K GESLOTEN El GESLAAGD fSoflduis fierffeto NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN A. J. VOS Informatica-diploma's uitgereikt op Kennedy Mavo B. de Groot kwart eeuw bij de gemeente Heiloo MAN I5I-ICI:5 ggjvV/fTOTHWUI Expositie schilderijen bij de ABN in Heiloo Franse dagen in winkelhof 't Loo Van 11-24 juli wegens vakantie Maandagochtend Haarmode 53e JAARGANG NO. 27-6 JULI 1988 Stationscentrum, Heerenweg 140 Heiloo Telefoon 334955. mftémb bij Theo Robert juni t/m augustus van 8.30 uur tot 13.00 uur 072-331843 Openingstijden: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur vrijdag 08.00 - 12.00 'uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten. MÉÉ® i Lid Stichting Bontwaarborg Grote collectie nieuwe mantels Reparatie, modernisatie en cleaning Maatwerk op eigen atelier Hertenlaan 8 - Bergen - Tel. 02208-95530 Wagenweg 11 - Haarlem - Tel. 023-312086 bij Houtplein STAATSLOTEN voor de maand juli verkrijgbaar tot dinsdag 12 juli. Bruna Boekhandel Avis Stationsplein 1 1851 LL Heiloo, tel. 072-332834. Kaartverkoop Beun verloopt voorspoedig fy Advertenties en administratie Uitkijkpost: 1 r\ Js Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - IA N 1850 AB Heiloo. (072-330175 b g g 334531) 1 Redactie-adressen: V Baafieslaan 1. 1852 BE Heiloo (072-331081) J Rosendaal 89, 1851 RK He.loo (072-332241) V J Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis m een oplage van 13 000 exemplaren in Heiloo, Limmen. ^^^kersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 18.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 65 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Vraag onze prijsopgave! ;&ijkpoit DVW JEUGD-VISWEDSTRIJD Afgelopen zaterdag werd alweer de der de jeugdviswedstrijd van dit seizoen ge houden in de vijvers van Plan Oost te Heiloo. Het scheen een sombere dag te worden, doch de weergoden bleken ons goed gezind. Om 8.30 uur verzamelden zich de eerste vissertjes bij de Loet. Al gauw bleken het er 42 te zijn, en om 9.00 uur werd voor deze kinderen het startsein gegeven. Vol vertrouwen begonnen de kinderen te vissen, en haalde de ene na de andere vis boven water. De stemming zat er goed in. Er was zelfs een hongerig visje dat aan twee haakjes tegelijk zat. Ook waren er weer veel enthousiaste ouders die de kinderen met zaad en daad bijstonden. Om 11.00 uur werd het eindsignaal ge toeterd op de wijze van de EK-voetbal. Het schalde dan ook „aanvallen", op naar de prijzen. Deze werden uitgereikt in de Benedictusschool. Na de balans te hebben opgemaakt bleken er in totaal 288 visjes te zijn gevangen. De grootste werd gevangen door Jolan- da klaver, 24 cm. Verder is de uitslag als volgt: le Pieter Vermeulen 26 visjes; 2e Rene Nederhand 26 visjes; 3e Marco Blokker 22 visjes. Op woensdag 13 juli wordt de volgende wedstrijd gehouden. Deze is weer 's avonds verzamelen 18.00 uur op het Parkeerterrein De Loet, aanvang wedstrijd 18.30 uur. Donderdag 7 juli De Duif, Mariënstein 180. Tijdens schooluren. Zaterdag 9 juli Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op het parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. J.P. Hasebroekschool, Sluijsweijdt 9. Tussen 9.00-11.00 uur. Vondelschool, Breedelaan 6. Tussen 10.00-12.00 uur. Halen op verzoek: 331327 (tussen 12.30-13.15 uur). De Zeskant, Het Malevoort 5/7. Tussen 10.00-12.00 uur. Halen op verzoek: 332277 (schooluren). Maria-Lidwinaschool, parkeerplaats Het Wielemakersland. Tussen 9.30-11.30 uur. Halen op verzoek: 332063. Tevens huis-aan-huis actie tus sen Ewisweg, Pastoor van Muijenweg, Westerweg en Het Zeven huizen. Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.30 uur. Maandag 4 juli Rehobothschool, Holleweg 98. Tussen 11.00 uur en dinsdag 7.30 uur. Maandag t/m vrijdag (school-/werkdagen) Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: 332336. Volksmuziekschool, Het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 uur en 14.00-20.00 uur. WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Freinetschool, Het Malevoort 9. Bren- gentijdens de schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op ver zoek: 332942. Clemens Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. RAADSVERGADERING IN HEILOO Morgenavond houdt de gemeenteraad van Heiloo de laatste openbare zitting voor de vakanties aanbreken. Om 20.00 uur wordt in de raadzaal van het ge meentehuis begonnen met de behande ling van maar liefst 31 agendapunten! Maar hoewel de lijst lang is, moet het toch mogelijk zijn de punten vlot en za kelijk te behandelen. De regelingen en verordeningen alsmede de kredieten en voorbereidingsbesluiten die ter discussie staan, zijn -zo het er naar uitziet- geen reden voor urenlang overleg. Maar..ook wij kunnen ons vergissen! Wie de vergadering wil bijwonen* kan dit vanaf de publieke tribune doen. Van te voren de raadstukken inzien kan van daag nog bij de openbare bibliotheek, terwijl men morgen tijdens openings respect ievelijk kantooruren bij de bibli otheek en het gemeentehuis terecht kan. Makelaar Taxateur o.g. £ypotheVkeRn°OP [QjJ Postbus 95.1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASS( iranïiEN [nym. Kantoor Zeeweg 20,1852 CR Heiloo TAXATIES Wethouder mevrouw Willemse-van der Ploeg spreekt de geslaagden van de Kennedy Computer Opleidingen toe. In de aula van de Kennedymavo werd vrijdagavond aan, 103 mensen het diplo ma Informatica uitgereikt. Dit grote aantal was overgebleven uit 110 leerlin gen. Het ging om het diploma informa tica I en II en tekstverwerking. De we thouder mevr. A. A. M. Willemse-v.d. Ploeg was bij de uitreiking aanwezig en zei: ,,U was uitstekend gemotiveerd en u heeft zich goed opgesteld, hetgeen zich weerspiegelt in de resultaten". Het ging hier om de Kennedymavo en de Stichting Werkelozen Belangen, „Een integratie om trots op te zijn", zoals de wethouder zei. De heer Gauer- dinge van de examencommissie vond het een belangrijk diploma, dat sommi gen twee en zelfs alle drie de diploma's hadden gehaald was heel bijzonder. „Maar er is hard voor gewerkt en er was een grote inzet". Tevens bedankte hij de mensen die dit allemaal mogelijk hadden gemaakt. Mevrouw Scha hoofd van de Kennedymavo en de heer Delle- man van de Stichting Werkelozen Be- langem Er waren ook een aantal dag- leerlingen van de Kennedymavo die aan de examens hadden meegedaan. De ani mo is nu zo groot geworden dat er voor volgend jaar, helaas een wachttijd is. AFSCHEID LEERLINGEN u KENNEDYMAVO Op donderdag 16 en 30 juni werden de 65 geslaagden van de John. F. Kennedy Mavo in het zonnetje gezet. In de aula, die gevuld was met blije ouders en kin deren, leerkrachten en genodigden, hing een ontspannen en vrolijke sfeer. Tij dens het officiële gedeelte sprak de heer Glijnis over de prettige schooltijd op de John. F. Kennedymavo die de leerlin gen nu achter zich hadden en kompli- menteerde hen met hun prestaties. Mevrouw Scha zette enkele personen vanwege hun bijzondere bijdrage aan het eindexamen in de bloemetjes t.w. De heer Bootsman, mevr. Leen en mevr. Zomerdijk. De leerlingen werden allen persoonlijk toegesproken hetgeen bijzonder gewaardeerd werd. Als slot stuk gaven acht leerkrachten een aantal sketches over schoolse zaken ten beste wat vooral bij de leerlingen aansloeg. Daarna werd het glas op de gezondheid en de toekomst van de leer lingen geheven en toog men pas laat op de avond huiswaarts. UITBREIDING PROGRAMMA AANBOD KABEL Wederom is tot programma-uitbreiding besloten. Om dit te realiseren is alle reerst het aantal kanalen vergroot van 15 tot 18. De uitbreiding geldt ook voor de gemeente Heiloo. Na de gratis door gifte van BBC zijn in Heerhugowaard ook RAI UNO en RTL kortgeleden op de kabel gezet. Voor Egmond en Heiloo gebeurt dit binnenkort. Per half september zal het programma-aanbod nog verder worden uitgebreid met MTV (Music Television Europe) en Radio 10. De programmaraad West, het advise rende orgaan van de gezamenlijke ge meenten in dit gebied, heeft haar in stemming betuigd met genoemde uitbreidingen. Aan de Grafische Mts is onze plaatsge- note Margot vap.der Wielen geslaagd voor de examens behorende bij de grafisch-technische afstudeerrichting. Aan de Universiteit van Amsterdam is Monique A.J. Meijering uit Heiloo cum laude geslaagd voor haar doctoraal exa men Nederlandse Taal- en Letterkunde. Onze plaatsgenoot J. Satoer is aan de Sosa te Alkmaar geslaagd voor het exa men personeelsbeleid/arbeidsmarktpolitiek. Onder het kopje 'GESLAAGD' in de Uitkijkpost van vorige week zijn enkele foutjes geslopen wat betreft de Hts- diploma's. Dirk de Bakker en Felix Hoogeboom slaagden voor het examen electronica, Arnoud van Delden doorstond het examen computertech niek en Jan Johannes Jansen behaalde het Hts-diploma voor de richting elec- trotechniek sterkstroom en energie. Bart Jansen behaalde aan de Mts het di ploma voor installatietechniek. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261 (8.15-17.15 uur). Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Het Kook-pand aan de Geestersingel- Geesterweg is op woensdag geopend van 11.30-15.30 uur. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. In lichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 103 te Heiloo, dinsdag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 13.30-16.00 uur en zater dag 10.00-16.00 uur. Rommelmarkt muziekverenigingen Voor de in het najaar te houden rom melmarkt van de muziekverenigingen Trompetterkorps Heiloo, Drumband Nijenburg en Harmonie Caecilia wor den vanaf heden spullen ingezameld. Bel 331713 of 331783 en de spullen wor den de eerstvolgende zaterdag bij u opgehaald. GESLAAGD Geslaagd voor het examen aan de St. Jan Mavo tweede termijn: Mark Beemster, Ilja Bos, Menno Langedijk uit Heiloo; Rosanna Könst en Rob Lei- jen uit Limmen. Onze plaatsgenoot F. M. Nieuweboer slaagde op 29 juni aan de Vrije Univer siteit te Amsterdam voor het Doctoraal examen Algemene Economie aan de fa culteit der Economische Wetenschap pen en Econometrie. GESLAAGD Aan de John F. Kennedy Mavo zijn via de herkansing alsnog geslaagd: Dennis Bruin, Danny Kat en Annemiek Ruiter, allen uit Heiloo. Voor het eerst namen 13 derde klassers deel aan het bedrijfserkende Informa- tieka examen 1.1., waarvoor zij de opleiding op school kregen. De volgen de 10 leerlingen konden het diploma in ontvangst nemen: Annamarieke Beemster, Nathalie Fransen Daalmei- jer, Rogier Hagen, Paul Knoop, Ivanka Kosters, Rick van Leijen, Bea Mantel, Robert Perdon en Mariska van 't Veer uit Heiloo en Daniëlle Visser uit Eg- mond aan Zee. KENNEDY COMPUTER OPLEIDINGEN Geslaagd zijn: Tekstverwerking: A. Cahn, M. A. Diependaal, W. W. Faber, E. G. de Lange, M. Leen, F. J. M. Neefjes, Y. Ooykaas, L. Tan, C. H. Zeegers, S. Jawad, E. M. v.d. Plas en B. Beek. Voor Informatica 1M. Beekman, G. J. Kila, A. H. Lodewijks, R. W. E. Raats, T. A. IJtsma, M. Zwarts, P. Bolten, W. v. Oortmerssen, C. M. Bakker, A. C. Beentjes, W. J. Beentjes, M. M. van Berckel, H. J. v. Bockel, T. M. Breed, H. P. Brinkman, M. Broek, R. Broek, C. M. Estike, P. v. Dooren, E. v. Hape ren, S. Hennep, H. Hermsen, W. Hornstra, M. Kaptein, A. A. M. Kern- per, T.M. Kramer, J. J. Kuilboer, C. A. Kuiper, B. v.d. Laan, A. M. Lammers, M. A. G. Lammers, J. T. Leegwater, M. Leenen, A. M. de Meijer, L. Mors, T. Nanne, N. Nielen, M. v. Noord, C. J. Pijper, J. Prinse, F. S. Ringma, E. Roggeka mp., S. C. Roos, M. Stau- bach, E. v. Teulingen, P. M. v. Aalst, S. Volkers, R. de Vries, J. de Waal, M. C. Willemse. Voor Informatica 2: C. M. Berger, J. N. Bolten, A. T. Ebbe, M. de Graaf, R. M. M. Hensen, M. J. Heynen, Y. Ho- mann, D. Kluit, Y. de Koster, W. van Oortmerssen, J. W. Pols, C. C. M. Rijs, T. v.d. Stadt, E. L. J. Tehupeiory, I. de Vries, N. G. M. Wokke, C. H. Zeegers, M. Zwarts, E. v. Zwieten. Voorlichtingsavond Heiloo: 19 septem ber, 19.30 uur: S.W.B., Past. v. Mui jenweg 14, tel. 072-337196/072335099. Als je een kwart eeuw bij dezelfde werk nemer in dienst bent, is dat een moment om even bij stil te staan. In de kantine van openbare werken werd vrijdagmid dag in besloten kring bij het feit stil gestaan dat de heer Bouke de Groot 25 jaar in dienst van de gemeente was. Aanwezig waren de wethouder mevr. A. A. M. Willemse-v.d. Ploeg en de ge meentesecretaris de Boer. Op 1 juli 1963 kwam de Groot in dienst van de gemeente, gekozen uit vijf solli citanten om zijn grote technische kennis van weg en waterbouw. Uiteraard had Heiloo toen veel minder bebouwing dan nu, maar er was veel werk aan de win kel. Het voornaamste werk van de Groot bestond dan ook uit het begelei den van het bouwrijp maken van de grond. Daarnaast nog de informatie naar de burgers toe en een groot aantal kleinere bijtaken. Mevrouw Willemse zei: „U bent be langrijk voor de gemeente Heiloo. We hebben indertijd zelfs vrijstelling voor u gevraagd van de herhalingsoefeningen in Militairedienst, maar we kregen het niet. Na de diensttijd kwam u gelukkig weer bij ons terug want er moest veel bouwrijp gemaakt worden". De heer de Groot begeeft zich meestel per fiets door Heiloo en is daarom ook met het wegennet zeer goed op de hoogte, hij weet wat zich'er onder, er tussen en er op bevindt. De meeste mensen beseffen niet altijd wat een werk er aan een goede weg en een bouwproject vooraf gaat. Het is werk dat men niet herkent. Mevrouw Willemse feliciteerde niet al leen de fam. de Groot, maar vond het voor de gemeente ook feest daar zij 25 jaar van zijn diensten gebruik heeft mo gen maken en zij sprak daarbij de wens uit dat dit nog vele jaren zo zal mogen zijn. De heer Tieleman sprak namens open bare werken en sprak ook zijn gemeen de waardering uit, evenals als Henk Jongebloet die ook de humor van de Groot zo waardeerde. Karei Zonneveld overhandigde de jubilaris een grote tros ballonnen waarin een kado verborgen zat. Met een drankje en een hapje werd deze bijeenkomst besloten. De heer B. de Groot. OPROEP SUPPORTERS RUSLAND - NEDERLAND Tijdens de finale van-het EK voetbal kampioenschap, Rusland - Nederland heeft de heer A.J.P. van Drie een zestal Heilooënaren ontmoet, die allen ge kleed waren in een oranje overall. Eén van de zes was gewapend met een oranje leeuw. De heer Van Drie, afkomstig uit Utrecht, heeft van het zestal foto's ge maakt, die hij graag aan hen wil geven. Er zijn echter geen adressen uitgewisseld. De heer Van Drie nam contact op met het secretariaat van HSV, de heer J.A. op de Weegh, maar deze kon hem niet aan de namen van de bedoelde fans hel pen. Vandaar dat de heer Op de Weegh op zijn beurt een berichtje naar de Uit kijkpost stuurde. De zes Heilooënaren, die gekleed in overall de EK-finale bijwoonden, kun nen voor de foto's contact opnemen met de heer A.J.P. van Drie, Theo Thijssenplein 37, 3555 SJ Utrecht, tel. 030-443768. Tijdens de Kindermarkt op 13 juli is deze afbeelding van de rattevanger van Hameien in 't Loo te zien. Op donderdag 7, vrijdag 8 en zondag 9 juli zal de Winkelhof 't Loo helemaal in het teken van Frankrijk staan. U zult SOUAREDANCE-DEMONSTRATIE uJDENS COUNTRY FESTIVAL IN WINKELHOF 'T LOO Op de vrijdagen 22 juli en 19 augustus zal de square en rounddance vereniging Liberty Lines tijdens het country festi val hun kunnen demonstreren. Zij beoe fenen de moderne square dance, die uit Amerika naar Europa is overgewaaid. Deze dansvorm begint ook in Neder land populair te worden. Dit is een goede gelegenheid voor de be woners van Heiloo en omgeving om met de Liberty Lines kennis te maken. Zij starten met de demonstratie om 19.00 uur op het binnenplein bij de Hema in 't Loo. Opt*u»M\NG iak/ho BERGEN HOORN HEILOO Eén van de schilderijenfvan Annette Neervoort-Zeijlstra. Tot 2 september exposeert Annette Neervoort-Zeijlstra uit Heiloo haar schilderijen in het kantoor van de ABN Bank aan de Kennemerstraatweg 97 te Heiloo (v.h. de Oude Herberg). Haar werk kenmerkt zich door een gro te liefde voor de natuur. Naast schilde rijen die door haar zelf geschikte bloem- boeketten tot onderwerp hebben, zijn ook meer abstracte stillevens en land schapsimpressies te bezichtigen. In haar werk hanteert zij een gemengde tech niek, waarbij gebruik wordt gemaakt van oliekrijt, water en acrylverf. Annette Neervoort heeft een tuinbou- wopleiding gevolgd en zich gespeciali seerd in de bloemsierkunt. Zij volgde te kenlessen bij Ineke Watzema en in Amsterdam. Reeds eerder exposeerde zij in Heiloo en Alkmaar, alsmede in Engeland. KAARTVERKOOP TIMMERDORP De kaartverkoop (a 8,00) voor het van 30 augustus t/m 2 september te houden Timmerdorp vindt plaats op 9 juli tussen 10.00 en 12.00 uur bij 't Oosthonk, Laan van Zeeman 14. De laatste kaarten worden verkocht op 11 juli tussen 19.00 en 20.00 uur bij George Dekker, Vredenoord 57. een groot aantal Franse stands aantref fen, er zal een Eiffeltoren staan, de Sa- cre Coeur en zelfs een stukje Mons Mar- tre met een sneltekenaar ontbreekt niet, evenals een silhouet knipster. Er zal ook een klein kunstmarktje zijn. De Deel, een zaak die nauwe banden onderhoud met Frankrijk, heeft een eigen huisje waar u wijn en kaas kunt kopen. Crois- santerie 11e de France, zorgt voor de ba- quettes (stokbrood). Een Franse liedjes zanger zal het geheel muzikaal op vrolij ken, zodat de genen die niet op vakantie zijn zich toch een beetje in Frankrijk wanen. Kindermarkt, zelf koopman spelen! Op woensdag 13 juli is er een kindermarkt een fantasievol gebeuren. Sneeuwwitje met 7 muzikale dwergen en de Ratten vanger van Hameien. Huilende en la chende bomen en marionettenpoppen. Twee huisjes waar clowns allemaal kin dersnoepgoed verkopen. Maar kinderen opgelet!!! Zou je zelf ook niet eens in zo'n kraampje willen staan, en allemaal leuke spullen verkopen? Nou, dat kan op woensdagmiddag 13 en 27 juli en 10 en 24 augustus. Je kunt je opgeven bij Jos Veldt van de Konkelboet of bij Stre- go. Wel even nadenken welke datum je wilt komen. Au revoir, sur les jours de France. Voor meer informatie, en om u op te ge ven als vrijwilliger kunt u bellen naar George Dekker (tel. 072-334793). Ech ter niet om kaarten te reserveren, daar doen we niet aan! Als u op deze data écht niet de kans heeft om kaarten te kopen, vraag dan aan familie of vrienden om dat voor u te doen. De allerlaatste (en zeer kleine) kans om nog kaarten te bemachtigen is op 30 augustus om 9.30 uur aan het hek van Timmerdorp. De kaarten kosten dan wel 9,00!! De voorverkoop van kaarten voor de 15 professionele voorstellingen in theater De Beun in het komende seizoen ver loopt zeer voorspoedig. Hoewel er nog geen enkele voorstelling uitverkocht is, vliegen de kaartjes met name voor Hans Liberg en 'The Mousetrap' over de toonbank. Tot 15 juli heeft men om in te tekenen voor de voorstellingen. Voor de intekening dient men gebruik te maken van het formulier dat in het pro grammaboekje van De Beun op de ach terzijde van de omslag is vermeld. Wie niet meer over dat boekje beschikt, kan deze week in de Uitkijkpost de adver tentie van De Beun opzoeken voor het totale overzicht. De intekenlijst dient gezonden te worden aan de Program macommissie Theater De Beun, p/a Cruijscamplaan 23, 1851 XA Heiloo. Na de intekening heeft men vervolgens tot 1 augustus om het bedrag dat ver schuldigd is voor de bestelde kaarten over te maken op de bankrekening van De Beun. Deze is 32.70.08.385 (Rabo bank Heiloo). Het gironummer van de bank is: 269978. Dit laatste nummer is - in tegenstelling tot wat men wellicht uit de intekenlijst zou opmaken - niet het nummer van De Beun, maar van de Rabobank!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 1