limmen JitaUWCt- r WINKELMEISJE Bakkerij Bakker TEFAL FRÊTEU5E nu bij Expert slechts fS7; Eqwipe Coiffures Goedkoop maar dan weI bij de Expert Vakiaak SLAGERIJ W. KROM „MARGARETHA" MARIAN ROOS 500 gram Magere Varkenslappen8.50 Parasolkorting0.75 Nu slechts 7.75 ELECTRONICA DE GRAAF Diensten in Limmen katholiek vrouwengilde Schoonheidssalon Gevraagd: r.Dï iiunir:"R| R| Rt-\ ,n [BROTHER SONY Veleteksl ELECT ROLIIX EXPERT. JUIST NU EEN BETERE KEUS! ook na de hoop graag tot uw dienst CREDA Adverteren doe je niet zomaar Kies voor de UW KERASTASE-KAPPER KAPSALON Behandeling volgens afspraak. Telefoon (022,05) 1951 Nauwelaantje 1A, Limmen KAPSALON SCHOONHEIDSSALON GEDIPL. VISAGISTE UITKIJKPOST 2 MAART 1988 iiTi'rimi-y-l.'-i INFORMATIE OVER DIETEN De Stichting Welzijn Ouderen Limmen organiseert op dinsdag 15 maart, vanaf 14.30 uur een informatiemiddag over diëten. De informatie wordt verstrekt door mevrouw Palstra, consulente bij de kruisvereniging. De middag wordt gehouden in het Parochiehuis en de toe gang is gratis. U bent van harte welkom. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 81-4, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tus sen 18.00-8.00 uur via tel. 072-126482. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.30 uur ('s middags na 15.00 uur alleen voor het afhalen van paspoorten en rijbewijzen). Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden, behoudens anderslui dende telefonische afspraken. De wethouders kunt u spreken iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur in het gemeentehuis. De burgemeester slechts na telefonische afspraak (tel. 1456). De afdeling sociale zaken is geopend op maandag- en donderdagochtend van 9.00-12.30 uur en voorts na telefonische afspraak (tel. 3109). Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen Dierenarts Wolters, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spreekuur van 13.00-14.00 uur. Dierenarts Van Lohuizen, Dotterbloem 7, Castricum is bereikbaar via tel. 02518-55910. Zaterdag spreekuur van 12.00-13.00 uur (kleine huisdieren). Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). J.O.C. CONQUISTA Vorige week was er een druk bezocht weekend in Conquista. Vooral de kin deractiviteiten op zaterdagmorgen trok ken de aandacht. Aanstaande zaterdag zijn er vanaf 10.30 tot 12.00 uur allerlei handvaardigheden te doen, leeftijd 4 tot en met 7 jaar. Entree is 1,00. Komend weekend wordt de film 'Flash Dance' vertoond. Deze film gaat over een achttienjarig meisje dat wil worden toegelaten tot de academie. De film staat bol van swingende muziek van Ire ne Caral (één van de Fame-sterren) en een gezonde dosis romantiek. Aanvang vrijdag 21.15 uur, entree 5,00, ie dereen is welkom. Aanvang zaterdag 20.15 uur, entree 2,50, speciaal voor de tieners (12-16 jaar). Zondagmiddag is Conquista geopend vanaf 15.00 tot 19.00 uur. Op maanda gavond is er de inloop vanaf 19.00 tot 21.00 uur. INGEZONDEN Handen af van Limmer kermis! Ze kunnen het blijkbaar niet laten! Al jaren is een klein groepje mensen, dat helaas qua functie nogal wat in Limmen in de melk te brokkelen heeft, stelselma tig bezig om de Limmer kermis zoetjes aan de nek om te draaien. De straatker- mis is verdwenen, de kinderkermis is van maandag naar vrijdag verplaatst en nu heeft men dan het grandioze voorne men om het eerste deuntje alvast maar af te schaffen. Hoe de Limmers zelf daar over denken zal de heren een worst zijn! Om de schijn van democratische besluitvorming op te houden is er na tuurlijk overleg geweest, maar dan wel zonder de mensen waar het in feite om gaat, namelijk de Limmer bevolking! Wat nog het meeste prikt is de argumen tatie om het eerste deuntje af te schaf fen. Het persbericht suggereert, dat er op maandag tijdens de kermis in Lim men een stelletje vandalen rondloopt en dat er ik weet niet wat gebeurd. Dat er mensen zijn, die een hekel aan kermis hebben is tot daar aan toe, maar dat men er niet voor schroomt om een vals beeld te scheppen, is laf en gemeen! Want wat stond er vorig jaar in de pers: 'De Limmer kermis is rustig verlopen!' Ik durf te beweren, dat de politie met de kermis een makkie heeft! Er is dus in feite geen enkele aanleiding of reden om een jarenlange traditie als het eerste deuntje af te schaffen. Tiou- wens, iedereen met een beetje gezond verstand zal begrijpen, dat beginnen om 16.00 uur juist averechts zal werken. Of zou dat juist de bedoeling zijn? Dat zou natuurlijk een prachtige stok worden om te slaan en meteen de hele ker- mismaandag maar af te schaffen! Want dat dat uiteindelijk de bedoeling is staat als een paal boven water! Zelfs als een bepaalde horeca ondernemer in Limmen, om wat voor reden dan ook, geen zin heeft om een eerste deuntje te geven, is dat nog geen reden om ook anderen dit recht te ont zeggen! Of de horecabedrijven op Ka pel, die welliswaar onder Heiloo vallen, maar sociaal gezien zeer sterk aan Lim men zijn gebonden, bij het overleg be trokken zijn geweest, meen ik te moeten betwijfelen, gezien de vrij slappe hou ding van de horeca tijdens dit overleg. In tegenstelling tot Otto Bruschke ben ik van mening, dat de kermis moet blij ven zoals hij is. Niks geen beperkende maatregelen en zeker geen entreebewij zen! Laten we er in godsnaam geen soort besloten club van maken. De hele kermissfeer zal dan verloren gaan. Laat de horeca vrij om een eerste deuntje te geven! De man, waar alles van afhangt, is de burgemeester. Als hoofd van de politie beslist hij uiteindelijk over zaken aan gaande openbare orde. Op dit terrein zou hij zelfs de mening van een raadsmeerderheid naast zich neer kun nen leggen. In ieder geval mag van hem een consequente houding worden ver wacht in verband met het feit, dat hij ook hoofd van de politie is in Akersloot, waar geen sprake is van af schaffen van het eerste deuntje! Zouden Akersloters beter zijn dan Limmers? Op 10 maart schijnt de kermis in een openbare raadsvergadering aan de orde te worden gesteld. Slechts een massale opkomst van iedereen, die de kermis niet wil missen, is de laatste kans, om het eerste deuntje te behouden! Alle maal dus op 10 maart naar Vredenburg! Wij zullen er zijn! K. Dekker, Hogeweg 96 m De jeugd van Limmen is verzekerd van de steun van het Agrarisch Cen trum Nuijens voor de komende seizoenen. Werkelijk schitterende tenues met bijbehorende tassen zijn beschikbaar gesteld. Het jeugdbestuur is verheugd over de gulheid van de nieuwe sponsor. POLITIEBERICHTEN Aanrijdingen Op zaterdag 20 februari vond er een aanrijding plaats op de Rijksweg te Limmen tussen drie personenauto's. Twee personenauto's moesten op de Rijksweg wachten voor andere verkeer. De derde bestuurder van de persone nauto zag dit te laat waardoor een aan rijding ontstond. Gelukkig was er alleen materiële schade. Op de A-9 (gedeelte in de gemeente Limmen) ontstond in de nacht van 23 februari een aanrijding tussen twee per sonenwagens. De juiste toedracht van de aanrijding is nog niet bekend daar de bestuurders niet wisten hoe de aanrij ding was ontstaan. Beide wagens zijn afgevoerd. Op 24 februari was er eveneens een on geval tussen twee motorrijtuigen. De twee motorrijtuigen reden in tegenover gestelde richting over de Uitgeesterweg. Toen ze elkaar wilden passeerden raakte één van de twee van de weg en belandde vervolgens in de sloot. Inbraken Afgelopen week is er ingebroken in een woning aan de Achterweg. Er werd niets vermist. Eveneens werd er afgelopen week ge tracht in te breken in een bedrijfspand aan de Rijksweg. Het is gelukkig bij een poging gebleven. Vernieling Zondag 28 februari werd door een in woner van Limmen een totaal vernielde fiets aangetroffen op het fietspad langs de Rijksweg. Het is nog niet bekend wie dit gedaan heeft. Wanneer iemand iets gezien heeft dan horen wij dat graag. Gevonden voorwerpen Zwarte etuitje met drie sleutels; vijf sleutels aan ring; zwarte knipportemon- nee met kleingeld. Openingstijden politiebureau Limmen; maandagmorgen van 9.00-12.00 uur; en donderdagmiddag van 14.00-17.00 uur. SCHAKEN IN LIMMEN Niet in Limmen maar in het gezellige souterrain van Hotel Spaander te Vo- lendam leed Vredeburgs reserve-achttal de verwachte stevige nederlaag tegen de nog ongeslagen palingschakers: 6/2-I'A. K. Aafjes redde aan het achtste bord, zo^ls al vaker, de Limmer eer en de remise aan het eerste bord was voor M. Limmen. Wèl in Limmen werd de voorlopige uitslag van Vredeburg I tegen V.V.V. IV een dag later 2-0, dankzij winst aan zowel het eerste (O. van Buuren) als zesde bord (J. Limmen) winst voor A. Holtes en R. v.d. Storm kan moeilijk uitblijven terwijl J. Admi raal, T. Morcus en R. Bollweg goed lij ken voor wat halve punten. Een Lim mer jeugdtiental won in Koedijk zonder puntverlies. In de volledig aangetreden B-groep van de onderlinge competitie zorgde nieuw komer M. v.d. Himst voor een klapper door koploper C. Luttikhuizen te slaan. Overige uitslagen: A: P. Hes-P. v.d. Heijdt 1-0; C. Limmen-M. Limmen 0-1; P. Vlaar-H. de Goede rem.; P. Natte-P. de Waardt 1-0. B: M. Briefjes-R. Hooijboer 1-0; K. Aafjes-O. Sauer 1-0; M. Zuurbier-R. Rommel 0-1; C. Visser-J. Kaandorp 1-0; H. Levering-R. v.d. Storm jr. rem.; A. Duikersloot-R. Denekamp 1-0; M. Custers-B. v.d. Heijdt 0-1; D. Kerkhof- A. Hooijboer 0-1; K. Könst-P. Zwart 0-1; P. Vessies-N. Admiraal 0-1; J. Tebbens-C. Aafjes 1-0. C: R. Velseboer-O. Kaandorp 1-0; T. Könst-R. Bakkum 0-1; T. Jonker-S. v.d. Wissel 0-1; J. Bruin-M. Philipoom 0-1; R. Bakkum-J. O. v.d. Vegte 1-0; S. Dullemans-R. Valkering 0-1; M. Limmen-J. Jonker 0-1; D. de Wit-J. v.d. Vegte 0-1; R. Valkering-S. v.d. Wissel rem.; O. Kaandorp-M. Limmen 0-1; S. Dullemans-T. Könst 0-1; M. Philipoom-T. Jonker 0-1; R. Velseboer- R. Bakkum 0-1; J. Bruin-J. W. v.d. Vegte rem.; T. Jonker-J. Jonker 0-1. In deze C-groep leiÜt J. Jonker met 11 uit 11. COMPETITIEPROGRAMMA IN SPORTHAL D'ENTERIJ Zaalvoetbal knvb Vrijdag 4 maart: White Stones-AV Jan III 18.45 Limmen-NOC'75 19.25 MCA-Bupro Hout 20.15 MCA-LSVV Hink Sport 21.05 Koot United-Jong Holland 21.55 Maandag 7 maart: Limmen-van Eijk 18.45 Dekker Sport-HZV/Viersprong 19.25 Korreman Boys-Kolp.Boys 20.05 CZVV Kras-Jong Holland 20.55 MCA-Puinhoop United 21.35 Limmen-Sprenkeling 22.15 Bedrijfsvoetbal Uitslagen zaterdag 27 februari Nidrac-Zomerdijk 1-8 Beentjes-Bleeker Boys 5-4 Erkamp-'t Achterom 5-0 Sunset-Motaal 4-3 Programma zaterdag 5 maart: Joh. Jansen-Sunset 19.00 Nidrac-Motaal 19.50 GP Groot-Bleeker Boys 20.40 Driessen-Erkamp 21.30 Basketbal Zaterdag 5 maart Dunking Limmen-Hillegom j.ms. 14.00 Dunking Limmen-ESTS/Ak.a.msl5.15 Dunking Limmen-TYBB ds. 16.15 Dunking Limmen-Alkm.G. ds. 17.30 Volleybal Dinsdag 8 maart: Oranje Wit-EMM hr. 20.00 Oranje Wit-Katapult hr. 20.00 Oranje Wit-VVA hr. 21.15 Oranje Wit-Rood Wit ds. 21.15 Handbal Zondag 6 maart van 11.30-18.00 uur. Sport overdag Donderdag 3 maart van 13.45-15.15 uur. Sportinstuif 55-plussers Vrijdag 4 maart van 14.00-15.30 uur. BASISSCHOOL CORNELIUS HOUDT OPEN HUIS Zoals u in de krant heeft kunnen lezen kunt u op 10 maart uw kinderen opge ven die het volgend schooljaar 4 jaar worden en dan de basisschool mogen gaan bezoeken. Wij kunnen ons best voorstellen dat die keuze voor sommige ouders niet eenvoudig is, omdat zij te weinig van de school weten. Het team van de Basisschool Cornelius stelt u in de gelegenheid om over de school wat meer informatie te verkrij gen op een open dag. Op dinsdag 8 maart tussen 9.00 - 11.00 uur 's mor gens en 13.45 - 15.15 uur 's middags houdt de school open huis. Een ieder die inlichtingen wil krijgen over de school, of gewoon eens een kijkje wil nemen is die dag welkom. De directeur van de school is die dag be schikbaar om vragen te beantwoorden en u het een en ander in de school te la ten zien. Wij heten daarom iedereen die hiervoor interesse heeft van harte wel kom en hopen hiermee de ouders een beetje te helpen bij het maken van een goede schoolkeuze. COLLECTE VOOR HET NATIONAAL REUMAFONDS Het leven nu kenmerkt zich door bewe ging en snelheid. Wie goed ter been is, heeft daar soms al moeite mee. Laat staan de 300.000 reumapatïienten die Nederland telt. Want reuma haalt de vaart uit je leven. Het Nationaal Reumafonds zet zich vol energie in om die vaart er weer in te brengen. Het maakt de omgeving leef baar, past ontspanning en vakantie aan en stimuleert het contact met lotgeno ten. Het Reumafonds is tevens de grote motor achter het zoeken naar de oor zaak van reuma. U kunt die motor voorzien van brandstof. Geef daarom in de week van 7 tot en met 13 maart per collecte bus, giro (324) of bank (707070848). KINDERPLAYBACKSHOW Zoals al eerder werd aangekondigd vindt op zaterdag 19 maart de finale plaats van de Kinderplaybackshow in het parochiehuis te Limmen. Maandag 7 maart begint de kaartverkoop. De kaarten a 5,00 zijn uitsluitend ver krijgbaar bij mevrouw A. Dekker- Bruin, Middenweg 20 Limmen, tel. 2723. U kunt niet telefonisch bestellen, doch alleen de kaarten tegen contante beta ling op het genoemde adres afhalen. Wel verdient het aanbeveling om vooraf even te bellen om te voorkomen dat er niemand thuis is als u om kaarten komt. Gezien de te verwachten belangstelling worden er per persoon niet meer dan zes kaarten verkocht. De Kinderplaybackshow begint om 19.30 uur. Zaal open om 18.30 uur. C.D.A. WIL PAROCHIEHUIS BEHOUDEN De fractievoorzitter van de C.D.A.- fractie van de gemeenteraad, de heer Huub Kramer, is van mening dat het parochiehuis St. Maarten moet blijven. Zijn fractiegenoten de heren Frank Wester en Kees Pepping delen zijn me ning. Zij hopen hun wethouder in het college, de heer Jan Rijs, ook te overtui gen van het feit dat het winkelcentrum plan op de plaats van het parochiehuis een te duur plan is en derhalve een te duur nieuw verenigingsgebouw gaat opleveren. Voor de Stichting tot Behoud van het Parochiehuis is dit een goed bericht. Niet zo zeer dat het plan te duur wordt, maar meer omdat het parochiehuis bui ten schot blijft, in ieder geval bij de C.D.A.-fractie. De voorlieden van de Stichting tot Behoud van het Parochie huis, de heren Dik Denekamp, Otto Bruschke en Peter Könst zullen er alles aan doen om ook de drie andere partij en in de gemeenteraad tot het inzicht te brengen dat het parochiehuis moet blij ven indien ze die mening al niet zijn toegedaan. Het parochiehuis St. Maarten functio neert als een dorpshuis, alle grote evene menten vinden er plaats en alle grote verenigingen vinden er onderdak. Het speciale karakter van het gebouw, de ligging en de condities, maken dat het parochiehuis niet gemist kan worden in het dorpsleven van Limmen. Sterker nog, met het gebouw is meer te doen dan thans al het geval is. Wel zou een modernisering van het interieur en met name de ontvangsthal, de garderobe en het sanitair op zijn plaats zijn. Maar het gebouw zelf is van een kwaliteit die te genwoordig niet meer gemaakt kan worden omdat het veel te duur zou worden. Wie het streven van de Stichting tot Be houd van het Parochiehuis een warm hart toedraagt, kan hier blijk van geven door 11,11 te storten op bankreke ningnummer 33.64.11.111 bij de Rabo bank te Limmen ten name van de Stich ting tot Behoud van het Parochiehuis. VEELZIJDIG MUZIEK PROGRAMMA IN VREDEBURG In het cultureel centrum Vredeburg, Dusseldorperweg 68, kunt u op 18 maart, aanvang 20.15 uur, genieten van het programma .Toetsen' door Peter Rijs en Rob van der Sande op keybords en piano. Verder werken mee Ciska Ruitenberg (zang) en Jan de Goede (percussie). 'Toetsen' is niet zomaar een concert, maar meer een ontspannen muzikaal programma voor de muziekliefhebber. Peter Rijs en Rob van der Sande maken daarbij o.a. gebruik van de bijna onbe perkte mogelijkheden van de synthesi zer. Op deze instrumenten is het moge lijk om je in de meest uiteenlopende stij len te profileren. Zo zullen liefhebbers van licht klassiek, maar ook van jazz- en popmuziek aan hun trekken komen. Het wordt een programma waarbij de veelzijdigheid en creativiteit van de mu sici centraal staat. Het aandeel van de zangeres Ciska Rui tenberg loopt als eeritode draad door het programma met een duidelijke kni poog naar jazz en popmuziek. Bepaalde songs en instrumentale stukken worden ritmisch begeleid door percussionist Jan de Goede. Hij maakt gebruik van de meest uiteenlopende ritmische instru menten, waardoor het programma een bijzonder accent krijgt. Het dekoront- werp is in handen van Ingeborg van Bleisem en Petra Zijlstra. Komt luisteren en genieten en toetst u aan de klankenwereld van Grieg, De bussy, Cick Corea, Elton John, Stevie Wonder en vele anderen. Het hele pro gramma is gemaakt op uitnodiging van de stichting culturele raad Limmen. En tree 7,50 (incl. Koffie), C.J.P.,/65 5,00. Voor reservering van kaarten kunt u bellen 02205-1456 (gemeentehuis Limmen). SQUASHVERENIGING DE VOETEL Het damesteam van De Voetel is kampi oen van de 3de Divisie. Met de laatste tweethuiswedstrijden kon het niet fout meer gaan tegen ASRC werd de volle winst gehaald en dat was ook het geval tegen Alkmaar 2. Uit handen van hun competitieleider Dennis Boontje ontvin gen zij de kampioensbloemen. Het herenteam sloot de competitie af met een gelijkspel en een 4-0 overwin ning tegen Quelderduijn. Zij eindigden daardoor in de middenmoot van hun poule. v De clubkampioenschappen worden op zondag 20 maart verspeeld in verschil lende categoriën. KATHOLIEK VROUWENGILDE Mevr. Gemma Lucassen-Zwaard kwam op 24 februari een lezing houden over Egypte. Voor de pauze vertelde ze eerst over het ontstaan van de vaste verblijf plaatsen van de mensen, met name die bij de Nijl. Later ook hun gebruik en aan de hand van de graven (de masta- baas en de pyramides) met hun schatten aan gegevens over cultuur, hoofdzake lijk over de vooraanstaanden in dit land. De dia-serie die hierna werd vertoond (enorme zuilen, sphinx, godenbeelden en de inscripties erop) gaven je het ge voel zelf maar erg klein te zijn, ze heb ben daar vroeger veel werk verzet en het blijft nu nog boeien. BADMINTON-INSTUIF IN D'ENTERIJ Zondag 13 maart is er weer eens een open activiteit in de sporthal van Lim men, d'Enterij: Die dag kan een ieder die dat wil tussen 's ochtends 11.30 en 's middags 15.30 uur nader kennismaken met de badminton-sport. De organisatie is in handen van Badmintonvereniging d'Enterij. Om niet te vergeten: sportschoenen met zwarte zolen zijn niet toegestaan, eve nals sportschoenen die buiten gedragen worden. Alle deelnemers wordt ver zocht een eigen racket mee te nemen. Voor shuttles zorgt de organisator. De entree is 1,50 per persoon. BINGO-CONCERT DOOR HARMONIE EN DRUMBAND EXCELSIOR Zaterdag 5 maart organiseren Harmonie- en Drumband Excelsior we derom het inmiddels traditionele bingo concert. Op ontspannen wijze wordt u dan in de gelegenheid gesteld kennis te maken met de muzikale mogelijkheden van de muziekvereniging uit Limmen. Het muzikale niveau is, zoals u inmid dels zult weten, zeker de moeite van-het beluisteren waard. De ontspannen ma nier van concertên is gevonden in d^af- wisseling in het programma tussen mu ziek en het spelen van het bingo-spel. Vele prijzen zullen weer door de win naars meegenomen kunnen worden. Het repertoire van de harmonie zal hoofdzakelijk bestaan uit licht muziek waarbij het haast al legendarische werk Moment for Morricone' niet zal ont breken. Afgewisseld met een ronde bin go zal de harmonie zowel als drumband tweemaal voor u optreden. Een avond-vullend programma voor al le mensen uit Limmen en omgeving die naast een gezellige avond graag naar muziek luisteren. Zoals gebuikelijk wordt dit concert gegeven in het Cultu reel Centrum Vredeburg, aan de Dussel dorperweg. Aanvang 20.00 uur. Visweg 29 - Limmon - Tel. 02205-1316 Met o.a. Hayoun speciale behandeling voor de rijpere huid en doeltreffende anti-acné-methode ||HI< j Henny Beenties. gediplomeerd Schoonheidsspecialiste. Visagist», Manicure Henny Beentjes - Bloemenhof 15 1906 XV Limmen - tel. 02205-3272 lid ANBOS Dusseldorperweg 60 - Limmen Telefoon 02205-1336 Uw gulden is bij I EXPERT meer waard VjKU[iUI\jmet teletekst 63 cm platte beeldbuis met rechte hoeken. 39 Voor- keuze-zenders en TELETEKST. Incl. DRAADLOZE AFSTANDSBEDIENING. Prijs bij inruil nu slechts HI-SPEED MAGNETRONOVEN type MF-2200 Mikro-golven en hete lucht voor bruinen, bakken, ontdooien en COMPACT DISC type CDP-35 Nieuw model! Digitaal filter en 4-voudige fout- korrektie. Shuffle-play voor een verrassend, wille keurige afspeel volgorde. Hoofdtelefoonaansl uiting. compact-disc draadloze afst. bed witte uitvoering STOFZUIGER type Z-441 1100 watt. Metaien zuigbuizen. Snoeroprolmechanisme en geinte greerd kompartiment Adviesprijs f 469 Nu bij Expert Prijs- en mulct* ii/iyiiifcn vur'tvhouücn lorenslraat 54. (astmum. let. 02518-51441 /jjimce 115. W or meneer, tel. 075-281538 Dusseldoiper«ce 58. l.imtnen. lel. 02205*1278 WASDROGER type TD-441 Geschikt voor 4 kilo wasgoed. Nu naar keuze uw was strijk- of kastdroog. Expert prijs slechts 4 kilo wasdroger Gevraagd: Vaste Overblijfoppas, 2x in de week, tegen vergoeding. Plaats: Pax Christi- school, Hogeweg, Limmen. Int.: 02205-1711 l mm Ml I Ut# ro* <|Mll r.M. U IV Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Maandagmiddag en zaterdags gesloten. Dampegheestlaan 31 Limmen behandeling volgens afspraak 02205-1928 Gezichtsbehan

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 10