I maart CDA De kandidaten: VVD CDA [JgPvdA HUmmer cüemecnscfiap VRIJE LIJST AKERSLOOT mmmm. GROEN LINKS DEMOCRATEN ALS AKERSLOOT U LIEF IS UITKIJKPOST 14 FEBRUARI 1990 (tempéf*» De top van de VVD-kandidatenlijst. V.l.n.r.: J.K. Alma, Annemarie Geer ling, Ernest ten Hacken, G er rit Jan Stokreef, Juup Wuijster, Henk Post, Janneke Cahn en Tom Knijff. Zij staan voor 'Heiloo, hou het zó!'. V.V.D. - LIJST 1 HEILOO, HOU HET ZÓ! HEILOO - Waar gaat 't straks om? Niet meer of minder dan om Heiloo en zijn inwoners. Om mensen! Om gezin nen, ouderen, jongeren. Allen verschil lend, maar één in het met elkaar wonen en leven in Heiloo. Heiloo is een mooi dorp, een groen dorp, een harmonieus dorp. 'Heiloo, hou het zó' is het motto, waaronder de V.V.D.-Heiloo de strijd om de raadsze- tels ingaat. In het kort wil dat zeggen: behouden wat het behouden waard is, aanpassen wat aanpassin'g behoeft en vernieuwen wat nieuw moet worden! Deze uitgangspunten waren in het verle den de leidraad voor de V.V.D.-fractie. Zij zijn het richtsnoer voor de komende vier jaar. Onder aanvoering van Juup Wuijster, de huidige fractievoorzitter, brengt de V.V.D. op Lijst 1 vrouwen en mannen met een langjarige gemeenteraadserva ring èn nieuwe, jonge enthousiaste kandidaten. De V.V.D.-ploeg is een goed team en het V.V.D-gemeenteprogramma 1990-1994 is een goed programma. Niet geschreven door enkele personen, maar na zorgvuldige voorbereiding vorige week door de ledenvergadering van de afdeling Heiloo vastgesteld. Wij zullen in de komende weken in de Uitkijkpost uitvoerig terugkomen op wat de V.V.D. in Heiloo wil, want een creatief maar reëel programma, door al le V.V.D.-kandidaten ten volle onder schreven, is o.i. de beste garantie voor een goede keus. Openbaarheid van bestuur, handhaving van het landschappelijk karakter van heiloo, een actief milieubeleid, een ba sisschool in Ypestein, een doordacht ouderenbeleid, bevordering van de vei ligheid, een jongerenbeleidsplan, ruim baan voor midden- en kleinbedrijf, meer woningen voor jongeren en al leenstaanden, zorg en hulp voor hen die zich niet alleen kunnen redden, goede openbare verbindingen naar en in Hei loo en een gezond financieel beleid. Het is slechts een greep uit het V.V.D.- programma. In dit programma worden geen kreten geslaakt, geen gouden ber gen beloofd. Immers, Heiloo moet leef baar, maar ook betaalbaar blijven! De liberale fraktie - met 7 van de 19 ze tels thans de grootste in de raad - heeft hart voor Heiloo, maar staat met beide benen op de grond. Vanuit haar verant woordelijkheid zal zij ook in de komen de jaren volmondig 'ja' zeggen tegen voorstellen - van welke kant ook - die in het belang van dorp en burgerij zijn een een krachtig 'nee' tegen plannen, die te gen dit belang indruisen! De V.V.D. twijfelt er niet aan, dat ook de andere partijen vanuit hun politieke overtuiging 'hart voor Heiloo' hebben. Samen moeten we het in Heiloo doen! Vandaar dat de V.V.D. - uiteraard met behoud van de eigen principes - op nieuw bereid is met politieke andersden kenden in het nieuwe college van B W samen te werken! Wie kennis wil nemen van het V.V.D.- Gemeenteprogramma 1990-1994 belt even 336426. U krijgt het thuis bezorgd! U weet dan, dat de beste stem straks een stem op Lijst 1 is! vjilULo' P.v.d.A.: WELVAART VOOR MEER MENSEN HEILOO -Het gaat goed met de econo mie. Maar gaat het ook goed met de burgers? Niet met allen, vindt de Partij van de Arbeid. De groeiende welvaart wordt niet eerlijk verdeeld; te veel men sen raken achterop. Ze zijn al heel lang zonder werk of sociaal aan dë kant gezet. Voortdurende werkloosheid en toene mende criminaliteit, mensen die niet de weg kunnen vinden; het vraagt om aan dacht en een oplossing, als we in een ge zonde omgeving willen leven. De Partij van de Arbeid streeft de komende jaren naar 'Sociale Vernieuwing' om welvaart en welzijn beter over de burgers te ver delen. Ze wil de mensen, die weinig of niets van de huidige welvaart merken, een steun in de rug geven. Handhaving van het huidige voorzie ningenniveau in Heiloo is daarbij het uitgangspunt. De sociale vernieuwing moet tot uiting komen in het gemeente lijk beleid. Dat kan door een rechtvaar diger verdeling van de arbeid, door kwijtschelding van belastingen en hef fingen aan minder draagkrachtigen en door sociale woningbouw voor de eigen bevolking. Dat vergt veel van de mogelijkheden in een kleine gemeente. Want er moet ook meer sociale hulp komen, meer aan dacht voor ouderen en jongeren, maar ook voor kunst en cultuur. Bij verkeer en vervoer is lang vooral gedacht aan veiligheid en snelle verbindingen; tegen woordig komen het milieu en de leef baarheid van de woonomgeving om de hoek kijken. Er moet meer gedaan worden voor vrouwen; aan verbetering van het on derwijs; aan bevordering van sportieve recreatie. Het is maar een greep uit het programma van de Partij van de Arbeid in Heiloo. Elke stem op lijst 3 maakt de kans op uitvoering groter. Spaart de CDA-lijsttrekker oude kranten? Nou en of! 20 jaar kranten HEILOO - Al meer dan twintig jaar le ver ik de kranten apart in. Menig zater dagochtend heb ik zelf bij de schoolcon- tainer gestaan. Maar dat doet u natuur lijk ook! Daar ga ik gewoon vanuit. Wat doet u met uw lege flessen? Regel recht in de glasbak? Lekker, pats!, even door de opening naar binnen mikken? Echt al uw papier en glas apart gehou den? Wel eens voor de aardigheid de vuilniszak of de prullemand leegge gooid? Toch nog wat over het hoofd ge zien? Mag echt niet meer hoor! Sprekende aarde De milieuproblemen zijn veel groter dan wij in ons mooie Heiloo vaak merken. Als de aarde kon spreken, schreeuwde WAAROM STEMMEN OP HEILOO 2000? HEILOO - Het niet kiezen voor een van de gangbare landelijke politieke stro mingen kan voortvloeien uit het kiezen voor een belangrijker geacht grondbe ginsel. Dit is het grondbeginsel van de democratie: 'Het openbaar bestuur dient voor alles te worden geleid door het streven dat zoveel mogelijk mensen zich kunnen herkennen in het gevoerde beleid'. Wie zich hierdoor laat leiden, kiest niet snel voor een politieke partij, die op komt voor een deelbelang (de belangen van christenen, van liberalen of van so cialisten), maar kiest voor Heiloo 2000, die tegenstrijdige belangen tracht te overbruggen. Niet wegpoetsen, maar zoekend naar oplossingen waarvan zo veel mogelijk mensen de redelijkheid inzien. De landelijke partijen kiezen ervoor, dit in tegenstelling tot Heiloo 2000, om plaatselijke en landelijke politiek te bin den. Daarmee schaadt zij het functione ren van de plaatselijke democratie, om dat alle afdelingen van landelijke partij en de neiging hebben om het landelijke boven het plaatselijke te stellen. Men wordt hierin gesterkt door de landelijke politici, die -het is vaker gezegd- de plaatselijke politiek vooral beschouwen als middel om hun landelijke positie te versterken. Opponenten stellen, dat Heiloo 2000 geen ideologie heeft. Heiloo 2000 stelt, dat zij die wel heeft. Heiloo 2000 pleit namelijk voor een sterke plaatselijke de mocratie. Hoe die wordt bereikt? Door voorrang te verlenen aan het praktisch handelen en te doen wat de inwoners van Heiloo willen zonder een binding te hebben met een landelijke politieke par tij. Daarom stemmen op Heiloo 2000? HEILOO - Bijna geruisloos voor onze kiezers, maar daarom niet minder geest driftig, is Links Heiloo aan een nieuwe levensfase begonnen: de geboorte van Groen Links. Nog meer dan tevoren zal de zo noodzakelijke solidariteit en de mocratie in onze gemeente zich dan ex tra gedragen weten door maar liefst vijf linkse groeperingen. Deze hechte sa menwerking tussen PPR, PSP, CPN, EVP en de links-onafhankelijken zal na 21 maart een nieuwe kracht hebben toe gevoegd aan onze strijd voor een recht vaardige samenleving en de zorg voor de sociaal zwakkeren. Op dit moment kijkt Ger Helder terug op 8 jaar gemeentelijke politie aan het 'front' in de gemeenteraad, daarbij On onderbroken bijgestaan door zijn steun- fractie. Bij het wisselen van de wacht zullen onze linkse kiezers onder het nieuwe vaandel van Groen Links en met behoud van hun eigen politieke voor keuren een veel ruimere keuze hebben. Tegelijk komt een nieuwe aanvoerder naar voren. Het is Arend Pleizier, onze nieuwe lijsttrekker, die door zijn grote deskundigheid met name in de sociale sector zich voor de belangen van de Hei- looër burgers gaat inzetten. Door de toevoeging van een aantal nieuwe ge zichten binnen de steunfractie gaat Groen Links sterk en creatief de verkie zingen in. Het is in de ons toegemeten ruimte on doenlijk alle knelpunten op te sommen waarmee Groen Links in de komende bestuurlijke periode te maken krijgt. Het zijn er zeer veel. Huisvesting, de noden van onze ouderen, de sociale ze kerheid, het onderwijs, de werkgelegen heid, de bodemvervuiling en noem ver der maar op. Voor de oplossing van al die problemen hebben wij goed gereedschap nodig. Uw stem voor Groen Links is dat gereed schap. Dan eerst kunnen wij uw ge rechtvaardigde eisen en wensen duide lijk gestalte geven. Uw stem is voor ons allen een unieke kans veranderingen in de gemeentelijke politiek aan te zwenge len en waar mogelijk te realiseren. Wij staan voor u klaar. U geeft op 21 maart het startschot voor de marathon van Groen Links. Samen met u bepalen wij de route, een lange route met veel obstakels. Maar u vuurt ons aan en dat doet ons volhouden. Ons team heet Groen Links, onze aanvoerder is Arend Pleizier, ons lijstnummer is 5. Nel Heijenga-van Geest Was in de afgelopen zes jaar raadslid voor de VVD, de laatste twee jaar fractie-voorzitter. Naast het normale raadswerk hebben ruimtelijke orde ning, gemeentewerken, en onderwijs haar bijzondere aandacht. Zij vertegen woordigt de gemeente in het bestuur van de vuilver brandingsinstallatie Alk maar en in de Samenwer kende gemeenten van Noórd-Kennemerland. Teunis Dil Was gemeenteraadslid van 1966 tot en met 1978 en van 1987 tot nu toe. Naast het algemene raadswerk houdt hij zich speciaal be zig met de commissies Fi- naciën en Welzijn. Voor tal van verenigingen, stichtingen en instellingen heeft Teun Dil zich ingezet als bestuurder. Als scheidsrechter en rappor teur hielp hij de KNVB - Noord Holland vanaf 1956 tot heden. Henk Westers Was ook al eerder ge meenteraadslid voor de VVD, van 1974 tot 1982. Van 1978 tot 1982 was hij wethouder. Is thans voor zitter van de Akerslootse VVD-afdeling. Professor ingenieur Westers studeer de in 1960 af aan de Tech nische Hogeschool te Delft in scheepsbouwkun- de. Beroepsmatig is de heer Westers lid van binnen- en buitenlandse instituten van ingenieurs en scheepsbouwers. Daar naast is hij verbonden aan een aantal in stellingen en verenigingen buiten zijn vakgebied. S60CRT 1966 ze nu om hulp: mensen ik vervuil, ik stink, ik droog uit, ik word ziek, doe er wat aan! Dat zouden wij ons als Heilooër inwo ners geen twee keer laten zeggen. Dat weet ik zeker! Niet alleen de politiek, maar wij allemaal moeten daar wat aan doen. Voorstander Het CDA steunt alle mogelijkheden daarvoor: de glasbak, de papiercontai ner, de chemokar, die klein chemisch afval bij u thuis vezamelt, moet door Heiloo gaan rijden. Compostering - als het kan in eigen tuin - wil het CDA be vorderen en er moet meer en beter open baar vervoer komen. Goede voorlich ting en educatie over het milieu steunen wij ook. Wat denkt u van 40.000 Heilooër schouders eronder? Moet lukken! Daar rekent CDA-lijsttrekker van Heiloo Ans Willemse-van der Ploeg op. WAAROM LIMMER GEMEENSCHAP LIMMEN - Omdat Limmen een klein dorp is, waar gelukkig nog gemeen schapszin bestaat. Waar de mensen el kaar bij naam kennen en accepteren zo als zij zijn. Omdat in Limmen de per soon belangrijker is dan de politieke partij waar hij of zij in gelooft. Daarom is het dat bij de zeer druk be zochte groslijststemming van 14 januari de leden van de kiesvereniging Limmer Gemeenschap hebben gekozen voor Ber Hes, als hun lijsttrekker. Ber staat be kend als een rustige en evenwichtige le raar middelbaar onderwijs. Hij heeft al allerlei bestuursfuncties vervuld en heeft daarmede bewezen de juiste man op de juiste plaats te zijn. Tweede werd Gerda Kuyper, de huis vrouw, die o.a. als bejaardenhelpster genoeg van de bijna verwaarloosde kant van de samenleving afweet, om zich met nog meer energie te zullen inzetten voor een beleid waarbij de zwakken niet mo gen worden vergeten. Zij is reeds raadslid sinds 1986. Otto Bruschke. Wie kent hem niet! De dynamische Otto. Niet weg te denken uit het Limmer verenigingsleven. Op de bres voor z'n dorpje: overal waar ge vaar dreigt. Anton Min. De kleine zelfstandige, die naast zijn aannemersbedrijf een mooi toompje schapen houdt; omdat hij zo gek is op dieren. Ons wandelend ka daster, die elk plekje van Limmens grondgebied feilloos weet aan te dui den. De man die ons, ingezetenen van Limmen, vertegenwoordigt in het wa terschap het Lange Rond. Aart Hoeksema is door het bestuur voorgedragen en door de contactraad met algemene stemmen aanvaard, nadat Rein Koelemey te kennen gaf van zijn kandidatuur af te zien. Aart is admi nistratief medewerker bij Jacob Hooy's kruidenbedrijf. Hij is gehüwd met een dochter van Dorus Keyzer en heeft 3 kinderen. Aart is secreataris van de ou derraad; bestuurslid van de P.S.F.' en van de groep die ijvert voor een nieuwe tennisbaan. Hij is voorts een echte na tuurliefhebber en als het aan Aart ligt komen er in Limmen veel bloemen en bomen bij. MET HET OOG OP HET JAAR 2000 AKERSLOOT - De politieke landkaart van Nederland is er één met een grote verscheidenheid. Onze democratie geeft die ruimte. In Akersloot is de verschei denheid geringer. Hierdoor was er ruimte voor een plaatselijke kiesvereni ging als Vrije Lijst Akersloot, welke in 1966 werd opgericht en in de loop van de jaren uitgroeide tot de tweede partij in Akersloot. In Akersloot-dorp is V.L.A. na de raadsverkiezingen 1986 zelfs de grootste partij met 35van de stemmen. Steeds weer groeide de aanwas. Zo werd V.L.A. in 1982 college-partij. De aanhang van V.L.A. groeide omdat de partij er steeds weer in slaagt aan sprekende verkiezingsprogramma's, ge richt op de wensen van de bevolking en het belang van Akersloot, weet te pre senteren. Bovendien heeft V.L.A. pri ma kandidaten, die terdege op de hoog te zijn wat er leeft onder de bevolking van Akersloot. Het grootste succes in haar bestaan boekte V.L.A. in 1986 (43% meer kiezers). Mede hierdoor werd V.L.A. opnieuw college-partij. Overigens heeft V.L.A. organisatorisch haar zaken tot in de puntjes geregeld. De groepering, welke in 1966 uit onvre de met de plaatselijke politiek ontstond, werd in 1983 kiesvereniging en trad in 1989 toe tot de landelijke Vereniging Plaatselijke Politieke Groeperingen. Ook in 1990 biedt V.L.A een uitstekend programma, dat de titel 'Met het oog op het jaar 2000' meekreeg. Dit program ma is verkrijgbaar bij het secretariaat van de kiesvereniging Mendels- sohnstraat 27. VEILIGE LEEFOMGEVING KERNPUNT VOOR V.V.D. - AKERSLOOT AKERSLOOT - In de campagne voor de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart zal de VVD-Akersloot bijzondere aandacht besteden aan een aantal kern punten. Hoog op de lijst daarvan staat 'een veilige leefomgeving'. Het is de VVD een doorn in het oog dat door het gewijzigde beleid de politiepost in Akersloot niet meer is bezet en dat de post van de waterpolitie op korte ter mijn wordt opgeheven. VVD-fractievoorzitter Nel Heijenga zegt daarover: 'Het is toch van groot belang dat de burgers zich veilig voelen, dat ze weten dat er altijd politiemensen bij de hand zijn, die een oogje in het zeil houden, zowel ten aanzien van de (klei- ne) criminaliteit als de verkeersveilig heid. Mensen die ze door geregelde con tacten kennen en waarop ze in geval van nood of ontij een beroep kunnen doen'. 'De VVD is van mening dat de politie een kostbaar goed is, in meer dan één opzicht. Maar ze is bovenal een door de burgerij gewenste goed functionerende veiligheidsvoorziening. Daarom moet dit punt ook in de komende raadsperio de voortdurend de aandacht hebben. De VVD maakt zich daar sterk voor. De burgers kunnen bijdragen aan een veili ge gemeente door op 21 maart hun stem uit te brengen op een erkende politieke partij. Als ze het helemaal goed willen doen, stemmen ze op de partij die extra aandacht aan dit punt zal schenken, de VVD'. D66 STAAT VOOR EEN SCHOON MILIEU HEILOO - Milieu is een zaak die ons al len aangaat. Niet alleen de rijksoverheid of de provincie, maar ook de gemeente èn de burger zelf kunnen hier veel aan doen. Zo dient, volgens D66, de ge meente een actief beleid te voeren tot verdere terugdringing vna het huisvui- laanbod. Dit kan door het organische afval, d.w.z. groente- fruit- en tuinaf val, apart in te zamelen en te laten composteren. Daarnaast dient de gemeente ook voor kunststof afvalmaterialen, blik en ander milieubelastende stoffen een gescheiden inzameling te realiseren. Het overheids beleid moet er op gericht zijn, dat zo veel mogelijk produkten en materialen worden toegepast, die hergebruikt kun nen worden. Op die manier kan er gestreefd worden naar het overbodig zijn van een vuilverbrandingsinstallatie. D66 vindt daarom, dat er een gemeente lijke lange termijnvisie voor het milieu beleid moet komen. Ook het gebruik van de produkten van de recycling in dustrie (papier, kunststof) dient binnen de gemeente gestimuleerd te worden. Op alle gemeentelijke beleidsterreinen, die zich daarvoor lenen, moet milieu een punt van voortdurende zorg zijn. Van links naar rechts: Lenie Mous, Janny Schuring en José Nuijens. DE CD A-ACHTERBAN LIMMEN - Wie de kandidatenlijst van het C.D.A. vorige week goed heeft be keken, zal het zijn opgevallen dat veel van de huidige kandidaten ook bij vori ge verkiezingen voor het C.D.A. kandi daat waren. Dit nu is één van de ken merken van een volkspartij, waarbij continuïteit voorop staat. De kandida ten staan niet alleen in de verkie zingstijd voorop, maar vormen de altijd parate achterban van het C.D.A. Steeds een week voor een gemeente raadsvergadering overleggen de C.D.A. raadsleden met de fractiebegeleidings groep. Dat is voor hen de gelegenheid een indruk te verkrijgen over de manier waarop anderen in Limmen aankijken tegen de voorgenomen besluiten van het gemeentebestuur. De fractiebegelei dingsgroep bestaat uit ongeveer 20 per sonen. Tevoren hebben zij kennis geno men van de agenda van de gemeente raadsvergadering en zich daarover een mening gevormd. Belangrijk is ook de achtergrond van de leden van de fractiebegeleidingsgroep. De meesten hebben ook buiten het C.D.A. hun wortels in de Limmer sa menleving. De mannen en vrouwen in de fractiebegeleidingsgroep vertegen woordigen meestal tevens een bepaalde groepering in Limmen zoals het be drijfsleven, onderwijs, gezondheids zorg, maatschappelijk werk, kerken, agrariërs, ouderen, jongeren, enz. Niet minder belangrijk zijn hun persoonlijke contacten met Limmers waardoor veel zaken in goed overleg tot stand kunnen komen. De fractiebegeleidingsgroep is de kweekbak van het C.D.A. in Limmen en een garantie voor een soepel verlo pende verversing van de gemeenteraads fractie. Binnen een landelijke partij als het C.D.A. wordt continu gewerkt aan WELZIJNSBELEID P.v.d.A LIMMEN LIMMEN - We staan aan de vooravond van de gemeenteraadsverkiezingen. Ook al zult u denken, ach wat maakt het uit waarop ik stem, alles gaat toch zijn gangetje, ook voor Limmen zijn de ze verkiezingen van groot belang. Zoals u wellicht weet staat de gemeente Limmen er sinds een paar jaar finan cieel niet zo gezond voor. Er is de laatste 5 jaar met fors verlies gedraaid. Zelfs zo dat een aantal bezuinigingen niet kon uitblijven. Juist door voorstel len van de P.v.d.A. kon een aantal be leidsplannen van het CDA/LImmer Gemeenschap-college nog net worden voorkomen. Zo zal o.a. het zwembad de komende jaren door onze inspanning geopend kunnen blijven. Dus is het wel degelijk van belang op welke partij u stemt op 21 maart. Ondanks de weinig rooskleurige finan ciële situatie zal in de komende vier jaar toch een aantal plannen moeten worden verwezenlijkt. Plannen waar volgens de P.v.d.A. een hoge prioriteit aan moet worden gegeven. In de komende weken willen wij voor u een aantal van die beleisplannen van on ze partij naar voren brengen. In deze af levering eerste een aantal plannen met betrekking tot het welzijn van onze ge meente. Zaken, die een ieder aangaan en die direct raken aan de wezenlijke be- hoeften^en noden van onze burgers. bevordering van de deskundigheid van de leden. C.D.A.-leden volgen regelma tig cursussen over verschillende terrei nen van de gemeentepolitiek. Alle kan didaten van het C.D.A. zijn door een actieve inbreng in de fractiebegelei dingsgroep bekend met de gemeente en de gemeentepolitiek. Daarom op 21 maart: C.D.A., voor een nuchter bestuur met verstand van Limmen! Naarmate de middelen schaarser wor den vraagt de verdeling van die midde len een scherpe prioriteitsstelling. Bin nen het welzijnsbeleid liggen deze prio riteiten, voor wat betreft de P.v.d.A op de volgende terreinen: Emancipatie. De inrichting van onze maatschappij belemmert nog steeds de gelijke deelname van diverse groepen in het maatschappelijk verkeer. Dit geldt zowel voor mannen als vrouwen, maar gezien de achterstand van deze laatste groepering ligt het accent op de vrouwe nemancipatie. Om deze te bevorderen dient er in Limmen:een emancipatieno ta te worden opgesteld, een kinderdag verblijf te komen en een vrouwenadvie scommissie te worden ingesteld, die be trokken wordt bij beleidsbeslissingen op bijvoorbeeld het terrein van verkeer, milieu, woningbouw en onderwijs. In overleg met de Stichting Welzijn Ou deren Limmen dient de gemeente een meerjarennota Ouderenbeleid op te stel len. Daarnaast moet de deelname van ouderen aan sociale, culturele en bestuurlijke activiteiten te worden be vorderd en dient de eigen ontspannings- ruimte voor de ouderen te worden gewaarborgd. De uitwerking van het jeugdbeleid dient voortvarend te worden aangepakt door o.a. het aanstellen van een jeugdwerker voor een aantal uren per week. Het aanbod van de Openbare Biblio theek dient minimaal op het huidige ni veau te worden gehandhaafd. Het geven van Muziekonderwijs in Lim men zal dcfor de P.v.d.A. worden gestimuleerd. Voor minder draagkrachtigen moeten financiële belemmeringen worden weg genomen om hen zo optimaal mogelijk aan het sociaal-culturele leven te laten deelnemen. U ziet, voorwaar geen geringe lijst, maar stuk voor stuk zeer noodzakelijke beleidsplannen om het welzijnsniveau in onze gemeente te handhaven. Wij zullen ons best doen om dit in de komende ja ren te verwezenlijken. Steunt u ons daarin? Laat het ons weten op 21 maart. Kiest u voor een goed welzijns beleid, dan kiest u voor de Partij voor de Arbeid.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 6