Informatierubriek van de gemeente Heiloo Autobedrijf Bleeker B.V. ra J. KUYPER CO M f ra O J. KUYPER HEILOO Jubilarissen onderscheiden tijdens vergadering Rabobank BLEEKER MAAKT UW ZOMER NOG MOOIER MET DE RENAULT 5 BEACH. "foldryuuJc m S0GELI GELUID LICHTTECHNIEKEN Vergaderingen raadscommis sies 14 en 20 juni Informatie-avond Ypestein II Burgerlijke stand gemeente Heiloo Voorbereidingsbesluiten Bedrijventerrein Nieuw bouwplan Nieuwe bouwplannen Westerweg 226, 1852 AP Heiloo, Tel. 072-331133 HEILOO BESTEVAERSLAAN 35 Heerenweg 167,1851 KN Heiloo.Tel.: 072-331716. HONDEN TRIMSALON HEILOO VRIESWIJK 28 Heerenweg 167,1851 KN Heiloo.Tel.: 072-331716. UITKIJKPOST 13 JUNI 1990 Donderdag 14 juni - commissie financiën en personeelszaken: belangrijkste agendapunten: Extra afschrijving investeringen beneden 10.000,- Meerjarenprogramma restauratie monumenten. Omzetbelastingen en huurbedrag kunststof baan. Gemeentelijk sociaal fonds (minima). Krediet aanleg Zuidelijke wijkont- sluitingsweg. Krediet i.v.m. eerste opdrachten inzamelen G.F.T.-afval. Begrotingswijzigingen. Verkoop grond los- en laadwal aan de CZGB (betonmortelcentrale) Uitvoering wet persoonsregistraties. Vaststelling tarieven (begroting) seizoen 1990/1991 van: a. Stichting Open Huis b. Stichting Volksmuziekschool Voorjaarsnota 1990. Woensdag 20 juni - commissie welzijn, emancipatie, volksgezondheid en voorlichting; Woensdag 20 juni - commissie financiën en personeelskosten; onderzoek gemeenterekeningen en de rekeningen grondbedrijf 1987 en 1988. Deze vergaderingen zijn openbaar en beginnen om 20.00 uur en worden gehouden in het gemeentehuis, ingang oude gemeentehuis Raadhuisweg 4. De agenda's voorzover nog niet bekend zullen nog worden gepubliceerd zodra deze bekend zijn. De agenda's en de stukken voor de commissievergaderingen liggen op werkdagen van 8.00-12.30 uur voor publiek ter inzage in de centrale hal in het gemeentehuis. De woningbouw in het uitbreidingsplan Ypestein II, 1e fase, zal de komende maanden, behoudens enkele vrije sector woningen, worden voltooid. Door de gemeente zijn de plannen gereed gemaakt voor de definitieve afwerking van het openbare terrein binnen dit uitbreidingsplan (rijwegen, fiets- en voetpaden, plantsoenen etc.) Het betreft hier met name de omgeving van De Kuilenaar en de Ypesteinerlaan. Deze plannen zullen op woensdag 13 juni a.s. om 20.00 uur worden gepresenteerd in de grote zaal van het Open Huis boven winkelcentrum 't Loo, waarbij zonodig enige toelichting op deze plannen kan worden gegeven. Hierbij worden belangstellende uitgenodigd tot het bijwonen van deze informatie-avond. Geboorten t/m 5 juni 1990 Stephan z.v.: Meintser, Martin L. en: Schersal, Marion. Elders geboren Simon J.H., z.v. Admiraal, Rudolf J. en: Doggenaar, Maureen. Tessa J., d.v. Flens Peter F. en: Dijkema, Martje J. Jurre L. z.v. Dollekamp, Willem en: Veldhuis, Rienke. Manon, d.v. Schouten, Gerardus N. en Felix, Petra C.S. Huwelijken t/m 5 juni 1990 Wijffels, Paul P.M. en: Fleur, Hedwig R.J. Benjamins, Michiel en; Poppes, Margöt Rogaar Berend en: Poelman, Maria J.S. Roetink, Cornelis J. en: Kuijper, Sophia M. Huwelijksaangiften t/m 5 juni 1990 Stam, Anthonius C.A. en: Ranzijn, Dorothea J.C.G. Zuurbier, Petrus J. en: Bankras, Jeannette H. Hoeksema, Daan en: Geelhoed, Ingrid G.H. Versterre, Franciscus R. en: van Amerongen, Daniëla C.E. Rotteveel, Hubertus L.M. en: Nagelhout, Cornelia L. Overlijden t/m 5 juni 1990 Blokstra, Harmen en Kisjes Jan. Elders overleden Schilder, Johannes A. en Agterberg, Theodora M. De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 7 juni 1990 heeft besloten te verklaren, dat bestemmingsplannen worden voorbereid voor de hieronder vermelde percelen, een en ander zoals dat op de bij de besluiten behorende kaarten gearceerd is aangegeven: a. het perceel Westerweg 222/224 en omgeving; b. een perceel grond, gelegen in de groenstrook aan de Oostkanter, ten oosten van het perceel De Oostkanter 12. De besluiten liggen met de daarbij behorende tekeningen voor een ieder ter inzage tussen 8.00 en 12.30 uur ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken en wel vanaf 14 juni 1990. Heiloo, 8 juni 1990 De burgemeester voornoemd, N.P.M. Schoof bedrijfsverzamelgebouw Van Gasteren Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat met ingang van 14 juni 1990 gedurende een termijn van 14 dagen in de openbare bibliotheek aan Het Malevoort 13 en op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie tussen 8.00 en 12.30 uur ter inzage ligt het ontwerp van de 1e partiële herziening van de uitwerking Bedrijventerrein van het bestemmingsplan "Zuid-Oost I". De partiële herziening is geschied overeenkomstig het bepaalde in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 6 van de voorschriften, behorende bij het bestemmingsplan "Zuid- Oost I". Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden tegen het ontwerpuitwerkingsplan schriftelijk bij het college bezwaren indienen. Heiloo, 13 juni 1990 Appartementen Westerweg 222-224 Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de procedure ex. artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet een bouwvergunning te ver lenen aan aannemingsbedrijf P. Meyer b.v. te Beverwijk voor de bouw van 30 appartementen en 24 garageboxen op een perceel grond, gelegen aan de Westerweg 222/224, dat vrijkomt na de verplaatsing van transportbedrijf Bakker. Het ontwerp-besluit ligt met het bouwplan en alle daarbij behorende stukken vanaf donderdag 14 juni 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur ('s middags alleen na telefonische afspraak) Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: De Laghe Weijdt 44, E. Papa - verbouwing keuken en nieuwbouw schuur. Rietvink kavel 1, C.J. Quant - bouw •woonhuis De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 14 juni 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Telefoon 072 - 31 31 31 Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur De heer N. Mooy (rechts) ontvangt ter gelegenheid van zijn afscheid van het Rabobank-bestüur een reischeque. HEILOO - Op maandag 11 juni hield de Rabobank Heiloo de jaarlijkse algeme ne ledenvergadering. In het bijzijn van 42 leden werd de agenda afgewerkt. De jaarrekening over 1989 werd conform het reeds toegezonden jaarverslag goed gekeurd. De heer Mooy verliet na 29 jaar het bestuurscollege en in zijn plaats werd tot lid van het bestuur gekozen de heer P.C. Rotteveel. Als nieuw lid van de Raad van Toezicht werd gekozen me vrouw M.A.A.J. Snoep-Bollen. In een toespraak werd de heer Mooy be dankt voor al het werk wat hij in de af gelopen jaren voor de bank heeft gedaan. Dit werd onderstreept door de overhandiging van een kado. Tevens werd op deze vergadering aan dacht besteed aan het 25-jarig bestuurslidmaatschap van de heer C.J. Sprenkeling. De heer Sprenkeling werd namens Rabobank Nederland toe gesproken door de heer J.P.M. Hof, adjunct-directeur regio Haarlem. Na mens de Rabobankorganisatie werd aan de heer Sprenkeling de zilveren speld met oorkonde toegekend. De jubilaris werd door de voorzitter van het bestuur, de heer A. de Groot, be dankt voor al het werk dat hij de afgelo pen 25 jaar voor de bank heeft verricht. Als blijk van waardering ontving de heer Sprenkeling een nieuwe fiets. De vergadering werd besloten door de voorzitter, waarna er nog een informeel samenzijn volgde. De Rabobank kan te rugzien op een geslaagde vergadering. Een zilveren decoratie werd de heer C.J. Sprenkeling opgespeeld vanwege zijn kwart eeuw lidmaatschap van het bestuur van de Rabobank. TRIAS-ATLETEN IN HELE PROVINCIE ACTIEF Op vele fronten waren het afgelopen weekend atleten van Trias actief. Het begon al donderdagavond in Amster dam, waar Ard van Berkel een uitste kende 800 meter liep. Met 1.58.7 min, kwam hij voor de eerste keer onder de twee minuten. In Heerhugowaard werden vrijdaga vond wedstrijden georganiseerd. Robert Wijker sr. liep een nieuw clubrecord op de 1500 meter, in de categorie veteranen II (50-59): 4.26.7 min. Op de 100 meter waren er goede tijden van Kazadi wa Kazadi en Robert Wijker jr., resp. 11.2 sec. en 11.3 sec. Het tweede clubrecord werd zaterdag verbeterd, eveneens in Heerhugowaard. Tijdens meerkampen voor C-Djunioren verbeterde Michiel Singer het record op de 80 meter horden voor jongens D tot 12.9 sec. In de meerkamp werd hij uit eindelijk vierde, vlak voor clubgenoot Timo Zijl. In Beverwijk hadden de B-junioren zon dag hun tweede competitiewedstrijd. Zowel de meisjes als de jongens eindig den uiteindelijk op een vierde plaats. De beste prestatie kwam zonder meer op naam van Casper Boekhout die de 400 meter aflegde in een prima tijd van 52.3 sec. Henkjan Thoes liep 11.9 sec. op de 100 meter en won bovendien de 800 me ter. Klaas Klay kwam op de 100 meter horden tot 15.9 sec. en Barry Peters wierp de speer 42.80 m weg. Bij de meisjes was er weer een dubbele overwinning voor Petra Donkersloot bij het speerwerpen en het kogelstoten. Marianne Nijmeijer liep een zeer goede 800 meter in 2.26.3 min en Petra Nierop Groot eindigde na 15.4 sec. op de 100 meter horden. Otelie Bosboom was met 13.0 sec. nog nooit zo snel op de 100 meter. De Veteranen hadden in Krommenie hun tweede competitiewedstijd. Vooral de heren deden het deze keer erg goed met een derde plaats in het eindklasse ment. Een clu&record was er voor Stef Meijer op de 5000 meter: 16.04.6 min. Ook Pieter de Jong was 16.20.4 min goed op dreef. Hans Schouten liep 11.8 sec. op de 100 meter en Jan Pronk wierp de discus naar een afstand van 34.98 m. Op dat nummer bij de dames kwam Jo- landa Brasser tot een prima 37.18 min. Deelbare achterbank Zonwerend glas Radio-cassettespeler Beach striping Fraai gestyleerde velgen Maak nu kennis met de zomerhit van 1990: de Renault%5 Beach. Een stijlvolle sportieve versie van de 3-deurs Renault 5 TR. Speciaal uitgerust met fraai gestyleerde velgen, zonwerend glas, radio-cassettespeler, deelbare achterbank en voorzien van een vlotte Beach Striping. All-in voor f. 21.395,-*. Wij laten u er graag kennis mee maken. Een proefrit is snel geregeld. (N.B. Mogen wij er even op wijzen dat de Beach-uitvoering in beperkte oplage leverbaar is.) *Prijzen inclusief BTW, exclusief afleveringskosien. Prijswijzigingen voorbehouden. RENAULT Uitgebouwde middenwoning met vrijstaande stenen berging en diepe tuin op het zuiden. Op loopafstand gelegen van centrum, winkels, scholen en station, aan een rustige groene laan. Indeling: b.g.: entree, toilet met fonteintje, doorzonka mer met parket en open haard, moderne keuken met afzuigkap, koelkast en kookplaat en een bijkeuken, uitgebouwd tot tuinkamer (3,25x2,75 m). 1e Verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers met vaste kasten en badkamer met douche. 2e Verd.: vaste trap, zolderkamer en een bergzolder. Algemeen: geïsoleerde kap, zeer goed onderhouden. Voorzien van c.v. VRAAGPRIJS: f 159.000,- k.k. NVMl MAKELAAR, TAXATEUR O.G. EN ASSURANTIËN. HEILOO 072-338243 aanleg en verzorging van uw tuin Sandra v.d. Velden Runxputteweg 28 1851 PM Heiloo Telefoon 02205-2132. Damast ontbijt lakens in rond en rechthoek met passende servetten lever baar. Diverse maten leverbaar. BEEMSTER KADO WINKEL HEILOO Westerweg 353, hk. het Zevenhuizen, tel. 072-331970. AUTO WASSERETTE SUPERCLEAN, elke dag geopend. Industrieterrein Oosterzij 2, Heiloo, tel. 072-336084. Royale hoekwoning met carport/berging en garage in uitst. staat v. onderh. met tuin op 't Zuiden. Deze ruime woning ligt aan het water in een rustige, groene wijk vlakbij scholen, winkels en het station. V.v. dak- en muurisolatie, dubbel glas, c.v. op gas, w.w. via geiser, veel betimmering en grotendeels v.v. rolluiken. Ind.: b.g.: entree, toilet, trap i.d. Z-vormige woonka mer (opp ca. 35 m2) met tegelvloer, open keuken met eetbar (in wit/beige). 1e Verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers en badkamer met ligbad en 2e toilet (in lichte kleuren). 2e Verd.: vaste trap, voorzolder met hobbyruimte en 2 slaapkamers waarvan 1 met dakka pel. Perceel opp. 225 m2. Vraagprijs f 209.000,- k.k. Aanbieding vrijblijvend. Bezichtiging na afspraak met makelaar. Inlichtingen bij ons kantoor of bij uw eigen (NVM) makelaar INVMl («amiaa» J j MAKELAAR, TAXATEUR 0G. EN ASSURANTIËN. Voor het verzorgen van disco's, lichtshows, geluidinstallaties, lichtinstallaties, enz. Maak tijdig een afspraak voor overdag of 's avonds/'s nachts. Schrijf naar postbus 189, 1850 AD Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 4