H.S.V. jubileumviering kon niet stuk Het bestuur van HSV bedankt organisatoren, vrijwillige medewerkers en de bezoekers voor het grote succes van de viering van het 60-jarig bestaan van de vereniging. C. HACHMANG Wereldkampioenschap voetbal brandt los! "Uitkijkpost" komt heden met speciale bijlage "WK Italia '90" OUDERS! Open Hockey zaterdag e RECTIFICATIE GEMEEKTEGIDS HEILOO Bijzondere eet/es ALVAST NOTEREN! •"SS55S ïfi 55e JAARGANG NO. 23-6 JUNI 1990 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN OPENINGSTIJDEN: FOTO HANS HEUS Loodgietersbedrijf gas, c v., water, riool- Holleweg 19 hogedrukontstopping Tel. 072-335085 dakbedekkingen. Alarmnummer Stichting Interkruis pag.27 Gemeentegids 126842 moet zijn: 1 26482 Voor de niet-voetballiefhebers onder ons breken moeilijke tijden aan. Vrij dag a.s. begint in het Guiseppe Meazza stadion (met nieuwe grasmat!) in Mi laan, het WK Voetbal 1990. Radio, t.v. en kranten hebben er al bol van gestaan en vooral "de commercie" heeft zich niet onbetuigd gelaten. "En moet de Uitkijkpost dan ook nog zo nodig....?" zult u zich afvragen. Wij dachten van wel, want kijk maar: lezenswaardige stones over "onze" Marco, Lothar Matthaus, Diego Ma radonna, de "Koemannen", etc. alle overzichten, die u nodig heeft om niets te missen. enzovoort. Kortom: wij wensen u veel lees- en kijk genot en niet-voetballiefhebbers: kop op, er komen betere tijden! CAFÉ-BAR OUD INN, HAALT ALLES UIT DE KAST HEILOO - De ,,warming-up" voor de wereldkampioenschappen voetbal zijn in volle gang en niet alleen bij de voet ballers, ook bij café-Bar Oud-lnn be reidt men zich goed voor. Er wordt alles aan gedaan om het in deze periode zo gezellig mogelijk te maken, om met el kaar de volle honderd procent voetbal- plezier te beleven. In de zaak staan overal televisietoestellen zodat het hele spektakel op de voet gevolgd kan wor den en men met elkaar elke beweging van commentaar kan voorzien. Om het „oranje-sfeertje" nu helemaal kompleet te maken krijgt u van de Oud Inn bij elk Nederlands doelpunt een GRATIS biertje aangeboden. Wie dus in deze periode, de TV eens een avondje aan zijn, vrouw die niet van voetbal houdt, gunt gaat naar de Oud Inn. Nog gezelliger is natuurlijk om met elkaar naar de Heerenweg te gaan, want gezel lig wordt het daar dat verzeker ik u. JAARVERGADERING WONINGBOUWVERENIGING ST. WILLIBRORDUS HEILOO HEILOO - Op de jaarvergadering dins dag 29 mei jl van woningbouwvereni ging St. Willibrordus Heiloo heeft de heer M. Boshuis zijn aftreden bekend gemaakt als bestuurder van deze vereni ging. De heer Boshuis is in 1980 aange treden en heeft al die jaren de voorzittershamer gehanteerd. Hij was toen opvolger van de legendarische Jan Bolten. In verband met gezondheidsproblemen moet hij nu noodgedwongen een stapje terugdoen. De officiële afscheidsreceptie zal in sep tember a.s. gehouden worden en nog nader bekend gemaakt worden. Bestuurslid Gerard van Noort zal voor lopig fungeren als voorzitter ad inte- rum. Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafieslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, "Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 68 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen Velen namen de gelegenheid te baat om het jubilerende bestuur van HSV te feliciteren met hun 60-jarig jubileum. Als met een zucht, de jubileumcommis sie Hans Hoetjes, Fred Admiraal, Paul Stokman, Kees de Wit, Joop Smeets en Piet Apeldoorn, maar ook al die tiental len medewerkers na vele dagen van hard werken éindelijk rust kunnen nemen, kunnen zij terugzien op een groots geslaagd feest. De vrijdagavond begon met de finale wedstrijden van het wij- kentoernooi dat zo geweldig in Heiloo is aangeslagen. En bij de uitreiking van de prijzen memoreerde Burgemeester Schoof dan ook dat er bij H.S.V. wel hele sterke krachten moeten zitten om Heiloo zo op de been te krijgen. Nadat de heer Smeets mede namens de mede organisatoren Piet Apeldoorn en W. Leering van dit toernooi, de vele mede werkers had bedankt met een aanden ken, werd eerst het kampioens elftal van de dames onder de naam P.S.V. in de bloemen gezet. Daarna kwamen de eerste drie elftallen van de heren aan de beurt. Als derde was geëindigd F.C. Vredenoord. Als tweede F.C. Ypenstein en kampioen van Heiloo was geworden R.C. Goudkust. Aansluitend was er een feestavond voor deelnemers en belangstellenden. Het werd een volle bak. Aan het begin van deze avond werd op het feestplein voor de tent een aubade gebracht door har monie St. Cecilia aan de jubilerende vereniging terwijl mevr. Leek met het doorknippen van het lint de prachtige foto expositie ingericht door Kees Blok ker, fotograaf en Henk Scholten, bloe mist, had geopend. Zaterdag was het de dag van de jeugd met een groots opgezette 12 kamp, waa raan zowel de jeugdorganisatie, deelne mers en toeschouwers veel plezier beleefden. Het hoogtepunt was onget wijfeld het oplaten van honderden bal lonnen in de kleuren rood-geel. 's Middags was de officiële receptie die ingeleid werd door de ceremoniemeester Dhr. Smeets. Heel toepasselijk gebruik te hij hierbij de titel van een liedje van Toon Hermans "dit is een plek om lief te hebben". Daarna kwamen diverse sprekers aan de beurt, waaronder mevr. Wuijster van sportzaken, namens de ge meente Heiloo, die de toehoorders er op wees dat H.S.V. in al die jaren haar taak om jeugdige mensen te begeleiden uitstekend heeft begrepen. Ook de KNVB, SV.De Foresters en vele andere organisaties kwamen daarna aan het woord. Ook een van de leden Jos Beerse wees de aanwezige erop dat het grote kenmerk van H.S.V. is, dat vele opvol gende generaties uit één familie steeds weer lid worden. Tot slot dankte de voorzitter de heer P. Leek een ieder voor de lovende woorden en de vele ge schenken. 's Avonds waande een ieder zich in de Caribean. Een feestavond georgani seerd door dhr. Hoetjes en zijn man nen. Het grote orkest bestaande uit inwoners van de Antillen en de daarbij behorende dansgroep zweepte de aan wezige in de stampvolle zaal tot grote hoogte op en zelfs midden in de nacht was het "We want more" niet van de lucht. Zondagmorgen kwamen de reünisten en vele belangstellenden nar het H.S.V. sportpark en werden in het klubhuis bij de foto-expositie ontvangen. Hierna volgde een kerkdienst in de tent die op alle aanwezigen, het waren er 500, een wel zeer grote indruk heeft achter gelaten. Het groot jongerenkoor Mo- GoJoKo verzorgden daarbij op wel heel professionele wijze deg gezangen, het geen aanleidng was dat vele hun emo- tie's de vrije loop lieten. Ook pastoor de Haan, zelf oud geestelijk adviseur van deze vereniging wist in zijn preek de aanwezigen goed te boeien. In verfijnde bewoording dankte dhr. Smeets mede namens zijn mede organisator P. Apel doorn een ieder voor de medewerking aan deze prachtige kerkdienst. Als toegift voerde het jongerenkoor de nog pas ingestudeerde Bohemian Rap- sody voortreffelijk uit. Een staande ovatie was de terechte dank. In de mid dag werd er nog gevoetbald waarna een gezellig feest volgde. De viering van het 60 jarig bestaan van H.S.V. zal de ge schiedenis ingaan als een uitstekend ge organiseerd en geslaagd festijn. Ook het prachtige jubileumboek waardoor dhr. F. Admiraal en zijn medewerkers had den gezorgd vond gretig aftrek en is nog te verkrijgen bij sporthuis Helling waar ook een etalage is ingericht. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261 (8.15-17.15 uur). Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Het Kook-pand aan de Geestersingel- Geesterweg is op woensdag geopend van 11.30-15.30 uur. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 103 te Heiloo, dinsdag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 13.30-16.00 uur en zater dag 10.00-16.00 uur. Rommelmarkt WAO/AAW Belangenvereniging Zaterdag 23 juni: grote rommelmarkt van de Wao/Aaw Belangenvereniging vanaf 9.00 uur op het adres Pastoor van Muijenweg 16. Hiervoor zijn nog aller lei spullen nodig: huisraad, (stripboe ken, grammofoonplaten, kleding, kleingoed, enzovoort. Heeft u nog spul len, bel dan één van de volgende num mers: 334861, 331840 of 02206-3525, en de spullen worden opgehaald. Rommelmarkt muziekverenigingen Inzameling voor de rommelmarkt van de muziekverenigingen FSH, Nijenn- burg en Caecilia. Bel 331713 (tot 13.00 uur) of 331783 (na 13.00 uur). De spul len worden de eerst volgende zaterdag bij u opgehaald. GESLAAGD Op het conservatorium in Hilversum is Helène Kolkmeijer afgestudeerd voor docerend musicus panfluit. VENNEWATER DAMES IN STRIJD OM KAMPIOENSCHAP VAN NOORD-HOLLAND HEILOO - Alsof de tegenstandsters van een andere vereniging waren: zo werd vorige week donderdag strijd geleverd tussen de Vennewater-teams, die in de dameskringcompetitie moesten uitma ken wie de beste is. Het werd (weer) ge lijk, maar Vennewater I van Els Timmens had bij de 2-2 einduitslag wel twee sets meer gewonnen. En dat bete kent, dat dit team medio volende week uitkomt in de wedstrijden om de titel in het district Noord-Holland Noord. Het team van Riekske Magermans pro moveert naar de derde klasse, nadat het op het tennispark van Nes in Bergen met 3-1 had gewonnen van Heerhugo- waard. Evenals de andere kampi oensteams worden de dames volgende week zondag gehuldigd in het clubhuis van Het Vennewater, om half vijf. Daar is dan ook Ans van Schagen met haar team. Dat werd weliswaar kampi oen, maar in Akersloot kwam ze toch tekort in de promotiewedstrijd tegen HSV. Dat won met 1-3. Het Vennewater-damesteam blijft daarmee in de vijfde klasse. Een stapje hoger zet ten team 10 van Wil Avis en team II van Floor Bennink. Er waren ook nog enkele inhaal wedstrijden af te werken in de zaterdag- districtscompetitie van de heren. Venne water 6 won met 2-4 van Alkmaar 4. Vooral het dubbelspel van aanvoerder Ruud Lam en Hans Derksen was bij zonder spannend. Ze stonden in de tweede set met 5-1 voor, maar konden pas bij 7-5 definitief de winst grijpen. Het team zat weer dichtbij het kampi oenschap, maar moet uiteindelijk met een gedeelde derde plaats genoegen nemen. Tweede in z'n poule werd Vennewater II van Piet Kaandorp. De inhaal wedstrijd tegen De Gouw 3 werd met de grootst mogelijke cijfers gewonnen: 6-0. DIERENBESCHERMING Inspektie Heiloo e.o.: na 18.00 uur 072-337516. Katten Heiloo en Limmen: 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205-2256. Knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484. Honden en katten Akersloot: 02513-10079. Aktie vakantiepleegdier: 072-336180. Goed tehuis gezocht voor: Honden: Raskin, middelgrote gladhari- ge zwarte bastaard, gec. reu, 11 jr. Ban jer, cockerspaniel, reu, niet geschikt bij kleine kinderen, 8 jr. Tricie, kruising weeterhoun/stabij, zwart/witte teef, 1 Zi jr. Japie, kleine zwart met bruine bastaard reu, 13 jr. Voor nadere infor matie kunt u terecht bij tel. 02205-2256. Katten: In de eerste plaat Mitsoe, een lieve en rustige cyperse ater van 9 jr, die snel gewend is en van knuffelen houdt. Hij zoekt een huis zonder andere poe zen maar liefst wel met een tuin want hij is graag buiten. Wie heeft een plaatsje voor hem? En verder, zwart/wit poesje van 8 weken. Droppie, een gitzwarte ka ter van 3 jr. Een zwart/witte kater van 4 jr. zoekt een lieve baas die veel thuis is. Zwabber, piepklein zwart/wit poesje van 9 jr. voor een rustig huis zonder kinderen of andere dieren. Een lieve zwarte perzische poes van 10 jr zoekt ook een huis zonder andere dieren. En dan zijn Billy, Gympie en Poelie ook nog op zoek naar een nieuw tehuis. Belt u gerust om meer inlichtingen: 072-616106. Knaagdieren: voor een konijn of cavia kunt u nog steeds terecht bij tel. 072-331484. Vermist: Zwarte gec. kater met witte snuit, bef, borst, buik, poten en staartpunt, 2 jr, Haesackerlaan Heiloo. Muisgrijze poes, wit van de kin tot de buik, voor witte sokjes, achter witte kousjes, 3 jr, Het Achtkant Limmen. Inl. 072-616106. Gevonden: Zwarte kat met witte snuit, bef, borst, buik en poten, Pageveld Limmen. inl. 072-616106. fff ftvfHrv Zaterdag 9 juni Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner bij flatgebouw in de Kandelaar, na bij nr. 12. Tussen 13.00-14.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op het parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. J.P. Hasebroekschool, Sluijsweijdt 9. Tussen 9.00-11.00 uur. De Zeskant, Het Malevoort 5/7. Tussen 10.00-12.00 uur. Maria Lidwinaschool, parkeerplaats Het Wielemakersland. Tussen 9.30-11.30 uur. Tevens huis-aan-huis actie tussen Pastoor van Muijenweg, Westerweg, Het Zevenhuizen en Ewis- weg. Dozen en/of bundels gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.30 uur. Halen op verzoek: 332063. Ook lompen. Maandag 11 juni Rehobothschool, Holleweg 98. Tussen 11.00 uur en de volgende ochtend 7.30 uur. Iedere woensdag Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner bij flatgebouw in de Kandelaar, na bij nr. 12. Tussen 18.00-19.00 uur. Maandag t/m vrijdag (school- werkdagen) WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: iedere laatste zaterdag van de maand na telefonische opgave op nummer 336799 (tussen 19.00-20.00 uur). De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Freinetschool, Het Malevoort 9. Tij dens de schooluren (8.30-15.15 uur). Volksmuziekschool, Het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 uur en 14.00-20.00 uur. Vondelschool, Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren (8.45-15.30 uur). Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. Op 9 juni bij de Terriërs voor alle jongens en meisjes in Heiloo en omgeving vanaf 6 jaar. Te» 07*^ POLITIEBERICHTEN Tweemaal was er een winkeldiefstal in de Hema, beiden inwoners van Heiloo, één bleek ook bij AH al iets meegeno men te hebben zonder te betalen. Een inwoner van Heiloo heeft iemand op het NS station mishandeld. Hij wordt gehoord. Een in Heiloo ontvreemde auto werd in Amsterdam terug gevonden. Een snelheidscontrole op de Staions- weg, Westerweg, Vennewatersweg, Ringwég en Ewisweg leverde 7 processen-verbaal op. Op 26 mei, tussen 16.00 e 16.30 uur is er bij de Winkelhof 't Loo iemand doorgereden, die een citroënpersone- nauto aan de rechterzijde had bescha digd. De politie vraagt getuigen te bellen 072-333144. Een inbraak en twee pogingen daartoe gebeurde op de Boswinde, Bosrank en Bosvaren, men kwam binnen door een deur open te breken. Er is geluidsappa ratuur vermist. Een aanhangwagen stond geruime tijd onbeheerd op de parkeerplaats bij de Omloop (recreatiegebied) t/o Bayers- hóffweg. De eigenaar is onbekend. De aanhangwagen is overgebracht naar de gemeentewerkplaats. Een 20 jarige Amsterdammer bekende na verhoor twee insluipingen in scholen. Het ontvreemde geld werd terug ge vonden. Een winkeldiefstal bij AH leverde de 36 jarige verdachte een procesverbaal op. Een 25 jarige Heilooenaar kreeg voor het rijden onder invloed een proces verbaal. 2 Juni: luilakperikelen: op de Obrig- laan/Oudburgerlaan en Boekestein wer den drie lichtmasten omgebogen; verder werd een plastic glijbaan in Termijen in brand gestoken; 1 autoantenne vernield op Baetenburg; 1 autoruit vernield op Vrieswijk. Voorts nog wat vuurwerko- verlast in de Obriglaan. Overigens in Heiloo rustig. 3 Juni: een recalcitrante Beverwijker werd bekeurd wegens het rijden zonder zijn handen aan het fietsstuur te houden en het opgeven van een valse naam. 4 juni: Óp de Zeeweg werden twee in woners van Oostzaan in hun auto aan gehouden, omdat in hun auto breekwerktuigen en een autoradio en boxen werd gevonden,., Na verhoor be kenden zij de radio en boxen te hebben ontvreemd in Zandvoort. 4 juni: Van een Duitse Opel Manta bij camping Heiloo werden de vier velgen en banden ontvreemd. 4 juni: Op de Belieslaan werd een passe rend paard geraakt door een auto met caravan. Het paard liep zeer ernstig let sel op en moest ter plaatse worden afge maakt door een dierenarts. De berijdster liep licht letsel op. Er werden deze week vijf fietsen gestolen en 4 fiet sen gevonden. HEILOO - Donderdag 7 juni, om half acht, kan er weer geluisterd worden naar de blokfluit en al haar mogelijkhe den. Een vervolgverhaal in twee delen. Want drie weken terug werg er ook fraai blokfluit gespeeld. Leerlingen on der leiding van Jan Jaap Langereis lie ten horen wat voor leuke, mooie en swingende stukjes ze kunnen spelen. Ook nu weer zijn ze in allerlei formaties te beluisteren. Solo, begeleid, in duo, in trio en kwartet. Ook volwassen leerlin gen zetten hun beste beentje voor: Een ensemble van acht volwassen blokflui- tistes speelt de sterren van de hemel. Vrijdag 8 juni is weer de beurt aan de zangleerlingen van José Jonkers. Er wordt weer een zeer gevarieerd pro gramma gebracht: Liederen van de ze ventiende eeuwse, Alkmaarse compo nist, Willem de Fesch, begeleid op luit door Frits Sandkuijl. Liederen uit de klassieke tijd van Mo zart, uit de romantiek van o.m. Fauré, stukken uit musicals en andere voor beelden uit de lichte muze. Zowel solo als duetten en ensembles. De zangers en zangeressen worden op piano begeleid door Marian Mulder en Jan van Weel den. Het geheel wordt aan elkaar ge praat en toegelicht door José Jonkers. Aanvang: acht uur. Op woensdag 20 ju ni is er een grote speelavond door de en sembles van de muziekschool. En op 27 juni laten de kinderen van het oriënta tiejaar en het beginnend samenspel ho ren wat ze zoal kunnen. Ook zullen enkele eerstejaarsleerlingen laten horen wat ze dit jaar geleerd hebben. Deze twee avonden beginnen om half acht. Maar hierover de volgende weken meer informatie. Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 VERENIGING HANDREIKING De vereniging Handreikin in Alkmaar biedt hulp bij rouwverwerking, welke door vrijwilligers wordt verleend. Op korte termijn zoekt de vereniging men sen die zich hierbij betrokken voelen en zich beschikbaar willen stellen voor bestuursfuncties. Voor nadere informa tie kunt u zich wenden tot: mevr. v.d. Aakster tel. 072-119266, of mevr. Beer- da tel. 072-125140. maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.30 uur vrijdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten Inleveren kopij en advertenties Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 rill A I \/AC Makelaar Taxateur o.g. #ro™E«T°P Ifö: 1MB I, YLlO Postbus95.1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN W Kantoor Zeeweg 20.1852 CR Heiloo TAXATIES

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 1