limmett Tnr ïil HANDWERK VOORVOETEN Ruilverkaveling liANRAAds LI[\\J/1N BEEK Equipe Coiffures AUTOMOBIEL - VERZEKERING Slagerij Kramer ~ÏÏl tccUli „MARGARETHA machinale houtbewerker interieur timmerlieden BAS MARTENS b.v. ili Voor Noordhollandse Kaas en zelfgetapte échte Karnemelk ^205-11^ LIMMER KERMIS Rentenieuws vanaf de boerderij w. m. rotteveel Weekreklame: "LIMMEN-HEIL00" O.V.M. SCHERMEER O.V.M. SCHERMEER AJ Eerste deuntje Gevraagd: met ervaring in maken van: kozijnen, ramen, deuren, trappen gewenst. Gevraagd: bouwbedrijf/interieurbouw Hoorne 16, Uitgeest, tel. 02513 - 12763 's avonds 02510 - 43723. 51 Q .fl van „'De Vereeniging" voor moderne gebruikte dames en kinderkleding LANDINRICHTING Sioux schoenen worden met de hand gemaakt van detijnste soorten kwaliteitsleer. Ze hebben een uit stekende pasvorm, zijn soepel en geven door hun anatomisch gevormde leest uw voeten volledige steun. Vraag dus bij ons naar Sioux. Wie er een past, trekt hem aan. Nog jaren en jaren. stationscentrum 81 KAPSALON n Annuïteiten: 10 jaar vast 7.3% 15 jaar vast 7.5% Leven: 10 jaar vast 7.2% 20 jaar vast 7.6% Spaarhypotheken vanaf 7.4% Meer weten? Bel 072-335477* of kom langs. U bent van harte welkom op de Boerderij aan de Oosterzij. Kantooradres: Oosterzijweg 40 - Heiloo ZjJenk van der Ham Assurantiën Hypotheekcentrum - Pensioenen - Verzekeringen Schoonheidssalon 4 Behandeling volgens afspraak. Telefoon (022,05) 1951 Nauwelaantje IA, Limmen UW KERASTASE-KAPPER Gaat u meer betalen voor uw auto-verzekering? Vraag dan aan ons vrijblijvend offerte!! Binnenkort ontvangt u voor uw automobielverzekering een premieverhoging. U mag en kan dit weigeren. Informeer daarom eerst naar onze scherpe premies en uitstekende voorwaarden. In vele gevallen kunt u geld besparen op uw premie. VOOR NIEUWE VERZEKERINGEN LAGE PREMIES. Voor informatie en offerte: advies en bemiddeling in: verzekeringen - pensioenen - financieringen - hypotheken molenweg 107 - 1906 DH limmen telefoon 02205-3061 14.95 Mooie Hamlappen 1 kilo Fricandeau 1 kilo Florida Schijven per stuk Gebr. Varkensrollade 150 gram Palingworst 150 gram Gek. spek 150 gram 2.45 WOENSDAG GEHAKTDAG per kilo DONDERDAG BIEFSTUKDAG per 100 gram Iedere dag is'de bekroonde worst om 12.00 uur warm. Westerweg 160 - Heiloo - Telefoon 330991 UITKIJKPOST 14 SEPTEMBER 1988 weg/Kerkweg/Burg. N ieu wenhui j sen - laan. Men, 'de gemeente', is op de hoogte en er wordt deze week een aan vang gemaakt met de reparatie. Er wordt namelijk een nieuwe „mel dingslus" in het wegdek aangebracht. Op de Kerkweg, ter hoogte van snack bar Weijers, vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto's, alleen ma teriële schade. Inleveren kopij Uitkijkpost: Mw. Van Diepen, Uitgeesterweg 1A, Limmen. Gevonden voorwerpen Uiterlijk tot maandag 18.00 uur. LIMMEN - Wat is er niet allemaal te doen geweest toen besloten werd het eerste deuntje af te schaffen. Grote de monstraties, ingezonden brieven enz. De oorzaak van het verbieden was de vele overlast die omwonenden van te veel drank en verniel zuchtigen ondervonden. Door de grote druk vanuit de echte ker misklanten besloot men het eerste deuntje een nieuwe kans te geven. En wat zien weweer vernielingen en dronkenschap. ,Moet kunnen' is de veel gehoorde kreet, hoort bij het kermis-gebeuren. Maar er zijn dingen die zo vervelend zijn dat ze gewoonweg ,niet meer kunnen'. INGEZONDEN Kermis in Limmen LIMMEN - Wat gezellig had kunnen zijn, is voor mij en mijn ijsverkoper iets anders uitgevallen. Op de kermis, waar het wél gezellig was, is ook niets gebeurd. Maar op de weg naar huis, langs het pa rochiehuis vond men het nodig om mijn ijskar om te gooien, met alle gevolgen van dien. Wafels, ijsknijpers, ijsknij- perbakje, parasol met stang en diverse andere beschadigingen aan de ijskar, te samen plus minus 300,00 waar is dat voor nodig! Als ijsverkoper had ik ge dacht wat te verdienen, maar dit is he laas iets anders geworden. Waarom, waarvoor? Groot doen tegen over anderen. Laten zien dat je sterk bent? Als het zo blijft doorgaan is het straks voorbij met de Limmer kermis. Maar hopenlijk loopt het anders en mel den de grote sterke jongens zich. Zodat er nog iets van de schade gered kan wor den. Want ook de ijsverkoper staat op de kermis om een paar centen te verdie nen, en niet om zijn handel door een paar (onverlaten) te laten versteren. Want wees maar eerlijk, acht uur wer ken en dan een schade van driehonderd gulden is voor niemand leuk. Dus heren ijskarren omgooiers' wees sportief en meldt u zich. Misschien be taalt zelfs uw W.A. verzekering. R.C.J. Schigt Rijksweg 81 1906 BE Limmen tel. 02205-3426 POLITIEBERICHTEN LIMMEN LIMMEN - Er zijn diverse klachten bin nengekomen over het slechte functione ren van de verkeerslichten Rijks- Gevonden: beigegekleurde portemon nee, inhoud een aantal buitenlandse munten; rood metalen baillpoint merk Parker, blauwe ballpoint met tekst in witte letters Apotheek Scharlei te Uitgeest. Verloren: een groene halsband ,voor een hond', drietal sleutels in eén zwarte etui, zilver dameshorloge, betreft een zgn. oud Hollands type, zwarte ring met goud opschrift ',K', zwarte jzadeltad met inhoud, grijs konijntje, yvit vest, sleutel met NS-lip no. 61. KATHOLIEK VROUWENGILDE LIMMEN - Het Katholiek Vrouwen Gilde Limmen opent woensdag 21 sep tember haar nieuwe seizoen. De avond start om 19.00 uur met een woord- en communiedienst in de H. Conrnelius- kerk, waarbij het dameskoor is uitgeno digd. Hierna ca. 20.00 uur, in het paro chiehuis, zullen wij de avond voortzet ten met de vrouwencabaretgroep 'n Tikje Kritiek', uit Akersloot. Een cabaretgroep bestaande uit 7 vrou wen die met milde kritiek het vrouwen leven van vroeger, maar ook de jachtige tijd van nu met humor bekijkt d.m.v. liedjes en muziek waarbij zij worden be geleid door een accordeoniste. De titel: „Als de rozen niet elke dag geuren". Wij nodigen u van harte uit, leden zo wel als niet-leden, mannen zowel als vrouwen. Toegang slechts 3,50 incl. koffie (voor niet-leden). Dagelijks geopend. Dusseldorperweg 40 Limmen. tel. 02205-3344 DAMES, nergens koopt U zoveel modieuze kleding voor zulke lage prijzen o.a. vlotte pak jes, mantels, wollen rokken, leuke truien, enz Verder volop kinderjasjes, jurkjes, broeken truien, enz. U kunt nu Uw beslist moderne, gereinigde kleding inbrengen! Elke dag geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Inbreng dagelijks van 10.00 tot 12.00 uur. Maandagochtend gesloten! HEERENWEG 252 HEILOO TEL. 072-338082 TOT ZIENS! SPORT VOOR KINDEREN LIMMEN - Tijdens de sportinstuif wel ke gehouden werd in de laatste paasva kantie werd ik met m'n neus op de fei ten gedrukt. Het was stralend weer en veel kinderen waren met vakantie, zo dat het heel rustig was op de instuif. Het viel met op dat er kinderen waren, die doorgaans nooit komen. Een meisje sprak me aan en vertelde hoe fijn ze het vond, ze kwam nu ook aan bod, terwijl ze anders nooit mee mocht doen. Dit heeft me aan het denken gezet. Het is een vaststaand feit dat sport een positieve invloed heeft op het opvoe dingsproces bij kinderen. Maar dan moeten kinderen sport wel leuk vinden. Het moet niet zo zijn, dat ze er tegen opzien wanneer ze gymles krijgen, want dan werkt sport averechts. Het komt helaas maar al te vaak voor dat kinde ren niet mee kunnen komen tijdens de gymles. De groepen zijn groot en er is veel te weinig tijd kom kinderen indivi dueel te begeleiden. Met elkaar is men ook altijd prestatiege richt bezig. Een kind, dat tijdens een balspel de bal een paar keer laat vallen, krijgt nooit meer een bal toegespeeld. Wanneer er teams worden samen gesteld, worden zij als laatste gekozen. Wordt er in de vakantie een toernooi ge houden dan zijn zij er niet bij. Al deze kleine dingen bij elkaar geven een be hoorlijke deuk in hun zelfvertrouwen, waardoor ze weer minder kunnen en durven. Het gevolg hiervan kan zijn dat die kinderen op school worden buiten gesloten en geïsoleerd raken. De motorische vaardigheden worden aangelerd tussen het zesde en twaalfde levensjaar. Daarom is het belangrijk om dan de basisvaardigheden onder de knie te krijgen. Wij willen daarbij helpen. U kind is van harte welkom op donder dagmiddag van 16.00-17.00 uur in de sporthal d'Enterij, leeftijd 6-12 jaar. Aanvang 22 september. Er zijn geen kosten aan verbonden. De essentie van Sport voor kinderen' is d.m.v. een veelzijdige lichamelijke activiteit het zelfvertrouwen weer op te bouwen. Dat' is van vitaal belang voor hun totale ontwikkeling. Informatie Meintje Guijt, tel. 2930. P.V. GOUDEN WIEKEN LIMMEN - Afgelopen weekend vervlo gen wij met onze postduiven de één na laatste vlucht Oudenaarde. Overwin naar werd G. Pouw. De uitslag: Oude naarde, 205 km, 264 duiven mee: le liefhebber G. Pouw, 2. P. de Graaf, 3. J. Bakkum, 4. S. Kos, 5. J. C. Bak- kum, 6. A. Hageman, 7. T. Thyen, 8. J. v.d. Molen, 9. Th. Schut, 10. B. Meule- man, 11. L. Bierman, 12. C. Schermer, 13. N. de Graaf, 14. J. C. Tool, 15. W Glas. De Landinrichtingscommissie voor de ruilverkaveling „Limmen-Heiloo" maakt bekend dat de werkzaamhe den van de reconstructie Uitgeesterweg, Zuideinder- weg, Hazelaantje en fietspad Zuideinderweg zullen starten op woensdag 14 september 1988. Deze wegen zijn gelegen in de gemeente Limmen. De werkzaamheden zullen duren tot 15 november 1988. In deze periode worden deze wegen enkele malen gedurende enige dagen afgesloten voor het verkeer. Purmerend, september 1988 De Landinrichtingscommissie N. P. M. Schoof, voorzitter Ir. G. H. A. te Braake, secretaris MODEL BEUNA Ned. Bond van Plattelandsvrouwen Maandag 19 september: ledenavond in Vredeburg, aanvang 20.00 uur. Mw. Zeiler-Kouwenaar verzorgt een diale zing over 'Water en natuurbehoud'. Kosten niet-leden 5,00. SUCCES VOOR LIMMER NUNCHAKU-KA'S LIMMEN - In de Dojo van sportschool Walter de Mooij te Gouda werd zater dag 10 september een nunchaku toer nooi gehouden voor gele banddragers. Dit om de beginnende nunchaku-ka's de kans te geven om ervaring op te doen wat betreft de wedstrijdvorm van deze tak van Budosport. Bij de wedstrijdvorm van het nunchaku-do gelden verschillende spel regels o.a.: de deelnemers worden inge deeld op hun lichaamslengte en leeftijd. Tijdens de wedstijd moet men eerst met de nunchaku twee verschillende over- pakkingen maken, dan pas mag gepro beerd worden te scoren met een slag op het lichaam van de tegenstander. Be paalde lichaamsdelen zijn verbonden om te scoren, anders volgt diskwalifica tie. Indien een van de twee nunchaku- ka's zijn nunchaku laat vallen gaat er een vol punt (ippon) naar de tegenstander. Van Budoclub Limmen hadden zich vijf deelnemers aangemeld. Bij de jongens tot een lengte van 1.60 m werd Sander Bloedjes (14 jaar) ongeslagen kampioen in deze groep en behaalde een dik ver diende le prijs. Bij de meisjes tot 1.60 m was het Simone Philipoom (13 jaar) die een mooie 2e prijs behaalde. NED. BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN LIMMEN - Het nieuwe seizoen staat weer voor de deur. We hebben getracht een zo afwisselend mogelijk programma op te stellen. We beginnen onze eerste avond met een lezing over water en natuurbehoud door mw. Zeiler-Kouwenaar, verder een op treden van de Surinaamse klederdrach- tengroep Adjoeba, daarna de viering van onze kerstavond. Verder vertoont K. Dekker een diaserie over Polen, na tuurgeneeskundige J. de Lange houdt een lezing met dia's, er zal ons verteld worden hoe een huisvrouw uit Afrika leeft en werkt en bakker P. Groot zal ons zijn ter plaatse gemaakte hapjes la ten zien. Onze reiscommissie heeft ditmaal een dagtocht verzorgd naar Brabant, een excursie naar het schaatsmuseum te Schermerhorn, een excursie naar edelsmidse mw. Visser in Bergen en een dagtocht naar Friesland. Er kan ook aan diverse cursussen deelgenomen worden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mw. R. Biesheuvel, tel. 02205-1652. SCHAKEN IN LIMMEN - LIMMEN - Afgelopen vrijdag opende S.V. Vredeburg haar schaakseizoen met de eerste ronde voor de interne competitie. Ondanks concurrentie van de Limmerkermis was de opkomst bo ven verwachting, zo ook de resulta ten, waar de winst van nieuwkomer B. Hes op N. Admiraal opviel. A. Duikersloot had een behoorlijke kluif aan de eveneens voor S.V. Vredeburg van start gaande T. Schut. Met verde ling van de punten werd in een boei end duel door beide spelers een visite kaartje afgegeven, waarmee de B- groep rekening dient te houden. In de A-groep won clubkampioen J. Admi raal van A. Holtes. Het tijdspook gaf hier de doorslag. Opvallende presta ties leverden de gebroeders G. en P. Hes die G. de Graaf en B. Kerkhof voortijdig naar het Kermis-terrein ver wezen. Overige uitslagen: A-groep: M. Limmen-G. Hafkampe 0-1. J. Bloedjes-R. Bollweg Zi-Zi. R. v.d. Storm sr.-P. Natte Zi-Zi. H. de Goede-P. v.d. Heijdt 01. M. Biesheuvel-P. de Waard 1-0. T. Al-C. Luttikhuizen 0-1. M. v.d. Himst-R. Rommel 1-0. B-groep: H. Levering-M. Zuurbier 1-0. R. v.d. Storm jr.-D. Kerkhof 1-0. M. Custers-J. Kaandorp 0-1. R. Denekamp-P.Zwart 1-0. P. Vessies-K. Konst 1-0. J. Tebbens-R. Valkering 0-1. R. Velseboer-M. Philipoom 0-1. Alhoewel de interne competitie van start is gegaan, kunnen nieuwe leden zich nog aanmelden. Telefonisch is dit mogelijk bij J. Admiraal (2391) en P. v.d. Heijdt (1977). Vanzelfsprekend kan dit ook iedere vrijdagavond vanaf 20.00 uur in het cultureel centrum Vredeburg, waar de S.V. haar activi teiten uitoefent. Limmer Kermis, voor ons een begrip! Die stond van 't jaar zo maar op de wip Het is weer voorbij en o zo goed gegaan. 't Was ouderwets gezellig en daar komt het toch op aan? Samen werken, samen lachen en een feestje bou'en. Dat moeten we met z'n allen zien te behou'en. Niets vernield, alleen kwamen ze stro bezorgen. Maar 't is droge waar en weer verdwenen in de morgen. Mocht er toch bij de Kapelburen iets verkeerd zijn gegaan? Dan bied ik daarvoor mijn verontschuldiging aan. Iedereen bedankt en een pluim op jullie hoed! De Kermis was gezellig, zoals hij wezen moet. Nel Kaay OUDERENBOND LIMMEN LIMMEN - Op 6 oktober houden wij weer de najaarstocht. Er is veel be langstelling voor, we gaan met 2 bussen. Er zijn nog een paar plaatsen vrij. U kunt zich opgeven bij mw. Wolkenfeld, tel. 2125. Betalen op 19-20 september in De Lantaarn. Daar het schoolgebouw nog niet klaar is gaan we de eerste tijd naar De Lan taarn. Wij beginnen op 19 september. Kaarten, 20 september kienen, 21 sep tember kaarten. Voordat we naar de school gaan moet er nog veel gebeuren. Komen er veranderingen, dan krijgt u nader bericht. S.V. DE VRIJHEID LIMMEN - Voor mensen, die van gezel ligheid houden en tevens lid van een ver eniging willen zijn, kunnen wij Schiet vereniging de Vrijheid ten zeerste aan bevelen. De Schietvereniging werd in 1956 opgericht en leeft na 32 naar nog steeds voort. Iedere woensdagavond van september tot en met april wordt de zaal van café bar de Lantaarn omgeto verd tot een ware schietbaan. De Schietvereniging is zelf in het bezit van 3 geweren van cal. 22. Om te schie ten worden er 3 banen opgebouw waa rop men in knielende houding gaat schieten. Het is de sport om zo zuiver mogelijk te richten op de schietkaart, die aan het eind van de 10 meter lange schietbaan staat opgesteld. Per schieta- vond kunt U, voor de clubcompetitie, maximaal 100 punten schieten. De vereniging is in verschillende klassen ingedeeld te weten;» de ere, A, B en C klasse. Men begint in de C-klasse en kan na een goed schietseizoen, waarin vol doende punten zijn behaald, een klasse hoger uitkomen. Een ieder die geïnteresseerd is in de Schietvereniging wordt in de gelegen heid gesteld om eens langs te komen en dan op proef te schieten. U bent van harte welkom op woensdagavond van 20.00 tot 23.00 uur in Café Bar 'de Lan taarn' te Limmen. De eerste avond van het nieuwe seizoen is op 14 september. Inleveren kopij Uitkijkpost: Mw. Van Die pen, Uitgeesterweg 1A, Limmen. Uiterlijk tot maandag 18.00 uur. TfuSmsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 81-4, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeitje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor speodeisende gevallen kunt u bellen 072-126482 (Alarmcentrale). Gemeente Limmen Openingstij den gemeentesecretarie 9.00-12.30 uur ('s middags na 16.00 uur alleen voor het afhalen van paspoorten en rijbewijzen). Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden, behoudens anderslui dende telefonische afspraken. De wethouders kunt u spreken iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur in het gemeentehuis. De burgemeester slechts na telefonische afspraak (tel. 1456). De afdeling sociale zaken is geopend op maandag- en donderdagochtend van 9.00-12.30 uur en voorts na telefonische afspraak (tel. 3109). Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen Dierenarts Wolters, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spreekuur van 13.00-14.00 uur. Dierenarts Van Lohuizen, Dotterbloem 7, Castricum is bereikbaar via tel. 02518-55910. Zaterdag spreekuur van 12.00-13.00 uur (kleine huisdieren). Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Dankzij UITBREIDING van onze salon kunnen wij weer NIEUWE klanten ontvangen voor schoonheidsbehandelingen. Als u even belt maken wij graag met u een eerste afspraak: 02205-2060. Hogeweg 78, Limmen. Depositaire: Biodermal, Dr. Eckstein, Lady Rose en Trend cosm. gesloten van 18-8 t/m 26-8 Maandagmiddag en zaterdags gesloten. Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Opstalverzekering uitgebreide gevaren f 0,75°/oo Verzekering uitgebreide gevaren inboedelf 1,40°/oo W.A. verzekering per gezinf 59,90 dekking f 1.000.000,- Bij de Onderlinge goed en goedkoop Dusseldorperweg 27 - Limmen Telefoon 02205-3581.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 8