Seat modelnieuws voor 1990 Hyundai is er klaar voor unicef Waar kijk je naar uit els je maar weinig hebt om op terug te zien? Bijzondere aetfes evenementenagenda Uitslag aktie 'Rome we kome' Agendn Limmen GIRO 7M5GEEFT KINDEREN E Diensten in Limmen JSpl® "wij. UITKIJKPOST 11 JULI 1990 LIMMEN - Opnieuw slaagde Seat er in 1989 in een duidelijke positieve bijdrage te leveren aan het algeheel gunstige re sultaat van de VAG-groep. Dankzij de verkopen van Seat behield VAG de eerste plaats op de Europese verkoo pranglijst (15% marktaandeel), net voor Fiat (met 14,8%) dat 27.000 auto's minder afzette. En ook financieel ging het Seat goed. Afgelopen najaar toonde Seat op de tentoonstelling van Frankfurt een be langwekkende voorstudie voor een to taal nieuw model, ten bewijze dat er niet alleen gewerkt wordt aan details. Maar dit houdt niet in dat de bestaande mo dellen geen aandacht meer krijgen ter wijl deze voorstudie uitgroeit tot produktierijpheid. Voor het modeljaar 1990 worden opnieuw verdere verfijnin gen aangebracht aan de modellen Mar- bella en Malaga. Daarnaast presenteerde "Seat op de Bedrijfsauto- RAI een nieuwe variant van de Terra bestelwagen. Moderne krachtbron Op het gebied van compacte en uiterst economische bedrijfswagens heeft Seat een naam hoog te houden. De Seat Ter ra kon nog economischer: hij is nu te vens leverbaar met dieselmotor. Op zich is het al bijzonder dat een zo compacte auto met dieselmotor geleverd kan wor den. Dieselmotoren die klein en licht ge noeg zijn om succesvol toe te passen in dit formaat auto zijn er maar zeer wei nig. Seat kon als onderdeel van het VAG-concern niet alleen over zo'n klei ne diesel beschikken, het is bovendien een aggregaat dat in zijn technische kwaliteiten voor grotere soortgenoten niet onderdoet. De 1272 cc metende viercilinder is van een zeer recent ont werp en bevat alle moderne constructie- kenmerken. De nieuwe motorvariant voor de Terra is niet de enige wijziging. In combinatie met de dieselmotor en vijfbak biedt dit model tevens een nieuw instrumenten paneel. Alle Terra's en Marbella's ber gen verder een flink aantal verfijningen in zich. Het front werd iets gewijzigd, met name de voorbumper, grille en mo torkap. De geluidsisolatie is verbeterd. Bij de Marbella door o.a. bekleding van de zijwanden van de bagageruimte en naast de achterbank, en van de achter ste wielkasten. Bij alle versies mede door een aanpassing van de carrosse- rievloer. Specifieke extra isolatie (ook aan de binnenzijde van de motorkap) is er bij de dieselversie van de Terra, die een ex tra schutbord in de motorruimte heeft. Het bedieningscomfort van deze versies is vergroot door de toepassing van be krachtiging op het remsysteem. Het ver- warmings/ventilatiesysteem zelf werd verbeterd, evenals het bedieningspaneel daarvan. Het reservewiel wordt bij de Terra nu onder de laadvloer opgebor gen en is dus beter bereikbaar bij gela den auto. Daarmee is de verzorgde uitrusting van de Seat Terra nog completer geworden, terwijl dit model toch al veel bood, zo als'het standaard bagagerek op de cabi ne. Onveranderd sterk blijft het ruimte-aanbod van deze mini-besteller. Een door hoge dubbele deuren ideaal toegankelijke laadruime maakt de Seat Terra geschikt voor vele toepassingen. Als voorheen is de Terra leverbaar met of zonder zijramen in de laadruimte. De Malaga onderging aërodynamische verbetering, door middel van een spoi- lerrand langs de dorpels en aan de on derkant van de achterbumper. Op alle modellen, dus niet om een bepaalde ver sie wat meer sportief cachet mee te ge ven - deze wijziging dient daadwerkelijk een betere luchtgeleiding onder de auto, wat tegelijk een verminderde lucht- weerstand en beter weggedrag bij hog snelheid (minder opwaartse druk) oplevert. Meer informatie bij uw Seat-Dealer Martin Schilder, in Limmen. Dierenbescherming fh&éoLimmen— CastHcum SUCCES VOOR TRIAS-JUNIOREN OP NK HEILOO - Onder vaak zeer slechte weersomstandigheden werden het afge lopen weekend de Nederlandse atletiek- kampioenschappen voor junioren A-B gehouden. Ook diverse Trias-atleten kwamen in Leiden in aktie en niet zon der succes. Petra Donkersloot behaalde een zilve ren medaille bij het speerwerpen voor de meisjes B met een worp van 44.46 m. Op hetzelfde onderdeel werd Petra Nie- rop Groot vijfde met 39.28m, waarmee ze slechts 60 cm achter de nummer drie bleef. Casper Boekhout greep verras send het brons op de 400 meter jongens B in 52.76 sec., terwijl hij de series zelfs 51.77 sec. liep. Masja Nierop Groot viel net buiten de prijzen bij de meisjes A. Het versprin gen leverde een vierde plaats op met 5.37 m en op de 100 meter horden werd ze zesde. Henkjan Thoes liep een uitste kende 800 meter in 2.00.94 min. waar mee hij de finale bij de jongens B echter net miste. Op de 110 meter horden voor jongens A bereikte Arjen Vader de hal ve finale waarin hij een goede 15.80 sec. liep. Menno Spaander en ArieJan Ven- nik konden op de werpnummers hun beste prestaties niet benaderen en dat gold ook voor Johan van Wilsem bij het hinkstapspringen (wegens een blessure) en Kees Klay op de 110 meter horden. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261 (8.15-17.15 uur). Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Het Kook-pand aan de Geestersingel- Geesterweg is op woensdag geopend van 11.30-15.30 uur. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen eri te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 103 te Heiloo, dinsdag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 13.30-16.00 uur en zater dag 10.00-16.00 uur. Sonja's Originals In de maand juli exposeren Patrick Bergsma (aquarellen) en Marijke Cosse (bronzen beelden) bij Sonja's Originals aan de Karei de Grootelaan 4 in Bergen. Openingstijden: dinsdag tot en met vrij dag 10.00-18.00 uur; zaterdag 10.00-17.00 uur en maandag 13.00-18.00 uur. Gallerie Wimmenum Tot en met 29 juli exposeren Karin Luchtigheid (schilderijen) en Herman F. van Loon (beelden) in Gallerie Wim menum, Heerenweg 270, Egmond aan den Hoef (tel. 02206-5135). Ope ningstijden: vrijdag, zaterdag en zon dag van 13.00-17.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Tot en met maandag 13 augustus is de bibliotheek in verband met de zomerva kantie gesloten op woensdag en zater dag; dinsdag, donderdag en vrijdag kan men wel terecht. Inlichtingen over de openingstijden: 337845. In zowel de jeugdafdeling als de afde ling voor volwassenen is een ten toonstelling te zien over 'Vakantie in Nederland'. Wereld Natuurfonds Zaterdag 14 juli: verkoop van Panda artikelen in winkelhof 't Loo van 10.00-16.00 uur. HEILOO - De actie 'Rome we kome' van winkelhof 't Loo heeft de volgende winnaars opgeleverd: le prijs (kadobon t.w.v. 250,00): mw. C. Timmerman-v.d. Kraan uit Heiloo. 2e prijs (kadobon t.w.v. 150,00): mw. G. Busink uit Heiloo. 3e prijs (kadobon t.w.v. 100,00): M. Kos, Joke de Zeeuw en Wim Kager, al len uit Heiloo. 4e prijs (kadobon t.w.v. 50,00): J. Nelis, mw. J. Brand-Buren, H. Luurse- ma, allen uit Heiloo, en fam. Dekker uit Egmond aan Zee. 5e prijs (kadobon t.w.v. 25,00): R. van Hulst, F.J. Langeveld, D. Dirkson en W. Luikinga, allen uit Heiloo. 6e prijs (KNVB jubileumboek): M. Swanink uit Almere Stad en C.M. Berg kamp, W. Meijer, T. Blakborn en J.M.A. Baas, allen uit Heiloo. 7e prijs (quartz horloge): C. Baaij uit Egmond aan den Hoef, Jos v.d. Meij uit Beverwijk, Lars v.d. Eng uit Akersloot, R. Winder uit Limmen, N. Molenaar, Miranda Schut, fam. Witte brood, M.W. Vasbinder-Koopman, A. Meijer en Tim de Zeeuw, allen uit Heiloo. 8e prijs (badlaken met afbeelding van Ruud Gullit of Marco van Basten): W. Kraakman uit Limmen, D.J.M. de Wit uit Schoorl, Rob Zander, H.J. Pesser, O. Bolweg, H.D.J. Biard, Frans de Zeeuw, G. Nanne, G. Flens en M. de Wit, allen uit Heiloo. Alle prijswinnaars ontvangen persoon lijk bericht. RENAULT LANCEERT RENAULT 21 MET VIJFDE DEUR HEILOO - Renault brengt sinds ruim een half jaar een Renault 21 met vijfde deur op de Nederlandse markt. Renault breidt daarmee het 21-gamma met de helft uit. Van de vijfdeurs Renault 21, die naast de sedan en Nevada in de prijslijst komt te staan, komen acht ver sies op de Nederlandse markt. Daarbij kan gekozen worden tussen zes motoren en drie uitrustingsniveaus. Op de achterzijde na is de vijfdeurs Re nault 21 vrijwel identiek aan de onlangs verniwuede vierdeurs uitvoering. De vijfdeurs 21 beschikt dus over dezelfde nieuwe neus, hetzelfde nieuwe dashbo ard en dezelfde nieuwe stoelen. Het gro te onderscheid zit in de achterzijde, waarbij de vijfdeurs Renault 21 over een even praktische als fraaie vijfde deur beschikt. Door de vijfde deur moest de daklijn van de auto worden aangepast, evenals de achterlichten en de achterschermen. Ook de driehoekruitjes achter de C-stijl en de schildbumper kregen een andere vorm. Al met al is de vijfdeurs 21 hier door ruim zes centimeter korter dan de vierdeurs-uitvoering. De kofferruimte werd ten opzichte van de sedan iets klei ner, maar met de standaard neerklapba- re achterbank is de laadruimte snel te vergroten van 420 naar 1288 dm3. Het gewicht van de vijfdeurs 21 is door de vijfde deur ongeveer 25 kg hoger dan de sedan. De vijfdeurs Renault 21 is in acht ver sies leverbaar. De TL en GTL beschik ken over de 1,7-liter motor van 75 pk (54 kw). De 1,7-liter 95 pk-motor (68,5 kw) wordt geleverd in de GTS terwijl de GTX en TXE zijn uitgerust met de 2,2-liter motor, die 110 pk (79 kw) le vert. Al deze benzinemotoren voldoen aan de strengste uitlaatgasnorm (US83). Ook in het diesel-gamma van de vijf deurs 21 kan uit drie motoren worden gekozen. De kleinste motor, de 1,9-Iiter diesel, wordt geleverd in de SD, die hetzelfde uitrustingsniveau heeft als de TL. De GTD is voorzien van de 2,1-liter diesel motor, die een maximum vermogen af geeft van 74 pk (53 kw). De GTD staat qua uitrusting gelijk aan de benzinever sies GTL, GTS en GTX. Tot slot is er de even rijk uitgeruste Turbo Diesel, die een vermogen levert van 88 pk (65 kw). Met de vijfdeurs 21 zet Renault haar traditie op het gebied van de vijfde deur voort. Zij begon deze met de populaire Renault 16, die als eerste met een prak tische vijfde deur en een neerklapbare achterbank werd uitgerust. Na de Re nault 16 volgden vele Renaultmodellen met vijfde deur tot en met de huidige Renaults 5, 19 en 25 toe. Veel meer in formatie bij Garage Bleeker aan de Westerweg in Heiloo. Inspektie Heiloo e.o. na 18 uur 072-337516. Katten Heiloo en Limmen 072-616106. Honden Heiloo en Limmen 02205-2256. Honden en Katten Akersloot 02513-10079. Aktie vakantiepleegdier 072-336180. Heeft u nog kattebakken, slaap-of ver- voersmandjes die u niet meer gebruikt? De dierenbescherming is er erg blij mee, tel. 072-616106. Goed tehuis gezocht voor Honden: Bianca heeft weer pech gehad, ze was geplaatst bij mensen die al een hond- Katja - hadden en Bianca er wel bij wilden nemen. Helaas blijkt Katja echt niet aan Bianca te kunnen wennen en er zelfs helemaal apathisch door te worden. We zoeken dus opnieuw een goed tehuis voor Bianca, ze is een lieve, gzonde en gemakkelijke bastaard-stabij van 13 jr. Wie o wie? En verder; Raskin, middelgrote gladha- rige zwarte bastaard, gec. reu, 11 jr., Banjer, cockerspaniel, reu, 8 jr., niet geschikt bij kleine kinderen, Trixie, kruising wetterhoun/stabij, zwart/wit te, teef, VA jr.; Japie, kleine zwart met bruine bastaard, reu, 13 jr.; Boris, krui singrottweiler/duitse herder, reu, 6 jr.; Boris, kruising boxer/bobtail, zwart met witte reu, 8 maanden. Nadere in formatie bij tel. 072-332879. Katten: Joris, lieve en aanhankelijke cy perse kater (9 maanden) voor een gezel lig gezin zonder andere huisdieren; Miep, heel aparte bont gekleurde poes, nog een echte wildebras van 1 jr.; Mia, donkercyperse poes met wat rood, llA jr.; Simply, rode kater (3 jr.) voor een baas die van een kat met karakter houdt; Droppie, gitzwarte kater, bijna 4 jr.; een echte buitenboender, lief, mak kelijk en snel gewend; Poelie, zwat/wit- te poes (5 jr.), die van gezelligheid en aandacht houdt. Er zijn nog meer kat ten, belt u gerust om informatie: 072-616106. Vermist Rode gec. kater, met witte streep op de neus, witte bef, poten, buik en staart punt, 1 jr., witte vlooienband met naamkoker, Wilhelminaplein, Akersloot; cyperse gec. kater, witte streep op de neus, wittek in en voetjes, bruine vlooienband, 7 jr. van Aostastraat, Heiloo; zwarte poes met witte neus, bef en poten, 1 jr. de Span- ring Heiloo; cyperse poes met voor wit te .voetjes, lichtblauwe vlooienband, 8 jr., Patrijsakkers, Heiloo; Egaal grijze kater, klein en slank, Kanaalweg, Hei loo; ongec. cyperse kater met witte voetjes, 1 jr. de Blinkenlaan, Heiloo. Inl. 072-616106. Gevonden Rode gec. kater met wit snuitje, bef, buik en poten, Hoocamp Akersloot; Bruin/beige konijntje, Butterlaan, Hei loo, tel. 072-616106. Schildpad, v. Merlenl. Heiloo, 072-332879. NIEUWE CURSUS GEHEUGENOEFENINGEN VOOR OUDEREN HEILOO - Donderdag 20 september zal de Stichting Ouderenwerk Heiloo een nieuwe, tien weken durende cursus 'ge heugenoefeningen voor ouderen' star ten. De cursus wordt gegeven van 14.00 tot 16.00 uur in het Trefpunt, Wester weg 294 te Heiloo. De kosten bedragen 75,00 per cursus (inclusief cur susboek). Waarom een cursus geheugenoefenin gen voor ouderen vanaf 55 jaar? Het opnemen van nieuwe informatie in het geheugen gaat moeilijker als je ouder wordt. Het geheugen is te oefenen. Er bestaan technieken die er voor kunnen zorgen dat u veel minder zaken vergeet dan voorheen. Het betekent wel dat u dient te leren bewuster en anders met in formatie om te gaan. Deze training is bedoeld voor ouderen met een 'normale vergeetachtigheid'. Bij normale vergeetachtigheid moet u denken aan het vergeten van namen, te lefoonnummers, voornemens, stukken tekst uit de krant en boeken, enzovoort. Met nadruk willen wij u er op wijzen dat het beslist geen therapie is voor mensen met een beginnende dementie of andere hersenaandoeningen. De training bestaat uit 10 bijeen komsten van 2 uur. De oefeningen en technieken trainen: het visuele geheugen (wat u ziet), het auditieve geheugen (wat u hoort en wilt onthouden), konsentra- tieoefeningen, luisteroefeningen en ont spanningsoefeningen De cursus wordt begeleid door een des kundig begeleidster, die een kadertrai ning omgaan met geheugen gevolgd heeft bij het provinciaal steunpunt vol wassenen educatie Noord-Holland. Voor andere informatie en/of opgave kunt u kontakt opnemen met de stich ting ouderenwerk Heiloo, tel. 331297, bereikbaar iedere ochtend tijdens kan tooruren., EGMOND OP Z'N KOP EGMOND - In de komende zomerva kantie gaat Egmond-Binnen voor de zestiende maal op z'n kop. Vanaf de cember is het comité al enthousiast be zig met het organiseren van het evenement Egmond op z'n Kop 1990 dat dit jaar wordt gehouden op 3, 4 en 5 augustus. Het is voor de organisatie steeds moei lijker een programma samen te stellen dat niet al te veel lijkt op het program ma van het jaar ervoor. Toch is het co mité er ook dit jaar weer in geslaagd een aantal nieuwe onderdelen op het pro gramma te zetten. Bij voldoende deel name wordt er een autopèdrace gehouden, er komt een superglijbaan voor de jeugd, op de zaterdagavond wprdt het Super-sjoelkampioenschap gehouden en de Coca-cola acrobatie show komt naar Egmond Binnen. De eerste dag van het evenement, vrij dag 3 augustus, zal van 10.00-17.00 uur voor de zesdemaal weer geheel in het te ken staan van de vrije/zwarte markt. Dit onderdeel trekt jaarlijks steeds meer kraamhouders en bovendien ook steeds meer bezoekers. Vele kraamhouders hebben zich al weer opgegeven bij de marktmeesters Aad Admiraal (02206-5156) of Herman Druijven (02206-5332). Op zondag 5 augustus vindt de Egmond op z'n kop prestatie/trimloop plaats over 3,3 km en 9.1 km. Deze loop wordt mede door het prijzenpakket steeds po pulairder bij de lopers van Noord- Holland. Informatie over deze loop kunt u verkrijgen bij Siem Hopman van loopgroep De Klok (02206-4298). BURGERLIJKE STAND GEMEENTE AKERSLOOT AKERSLOOT - Geboren: Renco Lur- kin, zoon van H. J. Lurkin en A. M. Driessen. Ondertrouwd: Johannes M. Bijvoet en Esther L. C. Soeterbroek. Getrouwd: Johannes G. Arenda en Joy ce C. D. Hoogenboom; Simon G. N. Kaandorp en Claudia C. M. Heddes; Georgius J. M. Schoorl en Isaura Bau- tista Alfonso. Overleden: Catharina Duin-Beers, oud 90 jaar. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE AKERSLOOT AKERSLOOT - Geboren: Ben Rien- stra, zoon van J. A. Rienstra en C.C.G. Schouten. Overleden: Divera Krom, oud 69 jaar, echtgenote van G. de Groot. PONYCLUB HEILOO E.O. HEILOO - Uitslagen wedstrijd Klein maar Dapper op 6 juli: B-dressuur le prijs Gerie Peeters 121 pnt., 2e prijs So- raya Groot 120 pnt., L2-dressuur le prijs Natasja Schroder 117 pnt., Ml-dressuur 2e prijs Isabella Schuur man 120 pnt. Uitslagen wedstrijd Kennemerruiters op 7 juli: B-dressuur 4e prijs Kristel Touer- nier 123 pnt., B-springen: cat. C 2e prijs Janneke Peeters, cat. E, 2e prijs Nico- letta Kanakis, cat. D, 3e prijs Jolanda Massar, Viertal o.l.v. Margriet -Meijer le prijs 134 pnt. HEILOO - De meningen waren er niet over verdeeld: met de Scoupé heeft Hy undai een bijzondere auto in huis, waar mee zowel in de particuliere als - onverwacht - in de zakelijke markt kan worden gescoord. Hyundai is de laatste tijd lekker op dreef. Met de Sonata, Ex cel en vernieuwde Pony lij kt het Korea anse merk het onbetrouwbaarheids-juk te hebben afgeworpen. De Scoupé - een Koreaanse woordspe ling op het Amerikaanse woord scoop (ontdekking) - draagt daar verder aan bij. Met de Scoupé hoopt Hyundai een publiek aan te spreken dat niet al te veel geld wil of kan uitgeven voor een auto, maar toch een opvallend wagentje on der de carport wil hebben. Zelf hoopt Hyundai dat de Scoupé wordt ge schaard in een rijtje illustere voorgan gers zoals de Ford Mustang en Capri, de Fiat 850 coupé en de Peugeot 204/304 coupé. Stuk voor stuk wagens die voor al werden bereden door sportieve jonge ren, die wel eens wat anders wilden. Hyundai mikt echter niet louter op deze grillige kopersgroep, want voor iede reen of elk echtpaar zonder kinderen is de Scoupé een aantrekkelijke alterna tief. Dit blijkt ook wel uit de onver wachte vraag vanujt de zakenmarkt. Bij Hyundai hadden ze daar geen rekenirg mee gehouden, maar de feiten liggen nu al anders. In eerste instantie was reke ning gehouden met een verkoop van 700 stuks dit jaar, maar door de positieve stroom reacties wordt nu al gerekend op 1000 eenheden. En waarom niet? De Scoupé is namelijk in veel opzichten een geduchte concur rent in de markt voor wagens van rond de dertig mille. De auto heeft iets weg van het vorige model van de Toyota Ce- lica. Opvallend zijn het grote glasopper vlak, de markante stroomlijn de enorme brede deuren, het complete in terieur en de alleszins acceptabele prestaties. Een ander pré is de vlijmscherpe p*ijs. De Scoupé 1.5ï GS kost nog net gen 27-duizend gulden, de l,5i GT komt op vijf gulden na op 29-duizend gulden en de l,5i GTX is met z'n 30.995,00 de duurste uit de stal handgeschakelde mo dellen. De GT en GTX zijn ook lever baar met automatische transmissie. Overigens, Hyundai heeft ook de serie Pony's uitgebreid. De Pony is behalve als driedeurs nu ook leverbaar als vijf deurs hatchback. Deze hatchback be schikt over dezelfde luxe en techniek als de 3-deurs versie, maar biedt daarnaast meer kofferruimte. Hyundai heeft alles bij elkaar een meer dan gemiddeld vertrouwen in de toe komst. Met de Pony en Excel wordt flink geknabbeld aan de koek voor be taalbare auto's, de Sonata scoort boven verwachting in de betere klasse en de Scoupé moet de smaakmaker zijn. Tus sen de kleine modellen en grote Sonata komt dit jaar nog een nieuwe auto, die voorlopig bekend staat als de J-car. Hy undai verdient het daarmee langzamer hand om te worden gerekend tot de serieuze concurrenten. Meer informatie over de Hyundai- modellen bij garage Dirk Barten aan Het Zevenhuizen te Heiloo. Parochie H. Cornelius Limmen Diensten: Zaterdag 19.00 uur m.m.v. gemengd koor. Zondag 10.00 uur m.m.v. cantoren en volkszang. Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 103 (bovenzaal Parochiehuis), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: dinsdag van 13.00-14.00 uur.0-19.00 uur): tel. 1776. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UVV) Voorzitster: mw. D. Jansen, Sportlaan 20. Inlichtingen (tuusen 18.00-19.00 uur): tel. 1776. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u bellen 072-126482 (Alarmcentrale). Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten zijn. Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en S. Hijlkema, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel auto matisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 6