HL Circus Holiday komt naar Heiloo KERKEPAD '88 SS CLOSED <k prf&ei'. intrcrtuin SP simon peek A.J. VOS nVANDERBORDEN 8 Als je fiets je lief wegens vakantie gesloten horloger juwelier jeans Openingstijden: Het Van der Borden Verkoopplan geeft ook uw huis een goede verkoopkans IS. POLEN-REIS: VREDE-BEVORDEREND 53e JAARGANG NO. 33-17 AUGUSTUS 1988 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN van 22 augustus tot 27 augustus 1988 een andere kijk op jonge mode exclusief bij: 18 etage winkelhof 't loo 20-22 heiloo maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur vrijdag 08.00 - 12.00'uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten. 3 GROENE KAMERPLANTEN 'n Zorgvuldig geselekteerd trio uit ons enorme groene e assortiment voor slechts i En wat extra voeding: 0,5 I POKON 20% GRATIS wielinga De nieuwe staatsloten liggen voor u klaar. Bruna Boekhandel Avis Stationsplein 1 1851 LL Heiloo, tel. 072-332834. Als u de verkoop van uw huis overweegt is Van der Borden makelaardij de aangewezen weg. Van der Borden heeft ruim 50 jaar ervaring in de verkoop van woningen in Alkmaar, Heiloo en omgeving. Bovendien geeft het verkoopplan van Van der Borden u alfe informatie die u nodig heeft. U kunt deze brochure gratis aan vragen bij ons kantoor. rv LUI V> makelaardij-verzekeringen-woningbeheer kennemerstraatweg 33 - 1800AG alkmaar -072-111141* Advertenties en administratie Uitkijkpost: itbus 68 - Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postt 1850 AB Heiloo. (072-330175 b.g.g. 334531) Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Rosendaal 89, 1851 RK Heiloo. (072-332241) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 18.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 65 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Vraag onze prijsopgave! HEILOO - Dinsdag 23 augustus zullen aan het terrein aan De Omloop, op de grens tussen bebouwing en recreatie park, de lieden van Circus Holiday hun tenten opbouwen. Eén dag verblijft het circus in onze gemeente en geeft op die dag niet alleen twee voorstellingen, maar verleent ook nog haar medewer king aan de zomervakantieactiviteiten. Het wordt een bonte dag daar aan de westzijde van Heiloo. Circus Holiday hanteert de kreet 'Maak van elke dag een circusdag' tijdens haar toer door het land. De Amerikaanse clown Lou Jacobs tekent voor die uit spraak en hij bedoelt ermee: maak elke dag even vrolijk en spannend als de dag waarop je van het circus geniet. Dit ad vies gonst door Circus Holiday in het seizoen '88. Het publiek wordt getrak teerd op een show, waarin 70 internatio nale artiesten en medewerkers onder di rectie van Hans Martens alles op alles zetten om u ruim twee uur uit de sleur van alledag te halen. Nederlands grootste tentencircus brengt verrassende clowns-entrees, adembene mende luchtattracties, zoals het Rad des Doods, en een keur van zeldzame dier- nummers, waaronder een primeur in de Nederlandse circuspiste: de 2500 kilo zware Afrikaanse neushoorn Ravicki, die in volle vaart wordt bereden door dresseur Al;lberto Althoff. Neushoorns behoren tot de hoogst be schermde categorie dieren van het We reld Natuurfonds. In Centraal Afrika wordt namelijk onbarmhartig jacht ge maakt op deze snelste en sterkste bewo ners van de uitgestrekte savannes van wege hun hoorn, waarvan het slijpsel bekend staat als een gewild en peper duur potentiemiddel voor mannen. De levenslustige Ravicki is geboren in een Europees wildpark an zal, als hij over enkele jaren volwassen is (hij meet dan 5 meter lengte en weegt zo'n 5000 kilo) ingezet worden in een project dat tot de instandhouding van de soort be oogt. Hij wordt in het circus met uit erste zorg omringt en woont in een roy ale, speciaal gepantserde wagen en kan buiten rondstappen binnen een voor hem afgeschermde ruimte. Nog enkele attracties in Circus Holiday: de gedresseerde witte duiven en kaka- CIRCUS HOLIDAY toe's van Miss Mariska, de exotische dieren van Alberto Althoff, waaronder olifanten, een nijlpaard, lama's en Sibe rische kamelen, de wild west show van Apache-indiaan Geronimo en zijn Company, de witte en zwarte poedels in de Ronnell's Poedelrevue, waarbij een zebra voor de variatie zorgt, de Marok kaanse springgroep Larbi en de West- duitse hoogdraad-kunstenaar Lothara die tien meter hoog zonder vangnet zijn kunsten toont: van wereldklasse! Kaarten voor Circus Holiday zijn ver krijgbaar bij sigarenmagazijn Tilburg aan de Stationsweg 87 te Heiloo, tel. 331742. De voorstellingen van Circus Holiday beginnen om 16.00 en 20.00 uur. Vakantiespelen Zoals gezegd is de komst van Circus Holiday naar Heiloo voor de organisa toren van de zomervakantiespelen aan leiding geweest om één van de dagen rondom het circus te houden. Dinsdag 23 augustus kunnen de kinderen, die zich via het inschrijfformulier hebben opgegeven deelnemen aan de verschil lende activiteiten op het circus-terrein. De stallen worden bezichtigd en de repe tities bekeken. Dit circusfeest begint om 13.00 uur. Kinderen die na afloop de voorstelling in het circus willen zien moeten daarvoor zelf een kaartje kopen. De andere activiteiten in de zomerva kantie zijn deze week nog op vrijdag sterrenslag op het terrein van Trias van 13.00 tot 16.30 uur. Volgende week vrij dag worden de zomerspelen besloten met een playbackshow in het Brunoge- bouw aan de Pastoor van Muijenweg 12. De aanvang dan is 19.00 uur en pu bliek is natuurlijk van harte welkom. Met een gezellige kleurwedstrijd is het startstein gegeven voor het project ,,de Fiets" dat het komend schooljaar op de scholen en via de krant de aandacht van zowel kinderen als ouders zal vragen. Het project is bedoeld om iedereen te interesseren voor „de Fiets" met al haar facetten, waaronder ook de fietsen diefstal. Daarom akties zoals graveren, de fietscontrole, een puzzelrit, het neer zetten van fietsklemmen. De kleurwedstrijd Deze is bedoeld voor kinderen van 4 t/m 12 jaar. Er zijn mooie prijzen te winnen in 3 leeftijdsgroepen, beschik baar gesteld door de gemeente en de drie plaatselijke fietshandelaren. Wil je meedoen, haal de kleurplaat dan op en los de puzzel op. De kleurplaten kun je afhalen op 23 augustus bij het circus, daar worden ze uitgedeeld. Of op 26 au gustus als in het Brunogebouw de Play back show wordt gehouden, deze begint om 19.00 uur, maar je kunt hem ook op het gemeentehuis ophalen. Tot 15 september kan de plaat ingele- verd worden bij het gemeentehuis van Heiloo. KAMER VAN KOOPHANDEL CURSUSSEN COMMERCIEEL ENGELS EN FRANS Alkmaar - Onvoldoende (schoolken nis van vreemde talen blijkt vaak een barrière om zakelijke banden met bui tenlandse handelspartners aan te kno pen dan wel eenmaal gelegde contacten optimaal te onderhouden. De Kamer van Koophandel organiseert daarom speciale cursussen Engels en Frans, die erop gericht zijn alle vaardigheden, die in een contact met een buitenlandse za kenpartner van belang zijn, aan te leren of te verbeteren. In september a.s. start weer zowel een cursus Commercieel Engels als een cur sus Commercieel Frans, beide op meer dere niveau's. In de cursussen wordt niet alleen aandacht besteed aan het hanteren van de taal in woord en ge schrift maar ook aan de sociaal- culturele achtergronden van het betref fende taalgebied. De cursussen strekken zich uit over 30 wekelijkse lesavonden van twee uur en worden gegeven in Alk maar. Voor alle cursusniveau's geldt dat maximaal 20 personen kunnen deel nemen. Belangstellenden kunnen voor nadere informatiè over de cursussen contact opnemen met mevrouw mr. M. L. Bos nia; KvK, tel. 072-195703, of mevrouw E. J. Mandersloot; Kvk, tel. 072- 195700. HUMANITAS-ZONDAGCLUB Op zondag 11 september a.s. gaat het Humanitasgebouw in de Reinaertlaan 1 weer open. Iedereen (volwassenen) is dan weer elke zondag van 14.30-16.30 uur van harte welkom bij ons voor een gezellig praatje, een kaartje of om te sjoelen. De toegang is gratis. Onze gastvrouwen/gastheren zullen u graag een lekker kopje koffie of thee presenteren. Hier vragen wij een kleine vergoeding voor (nml. 2 kopjes koffie of thee voor 1,00). We zullen het heel gezellig vinden ook u binnenkort te mo gen begroeten. Tot ziens! D.V.W. Dit zijn de gewijzigde data van diverse wedstrijden. Dames: op donderdaga vond 25 augustus de laatste competitie wedstrijd in plan Oost. Verzamelen 18.45 uur bij de Loet. Heren: de volgen de viswedstrijden worden gehouden op: zondag 28 augustus Witvissen, vertrek: 7.00 uur 't Loo; zondag 18 september Baarzen, vertrek 7.00 uur 't Loo; zon dag 2 oktober Witvissen, vertrek 7.00 uur 't Loo; zondag 23 oktober Baarzen, vertrek 7.00 uur 't Loo. De Koppelwedstrijden worden gehou den op: woensdagavond 7 september 18.45 uur in plan Oost; woensdagavond 21 september 18.45 uur in plan Oost. Op zondag 4 september de bedrijven viswedstrijd. Vóór 25 augustus opgeven bij de wedstrijdcompetitie. ZWEMMEN VOOR OUDEREN Heiloo - In het algemeen is het in beweging blijven een goede zaak. Dat vindt u ook wel, maar u heeft gemerkt dat het met het klimmen der jaren helemaal niet zo eenvou dig meer is 'aan beweging te doen' of 'ergens bij te gaan'. Misschien dat u daarom de leuke dingen niet meer doet, die u eigenlijk nog wel zou willen (gaan) doen. Voor u or ganiseert de Stichting Ouderenwerk Heiloo wekelijks zwemmen voor ouderen die daarbij enige persoon lijke begeleiding willen en nodig hebben. Dit zwemmen vindt gedurende een half uur per week plaats in zwem bad Loos, de Omloop 7 te Heiloo en wel op dinsdagmiddag van 15.00 tot 15.30 uur. Voor nadere informatie en/of op gave: mevrou I. Niessink, tel. 333332, of Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294 te Heiloo, tel. 331297. Heiloo - Van 1 tot 10 juli zijn we naar Polen geweest. Na onze oproep, om voor de mensen in Polen wat mee te ge ven, zoals koffie, thee, enz., heeft u overweldigend gereageerd. We konden 40 paketten samenstellen met een waar de van elk ongeveer 35,00. We namen nog een kinderwagen mee met complete babyuitzet. Ook kleding en andere waardevolle artikelen gingen er mee. Nu was het zaak alles op de juiste plaats te krijgen en na gesprekken met de gast heer, kwamen wij erachter dat zijn zus o.a. de kinderwagen met uitzet heel goed kon gebruiken. Die hebben we persoonlijk kunnen overhandigen (wil die mevrouw van de kinderwagen nog even persoonlijk contact opnemen?). De mensen waren verschrikkelijk dank baar, want koffie, thee, cacao, enz. is bijna niet te betalen. We zijn er van overtuigd dat alles op de goede plaats is terechtgekomen. Aanvankelijk leek het nogal moeilijk om allerlei spullen mee te nemen, maar na informatie bij de Poolse ambassade verkregen te hebben, waren er geen pro blemen. Vanaf 1 jan. '88 zijn de regels aan de grens zelfs versoepeld. Volgens een kennis van ons, die we be zochten in Poznau, welke doceert aan de universiteit aldaar, is de vrijheid van meningsuiting in Polen duidelijk toege nomen. Niemand wordt opgepakt of iets dergelijks. Ook daar is inmiddels de .glasnost' doorgedrongen naar haar zeggen! Overal waar we kwamen herinnerde men ons er aan, dat ze de E.K. voetbal wedstrijd Nederland-Rusland, op de tv gezien hadden. Ze waren blij dat Neder land als klein land had gewonnen, te genover zo'n groot land als Rusland. Met een geweldigde rijke ervaring en fij ne contacten met de mensen, zijn we weer behouden en wel thuis gekomen. Namens de Polen willen wij u hartelijk bedanken voor uw bijdrage! Contacten leggen met en land achter het IJzeren Gordijn, geeft ruimte en werkt voor ons gevoel vrede-bevorderend. Voor informatie; Rina en Do de Jong, tel. 02205-1981, of Agnes en Jan Bak ker, tel. 02205-1584. HANDREIKING Woensdagavond 24 augustus begint het nieuwe seizoen van Handreiking, de vereniging van weduwen en weduw naars. De avond wordt gehouden in Brainbox, Kanaalkade 26 te Alkmaar, om 20.00 uur. Voor de pauze zullen vier Friese muzikanten een optreden verzor gen met volksmuziek uit verschillende landen. Na de pauze zal zich een nieuwe groep presenteren van weduwen en weduw naars tot 45 jaar die behoefte hebben met elkaar activiteiten te ontplooien, gericht op deze leeftijdsgroep. Ieder die belangstelling voor deze groep heeft kan deze avond contact opnemen met de initiatiefnemers of anders infor meren bij de volgende telefoonnr.: 072-622688; 072-613242. Voor algehele info over deze open avond kunt u bellen 072-121285 of 072-114428. De entree bedraagt 2,00 voor leden en - 5,00 voor niet-leden. H.S.V. HEEFT UW STEUN NODIG In een tijd waarin om allerlei redenen de financiële steunkraan steeds meer wordt dichtgedraaid, wil het bestuur van de Heilooër Sport Vereniging afdeling voetbal, haar mede-inwoners best eens attenderen op haar werkzaamheden en de daarbij zo gewenste ondersteuning. Het bestuur en haar medewerkers be schouwen het nog steeds als de belang rijkste taak er voor te zorgen dat de Heilooër jeugd in hun vereniging een sportieve en maatschappelijk verant woorde opleiding krijgt. Hiervoor zijn op de eerste plaats mensen nodig die een bekwame begeleiding kunnen geven. Buiten de trainer zijn dat vrijwilligers, maar ook zij kunnen niets organiseren zonder financiële middelen. Het grijpen naar lidmaatschapsgeldverhogingen werkt vaak tegenovergesteld. Immers niet ieder huishouden is daartoe in staat en dan nog zou dit niet toereikend zijn. Daarom hebben we steun nodig van mensen die dit probleem begrijpen. Een van dit soort mensen is de heer Gerard Bolten. Helemaal alleen al reeds 20 jaar ziet hij het als zijn plicht zoveel mogelijk mensen donateur te maken van H.S.V. en de kontributiegelden daaraan verbonden zelf te gaan opha len. Zo'n man verdient het om de hel pende hand toe te steken. Nee niet met het werk, maar gewoon door óók dona teur te worden. Een telefoontje is daar voor voldoende. Dat kost u slechts 20 gulden per jaar en bovendien heeft u als dank gratis toegang bij de voetbal wedstrijden, uitgezonderd bekerwed strijden. Ook de sluitingsfeestavond is voor u toegankelijk. Nü gelijk éven de telefoon pakken en bel 332071. Hartstikke bedankt! Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261 (8.15-17.15 uur). Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Het Kook-pand aan de Geestersingel- Geesterweg is op woensdag geopend van 11.30-15.30 uur. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. In lichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 103 te Heiloo, dinsdag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 13.30-16.00 uur en zater dag 10.00-16.00 uur. Rommelmarkt muziekverenigingen In verband met de zomervakantie wordt er tot en met zaterdag 20 augustus niet opgehaald voor de rommelmarkt van de muziekverenigingen Nijenburg, TKH en Caecilia. Openbare Bibliotheek In verband met de vakantie is de biblio theek van 25 juli t/m 3 september geslo ten op woensdagmiddag en zaterdag morgen. Op dinsdag, donderdag en vrijdag is de bibliotheek op de bekende uren open. Informatie over de ope ningstijden: 337845. Expositie Hans ten Broeke Beeldend kunstenaar Hans ten Broeke exposeert tot 30 augustus bij Stouten- beek Wooncentrum in Beverwijk. Men kan er tijdens de openingsuren terecht voor het bekijken van werkstukken van verschillende materialen en technieken. TURISMA ESPERANTO KONGRESO ALKMAAR Alkmaar - Het Turisma Esperanto Kon- greso (Toeristisch Esperanto Kongres), dat na het Wereld Esperanto Kongres in Rotterdam, was georganiseerd door de Alkmaarse afdeling van de Nederlandse Esperanto Vereniging, is vrijdagavond afgesloten. Zeventig deelnemers uit 20 landen en vier werelddelen hebben een week lang genoten van de bezienswaar digheden van Alkmaar en van Noord- Holland, waarbij de toelichtingen in hun gemeenschappelijke taal, Esperan to, werden gegeven. Amsterdam, Alk maar en Enkhuizen vielen zeer in de smaak van de gasten, de Zaanse Schans bracht hen in verrukking en de Afsluit dijk en de Hondsbossche Zeewering wekten bij iedereen bewondering. De grote groep Esperantisten uit Tata, de Hongaarse zusterstad van Alkmaar, heeft zeer genoten. Zij bood de Alk maarse Esperantoclub een herinne ringsplateau aan, dat het Esperanto- symbool en de namen van de twee zustersteden in ingelegd hout bevat. Ook kreeg de Tata-zuil, nabij de Molen van Piet, een bloemenkrans, waarmee de vriendschap tussen de Esperantisten van Tata en Alkmaar opnieuw werd be vestigd. Voor inlichtingen over Esperanto en aanmelding voor curussen: tel.: 02207- 17918. Zaterdag 20 augustus Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op het parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. Victoriegroep Scouting Heiloo, huis- aan-huis actie Plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.30 uur, ook bij slecht weer. Halen op verzoek: 332942, bellen vrijdag voor 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: 332336. WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op ver zoek: 332942. Bellen vrijdag voor 12.00 uur. Clemens Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. NATUURWANDELING HEILOOËRBOS Op zondagmorgen 21 augustus houdt het Instituut voor Natuurbescherming seducatie (IVN) afd. Nrd. Kennemer- land, haar maandelijkse rondleiding voor belangstellenden in het Heilooër- bos. De wandeling begint om 11.00 uur vanaf de Kattenberg aan de Kenne- merstraatweg in het bos) en wordt ge houden onder leiding van ervaren na- tuurgidsen. Voor extra informatie kan men 072-331588 bellen. Het IVN-bezoekers- en natuurstudie centrum in het Parnassiepark in Bergen aan Zee, is elke zondagmiddag geopend van 13.00 tot 17.00 uur. SCHAKEN OVERDAG Met ingang van 15 september a.s. wordt weer wekelijks in de kantine van de badmintonhal Heiloo, het Zevenhuizen 48 te Heiloo, 'schaken overdag' georganiseerd. Huis-, tuin- en keuken-schakers van alle niveau's zijn iedere donderdagmid dag van 13.30 tot 17.00 uur welkom om in een gezellige sfeer één of meerdere partijtjes te schaken. 'Schaken overdag' is een initiatief van de Stichting Ouderenwerk Hei loo en tot stand gekomen met mede werking van schaakclub Oppositie en de Badmintonvereniging Heiloo. Voor opgave en/of nadere informa tie kunt u kontakt opnemen met dhr. J.de Jong, tel. 331599 of Stich ting Ouderenwerk Heiloo, Wester weg 294 Heiloo, tel. 331297. De volledige route door Kennemerland deze week in de Uitkijkpost. Zie pagina 4 stationsweg 85a heiloo -tel.072-335730 MARITHE FRANCOIS QIRBAUB .fosr«)Ji van Sdiagc» Hdedion BURGERLIJKE STAND HEILOO Geboren: Rowén, z.v. Jan Kuyper en Hilde Rijkers. SOCIËTEIT ALLEENSTAANDEN HEILOO Op woensdag 17 augustus gaan we weer naar de midgetgolfbaan in Egmond aan Zee. Voor diegenen, die willen gaan fietsen, verzamelen bij het postkantoor om 19.15 uur, anders om 20.00 uur bij de golfbaan. Voor informatie en/of overleg kunt u bellen: 02205-2216. encot Vennewatersweg 15, 1852 PT Heiloo, tel. 072-332727 Makelaar Taxateur o.g. hypotheken C Postbus 95,1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN jj? Kantoor Zeeweg 20.1852 CR Heiloo TAXATIES VAKANTIEREIZEN D.V.O. HEILOO Heiloo - Dit seizoen hebben reeds twee busreizen plaatsgevonden. De eerste, een zevendaagse reis naar Hotel Stra- beek in Valkenburg, die zaterdag 18 ju ni vertrok en terugkeerde 24 juni. De groep had die week prima weer en de ex cursies naar de Eifel, Ardennen, de Mergellandroute, bezoek aan Maastricht met daaraan verbonden een boottocht over de Maas, werd door al len zeer gewaardeerd. De avonden waren zeer gezellig met het leggen van een kaartje en twee bingo spelen. Ook de tractaties van D.V.O. met een glaasje wijn bij het diner. Ook het kopje koffie met gebak op de zon dagmorgen viel zeer in de smaak. Al met al een zeer geslaagde reis! Reisleider van deze groep van Y. v.d. Blom. Ook de tiendaagse reis naar Salzkam- mergut in Oostenrijk met als stand plaats St. Georgen in Attergau, die op zaterdag 16 juli vertrok en terugkeerde maandag 25 juli had ook de weergoden mee. Hoewel de eerste dag vanaf Heiloo tot aan ons overnachtingsadres Hotel Schiff in Lindach am Neckar door re gen werd begeleid. Hotel Tirolerhof in St. Georgen was in alle opzichten prima. Ook de excursie naar de verschillende meren o.a. Attër-, Traun-, Mond-, en St. Wolfgangsee was één stuk natuurschoon bij stralende zonneschijn. Ook de dagtocht naar de stad Salzburg, met bezoek aan de Slosz- garten Mirabell, die Altstadt met haar prachtige winkelstraat .Getreidegasse' de schitterende Dom en niet te vergeten het prachtige uitzicht over de oude stad vanaf het restaurant Winkler. Een dag om nooit te vergeten. Ook de avonden waren heel gezellig, met een dansje, bingo, Tirolergroep uit St. Georgen en heerlijk zitten in de ver lichte tuin van ons hotel. Ook deze reis tracteerde D.V.O. de groep op een glaasje wijn bij het diner, de boottocht van St. Wolfgang naar St. Gilgen. De groep ziet terug op een zeer geslaagde reis. Reisleider van deze tiendaagse trip was W. Otte.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 1