(3 s? Zilveren jubileum voor pastor Harte \/=T PENNENAKTIE KINDER KLEDING KORTING isT 5.95 ckoiïlkuis Üerfeiu II Derde Wereld-groepen presenteren zich in 't Loo Workshop en examens bij de volksmuziekschool Heiloo makkelijke mode NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN 1-19 juni Heiloo afrikaantjes lobelia alyssum begonia's ageratum UITNODIGING OP 4 JUNI! wandkasten 0XCllMM Intertros STAATSLOTEN voor de maand juni verkrijgbaar tot dinsdag 14 juni. Bruna Boekhandel Avis Stationsplein 1 1851 LL Heiloo, tel. 072-332834. 53e JAARGANG NO. 22 - 1 JUNI 1988 De Schrijverij Stationscentrum Zie onze advertentie op pagina 3. Gemeentehuis aan wereldwinkel-koffie? Oud papieracties inütikfo NATUURWANDELINGEN RONDOM HET MAALW ATER Winkelhof 't Loo per kist HOLLAND BLUMEN MARKT) LET OP! eternit bakken sterk in prijs verlaagd! Tuin-Markt Heiloo/Limmen, Hoogeweg 69. Lid Stichting Bontwaarborg Grote collectie nieuwe mantels Reparatie, modernisatie en cleaning Maatwerk op eigen atelier Hertenlaan 8 - Bergen - Tel. 02208-95530 Wagenweg 11 - Haarlem - Tel. 023-312086 bij Houtplein Open Hockey Zaterdag Openingstijden: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur vrijdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten. VORM E JM WONEN 'n Schuifdeurkastenwand exact voor u op maat gemaakt VORM FN W O N F NI Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo. (072-330175 b g g 334531) f\) Redactie-adressen ■l Baafjeslaan 1. 1852 BE Heiloo (072-331081) Rosendaal 89. 1851 RK Heiloo (072-332241) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13 000 exemplaren in Heiloo. Limmen Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 18.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 65 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Vraag onze prijsopgave! Op woensdag 8 juni begint een aantal feestelijkheden i.v.m. met het 25-jarig priesterschap van Pastor Harte. Een feest dat met velen gevierd gaat worden. Als zoon van een groentekweker werd C. Harte als tweede kind, in een gezin van dertien kinderen in Sloten, geboren. Als jongen van 12 jaar begon hij zijn opleiding aan het semenarie, de eerste 6 jaar, klein semenarie (gymnasium) ge volgd door 6 jaar groot semenarie (filo sofie, theologie enz.). Tegenwoordig is het een universitaire opleiding en mag men na het voltooien van de studie drs. voor z'n naam zetten. Na de studie was het in die tijd geen enkel probleem om een plaats" te vinden. Nu kunnen er geen pastores gevonden worden. Wie een studiekop heeft zoekt liever een baan waar veel geld in te verdienen valt en het celibaat staat velen ook niet aan. Pastor Harte begon zijn studie met 144 studenten en werd tenslotte met 17 an deren tot priester gewijd. Als kapelaan „stond" Harte (een pastor „zit") in Oudorp van 1963-1966 en hoewel dat toen nog geen gewoonte was werd hij „gevraagd" naar Slotervaart te komen bij de Pius X kerk, de Amsterdammers noemden dat vaak de Puis-iks kerk. In het begin werd nog de toog gedragen, dit schepte een enorme afstand vertelt Harte „het kwam wel voor dat als je er gens op huisbezoek kwam, alleen voor jou het goede servies op tafel kwam. Nu is dat gelukkig voorbij" aldus Harte. Na Slotervaart kwam Heiloo, nu alweer elf jaar geleden, het was geen groot ver schil. Heiloo liep iets achter, dat was al les. Het werk van een pastor neemt meer tijd in beslag dan een „gewone" werkkring. Het werk vereist veel voor bereiding en organisatie. De eerste jaren werkte Harte samen met Pastor v.d. Berg, toen deze in 1984 plotseling kwam te overlijden was dat een gevoelige klap. Na een periode van veel werk waar Har te alleen voor stond, kwam in 1985 pastor Truus Walstra-Bosma, en samen verdelen zij nu het werk in de parochie en hebben een goede samenwerking. Als ontspanning heeft Pastor Harte het tui nieren, hoe kan het ook anders. Het 25-jarig jubileum gaat niet onopge merkt voorbij. Geen receptie,- wani- daaraan heeft Pastor Harte een reuze hekel. Er komt een fancy-fair, waaraan alle groeperingen mee kunnen doen, de opbrengst is voor „Polio de Wereld uit". Een uitgebreid programma over zicht vindt u in deze krant. Fancy fair Zondag 12 juni van 13.00 tot 16.00 uur wordt op het plein rondom de Willu- brorduskerk een fancy-fair georgani seerd. Het is de wens van Pastor Harte dat het batig saldo van deze Fancy Fair, alsmede het cadeau van de parochianen bestemd worden vor de aktie: „Polio de Wereld uit". Voor dit doel is bij de Nuts-spaarbank te Haarlem een bankre kening geopend: nr. 828.135.967. Het gironummer van de bank is: 5180. Dankzij de geweldige medewerking van de diverse parochiële werkgroepen be looft de fancy fair een schitterend paro- chiefeest te worden, waar jong en oud zich enige uren prima kan vermaken. Er zijn activiteiten voor groot en klein. Te veel om op te noemen. Er is gezorgd dat er diverse versnaperingen te verkrijgen zijn. BOEKEN EN STRIPVERHALEN De Katholieke Bond v. Ouderen vraagt u om boeken en stripverhalen, die u niet meer leest en wel kwijt wilt. Zondag 12 juni is er van 13.00-16.00 uur een fancy fair ter gelegenheid van het 25-jarig priesterjubileum van Pastor Harte. De opbrengst is voor een doel dat de pastor zelf heeft uitgezocht: 'Polio de Wereld uit'. De katholieke bond wil hieraan ook meewerken door boekenverkoop en re kent daarbij op uw hulp. Kijkt u eens of u niet wat boeken over hebt, want zon der boeken beginnen wij niets natuurlijk. U kunt ze brengen vanaf donderdag 2 juni t/m vrijdag 10 juni, behalve op za terdag, in het Trefpunt (Ouderensoos) en bij de heer B. Dekker, Ewisweg 108. U kunt ook bellen, tel. 333248. Dan worden de boeken opgehaald. 30% Woensdag 8 juni In de Willibrorduskerk H. Mis met de zieken, aanvang 10.30 uur, Pastor Walstra zal tijdens de H. Mis een toespraak houden. Na afloop gezamen lijk ontbijt. Vervolgens wordt de dag doorgebracht met familie en genodigd den van de jubilaris. Zaterdag 11 juni Een viering in de Moeder GodsKerk met MoGoJoKo en die Schaeckelsinghers gezamenlijk. Aanvang 19.00 uur. Na de viering houdt de voorzitter van het pa rochiebestuur de heer van Dijk, een toespraak, waarna men Pastor Harte kan feliciteren en een kopje koffie drinken. Zondag 12 juni Hoogmis in <ie Wifhbrordtrekerk met het dameskoor en beide herenkoren, aanvang 9.00 uur. Een viering in de Moeder Godskerk met het kinderkoor Abel en het kinderkoor van de Willibrorduskerk, aanvang 11.00 uur. In de raadsvergadering van donderda gavond zal beslist worden of er op de kantoren van de gemeente Heiloo 'zui vere' koffie zal worden geschonken. Koffie dus van kleine boeren, die een behoorlijke prijs voor hun produkt ont vangen Ook afkomstig van grote plan tages, waar de arbeiders een menswaar dig loon ontvangen. Vorig jaar november is deze koffie bij wijze van proef in het gemeentehuis ge schonken en over de smaak heeft nie mand geklaagd. Bij een smaaktest in de kantine van de Tweede Kamer kwam deze koffie als beste uit de bus. Het bin nenhof drinkt nu ook 'zuivere' koffie. De 50 vrijwilligsters en vrijwilligers van de Wereldwinkel zien met spanning de komende raadsvergadering tegemoet. Het is namelijk nog niet helemaal zeker hoe de beslissing uitvalt. In de vergade ringen van de commissies Sociale Zaken en Financiën, waarin dit onderwerp ter sprake kwam, stemde de vertegenwoor diger van de V.V.D. tegen, die van C.D.A., P.v.d.A en Links Heiloo vóór. Heiloo 2000 stemde verdeeld: de heer Zandbergen was in de commissie sociale zaken vóór, de heer Ten Hoope in de bijeenkomst van de commissie finan ciën tegen. De wereldwinkeliers zullen erg blij zijn, wanneer na 4 jaar pogingen in deze rich ting, de gemeente hun mensvriendelijke koffie gaat drinken. Het is namelijk de allerbeste manier van ontwikkelingssa menwerking: mensen uit de Derde We reld helpen met behoud van hun zelfrespect! Op zaterdag 4 juni wordt in Winkelhof 't Loo een informatiemarkt gehouden. Verschillende plaatselijke, regionale en landelijke groepen die zich inzetten voor betere levensomsandigheden in de Dertfe Wereld zullen die dag acte de pré- sènce geven. Naast landelijk bekende organisaties als ééééémé— Donderdag 2 juni De Duif, Mariënstein 180. Tijdens schooluren. Vrijdag 3 juni W.J. Hofdijkschool, Mariënstein 178. Tussen 8.15-14.00 uur. Zaterdag 4 juni Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op het parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. Handbalvereniging De Foresters, par keerplaats De Egelshoek, Laan van Muijs. Tussen 8.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331724. Sint Benedictusschool, J.P. Hasebroe- kweg 21. Tussen 9.00-12.00 uur. Ook dagelijks onder schooltijden kan oud papier gebracht worden. Ook lompen. Victoriegroep Scouting Heiloo, huis- aan-huis actie plan Zuid. Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.30 uur, ook bij slecht weer. Halen op verzoek: 332942. Maandag 6 juni Rehobothschool, Holleweg 98. Tussen 11.00 en de volgende ochtend 7.30 uur. Maandag t/m vrijdag (school- werkdagen) Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: 332336. Volksmuziekschool, Het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 uur en 14.00-20.00 uur. WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Freinetschool, Het Malevoort 9. Bren- gentijdens de schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op ver zoek: 332942. Clemens Willibrordschool, container naast de Grosmark t, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. Foster Parents Plan, Novib, Unicef, Unesco, Terre des Hommes en andere zullen ook minder bekende groepen zich op deze markt presenteren. Onder die groepen de Wereldwinkel Heiloo. Hier worden naast levensmiddelen ook aller lei gebruiks- en siervoorwerpen ver kocht, alle geproduceerd in de Derde Wereld. De opbrengst komt direct ten goede aan de producenten zonder tus senkomst van handelaren daar en hier. Gered Gereedschap is een landelijk or ganisatie met plaatselijke afdelingen, die oud hand-gereedschap inzamelen. Dit gereedschap w ordt zonodig hersteld en via het landelijk centrum vindt het zijn weg naar de Derde Wereld. Kook is een Alkmaarse organisatie, die tweehands goederen verhandelt ten bate van ontwikkelingsprojecten in Derde Wereld-landen. Een soortgelijke instel ling is de Stichting Muttahara uit Castricum, die zich specifiek inzet voor de armste kinderen in India. De Stichting Nanai verstrekt op de in formatiemarkt inlichtingen over haar activiteiten ten behoeve van Noordame- rikaanse indianen. Naast voorlichting aan het Nederlandse publiek wordt ook morele en financiële steun gegeven aan diverse indianenvolken in Noord- Amerika. De PAM doet in feite het zel- fe voor de Mapuche indianen in Argentinië. Ook Greenpeace, de internationaal be kende milieu-organisatie, zal met een stand in 't Loo aanwezig zijn. De informatiemarkt vindt plaats tijdens de openingsuren van de winkelhof. Om 10.00 en 10.30 uur zal de Volksdans groep Pridini in Zuidamerikaanse kle derdracht de markt met een aantal dan sen opluisteren. workshop De Tubadoers verzorgen volksmuziekschool. optreden Het recreatiegebied van de Westkant van Heiloo is zo langzamerhand een waar natuurgebied geworden. Dit blijkt uit, het boekje dat door het I.V.N. (In stituut voor Natuurbeschermingseduca tie) is uitgegeven. Het boekje met als titel „Wandeling rondom het Maalwater" (recreatiege bied Noorderweg) voert u via een korte en een wat langere wandeling langs tal van interessante planten, bomen en die ren. Het boekje is verkrijgbaar bij de boekhandel in Heiloo het V.V.V. te Eg- mond en bij de kiosken van de cam pings „Klein Varnebroek" en „Hei loo". Het kost 1,25. Op de avonden 7 juni, 5 juli en 9 au gustus zullen wandelingen o.l.v. natuur- gidsen in dit gebied plaatsvinden. Gestart wordt om 19.00 uur bij het zwembad Het Baafje, te Heioo. De muziekschool Heiloo neemt elk jaar de zogenaamde harmonie- en fanfare examens af. Dit jaar zal dat gebeuren op zaterdag 4 juni. In de ochtenduren zullen 18 kandidaten laten horen waar toe zij na twee of meer jaren opleiding in staat zijn. Tot nog toe was het gebrui kelijk dat de diploma-uitreiking werd gehouden na afloop van de examens in een gezellige bijeenkomst, waarbij ou ders en andere familieleden aanwezig waren. Dit jaar is gekozen voor een an dere vorm. Na afloop van de examens wordt een workshop-Tuba gehouden. Een flink aantal tuba-spelers uit de omgeving heeft zich daarvoor opgegeven. Na en kele uren studie wordt om 19.00 uur een concert gegeven. Hier zullen naast de deelnemers aan de workshop ook de lei ders ervan optreden. De muzikale lei ders van die dag zijn de Tubadoers uit Leeuwarden. Dit tubakwartet is een initiatief van vier leerlingen van het Stedelijk Conservato rium Leeuwarden, die met speciaal voor dit instrument geschreven muziek de tu ba meer toegankelijk wil maken voor een breder publiek. Niet alleen verzor gen de Tubadoers concerten, maar ook geven zij, zoals in Heiloo, vaak leiding aan instructiedagen of workshops. Het afsluitende concert op 4 juni in de Heilooër volksmuziekschool is voor de deelnemers aan de examens eerder die dag gratis toegankelijk. Aan hen zullen ook de diploma's worden uitgereikt op deze avond. Andere belangstellenden zijn natuurlijk ook welkom. Zij betalen het symbolische bedrag van 1 gulden entree. Er zijn nog enkele plaatsen open voor de workshop. Muzikanten, die spelen op bariton, euphonium, tenor-tuba of bas-tuba, kunnen zich melden bij de muziekschool Heiloo. De kosten bedra gen 10,00 7,50 voor scholieren). Hiervoor wordt u ook een bescheiden broodmaaltijd aangeboden tussen de workshop en het concert. De workshop gaat om 14.00 uur van start. Na het fantastische jeugdorkestenfesti val, dat het Heilooër Harmonieorkest Caecilia in de muziekschool organiseer de in het afgelopen weekend, is het aan staande vrijdag en zaterdag opnieuw een drukte van belang. Vrijdagavond 3 juni om half acht kunt u komen kijken en luisteren naar leer lingen van Wim Madderom, docent pia no, pijporgel en electronisch orgel. Zo'n speelavond is een regelmatig te rugkerende gebeurtenis in onze school. Beginnende leerlingen en gevorderden laten u van hun muzikale prestaties genieten. Vooral leuk en vertederend zijn de jongsten, die vaak heel onbevangen en nog niet behept met podiumvrees hun muziekstukjes spelen. Indrukwekkend zijn de prestaties van leerlingen die en kele jaren langer les hebben. Daarvan kunt u er overmorgen eveneens enkelen beluisteren. GESLAAGD Onze plaatsgenote Willeke van Gaste ren is op 20 mei geslaagd voor haar exa men aan de Academie voor Industriële Vormgeving te Eindhoven. GEPROMOVEERD Onze oud-plaatsgenoot Carlo Winder is afgelopen vrijdag aan de Universiteit van Maastricht gepromoveerd tot doc tor in de econometrie. Hij was de eerste promovendus aan deze nog jonge uni versiteit. Met ingang van vandaag (1 ju ni) is Carlo Winder werkzaam voor de Nederlandse Bank te Amsterdam. CURSUSLEIDSTERS GEVRAAGD VOOR DE CURSUS 'VROUW EN MEDIA' De Provinciale Vrouwenraad is op zoek naar nieuwe cursusleidsters voor de cur sus Vrouw en Media. De curus behan delt in 6 bijeenkomsten vele facetten van de media, van krant tot lokale/regi onale omroep. De raad zoekt vrouwen die over de benodigde kennis, ervaring en didactische vaardigheden beschikken om een mediacursus te geven. De vrou wenraad biedt een kadertraining (6 maal per jaar) en daarnaast cursussen op verschillende plaatsen in de provin cie en een vergoeding op grond van ge meentelijke, dan wel provinciale subsidiecriteria. De Provinciale Vrouwenraad Noord- Holland is een overkoepelende organi satie voor vrouwenverenigingen. De raad heeft zich ten doel gesteld te bevor deren dat de vrouw zich van haar positie en mogelijkheden bewust wordt. Bo vendien wil de raad stimuleren dat de i i pj.'-linx.l 9^ de samenleving. Een van de doelen om dat te bereiken is de organisatie van cur sussen en themadagen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de Vereniging Provinciale Vrouwen- vrouw daadwerkelijk medeverantwoor- rug Ny4 j£leine Houtweg 32, 2021 CU delijkheid draagt op alle terreinen van Haarlem, tel. 023-3 RAAD HEILOO Vorige week wezen wij er in de Uitkijk post reeds op dat morgenavond, don derdag 2 juni, aanvang 20.00 uur, in het gemeentehuis de maandelijkse raadsver gadering wordt gehouden. Voor deze openbare bijeenkomst staan onder an dere de volgende punten op de agenda: de voortgang van de bouw in Ypestein, een meerjaren-programma voor de restauratie van plaatselijke monumen ten en de beslissing of de gemeente in de toekomst koffie zal betrekken van de Wereldwinkel Heiloo. Ten aanzien van dit laatste is het opmer kelijk dat de gemeenten Limmen en Akersloot momenteel ook hiermee be zig zijn. In Akersloot is al een positief besluit genomen, in Limmen adviseert het college haar raad ditzelfde te doen. Het Heilooër college, zij het verdeeld, stelt de raad voor niet over te stappen op koffie van de Wereldwinkel. Maar naar verluidt zijn de meningen van de raadsleden net zo verdeeld, dus het kan nog wel eens spannend worden. De bij de vergadering horende stukken liggen tijdens kantooruren ter inzage op de afdeling algemene zaken van de ge meente en tijdens de openingsuren in de openbare bibliotheek. -326684. VRIJWILLIGERS TELEFONISCHE HULPDIENST De telefonische Huldienst is 24 uur per dag bereikbaar voor iedereen, die met vragen of moeilijkheden zit, en daar op dat moment in de eigen omgeving niet terecht kan. Om te zorgen dat het werk van deze hulpdienst door kan blijven gaan zijn er regelmatig nieuwe mede werkers nodig. Er wordt gezocht naar vrouwen en mannen boven de 25 jaar die plm 6 uur per week beschikbaar heb ben. Zij moeten goed kunnen luisteren en meedenken met degenen die belt. De gesprekken gaan over de meest uit eenlopende onderwerpen, zoals bijv. re latieproblemen, eenzaamheid, rouw, moeilijkheden in werk- of leefsituatie. Men wordt als vrijwilliger ingezet na een trainingsperiode van 4 maanden. Alle aktiviteiten vinden plaats op een vast adres in Alkmaar. Spreekt deze vorm van vrijwilligerswerk u aan, dan bent u welkom op de informatie-avond die gehouden wordt op donderdag 16 juni om 20.00 uur. Voor meer informatie (o.a. het adres van de informatie-avond) kunt u bellen op werkdagen naar het kantoor van de dienst, telefoon 072-621044, tussen 10.00 en 14.00 uur. Een unieke kans om bewust voor een (hockey-)sport te kiezen tijdens de voor alle jongens en meisjes vanaf 7 jaar in Heiloo en omg. Ge ouders mogen natuurlijk) meekomen) bij de Hockeyclub "De Terriërs" in Heiloo, naast de sporthal. Van 10.00 tot 13.00 uur. STRAATNAMENBOEK HEILOO KRIJGT TWEEDE HERDRUK In het najaar van 1987 werd door Druk kerij Uitkijkpost het boek 'Heiloo; Ge schiedenis en verklaring van de straat namen' op de markt gebracht. De heer H.E. Oostendorp legde in deze publica tie zijn kennis vast op het gebied van de Heilooër geschiedenis. Hij hanteerde daarbij de straatnamen van onze ge meente als 'kapstok', daar die allen naar de Heilooër historie verwijzen. Het boekje was een schot in de roos: binnen enkele maanden was de eerste oplage geheel uitverkocht. Toch bleef er vraag naar het fraai uitgevoerde en rij kelijk van illustraties voorziene werkje. Dit heeft Drukkerij Uitkijkpost in nau we samenspraak met Boekhandel Deu- tekom aan de Heerenweg doen besluiten een tweede druk te realiseren. In deze tweede druk zullen enkele verbeteringen worden aangebracht ten opzichte van de eerste oplage, maar niet van een zodani ge aard dat het een compleet nieuw boek wordt: het overgrote deel van het geen de auteur Oostendorp heeft be schreven staat onomstoten vast en be hoeft geen verandering. De verbeterin gen zullen vooral bestaan uit (tekstcor recties van zet- en opmaakfoutjes. Het is de bedoeling dat de tweede druk in het najaar van '88 leverbaar is. Nu reeds kan men intekenen voor de uitga ve, die net als de eerste druk 29,50 gaat kosten. Intekenen kan via het in schrijfformulier, dat deze en volgende weken gepubliceerd wordt in de Uitkij- post. Dit formulier moet volledig inge vuld worden ingeleverd bij Boekhandel Deutekom te Heiloo. Mocht men het formulier kwijtraken, dan is het ook mogelijk om in te tekenen via de lijst op de balie van Boekhandel Deutekom. Zo spoedig mogelijk nadat het boek van de pers rolt zal het boek verspreid worden. POLEN-REIS Van l tot en met 10 juli gaan twee leden van 'Kerk en Samenleving' in Heiloo naar Polen. De toestand is er erg zorge lijk! De prijzen van levensmiddelen zijn haast niet te betalen. Daarom is er veel behoefte aan: koffie, thee, tandpasta, zeep, elastiek, naaigaren, spelden, naal den, pleisters, asperine, veiligheidsspel den en panty's. De mensen waar wij naar toe gaan leven onder slechte omstandigheden. Het is een klein dorpje in de buurt van Poz- nan. van net kleine beetje wat ze heb ben willen ze nog delen met andere men sen. Het is óók niet voor te stellen als je het niet gezien hebt. Door middel van dit artikel doen wij een beroep op u allen, om iets voor de Poolse mensen mee te willen geven. Bo vengenoemde artikelen zijn van harte welkom; al is het maar een doos pleisters of een klos handgaren. Met uw bijdragen kunt u terecht bij: Do en Rina de Jong, (tel. 02205-1981), Korte Kapellaan 18, Heiloo, of Jan en Agnes Bakker, (tel. 02205-1584), Westerweg 417, Heiloo. Bel voor n kleurenfolder of bezoek onze showroom l Laat 227 1811EH Alkmaar Tel. 072-114572

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 1