Laatste wedstrijd DVW-jeugd De Beun opent het seizoen met 'Mosterd na de maaltijd' Oud papier acties in Heifoo Cvenementenagenda Verenigingsagenda Bijzondere acties Diensten in limmen ZAALVOETBALCLUB EMJ DRUKKERIJ KARWEI GAAT DOOR DE BODEM Boordevol aanbiedingen Hulpmiddel bij boodschappen doen Vol wetenswaardigheden UITKIJKPOST 5 SEPTEMBER 1990 2 CAP BIJ BUK BUK HEILOO - Op zaterdag 8 september staat er een jonge Alkmaarse band op de bühne van Buk Buk. 2 Cap. bestaat uit zeven leden: Robert Fokker (drums), Michiel Ypma (bas), Bart van Staveren, Hans Elms en Aad Buur (gitaar) en Marcel Bekker en Dunya Muis (zang). 2 Cap speelt strakke funk en ruige rock en alles wat daar aan dansbare varian ten tussen zit. Er worden onder andere nummers vertolkt van Joe Cocker, Ro bert Palmer, Stevie Wonder en Gary Moore. 2 Cap staat voor meezingen, dansen en veel lol. Vanaf ongeveer 22.30 uur staat de band in het café van Buk Buk aan de Pastoor van Muijen- weg in Heiloo. De entree is 5,00, leden en cjp-ers 4,00. OPENING BONDSJAAR KBO HEILOO - Voor dinsdagmorgen 11 sep tember om half tien heeft de KBO- Heiloo Pastor C. Harte uitgenodigd voor de Eucharistieviering in het Tref punt. De katholieke bond voor ouderen opent daarmee het hondsjaar '90-'91. Tegelijkertijd neemt zij namens en met vele ouderen afscheid van hun Pastor. Begrijpelijkerwijs grijpt de KBO deze gelegenheid aan om als bond zowel Pastor Harte als Zuster Juliette te be danken voor hun inzet, ijver en zorg voor de ouderen. Menig keer was hij in hun midden om het misoffer op te dra gen, menig keer stak hij de oudere een hart onder de riem, menig keer bege leidde hij één van hun aan het ziekbed. Een blijk van dankbaarheid en erkente lijkheid is op zijn plaats. Om ongeveer kwart voor elf volgt een bezinning op de zorg voor de ouderen. De heer G. Steenhuis, directeur van hui ze Overkerck, geeft een uiteenzetting over de voorzieningen voor de oudere in het algemeen, toegespitst op Heiloo. De KBO rekent op vele leden. Mocht u moeilijkheden hebben met het vervoer, belt u dan even 332528 of 332892. HEILOO - Voor vele verenigingen is de zaalvoet balcompetitie weer begonnen. Zo speelden ons le en 2e team de afge lopen weken allebei twee wedstrijden. Voor EMJ 1 was de eerste wedstrijd niet zo'n goed begin. Door afwezigheid van spelers ging men onderuit met 5-3. In de tweede wedstrijd was het team com pleet. Door een aantrekkelijke wedstrijd te spelen, waarin het gelijk opging, kon EMJ pas in de laatste 6 mi nuten de wedstrijd naar zich toe trek ken. Men won met 4-3. Voor EMJ waren de eerste twee weken van de competitie rampzalig. De kampi oen van het afgelopen seizoen verloor beide wedstrijden met 4-6 en 1-8. Het is te hopen dat het tweede zich snel her stelt en de punten binnenhaalt. AANTREKKELIJKE WINTERPROGRAMMA SLOTKAPEL EGMOND - Voor het winterseizoen or ganiseert de Stichting gebruik Slotkapel weer maandelijks een concert, te begin nen op 14 oktober. U vindt in het pro gramma muziek uit de Barok, Renaissance, de Romantiek, maar ook de hedendaagse muziek ontbreekt niet. Er komen nog meer culturele aktivitei- ten dan alleen de concerten er zullen ook lezingen en exposities worden ge houden. Hiervan stellen wij u tijdig op de hoogte. De concerten zijn, op dat van 15 november na allen op de zondag middag. Dit jaar kan voor het eerst, op de concerten van te voren worden inge tekend, zodat u zeker bent vaneen plaats. Formulieren hiervoor zijn ver krijgbaar bij boekhandel Deutekom en Het Open Huis (voor Heiloo). Bij me vrouw D. Thijssen, Julianaweg 35, tel. 02206-2033 (Egmond aan den Hoef). De Slotkapel wordt ook nog steeds ver huurd ten behoeve van, diners, kerkelij ke en burgerlijke huwelijken e.d. De diners worden verzorgd door restaurant la Chatelaine. De evenementen moeten echter wel het karakter hebben die pas sen bij de Slotkapel. Na alle commotie die er indertijd om de Slotkapel was, is de rust nu weer ge lieerd. Er zijn besprekingen gaande met de Kapberg om meer op eikaars belan gen in te spelen en men heeft planner hier ook wat aandacht aan de theater kleinkunst te gaan schenken. Kortom aan de plannen om de Slotkapel opti maal te gebruiken, wordt met grote in zet gewerkt. HEILOO - Afgelopen zaterdag vond de laatste viswedstrijd plaats voor de jeugd van DVW. Tevens zou op deze zaterdag de kampioen van DVW uit de bus ko men. Want er kan natuurlijk altijd nog wat veranderen. Om 9.00 uur stonden 29 jeugdige vis sertjes klaar aan de waterkant om strijd te leveren met elkaar. Het signaal was nog niet gegeven of de eerste visjes kwa men boven water. Dit bleef met deze re gelmaat van de klok doorgaan, tot het einde van de wedstrijd. Gelukkig bleef het droog en was het goed weer om te vissen. Om 11.00 uur was het einde wedstrijd en pakten de kinderen hun spulletjes weer in om met z'n allen naar de aula van de Benedictusschool te gaan. Daar vond de prijsuitreiking plaats. Na een korte speech van oudvoorzitter Schol ten kon het prijzenfestival beginnen. Maar eerst kwamen de winnaars van de laatste wedstrijd op de hierdoor ge maakte schavotten. De uitslag van het afgelQpen seizoen was: J. Kaandorp, 210 st., 2. Pieter Vermeulen, 189 st., 3. Marco Blokker, 172 st. Na al dit spektakel gingen we over tot de prijsuitreiking voor het hele seizoen. Zoals gewoonlijk lagen de tafels weer tot en met allerlei prijzen. Nu nog enke le uitslagen van de laatste wedstrijd: 1. Joh. Kaandorp 66 st., 2. Kevin Mossel 45 st., 3. Marco Blokker, 36 st. In totaal werden door onze jeugd over 5 wedstrij den 2229, visjes gevangen. Ook degene die de grootste vis had gevangen kreeg een mooi aandenken. OPEN DAG CREMATORIUM SCHAGEN - Crematie. Toch nog iets waar u vreemd tegenaan kijkt, of waar u nog wel iets meer van zou willen we ten? Op zaterdag 8 september houdt Crematorium Schagen, Haringhuizer- weg 3, van 11.00 tot 16.00 uur Open Huis. U mag dan gratis een kijkje ach ter de schermen nemen en alles vragen wat u wilt, zodat u precies weet hoe het bij een crematie toegaat, van begin tot eind. En er rijden zelfs gratis pendelbus sen tussen het crematorium en station Schagen. Wist u trouwens dat de Vereniging voor Crematie AVVL nu ook de gelegenheid biedt dot begraven tegen dezelfde kosten en voorwaarden als voor een cre matie gelden? De AVVL blijft een cre matievereniging, maar vindt dat iedereen de vrijheid heeft de aard van zijn of haar uitvaart te bepalen en daar ook naar te handelen. Inlichtingen bij mevrouw B. Dannenburg-Cupido, Vis- weg 39, Limmen, telefoon 02205-2385. MEDISCHE VIDEOTHEEK HEILOO - De Medische Videotheek heeft een nieuw video programma in de serie Beter Weten beschikbaar. 'Acné? Laat naar je kijken!' gaat over één van de meest vervelende bijwerkingen van de puberteit: jeugdpuistjes (acné vulga ris). De band is tot stand gekomen dankzij de unieke medewerking van een viertak jonge mensen met acnéproble men. Omdat zij zelf groot belang hech ten aan goede informatie waren zij bereid aan deze produktie mee te wer ken. Zij laten leeftijdgenoten zien dat acné goed behandeld kan worden, maar dat je er wel wat voor moet doen. Samen met „hun" huidartsen mevrouw Koopmans-van Dorp en Dr. Naafs, chef de clinique van het Dijkzicht Zie kenhuis Rotterdam, vertellen zij over de behandeling en geven zij handige tips over hygiëne. Huidtherapeute Marjan van Gellekom laat zien hoe meisjes - maar ook jongens - hun acné kunnen camoufleren als zij eens een avondje uit gaan. Er wordt duidelijk antwoord ge geven op vragen als: welke puistjes mo gen uitgedrukt worden en welke absoluut niet, heeft voedsel invloed op acné, is het goed in de zon te gaan zitten e.d. Huisarts de Bruin heeft het over de noodzaak van regelmatige controles omdat acné niet met een zalfje weg te smeren is. Het is verstandig je over acné en de behandeling ervan goed te laten informeren omdat je er wel degelijk iets aan kan (laten) doen. Acné? Laat naar je kijken!' is te huur bij de DA-drogist met het blauw-rode Medische Videotheek vignet op de deur. De produkties van de Medische Video theek zijn te huur of te koop bij meer dan 220-DA-drogisten in Nederland. De huurprijs bedraagt 5,00 per keer. Wilt u een van de produkties kopen dan is de prijs 50,00 per band. De dichts- bijzijnde Medische Videotheek is te vin den bij: D.A. Drogisterij, Heerenweg 148, 1851 KW Heiloo, tel. 072-330890. HANDBAL ERICS AUDIO MEERVOGELS AKERSLOOT - De dames kregen bij de eerste wedstrijd de sterkste tegenstander op bezoek. De eerste helft speelden de dames zeer goed en gingen met 4-3 de rust in. Na rust werd balverlies en min der accuraat spelen de dames noodlottig en zij moesten de punten aan Tornado laten (6-8). De heren pakten na een spannende eerste helft beide punten. Tot de rust een gelijkopgaande strijd, ruststand 5-5. Goed verzorgd veldspel en prima keeperswerk van Adri Krom en Arjan v.d. Poorte, Erwin Tjebie en Rob Buur, die ieder 4 punten scoorden, brachten de heren een verdiende overwinning (14-11). Tot halverwege de tweede helft kenden de heren junioren een gelijkopgaande strijd. Hierna werden de aanvallen van Aristos menigmaal onderschept en in doelpunten omgezet. Jeremy Duin scoorde vijfmaal uit de hoek en was daarmee topscorer. Het Amsterdamse Aristos moest met lege handen naar huis (13-7). HZV ARIS DE WIT HEILOO - Het eerste team heeft in zijn competitieopening even de schrik in de benen gehad. Na 30 minuten spelen hadden de nieuwkomers in de hoofd klasse, Autobedrijf Hoedt (voorheen Het Haventje) een 3-0 voorsprong geno men op niet misverstaande wijze. Toen gaf coach Kosters het sein aan keeper Moleman om mee te gaan voetballen om zo de tegenstander voor hun doel vast te zetten. Dit resulteerde binnen een kwartier in 3 doelpunten, waarmee de coach zijn gelijk bewees. Rits van der Lee, Iwan van de Velden en Gerben Oosterling vonden het gat in de verdedi gingsmuur. Vlak voor tijd wist de kee per van Autobedrijf Hoedt met een flitsende beweging zijn doel nog schoon te houden, waarmee hij uiteindelijk één punt veilig stelde voor zijn team. Aanstaande vrijdag speelt Aris de Wit 1 tegen AZV Kaandorp om 20.40 uur in sporthal De Lelie te Akersloot. Aris de Wit 2 speelt die avond om 22.10 uur in de het Vennewater tegen Schermer Wa pen 2. HEILOOËR SALONORKEST HEILOO - Vandaag, woensdag 5 sep tember, start het Heilooër Salonorkest weer met de repetities van 19.30 tot 21.30 uur in 't Trefpunt aan de Wester- weg 294 in Heiloo. Inmiddels zijn al veel aanvragen voor het geven van con certen binnen gekomen. Het belooft dus een gezellige en drukke winter te wor den voor het HSO. Er is binnen het or kest nog plaats vrij voor enkele eerste violisten en voor één hoboïst. Voor meer informatie kunt u contact opne men met B. Freriks, tel. 072-333725. OFFICIËLE OPRICHTING WIJKVERENIGING YPESTEIN BIJNA EEN FEIT HEILOO - Na een zomer vol voorberei dingen is het eindelijk zover: de wijkve- reniging Ypestein is een feit! Gesteund door de zeer bemoedigende uitslag van een in het afgelopen voorjaar gehouden wijkenquête, is een enthousiaste groep wijkbewoners van start gegaan met het oprichten van een slagvaardige wijkve- reniging. Een vereniging die er niet al leen is voor het organiseren van festiviteiten, maar één die vooral staat voor de behartiging van de belangen Van alle wijkbewoners. Tijdens de eerste ledenvergadering zal de wijk vereniging officiéél opgericht worden. De oprich tingsvergadering, die voor alle wijkbe woners toegankelijk is, zal op 19 september plaatsvinden in Café Bar La Strada en begint omstreeks kwart over acht. Als de weergoden geen roet in het eten gooien, dan zal de oprichting een extra feestelijk tintje meekrijgen. Zaterdag 22 september is een groots opgezette bar becue gepland, met tal van lekkere ge rechten en dranken. Zelfs aan de vegetariërs wordt gedacht. Een barbe cue overigens, die al een rijke wijktradi- tie kent. Nog voor de oplevering van de eerste woningen in Ypestein, organi seerde een aantal aspirant-bewoners al een kennismakingsbarbecue tussen hei palen en bouwsteigers. Uit de daar ont stane contacten ontstond het oranjefeest en, u heeft het al eens eerder kunnen lezen, uit het oranjefeest kwam de wijkvereniging voort. Op deze lijn voorbordurend hoopt het nu nog voor lopige bestuur dat de oprichtingsbarbe cue een aanzet zal geven tot de organisatie van nog grootsere activitei ten. Mochten wind en regen Ypestein alsnog teisteren dan wordt de barbecue een week verschoven. Begin deze maand zijn de wijkbewoners van alle activiteiten op de hoogte gesteld, middels een professioneel ogen de wijkkrant. Een wijkkrant die de wijkbewoners informeert over datgene wat er in de wijk gaande is en bovenal een wijkkrant die als klankbord en plat form dient voor alle bewoners van Ypestein. In een speciaal 0-nummer in formeert het verenigingsbestuur over haar reeds ondernomen acties en doet zij uitgebreid verslag van haar toe komstplannen. Aardige foto's over de opbouw van de wijk en een ledenwerf actie completeren de krant. Het bestuur doet een beroep op u. Voeg de daad bij het woord en wordt lid van de wijkvereniging Ypestein. Hoe groter het aantal leden, hoe meer acties de ver eniging kan ondernemen. De vereniging heeft uw steun nodig! HEILOO - Deze week opent Karwei haar poorten aan de Hoefsmid 2 in Hei loo. Zoals wij al hebben kunnen mel den, zou Karwei met haar openingsaanbiedingen even een visite kaartje afgeven om alle doe-het-zelvers van Heiloo en omgeving meteen een beeld te geven van het prijsnivo dat men vanaf nu bij Karwei zou mogen ver wachten. Met die openingsaanbiedingen gaat Karwei tot de bodem en waar mogelijk nog verder. Zo hanteert Karwei bijvoor beeld voor een aantal merkartikelen al tijd al de laagst mogelijke prijzen, maar tijdens de openingsdagen doet Karwei daar nog een extra schepje bovenop. Bij die artikelen schenkt Karwei u nog een gratis Karwei-kadobon die u vrije lijk weer kunt besteden, zelfs aan ande re aanbiedingen. Maar u kunt die kadobonnen ook bewaren en besteden wanneer het u het beste uitkomt, want er gaan nog heel wat aanbiedingen vol gen in de toekomst. Overigens zijn nu ook alle andere ope- ningsaktiviteiten definitief bekend. Wij konden u al melden dat Karwei naast de speciale openingsaanbiedingen maar liefst voor meer dan tienduizend gulden aan extra prijzen had uit te delen. Maar voor een ieder die niet zo gelukkig is om met één van die prijzen naar huis te gaan, heeft Karwei een aardige verras sing klaarliggen. Dit geldt voor alle klanten van 6 tot 8 september. Zaterdag 8 september wordt het hele maal feest. Talloze fabrikanten van kar wei komen hun produkten demonstreren, er staat een springkussen van 7 bij 7 meter voor de kinderen om lekker op te dollen terwijl de ouders bij Karwei rondneuzen, een ieder wordt ge trakteerd op een lekkere portie flensjes, en de kinderen krijgen nog een lekkere suikerspin als ze moe zijn van het sprin- genkussen. Waarlijk een degelijk visitekaartje, zo als Karwei dat noemt, maar dat het hierbij niet blijft blijkt wel uit het feit dat Karwei zegt naast deze openingsak- tiviteiten u het komend jaar zo'n ander- halfduizend extra aanbiedingen voor te schotelen, bovenop deze binnenkomers en de toch altijd al lage prijzen. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE AKERSLOOT AKERSLOOT - Geboren: Luna, J., dochter van G. J. Schouten en K. van den Nieuwendijk; Dave C. P., zoon van C. C. Kruijenaar en H. P. M. Bakker. Gehuwd: Ronald J. Leijen en Mirjam Smit. HSV LIMMEN-JEUGD Limmen - Zondag 1 september werd de laatste viswedstrijd gehouden. De vangsten waren goed. Door 39 vissers werden 238 vissen gevangen. Na de wedstrijd gingen de hengelaars naar de voetbalkantine voor de jaarlijkse grote prijsuitreiking. De uitslag van de wedstrijd was als volgt: A-groep le Pascal Struylaart, 25 st., 2e Rene Kroon 14 st., 3e Ewald Schoorl, 13 sLj, B-groep le Ron van Straaien, 16 st.; 2e Ap de Waard, Bart Schoorl, 12 st., 3e Nick Thijssen 10 st. De einduitslag over alle wedstrijden: A- groep le Ewald Schoorl, 31 st.; 2e Barry Kerssens 27 st.; 3e Pascal Struylaart 26 st.; B-groep le Bart Schoorl 21 st., 2e Ap de Waard, Ron van Straalen 16 st., 3e Nick Thijssen, 14 st. Zij gingen alen met een mooie beker naar huis. Toon Könst en Ewald Schoorl kregen nog een prijs voor de grootste vis, beide wisten zij een exem plaar van 30 cm op de kant te krijgen, er is een regenjas blijven liggen na de prijsuitreiking. Van wie is deze? Afha len op Molenweg 65. HEILOO - Freddy Brasil is een entertai ner. Na een succesvolle carrière in het variététheater heeft hij enkele jaren ge leden besloten zijn loopbaan verder te vervolgen als „cruise-artiest". Hij be vaart dus de zeven wereldzeeën en is nog maar zelden in zijn geboortestad Rot terdam. Toevallig is hij net dit jaar thuis met Kerstmis. Hij huurt een gemeubi leerde studio en neemt contact op met een ex-collega uit de show om samen ge zellig Kerstmis te vieren. Marjan Augustijns, een knappe jonge vrouw, is op zoek naar zichzelf. Zij heeft in korte tijd heel wat relatiepro blemen te verwerken gehad. Een mislukt huwelijk, een tweede mislukte relatie, het zit haar echter niet mee. Ze besluit alleen door het leven te gaan, on afhankelijk van wie dan ook. Op een vrij ongewone, maar heel plezierige ma nier, komen deze twee mensen met el kaar in contact. Een dolle komedie op de vooravond yan de dag dat ze niet schieten. Vrede op aarde aan alle mensen van goede wil! Maar wat zit die goeie wil. Dit is een produktie van Impresariaat Hans Staal in opdracht van de VARA. Met: John Leddy, Nelleke Burg, Paul van Soest, Karla Wildschut, Frans Vrolijk en Coby Timp. De voorstelling (try-out) in de Beun vindt plaats op 18 september, aanvang 20.15 uurKaarten a 22,50 (CJP-65 20,00) zijn nog verkrijgbaar bij Hol land International, Jan-Tine Braam, Boekhandel Avis en Ria Giesbertz Ka- doshop. 180. Tussen op verzoek: Sonja's Originals In de maand september exposeren Elly Kroon met olieverf en aquarellen en Ron Oudt met keramiek bij Sonja's Originals aan de Karei de Grootelaan 4 in Bergen. Openingstijden: dinsdag tot en met vrijdag 10.00-18.00 uur; zater dag 10.00-17.00 uur en maandag 13.00-18.00 uur. Gallerie Wimmenum Tot en met 30 september exposeren Ton Voermans en Zoz met foto's in Gallerie Wimmenum, Heerenweg 270, Egmond aan den Hoef (tel. 02206-5135). Ope ningstijden: vrijdag, zaterdag en zon dag van 13.00-17.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Op de thematoren voor in de biblio theek wordt tot 17 september aandacht besteed aan de Derde Boekenmaand. Op de toren staat materiaal over analfa betisme en derde wereld-literatuur. Donderdag 20 september: lezing door de schrijver Arie van der Lugt in Huize De Loet van 10.00-12.00 uur en in Hui ze Overkerck van 14.30-16.30 uur. De lezingen zijn voor iedereen toeganke lijk. Kaarten a 2,50 zijn verkrijgbaar in de bibliotheek en op dinsdag- en vrij dagmorgen van 9.30-11.30 uur in de uit- leenposten van De Loet en Overkerck. Galerie Dijk 1 Van 6 tot en met 30 september exposeert Jan Deckwitz met aquarellen in Galerie Dijk 1 op het adres Dijk 1, Alkmaar (tel. 124022). Openingstijden: donder dag tot en met zondag van 12.00-17.00 uur. Feest van Maria Geboorte Zaterdag 8 september: 10.00 uur eucha ristieviering in de kleine kapel bij Onze Lieve Vrouw ter Nood in Heiloo ter eren van het feest van Maria Geboorte. Bij grote opkomst viering in de grote kapel. Excursie Groei en Bloei (KMTP) Zaterdag 15 september: excursie naar Texel met bezoek aan natuurreservaten en o.a. De Slufter en het zee-aquarium. Kosten leden en huisgenoten 55,00, met-leden betalen 65,00. Aanmelden: maandag 10 september bij C. Kamer, Heerenweg 108, Heiloo, tel. 333523. Wijkvereniging Plan Oost Vrijdag 7 september: klaverjassen in een klaslokaal van de Hasebroekschool, aanvang 20.00 uur. Opgeven: woensdag 5 september na 19.00 uur bij J. Zwart (331644) of G. de Ruijter (336702). Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261. Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden voor (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. Inlichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Gered Gereedschap Gered Gereedschap stelt zich ten doel gebruikte gereedschappen in te zame len, te herstellen en te verzenden naar projecten in de Derde Wereld. Inlevera- dres: Wereldwinkel, Stationsweg 103 te Heiloo, dinsdag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 13.30-16.00 uur en zater dag 10.00-16.00 uur. Rommelmarkt muziekverenigingen Inzameling rommelmarkt muziekvere nigingen FSH, Nijenburg en Caecilia. Bel 331713 (tot 13.00 uur) of 331783 (na 13.00 uur). De spullen worden de eerst volgende zaterdagochtend bij u op gehaald. Donderdag 6 september De Duif, Mariënstein 8.30-16.30 uur. Halen 330051. Vrijdag t/m maandag Hockeyvereniging De Terriers, kantine op sportcomplex Het Vennewater. Vrij dag en maandag 20.00-22.00 uur; zater dag en zondag 11.00-17.00 uur. Zaterdag 8 september Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. En container bij flatgebouw in De Kande laar nabij nr. 12. Tussen 13.00-14.00 uur. Maria-Lidwinaschool, parkeerplaats Het Wielemakersland. Tussen 9.30-11.30 uur. Halen op verzoek: 330222. Ook lompen. Tevens huis-aan- huis actie tussen Pastoor van Muijen- weg, Ewisweg, Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels oud papier en lompen gereed zetten langs de kant van de weg voor 9.30 uur. J.P. Hasebroekschool, Sluijsweijdt 9. Tussen 9.00-11.00 uur. BSC Double Stars Heiloo, parkeer plaats sportpark Het Vennewater. Ge hele dag, ook zondag. De Zeskant, Het Malevoort 5/7. Tussen 10.00-12.00 uur. Dinsdag 11 september W.J. Hofdijkschool, Mariënstein 178. Tussen 8.15-14.00 uur. Iedere woensdag Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner bij flatgebouw in de Kandelaar, na bij nr. 12. Tussen 18.00-19.00 uur. Maandag t/m vrijdag (school- werkdagen) WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. Volksmuziekschool, het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 en 14.00-20.00 uur. Freinetschool, Het Mallevoort 9. Bren gen tijdens schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Vondelschool, Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 8.45-15.30 uur. Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in pla^ic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u bellen 072-126482 (Alarmcentrale). Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205 )1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel ëens geslo ten zijn. Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en S. Hijlkema, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel auto matisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Diensten: Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu niedienst. Zondag 10.00 uur: H. Mis. Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 103 (bovenzaal Parochiehuis), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: dinsdag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. D. Jansen, Sportlaan 20. Inlichtingen (tuusen 18.00-19.00 uur): tel. 1776.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 10