Veiligheidstestdag bij Garage Van der Steen Patrick Kops wint wieler-klassieker Toernooi RWH/EMJ Makelaardij J. Kuyper aan de Heerenweg 167 Leerlingen orkestenfestival van harmonie-orkest Caecilia Tentoonstelling Hobbyfarm Vertnipa^sagenda UITKIJKPOST 1 JUNI 1988 Sinds een half jaar zijn de broers Joop (29) en Maarten (26) v.d. Steen en eigen garagebedrijf begonnen aan de Kenne- merstraatweg 405 B te Heiloo. Zij ver zorgen alle reparaties, APK-keuringen, en verkopen zowel nieuwe als tweede hands auto's, alle merken. Hoewel de plaats waar zij nu zitten niet helemaal hun ideaal is, zien zij het als een springplank naar een beter terrein. Beide broers zijn groot gebracht in het garagebedrijf, zij treden in de voetspo ren van hun vader, na het behalen van de nodige papieren hebben zij een jaren lange ervaring opgedaan en zijn nu een eigen bedrijf begonnen. Een grote dosis enthousiasme, en inzet is de bagage die zij inbrengen. Het bedrijf beschikt over een eigen richtbank. Om u nu de weg naar Van der Steen auto-verkoop te wijzen is er op 9, 10 en 11 juni een gratis veiligheidstestdag voor alle merken auto's. Schokbrekers, banden, accu's, verlichting afstelling, ruitenwissers enz. alles wordt nageke ken waar u bijstaat. Tevens is er een groot aanbod van gebruikte auto's. Wilt u kennis maken met de broers v.d. Steen bezoek dan een van deze dagen hun garage aan de Kennemerstraatweg 405B te Heiloo. WAO/AAW Belangenvereniging Maandag 27 juni: bingo in 't Trefpunt, Westerweg 294. Wijkvereniging Plan Oost Elke maandagavond vanaf 21.00 uur ta feltennis. Elke vrijdagavond schaken voor de jeugd van 18.45-20.00 uur. Alle activiteiten in 't Oosthqnk, mits anders vermeld. Vereniging van Reumapatiënten 'Donderdag 9 juni: de heer Pannekeet uit Heiloo houdt een Westfriese voor dracht in buurthuis De Ezel, Fabriti- uspark te Heerhugowaard, aanvang 20.00 uur. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 6 juni: pater Van der Drift komt vertellen over het reilen en zeilen binnen de klosstermuren van de Abdij te Egmond-Binnen. Aanvang 20.00 uur in het Open Huis, entree 3,00. Vorige week vertelden wij u over het ge moderniseerde kantoor van Makelaar dij J. Kuijper. Abusievelijk hadden wij het toen over de Westerweg, dat was een vervelende verschrijving, want het moest zijn Heerenweg 167. De kleur- wedstrijd loopt nog tot 4 juni en kan in geleverd worden bij Makelaardij J. Kuijper, Heerenweg 167. DE ZILVEREN BAKSTEEN VAN TEERENSTRA UIT HEILOO Vorig jaar werd door bouwbedrijf Tee- renstra uit Heiloo voor de eerste maal het volleybaltoernooi om de Zilveren Baksteen Wisseltrofee gehouden. Een toernooi waarvoor grote bedrijven en instanties, waarmee het bouwbedrijf een zakelijke relatie onderhoudt, wer den uitgenodigd. Het toernooi werd een groot succes. Winnaar was de gastheer zelf, Teerenstra. Vanwege de vele positieve reacties werd besloten om dit jaar wederom een toer nooi te houden waarbij de instellingen in plaats van de zakelijke nu eens de sportieve degens kunnen kruisen. Vrij dag 3 juni is het zover en dan zullen tus sen 19.00 en 23.00 uur ondermeer aan treden De Dageraad, Bouwfonds, dediier'T^e^str^N^nnonUHl6^-" Met vierde zaalvoetbalteam van HSV werd voor de tweede achtereenvol- suitreiking in de kantine van sporthal gende ,k.e?r kamPioen in haar klasse. Volgend jaar wordt derhalve Het Vennewater, waar ook het toernooi S^speeld in de tweede klasse en wordt het eindelijk echt serieus. De man- wordt afgewerkt. nen zijn desondanks optimistisch. Jeugdorkest Muziekschool West-Friesland ontvangt uit handen van we thouder A.A.M. Willemse-van der Ploeg de wisselbeker. Voor de vierde keer organiseerde Hei looër harmonie orkest Caecilia het leer lingen orkesten festival. Een evenement dat steeds volwassener vorm begint aan te nemen. Het festival was verdeeld over twee dagen, beide dagen mocht het zich in een goede belangstelling verheugen. In totaal deden 9 orkesten mee met leer lingen in de leeftijd van 8 - 15 jaar. Het is een leuk gezicht, hoe jongeren zich in zetten voor hun muziek, de een heel ze ker van zijn zaak, de ander vindt het maar een spannende aangelegenheid. De wisselbeker ging deze keer naar Jeugdorkest Muziekschool West- Friesland, onder de vrouwelijke dirigen- te mevr. S. ten Oever-Stapel. Nadat alle jeugdorkesten gespeeld hadden, waa ronder ook ons eigen jeugdorkest Cae cilia o.l.v. Henk van Veldhuizen, zag de jury bestaande uit Kees Vlak en Johan de Meij, zich voor de moeilijke taak gesteld de winnaar aan te wijzen. Er werd slechts één winnaar aangewezen de anderen werden in willekeurige volgor de naar voren geroepen en ontvingen van de wethouder van Culterele Zaken mevrouw A. M. Willemse-v.d. Ploeg een plaquette en een bedrag om, voor de vereniging, te besteden. De heer Vlak, prees Caecilia voor de uitstekende organisatie: „Zo'n weekend is anders dan een concours, je let, in de eerste plaats niet of er een fout nootje gespeeld wordt, maar wat men speelt en hoe, het plezier speelt een grote rol. Het peil is enorm omhoog gegaan in klank vorming en frazering" aldus Kees Vlak. Mevrouw Willemse zie: ,,Er zijn twee dingen waar we trots op kunnen zijn, dat Caecilia, buiten haar muzikale kwa liteiten ook organisatorisch goed voor de dag kan komen en dat we zo'n mu ziek tempeltje als de Volksmuziek school hebben, dat kan toch allemaal in Heiloo. Het is fijn mensen te stimuleren in het maken van muziek". Tot slot be dankte de heer Borst, voorzitter van Caecilia, Marijke Veldhuizen, Béa Kunst en Gert Eijkel, voor hun grote in zet bij de oranisatie. Caecilia kan terug zien op een zeer geslaagd weekend en men hoopt vol gend jaar het eerste lustrum te kunnen vieren. Patrick Kops uit Heiloo boekte een fraaie zege in de wielerklassieker De Hoekse Waard. Afgelopen zaterdag heeft Heilooër Pa trick Kops de wielerronde van de Hoek se Waard, een klassieker voor amateur wielrenners, gewonnen. Hij wist de wedstrijd, met start en finish in het Zuidhqllandse Puttershoek, in de sprint van een kopgroep van zes man te win nen. De hele koers was hij echter al voorin het peleton te vinden geweest en had zich al met enkele ontsnappingen bemoeid. De koers was over 175 km en werd met een gemiddelde van 43 km per uur afgelegd. Geen eenvoudig parkoers. De gemiddel de snelheid van 43 km is dan ook zeer hoog. De uiteindelijke kopgroep ont stond zo'n 8 km kvoor het einde. Vijf renners sprongen weg en Patrick wist via een felle demarage tegen een dijk op als laatste aan te sluiten. Daarna waren er nog enkele coureurs die uit de kop groep probeerden weg te komen, maar allen zonder resultaat, waarna men met zes man op de finish af ging. Patrick wist deze sprint met ongeveer een fietslengte verschil te winnen. Dit was de eerste grote overwinning van hem bij de amateurs. Drie jaar geleden was hij al wel eens iuniorenkamniöen van Noord-Holland. De afgelopen we ken had hij ook al twee criterium, de zo genaamde rondjes om de kerk, gewon nen. Dit was geweest in Amsterdam en vorige week in Schermerhorn. Maar de overwinning in de Hoekse Waard is voorlopig de bekroning op zijn fiets- werk. Een leuke bijkomstigheid is dat hij zich door deze overwinning gekwali ficeerd heeft voor het Nederlands Kam pioenschap, wat eind juni op de Veluwe wordt gehouden. Patrick, die lid is van Wielervereniging Alcmaria Victrix uit Alkmaar, stort zich momenteel ook nog op zijn studie aan de HTS-Haarlem, waar hij als training dan ook regelmatig op de fiets heen gaat. Hij hoopt dat als de studie over enkele weken voor de vakantie gestopt wordt en hij nog wat meer tijd in het wielrennen kan stoppen er nog meer aansprekende resultaaten zullen volgen. Zijn vriend en vaak trainingsmaatje, El- win Smit, ook uit Heiloo, reed in de Hoekse Waard trouwens ook een knap pe koers en wist in het tweede peleton binnen te komen. Van de 120 gestarte renners kwamen er nog geen 60 over de streep. WEER RECORD VOOR PETRA DONKERSLOOT Het afgelopen weekend stond voor de AV Trias in het teken van de diverse competities. Zelf organiseerde Trias op haar eigen accommodatie de tweede wedstrijd voor de C-D competitie. Daarbij verbeterde Petra Donkersloot opnieuw het Nederlands record speer werpen voor C-meisjes en bracht het op 42.50 m. Dit betekende een belangrijke bijdrage in de winst van de Trias-ploeg met een record aantal punten. Ook Ote- hé Bosboom was goed op dreef met 10.6 sec. op de 80 meter. De C-jongens won nen ook, ondanks een mislukte estafet te. Henk-Jan Thoes liep 2.08.6 op de 800 meter en Menno Spaander stootte de kogel naar 13.40 m. Suetha Hemmer sprong 1.50 m hoog, wat een nieuw clu brecord was bij de D-meisjes, die als tweede eindigden. De D-jongens werden eerste door o.a. prima hoogspringen van Remco v.d. Zwan: 1.55 m. De B-junioren kwamen zaterdag in Haarlem in actie en zowel de meisjes als de jongens bereikten een vijfde plaats. Met name de jongens leverden enkele goede prestaties op de loopnummers. Ard van Berkel liep 4.20.5 op de 1500 meter. Jeroen Leering 2.06.8 op de 800 meter en Serge Toxopeus 54.1 ec. op de 400 meter. Zondag werd de eerste competitie wedstrijd voor de senioren afgewerkt. In Sittard streden de dames mee in de eerste klasse en eindigden daarin op een uitstekende tweede plaats. Goede resul taten waren hier de 65.7 sec. op de 400 meter-horden van Carine Molenaar, de 10.34.7 min. op de 3000 meter van Na thalie Wijker en de 49.6 sec. van de 4x100 meter ploeg. Zeer goed was de 14.5 sec. op de 100 meter horden van Nelleke Koppelaar. De heren werkten in Drachten hun eerste wedstrijd af in de tweede klasse. Na de degradatie van vorig jaar pro beert men zo snel mogelijk het verloren terrein te herwinnen. De derde plaats was hoopvol en biedt zeker perspectie ven voor een finaleplaats. Uitschieter in de Trias-ploeg was zonder twijfel Paul Rood met een fantastische 56.7 sec. op de 400 meter horden. Verder leverde een dubbele overwinning op de 1500 meter veel punten op: Peter Hopman liep 3.57.7 en Jos Kaptein 3.58.0, Steve Kot- sireas liep een snelle 100 meter in 11.4 sec. en Dirk ten Bruggencate werd twee de op de 5000 meter met 15.01.3. Tenslotte kwam de gelegenheids estafetteploeg tot een verrassende 44.3 sec. LE CHAMPION Op 7 juni organiseert Tourclub Le Champion haar derde avond-fietstocht vanuit Heiloo. De afstand van deze re creatieve fietstocht is ongeveer 30 km en voert de deelnemers over stille weggetjes langs mooie delen van onze provincie. U kunt starten en inschrijven, tussen 18.30 en 19.30 uur bij cafetaria Black- born aan de Raadhuisweg te Heiloo. Afmelden tot 21.00 uur bij het start punt, daarna bij de fam. De Waard, Ewisweg 6 te Heiloo. Deelnemers die er de voorkeur aan ge ven de route 's middags te rijden of door omstaudighedea.ijiet in staat zijn 's avonds tê fietsen kurmen de route en startkaart ophalen bij"C. P. de Waard, Ewisweg 6 te Heiloo en wel tussen 13.00 en 14.00 uur op 7 juni. Het inschrijfgeld bedraagt 1,00. De jeugd t/m 15 jaar ontvangt voor dit be drag nog een vaantje als herinnering. Tevens bestaat nog de mogelijkheid om in het bezig te komen van een mooie herinnering, voorstellende een fietsend gezin. Deze herinnering ontvangt u na het volbrengen van 4 van deze avond tochtjes. Inlichtingen: C. P. de Waard, Ewisweg 6 te Heiloo, tel. 072-330784. Jeugd D.V.W. Jullie hebben zo her en der in Heiloo de raambiljetten al wel zien hangen. Ver schillende van jullie zullen al wel gevist hebben. Of in ieder geval nieuwe snoert jes gemaakt en zeker je hengelspullen nog nagekeken of alles nog wel in prima conditie is. Want de wedstrijden komen er weer aan en wel de eerste wedstrijd is op zaterdag 4 juni. Het verzamelen om 8.30 uur op het parkeerterrein bij de Loet en gaan dan om 9.00 uur vissen. Het entreegeld voor deze wedstrijd hebben we iets moe ten verhogen en bedraagt nu 2,00. An ders kunnen wij niet meer voor die volle tafels met prijzen zorgen want iedereen krijgt natuurlijk een prijsje. Al naar ge lang de vangsten. Ook zorgen jullie natuurlijk dat je je nieuwe vergunning van D.V.W. bij je hebt want we zijn geen zwart vissers, kijk alles nog even na en oefen alvast een beetje. De tweede wedstrijd voor jullie is op 15 juni, 's avonds. We verzamelen dan op 18.00 uur op het parkeerterrein bij de Loet. Daarna gaan we vissen en alles wat er bij hoort. Jullie zijn 's avonds weer op tijd thuis. Op zaterdag 18 juni hebben we de Kennemerland-wedstrijd. De beste 10 jongens of meisjes mogen daar aan meedoen. Dus doe de komende twee wedstrijden goed je best. INGEZONDEN Zwembad 't Baafje Ik denk wel eens bij me zelf: wat zijn wij als Heilooër bevolking toch bevoor recht. Zoveel natuurschoon, zo'n prachtige omgeving en zoveel goede sportaccommodaties. En als ik dan daarover zit te mijmeren, moet ik ineens denken aan een man die aan de rand van het dorp woont, midden in de na tuur. Zijn huis kan je vanaf de weg nau welijks zien en onopvallend gaat hij daar zijn gang. Vanaf zijn veertiende jaar is hij bezig met datgene wat hem bezield: de zwemwereld, water en zwembaden. Mensen we hebben nog steeds een pr achtig, schoon en fijn zwembad. Weet u eigenlijk wel aan wie we dit te danken hebben? Dat danken we aan die ene man. Het zwembad moest verdwijnen, weg uit onze samenleving. Toen het winter was, zat hij gebogen over de te keningen, die hij zelf maakte. Dag en nacht ging hij er mee door, verscheurde ze en maakte ze opnieuw. Heel lang zaam werd er een plan geboren dat het behoud van ons goede Baafje werd. Beseft u allemaal wel wat we te danken hebben aan deze bedrijfsleider van het zwembad, de heer Bijkerk? Ik zou zo ontzettend graag een stukje erkenning willen voor datgene wat hij alleen voor ons allemaal heeft gedaan! Naam bij de redactie bekend Koninklijke Maatschappij voor tuinbouw en plantkunde EEN GROENE VAKANTIE NAAR ZWITSERLAND De excursiecommissie van de Koninklij ke Maatschappij Tuinbouw en Plant kunde afd. Heiloo organiseer deze zo mer haar jaarlijkse buitenlandse reis naar Zuid-Zwitserland. Wegens enorm succes wordt er begin juli een tweede reis gemaakt en hiervoor zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Deze tuinen-en- groen-vakantie gaat naar Saas Grund in Zwitserland. We bezoeken tuinen en be zienswaardigheden in Bern, Saas Fee, Martigny, de Col de la Forclaz, Chamo- nix, de Mont Blanc tunnel, het Aosta dal, de St. Bernhardpas, Zermat, in Ita lië Stresa en Isolabella met tropische tuinen en Pallanzo met Villa Taranto, de alpentuin in Pont de Nant bij Bex, Brig, de botanische tuin in Bazel en in Duitsland fraaie tuinen in Frankfurt en Phorzheim op de heen- resp. de terugreis. Wilt u meer inlichtingen, bel de heer Kamer, 072-333523. Deelname is open gesteld voor iedereen, u hoeft geen lid te zijn van de KMTP. Vertrek op donder dag 30 juni, 10 dagen geheel verzorgd. SOCIËTEIT ALLEEN STAANDEN HEILOO Ook van de beide avonden in de maand mei kunnen wij zeggen, dat de opkomst erg enthousiast en gemotiveerd was, maar helaas niet al te groot, terwijl uit de reakties blijkt, dat uw bestuur u een goed en gevarieerd programma biedt. De bingo-avond was reuze leuk. We hebben veel gelachen, iedereen prijsjes en de persoonlijke gesprekken zijn nog lang door gegaan, 't Was gewoon oerge zellig. De wegblijvers hebben zichzelf iets leuks onthouden. Op 16 mei was mevr. Oda de Wijn bij ons met haar Origami-technieken (pa pier snijden). Zij leidde ons in de gehei men van deze kunst. Het was vreselijk leuk, want ze deed het goed. Iedereen was enthousiast. Het was een fijne en leerzame, maar ontspannen avond, waar alle aanwezigen met genoegen op terug keken. INFORM ATIE-M ARKT VOOR 50-PLUSSERS Zaterdag 24 september wordt van 10.30 tot 16.30 uur in het Trefpunt, Wester weg 294 te Heiloo een Informatie-markt voor 50-plussers georganiseerd. De hele dag door kunnen belangstellenden in formatie krijgen over onderwerpen als: vrije tijdsbesteding; wonen; veiligheid en preventie; vrijwilligerswerk; voe ding; gezondheid; reizen en noem maar op. Daarnaast wordt er o.a. in de grote zaal van het Trefpunt een programma uitgevoerd om niet te missen! Afgewis seld met voordrachten en muziekgroe pen vinden er doorlopend voorstellin gen en uitvoeringen plaats van activitei ten door en voor 50-plussers. Voor eventuele nadere informatie: Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 331297; of Algemene Nederlandse Bond v. Ouderen, tel. 333648, (mw. J. Staal); of Katholiek Bond voor Ouderen tel. 333248 (dhr. B. Dekker). EXAMENS MACHINESCHRIJVEN Op de in april door de Associatie SMK afgenomen examens slaagden voor het door de Centrale Overheid erkende di ploma Machineschrijven de dames: L. Drankier, M. van Duren-Boschman (Alkmar), B. Duijnmeijer, S. Genet (Egmond aan Zee), S. Hemmer (Hei loo), K. Huisman (Limmen), G. Kaan dorp (Alkmaar), M. Klaase, C. Knaap, L. Korver, D. Kosters, J. Kroon (Hei loo), M. Mittelmeijer-Marjot (Egmond a/d Hoef), C. Oldenburg (Alkmaar), C. Out, A. Ros (Heiloo), J. Riekwel, W. v. Sluis (Alkmaar), E. vari Teulingen, B. Ursem, E. de Wolf (Heiloo) en de heren L. Bosschaart (Heiloo), N. Dekker (Eg mond a/d Hoef), G. Kruijff (Egmond aan Zee), N. Poland (Heiloo). Zij werden opgeleid door Instituut Dompvloet te Heiloo. der Steen djAu?o-verkoop 7 Kennemersfraarvveg 405 Heiloo Tel. 072-338543 PT-69-SK TEKENCLUB SIENNA EXPOSEERT Ook dit jaar heeft de tekenclub Sienna met veel elan gewerkt om een leuke ver zameling te krijgen van aquarellen en tekeningen. Sienna is een zeer gezellige tekenclub met veel enthousiaste leden. De begeleiding is in handen van een le graads docente tekenen/schilderen, B. Koudstaal. Tijdens de wekelijks bijeenkomst op de club werkt een ieder voor zich. De do cente probeert samen met jou de onef fenheden in de aquarel te ontdekken en leert je daarbij tevens verschillende technieken, kleurencombinaties etc. Te kenen is een bijzondere fijne ontspan ning waar je echt volop van kunt genie ten en je heel goed in kunt uiten! Uiteraard is het héél leuk om deze aqua rellen te exposeren en dat u eens een kijkje komt nemen om uw kritiek te spuien. Er is voor een ieder wat wils, van landschappen, dieren, bloemen, portretten etc. Een lust om naar te kijken en wie weet raakt u zo onder de indruk dat het straks ook uw hobby wordt. Kom even kijken, op vrijdag 3 juni van 20.00 tot 22.00 uur en op zaterdag- en zondag middag 4 en 5 juni van 14.00 tot 17.00 ur in De Zevensprong, 't Zevenhui- zen/Ewisweg, entree gratis. Er was veel belangstelling voorde demonstratie origami-vouwkunst bij de Hobbyfarm. Op zondag 29 mei hield de Hobbyfarm haar jaarlijkse tentoonstelling. Veel mensen zijn komen kijken naar de werkstukjes van de kinderen. Ook de demonstratie van de origamie- vouwkunst door mevrouw Dojes trok grote belangstelling. (We gaan hier overigens in het volgend seizoen extra aandacht aan besteden). De stand van .Gered Gereedschap' gaf interessante informatie over hun werk voor de derde wereld. Het enige wat een beetje letterlijk in het water viel was het straattekenen. Het was te nat buiten. We hebben wederom wat nieuwe leden én ouders die de kin deren willen helpen. Leiding kunnen we nog steeds gebrui ken. Dus als u wat tijd over heeft en u vindt het leuk om te doen kunt u ons bellen. Het hoeft niet elke week, maar om de week helpen is ook prima. (Voor al voor de woensdagmiddag nog wat ex tra versterking). De komende week kun nen nog wat werkstukjes worden afge maakt c.q. worden meegenomen. Denkt iedereen nog even aan het in schrijfformulier? Graag vóór de vakan tie. Voor verdere informtie kunt u bel len naar L. Portegies, tel. 337501, óf T. Verberne, tel. 333724. B.S.C. HEILOO Het dames softballteam speelde afgelo pen zaterdag een dubbel in Den Haag tegen ADO. Beide teams kwamen vorig jaar nog uit in de hoofdklasse, maar de sondanks slagen ze er niet in een sterke indruk achter te laten, dit seizoen De eerste wedstrijd begon door de regen een half uurtje later. Meteen in de eerste inning wist Heiloo al te scoren. Het slaggeweld kwam echter alleen in de eerste drie innings, zodat Heiloo niet verder uit kon lopen dan 5-0. ADO kon slechts 2 maal tegen scoren. Dit bete kende 2 winstpunten voor Heiloo. In de tweede wedstrijd werden de rollen omgedraaid. In de eerste inning scoorde ADO eenmaal en in de tweede inning nog eens tweemaal. Heiloo kwam echter terug. Door fouten in het veld van ADO en enkele honkbalslagen werd het 3-3. ADO liep echter weer uit. Drie punten werden er gescoord. Pitcher Inge Zoet, De gebroeders Van der Steen bij hun pand aan de Kennemerstraatweg. die ook de eerste wedstrijd al gegooid had, werd vervangen door Ines Argelo. Weer wist Heiloo zich terug te vechten. Met 3 honken bezet sloeg Leonie Pres burg een tweedehonkslag en de stand was weer gelijk. Heiloo vergat echter door te gaan. In de zevende inning ston den er voor ADO 3 honkloopsters op de honken, een korte tik net over het bin nenveld bracht de beslissing en Heiloo verloor de tweede wedstrijd met 7-6. Opvallend was de afwezigheid van de Amerikaanse speelster, die dit weekend naar Heiloo toe zou komen. Door een blessure was zij genoodzaakt om in Amerika te blijven en Heiloo zal het dus zonder buitenlandse speelster moeten doen. Even opvallend was de terugkeer van Karien Fabius. Na enkele seizoenen afwezig te zijn geweest, keerde zij weer terug bij Heiloo. De overige teams van Heiloo waren goed op dreef. Zij wonnen allemaal. DE VROEGTE WINT De wedstrijdcommissie was de laatste weken zeer actief. Er werden diverse wedstrijden gehouden. Allereerst de uitslag in de damescompe tities. Uitslag 2e wedstrijd. No. 1 Mevr. Hogenboom 39 st. 2. Mevr. Beentjes 19 st. 3. Mevr. Kaandorp 19 st. 4. Mevr. v. Willigen 12 st. 5. Mevr. de Jong 12 st. De derde wedstrijd is op 8 juni. Verza melen. 18.45 uur bij 't Hoekstuk. Ook de heren van DVW visten hun 2e competitiewedstrijd. De uitslag hiervan: no. 1 G. Tuin 2100 gram, no. 2 J. v. Willigen 1800 gram 3. J. Appelman 1550 gram, 4. S. Blokker 790 gram 5. C. Bakker 700 gram. Zondag 5 juni: le competitie baars- wedstrijd. Viswater: N.H. kanaal. Koe dijk. Verzamelen: 7.00 uur bij 't Loo. Opgeven: H. Hanraads, tel. 332321. DAMCLUB HEILOO De strijd om het kampioenschap van Heiloo is nog lang niet gestreden. Nog en handvol dammers maakt aanspraak op de felbegeerde titel. Doordat deze ti- telpretendenten niet hetzelfde aantal wedstrijden hebben gespeeld, verloopt het gevecht om de hoofdprijs ietwat onoverzichtelijk. De uitslagen waren: J. Klumper-R. de Boer 0-2; C. v. Lieshout-J. Hageman 2-0; M. Put-R. de Boer 2-0. Zaterdag 4 juni houdt R.W.H./E.M.J. zijn toernooi in sporthal 't Vennewater. Er zal tussen 14.00 en 19.00 uur door 8 teams gestreden worden om de wissel bokaal, deze werd het vorige door onze veldbroeders E.M.J./'T Kroegje ge wonnen. Om 19.30 uur zal de prijsui treiking worden verricht in café 't Kroegje aan de Westerweg waarna een gezellige feestavond zal volgen. Komend seizoen zal R.W.H./E.M.J. Drukkerij met een tweede team aan de competitie deelnemen. Dit tweede team presenteert zich zaterdag op het toernooi. De ploeg van RCH/EMJ is zaterdag gastheer tijdens het jaarlijkse toer nooi in sporthal Het Vennewater.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 4