de Kermisterrein verhuist naar De Omloop 80 -- - 14? intiatuin NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN ffej A. J. VOS Waar naar toe als het weer een dagje minder zonnig is Continental Singers in Egmond «pUlTf DRIESSEN Bibli-{ j-theek NU NO VOORD Geen Uitkijkpost ontvangen? ivenementenagenda Bijzondere acties Oud papier acties in Heffee .^95 55e JAARGANG NO. 29 - 16 JULI 1990 SEIZOEN OPRUIMING De bestelkosten nemen wij voor onze rekening. DUS BESTEL NU JE SCHOOLBOEKEN BIJ: Bruna Boekhandel Avis, Stationsplein 4, 1851 LN Heiloo, tel. 072-332834. OPENINGSTIJDEN: SOLIDE GRASSCHAAR. heiloo Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175 Hl Redactie-adressen: VPJHN 1 Baatjeslaan 1. 1852 BE Heiloo (072-331081) Kromme akker 36. 1723 BG Noord-Scharwoude (02260-18896) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 68 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. V AKANTIESPELEN GOED VAN START HEILOO - De vakantiespelen 1990 zijn afgelopen maandag goed uit de start blokken gekomen. De creatieve middag in het Brunogebouw werd voor de 80 kinderen tussen de 5 en 12 jaar een suc ces, mede door de inzet van een tiental vrijwilligers. Er werd getimmerd, ge zaagd, geverfd en nog veel meer. Ook voor de sportmiddag, welke vanmiddag wordt afgewerkt bestond op voorhand al grote belangstelling. Met het mooie zomerweer kunnen de buitenactiviteiten deze week natuurlijk ook nauwelijks stuk. Voor vrijdag staan de waterspelen in zwembad 't Baafje op het programma, aanvang 13.00 uur. Volgende week wor den achtereen volgend een vossenjacht (maandag, 14.00 uur, Hobby-Farm), een filmmiddag (woensdag, 14.00 uur, Brunogebouw) en het fitspektakel (vrij dag, 13.00 uur, HBV-velden) gehouden. FINANCIËLE HULP VOOR WERK VAN PATER TED BANDSMA HEILOO - De afgelopen jaren is in de Uitkijkpost regelmatig melding ge maakt van het werk dat Pater Ted Bandsma uit Heiloo al vele jaren op de Filippijnen verricht. Inzet van die be richten was de inzameling van geld, zo dat pater Ted meer mogelijkheden kreeg om zijn werk voort te zetten en wellicht uit te breiden. Onlangs is er weer een bedrag van 2500 gulden over gemaakt. Onder het motto 'Leven is ge ven, geven is leven' zet ondermeer de heer J.J. Swart uit Heiloo zich in voor de inzameling van gelden. Behalve voor pater Ted is er ook een bedrag van 500 gulden overgemaakt t.b.v. het werk van zuster Canisia op het eiland Bali. Op dit moment is pater Ted Bandsma op vakantie in Nederland. Op zondag 22 juli is er in de kleine kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood een heilige mis, aanvang 10.00 uur. Na afloop, om on geveer 11.00 uur, is er in 't Akertje gele genheid om eventueel onder het genot van een kopje koffie met de pater ken nis te maken en te praten over zijn werk op de Filippijnen. Financiële steun is nog altijd welkom. Hiervoor kan men gebruik maken van het bankrekening nummer 12.05.13.730 t.n.v. Pater Ted Bandsma. Inleveren kopij en advertenties Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 Stationsweg 61 - Heiloo. Bel 's donderdags: 072-330175 Makelaar T axateur o.g. ^othekeBn°OP |Mj Postbus 95,1850 AB Heiloo Tel 072-331895 ASSURANTIËN Kantoor Zeeweg ?0,1852 CR Heiloo TAXATIES Grote ballonnenwedstrijd voor de jeugd HEILOO - Dit jaar zal de kermis niet op het Stationsplein worden gehouden maar heeft men gekozen voor het ter rein aan de Omloop. Hier is meer ruim te en een betere parkeergelegenheid. Er zullen dan ook meer kermisattracties staan, dan andere jaren. De kermis zal zijn op vrijdag 27, zaterdag 28 en zon dag 29 juli. Vrijdag zal de kermis om 14.00 uur opengaan. Nu is er aan dit gebeuren een ballonnen wedstrijd verbonden. Hoe gaat dit in zijn werk? Zaterdag 21 juli kunnen alle kinderen bij de Winkelhof 't Loo een kaartje komen halen. Er staat een stand op het plein tegenover Albert Heijn. Elk kind krijgt 1 kaartje, hierop moet je je naam en adres invullen. Zaterdag 28 ju li, ga je om 14.30 uur naar het ker misterrein (met je kaartje) en daar krijg je een ballon. Je ziet het vanzelf er staat een grote kermiswagen vol met bal lonnen. Nu moet je wachten tot 3 uur, dan wordt er een teken gegeven, en gaan alle ballonnen, tegelijk, de lucht in. En dan maar afwachten welke ballon Het verst komt. Wordt het kaartje teruggestuurd, dan krijgt degene wiens ballon het ver- De kermis in Heiloo wordt met in gang van dit jaarniet meer gehou den op het Stationsplein (foto), maar op het evenemententerrein aan de Omloop. ste weg ging een waardebon van 50,00, tevens zijn er nog 10 waarde bonnen van 25,00. Alle mensen die de moeite nemen een kaartje terug te stu ren, krijgen van de Winkelhof 't Loo een leuke attentie. Dus, zaterdag 28 juli, alle kinderen met een kaartje naar het kermisterrein aan de Omloop. Vrijdagavond 27 juli, tussen 22.00 en 22.30 uur, bieden de kermisexploitanten u, gratis, een groot vuurwerk aan, dat mag niet gemist worden! Bovendien is er geen attraktie, die duurder is dan 1,50. Het ziet er dus naar uit, dat jong en oud zijn hart kan ophalen bij deze veelzijdige kermis. HEILOO - Aan het strand liggen is fijn, maar er zijn toch ook van die dagen dat je eens wat wil doen, of als het mooie weer verstek laat gaan. Hier volgen en kele suggesties voor deze dagen: In Schagen is elke donderdag van 10-17 uur een Westfriese markt. Westfriese klederdrachten, oude ambachten, een show en een optocht. Bovendien kunt u uw maaltijden in de openlucht ge bruiken. De tuinliefhebbers kunnen eens een kijkje in Vogelenzang gaan nemen. Van maandag t/m vrijag van 9-17 uur is daar een summer-flowershow. Een tuin en kassen vol zomerbloemen. Kaasmarkten zijn er op woensdag van 10-12 uur in Edam, met daarom heen allerlei festiviteiten, en op vrijdag in Alkmaar. Wie eens een kijkje wil nemen in de Zui lengalerij Omroepmuseum, moet naar Hilversum gaan. Een presentatie van al le omroepverenigingen met een eigen programma. Voor kinderen vanaf 10 jaar allerlei aktiviteiten, speurtochten, computerspelletjes en vertoning van ou de tv-programma's. Op werkdagen is het van 10-17 uur, zaterdag en zondag van 12-17 uur. Tel. inlichtingen 035-773756/772053. Op vrijdag 20 juli is er de dag van het paard, dat is in Hoorn. Maandag 23 juli is er een strandspekta- kel in Den Helder met o.a. een de- NATUUREXCURSIE MAALWATER HEILOO - Op dinsdag 24 juli houdt het Instituur voor Natuurbeschermingsedu catie (IVN) afd. Noord-Kennemerland, een gratis rondleiding voor belangstel lenden rond het Maalwater. De excursie begint om 19 uur vanaf het zwembad Het Baafje, duurt anderhalf uur en wordt geleid door erkende natuurgid- sen. Extra informatie is te krijgen op 072-331588. Het IVN-bezoekers- en natuurstudie centrum Parnassia, in het Parnassia- park in Bergen aan Zee (eerste weg links), is elke zondagmiddag geopend vn 13.00 tot 17.00 uur. Sonja's Originals In de maand juli exposeren Patrick Bergsma (aquarellen) en Marijke Cosse (bronzen beelden) bij Sonja's Originals aan de Karei de Grootelaan 4 in Bergen. Openingstijden: dinsdag tot en met vrij dag 10.00-18.00 uur; zaterdag 10.00-17.00 uur en maandag 13.00-18.00 uur. Gallerie Wimmenum Tot en met 29 juli exposeren Karin Luchtigheid (schilderijen) en Herman F. van Loon (beelden) in Gallerie Wim menum, Heerenweg 270, Egmond aan den Hoef (tel. 02206-5135). Ope ningstijden: vrijdag, zaterdag en zon dag van 13.00-17.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Tot en met maandag 13 augustus is de bibliotheek in verband met de zomerva kantie gesloten op woensdag en zater dag; dinsdag, donderdag en vrijdag kan men wel terecht. Inlichtingen over de openingstijden: 337845. In de muziekafdeling is een presentatie van materialen over 'Reizen door de muziek'. mÉïii nilII Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261 (8.15-17.15 uur). Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Het Kook-pand aan de Geestersingel- Geesterweg is op woensdag geopend van 11.30-15.30 uur. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 103 te Heiloo, dinsdag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 13.30-16.00 uur en zater dag 10.00-16.00 uur. FOLDER BOTULISME HEILOO - Omdat de komende maan den met mooi weer de kans op botu- lisme weer toeneemst, heeft de provincie Noord-Holland de folder en poster ,Botulismebestrijding in Noord- Holland' herzien. In de folder wordt een dringend verzoek gedaan om geen watervogels te voederen, omdat dat de kans op verspreiding van botulisme vergroot. Botulisme is een vorm van voedselver giftiging waaraan veel watervogels en visseri doodgaan. Botulisme verspreidt zich snel via besmette (dode) dieren. Vooral kadavers van vogels en vissen in ondiep, stilstaand water, dat bij warm weer snel wordt opgewarmd, zijn een besmettingsbron. Hoewel de in Noord- Holland meest voorkomende vorm van botulisme voor mensen in principe on gevaarlijk is, is het om hygiënische rede nen toch beter om voorzichtig te zijn met zwemmen en surfen in water waarin dode/zieke dieren voorkomen. Elke dode watervogel of vis kan een bron van besmetting worden en moet daarom zo snel en hygiënisch mogelijk worden opgeruimd. Zieke watervogels zijn ter herkennen aan verlammingsver schijnselen aan kop, nek, poten en vleu gels. Aan een ieder wordt gevraagd om zo snel mogelijk de gemeente te waar schuwen als men dode of zieke dieren ziet. De gemeente zorgt voor de verwij dering van de dieren. De dode dieren mogen niet met de vuilnisman worden meegegeven of begraven worden. Zieke dieren kunnen, nadat de gemeente ge waarschuwd is, naar het vogelasiel wor den gebracht. Aangeraden wordt de dieren niet met blote handen op te pak ken, maar met bijvoorbeeld een plastic zak om de handen. De Continental Singers komen opnieuw naar Egmond voor een optreden. Zelfs in de vakantietijd denkt de bibliotheek met u mee HEILOO - Voor de thuisblijvers, voor de ,,af en toe een dagje weg in eigen land"-toeristen, ja zelfs voor de thuis komers hebben we wat titels van boeken verzameld. Lectuur, die meegenomen kan worden op tochten, of ter voorbe reiding hiervan, ja zelfs lectuur om al le zend na te genieten van de genoten vakantie, wanneer we weer thuis zijn. Maar omdat het weer in ons land, een heel belangrijke component voor een geslaagde zomer en vakantietijd, toch wel als wisselvallig gekenschetst mag worden, hebben we ook wat titels verza meld van nieuwe video-banden. Zoals de ,Kassière' met Marion van Thijn, Thorn Hoffmann en Monique van der Ven. Een spannende, maar ook een ontroerende film van Ben Verburg. 'Ordinary People', een regiedebuut van de bekende acteur Robert Redford. Een film over een Amerikaans modelgezin, althans voor de buitenwereld en zolang het leven gladjes verloopt. Maar ja, dat doet het leven niet altijd. Zo ook niet in deze film. De oudste zoon verdrinkt tij- EGMOND - Op hun 34ste toernee door Nederland hebben de Continental Sin gers Orchestra wederom een sterk en aantrekkelijk programma te bieden. Dit jaar heeft Cam Floria, de oprichter en producer van dit programma, een aan tal liederen gearrangeerd rond het the ma: „Hold up the Ligth". Een avond Continental Singers is een avond vol be weging en dynamiek en heeft daarmee een breed publiek veel te zeggen. Het programma van deze zomer is vooral boeiend te noemen omdat het veel nieuw repertoir betreft. Het is nu al de 34ste keer dat de Conti nental Singers Orchestra naar Europa komen. Hieruit blijkt wel dat men met een uniek gebeuren te maken heeft. Dit komt onder andere door het feit dat de groep zich elk jaar vernieuwt, zowel qua aanpak, kleding, programma, presenta tie als muziek. En nog steeds groeit de internationale belangstelling. De vijfendertig zangers en muzikanten (allen rond de twintig) zijn door middel van honderden audities geselecteerd, dat verklaart het enorm hoge niveau van de Continentals. De organisatie groeide in de loop der jaren van één kkoor met één orkest uit tot 18 groepen. Iedere groep reist door een deel van de VS en door een ander gedeelte van de wereld. Op deze 34ste tour in eenentwintig jaar bezoeken aan Nederland, worden weer vele bezoekers verwacht op deze concer ten van de Continental Singers. Het ver dient daarom aanbeveling kaarten in de voorverkoop te kopen, zodat niemand aan de zaal teleur wordt gesteld. Nie mand hoeft thuis te blijven in verband met de eventuele onbegrijpelijkheid van de Engelse teksten. Een komplete simul- taanvertaling van het programma zal op alle concerten verkrijgbaar zijn. Op dinsdag 24 juli is het concert in de RK. Kerk in Egmond aan den Hoef, aan vang 20.00 uur. Toegang 15,00 (kin deren tot 10 jaar 7,50). Informatie: 072-114646/023-313902. Voorverkoop: VVV, Herenweg 207, Egmond aan den Hoef; Evangelische Bookshop, Laat 111, Alkmaar. dens een zeiltochtje. Met hem verdrinkt ook de gewaande gezinsharmonie en komt het wrakhout bovendrijven van de onverwerkte emoties en communicatie problemen. De film ontving 4 Oscars voor spel en thema. Terms of Endearment', met Shirley Mac Laine en Jack Nicholson. Deze ac teurs hebben het script, waarin o.a. een 30 jaar moeder-dochter verhouding ver werkt is, op subtiele en vertederende wijze uitgebeeld. De film werd met liefst vijf Oscars gehonoreerd, waarvan één voor het script. ,De Tour de France van 1903 tot nu'. Deze film wordt als volgt beschreven: voor wielerenthousiastelin- gen één van de symbolen van de twin tigste eeuw. Voor de jeugd o.a. .Platvoet en z'n vriendjes', een teken film van de wereldberoemde tekenaar Don Bluth. Een dinosaurusje gaat op zoek naar het toverdal, lang lang gele den, toen ook de aarde nog heel jong was. Uiteraard zijn dit slechts een paar titels van de pas ontvangen nieuwe video-banden. V Voor de thuisblijvers en voor hen die af en toe in eigen land op stap willen, ver wijzen we naar de tentoontelling in de bibliotheek ,Op stap in eigen land'. Van de uitgebreide boekenpresentatie noe men we alvast een paar titels van boe ken: 'Wandelgids NoordHolland', 'Fietsen langs de Noordzee', 'Fietsen in Zaanstreek', 'Het Waterlandpad', wan deltochten, in de regio, 'Nederland Mu- seumland 1990'. Voor wie graag over markten sliert: 'De geschiedenis van de markt en straathan del', 'De Antwerpse vogelmarkt', 'Rei zen met kinderen': 600 speltips voor kinderen tot 5 jaar, getoetst in de prak tijk door een vader tijdens zijn vele va kantiereizen met het gezin. Voor vogelliefhebbers: 'Petersons's vogelgids van alle Europese vogels', met een lijst van de kleurenplaten en het beschreven geografisch gebied, samenstelling van Nederlandse en Europese vogelbevol king en uitleg waaraan men de vogels herkent. Carla van de Bibliotheek VROUWENTELEFOON HEILOO OOK VOOR MEISJES HEILOO - Vakantie, hopelijk is het een fijne tijd. Maar soms zit je toch met al lerlei vragen die juist in deze tijd spelen en waarover je wel eens anoniem met ie mand wilt praten: Je ontmoet een leuke jongen op de cam ping, maar hij laat niets meer van zich horen. Je hebt allerlei vragen over sexualiteit bijvoorbeeld over voorbehoedsmidde len, aids, maar ook hoe je met eigen ge voelens om kan gaan. Misschien zijn er spanningen omdat je ouders andere verwachtingen hebben van de vakantie dan jij. Je ziet vreselijk op tegen het komende schooljaar- om wat voor reden dan ook. Voor zulke en andere vragen kun je elke maandagmorgen tussen 10 en 11 uur de vrouwentelefoon bellen, tel. 337676, waar je telefoontje door een deskundige vrouw wordt beantwoord. LUCHTPOST HEILOO HEILOO - Uitslag vlucht St. Niklaas op 7 juli: 1. P. Hopman, 2, J. Telleman, 2. Adrichem-Kaandorp, 4. F. Kaandorp, 5. Comb. Molenaar, 6. Comb. Bakker, 7. H. J. Lases, 8. Mp. Meijer, 9. H. Houtenbosch, 10. M. Groenland, 11. E. Maat, 12. Bruin-Wittebrood, 13. K.v. Schooten, 14. A. Breed. Vlucht Montlucon, 7 juli: 1. S. Leijen, 2. Adrichem-Kaandorp, 3. Bruin- Wittebroord, 4. Mp. Meijer, 5. J. Telleman. Zaterdag 21 juli Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30 en 11.30 uur. Iedere woensdag Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner bij flatgebouw in de Kandelaar, na bij nr. 12. Tussen 18.00-19.00 uur. Maandag t/m vrijdag (school- werkdagen) WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: iedere laatste zaterdag van de maand met uitzonde ring van de maand juli na telefonische opgave op nummer 336799 (tussen 19.00-20.00 uur). Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. Spelletjes van vroeger in De Speul- derai in Opmeer, een leuke attractie voor een bewolkte dag voor jong en oud. monstratie van Marine en reddingswezen bij strandafslag Duinoord. Van 29 juli tot 4 augustus is er een Sant- poortse feestweek, harddraverijen, paardenkeuringen, en Oudhollandse markten. In Opmeer vindt u een Westfries ver- maakcentrum: De Spetilderai (Linde gracht 13). Hier komen de spelletjesliefhebbers aan hun trekken met spelletjes uit grootmoederstijd en van ver daarvoor, zoals, struifvogel, schuiftafel, trou madame, en het pier- bolspel. Een ouderwets gezellige mid dag of avond waar jong en oud veel plezier aan beleven. Tennisliefhebbers, opgelet! Van 23-27 juli zijn er tenniswedstrijden op het Melkhuisje in Hilversum. Wie meer inlichtingen wil betreffende deze evenementen kan kontakt opne men met de plaatselijke VVV-kantoren. 'THE WALL' IN BUK BUK HEILOO - Zaterdag wordt door Vero nica het Pink Floydvnuziekspektakel 'The Wall' uitgezonden. Bij jongeren centrum Buk Buk zal vanaf ongeveer 21.30 uur, wanneer de uitzending be gint, natuurlijk ook de televisie aan staan. Er worden zelfs pogingen gedaan om voor deze avond een big screen te le nen of te huren, maar of dat lukt is bij het ter perse gaan van de Uitkijkpost nog niet bekend. Maar in ieder geval kan iedereen komen luisteren en kijken naar 'The Wall' bij JC Buk Buk, Pastoor vasn Muijenweg 12 te Heiloo. Het café is zaterdag open vanaf 21.00 uur. Op vrijdag en zondag is de Buk gesloten, evenals in het kermis- weekend. Dan is er, bij wijze van uit zondering, ook op de zaterdag niets te beleven bij Buk Buk. Zaterdag 4 au gustus is er weer live muziek, maar daarover meer in een volgende uitgave. INGEZONDEN De orchidee HEILOO - Wat stond hij daar mooi bij het Maalwater. Het was de eerste wilde orchidee in dit gebied. De natuurgidsen keken regelmatig hoe hij groeide. Ein delijk bloeide hij, maar weinigen zagen hem nog. Hij werd geplukt, was het on wetendheid of hebzucht? Men moet be seffen dat orchideeën er wel 7 jaar over doen om zo'n bloeiende plant te wor den. Het stoffijne zaad heeft een be paalde bodemsamenstelling en een schimmel nodig om zich te ontwikkelen. In onze omgeving groeien naast orchi deeën trouwens nog verschillende plan ten, waarvoor een plukverbod bestaat zoals daslook, vogelmelk en blauwe zee distel. Uit Bergen aan Zee hoorden we, dat daar de laatste harlekijns orchis was uitgegraven. Een zeldzame plant, waar naar jaarlijks tientallen plantenliefheb bers kwamen kijken. Het beste is eigenlijk om planten die men niet kent en waarvan er geen massa staat niet te plukken, dan kunnen anderen er ook nog van genieten. Een IVN-natuurgids. taxateur -lederen maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.30 uur vrijdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 Stalen messen van degelijke kwaliteit. De grasschaar is sterk, stevig, duurzaam en knipt het taaiste Nu gras. Vennewatersweg 15, 072-332727. DRIESSSEN Aircraft Interior Systems, vraagt voor de Galley (vliegtuigkeukens) Division in Limmen met spoed S55»»" •SS»»" Met een LTS-opleiding en ervaring in deze richtingen. Wil je werken in een snelgroeiend bedrijf waarin jè kunt meegroeien, bel dan met mevrouw L.K. de Kaijser-Hengeveld, telefoon 02205-2544 AIRCRAFT INTERIOR SYSTEMS RIJKSWEG 61,1906 BD LIMMEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 1