II' GEMEENTE HEILOO hebben een aantal prima aanbiedingen voor u bijeen geharkt! aT<J0f>deZe Najaar- heiloo SCHRANSMENU f 27.50 12? GROTE INRUILAKTIE KOEKEPANNEN nieuw voor oud c.n. ^55*3: EirinplaanlliSprgpn. 02208-13840. Openingstijden en telefoon nummers Gemeentesecretarie Gemeentehuis, Raadhuisweg 4 Sociale zaken en maatschappelijk werker, Kennemerstraatweg 382 Stichting Consument en Huishouding Kennemerstraatweg 382 Bestemmingsplan "De Rietvink" Reinigen Riolering Vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften Verleende bouwvergunningen Nieuwe bouwplannen Bla Speciale Aktieweken Winnaar weekend Panis 88 Elzasser maandmenu - Wijndruivencocktail, Duivenborstjes met Wijnzuurkool, Elzasser Cake met Vanille saus per persoon f 45,00 neRBepqhe öe BoeRewaqen Het vleesspecialiteitenrestaurant van Noord-Holland gob's £chranserij Wij gunnen u graag een perfecte koekepan HSV LAAT PUNTEN ACHTER OP TEXEL UITKIJKPOST 18 OKTOBER 1989 Informatieve rubriek van en over de Gemeente Heiloo Voor reacties: Raadhuisweg 4 Postbus 1 1850 AA Heiloo Telefoon 072-313131 Afdeling algemene zaken. Afdeling bevolking en burgerlijke stand, (o.a. voor paspoorten, rijbewijzen en buro Huisvesting). Afdeling financiën, (o.a. voor belastingen, huursub sidie, onderwijs en welzijn). Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Voor uitvoering Algemene Bijstandswet en Wet Werk loosheidsvoorziening geopend maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 uur. Spreekuren maatschappelijk werker: maandag t/m vrijdag van 9.00-10.30 uur, dinsdag ook van 19.00-20.00 uur. Tel. maatschappelijk werker - 313184. Voor informatie of advies bij vragen en/of problemen op financieel gebied; schuldhulpverlening. Spreekuren na afspraak: donderdag van 9.00-13.00 en 13.30-17.00 uur. Tel. donderdag 313185; op overige werkdagen kan bij Sociale Zaken een afspraak worden gemaakt op 313183. Telefonisch spreekuur Vandalisme Bureau Welzijn (mevr. Roos) - tel. 313121. Iedere maandagmorgen tussen 8.00-12.00 uur. Openbare werken, Slim pad 16 Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Alleen na afspraak kan van de vorengemelde openingstijden worden afgeweken. T elefoonnummers: Alle afdelingen via centrale gemeentehuis- tel. 313131 Daarnaast tevens via een doorkiesnummer rechtstreeks bereikbaar: Afdeling bevolking, burgerlijke stand -tel. 313100 Buro Huisvesting -tel. 313136 Afdeling financiën, belastingen -tel. 313122 huursubsidie en gemeentegarantie -tel. 313124 Openbare werken, administratie -tel. 313152 De burgemeester van Heiloo maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 23 oktober 1989 gedurende een maand ter gemeentesecretarie (afde ling Algemene Zaken) en in de openbare bibliotheek aan Het Malevoort 13 te Heiloo voor een ieder ter inza ge ligt het door de gemeenteraad bij besluit van 5 okto ber 1989 gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan 'De Rietvink' met de daarbij behorende plankaart, voor schriften, toelichting en het akoestisch onderzoek. Gedurende bovengenoemde termijn van één maand kunnen zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeen teraad hebben gewend bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland schriftelijk bezwaren indienen tegen het bestemmingsplan. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wijziging, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp is aangebracht. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan Gedepu teerde Staten van Noord-Holland, Postbus 123, 2000 MD Haarlem. Heiloo, 18 oktober 1989. Vanaf 24 oktober 1989 wordt de regenwaterriolering gereinigd in de wijken zoals hieronder aangegeven in de vermelde volgorde. VRIESWIJK TERMIJEN MARIÉNSTEIN BOSWIJK De reiniging houdt in dat de rioolbuizen onder hoge druk worden doorgespoten zodat achtergebleven vaste stoffen, meestal zand, kunnen worden verwij derd. Voor nadere informatie kunt u zich Wenden tot de heer W. Voskuyl, telefoon 336880. De loco-burgemeester van Heiloo maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het college van bur gemeester en wethouders van Heiloo voornemens zijn om aan de heer C. Sprenkeling voor een periode van maximaal vijf jaar vrijstelling te verlenen van de voor schriften van het bestemmingsplan "Buitengebied" voor het plaatsen van een kantoor/kantine-unit op het perceel Westerweg 411. Bovengenoemd plan ligt vanaf 19 oktober 1989 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage ter ge meentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, tussen 8.00 en 12.30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder gemotiveerd schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vrijstel ling indienen bij voornoemd college, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De loco-burgemeester van Heiloo, J.J. Dekker Door burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwvergunningen verleend: Oudburgerlaan 37 Het Zandstuk 14 en 16 HetZandstuk 104 Vredenoord 7 Zevenhuizerlaan 62 Wentholtlaan 12 Boekelermeerweg M.C. de Boer - bouw dakkapel Huizon B.V. - bouw 2 woningen P. Haanraads - uitbreiding woning en bouw garage A.J. Brugman -verhogen kap van de woning H. Rosinga - vervanging ber ging P. Bakker - bouw berging/ hobbyruimte fa. Warmerdam- bouw brug over de sloot aan de Boekelermeer weg, sectie C nr. 300 Deze bouwvergunningen en de bijbehorende tekenin gen liggen ter inzage bij de afdeling Openbare Wer ken, Slimpad 16, maandag t/m vrijdag tussen 8.00-12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Degene die de bouwvergunning heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling Openbare Werken wan neer'de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling Openbare Werken (buro Bouw zaken) worden gemeld, tel. 313170 of 313166. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Het Bleekveld 19 Kennemerstraatweg 31 Groot Barlaken 15 De Waard en Rosendaal G. Steenhuis - uitbreiden woning J.C.M. Brink - uitbreiden woning en garage T. Meijaard - bouw bijkeuken 12 IJpestein- - bouw 6 garage bewoners boxen achter de percelen Rosen daal 42-44 en bouw 6 garage boxen naast per ceel De Waard 53 De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf 19 oktober 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter ge meentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werk dagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden al leen na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemoti veerd bezwaren indienen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Als de bladeren vallen, moeten in de tuin de handen fors uit de mouwen. Wij zijn eens goed gaan kijken waar wij al die hardwerkende tuinbezitters in deze herfstige dagen nou een groot plezier mee kunnen doen. s Het resultaat ziet u hier: een paar knallende aanbiedingen, waar u speciaal in het najaar uw voordeel mee doet! Wolf snoeischaar Een professionele schaar, van gehard staal. Van 29.95 r\ A 95 KOOP aan kriiê1 ^2,50 Als P|anthtladhar^p,^eek Kunststof kruiwagen Liclït, maar bijzonder solide. En voor m roest hoeft u Q - niet bang te zijn Méér dan 300 soorten bloembollen! Kom nu uitkiezen voor een uitbundige lente. Bijvoorbeeld: 15 sneeuw klokjes voor Genoemde prijzen zijn afhaalprijzen. Aanbiedingen gelden t/m woensdag 25 oktober a s. of zolang de voorraad strekt. intra nfdlegezelliKe FranSePrisu?id is bekend; t Assen gaat naar Parijs, moreen ,ntratuin Bolchrysant Deze gigant van een chrysant verwent u heel lang met zijn bloemen voor Cl 95 een klein prijsje. Voor een schone vijver Bladeren zijn slecht voor het natuurlijke evenwicht in uw vijver. Houd hem schoon met deze handige hulpmiddelen Afdeknet 3 x 2 m inkl. 10 be- vestigings haken jmubblaJcL Blad schepnet Heiloo, Vennewatersweg 15, tel. 072-332727 vleesspecialiteiten RestauRant Oude Schulpweg 18 1935 EN Egmond-Binnen tel. 02206-2888 Geopend: vanaf 17.00 uur, zondag vanaf 11.00 uur. Reservering gewenst. Maandag en dinsdag gesloten. St. Adelbertusweg 31 1935 EM Egmond-Binnen tel. 02206-5994 Het crème de la crème van de Ned. kook- en keukenspecialisten heeft vorige week de ,,koekepan" van het jaar gekozen. De bedoeling van deze historische gebeurtenis is om het betere kookgerei te promoten, want goed gereedschap is het halve werk. Voor uw oude koekepan 10.- inruil bij aankoop van een koekepan tussen 35.- en 75.- 15.- inruil bij aankoop van een koekepan tussen 75.- en 125.- 20.- inruil bij aankoop van een koekepan boven 125.- - Aktie geldig tot 15 november Meer dan 150 verschillende soorten koekepannen In voorraad. Ik zie het duidelijk: avondje bowlen in Heiloo MADAM CURRY - vooe Al uw lta)E£?EU.IN&EN Gooi eens een balletje op over Bowling Heiloo (fteuoo Kennemerstraatweg 341 1851 ND Heiloo Tel. 072- 331 992 HEILOO - Door het verlies van H.S.V. afgelopen zondag op en tegen Texel en de winst van twee lager geklasseerde verenigingen is het eerste elftal weer en kele plaatsen op de ranglijst gedaald. De koplopers in die afdeling, L.S.V.V. en S.V.W., zetten de strijd om het kam pioenschap van de eerste periode onver minderd voort. Aanstaande zondag komt Spirit naar Heiloo. Toeschouwers kunnen in deze competitie bij thuiswedstrijden bijna steeds rekenen op een spannend duel. Belangrijke opgave voor trainer van Houwelingen en zijn mannen om deze traditie voort te zetten. Aanvang 14.00 uur. Om 11.00 uur zondagmorgen speelt het 2e elftal tegen Helder. Zondag jl. zorgde 'Hofleverancier van H.S.V.het Chinees-Indisch restaurant Lotus uit Heiloo, er voor dat de vetera nen er in hun nieuwe trainingsjacks weer keurig uitzagen. Eén ding heeft dit bedrijf zeker met H.S.V. gemeen, je voelt je er altijd thuis. DAMESBRIDGECLUB SANS ATOUT HEILOO - Uitslagen woensdag 11 ok tober: A-lijn, N-Z: 1de Waal-Bakker 62 Vi 2. Middelbeek- Daudey 51 Vi O-W: 1. Dolmans-v. Twuijver 60 2. Roozen-Schaffer 57. B- lijn, N-Z: 1. Nieuweboer-Bennen 61'A 2. Leep-Zuidema 50 O-W: 1. Hoff- Admiraal 58 2. Kempen-v.d. Linden 54. C-lijn, N-Z: 1. Frugte-Krul 63 Vi 2. Bolweg-Kaashoek 53. O-W: 1. de Geus- Mosch 61 Vi 2. v. Halem-v. Dijk 50. D- lijn, N-Z: 1. Reom-v.d. Wiele 64 2. Maas-v.d. Hulst 59. DAMCLUB HEILOO 'HEILOO - Tijdens de immer spannende onderlinge competitie van de Heilooër damclub ontspon er een fel gevecht om een plaats in de bovenste regionen van de ranglijst. De huidige kampioen Mark Out gooit ook dit seizoen weer hoge ogen. Out greep na een taai gevecht de volle buit van de verwoed tegenspel bie dende Niek Ursem. Ook Frans Schouten is bezig met een in drukwekkende opmars. Vorige week bond hij Ursem aan de zegekar en nu was de stug opererende Piet Heine aan de beurt. De oude rot in het spel Cor van Lieshout is vooralsnog een beetje buiten de boot gevallen. Cor dolf na vier remises op rij nu zelfs het onderspit. De uitslagen waren: R. Koch-A. Kroon 2-0, P. Heine-J. Kraakman 1-1, N. Ursem-F. Schouten 0-2, P. Heine-F. Schouten 0-2, N. Ursem-M. Out 0-2, A. Valkering-C. van Lieshout 0-2, R. de Boer-A. Kroon 2-0. OPEN AVOND ESKIMOTEREN ALKMAAR - Kano-school De Meent organiseert maandag 23 oktober in zwembad de Hoornse Vaart te Alkmaar vanaf 20.00 uur een open avond eski moteren. Eskimoteren is het met behulp van een bepaalde peddeltechniek weer boven komen wanneer je omgeslagen bent met de kano, zonder de boot te verlaten. Deze techniek wordt gebruikt bij ht wild-watervaren, het zee kanovaren en het varen in de branding. In aansluiting op deze avond kunt u zich opgeven voor een cursus eskimote ren welke gedurende 5 maandagavon den georganiseerd wordt. Als u geïnte resseerd bent kunt u bellen naar tele foonnummer 02205-3795. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE HEILOO - Afgebroken partijen raken in de mode. Dat is een voor de hand lig gende conclusie na de zesde speelronde bij schaakclub Oppositie in Heiloo. De ze keer waren er vier partijen die aan het einde van de avond nog niet uit waren, Hafkamp spant de kroon, hij heeft al drie partijen uit te spelen. De bondswedstrijd van het tweede team tegen Castricum gaat waarschijnlijk ook verloren. Langereis en Van der Werff, verloren hun afgebroken partij en Folkertsma kwam niet verder dan re mise. De partij van Niehaus is ter arbi trage naar de bond. Bij een tussenstand van 3-4 is dat niet hoopvol. De uitslagen van deze week luiden: W. Ligthart - A. Slob afg., G. Heeringa - W. v. Bakel afg., K. Jongkind - G. Haf kamp afg., H. Kracht - H. Maas rem., w. Bos - H. Niehaus 0-1, H. Reyersen - L. van Hoek rem., C. v. Etten - D. de Jager 0-1, J. de Jong - P. Manni 0-1, J. Hassing - J. Ebregt rem., J. de Vries - A. v. Baaien rem., C. Brink - R. Sauer l-o, H. Horninge - J. Plas 0-1, P. v.d. Werff - M. Alleman rem., L. Obdam - W. Blom rem., B. v. Stee - F. Beyerse 0-1, O. Koenders - G. v.d. Brink 1-0, J. Alleman - C. Clausen afg., L. van Hoek - C. v. Etten 0-1, N. Speets - H. Reyer sen 1-0, J. Plas - B. v. Stee 1-0, C. Clau sen - J. Langereis 1-0. DAMESBILJARTCLUB HET FELLE STOOTJE HEILOO - Uitslagen onderlinge competitie: E. Hoetjes-J. Bussing 1-3, R. v. Opzeeland-H. Koedijk 0-3, v. Becker- B. Nanne 3-1, R. v. Opzeeland-T. Zon neveld 1-3. Op maandag 9 oktober speelden we de eerste van 4 avonden 3 x 20 toernooi te zamen met de heren van BC La Strada. Er was een ietwat krap schema opgezet, naar uiteindelijk lukte het om 24.00 uur om de laatste partijden af te ronden. De koplopers na deze eerste avond zijn: le Manfred Schipper met 63 punten, 2e Marriët Kwant met 59 punten, 3e Leo Hoetjes met 52 punten. Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1989 | | pagina 4