Li ro\ i ittll I SCIIOMM 1 r lllh Oktober - Woonmaand Opening Behangseizoen 1990 decorette Ursem Heerenweg 144 tel. 072-331799 Heiloo roe 18,5% korting: dus. OM DAT HET ALTIJD BETER KAN Thuis in uw huis Moderne interieur-aankleding bij Decorette Ursem Lekker warme wollen dekbedden bij De Groot aan de Holleweg Bouwadviesgroep Van Gasteren: ook groot in het kleine werk Sunlite maakt werk van 'Oktober Woonmaand' Waarom behangen in saaie kleuren? Het kan veel boeiender! Decorette begint met een goede zet: r E I i Architecten en ingenieurs voor economisch bouwen geen b.t.w. op behang 1990! Niet alleen oktober is woonmaand, maar het hele jaar door is 'wonen' een belangrijk ding; daarom nodigen wij U uit om eens onze uitgebreide collectie gordijnstoffen, met veel nieuwe des sins, de prachtige kleuren van het tapijt, de behagelijke dekbedden, waar onder het merk 'Holland-Wolland' en Polydaun, de vele dekbedovertrekken en baddoeken in alle nieuwe kleuren en om deze speurtocht in onze collectie nog gezelliger te maken schenken wij U vrijdag en zaterdag tijdens ait 'open huis' een kopje koffie. GORDIJNEN - ZONWERING - ROLLUIKEN Kunst in UW huis zeer gedistingeerde Plavboy-motieven zo goed vtetM ^sMmm-iZ economische bouwers, zpwel naar de opdrachtgever toe als wat betreft onze manier van zaken doen. Daarnaast is het, zeker wat betreft het uitvoerend Gordijnen en vitrages 1 een begrip rj Bouwadviesgroep van Gasteren bv De Spanring 18 1852 BH Heiloo Telefoon 072-333840 Telefax 072-338485 VAKWERK IS ONS KENMERK! Tot 1 november geldig. if, Westerwerf 2 - Uitgeest - Tel. 02513 - 1 91 01 HOLLEWEG 44 HEILOO TEL. 330656 Om voorop te blijven zijn koerswijzigingen soms onvermijdelijk. Ook in de zonweringsbranche. Vandaar dat Sunset zich heeft aangesloten bij de Sunlite-organisatie. Samenwerking biedt vele voordelen. Vooral de consument zal dat wel degelijk merken. DIRECT VOORDEEL VOOR U! Het betekent ook dat onze kollektie nóg meer zal omvatten, dus: MEER KEUS! Wij handhaven echter de kenmerken van een klein bedrijf: PERSOONLIJKE AANDACHT EN PERFECTE SERVICE! Voorheen 'N NAAM VOOR UW RAAM Populierenlaan 51-Uitgeest Tel. 02513-14555 Filialen N-H: Amsterdam - Zaandam - Haarlem - Uitgeest - Binnenkort: Heerhugowaard De naam Playboy'behoeft nauwelijks introduktie. Iedereen heeft er wel eens van gehoord of kent het bekende „bun ny" teken. Het doet ons dan ook bij zonder genoegen een collectie bij u te kunnen introduceren, die geheel in het teken van Playboy staat. Behang en randen met bijpassende stof fen en dekbedovertrekken, allemaal met De Playboy-collectie van Eijffinger. Een catalogus laat heel goed zien, wat er allemaal voor mogelijkheden zijn en hoe op speelse wijze een slaapkamerin terieur, voor jong en oud met Playboy ingericht kan worden. Vooral de dekbe dovertrekken, in één- en tweepersoons maten leverbaar, zijn zeer sterk! Bambino De baby/kinderkamer-collectie Bambi no is geheel naar kleur ingedeeld en ook actuele tinten als lila en zalmroze zijn in het brede kleurenskala aanwezig. Ook aan de bijpassende uni's is veel aan dacht besteed, ze zijn rustig en daar door makkelijk te combineren. Nieuw in Bambino is, dat er nu ook bij passende vloerbedekking leverbaar is. De kleuren zijn geheel afgestemd op be hang en stof en bij elke behang/stof- combinatie wordt een kleuradvies voor de vloerbedekking gegeven. Vervolgens zult u zien dat er veel bijpassende acces soires leverbaar zijn. Claire Claire is een fraaie collectie vinylwand- bedekking met bijpassende stoffen. De presentatie van de fraaie desins, in boei ende en actuele kleurstellingen, is geraf fineerd. Dit wordt nog extra geaccentu eerd door prachtige randen en goed toe te passen bijpassende stoffen, terwijl een breed skala aan unistrukturen het combineren nog zal vergemakkelijken. Gaat u eens bij Decorette Ursum aan de Heerenweg binnen en laat u deskundig adviseren! Het is allang niets nieuws meer dat het dekbed voor ruim 60% de markt vero verd heeft: Woninginrichting de Groot aan de Holleweg 44 heeft zich dan ook heel goed in deze materie verdiept, want evenals met zoveel andere artikelen, zijn hier weer veel mogelijkheden. „Vroeger was het toppunt van luxe een donzen dekbed", vertelt de heer de Groot. „Nu is er het wollen dekbed vaak gecombineerd met kameelhaar of met wildzijde. Wildzijde is ook pure zij de en afkomstig van een cacon waarvan de draden te kort zijn om te spinnen de ze worden dan als vul middel gebruikt". Deze dekbedden hebben het voordeel dat ze bijzonder licht in gewicht zijn. Bovendien zijn ze verkrijgbaar in twee varianten of eigenlijk drie. Er is een zo- merdeel en een voor het voor- en na jaar, tesamen vormen ze het winterdek. De firma de Groot voert twee merken Texeler en Holland Wolland. Aange zien wij steeds langer worden zijn de dekbedden nu ook op een lengte van 220 cm te leveren en in 2-persoons, 1 -persoons en lits-jumeaux-uitvoeringen. Een ander voordeel is ook dat wollen dekbedden veel vocht op nemen, en dat is erg belangrijk. Transpireren doen we allemaal, dat vocht moet ergens heen, wordt het niet opgenomen door het dek bed, dan komt het in het matras terecht en dat is veel moeilijker te reinigen. Een dekbed is bovendien heel goed te wassen. Er zijn ook synthetische dekbedden, op zichzelf niet slecht, maar ze nemen min der vocht op, ze moeten dan ook veel gelucht worden. Let er wel op dat u bij een synthetisch dekbed een katoenen tijk hebt. Dat al deze dekbedden om fraaie hoe zen vragen spreekt vanzelf. Woningin richting de Groot heeft ze te kust en te keur, ook voor die lange dekbedden. Daar wol bij de firma de Groot een Te- langrijke rol speelt hebben ze ook nog een zuiver wollen onderlegger, heerlijk warm. Misschien een idee voor mensen die niet van een electrische deken houden. De weekends van 20 en 21 oktober en 27 en 28 oktober heeft de firma de Groot open huis. U krijgt dan een heerlijk kopje koffie en u kunt alle informatie krijgen die u maar wilt. Bij Decorette Ursem is veel keus binnen de collectie Claire. HEILOO - Bouwadviesgroep Van Gasteren BV uit Heiloo heeft zich de laatste jaren nadrukkelijk laten zien in onze gemeente. In de nieuwe wijk Ypestein is bijvoorbeeld Woonstede Ypestein in wording: een complex van appartementen en woningen naar ont werp van Van Gasteren. Een aantal we ken geleden lanceerde de bouwadvies groep een tweede project in zuidooste lijk Heiloo: de mogelijke realisering van een handelscentrum op het bedrijven terrein De Oude Werf. Dat doet ver moeden dat Van Gasteren zich alleen opwerpt voor grote projecten. Niets is echter minder waar: Bouwadviesgroep Van Gasteren ontwerpt en begeleidt ook kleine verbouwingen en uitbreidingen. De heer Van Gasteren, die volgend jaar augustus 40 jaar actief is in de bouwwe reld, heeft een eigen opvatting voor wat betreft het realiseren van een bouwplan. „Het is een kwestie van vertrouwen", zegt hij. „De opdrachtgever moet weten waar hij aan toe is en wij ^g^ri d.a.t qet werk, van groot belang dat er duidelijk heid is naar alle bij het werk betrokken partijen". Koninklijke fabriek Een project waar de opvattingen van Van Gasteren optimaal gestalte kregen was de bouw van een nieuw bedrijf- scomplex voor de Koninklijke Uter- möhlen in Wolvega. Voor deze produ cent van verbandmiddelen werd niet al leen het ontwerp door de architecten van Bouwadviesgroep Van Gasteren BV gemaakt, maar ook de totale bouwcoör- dinatie was in handen van dit Heilooër bedrijf. Een gigantisch project, waar vele miljoenen guldens mee gemoeid waren en dat in vijftien maanden ge bouwd en opgeleverd werd. De heer Van Gasteren noemt de gang van zaken bij Utermöhlen een goed voorbeeld van de werkwijze van zijn be drijf. „Wij zijn een klein bureau, maar wel een bureau waarvan de mensen een enorme betrokkenheid, hebben met de projecten die wórden uitgevoerd. Dat wordt door de opdrachtgevers sterk ge waardeerd", aldus Van Gasteren. „Kijk, je wordt in het leven gemeten naar de kleine dingen die je doet, niet naar de grote. Daarom doen wij niet al leen miljoenenprojecten met overtui ging, maar zeker ook de kleinere projec ten". Ter illustratie geeft hij aan dat de helft van het werk bestaat uit verbou wingen en uitbreidingen van bestaande bedrijfspanden en woningen. „Als bu reau zijn we met dat werk in het verle den begonnen en dat blijven we doen", zegt de heer Van Gasteren vol overtuiging. Essentiële vragen Bij een bouwproject van welke omvang dan ook zijn voor de opdrachtgever twee vragen essentieel: 'Wat gaat het kosten?' en 'Wanneer is het klaar?'. Die vragen moeten al in een vroeg stadium van de besprekingen beantwoord wor den. Daarom is het zaak voor de be trokkenen om elkaar snel en goed te le ren kennen. „Verliefd, verloofd, ge trouwd binnen enkele weken of maan den, daar komt het op neer", zegt Van Gasteren. „Wanneer iemand met se rieuze plannen komt en open staat voor de verschillende aspecten van het pro ject, dan lukt het ook wel". Bouwadviesgroep Van Gasteren BV heeft een duidelijke organisatie wanneer een project uitgevoerd wordt. Efficiën tie staat daarbij hoog in het vaandel. Een gespecialiseerd team van medewer kers houdt zich bezig met de bouw- vormgeving (het architectonische werk), de projectbegeleiding tijdens de uitvoe ring en de bewaking van de kosten. Bo vendien is er speciale aandacht voor het (toekomstige) onderhoud en de beheer sing van de energiekosten. De werkwij ze is zakelijk en open met een correcte nazorg voor elke opdracht. Voor inlichtingen kan men terecht bij Bouwadviesgroep Van Gasteren BV, De Spanring 18, 1852 BH Heiloo, tel. 072-333840 (fax: 072-338485). Ln het kader van 'Oktober Woon maand' is er ook dit jaar weer een speci ale actie bij Sunlite in Uitgeest. Naast de bekende kwaliteit en service deze maand dus ook een aanbieding van jewelste, waarover meer wordt vermeld in de ad- vertetitie elders in dit blad. In dit artikel gaan we in op enkele specialiteiten van het bedrijf. Lamelgordijnen Om hun veelzijdigheid nemen lamelgor dijnen een steeds belangrijker plaats in op het gebied van raammode en daarom ook in het Sunlite-programma. Naast een aantal bekende merken brengt Sun lite de eigen lamelgordijnen, die worden vervaardigd in eigenTabriek. Sterk punt hiervan is de scherpe prijs/kwaliteit verhouding. In dit programma zijn naast de uitgebreide technische moge lijkheden van het railsysteem de laatste trends lameltypes opgenomen. De la mellenranges in stof, pvc en aluminium zijn in de diverse lamelbreedtes zo uitge breid dat een ieder zijn persoonlijke stijl, van traditioneel tot modern, kan terugvinden. Bijzonder is de nieuwe trend jacquard en gedessineerde lamel. De geperforeerde en de afwisselende tinten bijv. ton-sur-ton, creëren een stijlvolle distinctie voor elk interieur. Jaloezieën Voor jaloezieën geldt bij Sunlite eigen lijk hetzelfde als voor de lamelgordij nen. Voorop een eigen product met zijn sterke punten en daarnaast een com pleet programma met alle bekende mer ken. Vermeldenswaard zijn zeker de uit gebreide toepassingsmogelijkheden van jaloezieën. Inmiddels in het programma speciale jaloezieën zoals voor bijv. schuine dakramen en speciale badkame ruitvoeringen. Niet helemaal nieuw meer is de ragfijne 16 mm jaloezie met zowel zijn decoratieve als functionele kwaliteiten, maar wel de nieuwe mo dieuze tinten in bijv. parelmoer, chroom en hamerslagtinten. Verrassend in de 25 mm collectie is de wereld va ideeën in kleurcombinaties waarmee u uw persoonlijke stijl kunt uiten. Rolgordijnen Een alom bekende raamdekoratie, die door zijn technische uitvoering niet al tijd even populair is geweest. Met die gedachte wil men bij Sunlite definitief afrekenen. Het nieuwe rolgordijnenpro gramma bestaat uit een technisch hoog waardig produkt, leverbaar in ongeveer 800 kleuren en dessins. Een ideale ver duisteringsmogelijkheid voor bijv. slaapkamers en de toepassing voor schuine dakramen. Plissé gordijnen Een in Nederland nog niet zo bekende raamdecoratie, die in het buitenland wel veel wordt toegepast. Niet in de laatste plaats om de ongekende mogelijkheden, maar ook om de fraaiheid en kwalitatie ve eigenschappen, bijv. het gemak waarmee het plissé gordijn zich laat wassen. Met name doelen wij hier op de sterke punten van het Plisol-plissé gor dijn. Bij Sunlite is men er bijzonder trots "op liet P1 isól-plfssé *£of dijn afs ei gen plissé te kunnen brengen. Ook hier geldt weer dat ook diverse andere be kende merken worden gevoerd. Ver meld dient te worden dat deze niet alle voordelen kennen zoals eerder genoemd. Luxaflex Duette Fashion Shades Een geheel nieuwe raambekleding met zeer sterke eigenschappen door een spe ciaal ontwikkelde nieuwe stof. een bij zondere, vederlichte en oersterke stof die absoluut niet rafelt en waar de plooi gegarandeerd in blijft. De Shade laat zich bijzonder eenvoudig reinigen. Ook de mogelijkheden in uitvoering zijn on gekend. De Shades bestaan uit twee la gen stof in de vorm van een honingraat, waardoor een isolerende laag ontstaat. In de zomer houdt deze laag de overma tige zonnewarmte buiten en in de winter laat ze de kou buiten. In deze honin graat zijn ook de trekkoorden op on zichtbare wijze weggewerkt. De Shades zijn naadloos leverbaar tot 350-400 cm breed, in de meest eigentijdse kleurstellingen. Rolluiken Rolluiken bieden meerdere, soms nog onbekende voordelen. Naast de inbraa kwerende eigenschap bieden ze een uit stekende isolatie en verduistering. Met isolatie doelen wij hier op warmte, kou de, lawaai en vochtigheid. Met enige trots brengt Sunlite een voor Nederland geheel nieuw type rolluik dat zich in meerdere, vooral kwalitatieve, opzich ten duidelijk onderscheidt vande gang bare. Belangrijk bij rolluiken is ook de juiste vakbekwame manier van monte ren. Mede door opgedane ervaring in het buitenland kunt u dit aan de mon teurs van Sunlite overlaten. In de show rooms vertelt men u er graag meer over. Buitenzonwering Het is nu niet direct de tijd om bij dit product stil te staan, maar enige zaken willen wij u niet onthouden. Met name voor reparaties en onderhoud dient zich wel een ideale tijd aan wanneer u toch geen gebruik maakt van uw zonwering. Bijv. voor het opnieuw bekleden van uw markies. Wie kiest voor buitenzonwe ring is bij Sunlite aan het goede adres. Sunlite producten bieden u heel wat, vaak ook minder bekende mogelijkhe den. Royale zonneschermen, klassieke markiezen, praktische zonfilters en de coratieve buitenjaloezieën; voor ieder type huis en voor iedere smaak is er de juiste Sunlite buitenzonwering. Natuur lijk worden ook deze kwaliteitsproduc ten op maat geleverd. Om van de Sunlite-venstershops een complete raammode-speciaalzaak te maken mogen overgordijnen en vitrages niet langer ontbreken in het program ma. Daarom introduceert Sunlite in haar eerste filiaal te Uitgeest een schitte rende eigen collectie gordijnen en vitra ges, die aansluit op elke stijl en smaak, voor ieder huis en elke kamer. Verder levert Sunlite een zeer compleet pro gramma horren, aluminium lamelpla- fonds en vouwwanden. U vindt Sunlite in de Populierenlaan 51 te Uitgeest. De door Bouwadviesgroep Van Gasteren BV nieuw gebouwde ver- bandstoffenfabriek van Utermöhlen in Wolvega. «gSB m {- i tJ Wij leggen uw kamer- of winkelvloer in één dag vanaf 18,50 per m', exclusief B.T.W. De goedkoopste in handvorm steenstrippen! Keuze uit 500 soorten wandtegels en 120 soorten plavuizen tegen de scherpst^prijzen SANITAIR tegen de scherpste prijzen! Kom ideeën opdoen in onze showroom met kompleet ingerichte badkamers... Betaalbare luxe van uw /-n sanitairspecialist met ruime keuze en uitstekende service. Ontwerpen, inrichten en installeren van komplete badkamers. BEZOEK VRIJBLIJVEND ONZE SHOWROOM! Open van maandag t/m vrijdag van 09.00-18.00 uur Donderdag koopavond, zaterdag tot 17.00 uur open Naast Bowlingcentrum Uitgeest I I I I I I I I I I I I I I I I I »-■ Let voortaan bij het kopen van gordijnen en zonwering dus op dit merk: Openingstijden: ma. t/m vr. 8.30 - 17.30 uur za 9.30 - 16.30 uur Koopavond: do. 19.00 - 21.00 uur ït d it ;n n |l- f- e- e- ds >P a- in )e eg d. an ns a- in- u J. Ik-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1989 | | pagina 13