jon gerencentrum Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg 12 twee activiteiten op het programma. Vrijdagavond wordt allereerst de film 'Police Academy IV' vertoond voor de liefhebbers van het komische genre. Zaterdagavond komt een 'oude bekende' weer naar het Bru- nogebouw: de formatie Tröckener Kecks zal dan het publiek weer meesle pen met de zo typische swingende mu- ziek met even typische Amsterdamse teksten. Over de film 'Police Academy IV' kun nen we kort zijn: de kenners weten wat ze bij films over de verwikkelingen van Amerikaanse politieagenten in oplei ding kunnen verwachten. In nummer IV draait het om een project van de com mandant, die een soort van burger wacht op poten wil zetten als kroon op zijn eigen loopbaan. Zijn goedbedoelde plan wordt door een muitende luitenant gesaboteerd. Dat dit tot dwaze en vaak amusante situaties kan leiden, laat zich raden. 'Police Academy IV' wordt om 21.00 uur precies gestart. De Buk gaat om 20.30 uur open. De entree voor het café, dat ook nu normaal de hele avond open is, is natuurlijk gratis. Bezoekers voor de film betalen als zij lid zijn van Buk Buk of in het bezit zijn van een cjp vier gulden; anderen betalen vijf gulden. Tröckener Kecks De formatie Tröckener Kecks bestaat al sinds 1980: de nadagen van de punk. In de beginjaren was deze muziekstroming ook voor de Kecks het uitgangspunt, met dien verstande dat de teksten allen in het Nederlands gezongen werden. In de loop van zeven jaar heeft de groep uit Amsterdam zich ontwikkeld tot een uitstekende rockformatie. De muziek is volwassener en voor een breder publiek geschikt geworden. Onverbiddelijk zijn de teksten nog alle in het Hollands (al zou Amsterdams nog beter zijn). Tröckener Kecks beperkte zich in de achterliggende jaren niet tot optreden alleen. Er verschenen vier elpees en meer dan tien singles. De laatste elpee, '1 op 1 miljoen', lijkt de band eindelijk te brengen waar het viertal recht op heeft: grotere bekendheid onder een breder publiek. Ook de omroepen heb ben de afgelopen maanden veelvuldig nummers van de elpee gedraaid. Het optreden van Tröckener Kecks bij Buk Buk begint zaterdag 16 januari om 22.00 uur. De zaal gaat rond 21.30 uur open. De entree is voor leden en cjp-ers zes en voor anderen acht gulden. EEN PLAATSELIJK EMANCIPATIEBELEID De VVD-fractic heeft bij monde van mevrouw J. Cahn-Vogel haar visie ge geven op de Aktiepunten, welke in het kader van het emancipatiebeleid voor vrouwen in Heiloo voor 1988 zijn op gesteld. De VVD verstaat onder emancipatie het recht op gelijke behandeling, gelijke rechten, maar ook gelijke plichten en het dragen van gelijke verantwoorde lijkheid. Volgens ons, liberalen moet de wens om te emanciperen door niemand en zeker niet door de overheid worden opgelegd, maar uit de vrouwen en ook uit de man nen zélf komen. De rol van de overheid moet zich beperken tot een voorwaar den scheppend beleid en erop toezien, dat vrouwenemancipatie niet wordt be lemmerd. In Heiloo is het zowel voor vrouwen als mannen zeer wel mogelijk te emancipe ren zonder dat daar een professionele emancipatiewerkster of -commissie aan te pas hoeft te komen, temeer nu de vrouwelijke wethouder in het college is aangewezen als meldpunt bij klachten. Nemen vrouwen deel aan het arbeids proces voordat hun kinderen naar school gaan, dan moet er kinderopvang komen. Deze te organiseren ligt groten deels op de weg van het particulier initi atief en zal door de werkende ouders zelf bekostigd moeten worden. De ho gere overheid zal hiervoor o.i. door be lastingaftrek de financiële mogelijkhe den moeten scheppen. Daar in onze op tiek opvoeding van kinderen allereerst een verantwoordelijkheid van de ouders is, is het niet aan de gemeente te bepalen welke soorten van kinderopvang dienen te worden gestimuleerd. De taak van de gemeente is uitsluitend de inventarisatie van de behoefte aan en de mogelijkhe den voor kinderopvang. Bij het Aktiepunt om bij vervulling van vakatures bij gemeente Heiloo in ach terstandssituaties bij gelijke geschikt heid de voorkeur te geven aan het be noemen van een vrouw en het werken in deeltijd te bevorderen, wenst de VVD- fractie het voorbehoud te maken, dat de aard van de funktie hierdoor niet mag worden aangetast en dat geen funkties voor dit doel worden gecreëerd, maar de juiste persoon voor het juiste werk wordt gekozen! De Aktiepunten 1988 zijn aanvaard. De weerklank op de aanzet tot het emanci patiebeleid moet uit de vrouwen zélf komen! (Schriftelijke reacties op deze VVD- rubriek zenden aan: Redactie "Stem van de VVD", Vreden- oord 6, 1852 WB Heiloo) VERSTERK DEZE STEM EN WORD LID VAN DE VVD-HEILOO! OPRUIMING!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 1