Informatierubriek van de gemeente Heiloo HEILOO Nieuwe bouwplannen Verleende bouwvergunningen Verleende collectevergunningen Reisdocumenten/rijbewijzen Sluiting gemeentehuis 25 en 26 mei. Wijziging doorkiesnummers gemeentehuis. Gemeentereiniging Heiloo Bekendmaking Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Telefoon 072 - 31 31 31 Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur UITKIJKPOST 23 MEI 1990 Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Boswinde 14, J. Laurent - uitbreiden woning; Nic. Beetsweg 59, N.H. van Schenk-Brill - geheel vernieuwen woonhuis. De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf maandag 28 mei a.s. gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzage- legging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Door burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwvergunningen verleend: Butterlaan 6, J. Modder - plaatsen dakkapel. Kennemerstraatweg 382, J.B. van Zoelen - veranderen kantoorpand. Tulpencroftlaan 44, W.C.M. Dirkson - plaatsen dakkapel. De Waard 111, K.T.J. Kuiper - vergroten woning. De Waard 113, R.D.J. Wijker - vergroten woning. De Waard 119, P. Keijzer - vergroten woning. Vennewatersweg 22, H.A.M. Kolkmeijer - plaatsen dakkapel. Kleijne Olven 2, C.F.W. Versteege - vergroten woning. De Kuilenaar 13, I. de Heer - bouw garage. Westerweg 210, M. Kaandorp - plaatsen dakkapel. Haesackerlaan 73, O.F.J. Kuijper - plaatsen dakkapel. Deze bouwvergunningen en de bijbehorende tekeningen liggen ter inzage bij de afdeling Openbare Werken, Raadhuisplein 1maandag t/m vrijdag tussen 8.00 - 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Degene die de bouwvergunning hééft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling Openbare Werken wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling Openbare Werken (buro Bouwzaken) worden gemeld, tel. 313217 of 313240. Door burgemeester en wethouders is aan het Nederlandse Rode Kruis vergunning verleend voor het houden van een collecte in de periode van 28 mei t/m 10 juni a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Wellicht ten overvloede wijzen wij u op het tijdig aanvragen van deze documenten. Het voorkomen van ongewilde situaties is hierbij direct aan de orde. Voor de reisdocumenten gelden binnenkort - wellicht- langere wachttijden en bij de aanvraag rijbewijs constateren wij nogal eens te laat gedane aanvragen, waardoor risico's worden genomen. Denk aan het rijden met een ongeldig rijbewijs en de dekking van eventuele schade tijdens die periode. Voor aanvraag en informatie kunt u dagelijks terecht bij de afdeling Bevolking Ca. tussen 8 en 12.30 uur, tel. 313113. Op donderdag 25 mei (Hemelvaartsdag) en vrijdag 26 mei a.s. zal het gemeentehuis beide dagen de gehele dag voor het publiek gesloten zijn. Tengevolge van een uitbreiding van de telefooncentrale van het gemeentehuis zijn een aantal doorkiesnummers gewijzigd. De belangrijkste doorkiesnummers zijn hieronder vermeld: - Afdeling bevolking, burgerlijke stand - tel. 313113 - Bureau huisvesting, - tel. 313031 - Afdeling financiën, belastingen - tel. 313122 - Afdeling huursubsidie en gemeentegarantie - tel. 313158. - Openbare werken, administratie - tel. 313240 - Bureau Onderwijs, - tel. 313175. Het telefoonnummer van de centrale van het gemeentehuis is hetzelfde gebleven - tel. 313131. Voor informatie omtrent andere doorkiesnummers kunt u desgewenst de centrale bellen. Burgemeester en Wethouders van Heiloo maken bekend dat in verband met de sluiting van alle gemeentelijke diensten op vrijdag, de huisafvaldienst de volgende wijziging ondergaat. Huisafval Het ophalen van huisafval van: vrijdag 25 mei 1990 is verschoven naar maandag 28 mei 1990. LET OP: Het legen van containers met bedrijfsafval op vrijdag 25 mei 1990 zal op deze dag wèl normaal plaatsvinden. Burgemeester en wethouders voornoemd, N. Schoof, burgemeester E. de Boer, secretaris AGENDA OPEN HUIS Donderdag 24 mei Gesloten Vrijdag 25 mei Beg. Orkest v. NH rep. 20.00 - 22.00 Zaterdag 26 mei Gesloten Zondag 27 mei Kindernevendienst NHK 10.00 - 11.00 Maandag 28 mei N.v.v.H., zang 14.00 - 15.30 PI.landsvrouwen, zang 14.00 - 15.30 Yoga Heiloo 13.30 - 15.30 Falkland toneel rep. 20.00 - 23.00 EHK klaverjassen -slot- 20.00 - 22.00 Yoga 19.30-21.30 Dinsdag 29 mei Doves, gym 10.00 - 11.00 SOH, yoga v. ouderen 9.45 - 11.45 Nw. Leven, Orat.k., rep. 20.00 - 22.00 Oppositie schaken 20.00 - 23.00 Doves, gym 9.30 - 10.30 Falkland, toneel rep. 20.00 - 23.00 Liberty Lines Squared. 19. 30 - 21.30 BURGEMEESTER POP OPENT EXPOSITIE IRIS-FOTOGRAFIE HEILOO - Op zaterdag 26 en 27 mei hebben de fotografen van Iris-foto grafie hun jaarlijkse expositie ingericht in galerie ,De Zevensprong', aan de Ewisweg 5 te Heiloo. De tentoonstel ling, die op vrijdagavond zal worden ge opend door burgemeester Pop van Alk maar, die zelf een fervent fotograaf is, bevat een nieuwe collectie fotowerken van de vier fotogrdfen waaruit deze Alkmaarse groep bestaat. Ieder voor zich proberen ze een persoonlijke en veelal kunstzinnige benadering in hun fotografie tot uitdrukking te brengen. Veel foto's nodigen uit tot nadere be schouwing of spreken juist aan door hun gedurfde soberheid. Gerard Smeele werkt in zijn abstrakte werken met driehoekige vormen, die hij op onconventionele wijze met elkaar in verband brengt, Jan Dekkers presen teert een opmerkelijke serie fotografie rond de onderwerpen .klassieke mu ziek' en ballet'. Het zijn series die met behulp van video-apparatuur zijn ge maakt. Cees Bijl creëert nieuwe beelden in zijn samengestelde foto's. Hierbij le vert de gebruikte techniek een extra aandeel om de beoogde effekten te on dersteunen. Tenslotte laat Steven Schu- rer onder meer abstrakte foto's zien die met een subtiel lijnenspel vol eenvoud een zekere rust in het geëxposeerde ma teriaal weten te brengen. De expositie is op zaterdag geopend van 12.00 tot 21.00 uur en op zondag van 12.00 tot 18.00 uur. DIERENBESCHERMING Inspektie Heiloo e.o. Na 18.00 uur: 072-337516. Katten Heiloo en Limmen; 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205- 2256. Knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484. Honden en Katten Akersloot: 02513-10079. Aktie vakantiepleegdier: 072-336180. Goed tehuis gezocht voor Honden: Raskin, middelgrote, gladha- rige zwarte bastaard, gec. reu, 11 jr.; Banjer, cockerspaniel, reu, niet geschikt bij kleine kinderen, 8 jaar; Fanny, bou vier, teef, 7 jaar; Gabor, zwarte bastaard chowchow, teef, 5 jaar; Trixie, kruising wetterhoun/stabij, zwart/witte teef, I/2 jaar. Voor nadere inf. kunt u terecht bij tel. 02205-2256. Katten: Mitsoe, cyperse kater, van 9 jaar, een super knuffel is die een baas zoekt die veel thuis is en geen andere dieren heeft; Poelie, lieve aanhankelijke zwart/witte poes van 5 jaar; Punkie, zwart/witte poes van 8 maanden, een echt gezelligheidsdier; Toes, cyperse /oes (14 jr) voor een huis met een tuin; Billy, witte kater met cyperse vlekken, 10 jaar. Belt u gerust om meer inlichtin gen 072-616106. Knaagdieren: voor een konijn of cavia kunt u nog steeds 072-331484 bellen. Vermist Schuwe donkercyperse poes met wit befje, en zwarte vlooienband, 3 jaar, Rosendaal Heiloo; Gec. kater boven kant zwart, onderkant wit, zwarte vlooienband, 5 jaar; Westerweg Heiloo, tel. 072-616106. Gevonden Zwarte kat met wit snuitje die een stuk van het rechteroor mist, Slootenslaan Heiloo; grote zwarte kat met witte neus, bef en pootjes, Het Achtkant Limmen; zwarte kat met witte snuit, bef, borst, buik en poten, Pageveld Limmen. Inl. 072-616106. DAUWTRAPPEN MET LE CHAMPION ALKMAAR - Op donderdag 24 mei a.s. (Hemelvaartsdag) organiseert de toer club ,Le Champion', rondom Alkmaar, een toeristische fietstocht voor het hele gezin. De deelnemers kunnen kiezen uit twee fraaie route's, beiden met een leng te van ongeveer 25 km. Wilt u beide route's afleggen, dan mag dat natuur lijk ook! Als speciale attraktie wordt er onder de deelnemers een originele Ko- pra fiets verloot. Vertrek en aankomst: Café Du Passage, Scharlo 1 Alkmaar. De starttijd is van 9.00 tot 13.00 uur. Inschrijfgeld, incl. gratis verloting, con sumptiebon en attentie 4,00. Inl. Hans v. Lieshout, Brigantijn 4 Alk maar, tel. 072-615531. Een schilderijententoonstelling van Jos Apeldoorn bij BEKO aan de Ken- nemerstraat weg. JOS APELDOORN UIT EGMOND BINNEN EXPOSEERT BIJ BEKO INTERIEURS HEILOO EGMOND - Beko-interieurs nu reeds 3 jaar gevestigd aan de Kennemerstraat weg 109 te Heiloo, geeft momenteel wel op zéér originele wijze ,akte de presen ce' door in dit jaar van de kunst, ama teur kunstschilder Jos Apeldoorn uit Egmond-Binnen een deel van zijn werk in etalage en winkel te laten exposeren. De smaakvol ingerichte zaak en etalage, laten u zien dat de prachtige tinten van gordijnstoffen, vitrages en tapijten vol komen passen in de kleuren van de na tuur, die Jos Apeldoorn op een laat im pressionistische wijze op het doek op paneel zet. Wie bij Beko-interieurs binnenloopt, wordt direkt verrast door de grote keuze aan hedendaagse materialen, motieven en kwaliteiten. Het is dan ook een leuk idee van de eigenaars van Beko- interieurs' te Heiloo de heer en me vrouw Koomen, bezoekers enige weken lang op kunstzinnige wijze kennis te la ten maken met de rijke schakering van een schilderspalet. Stoffen in liche pasteltinten, moderne abstrakte motie ven met felle kleuren, diepe warme tin ten, Beko-interieurs heeft het allemaal. De expositie van kunstenaar Jos Apel doorn uit Egmond-Binnen in de zaak van zijn beide plaatsgenoten, is vrij toe gankelijk en ook al wilt u alléén maar „even kijken". U bent van harte wel kom bij. Beko Interieurs, Kennemer straatweg 109 te Heiloo. HOCKEYVERENIGING DE TERRIERS HEILOO - Op vrijdag 25 tot en met zo- nag 27 mei a.s. organiseert H.V. de Ter riers voor de 14e maal in successie haar internationaal hockey toernooi. Aan dit succesvolle toernooi nemen ook dit jaar weer een groot aantal Engelse, Duitse en Nederlandse dames- en herenelftal len deel. De gasten worden gedurende het toernooi op uitstekende wijze on derhouden, ook met niet-hockeyactivi- teiten. De zondag biedt de afsluitende poule wedstrijden, de semi-finales en rond 14.00 uur de herenfinale op het terrein van de Terriers op Sportpark ,Het Ven- newater' naast de sporthal te Heiloo. VROUWENGEZONDHEIDS CENTRUM ZOEKT VRIJWILLIGSTER KINDEROPVANG ALKMAAR - Het Vrouwengezond heidscentrum aan de Wielingenweg 235 te Alkmaarzoekt voor haar team een vrijwilligster voor de kinderopvang. In samenwerking met de huidige kinder werkster zal zij de zorg krijgen voor het opvangen van de kinderen tijdens de open inloop en de kursussen. Sollicita ties kunnen gericht worden aan het Vrouwengezondheidscentrum, Wielin genweg 235, 1826 BK Alkmaar. De heer M.L. Litzblum werd de gelukkige eigenaar van de schrijfmachine. PRIJZENFESTIVAL BIJ DE SCHRIJVERIJ GROOT SUCCES De Geraniummarkt van zaterdag 19 mei in het Stationscentrum was voor de Schrijverij de aanleiding om een grandi oos prijzenfestival te houden op die markt. Iedere bezoeker die de ingevulde puzzel uit de Uitkijkpost van die week inlever de, kreeg via een audiokaart te horen welke prijs hij mocht kiezen. Elke ingevulde puzzel ging in een pa pierbak, waaruit aan het eind van die dag de winnaar van een schrijfmachine zou worden getrokken. De heer Jan Ranzijn was gevraagd als organisator van de geraniummarkt de trekking te verrichten. Als winnaar van de Brother AX 110 schrijfmachine kwam te voorschijn de heer M.L. Blitzblum uit Heiloo. De heer en mevrouw Borst van de Schrijverij waren blij met deze trekking en wensten hem veel plezier met de schitterende prijs. Kantoorvakhandel de Schrijverij kan terugzien op een zeer geslaagde dag. DE BUK Voor melodieuze hard-rock moet je bij Quest zijn! Deze formatie is in augustus 1988 opgericht en bestaat uit: Richard Löwenstein: Lead vocals, Willem Ros: Bass guitar, backing vocals, Ron "Mo ney" Moné: Lead and rythm guitar, Thijs Wickhardt: Rythm and lead gui tar, Rudo Plooy: Drums. Ron en Rudo zijn afkomstig uit de Heavy-Metal band Black Knight. Deze band verwierf aardige regionale be kendheid door hun stevige optredens. Willem heeft o.a. in de Hard-rock for maties Second Face en Warrior gespeeld, met laatstgenoemde band speelde Willem menigmaal grote zalen als Paradiso plat. Richard, afkomstig van de coverband Cherokee, is de nieu we zanger bij Quest. De combinatie van de muziek van Black Knight, Warrior en Cherokee bleek een goude! Al na een aantal maanden in deze bezetting wer den diverse optredens verzorgd, maar als hoogtepunt wordt de demo "Sear ching for the Unknown" gezien. Deze werd opgenomen in de Polderweg Stu dio's te Amsterdam. De muziek van Quest is melodieus, maar een hard "rechtdoor" nummer/cover wordt niet geschuwd. Dit alles met een perfect ver zorgde show, geeft de zekerheid van een Heavy avondje Hard-rock. Succes verzekerd Zaterdag 26 mei te zien in BukBuk, past. van Muyenweg 12 in Heiloo, aan vang 22.00 uur, entree 5,00// 4,00. KOOK-VERKOOP HEILOO - Zaterdag 2 juni zal de maan delijkse Kook-verkoop gehouden wor den aan het Victoriepark 2 in Alkmaar, openingstijden van 10.00-15.00 uur. De opbrengst van deze verkoop zal besteed worden aan cursusmaterial en voorzie ningen voor de keuken van het vor mingscentrum van pater de Boer uit Se- ropédica in Brazilië. De bevolking uit Seropédica bestaat hoofdzakelijk uit kleine boeren zonder eigen land, arbei ders, werklozen en een kleine groep uni versiteitsstudenten. Het gemiddelde sa laris is laag. De parochie van pater de Boer heeft een vormingscentrum opge zet. Men geeft cursussen aan mensen, die de bevolking bwust willen laten wor den van hun rechten binnen de kerk en de samenleving. Het projekt heeft de in stemming van de kerkelijke overheid. De staat houdt zich er niet mee bezig. De verkoop van 12 mei jl. heeft 14.209,65 opgebracht. Dit bedrag zal gebruikt worden voor de vervanging van het dak van het opvangtehuis voor gehandicapten in Formosa/Brazilië. Heeft u nog bruikbare spullen, dan kunt u kontakt opnemen met de heer Th. Schaper, J. v. Effenstraat 8 in Alk maar. Telefonisch te bereiken op werk dagen van 9.00 - 17.00 uur op nummer 072-402121. In Heiloo kunt u terecht bij mevr. J. Mesinga, Brasemcroftlaan 18, tel. 072-330261 (uitgezonderd meube len). Deze goederen zullen dan in juli in de verkoop aangeboden worden. TV HET VENNEWATER Afgelopen weekend was het weer als va nouds op het tennispark van het Venne- water. Prima weer, prima sfeer, prima tennis, dus veel te genieten voor de lief hebber! Zaterdag won het eerste herenteam van Hil Wardenburg op overtuigende wijze van het op de tweede plaats staande As sendelft met 4-2, waardoor 2e boven aan de ranglijst blijven en de kans op het kampioenschap in eigen hand heb ben. Ook het eerste gemengde team van Annelies Nelissen won, met 4-1, van Broek in Waterland. Ook zij staan bo venaan in hun poule. Mogelijkheden dus voor de eerste teams om kampioen te worden en te promoveren. Het ge mengde team van Hanneke Zoon speel de de laatste weken goed, maar ze konden het toch net niet redden en moe ten het volgend jaar helaas een klas la ger gaan proberen. Het gemengde jeugdteam tot 14 jaar on der aanvoering van Patrick Ypelaan wist op zeer overtuigende wijze Castri- cum met 6-0 naar huis te sturen. Het eerste dames districtsteam van Joy ce Nijland won met 6-0 van Enkhuizen en staat nu op een gedeelde eerste plaats, waardoor nog grote kans op promotie bestaat. Ook het tweede team van Ria Hageslag heeft nog kans op promotie. Ze staan met 4 teams op een gedeelde tweede plaats. Dus kans op de gradatie is ook nog aanwezig. Een zeer spannende situatie dus in hun poule. Nu was het 3-3 tegen Bakkum. Het vierde team van Mieke Dieleman staat mede door de 4-2 ovewinning op De Koog 5 nu bovenaan met 28 punten. Op zondag speelde het eerste herenteam een prima wedstrijd tegen Bakkum en won met 6-0. Rob Ouwejan en zijn mannen handhaven zich door deze overwinning. Helaas verloor het tweede team van Jan van Duuren met 6-0 van Anna Paulow- na waardoor ze waarschijnlijk zullen degraderen. Het gemengde eerste team won met 6-2 van Schoorl, maar heeft geen kansen meer op de titel, omdat in voorgaande wedstrijden te veel punten verspeeld zijn. Het vierde gemengde team heeft die kans nog wel, want ze staan met nog een team bovenaan in hun klasse. Komend weekend is het laatste competitieweekend en zullen er dus nog de nodige beslissingen gaan val len. Het wordt dus spannend. RECTIFICATIE SCOUTING RURIK HEILOO - Onze autowasactie is niet meer. Helaas, de twee al eerder in deze krant vermelde autowasacties die de Rowan/Sherpa groep zouden houden zijn afgelast. Rede hiervoor is de ver bouwing van de beraamde lokatie waa rop de succesvolle autowasacties al jaren plaats vonden. Kom ons op 16 mei en 9 juni dus niet opzoeken met uw wagen. Waarschijnlijk zal er wel een nieuwe ac tie op touw worden gezet. Wat en hoe is zeker nog niet duidelijk, maar de rede waarom wel: de opbrengst wordt ge bruikt om de groep financieel te steu nen, en een Scouting Groep wil met de naderende vakantie in het achterhoofd graag werken vöor de centen! We hopen dat we u binnenkort via deze krant kun nen inlichtingen over onze nieuwe plannen! Leerlingen van De Zeskant schilderden Van Gogh. LEERLINGEN ZESKANT PROEVEN VAN GOGH HEILOO - Wat moet het heerlijk zijn zo tekenles te krijgen als de leerlingen van de Zeskant. Ieder jaar mogen zij la ten zien wat de resultaten van een sei zoen tekenen, schilderen en kleuren zijn. Dit jaar is het toch wel heel bijzon der. Netty van der Laan en Bob Weste rus zijn een seizoen lang bezig geweest de kinderen (4-12 jaar) over van Gogh te vertéllen en daarna mochtèn zij zich uitleven in hét schilderen (olieverf) teke nen, of aquarelleren van zijn werk. Een goed verzorgde tentoonstelling liet don derdagavond zien hoe zij dat gedaan hebben. Wat zal er gezwoegd zijn en wat zullen de kinderen genoten hebben. Een van de kleintjes was zo enthousiast en had het over „Vincent van God". Hoe kun je een kind beter leren kijken en genieten van schilderijen dan op deze manier, zo hebben zij er wat aan voor de rest van hun leven. VAKANTIE EN SOCIALE VERZEKERING Het Voorlichtingscentrum Sociale Ver zekering heeft opnieuw de folder Va kantie en sociale verzekering' uitge bracht. In deze folder wordt de vakan tieganger waardevolle informatie gebo den over onderwerpen als: op vakantie met behoud van uitkering; - ziekenfondsverzekering in binnen- en buitenland; - ziekengeld tijdens de va kantie; - de noodzaak van een goede reisverzekering. Op de achterkant van de folder is tot slot een lijst opgenomen met verzekeringsorganen in het buiten land, waar men terecht kan voor het aanvragen van medische hulp en/of zie kengeld. Uit de vele reacties, die het VSV jaarlijks krijgt, blijkt dat veel mensen nog steeds slecht op de hoogte zijn van de zaken die men voor de va kantie moet regelen. Om onnodige pro blemen te voorkomen hopen wij daar om dat u deze folder onder de aandacht van het publiek wilt brengen. De folder kost 2,20 per 10 stuks (excl. BTW) en is te bestellen bij het: Voorlichtingscen trum Sociale Verzekering, Rhijnspoor- plein 1, 1091 GC Amsterdam, tel.: 020-5600955. HET NEDERLANDSE RODE KRUIS AFD. HEILOO Op 15 mei jl. is de afd. Heiloo van het Rode Kruis verhuisd naar een nieuw ge bouw dat door de gemeente Heiloo ter beschikking is gesteld. Het Rode Kruis- gebouw is voortaan gevestigd aan het Slimpad 16c. De afdeling Heiloo prijst zich gelukkig met deze door de gemeente ter beschik king gestelde huisvesting, die geheel aan onze wensen is aangepast. De verschil lende onderafdelingen van de afdeling kunnen nu hun diensten in een uiterma te geschikte omgeving doen plaats hebben. Zodra alle verhuis-perikelen achter de rug zijn zal door een feestelijke opening luister bijgezet worden aan de naar wij hopen onze uiteindelijke en definitieve locatie in de gemeente. Over de juiste datum zullen wij u tijdig berichten. In principe mikken wij op een dag in de tweede helft van september. Telefonisch is de Speel-o-theek voorlo pig op het nieuwe adres niet bereikbaar aangezien de PTT voor eind juni geen lijncapaciteit beschikbaar heeft. Er wordt hard gewerkt om hier in te voor zien. Tot zolang vragen wij clementie voor dit euvel. Tezelfdertijd is ook de coördinatrice van de Speel-o-theek verhuisd. Haar nieuwe adres is: mevr. M.H. Post- Stuve, Het Brugstuk 43, tel. 334152. LUCHTPOST HEILOO HEILOO - Uitslag ver.Luchtpost Hei loo Arras 13 mei, deelname 210 duiven, lostijd 10: 25.000 wind west. no 1. Comb. Molenaar (afstand 289.981 km); 2. N. de Haan; 5. J. Telleman; 6. Comb. Adrichem-Kaandorp; 7. E. Maat; 9. F. Kaandorp; 11. H. Lases; 13. Mp. Meijer; 26. Bruin-Wittebrood; 28. J. Pepping; 42. H. C. Houtenbosch. Ie aankomst 14: 21.26 laatste 14: 42:59. POLITIEBERICHTEN HEILOO - Een fiets, die achter de Win kelhof 't Loo stond, werd daar vernield. Uit een kledingkast, die niet was af gesloten, in de kleedruimte van de Melkunie, werd geld ontvreemd. Ter hoogte van Zwembad 't Baafje, stond langs de Zeeweg een naakte man met een zwarte bivakmuts op het hoofd. De politie vraagt of er getuigen van dit vreemde schouwspel zijn (072-333144). Vanaf een stuk land aan de Vennewa tersweg heeft iemand een pomp gesto len. Uit een jas, die achter in een winkel hing, werd een portefeuille gestolen. Van het bouwterrein aan de Wagenma ker werden 44 bouwplaten gestolen. Een personenauto kreeg een krik boven op zijn dak, deze was van een vrachtau to afgevallen. Twee bedrijfspanden aan de Handels weg kregen ongewenst bezoek, bij de een werd de deur opengewrikt, bij het andere bedrijf wordt een kniptang vermist. Op de kruising Malevoort-Oudburger- laan kwam een kind op een fietsje onder een auto. Het kind liep een hoofdwond op, welke gehecht moest worden. Twee jeugdige inwoners van Heiloo werden bij de Hofdijkschool betrapt met twee lege kratten met bierflesjes. Deze bleken afkomstig uit een schuurtje in Mariënstein. Een hond, die pardoes de weg op schoot werd aangereden, dit gebeurde op de Zevenhuizerlaan. Er werden deze week 6 fietsen gestolen en één weer teruggevonden. Gevonden voorwerpen Gevonden: Portemonnee met inhoud, pauw, paker pen, schakelketting met 2 ringen, ladder, polyester jack, nylon jack, gouden armband, damesbril, groene jas, zilveren ketting, 2 bankbil jetten, bril, klokje, portemonnee met geldsinhoud, horloge, klein hondje, kinderpantoffel, sleuteletuitje met geld, 2 bankbiljetten, skiwanten, parkiet, portemonnee met geld, bril, 2 helmen, wollen handschoen, tas met voetbal schoentjes, hondeketting, bankbiljet, fietstas, portmonnee met geldsinhoud, paar sportschoenen, nederlandse vlag, kinderschoentje, 3 messen, portemon nee met geldsinhoud, winterjack, port monnee met foto's, kunststof wieldop, kanarie, pauw; 2 brillen, hanger, gou den ketting, bankbiljet, pony, gouden hanger met steentje, baby-schoentje, fietstas, konijn, broche, fietsenrek, por temonnee met geldsinhoud, kinderfiets, kindershirt, valkparkiet, 2 basketbal schoenen, sigarettenkoker, kabelslot, zilveren armband, cilindeislot, draagtas met bladmuziek, bril, bankbiljet, bril en diverse sleutels. Goederen af te halen op woensdag- en zaterdagmiddag tussen 14.00-16.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 4