Archeologische werkgroep legt tweede waterput bloot Inbraakpreventiedag bij Doeland-Wiefix op Westerweg NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN C. HACHMANG S3£3SïïSSting Personeel Psychiatrisch Centrum een kwart eeuw onder 'de Koepel' Expositie 'Des fleurs en route' van Guda Slot-Paarlberg 072-330332 Kent u deze weg in Heiloo? MakelaardijHeiloo wijst U de weg in Heiloo. JAARGANG NO. 45-9 NOVEMBER 1988 De Rietvink: nieuw wijkje iir öS» ■■hNHMI FALKLAND TONEEL Het Blijspel 'Een Vreemd Koppel' 18 en 19 november. Aanvang: 20.15 uur. Entree: f 7,50. 6eze 5 dus de grootste kompleet.^. wielinga LOS TRADING TANDON DEALER TEL. 072-337121 GRATIS PRINTER bij aankoop computer. Prijzen vanaf f 3495,- excl. btw V Openingstijden: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur vrijdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten. Advertenties en administratie Uitkijl Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo. (072-330175 b.g.g. 334531) r_ Redactie: De redactie is tijdens kantooruren ■pO j te bereiken onder nummer 072-330175. lil lik. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) V jBlB/ J Rosendaal 89, 1851 RK Heiloo. (072-332241) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 65 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. ...J® m PI De put die door de archeologische werkgroep van Oud Heiloo werd blootgelegd. WESTERWEG LIMMEN IN DE SPITS AFGESLOTEN HEILOO - In de gemeente Limmen is onlangs een verkeersmaatregel van kracht geworden, die het drukke ver keer over de Westerweg tijdens de spit suren 's ochtends en 's avonds moet af remmen. Tijdens de spits, van 7.00-9.00 en van 17.00-19.00 uur, is namelijk de Westerweg tussen Rijksweg en Burge meester Nieuwenhuysenstraat voor alle gemotoriseerd verkeer afgesloten. Door middel van hekken en borden is deze afsluiting aangegeven. De politie heeft geconstateerd dat nogal wat men sen deze maatregel negeren. Vanaf nu zal er strenger worden opgetreden: geen waarschuwingen meer, maar een proces-verbaal voor de overtreder. Het verkeer vanuit de richting Heiloo dient ofwel in Heiloo reeds richting Kennemerstraatweg/Rijksweg een (an dere) route te kiezen ofwel in Limmen via de stoplichten op de kruising Rijksweg-Burgemeester Nieuwenhuy senstraat z'n weg te vervolgen. Ook mensen die in de wijk tussen Westerweg en Rijksweg in Limmen moet zijn, die nen om te rijden. JERUZALEM, WERELDCENTRUM? HEILOO - Op zaterdag 12 november om 20.00 uur zal de heer D. Steenhuis een inleiding verzorgen over de toe komstige rol van Jeruzalem. Dit zal de laatste avond zijn waarin het böek Eze- chiël centraal staat. Plaats: zaal van de Geref. Kerk, Noor dergeeststraat te Heiloo. Belangstellen den worden hartelijk uitgenodigd. Er is gelegenheid vragen te stellen. Inlichtin gen: M. Oppenhuizen, 02518-54596 of H. Smit, 072-337151. j Zaterdag 12 november Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ned op het parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. Maria-Lidwinaschool, huis-aan-huis ac tie tussen Westerweg, Het Zevenhuizen, Ewisweg en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.30 uur. Halen op verzoek: 332063. Ook lompen. J.P. Hasebroekschool, Sluijsweijdt 9. Tussen 9.00-11.00 uur. De Zeskant, Het Malevoort 5-7. Tussen 10.00-12.00 uur. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine sportpark Het Vennewater. Zaterdag en zondag van 11.00-17.00 uur; vrijdag en maandag van 20.00-22.00 uur. Maandag t/m vrijdag Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: 332336. WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Volksmuziekschool, Het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 uur en tussen 14.00-20.00 uur. Freinetschool, Het Malevoort 9. Bren gen tijdens de schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. Vondelschool, Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 8.45-15.30 uur. Halen op verzoek: 331327. Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op ver zoek: 332942, bellen vrijdag voor 12.00 uur. Clemens Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. HEILOO - In onze opgraving, op het terrein voor de geplande nieuwbouw van het raadhuis aan de Raadhuisweg, hebben wij zaterdag 5 november een waterput uit het begin van de 17de eeuw kunnen blootleggen. Van deze waterput was nog slechts het onderste gedeelte in- takt. Dit gedeelte bestond uit een voor malig wijnvat met een diameter van ong. 70 cm en een hoogte van ong. 80 cm. Op deze ton heeft een stenen opmetse ling gestaan, gezien de hoeveelheid brokken baksteen en puin die wij steeds in de oorspronkelijke ingraving t.b.v. de waterput hebben aangetroffen. Deze stenen opmetselingen werden elke keer bij het dichtgooien van zo'n put verwij derd, omdat baksteen in die tijd een kostbaar bouwmateriaal was en daar door elke keer weer opnieuw gebruikt werd. Het enige wat men liet zitten was het onderste gedeelte, het wijnvat. Dit type waterput had een korte levens duur, zo'n 10 tot 15 jaar. Zij werden meestal geplaatst op een wel welke door het gebruik snel verzande, waardoor men steeds de put moest verplaatsen. Vaak worden in opgravingen dan ook 10-tallen van zulke tonnen gevonden. In onze opgravingskuil, welke voor arche ologische begrippen eigenlijk aan de krappe kant is, is dit nu al de tweede ton. Maar het leukste van zo'n ton is toch wel de vraag: zit er nog iets in wat tij dens het gebruik er per ongeluk is inge vallen. Dit kan dan tevens een exacte datering aan de waterput geven. Slechts 3 koten of kootbenen van een rund of varken vormden de inhoud. Deze koten zijn hoogst waarschijnlijk gebruikt voor het z.g. kootspel, een spel waarbij koten tegen de muur geplaatst werden en spe lers beurtelings met een werpkoot zo veel mogelijk koten moest omgooien. Met behulp van 3 koten kunnen wij geen waterput dateren. De datering heb ben wij in dit geval kunnen doen door dat de ingraving van de waterput zich bevond op de plaats van een sloot welke in het 3 de kwart van de 16de eeuw bui ten gebruik is geraakt en de ingraving t.b.v. de waterput door deze sloot was heen gegraven, daardoor hebben wij de datering gesteld op het begin van de 17de eeuw. Bij het uitgraven van de ton en het ber gen van de inhoud, om naderhand te worden gezeefd, hebben wij veel last ge had van het grondwater wat rijkelijk toestroomde. Gelukkig hebben wij as sistentie kunnen krijgen van de archeo logische werkgroep van Beverwijk in de vorm van een klokpomp. De electriciteit voor deze klokpomp werd beschikbaar gesteld door cafetaria Blakborn. Zon der deze steun was het voor ons niet mo gelijk geweest deze ton goed uit te gra ven. Een gedeelte van de inhoud van de andere hierboven genoemde ton is op het ogenblik nog te bekijken op de ten toonstelling in de Oude Pastorij. HEILOO - Nog maar net was het eerste kopje koffie geserveerd of de raadsle den van Heiloo konden vorige week hun tas alweer pakken. Een kleine drie kwartier nam de november-vergadering in beslag en men zou kunnen denlken aan een stilte voor de storm, met het oog op de naderende algemene beschouwingen. Heiloo 2000 verzette zich tijdens de ver gadering tegen het plan om de grond in plan Ypestein ten behoeve van de bouw van 93 gestapelde woningen voor 10.000 gulden per woning te verkopen. De groepering vond dat een te laag bedrag en niet in verhouding tot de woningen die geraliseerd worden. In zijn weer woord legde wethouder Dekker de rela tie tussen de gewenste huur voor de te bouwen flats en de consequenties van een hogere grondprijs. Dat zou met el kaar botsen. Alle andere fracties steun den het voorstel van het college om de grondprijs van 10.000 gulden per flat aan te houden. Wederom Heiloo 2000 was het dat ten aanzien van de vast te stellen verorde ning omtrent het Gemeentelijk Sociaal Fonds kritiek had. Het liefst zou de par tij het voorstel aanhouden tot een vol gende vergadering om dan een verbeter de versie van de voorgestelde verorde ning aan te nemen. De inhoudelijke kri tiek van Heiloo 2000 werd door diverse anderen gedeeld. De verantwoordelijke wethouder, mevrouw Willemse-van der Ploeg, noemde echter het risico dat aan houden zou kunnen betekenen dat de actie in 1988 niet kan plaatsvinden, het geen zeker niet de bedoeling van de raad is. Onder de toezegging dat de verorde ning tijdens de evaluatie van de actie van 1988 in 1989 weer besproken zal worden steunden alle fracties - zij het dan voorlopig - de verordening zoals die nu is opgesteld. Tenslotte deelde het college de raad me de dat de voormalige speelweide van zwembad 't Baafje definitief bestemd is voor woningbouw. Ook is er al een naam voor het te realiseren wijkje be dacht: 'De Rietvink'. Dit is de naam van een woning, die aan Het Maalwater stond. Deze straatnaam is de eerste aan vulling voor het Straatnamenboek van Heiloo dat door Drukkerij uitkijkpost in samenwerking met boekhandel Deu- tekom onlangs in een verbeterde tweede druk op de markt is gebracht. S»iSiSÏ»MI V-% -I.j'i..11 •:?T - -t x: ?!lt De kapel-koepel, waarnaar de personeelsvereniging is genoemd, torent boven het hoofdgebouw van het Psychiatrisch Centrum uit. HEILOO - Zaterdag 12 november is het op de kop af 25 jaar geleden dat Perso neelsvereniging De Koepel van het Psy chiatrisch Centrum te Heiloo werd op gericht. Een vereniging waarbij bijna de helft van het 640-koppige personeel van 'de stichting' is aangesloten. De redactie van de Uitkijkpost sprak met een viertal bestuursleden over de geschiedenis en natuurlijk over wat er aanstaande zater dag staat te gebeuren. Het Psychiatrisch Centrum werd in vroeger tijdens gerund door broeders. In de loop der jaren kwam er steeds meer leken-personeel. Het was naar aanleiding van een jubileum van een broeder dat voor het personeel een bus reisje werd georganiseerd. Dat beviel zo goed dat er een vervolg kwam. Met de 'dubbeltjespot' werd gespaard om eens in de zoveel tijd een dagje uit te kunnen gaan. Hieruit vloeide een comité voort dat de oprichting van een personeelsvereniging voorbereidde. De directie was van meet af aan enthousiast en de eerste activiteit van de vereniging was de keuze van een naam. Dat werd De Koepel: letterlijk verwijzend naar het groene dak van de fraaie kapel en figuurlijk symbool voor een overkoepeling van al het personeel. Opzet was te zorgen voor ontspanning, het mogelijk maken van niet- professionele contacten tussen colle ga's. Het was in de tijd dat de auto en de televisie nog in hun beginjaren waren en er veel meer behoefte aan ontspan ningsactiviteiten was. Er kwamen dan savonden, klaverjasdrives en puzzelrit- ten, terwijl regelmatig ook voor de kin deren het een en ander werd georgani seerd. Een vroeger populaire activiteit was ook het skelteren in Uitgeest. Tegenwoordig heeft De Koepel een aan tal onderafdelingen: visclub, twee bil jartclubs, een tennisclub, een hobby club en een toneelclub. Ook is er aan dacht voor de vutters en gepensioneer den, terwijl rond de kerst voor oud werknemers en zieken een attentie gere geld wordt. Groot feest De Koepel gaat haar jubileum aanstaan de zaterdag groots vieren. Om 9.00 uur wordt de vlag door de portier van het Psychiatrisch Centrum gehesen en is er om 11.00 uur een eucharistieviering met aansluitend een koffietafel. Het planten van de 'Koepelboom' op het terrein door twee oud-voorzitters en de huidige voorzitter is de volgende activiteit, waarna vanaf 14.00 uur een receptie voor bestuur en leden wordt gehouden in de aula. Gelijktijdig wordt ook een zeskamp voor ploegen van vier personen gehou den met 3 onderdelen rond een water bak, skilopen, mummi-wikkelen en hobbelfietsen. Voor de wat minder sportieven zijn er zogenaamde soft- spelen: darten, sjoelen, vlotbruggen en zovoort. Om 16.30 uur wordt het sportspektakel besloten en vindt de prij suitreiking plaats. 's Avonds is er om 19.00 uur een warm De uitgraving aan de Raadhuisweg met op de achtergrond 't Witte Kerkje. HEILOO - Bij Doeland-Wiefix wordt aanstaande zaterdag in samenwerking met Ko Hartog een speciale dag gehou den in het kader van inbraakpreventie. Nog niet zo lang geleden publiceerde de Uitkijkpost een artikel, waarin de poli tie aankondigde de bestrijding van in braken zeer serieus te nemen. De doe- het-zelfzaak Doeland-Wiefix haakt daar zaterdag 12 november op in: alles op het gebied van inbraakpreventie wordt gedemonstreerd en van een uitleg voorzien in de showroom van de zaak aan de Westerweg Doeland-Wiefix wil een zo breed moge lijk pakket bieden wat betreft het bevei ligen van woningen. Daarom is men ook voor deze dag de samenwerking aangegaan met Ko Hartog, die het elek tronische gedeelte van de mogelijkhe den om uw huis te beveiligen voor z'n rekeing neemt. Daarnaast heeft Doeland-Wiefix zelf natuurlijk de nodi ge kennis over hang- en sluitwerk, rol luiken, kluizen, beveiligingsverlichting en traliewerk in huis. Louter gerenom meerde merkartikelen worden getoond, gedemonstreerd en nader toegelicht. Ook is er folder materiaal verkrijgbaar. Doeland-Wiefix wil door een zo breed mogelijk aanbod van artikelen de drem pel wegnemen. Men is vanzelfsprekend bereid u te adviseren, zowel tijdens de speciale dag als ook eerder of later bij u thuis na uw speciale situatie zelf in ogenschouw genomen te hebbem. Het advies is vrijblijvend: u bent tot niets verplicht. Maar mocht u besluiten om tot beveiliging over te gaan, dan kunt u alle materialen natuurlijk bij Doeland- Wiefix verkrijgen. Ook is het mogelijk Zaterdag houdt Doeland- Wiefix aan de Westerweg een inbraak-preventie-dag. de artikelen door deskundige lieden te laten installeren, ook dat regelt Doeland-Wiefix voor u. Het loont de moeite zaterdag even langs te gaan bij Doeland-Wiefix. Er is veel te zien en te beluisteren. Voor automobi listen nog even de tip: parkeer niet langs de Westerweg, maar op de nieuwe par keerplaatsen, die Doeland-Wiefix on langs gecreëerd heeft. Voor meer infor matie: zie ook de advertentie op de laatste pagina van deze Uitkijkpost. ANDRE VALKERING IN D'OUD INN HEILOO - Aanstaande zondag zal de bekende pianist André Valkering een optreden verzorgen in café-bar d'Oud Inn aan de Heerenweg. Vanaf 20.00 uur zal hij optreden en het belooft opnieuw een ware boogie-woogie happening te worden. Op het menu staan veel swin gende nummers, waarvoor maar liefst twee piano's in de gezellige bar in het Stationscentrum worden opgesteld. Dus niet vergeten: zondag 13 november va naf acht uur 's avonds André Valkering in d'Oud Inn. van Neil Simon. Kaarten bij: Reisburo Holl. International Boekhandel Avis Boekhandel Het Hoekstuk Het open huis Een uur voor aanvang aan de kassa Theater de Beun. Vennewatersweg 15, 1852 PT Heiloo, tel. 072-332727 HEILOO - Zaterdag 12 november gaat in de Zevensprong, Ewisweg 5, een ex positie van start met aquarellen van Gu da Slot-Paarlberg. Voor Heiloo al lang geen onbekende meer, haar bloemen- schilderijen zijn alom bekend. Dit keer is het thema, Frankrijk in de zomer, ge schilderd in bloemen. Frankrijk, waar de vakantie deze zomer werd doorgebracht, waar wilde bloe- 'fjs men langs de wegen groeiden en de dor- pelingen hun wijn en kleurig fruit in overvloed uitstalden, daar verschenen de indrukken in aquarel. Zaterdag 12 november om 14.30 uur wordt de expositie geopend door de heer J. E. de Vries uit Oosterveer. De expositie duurt tot 27 november en is open van vrijdag t/m zondag van 14.00-17.00 uur. si BANKETBAKKERS SLAAN HANDEN INEEN VOOR ZEEHONDJES IN PIETERBUREN HEILOO - Met het kopen van een zee hondje van marsepein wordt in de ko mende Sinterklaastijd hulp geboden aan hét Zeehondencentrum in Pieterburen. Zo'n honderd toonaangevende Gulden Smaeck-banketbakkers in heel Neder land hebben de handen ineen geslagen om met de verkoop van deze lekkernij de noodlijdende zeehonden in de Wad denzee te helpen. De banketbakkers verwachten op deze manier zeker tien duizend gulden bijeen te kunnen brengen. Donderdag 20 oktober gaf Lenie 't Hart van het Zeehondencentrum Pieterburen het startsein voor de verkoopactie. Zij kreeg het eerste lichtbruine zeehondje compleet met vrolijke wipneus en zwar te kraaloogjes overhandigd. De actie loopt tot en met 5 december. Een mar sepeinen zeehondje kost 3,95. Eén gulden van dit bedrag gaat direct en in uw bijzijn in een speciaal verzegeld spaarbusje, welke op de toonbank staat. Uw Gulden Smaeck-banketbakker C. van Velzen aan de Kennemerstraatweg is te herkennen aan de poster op de win kelramen of in de etalage. Lenie 't Hart liet weten "enorm blij" te zijn met de actie. „Van dit soort dingen moeten wij het hebben. Uiteindelijk gaat het lot van de zeehonden ons alle maal aan". Lenie 't Hart zei er alle ver trouwen in te hebben dat er heel veel zeehondjes verkocht zullen worden. TWEEDE RONDE KINDERPOSTZEGELACTIE HEILOO - De kinderpostzegelactie gaat op woensdag 16 november de tweede ronde in. De kinderen komen langs de deuren om overal de bestelde kinder postzegels en wenskaarten af te leveren. Heeft u ook kinderpostzegels besteld? Dan ontvangt u vanaf dan uw bestel ling. Daar moet u natuurlijk voor beta len. Dat afrekenen gaat het makkelijkst met een girobetaalkaart of een bankce- que. U schrijft op de cheque het woord .kinderpostzegels', het juiste bedrag en uw handtekening. Het is eenvoudig en het voorkomt problemen met wissel geld. Heeft u nog geen kinderpostzegels besteld? Geen nood! Vanaf 16 novem ber zijn de kinderpostzegels te koop op het postkantoor. KOFFIECONCERT ALKMAARSE BIG BAND IN HEILOO HEILOO - Jaarlijks gaf de Alkmaarse Big Band zo rond februari haar koffie concert in Heiloo. Dit jaar is dat wat verschoven doordat de band wat wisse lingen kende en zowel de bezetting als repertoire verjongd werden. Het afgelo pen jaar werd succesvol opgetreden op diverse jazzfestivals in o.a. Hoorn, Cal- lantsoog en Heerhugowaard. Ook werd door twee leden van de band het exa men lichte muziek aan het conservatori um te Alkmaar met succes afgesloten. Onder leiding van Karei Bruin staat de ze 25 jaar oude band nog steeds garant voor zeer gevariëerde en aantrekkelijke Big Band muziek. De afgelopen jaren hebben vele liefhebbers van deze soort muziek de weg naar Heiloo weten te vinden. Een ieder is dan ook van harte welkom op ons concert in het Open Huis te Heiloo op zondag 20 november, aanvang 11.30 uur. De entree bedraagt weer 5,00 waarbij de koffie is inbe grepen. Kaarten zijn aan de zaal ver krijgbaar, en vol is vol. - Loodgietersbedrijf gas, c v., water, riool- en koud buffet met muzikale omlijsting en als 'prater tussendoor' de bekende Nico Akkerman. Het buffet gaat door in een groot feest, waarvoor Anita Mey er is uitgenodigd om voor een muzikaal hoogtepunt te zorgen. Rond het jubileum is door het comité een speciaal boekje vervaardigd waarin diverse historische hoogtepunten nog eens worden gevat in woorden en beel den. Het geeft aan hoe sfeervol het kan toegaan en hoezeer men het bij de per soneelsvereniging naar z'n zin heeft. Dat blijkt ook wel uit de lange staat van dienst van de verschillende bestuursle den. Het feestprogramma geeft in ieder geval moed voor de komende jaren, ook al wordt het eerst volgende wat moeiza mer door het vervangen van de aula door een nieuw te bouwen ontmoeting scentrum waardoor de vereniging tijde lijk haar onderkomen kwijt is. Maar in het bestuur wordt niet getreurd: eerst feest vieren, dan de jaarvergadering en daarna gewoon weer verder gaan. INLOOPOCHTEND FREINETSCHOOL HEILOO - Omdat er bij veel mensen behoefte bestaat de Freinetschool Hei loo eens onder schooltijd te bezoeken, zal er op maandag 14 november vanaf 8.45 uur weer een „inloopochtend" ge houden worden. Tijdens deze ochtend wordt men in de gelegenheid gesteld om in de klassen te zien hoe er op deze school gewerkt wordt. De kinderen zijn natuurlijk ook welkom, voor de hele kleintjes is opvang geregeld en de grote ren mogen mee in de klas. Als deze dag niet schikt dan is men, na afspraak op een ander moment van harte welkom. Er is een uitgebreide informatiebrochu re over de school verkrijgbaar die op aanvraag toegezonden kan worden. Het adres van de school is: Het Malevoort 9, (naast de bibliotheek), tel. 072-332122. LEUKE PRIJSVRAAG MAKELAARDIJ HEILOO HEILOO - De afgelopen twee weken hebben wij een cartoon van een straat naam in Heiloo geplaatst, de oplossing hadden wij in spiegelschrift al aangege ven. Twee weken geleden hadden wij echter al medegedeeld dat wij u bij deze wekelijkse publicatie zelf wilden betrek ken. Het is dan ook de bedoeling dat u in het vervolg zelf raadt welke straat naam er bedoeld wordt. De oplossing dient u iedere week voor het week-end volgend op de uitgave van de Uitkijkpost op ons kantoor aan de Kennemerstraatweg 129 te Heiloo in de bus te doen. Iedere twee weken trekken we dan uit de goede inzenders een drie tal mensen die beide oplossingen goed hebben. Deze zullen wij belonen met een fles wijn (voor de kinderen is er uit eraard een andere prijs beschikbaar). Het is de bedoeling dat u zo vaak moge lijk inzendt want aan het einde van het jaar stellen wij een mooie prijs beschik baar voor diegene die de meeste oplos singen goed heeft gehad. Bij meerdere goede inzendingen met een gelijk aantal zal door middel van trekking de win naar er uit komen. Veel succes gewenst door uw actieve makelaar. Kennemerstraatweg 129 Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 1