'Circus Duif' in Heiloo Dutch Swing College Band in de Moeder Gods Kerk Buitendecoratie Zeskant Houtenbos Bloemenshop in modern jasje gestoken Oud papieracties in Hetm Marco Zagers en Piet Klaver in nieuwe groentezaak Burgemeester reikt diploma's uit van Kennedy Computer Opleidingen Geslaagden Sport en spei agenda Doe-het-zelf meubelen bij Doeland Wiefix UITKIJKPOST 5 JULI 1989 HAARLEM - Aan de Hogeschool te Haarlem is onze plaatsgenoot Conrad Kerssens geslaagd voor de Hts afdeling bouwkunde. WAGENINGEN - Oud-plaatsgenoot Frank van Dussel nam vrijdag 30 juni aan de landbouwuniversiteit in Wage- ningen zijn ingenieurstitel in ontvangst. De hoofdrichting van zijn studie was zootechniek. UTRECHT - Op de vrijdagen 23 en 30 juni zijn in Utrecht de volgende dames geslaagd voor de verschillende mode examens volgens de ENSAID-methode: Tailleuse: Brigitte van Alphen (Heiloo), Tine Koning (Alkmaar), Sylviane Hu- nia (Heiloo) en Marja Teeling (Egmond aan Zee). Modinette: Ada Bontje (Heiloo), Els Debrichy-Weel (Castricum) en Clemen tine Roelofsen (Ursem). Lerares coupeuse: Annie van Poppel (Purmerend). De kandidaten volgden hun opleiding bij Maritas Modevakschool o.l.v. mw. V.d. Stappen in Heiloo. HEILOO - Onze plaatsgenote Patricia de Leeuw is onlangs geslaagd voor het diploma vakbekwaamheid voor het reisbureau-bedrij f AMSTERDAM - Onze oud- plaatsgenote Jorien van Maanen is on langs geslaagd voor haar opleiding MBO-activiteitenbegeleiding aan De Schans te Amsterdam. TILBURG - Onze oud-plaatsgenote Ja- nine Bakker is aan de Universiteit van Tilburg geslaagd voor haar doctoraal examen taal- en literatuurwetenschap. GESLAAGDEN ST. JAN MAVO HEILOO - Geslaagd voor het examen aan de St. Jan Mavo tweede termijn: Arnold van Huet uit Heiloo, Vanessa de Kroon uit Heiloo, Jill van der Velden uit Limmen. GESLAAGDEN JOHN F. KENNEDY MAVO HEILOO - Aan de John F. Kennedy Mavo zijn via de herkansing alsnog geslaagd: Denise Fisscher, Egmond aan Zee; Inge de Jonge, Heiloo en Mariska van 't Veer, Heiloo. Voorts namen 17 derde klassers deel aan het bedrijfserkende informatika examen 1.1waarvoor zij de opleiding op school kregen. De volgende 13 kan didaten konden het diploma in ont vangst nemen: Kick Broersen, Heiloo; Leonie Brouwer, Egmond a/d Hoef; Alexander Eppens, Alkmaar; Brenda Faber, Heiloo; Rob Groen, Egmond aan Zee; Karin v.d. Jagt, Heiloo; San dra Keijzer, Heiloo; Patrick Kok, Hei loo; Romana Nouwens, Egmond a/d Hoef; Norbert Jan Oudt, Heiloo; Gil bert Sloot, Egmond aan Zee; Linda van der Steen, Egmond a/d Hoef en Mark Zwart, Egmond aan Zee. GESLAAGDEN AAN HET J.P. THIJSSE COLLEGE CASTRICUM - Geslaagd aan het Jac. P. Thijsse College voor het m.a.v.o. di ploma met 7 vakken: Jessica Toman, Jessica van Wees te Akersloot, Alex Thijssen te Egmond a/d Hoef, Marisca Baltus, Richard Koster, Bastiaan Schmidt te Limmen. Geslaagd met 6 vakken: Arinda Gans, Laura Verzijde te Akersloot, Arjan Kramer, Angela Waakhuijsen te Egmond-Binnen, Chantal Logchies te Egmond a/d Zee, Frank van Assema, Sasja de Dood, Martijn Hoetjes, Hans Kooijman te Heiloo, Otavio Hoedjes, Richard Hout, Arjan Kinjet, Marielle Weijers, Erik Wolkenfeit te Limmen. Voor het h.a.v.o. diploma met 7 vak ken: Mark Berns, Matthijs Blokker, Ri chard Boerebach, Rosetta van der Est, Syvia Kruk, Maranka Willemse te Akersloot, Steven van de Looij, Nicole Mante, Jeroen Oud, Bart Sinselmeijer te Egmond-Binnen, Sander Cornelissen te Egmond a/d Hoef, Franka Smit te Egmond a/d Zee, Maurice Glorie te Heiloo, Remco Bollweg, Alex Zandber gen te Limmen. Geslaagd met 6 vakken: Richard Duf- rasnes, Arjan Nellen, Patrick Schaap te Akersloot. Onno Abbes, Dennis Maas, Steven Schrijver, Judith de Zwart te Eg mond Binnen, Saskia van Zoonen te Egmond a/d Hoef, Dennis Poland te Heiloo, Aranka Bonsma, Ingmar Groot, Martine Natte, Luba Westerhof te Limmen. LUCHTPOST HEILOO HEILOO - Wedvlucht Roosendaal, 24 juni. Deelname: 407 jonge duiven, los 10.30 uur, wind variabel. Uitslag: Comb. Molenaar (25) 1-7-20-34. Lases H.J. (25) 2-11-15-31-33-35-44-45-46-52-53-55. J.P. Pepping (20) 3-40-42. S. Meijssen (19) 4-8-39. J. Teileman (33) 5-18-22-24-27-38-58. G. Schouten (26) 6-10-13-19-25-36-43-47. M.P. Meijer (28) 9-14-23 N. de Haan (39) 12-17-21 -30-32-48-49-50-56-57Comb Bakker-Diricson (32) 16 Th. J. v.d. Berg (20) 26-59. Ed Maat (20) 28-59; P. Bak ker (20) 29. Adrichem-Kaandorp (29) 41-51. Wedvlucht Chateauroux, 24 juni. Deel name: 83 duiven, los 7.00 uur, wind va riabel. Uitslag: Th. J. v.d. Berg (Mee 6) 1-9. Bruin-Wittebrood (8) 2-3-14-18 F. Kaandorp (5) 4-6 J. Teileman (11) 5-7-12-13-15-21 Adrichem-Kaandorp (7)8. J.P. Pepping (5) 10-11 M.P. Mei jer (9) 16-19 N. de Haan (8) 17 A. Breed sr. (12) 20. De Vroegte Wint Donderdag 6 juli: damesviswedstrijd in Plan Oost. Verzamelen om 18.45 uur nabij De Loet. Tijdig opgeven bij J.H. van Willigen. Zaterdag 8 juli: tweede baarswedstrijd voor de DVW-heren. Vertrek om 6.00 uur vanaf 't Loo. Opgeven voor don derdag 6 juli bij Van Duren, tel. 330849. Leden van DVW die mee willen doen aan de Federatie-zeskamp moeten zich opgeven bij P. Scholten, tel. 336397. Er wordt gevist in de Nauwe Naartjevaart. Op de visdag is het vertrek om 18.00 uur vanaf La Strada. HEILOO - Weliswaar heeft Alkmaar deze week het circus in de stad maar af gelopen vrijdagavond was er in Heiloo al een complete circusvoorstelling! Op het schoolplein van basisschool De Duif wisselden artiesten elkaar in sneltrein vaart af: clowns, acrobaten, gooche laars, een berentemmer, fietsacrobaat, zwarte panters, rolschaatsers, vlooien circus en zelfs de act van het doorge zaagde weesmeisje ontbrak niet. Dit al les werd aangekondigd onder trommel- geroffel door een echte circusdirekteur met hoge hoed. Op deze creatieve ma nier werd het schooljaar afgesloten. In de pauze en na de voorstelling konden in de aula van de school de tentoon gestelde handvaardigheidswerkstukken worden bekeken. Deze gezellige contac tavond vormde een waardig besluit van een goed schooljaar. MET PRIDINI HEEFT U LANGER VAKANTIE HEILOO - Droomt u ook al van zon, warme stranden, of van die heerlijke camping in de Achterhoek? Waar u ook naar toe gaat de komende zomer, overal vindt u wel een stukje folklore. Denk maar eens aan dat folklorebandje, dat 's avonds speelde op het terras, de sirta- ki, gedanst in Griekenland, de alpen hoornblazer, achter de camping öp de bergen, of een echte Hollandse dans groep! Tijdens uw vakantie geniet u er volop van, en door foto's wilt u de her innering vastleggen, maar eenmaal thuis lijkt alles toch anders. De volksdansvereniging Pridini uit Hei loo stelt u in de gelegenheid nog heel lang na te genieten van uw favoriete va kantieland, door samen met u bezig te zijn met de folklore van dat land. Naast het aanleren van volksdansen uit alle mogelijke landen, wordt er iets verteld over de achtergrond van zo'n dans, of bepaalde folkloristische gebruiken. Misschien gaat u zo uw vakantieland ook eens met andere ogen bekijken. Iedere woensdagavond wordt er bij Pri dini .zuiver voor de ontspanning ge danst. Naast een stuk plezier en gezellig heid, biedt deze avond de mogelijkheid, om op een muzikale manier de conditie op peil te houden! Wanneer u nog nooit een danspas ge daan heeft, trek dan nu de stoute schoe nen (hoeven geen speciale te zijn) eens aan, en u zult zien na een aantal keren bent u verk(n)ocht. Pridini biedt u de mogelijkheid om de maanden septem ber, oktober en november mee te doen voor een gereduceerd tarief; leeftijd en muzikale aanleg is niet van belang. De echte Pridini-fans kennen natuurlijk de folklorezanggroep, die samen met de volksdansdemonstratiegroep optredens verzorgt. Deze groep zit te springen om heren, die van zingen en folklore hou den. Ook hier is leeftijd en muzikale aanleg niet van belang, wel enthousi asme! De zanggroep oefent eens in de veertien dagen op maandagavond. Wilt u meer inlichtingen dan kunt u bel len met Nel Coolegem, tel. 072-335427, of Vera Verzijlenberg, tel. 02205-2827. Onze eerste dansavond in het nieuwe seizoen is op 6 september vanaf 19.30 uur! LOTERIJ FORESTERS HONK-EN SOFTBAL HEILOO - Trekking loterij Foresters honk en softbalvereniging 1 juli 1989: 1 Compactdisc speler 1018 2. Dames of herenfiets 302, 3. Walkman/radio, 1090, 4. Strijkbout, 950 5. Waardebon 50,00, 940 6. Waardebon 50,00, 2840 7. Waardebon 25,00, 2987 8. Waardebon 25,00, 215 9. Waardebon 25,00, 728 10. Waardebon 25,00 1315 11. Waardebon ƒ25,00 2561 12. Waardebon 25,00, 2298 13. Waarde bon 25,00, 304 14. Waardebon 20,00, 2713 15. Electrische wekker, 2647 16. Elec. tandenborstelset, 995. Prijzen af te halen, tegen inlevering van het lot, op Spoorlaan 17, Heiloo. Drukkerij Uitkijkpost BV is niet aan sprakelijk voor eventuele fouten in de hierboven gepubliceerde loterij-uitslag. De werledberoemd DSC-Band komt naar Heiloo: een topconcert van ge- renomeerde muzikanten. HEILOO - Na het formidabel geslaagde optreden vorig jaar van de Reunion Jazz Band in de Moeder Gods Kerk van pastor Kees Harte, zal op initiatief van de Rotary Club Heiloo, nu de wereldbe roemde Dutch Swing College Band naar' ons dorp worden gehaald. De DSC-band die bestaat uit Sytze van Duin, Bert Boeren, Bob Kaper, Fred Murray, Huub Janssen (op drums) en Adrie Braat, zal concerteren op dinsda gavond 24 oktober, opnieuw in de Moe der Gods Kerk. Het batig saldo komt geheel ten goede aan het Sociaal Fonds van de Rotary Club. Vorig jaar werd de opbrengst beschikbaar gesteld voor de actie Polio de Wereld uit, hetgeen een groot succes opleverde. Dat de Dutch Swing College Band Hei loo kan aandoen is even uniek als exclu sief. 'Ons programma is boordevol en voor de komende twee jaar kunnen we overal in binnen- en buitenland terecht. Iedereen wil weer graag dat speciale ge luid van de DSC horen en vandaar dat de uitnodigingen voor concerten en tours bijna de pan uitrijzen. Maar voor Heiloo maken we dit najaar graag een uitzondering. De meeste van onze band leden hebben aan dit dorp de beste her inneringen en zeker aan de Moeder Gods Kerk die over een uitstekende akoestiek beschikt', aldus klarinettist Bob Kaper enthousiast. Gezien het sociale karakter van het con cert is de entreeprijs vastgesteld op 17,50. Informatie over dit eenmaligë concert van de DSC Band bij Kees Bak ker, tel. 072-333667. CONCERT NOORDHOLLANDS PHILHARMONISCH ORKEST ALKMAAR - Vrijdag 7 juli is het Noordhollands Philharmonisch Orkest in De Vest te beluisteren. De Chinese solist Jim Hsu (viool) speelt samen met het NPO. Dirigent is Lucas Vis. Het programma van het concert van 7 juli bestaat uit werk van Ljadov, Sjostako- vitsj, Sograbjan en Stravinski. Het con cert begint om 20.15 uur. De toe gangsprijzen bedragen 20,00. Hou ders van CJP of Pas 65 betalen 15,00. Kaarten zijn te bestellen bij het Conser vatorium van de Hogeschool Alkmaar, tel. (072) 183555, tussen 9.30 en 16.00 uur. Zaterdag 8 juli Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op het parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. Marja-Lidwinaschool, parkeerplaats Het Wielemakersland. Tussen 9.30-11.30 uur. Tevens huis-aan-huis actie tussen Pastoor van Muijenweg, Westerweg, Het Zevenhuizen en Ewis- weg. Dozen en/of bundels oud papier of lompen gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.30 uur. Halen op ver zoek: 332063. De Zeskant, Het Malevoort 5/7. Tussen 10.00-12.00 uur. Maandag t/m vrijdag Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: 336799. WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Volksmuziekschool, Het Veld 1.'Tussen 9.00-12.00 uur en tussen 14.00-20.00 uur. Freinetschool, Het Malevoort 9. Bren gen tijdens de schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. Vondelschool, Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 8.45-15.30 uur. Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Clemens Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. OPEN H.S.V. DUBBELTOERNOOI HEILOO - Op zaterdag 8 juli begint op ons sportcomplex H.S.V. te Heiloo voor de zesde keer het Open H.S.V. ten- nisdubbeltoernooi. Voor dit toernooi kon men inschrijven voor alle dubbe- londerdelen in de speelsterkte .D1/D2 21 en E 21 Na het succes in ons vorig lustrumjaar met een invitatie C-toernooi is er dit jaar wederom besloten een invitatie C- toernooi te houden en wel voor de cate gorie mixed. Vele c-spelers van omlig gende verenigingen zijn uitgenodigd en wij verwachten dan ook een-spannende strijd in deze categorie. De inschrijving in de andere onderdelen was overweldigend, wat zal betekenen dat gedurende deze week 260 partijen gepland staan. Geplaatste spelers zijn o.a. in de Mixed c-koppel M. Doets/G. Zwart en T. van Nes/J. Witting, in de Mixed Dl koppel S.Vos/J. Bruin en Fam. Tervoort en in de cat. Dames Dl de koppels F. Duin/D. Brasser en N. Harreveld/Keeman. Op zaterdag 15 juli is er een feestavond met muzikale omlijsting van het duo Ben Sierhuis en is er een demonstratie partij van bekende tennisleraren uit de regio (aanvang 20..00 uur). De finales staan gepland op zondag 16 juli en als het weer het toelaat zal er ook gespeeld worden om de derde plaats. De organisatie is blij ook dit jaar dezelf de sponsors te mogen begroeten t.w. Hero/Perrier, Sporthuis Johan Jansen en Henk van der Ham Assurantiën. Dank gaat alvast uit naar de vele vrij willigers in onze vereniging die zorgen dat dit toernooi doorgang kan vinden. AFZWEMMEN ZWEMBAD 'T VENNEWATER HEILOO - Op zaterdag 1 juli gingen leerlingen van zwembad 't Vennewater in motel Akersloot op voor het diploma A of B. De volgende leerlingen behaal den hun diploma: A-diploma: Robert Ooyevaar, Roosje de Wildt, Jos Hoope, Pim Vlug, Esther Kaandorp, Peter Zoon, Nigel haven port uit Heiloo. Hélaine de Winter, Pe ter Jonker, Paul Mooy, Peter Bouwens uit Limmen. Mike Pieters uit Castricum en Mariska Zwaan uit Egmond-Binnen. B-diploma: Kim Baart, Mariana Brink man, Angela Schaar uit Heiloo. Mat thijs Wolkenfeit uit Limmen, Ruben Brands, Krystle Mooi, Andries de Rooy uit Castricum. Burgemeester Glijnis (tweede van rechts) na de onthulling van de nieuwe geveldecoratie van Basisschool De Zeskant. HEILOO - Op vrijdag 23 juni heeft Burgemeester Glijnis de teken- en hand vaardigheid tentoonstelling van de Zes kant geopend. Onder grote belangstel ling van leerlingen, ouders en teamleden werd een prachtige wanddecoratie ont huld. Deze decoratie wérd ontworpen en uitgevoerd door een aantal creatieve ouders met medewerking van Openbare Werken. Na de officiële opening kreeg iedereen de gelegenheid de werkstukken van de leerlingen te bewonderen. Tot slot werd een quilt verloot, waarvan de opbrengst ten goedea&'ömt aan ons pleegkind in India. Martien Houtenbos opende de nieuwe winkelruimte van de bloemen- en plantenshop aan de Heerenweg. Marco Zagers en Piet Klaver in hun ruime groentezaak, achter de koel vakken, waar een uitstalling van salades, dè specialiteit, te zien is. HEILOO - In de aula van de Kennedy Mavo werd maandagavond 3 juli aan 67 mensen het diploma Informatica uitge reikt. Het betrof hier een grote groep volwassenen, maar ook 14 leerlingen van de dagschool. Het ging om het di ploma Informatica cursus I en II tekst verwerking. De burgemeester van Hei loo, Dhr. Glijnis, feliciteerde alle geslaagden met hun grote inzet en het bereikte resultaat. Ook prees hij de goe de samenwerking tussen de Kennedy Computer Opleidingen, de Kennedy Mavo en de Stichting Werklozen Belan gen van de gemeente Heiloo. Door deze goede samenwerking is het voor velen mogelijk een of meerdere ge subsidieerde cursussen te volgen en zo hun kansen op de arbeidsmarkt te ver groten. Dit geldt niet alleen voor men sen met een uitkering, maar inmiddels ook voor vrouwen die willen herintre den in het arbeidsproces. Dhr. Golveringen van de examencom missie vond het een belangrijk diploma. 'Sommige cursisten haalden dit jaar twee, een enkeling zelfs drie diploma's. Dit getuigt van een enorme inzet', wa ren zijn lovende woorden. Verder sprak hij zijn waardering uit voor die leerlin gen van de dagschool die ook een diplo ma hadden behaald, en dankte hij hen die dit alles mogelijk hadden gemaakt: Mevr. Poetsema, die de cursussen orga niseerde, Mevr. Scha, directeur van de Kennedy Mavo, de medewerkers van Stichting Werklozen Belangen en na tuurlijk de cursusleiders: mevr. Smit en de heren Latenstein, Reidinga en Willebrands. Ook in september zullen weer op alle avonden van de week computer- en tekstverwerkingscursussen starten in de Kennedy Mavo. De cursussen zijn bestemd voor alle volwassenen, maar voor hen die een uitkering hebben en voor herintredende vrouwen (dat zijn vrouwen zonder inkomen, die zich als werkzoekend laten inschrijven bij het Gewestelijk Arbeidsburo in Alkmaar of vrouwen met een minimum-inkomen) worden de cursussen zodanig gesubsi dieerd, dat het gehele cursusgeld slechts 50,00 bedraagt. Voor informatie kan men vanaf 22 augustus bellen: 072-335099 en vragen naar Mevr. Poetsema. GESLAAGDEN KENNEDY COMPUTER OPLEIDINGEN HEILOO - Aan de Kennedy Computer Opleiding zijn de volgende cursisten geslaagd. Voor de cursus informatica 1: J. Hut-Buscher (Heiloo), SC Groen (Alkmaar), R. de Meulder (Heiloo), A.J. Faber (Alkmaar), GNH Christof- foli (Alkmaar), CWA Klous (Alkmaar), E. Hoogvorst (Heiloo), CE Wever (Alk maar) RP Jellema (Alkmaar), W.J. van 't Hof (Egmond aan Zee), GH Glas (Alkmaar), TTT My (Alkmaar), AM- HA Koning (Heiloo), LC v.d. Steen (Egmond aan den Hoef), PR Kok (Hei loo), BM Faber (Heiloo), R. Nouwens (Egmond aan den Hoef), SM Keijzer (Heiloo) K.C. v.d. Jagt (Heiloo) N.J. OUdt (Heiloo), L. Brouwer (Egmond aan den Hoef), R. Groen (Egmond aan Zee), Gea Sloot (Egmond aan Zee), K. Broersen (Heiloo), A.B. Eppens (Alk- HEILOO - Na ruim drie maanden van keihard werken, mocht Martien Hou tenbos (6), de derde generatie Houten bos, het lint van de schitterend ver bouwde zaak aan de Heerenweg doork nippen en was de opening een feit. Ruim 180 vierkante meter is de zaak groter geworden en biedt een lichte mo derne aanblik. „Het is iets waar ik vroe ger alleen maar van gedroomd heb, nu is het toch werkelijkheid geworden", zegt Houtenbos, die samen met zijn vrouw de zaak tot grote bloei heeft ge bracht. Dat ook de derde generatie bloemenhandelaren er alweer aankomt mag blijken uit de volgende opmerking toen ik aan Martien (6) vroeg of hij het niet een beetje eng vond zo'n mooie zaak te openen zei hij „Nee hoor, ik had er zin in en dan is het niet eng". Het spreekt vanzelf, dat alles nu veel overzichtelijker is 'uitgestald. Er is een grote keuze in zijden bloemen, kera miek en modern glaswerk. De planten staan op een voedingsbodem waardoor de plant zelf zijn vocht op zuicht dit is enorm werk besparend. Daar er bij Houtenbos altijd een snelle omzet is bent u altijd verzekerd van „vers". Mocht er om de een of andere reden toch iets mis gaan, uw klacht wordt al tijd serieus genomen. Houtenbos is een zaak voor iedereen, zoekt u een kleinig heidje om iemand mee te verrassen dan kunt u al iets vinden van 1,50 en moet u eens royaal voor de dag komen, mooie potten met planten voor 200,- vindt u er ook. Wie over het ruime parkeerterrein de zaak binnenkomt, komt eerst in een hal waar drie ingangen zijn, één van Hou tenbos, één van de groenteboer en één die nog op een nieuwe eigenaar zit te wachten, zo'n 90 m2 winkelruimte is daar te huur. Er zijn geen drempels dus iedereen kan naar binnen. Het nieuwe pand van Houtenbos is een aanwinst voor Heiloo, mevrouw Hou tenbos wil nog even kwijt dat de klanten de afgelopen maanden, de overlast zo makkelijk accepteerden en gewoon ble ven komen. „Dank u wel". Architekt J. Schmidt is verantwoordelijk voor het fraaie pand, aannemer Kaandorp en on deraannemer Metselaar voerden de plannen uit en de familie verleende hand en span diensten, waar dat nodig was. En ondanks al dit moois, blijven de prijzen als van ouds! Burgemeester Glijnis spreekt de geslaagden toe in de aula van de Kennedy Mavo. maar), M. Zwart (Egmond aan Zee). Voor de cursus informatica 2: M.A. Poelsma (Alkmaar), M.P. Rosenthal (Alkmaar), W.A. Droge (Heiloo), A.M.E. Groot (Heiloo), M. v. Veen (Heiloo), S. Mermer (Alkmaar, M. Pluijmers (Alkmaar), J.T.M. Schuit (Egmond aan Zee), A.G. de Boer (Lim men), R.S.M. v. Hulst (Heiloo), H.J.L. Duisdeiker (Alkmaar), G.J. Kila (Alkmaar). Voor de cursus' tekstverwerking: J.M.H. de Waard-Zuiderwijk (Egmond aan den Hoef), A.M. de Meijer (Hei loo), J.S. Mensinga (Heiloo), B.A. Stratmann (Alkmaar), S. Schipper- Huyzer (Heiloo), M.P. Boonsma (Hei loo) A.M.H.A. Koning (Heiloo), E.J. Boomsma (Heiloo), J.M. Veerkamp (Heiloo), C. Koster-Jongenotter (Hei loo), A.T.M. v. Oversteeg-Pronk en J. Buscher, (Heiloo) C.M.J. de Boer (Limmen) M.C.Y. ter Mate (Limmen), G.H. Glas, (Alkmaar) J. de Wildt-de Vries (Heiloo), M.A.A. Breed (Heerhu- gowaard), M. Borburg (Heiloo). HEILOO - In de showroom van Doe land Wiefix aan de Westerweg, staan te genwoordig een groot aantal meubelen tentoongesteld. Het zijn allemaal bouw pakketten en er zijn verschillende kwali teiten en dus ook prijzen. Er is al een heel leuk buro voor 145,00, maar ook een wandmeubel met glazen deurtjes en chroom-handvaten. We zagen aan- bouwkasten, slaapkamerkasten (ook met spiegel) een computerburo een TV- videO' blok, vitrinekasten, keukenele menten enz. enz. de meesten zijn te leve ren in wit en zwart. Nieuw is ook de zit- slaapbank, te leveren in vijf leuk mo derne stoffen. Ook het bed ontbreekt niet in de collectie van Wiefix, inclusief matrassen in drie kwaliteiten en met verstelbare lattenbodem. U krijgt alles, als bouwpakket mee. Een duidelijke omschrijving en met een beetje logisch denken, kunt u alles makkelijk zelf in elkaar zetten. Ziet u het helemaal niet zitten, dan doet Doeland-Wiefix het, te gen vergoeding voor u. In het krantje dat u bij de Uitkijkpost van deze week aantreft, ziet u wat Wiefix allemaal in huis heeft. HEILOO - Ook Marco en Piet, de eige naars van de groentezaak die bij Hou tenbos in zat, hebben nu een eigen mo derne groentezaak. Een zaak van klasse met eerste klas spullen, voeg daarbij de fraaie presentatie en je hebt een groente en fruitzaak waar menigeen graag komt. Al jaren is deze zaak beroemd om zijn bijzondere keuze in salades. Naast het dagelijkse assortiment ook altijd goed voor iets aparts. Verse artisjokken, glanzend groene avocado's, mango's, lychee's (nog in de decoratieve schil), goud kers, verse vijgen en nog veel meer. Op het gebied van groenten in glazen potten is het assortiment ook flink uit gebreid. Marco is een gezicht dat we al een tijdje kennen, omdat hij al bij Duys werkte. Graag wilde hij de zaak overne men, Piet Klaver wilde ook een eigen zaak, het lag dus voor de hand dat deze twee elkaar vonden en nu onder de naam Marco en Piet een gezonde zaak drijven.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1989 | | pagina 6