H.Z.V. DE VIERSPRONG wordt gesponsord door K. BURGER ARES DE WIT DEPOVA TENNIS 1 Snookercentrum Heiloo van start met open dag Nieuws veer 5Jplussers Groothandel in autolakken Herberts dealer NIEUW NIEUW NIEUW SNOOKERCENTER HEILOO HERENDUBBELTEAM-COMPETTTIE - en GEMENGDDUBBELTEAM-COMPETITIE bo/kelboll vereniging fta/hing heiloo Ook voor de doe-het-zelver Strooi jonkerstraat 10, Alkmaar, Telefoon 072-402916 8 tafels Kennemerstraatweg 341 Tel 072 - 331 992 De gehele week geopend tenniscentru sportpark UITKIJKPOST 6 SEPTEMBER 1989 Sport HEILOO - Het snookerspel lijkt nieuw en modern. Ten dele is dat natuurlijk waar: in ons land kennen we het nog niet zo lang en is het aan de (internatio nale) televisiezenders te danken dat de sport bij meer mensen bekend wordt. Maar snooker zelf is al veel ouder. Het waren de officieren van het Britse leger in India, die deze afgeleide van her bil jarten uitvonden en overbrachten naar Engeland. In Engeland en ook Ierland kende en kent snooker een grote populariteit. Het krijgt per jaar meer zendtijd op de tele visie dan bijvoorbeeld voetbal. Enge land is dan ook de bakermat van het professionele snooker, waarvan wij in Nederland via de kabel getuigen zijn. De topspelers verdienen miljoenen en zijn het voorbeeld voor duizenden ama teurs, die in café's en snookercentra hun best doen om de rode en anders ge kleurde ballen in de zes gaten te spelen. Het principe van snooker is eenvoudig: met een witte speelbal moet men de 21 gekleurde ballen (15 rode, 1 bruine, 1 gele, 1 roze, 1 groene, 1 blauwe en 1 zwarte) in de gaten mikken. Dat gebeurt op een tafel die grote is dan een 'nor maal' wedstrijdbiljart, terwijl de ballen bovendien iets kleiner zijn dan de gang bare biljartballen. Wie nadat alle ballen van tafel zijn de meeste punten heeft, is winnaar van het 'frame'. Een wedstrijd bestaat meestal uit een best of five: de speler die het eerst drie frames wint, wint ook de partij. In Nederland staan momenteel bijna 1.000 tafels opgesteld, voornamelijk in speciale snookercentra. Vooral in de grote steden vliegen deze centra van de grond. Sinds enige tijd heeft ook de ge meente Heiloo een snookercentrum bin nen haar grenzen. Boven de Bowling Heiloo aan de Kennemerstraatweg kan men op één van de acht tafels eens een poging wagen om het aan populariteit winnende spel onder de knie te krijgen. De redacteur werd ter kennismaking ook uitgenodigd een partijtje te snooke ren. Het werd een verrassende ervaring: het spel bleek veel moeilijker dan het op de televisie lijkt. Bijna een uur had hij samen met een vertegenwoordiger van het centrum - evenzeer een beginner - nodig om een frame te spelen. De meeste punten kwamen door missers op het scorebord! Het snookercentrum Heiloo is een mo dern ingerichte ruimte boven de bow ling. In rustiek wit en grijs heerst er een aangename sfeer, waar men in alle rust snooker kan spelen. Het aantal van acht tafels geeft tevens gelegenheid aan be ginners om onopvallend met de sport te beginnen: de ruimte is royaal en er Verenigingen wordt niet steeds op je vingers gekeken, zoals bij café-biljarten nog wel eens het geval kan zijn. Aanstaande vrijdag, 8 september, opent Snookercentrum Heiloo officieel haar deuren voor een ieder, die met de sport wil kennismaken. Er wordt een open dag gehouden, waarop ieder eens een paar stoten mag maken om te ontdek ken wat het spel precies inhoudt. De mensen van het centrum zorgen voor tekst en uitleg. Deze open dag begint om 16.00 uur. Het is de bedoeling dat er in de toe komst ook een snooker-vereniging wordt opgericht, die op de avonden door de week hun partijen spelen. Op vrije uren en in het weekend kan een ie der er terecht. Men kan bijvoorbeeld met een groep bespreken, terwijl ook een combinatie met bowlen en dineren tot de mogelijkheden behoort. Wie meer wil weten is aanstaande vrijdag van harte welkom bij Snookercentrum Heiloo, boven de bowling. ZVV DOK De Oostkanters gaan de 21ste competi tie starten met 4 teams. Drie senioren en een veteranenteam gaan dit jaar weer strijden om de titels, alhoewel de vetera nen alleen maar spelen voor het plezier. Bijna waren er dit jaar 5 teams geweest, maar door de onzekerheid of dit bij de bond mogelijk was, verstreek de over schrijvingstermijn van 31 mei. Helaas, maar volgend jaar zal dit team er beslist wel komen. Alle teams hebben ook een sponsor. Het 1ste team De Verenigde Spaarbank, het 2de team Aannemersbedrijf Nanne, het 3de team Café La Strada en de vete ranen Blomberg Administraties. Het belangrijkste standpunt bij D.O.K. is plezier hebben in het zaalvoetbal. Elk team is dan ook een groep vrienden. Er worden onderling gezellige avonden ge houden zoals bowlen, barbecue, tennis en zelfs reizen worden er gemaakt. Zo gaan de veteranen binnenkort met de vrouwen naar Parijs en zijn de spelers van het 1ste team diverse malen samen op wintersport geweest. Het junileum- toernooi werd ook besloten met een zeer gezellige barbecue in 't Vennewater. In de kompetitie, die inmiddels alweer begonnen is, heeft de eerste wedstrijd van D.O.K. 2 winst opgeleverd. Door doelpunten van Ron en René werd Sas- bprg 2 met 2-1 verslagen. Komende da gen zijn er nog vele wedstrijden van D.O.K. te zien. Wij zullen via het sport nieuws van de Uitkijkpost de lezers op de hoogte houden. BASKETBALL VOOR VIJFTIG-PLUSSERS Neen, zover is het bij basketball vereni ging Flashing Heiloo nog niet. Maar voor iedereen tussen 8 en 50 heeft Flas hing Heiloo een team. Overigens bete kent dit niet dat er bij Flashing geen be hoefte bestaat aan vijftig-plussers. Voor organisatorische, redactionele en ver zorgende werkzaamheden zijn zij juist dringend gewenst. De basis voor het huidige basketball- spel werd gelegd in 1891, door de Ame rikaanse sportleraar James Naismith. Het in die dagen ontwikkelde spel dien de met name de handigheid, de concen tratie en het inzicht van de spelers te ontwikkelen. Het spel moest een opvoe dingsmethode zijn in die zin, dat de spe lers zich in alle omstandigheden met hart en ziel moesten kunnen inzetten voor de overwinning, zonder echter ooit de controle over hun reacties te verlie zen. In 1897 werd de eerste echte wedstrijd gespeeld, met de tegenwoor dig ondenkbare einduitslag van 32-10. Pas in 1902 ontdekte Europa de basketball-sport. Een in Frankrijk gege ven demonstratiewedstrijd (met als eindstand 4-2!) wekte zoveel enthousi asme op, dat ook in Europa basketball teams ontstonden. Hierna ging de ont wikkeling voorspoedig. In 1904 werd basketball een demonstratiesport op de Olympische Spelen, in 1935 werd een aanvang genomen met een serie van Eu ropese basketballkampioenschappen en in 1936 werd basketball een Olympische sport. Toch duurde het tot 1976 voordat bas ketball in Heiloo tot de mogelijkheden ging behoren. Onder leiding van apo theker Sibilo werd Flashing Heiloo op gericht. Nu in 1989 is Flashing Heiloo een bloeiende vereniging. In alle bestaande basketball-categorieën is Flashing vertegenwoordigd. Naast trai ningen en wedstrijdbegeleiding verzorgt de vereniging op zijn tijd diverse niet- basketball-activiteiten, zoals bijvoor beeld feest- en bowlingavonden. Het spel van James Naismith leeft bij ons voort. Jong en Oud (ook vijftig plussers) is welkom. Voor inlichtingen over lay-ups, dunks en alle andere basketball-activiteiten kan men zich richten tot de fam. Geutskens,tel. 072-336180. AXMERISCOTA VOLLEYBAL De s.v. Axmeriscota is opgericht in 1968. De afdeling volleybal is een sektie daarvan. In het afgelopen seizoen heb ben er 3 dames- en 2 herenteams compe titie gespeeld in de respectievelijk twee de en derde klasse. Een damesteam is gepromoveerd naar de eerste klasse. Mocht u interesse hebben om op de maandagavond in onze mooie sporthal De Lelie te trainen of gewoon recreatief het volleyballen te beoefenen, train of speel dan eens met ons mee. De trainingstijden op de maandagen zijn: van 19.00 uur tot 20.15 uur: dames 2e en 3e klasse en degene die nog geen kompetitie spelen; van 20.15 uur tot 21.30 uur: dames le klasse en de re creanten; van 21.30 uur tot 22.45 uur: alle competitie spelende heren en die he ren, welke nog geen kompetitie spelen. Het seizoen is reeds begonnen. U bent dus van harte welkom bij onze vereni ging Azmeriscota. Voor meer informa tie kunt u ons bereiken onder telefoon nummer 02513-11541. WEER MEER AANBOD BIJ NOORDHOLLANDS BALLETCENTRUM HEILOO - Het Noordhollands Ballet centrum Heiloo presenteert zich dit 11e seizoen vanaf deze week opnieuw met een uitgebreider programma. Werkelijk alle leeftijdsgroepen vanaf 4 jaar kun nen er terecht. Elke les wordt begonnen met een degelijke warming-up en er is voor elke type les een beginnersles. Er worden lessen gegeven in: kleuterbal let vanaf 4 jaar. Klassiek ballet vanaf 6 jaar. Juniordance (zonder beperkingen om leren gaan met dans) voor de 8 t/m 10 jarigen. Teendance, (lekker swin gend op eigentijdse muziek) voor teena gers van 11 t/m 14 jaar. Jazzballet (voor een intens dance-gevoel) vanaf 13 jaar. Lessen van 1 !4 uur in verschillen de leeftijdsgroepen. Tapdance, een gevorderde groep en een beginnersles (deze in combinatie met een jazzles) Trimdance (fitnesstraining vanuit het jazzballet, volledig op mu ziek) vanaf 15 jaar, zowel overdag als 's avonds en voor ouders met kinderen zijn er 2 lessen met oppas. In deze lessen is er ook een speciale 40 les. En geheel nieuw dit jaar de Musical showdance lessen, waarin men werkt met attribu ten, al of niet op hakken, op musical- muziek in lessen waar het showeffect naar voren springt (voor een spranke lend dance-effect) De eerste les bij het Noordhollands Bal letcentrum is altijd gratis en na inschrij ving betaal je het lesgeld per maand. Er is een opzegtermijn van een maand. Er bestaat dus altijd de mogelijkheid om tussentijds in te schrijven of te stoppen. Alle lessen zijn geschikt voor zowel jon gens als meisjes. Wie jong begint, heeft er z'n hele leven plezier van qua hou ding, qua gevoel voor ritme en muziek, al was het maar in de disco of op een feestje. De Studio is gevestigd aan de Stationsweg 115 te Heiloo. Bel voor in formatie Yvonne van Zoelen, tel. 02208-18462, en maak een afspraak voor een gratis proefles. DE OPENBARE BIBLIOTHEEK EN HAAR SERVICE VOOR VERENIGINGEN EN SPORTBEOEFENAARS Zoals nu de Uitkijkpost aan allerlei ver enigingen de gelegenheid biedt reclame voor zichzelf te maken, zo biedt de bi bliotheek in Heiloo en directe omgeving steeds de mogelijkheid om verenigings bladen ter inzage te leggen. Een aantal planken is voor dit doel beschikbaar en veel verenigingen maken dankbaar ge bruik van de mogelijkheid om op deze manier meer mensen te bereiken dan hun eigen leden. Bent u een sportliefhebber (al of niet ge organiseerd) dan heeft de bibliotheek natuurlijk meer te bieden. Voor de ac tieve spotbeoefenaar zijn er boeken over allerlei verschillende sporten. Dit kunnen de bekende zijn als voetbal en volleybal, maar ook minder bekende als handboogschieten en snooker. Deze boeken zijn de ene keer diepgravend, o.a. de Elmar sportreeks, een andere keer geeft het een kort overzicht van wat een bepaalde sport inhoudt. Over skiën, surfen, tennis, wielrennen, schaatsen en voetbal zijn ook videoban den aanwezig. Een aantal verenigingen heeft ook een landelijk tijdschrift, dat in de bibliotheek te lezen is o.a. De bergvriend (bergsport), Hoefslag (o.a. draf- en rensport met paarden). Voor de niet-actieve beoefenaars zijn er ook veel interessante boeken over ver schillende sportevenementen. Hierbij kunt u denken aan de Tour de France en de Elfstedentocht. Ook staan er boeken over en van bekende sportfiguren zoals Anton Geesink, John MacEnroe, Johan Cruyff. Naast boeken over de lichame lijke actieve sporten is er ook nog de ca tegorie denksporten met o.a. schaken, dammen en kaartspelen. Bent u aan het zoeken naar een sport, die bij u past, dan biedt de bibliotheek de mogelijkheid om u te oriënteren. KEEP THE BALLS ROLLING PLAY SNOOKER BO\M.ING (fteiloo op de zaterdagmiddag, gespeeld wordt lx per maand - totaal 7x per seizoen, de wedstrijden duren een uur. Als team wordt tegelijk de le wedstrijd gespeeld, dan na 1 uur rust de tweede wedstrijd. Het Herenteam bestaat uit 4 heren, het gemengde team uit 2 dames en 2 heren. Voor de DUBBEL-COMPETITIE op ZONDAG kan men zich aanmelden voor de DAMESDUBBEL - HERENDUBBEL- en GEMENGDDUBBEL- competitie vanaf 25 jaar voor de cat. Dl - D2 en E. Voor de HERENDUBBEL-COMPETITIE in de C (alle leeftijden) zijn nog enkele plaatsen vrij. Opgave is mogelijk tot 15 september a.s. Voor informatie en opgave tel. 072-330403. HARMONIE- EN DRUMBAND EXCELSIOR Deze twee verenigingen vormen in het culturele verenigingsleven van Limmen een bijzondere schakel. De harmonie maakt reeds meer dan 60 jaar deel uit van de Limmer gemeenschap en de drumband reeds meer dan 30 jaar. Voorwaar verenigingen met een rijk verleden! Maar ook met een rijke toekomst! Musiceren is immers een vrijetijdsbeste ding die gedurende een groot deel van een mensenleven beoefend kan worden. Alhoewel het niet ieder jaar voorkomt, toch is een huldiging voor een 50-jarig lidmaatschap van onze vereniging regel matig aan de orde. Samen muziek ma ken, op een gezellige manier, is onze slogan. Dat samen muziek maken ge schiedt tijdens de repetities en tijdens de optredens. Elke inwoner van Limmen kent de vere niging wel van de optredens de jaarlijk se festiviteiten, zoals koninginnedag, mozaiëkendag, carnaval, jaarmarkt, Sint Nicolaasintocht. Maar dit zijn ei genlijk niet de optredens waarin wij goed tot ons recht komen. Dat gebeurt meer op de door ons gehouden koffie concerten e.d. Een aantal optredens waarvoor wij alvast uw aandacht vra gen zijn: 15 oktober - koffieconcert in Vredeburg. 17 november - concert harmonie Excel sior en gemengd zangkoor de Vredebur- cers in R.K. kerk. De repetities worden gehouden in het verenigingsgebouw aan de Schoolweg en zijn als volgt: Harmonie: repetitie op dinsdagavond van 19.30 tot 21.30 uur o.l.v. dirigent Cok v.d. Molen. Voor de opleiding van de leerlingen hebben wij een aantal goed opgeleide docenten aangetrokken. Zo zijn er docenten voor klarinet en saxo foon, voor koperinstrumenten, voor dwarsfluit en voor slagwerk. Met de leerlingen voor klarinetten wordt in overleg met de docent, dhr. a. Baais, een tijdstip vastgesteld. De opleiding voor koperinstrumenten en dwarsflui ten is op vrijdagavond. Alhoewel de opleiding voor blokfluiten niet via de harmonie gebeurt is deze opleiding van wezenlijk belang voor ons en wij zijn derhalve blij dat ook in Limmen deze opleiding thans door dhr. Baais wordt verzorgd. Drumband: repetitie op maandagavond van 19.15 tot 20.45 utfr o.l.V. instruk- teur Jan de Goed. Jeugddrumband: opleiding van nieuwe leden door in- strukteur André Dekker op donderda gavond van 18.45 tot 19.15 uur. In- struktie gevorderde leerlingen van 19.15 tot 20.15 uur. Indien u over het bovenstaande enkele inlichtingen wilt, kunt u contact opne men met een van onze bestuursleden: voorzitter harmonie en drumband: A. Dekker, tel. 2212; secretaris harmonie: mevr. Meijer-de Ruijter, tel. 1769; Se cretaris drumband: J. Winder, tel. 2521. H.S.V: JONG, STERK EN DYNAMISCH Ondanks het feit dat voetbalvereniging H.S.V. over 9 maanden herdenkt dat zij 60 jaar geleden werd geboren, betekent dit, evenmin als bij de huidige mens, dat ze oud is en versleten. Integendeel, H.S.V. heeft in al die jaren mogen be schikken over een groot korps mede- werkers/sters, waaronder we ook het bestuur rekenen, die met vastberaden heid en steeds weer nieuwe impulsen H.S.V. heeft gemaakt wat ze was, is, en wat ze in de toekomst gaat worden. In de afgelopen 60 jaar heeft H.S.V. bin nen de Heilooër gemeenschap bewezen een kostbare schakel te zijn. Vele jeugd leden van die jaren '30 zijn nu nog lid van de Heilooër Sport Vereniging. Voor ouders, zeker in deze tijd, is het fijn te weten dat als hun kind op sport wil, dat H.S.V. zorgt voor een verant woorde begeleiding. Natuurlijk loopt het voetbal als een rode draad door het lidmaatschap, maar toch stellen de zeer vele jeugdleiders een enerzijds persoon lijke en anderzijds gemeenschappelijke begeleiding op hoge prijs omdat dit de basis kan zijn voor later. Vandaar ook dat H.S.V. al 34 jaar een zomerkamp heeft op Texel. De jeugdlei ders, die hiervoor hun vakantie beschik baar stellen, doen dit niet omdat ze zo nodig nog eens een paar weken met de jongens willen optrekken, maar wel om dat zij vinden dat de jongens elkaar weer eens op andere wijze leren kennen en accepteren. Maar ook op voetbalge- bied staan deskundige krachten klaar en het huidige meer-jarenplan zorgt er voor dat de voetbalcapaciteiten van de jonge spelers op de juiste wijze wordt gebruikt en aansluit op de hogere afde lingen. Al deze begeleidende krachten staan ook klaar in de seniorenafdelingen, waarbij de keuze van de speler om re creatief voetbal of topvoetbal te willen spelen gerespecteerd wordt. Wat we wél vragen is inzet. Inzet in het elftal, om dat men gekozen heeft voor groeps- sport, inzet voor de vereniging omdat men gekozen heeft voor H.S.V. Gezamenlijk willen we er voor zorgen dat H.S.V. is en blijft zoals ze is, 'n ver eniging die resultaat zeer op prijs stelt maar bovenal wil zorgen voor een fijne gezellige sfeer. Spreekt dit je aan en ben je nog geen lid of medewerker/ster, kom dan op een maandagavond eens naar ons clubhuis op het H.S.V.- sportpark aan de Bayershoffweg en maak eens een babbeltje. De koffie staat klaar. BEWEGINGSTHERAPIE VOOR 50-PLUSSERS HEILOO - In zwembad 't Vennewater aan de Slootenslaan 27 te Heiloo, wordt op de woensdagochtend van 10.00-12.00 uur tweemaal één uur lesge geven in lichaamsoefeningen in het wa ter. Er is nog plaats in de groep van 10.00-11.00 uur. Bij een watertemperatuur van 29° wor den de lessen gegeven door Lies Riet uit Castricum. Zij is gediplomeerd zwe- minstructrice, die door haar zeer geva rieerde oefenstof haar „leerlingen" het groot enthousiasme weet te brengen. Voor mensen, die door operatie of an dere mankementen moeilijker zijn gaan bewegen, biedt deze therapie veel mogelijkheden. Door de bescheiden afmetingen van het bad is er meer individuele benadering mogelijk, ook om een gezond lichaam op peil te houden. Iedereen die be langstelling heeft kan op bovengenoem de tijd een kijkje komen nemen en ach ter glas de verrichtingen van de „spor ters" gadeslaan. Kleuters klimmen graag in rekken en touwen. Kinderen willen hun krachten tonen op de brug en aan de ringen. Lenige meisjes dartelen over de lange mat. Vieve dames doen hun oefeningen op muziek. Dit alles kan bij gymnastiekvereni ging Doves. Voor inlichtingen: Trompenburg 32, Heiloo, tel. 333319 (secretariaat). VAN 1901 NAAR 1989 Er zullen maar weinig Heilooërs zijn die zich kunnen herinneren dat er in 1901 door onze gemeente opdracht werd ge geven tot het bouwen van een school aan de Westerweg 294. Dat werd een openbare school waarop dus zowel jon gens als meisjes werden toegelaten. Tot 1929 is deze situatie zo gebleven. In dat jaar werd er een verbouwing gereali seerd ten behoeve van een bijzondere school, de r.k. Clemens Willibrord- school voor jongens. In 1963 kwam er een uitbreiding aan, die haaks op dat gebouw stond. Daarin werd de r.k. Franciscuskleuterschool gevestigd, die in 1982 werd opgeheven. In 1975 werd de Willibrord vervangen door een nieuwe school, met dezelfde naam, aan de Boekestein 47. Na de laatst genoemde jaartallen begonnen deze twee gebouwen een rol te spelen voor de twee ouderenbonden van Heiloo. De katholieke bond van ouderen - KBO, nu 36 jaar oud - is ooit begonnen als katholieke arbeidersbeweging - KAB - in het pand Stationsweg 115. Vandaar ging ze naar het Brunogebouw en heeft sinds 1983 een onderkomen in de oude Franciscuskleuterschool samen met de algemene bond voor ouderen, de AN- BO. De laatste bestaat nu 15 jaar en is begonnen in een pand dat destijds moest worden gesloopt voor een par keerterrein ten behoeve van het nieuw te bouwen winkelcentrum 't Loo. De AN- BO, waarin de leden van de Ned. Bond voor Staatspensionering zijn opgeno men, kon toen - 1975 - meteen verhui zen naar de vrijgekomen ruimten van de oude Willibrordschool. Deze verhuizing en die van de KBO naar de Bruno waren welliswaar een belan grijke verbetering, maar de ruimten werden alweer gauw te klein door het groeiend aantal leden. Alle activiteiten konden daarin niet ontplooid worden. Toen in 1982 de kleuterschool werd op geheven, kwamen er ruimten vrij. Deze waren uitstekend geschikt te maken voor gebruik door de leden van de ouderenbonden. Maar....aan deze ingrijpende verbou wing zat wel een financieel plaatje vast. Daaraan wilde onze gemeente alleen be ginnen als zij de zekerheid kreeg dat bei de ouderenbonden genegen waren om te gaan samenwerken in het nieuwe, nog te verbouwen pand. Dat lukte en er kwam een coalitie tot stand, die - op die gebied uniek voor Nederland - tot op heden nog steeds met succes werkt, ïn 1983 heeft de offic'ële ^«enin? in aanwezigheid van het gemeentebestuur plaatsgevonden. Daarna kwam de gele genheid om gezamenlijk de activiteiten verder te ontplooien. Daarvan hebben de ANBO en KBO een goed gebruik ge maakt. Het scala van mogelijkheden is dermate uitgebreid dat de 50-plussers nu kunnen deelnemen aan: biljarten (eventueel rookvrij), bingo, bowlen, bridgen, dansen, fietstochten, klaver jassen (drives), koersballen, modes hows, tentoonstelling voor eigen werk en vlotbruggen. Teveel om overal aan mee te doen. Ook worden er nog cultu rele bijeenkomsten georganiseerd over zeer actuele onderwerpen. De moeite waard om er aandacht aan te schenken. Buitenshuis, zo zou je het kunnen noe men, trachten de drie landelijke oude renbonden ANBO, KBO en PCOB (de ze laatste heeft in Heiloo geen afdeling) de belangenbehartiging voor ruim 400.000 leden te verwezenlijken via het overkoepelende orgaan in Nederland: het COSBO. Enkele voorbeelden daar van zijn: huisvesting, tegen leeftijds discriminatie, inspraak in Raad voor Ouderenbeleid (adviesorgaan voor de regering), waardevast pensioen, flexibe le pensionering, teveel betaalde tele foonkosten (inmiddels terugbetaald). Ook de dagbladen besteden regelmatig aandacht aan deze voor ouderen belan grijke onderwerpen. Alles bij elkaar heeft u - alleenstaande of (echt)paar- nu een goede indruk wat zoal de werkzaamheden en doelen van de ouderenbonden zijn. Als u dat aan staat wordt u bij deze uitgenodigd om zonder enige verplichting een kijkje te nemen in ons mooi verbouwde clubge bouw dat terecht 't Trefpunt heet. Elke middag is er wat te doen (zaterdag niet, maar wel op zondag) hetgeen onder ge not van een kopje koffie of thee kan ge beuren. Alles wordt met genoegen door een groot aantal vrijwilligers (onbe taald) geregeld. Infotelefoon nummers zijn 330578 en 333927, beide van bestuursleden van de ANBO, afd. Heiloo. Infotelefoonnum- mers zijn 332528 en 332892, beide van bestuursleden van de KBO, afd. Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1989 | | pagina 11